Włókniarz Częstochowa - Motor Lublin 16.04 g.19:15

żużel w Lublinie
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
DrPaiHiWo
Senior
Posty: 734
Rejestracja: 10 kwietnia 2011, o 07:49

Re: Włókniarz Częstochowa - Motor Lublin 16.04 g.19:15

#351 Postautor: DrPaiHiWo » 17 kwietnia 2023, o 14:58

Jakie sympatie to nie wiem ale to, że Motor mu wadził to dało się wyczuć.
"Wprawdzie nikt nie jest zadowolony ze swojej fortuny, za to każdy ze swego rozumu. " -François de La Rochefoucauld

Flagg
Trener
Posty: 6167
Rejestracja: 26 września 2018, o 08:30

Re: Włókniarz Częstochowa - Motor Lublin 16.04 g.19:15

#352 Postautor: Flagg » 17 kwietnia 2023, o 15:03

Ogólnie odczucia odnośnie komentatorów mozna podsumować nastepująco:

T.Dryła

Kibice z innych miast niż Lublin - "Skandalicznie stronniczy. Faworyzuje Motor"
Kibice z Lublina - "Stara się być obiektywny do tego stopnia, ze komentuje wręcz przeciwko Motorowi"

M.Noskowicz

Kibice z innych miast niż ZG - "Skandalicznie stronniczy. Faworyzuje ZG"
Kibice z ZG - "Skandalicznie stronniczy. Zawsze faworyzuje przeciwników ZG"

Studio C+
Kibice spoza Lublina - "Żenujące, kółko wzajemnej adoracji spuszczające się nad Motorem. Motor TV"
Kibice z Lublina - "Zenujące, kółko wzajemnej adoracji nienawidzące i ignorujące Motor"

A żeby we wczorajszym komentarzu Mitruta wyczuć antypatię do Motoru, to trzeba było naprawdę chcieć :)
Motor 2024: 1.Holder 2.Cierniak 3. Lindgren 4.Kubera 5.Zmarzlik 6.Przyjemski 7.Bańbor 8.Jaworski

Awatar użytkownika
grzesieck
Trener
Posty: 6070
Rejestracja: 22 maja 2003, o 19:59

Re: Włókniarz Częstochowa - Motor Lublin 16.04 g.19:15

#353 Postautor: grzesieck » 17 kwietnia 2023, o 15:06

DrPaiHiWo pisze:Jakie sympatie to nie wiem ale to, że Motor mu wadził to dało się wyczuć.


interesujace :)
METHANOL ADVENTURE TEAM

Awatar użytkownika
Saint
Zawodowiec
Posty: 1292
Rejestracja: 24 czerwca 2004, o 12:38
Lokalizacja: LUBLIN/Warszawa

Re: Włókniarz Częstochowa - Motor Lublin 16.04 g.19:15

#354 Postautor: Saint » 17 kwietnia 2023, o 15:13

Cooper pisze:To Zmarzlik jest w depresji czy mu odbiła sodówka, bo już się pogubiłem?

My tylko rozważamy, ale Ty jako wszystkowiedzący i autorytet w każdej dziedzinie na pewno nam to szybko i klarownie rozjaśnisz. Nikt nie bedzie miał watpliwości i rozterek. Wszelkie dyskusje i rozważania bedą zbędne. Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Cooper
Trener
Posty: 7514
Rejestracja: 4 maja 2004, o 16:33
Lokalizacja: Made in Poland

Re: Włókniarz Częstochowa - Motor Lublin 16.04 g.19:15

#355 Postautor: Cooper » 17 kwietnia 2023, o 15:29

Otóż ja myślę, że Zmarzlikowi tylko dupy w głowie! I w tę stronę kierowałbym dalsze rozważania.
Całe życie w drugiej lidze!- nieaktualne do odwołania :)

Gelo pisze:Żuk (którego nie krytykuję jako prezydenta miasta) [...]

Awatar użytkownika
Saint
Zawodowiec
Posty: 1292
Rejestracja: 24 czerwca 2004, o 12:38
Lokalizacja: LUBLIN/Warszawa

Re: Włókniarz Częstochowa - Motor Lublin 16.04 g.19:15

#356 Postautor: Saint » 17 kwietnia 2023, o 15:35

Niczym nnie nie zaskoczyłeś - po raz kolejny - przejrzałeś poprzednie posty konkretnej osoby i wyskoczyłeś z niezwykle „błyskotkotliwą ripostą” co po raz kolejny pozwoliło Ci się upewnić w twojej „zajebistosci”. Cieszę się z Twojej satysfakcji. Klap klap

Awatar użytkownika
Kargolo
Trener
Posty: 4480
Rejestracja: 26 sierpnia 2011, o 10:55

Re: Włókniarz Częstochowa - Motor Lublin 16.04 g.19:15

#357 Postautor: Kargolo » 17 kwietnia 2023, o 15:39

Cooper pisze:To Zmarzlik jest w depresji czy mu odbiła sodówka, bo już się pogubiłem?
Ani jedno ani drugie. Odniosłem się do tego, że być może zachowuje się trochę inaczej niż rok czy dwa lata temu.
Cooper pisze:Otóż ja myślę, że Zmarzlikowi tylko dupy w głowie! I w tę stronę kierowałbym dalsze rozważania.
Heheh, próbowałeś kiedyś sił w stand-upie?

Flagg
Trener
Posty: 6167
Rejestracja: 26 września 2018, o 08:30

Re: Włókniarz Częstochowa - Motor Lublin 16.04 g.19:15

#358 Postautor: Flagg » 17 kwietnia 2023, o 15:51

Zmarzlik z hejtem mierzy sie od kiedy wszedł na szczyt. Przeciez to nie jest tak, że za jazdy w Gorzowie był uniwersalnie kochany przez żużlowych kibiców. Każda gwiazda polaryzuje. MJ, Messsi, Ronaldo, Bolt, Lebron, Tyson. Mozesz sobie wymienić dowolną. I kazda z nich będzie wzbudzać skrajne emocje. Dla Zmarzlika to przecież nic nowego. Da normalnych kibiców, którzy są jego fanami, zmiana klubu niewiele zmieni (co najwyżej Motor zyska trochę dodatkowych sympatyków). A Ci, którzy go nie lubią, dalej będą hejtować. Stracił pewnie trochę wsparcia w Gorzowie, ale zyskał w Lublinie. Status quo zostanie utrzymane. W mediach go nie ruszą, bo to by było dla nich samobójstwo.

Tak samo jest z klubami. Nie lubi się tych, co są na topie. Przecież to nie tak, że tylko Lublin jest hejtowany. Spartę tez mało kto lubi, bo Rusko, bo kombinatorzy, bo teraz Łaguta. Toruń za Karkosika był chyba najbardziej znienawidzonym klubem w Polsce. Leszno za czasów dominacji też nie miało fanów w innych miastach. Teraz klub usunał się w cień, przeszedł do "drugiego szeregu", to i kibice im odpuscili. Przerzucili się na hejtowanie Motoru :)
Motor 2024: 1.Holder 2.Cierniak 3. Lindgren 4.Kubera 5.Zmarzlik 6.Przyjemski 7.Bańbor 8.Jaworski

Awatar użytkownika
Gelo
Leszek Demski
Posty: 13325
Rejestracja: 23 września 2002, o 12:11
Lokalizacja: Lublin

Re: Włókniarz Częstochowa - Motor Lublin 16.04 g.19:15

#359 Postautor: Gelo » 17 kwietnia 2023, o 16:03

Bo to polska cecha - sukces mierzy się ilością wrogów.

Flagg
Trener
Posty: 6167
Rejestracja: 26 września 2018, o 08:30

Re: Włókniarz Częstochowa - Motor Lublin 16.04 g.19:15

#360 Postautor: Flagg » 17 kwietnia 2023, o 16:07

Tak, tak.

Bo np. taka Barceona i Real sa uniwersalnie kochane i podziwiane w Hiszpanii. A w każdym zakątku Francji kibice chodzą w koszulkach PSG.
Motor 2024: 1.Holder 2.Cierniak 3. Lindgren 4.Kubera 5.Zmarzlik 6.Przyjemski 7.Bańbor 8.Jaworski

Awatar użytkownika
DrPaiHiWo
Senior
Posty: 734
Rejestracja: 10 kwietnia 2011, o 07:49

Re: Włókniarz Częstochowa - Motor Lublin 16.04 g.19:15

#361 Postautor: DrPaiHiWo » 17 kwietnia 2023, o 16:28

To porównanie jest bez sensu.
Real, Barca czy PSG są szanowane z uwagi na ich splendor międzynarodowy osadzony w świecie najpopularniejszej dyscypliny na świecie.
Lokalne teamy niszowych sportów nie mają takiej mocy.

Ps. Rozumiem wiele ale jak można lubić LeBrona ???
"Wprawdzie nikt nie jest zadowolony ze swojej fortuny, za to każdy ze swego rozumu. " -François de La Rochefoucauld

Awatar użytkownika
Saint
Zawodowiec
Posty: 1292
Rejestracja: 24 czerwca 2004, o 12:38
Lokalizacja: LUBLIN/Warszawa

Re: Włókniarz Częstochowa - Motor Lublin 16.04 g.19:15

#362 Postautor: Saint » 17 kwietnia 2023, o 16:32

Ale tu nie chodzi o sympatie a umiejętności gry. Chyba, że na tym polu też masz wątpliwości. Madsena np. nie lubię ale kwestionowanie jego skuteczności i umiejętności jazdy chyba byłoby nieuzasadnione.

Flagg
Trener
Posty: 6167
Rejestracja: 26 września 2018, o 08:30

Re: Włókniarz Częstochowa - Motor Lublin 16.04 g.19:15

#363 Postautor: Flagg » 17 kwietnia 2023, o 16:41

DrPaiHiWo pisze:To porównanie jest bez sensu.
Real, Barca czy PSG są szanowane z uwagi na ich splendor międzynarodowy osadzony w świecie najpopularniejszej dyscypliny na świecie.
Lokalne teamy niszowych sportów nie mają takiej mocy.

Ps. Rozumiem wiele ale jak można lubić LeBrona ???


Nie jet bez sensu. Mechanizm działania środowiska jest dokladnie taki sam, bez względu na to, jaką skalę zastosujesz. Czy lokalną, czy globalną. Kibice rzadko kiedy mają obojętny stosunek do topowych druzyn czy zawodników. Albo są kochane, albo nienawidzone. Zapytaj się kibica piłki nożnej jaki ma stosunek do PSG. jest duże prawdopodobieństwo, że usłyszysz "uwielbiam" albo "nie cierpię". Zapytaj się o stosunek np. do Fiorentiny czy innej Sevilli to Ci powiedzą, że maja klub w pompce.

Dokladnie ten sam schemat ma zastosowanie do marek globalnych, jak i lokalnych. W naszym przypadku żużla.
Motor 2024: 1.Holder 2.Cierniak 3. Lindgren 4.Kubera 5.Zmarzlik 6.Przyjemski 7.Bańbor 8.Jaworski

Awatar użytkownika
Blinki
Junior
Posty: 364
Rejestracja: 16 października 2011, o 17:20

Re: Włókniarz Częstochowa - Motor Lublin 16.04 g.19:15

#364 Postautor: Blinki » 17 kwietnia 2023, o 17:28

Z tego co pamiętam, to antypatię do Motoru zaczęły się wdrugim sezonie Ekstraligi.
I całą tę sytuację nakręcili w mojej ocenie pseudo dziennikarze z SYFOW I pudelka.
Ostaf poszedł do Interii i musi być trochę mniej stronniczy.
Puka do Sy-fow i trzyma poziom.
"Nic tak nie zakłóca rywalizacji co chęć zysku"

Jablo1981
Posty: 140
Rejestracja: 24 marca 2009, o 20:00
Lokalizacja: Lublin

Re: Włókniarz Częstochowa - Motor Lublin 16.04 g.19:15

#365 Postautor: Jablo1981 » 17 kwietnia 2023, o 19:06

Antypatie zaczęły się już w pierwszym sezonie w elidze kiedy na wieść o naszym składzie pisano że tv nie powinna nawet puszczać naszych spotkać bo to wstyd. I takich artykułów bylo sporo. W studiu w eleven gdzie komentował np. mistrz Walasek czy pewien redaktor - lepiej nie było.

Flagg
Trener
Posty: 6167
Rejestracja: 26 września 2018, o 08:30

Re: Włókniarz Częstochowa - Motor Lublin 16.04 g.19:15

#366 Postautor: Flagg » 17 kwietnia 2023, o 19:40

Jablo1981 pisze:Antypatie zaczęły się już w pierwszym sezonie w elidze kiedy na wieść o naszym składzie pisano że tv nie powinna nawet puszczać naszych spotkać bo to wstyd. I takich artykułów bylo sporo. W studiu w eleven gdzie komentował np. mistrz Walasek czy pewien redaktor - lepiej nie było.
Ale to było przed sezonem. W jego trakcie byliśmy wręcz ulubieńcami wszystkich, jako ten waleczny beniaminek, co robi punkty Lampartem i Miesiącem.

W drugim sezonie "awansowaliśmy" to miana właśnie tych obojętnych. Od czasu do czasu coś tam pokrzyczeli o braku wychowanków, stadionie czy SSP, ale w granicach "normy". Atak zaczął się w 2021 roku i brylował (i robi to do dziś) w tym Ostaf. Od tamtego czasu nie ma miesiąca, a i tygodnia, żeby Interia nie wypluła jakiegoś ścieku o SSP i fortunie Motoru.

A jeszcze nawiązując do wątku MM i zachowania kibiców. Obejrzałem sobie Instastory MM. Połowa filmików z sektora lubelskiego :) Z Częstochowskiego chyba jeden :P
Motor 2024: 1.Holder 2.Cierniak 3. Lindgren 4.Kubera 5.Zmarzlik 6.Przyjemski 7.Bańbor 8.Jaworski

Awatar użytkownika
dannie
Kadrowicz
Posty: 1749
Rejestracja: 13 października 2003, o 15:08
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Włókniarz Częstochowa - Motor Lublin 16.04 g.19:15

#367 Postautor: dannie » 17 kwietnia 2023, o 22:03

Mikkel Michelsen został ciepło przyjęty nie tylko przez miejscową publiczność, ale również przez sympatyków drużyny gości, którzy jak zwykle stawili się w sporej liczbie na meczu w Częstochowie. - To miłe. Naprawdę nie wiedziałem jakiej reakcji oczekiwać po tym, gdy odszedłem z drużyny po zakończeniu poprzedniego sezonu. Wsparcie ze strony kibiców z Lublina było niesamowite. To była dla mnie przyjemność i jestem im za to wdzięczny. Na pewno jednak mój humor byłby lepszy, gdybyśmy odnieśli zwycięstwo - przekazał Duńczyk.


https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/10556 ... o-za-dlugo

Cała sytuacja przypomina tą porzuconą dziewczynę z memów, która po rozstaniu z facetem stroi się, żeby mu pokazać "co stracił" ;) W tym przypadku jakby lubelscy kibice chcieli dać Mikkelowi do zrozumienia, że takiej "miłości" jak w Lublinie to już nigdzie nie zazna - niech żałuje :D

P.S. Kto nie lubił Bolta?! ;)
Obrazek

Piernik
Szkółkowicz
Posty: 220
Rejestracja: 26 marca 2023, o 23:05

Re: Włókniarz Częstochowa - Motor Lublin 16.04 g.19:15

#368 Postautor: Piernik » 17 kwietnia 2023, o 22:04

Flagg pisze:Ogólnie odczucia odnośnie komentatorów mozna podsumować nastepująco:

T.Dryła

Kibice z innych miast niż Lublin - "Skandalicznie stronniczy. Faworyzuje Motor"
Kibice z Lublina - "Stara się być obiektywny do tego stopnia, ze komentuje wręcz przeciwko Motorowi"

M.Noskowicz

Kibice z innych miast niż ZG - "Skandalicznie stronniczy. Faworyzuje ZG"
Kibice z ZG - "Skandalicznie stronniczy. Zawsze faworyzuje przeciwników ZG"

Studio C+
Kibice spoza Lublina - "Żenujące, kółko wzajemnej adoracji spuszczające się nad Motorem. Motor TV"
Kibice z Lublina - "Zenujące, kółko wzajemnej adoracji nienawidzące i ignorujące Motor"

A żeby we wczorajszym komentarzu Mitruta wyczuć antypatię do Motoru, to trzeba było naprawdę chcieć :)



Ogólnie zgoda, ale Noskowicz akurat próbuje być bezstronny. Nawet w finale z Krosnem po ostatnim biegu jakąś udawaną, wymuszoną euforię było słychać, Dryla się na to nawet nie sili.

A że canal + sprzyja, to przecież żaden wstyd. Topowy klub, dobrze zarządzany, lubiani Polscy zawodnicy, w dodatku mistrz Polski z fajnymi kibicami, dziwne gdyby telewizja się tym nie zachwycala. Przecież to reklama żużla, tu akurat to logiczne że studia canal + wielbią Motor zwłaszcza że jest za co chwalić, za to Dryla niestety granice przekracza, bo to jest komentator jednak. Nie fan klubu komentujący dla miejscowego radia, tylko komentator dużej ogolnopolskiej stacji.

Najlepsza recenzją jego bezstronności jest przedostatni magazyn eleven i śmiech prowadzących na pytanie Gleba "czy to Dryla spiewa" w nawiązaniu do hymnu Motoru.

Komentator powinien opisywać mecz, budować emocje, dramaturgie zachowując przy tym jak najdalej posuniętą bezstronność, jego rola to "sprzedanie meczu" kibicom.Komentator nie jest od oceny sytuacji geopolitycznej, moralności przedstawicieli dyscypliny którą komentuje, czy przesadnych zachwytów na antenie nad klubem z miasta w którym mieszka. Zdecydowanie nie.

Awatar użytkownika
Hayden
Trener
Posty: 2101
Wiek: 31
Rejestracja: 13 maja 2009, o 22:03

Re: Włókniarz Częstochowa - Motor Lublin 16.04 g.19:15

#369 Postautor: Hayden » 17 kwietnia 2023, o 23:37

Piernik pisze:Najlepsza recenzją jego bezstronności jest przedostatni magazyn eleven i śmiech prowadzących na pytanie Gleba "czy to Dryla spiewa" w nawiązaniu do hymnu Motoru.


Jeżeli najlepszym argumentem na zjawisko które kibice wymyślają od czterech lat jest czyjaś opinia wyrażona w formie żartu... to Dryła robi dobrą robotę i jest bezstronny
Motor mocny

Awatar użytkownika
kibicLBN
Trener
Posty: 6416
Rejestracja: 23 lipca 2009, o 21:47

Re: Włókniarz Częstochowa - Motor Lublin 16.04 g.19:15

#370 Postautor: kibicLBN » 18 kwietnia 2023, o 06:13

Dryła sam przyznaje się że jest związany emocjonalnie z naszym klubem, momentami widać że ma to wplyw na wypowiedź. Ale bardziej w studiu pomeczowym czy jakimś magazynie. Komentowanie biegów w jego wykonaniu jest obiektywne.
Nie ma ludzi niezastąpionych, ale są ludzie niepowtarzalni.

Awatar użytkownika
Perez
Trener
Posty: 4165
Rejestracja: 8 marca 2009, o 21:08
Lokalizacja: Lubartów

Re: Włókniarz Częstochowa - Motor Lublin 16.04 g.19:15

#371 Postautor: Perez » 18 kwietnia 2023, o 06:34

Otóż to jest bardzo obiektywny. Niech ktoś poda link z jego komentarzem i wskaże czarno na białym tam gdzie nie jest obiektywny. Bo te wszystkie oskarżenia są z dupy wzięte.
Mistrz, Mistrz, MOTOR MISTRZ!!!

Kaman
Kadrowicz
Posty: 1612
Rejestracja: 23 października 2018, o 09:42
Lokalizacja: LBN

Re: Włókniarz Częstochowa - Motor Lublin 16.04 g.19:15

#372 Postautor: Kaman » 18 kwietnia 2023, o 06:53

Specjalnie przysłuchiwałem się komentarzowi Dryły w finale z Gorzowem. Czy to defekt Vaculika jakoś nie zauważyłem nawet najmniejszego uśmiechu czy tekstu typu Motor to ma. Myślę, że ludzie są po prostu przewrażliwieniu i klepią podobną formułkę o stronniczości. Jeżeli ma ulżyć społeczności żużlowej to niech nie komentuje naszych spotkań i tyle, choć podstaw zbyt wielu nie widzę.
Maciej Glazik w żużlowych odpadach powiedział, że nie zgadza się z kibicami o stronniczości i sam będzie decydował, który mecz Dryła skomentuje w przyszłości.

Flagg
Trener
Posty: 6167
Rejestracja: 26 września 2018, o 08:30

Re: Włókniarz Częstochowa - Motor Lublin 16.04 g.19:15

#373 Postautor: Flagg » 18 kwietnia 2023, o 07:51

Piernik pisze:A że canal + sprzyja, to przecież żaden wstyd. Topowy klub, dobrze zarządzany, lubiani Polscy zawodnicy, w dodatku mistrz Polski z fajnymi kibicami, dziwne gdyby telewizja się tym nie zachwycala. Przecież to reklama żużla, tu akurat to logiczne że studia canal + wielbią Motor zwłaszcza że jest za co chwalić,

Mówimy o stacji, która przez 4 czy 5 kolejnych magazynów poświęcała Motorowi średnio jakieś...2 minuty czasu antenowego. I to w sytuacji, gdy był najlepsza druzyną w Polsce i lał wszystkich jak popadnie. No i te "zachwyty" w studio po finale z Gorzowem, gdzie atmosfera była, delikatnie mówiąc, grobowa. mamy chyba inną definicję sprzyjania komuś :) Jak masz możliwość, to polecam sobie porównać studio po wygranej Sparty w 2021 i Motoru w 2022 :)

Odnośnie Dryły problem jest taki, że ludzie postrzegają go przez pryzmat tego co robi i gdzie się pojawia poza stanowiskiem komentatorskich. A dwa - każdy przejaw emocji w meczu Motoru jest traktowany jako stronniczość. No ale on jest komentatorem, ma te emocji kreować równiez...jak wygrywa Motor. No sorry, ale jeśli Motor wygrywa ostatni bieg 5:1, co daje mu zwyciestwo/remis w meczu, to co ma robic? Komentowac z kijem w dupie? Wyrażać smutek? A że w ostatnim czasie nie miał specjalnie wielu okazji do komentowania spotkań, w których Motor przegrywał, to chyba nie jego wina? Najlepszym przykładem jest przytoczona sytuacja wz Vaculikiem i defektem, gdzie ludzie w SM absurdalnie zarzucali mu, że cieszył się na antenie z pecha Słowaka.

I odróżnijmy zachwyty nad drużyną Motoru, a zachwyty nad samym miastem. Jest lubelakiem, to chwali miasto w którym mieszka. Co w tym dziwnego?

Koniec końców jest tak jak napisałem. Ten, kto chce słyszeć stronniczość w gkomentarzy Dryły będzie ją słyszeć, nawet jakby wygrane biegi Motoru czytał z kartki. Ten, kto chce widzieć stronniczość Mitruta czy Noskowicza, tez ją sobie znajdzie.

Dwa. Dryła jest dziennikarzem. Komentatorka to tylko jedna z ról. I gdy siedzi w boksie na stadionie powinien być bezstronny. Natomiast nikt nie może zabronić wypowiadać mu się na przeróżne tematy, gdy z tej komentatorskiej klatki wyjdzie. Ja akurat jestem zdania, że list w sprawie Rosjan był niepotrzebny, ale twierdzenie, że nie miał prawa go napisać, jest bzdurą
Motor 2024: 1.Holder 2.Cierniak 3. Lindgren 4.Kubera 5.Zmarzlik 6.Przyjemski 7.Bańbor 8.Jaworski

Awatar użytkownika
Cooper
Trener
Posty: 7514
Rejestracja: 4 maja 2004, o 16:33
Lokalizacja: Made in Poland

Re: Włókniarz Częstochowa - Motor Lublin 16.04 g.19:15

#374 Postautor: Cooper » 18 kwietnia 2023, o 09:09

Dryła przestał niektórym smakować mniej więcej wtedy gdy również Motor stał się ciężej strawny :) Trochę prawo serii.

Jak dla mnie to przez długi czas była wyczuwalna mocno obojętność C+ względem Motoru, Magazyny Majewskiego kojarzą mi się raczej tak, że 80% o tym co się stało z Unią Leszno/Spartą itp., potem jakiś Test Ż czy inny shit i na koniec parę słów o Motorze najlepiej przejdźmy od razu do kontrowersji do pana Leszka.

Dużo lepiej "traktował nas" Eleven. Teraz oczywiście w C+ jest sporo lepiej, niemniej Marek Cieślak ma ewidentnie jakiś ból pośladów z nami (choć udaje, że nie ma), może CV wysyłał do klubu czy Bogdanki, nie wiem :P
Całe życie w drugiej lidze!- nieaktualne do odwołania :)

Gelo pisze:Żuk (którego nie krytykuję jako prezydenta miasta) [...]

Flagg
Trener
Posty: 6167
Rejestracja: 26 września 2018, o 08:30

Re: Włókniarz Częstochowa - Motor Lublin 16.04 g.19:15

#375 Postautor: Flagg » 18 kwietnia 2023, o 09:16

W ostatniej książce Cieślak pisał, że zdaje się chciał potrenować w Lublinie któregoś razu (nie pamiętam, w którym klubie był wtedy, chyba Rybniku?) i Kępa sie nie zgodził. Wyraźnie miał o to żal.
Motor 2024: 1.Holder 2.Cierniak 3. Lindgren 4.Kubera 5.Zmarzlik 6.Przyjemski 7.Bańbor 8.Jaworski