Motor Lublin - Wilki Krosno 15.05.2023 19:15

żużel w Lublinie
Wiadomość
Autor
Ramirez73
Posty: 22
Rejestracja: 15 kwietnia 2023, o 22:27

Re: Motor Lublin - Wilki Krosno 15.05.2023 19:15

#326 Postautor: Ramirez73 » 16 maja 2023, o 21:26

mecz z Wilkami żadną wykładnia formy zawodników raczej chyba nie jest. wyniku jaki był każdy się spodziewał. emocji także mniej niż z Lesznem, tam przynajmniej były związane z tym czy wyjdą z 30. Zmarzlik jedzie swoje. Cierniak na duży plus. pokonał młodzież przeciwnika i seniorom też punktów pozabierał .Grzelak punktów nie zrobił ,wrażenia też nie ,ale przyjmijmy to za wypadek przy pracy. Holder swoje ,oprócz pierwszego biegu. Jarek zabłysnął ,kwestia przeciwnika czy jednak coś znalazł w sprzęcie? wykładnia będzie w Toruniu. Lindgren niby tylko 10 punktów, ale za to jakich. akcja na pierwszym łuku mistrzostwo świata i okolic. kibice z Krosna na duży plus .
p.s.
pani S. kim pani jest żeby wygłaszać groźby i bluzgi pod adresem kibiców ,którzy chcieli lub rozważali wymianę szalików z kibicami Watahy? akcja i krzyki w maxi pizzy poniżej krytyki. chyba komuś sufit się na łeb upadł

Awatar użytkownika
radonis
Zawodowiec
Posty: 1098
Rejestracja: 10 maja 2011, o 15:28
Lokalizacja: Bielsko-Biała ex Lbn

Re: Motor Lublin - Wilki Krosno 15.05.2023 19:15

#327 Postautor: radonis » 16 maja 2023, o 22:36

L(o)katy pisze:Swoją drogą jak już dotarły wiadomości o jego operacji na kręgosłupie to miałem takie wyobrażenie że po takim zabiegu to się leży na płasko przez 2 tygodnie dysząc nienawiścią to dyscypliny sportu która cię tak sponiewierała .. a ten nie dość że chodzi to jeszcze na stadionie .. zupełnie jakby zaczął przygotowania do powrotu.


Chyba nie bez przyczyny klub napisał: "Z nieukrywaną radością informujemy, że operacja przebiegła pomyślnie, a rokowania Dominika przedstawiają się obiecująco."

Widok Domina na stadionie mnie absolutnie zachwycił.

Awatar użytkownika
Egon
Zawodowiec
Posty: 1498
Wiek: 35
Rejestracja: 13 czerwca 2009, o 10:10
Lokalizacja: Lublin/Turka

Re: Motor Lublin - Wilki Krosno 15.05.2023 19:15

#328 Postautor: Egon » 17 maja 2023, o 18:38

Ramirez73 pisze:p.s.
pani S. kim pani jest żeby wygłaszać groźby i bluzgi pod adresem kibiców ,którzy chcieli lub rozważali wymianę szalików z kibicami Watahy? akcja i krzyki w maxi pizzy poniżej krytyki. chyba komuś sufit się na łeb upadł


Wiesz, że jednostki w grupach kibicowskich lubią być autorytarne. Zazwyczaj zachowania takie są poniżej krytyki. Do mnie startował w tamtym roku w Toruniu najebus, któremu ośmieliłem się zwrócić uwagę, że na****dala mnie i wszystkich dookoła szalikiem po twarzach. Kazał mi wypier ze stadionu i tym podobne.. :lol:
Motor! Motor! Tylko Motor!

J. Stachyra: "Między ligami jest przepaść, tylko się o tym głośno nie mówi, ale to się wie."

Flagg
Trener
Posty: 6337
Rejestracja: 26 września 2018, o 08:30

Re: Motor Lublin - Wilki Krosno 15.05.2023 19:15

#329 Postautor: Flagg » 17 maja 2023, o 18:56

Nie wiem, czy tyczy się to tylko naszego klubu, ale choćby na SM i grupach kibicowskich widać jakiś chory trend, gdzieś kolejne półgłówki chcą decydować o tym, jak kibice mają zachowywać się na stadionie. Kiedy przychodzić, gdzie siadać, kiedy wstawac, wychodzić ze stadionu. Ostatnio nawet jakis debil podniósł larum, że ludzie...odsprzedają bilety i wejścia na karnet. Także zjawisko niestety szerszy się dość mocno
Motor 2024: 1.Holder 2.Cierniak 3. Lindgren 4.Kubera 5.Zmarzlik 6.Przyjemski 7.Bańbor 8.Jaworski

Czarek
Trener
Posty: 5338
Rejestracja: 16 marca 2004, o 10:50

Re: Motor Lublin - Wilki Krosno 15.05.2023 19:15

#330 Postautor: Czarek » 17 maja 2023, o 19:17

Flagg pisze:Nie wiem, czy tyczy się to tylko naszego klubu, ale choćby na SM i grupach kibicowskich widać jakiś chory trend, gdzieś kolejne półgłówki chcą decydować o tym, jak kibice mają zachowywać się na stadionie. Kiedy przychodzić, gdzie siadać, kiedy wstawac, wychodzić ze stadionu. Ostatnio nawet jakis debil podniósł larum, że ludzie...odsprzedają bilety i wejścia na karnet. Także zjawisko niestety szerszy się dość mocno

To pewnie ci, którzy palą papierosy na trybunach.
Dyktator forum: Czarek ban na tydzień, reszta ostrzeżenia.