Nasi rywale - 2023

żużel w Lublinie
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Cooper
Trener
Posty: 7514
Rejestracja: 4 maja 2004, o 16:33
Lokalizacja: Made in Poland

Re: Nasi rywale - 2023

#101 Postautor: Cooper » 4 listopada 2022, o 10:56

Torsen pisze:Z najlepszej drużyny odchodzi najlepszy zawodnik po najlepszym sezonie bez przyczyny. Jasne.
Michelsen wywinął fikołka, jak piszesz, z jakiegoś powodu, bo po czterech latach owocnej współpracy (od awansu do mistrzostwa, od wygrywania w I lidze do wygrywania w GP) takie rzeczy nie dzieją się same z siebie.

To samo mozna napisac o Zmarzliku w kontekscie Gorzowa.


Torsen pisze:Przyczyną było niedocenienie zawodnika, a ponieważ wszystko przelicza się na pieniądze, a zwłaszcza docenianie osób, które się zatrudnia do jakiejś roboty, to w dużym uproszczeniu można powiedzieć, że przyczyną były pieniądze.
3 lata jazdy na poziomie Łaguty bez kontraktu Łaguty Michelsen przełknął. A w lecie dowiedział się, że przychodzi kolejny delikwent (znowu, do tego momentu jadący na podobnym poziomie, ponadto trzykrotnie pokonany na własnym torze) z kontraktem jeszcze wyższym.
Dyskusja zmierza do nikąd, bo mam wrażenie, że już trzeci raz piszę to samo, starając się tylko coraz bardziej upraszczać. Naprawdę nie pojmuję, jak można wykazywać tak niski poziom empatii i nie rozumieć, jak musiał się w tym momencie poczuć MM.


Problem polega na tym, że jako fundament tej swojej logiki przyjąłeś, że Mikkel zmienił zdanie w momencie gdy dowiedział się o Zmarzliku w Lublinie i wtedy poczuł się "rozegrany przez Kępę".

A to bardzo słaby fundament jest.
Całe życie w drugiej lidze!- nieaktualne do odwołania :)

Gelo pisze:Żuk (którego nie krytykuję jako prezydenta miasta) [...]

Flagg
Trener
Posty: 6181
Rejestracja: 26 września 2018, o 08:30

Re: Nasi rywale - 2023

#102 Postautor: Flagg » 4 listopada 2022, o 10:56

Częściej jest tak, że to jednak prezesom wszyscy wierzą na slepo, że wstrętny zawodnik go oszukał. Kowalski ostatnio powiedział, że zdjęcie w bluzie Stal było robione "na zaś", żeby nie musiał jechac kilkaset kilometrów jesli zdecydują się przyjąc ofertę, a Grzyb to perfidnie wykorzystał. Czy tak było? Nie wiemy, ale bardzo możliwe. Kępa skusił Jamroga obietnicą miejsca w składzie, a raczej braku walki o to miejsce. Stawiam w ciemno, że już wtedy wiedział, że będzie uderzać po Hampela jeśli Unia zdecyduje się go odstrzelić. W 2020 roku mieliśmy negocjacje składek, bo przecież kluby biedne, bo Covid, bo brak kibiców. No i MM i reszta godzą się na 30% obniżki, a po chwili Kępa paraduje z Hampelem, który za czapkę gruszek do tego Lublina nie przyszedł. O prezesach, którzy wprost szantazuja zawodników niewpłycaniem konktraktów sponsorskich nawet wspominać nie będę. Ale wiadomo, wszystko dla dobra klubu.
Motor 2024: 1.Holder 2.Cierniak 3. Lindgren 4.Kubera 5.Zmarzlik 6.Przyjemski 7.Bańbor 8.Jaworski

Awatar użytkownika
Torsen
Trener
Posty: 4285
Rejestracja: 14 października 2005, o 16:24
Lokalizacja: Lublin

Re: Nasi rywale - 2023

#103 Postautor: Torsen » 4 listopada 2022, o 10:59

Saint pisze: sposób negocjowania klubu trochę kłóci mi się z komunikatem, że najważniejsza jest atmosfera. Niestety negocjacje transakcyjne sprawdzają się przy sprzedaży auta, a nie w sytuacji długotrwałej relacji biznesowej. No chyba, że ktoś negocjacji uczył się od zakupowca z Biedronki.

Samo sedno.
Dziękuję, dobranoc.
Obrazek
Daniel Jeleniewski: "Jeszcze kupę mogę zrobić."

Awatar użytkownika
Torsen
Trener
Posty: 4285
Rejestracja: 14 października 2005, o 16:24
Lokalizacja: Lublin

Re: Nasi rywale - 2023

#104 Postautor: Torsen » 4 listopada 2022, o 11:20

Gelo pisze:Jak będzie trzykrotnym mistrzem świata to się będzie mógł sadzić. Na razie w światowym żużlu jest nikim laudą

A to piękny lapsus, nie tylko dlatego, że Lauda jest - jak dobrze pamiętam, trzykrotnym mistrzem świata :)
Obrazek
Daniel Jeleniewski: "Jeszcze kupę mogę zrobić."

Awatar użytkownika
Saint
Zawodowiec
Posty: 1292
Rejestracja: 24 czerwca 2004, o 12:38
Lokalizacja: LUBLIN/Warszawa

Re: Nasi rywale - 2023

#105 Postautor: Saint » 4 listopada 2022, o 11:24

Gelo pisze:
Saint pisze: A już tekst Gela o tym, że działacz może być „szumowiną” a i tak racja jest po jego stronie potraktuję jako niewybredny, żart bo jeśli to było na serio to tego nawet nie wypada komentować. Bezkrytyczne gloryfikowanie JK zaczyna pachnieć fanatyzmem.

O przepraszam - to nadużycie. Ja zawsze uważam, że w życiu warto być porządnym człowiekiem. Natomiast w żużlu prezes jest rozliczany z tego jak dba o klub. Znam opowieści jak zachowują się zawodnicy, szczególnie podczas negocjacji. Zobaczcie co zrobił Doyle z Lesznem czy wcześniej z nami. Dlatego decydując się na bycie prezesem trzeba mieć naprawdę twardą dupę. A i tak na końcu kibice głównie za wszystko oczerniają prezesa a nie zawodnika. Bez gloryfikacji i fanatyzmu - Kuba pokazuje że umie zadbać o klub. Broni się wynikami - tak po prostu. A będąc kibicem Motoru wypadałoby inaczej rozłożyć ciężar dywagacji. Dla mnie w tym wszystkim najważniejsze jest to co napisał niespokojny. Mikkel robiąc fikołka zostawił klub z ręką w nocniku. Mnie osobiście na dwa miesiące zabrał radość z oglądania żużla i wyników Motoru. I tak zwykle po kibicowsku - wybaczam ale nie zapomnę.

Czy nadużycie niekoniecznie - w poprzednim mailu usprawiedliwiłeś, że działacze muszą być czasami bydlakami bo tacy czasem są zawodnicy... o tym mówię właśnie - to, że ktoś się zachował w sposób nie fair, nie usprawiedliwia mojego postępowania w ten sposób. TO, że ktoś mnie okradł ni może oznaczać, że ja nadal jestem dobrym człowiekiem bo poszedłem i okradłem z nawiązką złodzieja - to już zakrawa na samosądy i niekończącą się eskalację patologicznych zachowań. Jeśli ktoś jest "porządny" to ma być "porządny" zawsze a nawet jeśli popełni błąd to nie idzie w zaparte "bo on był dla mnie jeszcze gorszy" tylko potrafi przyznać się do błędu i wziąć odpowiedzialność za błędne decyzje. Żeby nie było, ze daleko odpłynąłem - to, że Doyle i Hanckock mnie wysterowali nie oznacza, że mogę złamać słowo dane Jamrogowi - bo przecież Jarka nie można odpuścić. Zgadzam się że powinien sięgnąć po Jarka ale właśnie temu wtedy służy otwarcie negocjacji na nowo i znalezienie rozwiązania, które będzie dobre dla wszystkich stron - można było z Jamrogiem przenegocjować warunki, dać mu gwarancję kasy, wypożyczyć - z publicznych pretensji wynika, że nic takiego się nie stało. I to była pierwsza "rysa; na krystalicznym obrazie Jakuba Kępy kreowana tak wszem i wobec. Jeszcze raz podkreślę - nie podważam zasług - ale nie mogę bezkrytycznie patrzeć - "bo jako kibic Motoru powinienem przenieść ciężar dywagacji". Etyka i wartość są niezmienne i niezależne czy kibicuję Motorowi czy innemu klubowi. Jeśli wymaga się od innych dotrzymywania obietnic i umów - zwłaszcza publicznie to deklarując - trzeba samemu bezwzględnie się z nich wywiązywać. Sytuacja z Wiktorem też nie do końca jest jasna - trudno mi uwierzyć, że podpisał na dwa lata bez jasnych deklaracji klubu... tam nie było uścisku ręki? Albo odczarujmy wreszcie mityczny uścisk ręki prezesa i respektujmy to co podpisane albo uścisk niech obowiązuje obie strony jednakowo.

Flagg
Trener
Posty: 6181
Rejestracja: 26 września 2018, o 08:30

Re: Nasi rywale - 2023

#106 Postautor: Flagg » 4 listopada 2022, o 11:39

Saint pisze: można było z Jamrogiem przenegocjować warunki, dać mu gwarancję kasy, wypożyczyć
Gewoli sprawiedliwości. Sam Jamróg albo Miesiąc przyznali, że klub wypłacał im "postojowe" za mecze, w których nie brali udziału. Ile to było i czy kompensowało im ewentualne punkty wywalczone w meczu oraz brak ciągłości jazdy to nie wiem :)
Motor 2024: 1.Holder 2.Cierniak 3. Lindgren 4.Kubera 5.Zmarzlik 6.Przyjemski 7.Bańbor 8.Jaworski

Awatar użytkownika
Saint
Zawodowiec
Posty: 1292
Rejestracja: 24 czerwca 2004, o 12:38
Lokalizacja: LUBLIN/Warszawa

Re: Nasi rywale - 2023

#107 Postautor: Saint » 4 listopada 2022, o 11:57

Flagg pisze:
Saint pisze: można było z Jamrogiem przenegocjować warunki, dać mu gwarancję kasy, wypożyczyć
Gewoli sprawiedliwości. Sam Jamróg albo Miesiąc przyznali, że klub wypłacał im "postojowe" za mecze, w których nie brali udziału. Ile to było i czy kompensowało im ewentualne punkty wywalczone w meczu oraz brak ciągłości jazdy to nie wiem :)

To mi umknęło gdzieś - to zwracam honor. Odniosłem wrażenie, że zostali postawieni przed faktem dokonanym. Tak wynikało z żali Jamroga

Flagg
Trener
Posty: 6181
Rejestracja: 26 września 2018, o 08:30

Re: Nasi rywale - 2023

#108 Postautor: Flagg » 4 listopada 2022, o 11:58

Saint pisze:
Flagg pisze:
Saint pisze: można było z Jamrogiem przenegocjować warunki, dać mu gwarancję kasy, wypożyczyć
Gewoli sprawiedliwości. Sam Jamróg albo Miesiąc przyznali, że klub wypłacał im "postojowe" za mecze, w których nie brali udziału. Ile to było i czy kompensowało im ewentualne punkty wywalczone w meczu oraz brak ciągłości jazdy to nie wiem :)

To mi umknęło gdzieś - to zwracam honor. Odniosłem wrażenie, że zostali postawieni przed faktem dokonanym. Tak wynikało z żali Jamroga

No bo zostali :) Postojowe przecież klub przyznał im juz po transferze Hampela ;) A o samym przyjściu Jarka, to Jamróg dowiedział się z mediów.
Motor 2024: 1.Holder 2.Cierniak 3. Lindgren 4.Kubera 5.Zmarzlik 6.Przyjemski 7.Bańbor 8.Jaworski

Awatar użytkownika
Cooper
Trener
Posty: 7514
Rejestracja: 4 maja 2004, o 16:33
Lokalizacja: Made in Poland

Re: Nasi rywale - 2023

#109 Postautor: Cooper » 4 listopada 2022, o 12:12

No widelec aż mu wypadł.
Całe życie w drugiej lidze!- nieaktualne do odwołania :)

Gelo pisze:Żuk (którego nie krytykuję jako prezydenta miasta) [...]

Awatar użytkownika
niespokojny
Trener
Posty: 5608
Rejestracja: 11 września 2009, o 12:38

Re: Nasi rywale - 2023

#110 Postautor: niespokojny » 4 listopada 2022, o 12:15

Saint pisze:
niespokojny pisze:
Wiele zrodel potwierdza ze Michelsen byl dogadany i ze to on zerwal negocjacje.


Czyli zachowanie wobec Kuby Jamroga było ok i tutaj mimo deklaracji można było zmienić umowę przyklepaną uściśnięciem ręki, bo zmieniły się okoliczności, ale w przypadku MM żadne okoliczności nie usprawiedliwiają zmiany decyzji po uściśnięciu ręki. W literaturze funkcjonuje takie barwne określenie - moralność Kalego.
Ja z wielu źródeł słyszałem, że niestety jednak to Kuba dał się w pierwszym momencie ponieść emocjom i on doprowadził do eskalacji .. i to z dość wiarygodnych. Więc proponowałbym nie obrzucać MM jeśli tak na prawdę nie znamy do końca faktów.
To tylko oczywiście na podstawie strzępów informacji tutaj oraz plotek i opowieści zasłyszanych od osób bliższych i dalszych klubowi - ale niestety sposób negocjowania klubu trochę kłóci mi się z komunikatem, że najważniejsza jest atmosfera. Niestety negocjacje transakcyjne sprawdzają się przy sprzedaży auta, a nie w sytuacji długotrwałej relacji biznesowej. No chyba, że ktoś negocjacji uczył się od zakupowca z Biedronki.



W literaturze funkcjonuje tez okreslenie odwracac kota ogonem. Bo jak dajesz do zrozumienia ze wobec Jamroga zachowano sie nie fair, to Michelsen mogl sie zachowac nie fair wobec Motoru. No mogl i tak zrobil, a smrod pozostal. Co do Jamroga to chyba Kępa zdawał sobie z tego sprawe ze zagranie nie bylo w porzadku skoro wyplacal postojowe. To okolicznosc lagodzaca choc nie powiem ze wszystko co robi jest krysztalowe.
Nie zmienia to faktu ze zawodnik dogadal sie z klubem po czym postanowil odejsc gdy kluby mialy dograne sklady i malo nie zostawil nas z reka w nocniku. A jezeli juz gdybamy to zastanawiam sie czy to aby na pewno Zmarzlik byl przyczyna zerwania negocjacji. Zastanawiales sie co by bylo w przypadku gdyby postapił tak samo a zaden Zmarzlik nie byl dograny? Ja pewnosci nie mam, szczegolnie ze sam Zmarzlik wydaje sie byc blahym powodem do zerwania porozumienia, to raczej byla pewnosc pojechania w 6 dodatkowych meczach i wyciagniecie maksa z kontraktu.
Lepiej być najgorszym wśród najlepszych niż najlepszym wśród słabych

Awatar użytkownika
Gelo
Leszek Demski
Posty: 13326
Rejestracja: 23 września 2002, o 12:11
Lokalizacja: Lublin

Re: Nasi rywale - 2023

#111 Postautor: Gelo » 4 listopada 2022, o 12:23

Tym bardziej, że w Czewie będzie miał Madsena. Więc jeżeli powodem był Zmarzlik to poszedł z deszczu pod rynnę.

Awatar użytkownika
Kargolo
Trener
Posty: 4482
Rejestracja: 26 sierpnia 2011, o 10:55

Re: Nasi rywale - 2023

#112 Postautor: Kargolo » 4 listopada 2022, o 12:27

Wciąż jestem zdania, że tamten sezon powinien objechać Miesiąc, a nie ten płaczek bez widelca.
Ostatnie 3 lata pokazały jak ważny był ten transfer Hampela dla Motoru. Srebro i złoto, zupełnie inne postrzeganie klubu, bo nawet jak Hampel był bez formy to jego nazwisko wiele znaczyło w polskim żużlu. Myślę, że pomógł też w podjęciu decyzji Dominikowi.
Ten transfer obronił się z każdej strony, a że ktoś się spłakał, bo mu widelec wypadł to cóż... nikt mu nie bronił jeździć lepiej i wygryźć Łełka na stałe :P

Mikkel za to ustalił warunki po czym wrócił po więcej, bo więcej mu zaoferowano gdzie indziej. Nie rozumiem jak można widzieć winę Kuby Kępy w tej sytuacji. Po filmiku Włókniarza przeszedł mi cały żal po stracie kapitana. Najemnik zrobił swoje i poszedł do rywala, tyle. Najważniejsze, że Motor spadł na cztery łapy i czekam na podbandowe akcje Fredrika i Jackwoohaa.

Bo najważniejszy dla mnie w tym całym żużlowym cyrku jest Motor.

Awatar użytkownika
Gelo
Leszek Demski
Posty: 13326
Rejestracja: 23 września 2002, o 12:11
Lokalizacja: Lublin

Re: Nasi rywale - 2023

#113 Postautor: Gelo » 4 listopada 2022, o 12:31

Nie wiedziałem, że mam brata bliźniaka ;) Podpisuję się wszystkimi kończynami. Zwłaszcza z perspektywy czasu transfer Hampela to był strzał w dychę.

Czarek
Trener
Posty: 5295
Rejestracja: 16 marca 2004, o 10:50

Re: Nasi rywale - 2023

#114 Postautor: Czarek » 4 listopada 2022, o 12:36

W takim razie braci jest więcej, a jeśli ktoś uważa, że J.Holder zrobi u nas porządny wynik to szczególnie go pozdrawiam.
Dyktator forum: Czarek ban na tydzień, reszta ostrzeżenia.

Awatar użytkownika
Cooper
Trener
Posty: 7514
Rejestracja: 4 maja 2004, o 16:33
Lokalizacja: Made in Poland

Re: Nasi rywale - 2023

#115 Postautor: Cooper » 4 listopada 2022, o 12:48

niespokojny pisze:A jezeli juz gdybamy to zastanawiam sie czy to aby na pewno Zmarzlik byl przyczyna zerwania negocjacji. Zastanawiales sie co by bylo w przypadku gdyby postapił tak samo a zaden Zmarzlik nie byl dograny? Ja pewnosci nie mam, szczegolnie ze sam Zmarzlik wydaje sie byc blahym powodem do zerwania porozumienia, to raczej byla pewnosc pojechania w 6 dodatkowych meczach i wyciagniecie maksa z kontraktu.



Ototo. Próbuje to pisać od dawna, nawet bajkę opowiedziałem, ale grochem o ścianę :) Ciągle tylko "Biedny MM i jego krucha psychika w starciu z bezdusznym Kępą".

Poza tym, tak jak napisał Gelo - nie chcesz być ze Zmarzlikiem a idziesz do Madsena :?: :shock: :roll:
Całe życie w drugiej lidze!- nieaktualne do odwołania :)

Gelo pisze:Żuk (którego nie krytykuję jako prezydenta miasta) [...]

Haron90
Senior
Posty: 967
Rejestracja: 4 lipca 2021, o 11:03

Re: Nasi rywale - 2023

#116 Postautor: Haron90 » 4 listopada 2022, o 12:48

Poza tym, nie należy się oszukiwać, że MM w momencie podawania ręki Kubie, nie liczył się z tym, że w miejsce ZZ przyjdzie jakiś kozak. A biorąc pod uwagę fakt, że BZ od 2020 roku był bliski transferu to Motoru, to naprawdę nie wiem na co liczył i co sobie myślał Mikkel, podając tę rękę. Bo że inteligentny facet to wiadomo. Raczej obstawiam, że Świącik z Momotem zrobili mu pranie mózgu i się chłopak nagle strasznie chciwy/urażony/niedowartościowany poczuł.

Trudno. Do tej pory serce me kibicowskie krwawi, jak o tym myślę, ale mam nadzieję, że Jack i Fredka nam to zrekompensują. Bo to, że jeździecko są naprawdę top, to chyba wiadomo. Tyle, żeby im dobry sprzęt dać.

I tylko dodam, że MM jak najbardziej miał prawo zmienić pracodawcę. Tylko tej podanej ręki szkoda.

blajar
Trener
Posty: 2588
Rejestracja: 5 października 2017, o 16:01
Lokalizacja: Lublin

Re: Nasi rywale - 2023

#117 Postautor: blajar » 4 listopada 2022, o 12:55

Skoro dobrem klubu usprawiedliwiamy wypadające widelce bo prawem i obowiązkiem prezesa jest dbałość o dobro klubu (akurat w 100% popieram transfer Jarka), to takie samo prawo dajmy zawodnikom. Oni mają prawo dbać o swoje interesy. Tam Jamróg i Miesiąc byli dogadani na jazdę, a dostali liścia. Tu (ponoć) MM był dogadany, a JK dostał liścia. Oba przypadki, jak dla mnie, wyglądają niemal identycznie i nie ma się co obrażać ani na prezesa, ani na MM. Drogi się rozeszły bo pojawiły się lepsze opcje, kropka.
"To ride with empty head" - jechać z "czystą głową", by Ł. Benz :lol:

Awatar użytkownika
Gelo
Leszek Demski
Posty: 13326
Rejestracja: 23 września 2002, o 12:11
Lokalizacja: Lublin

Re: Nasi rywale - 2023

#118 Postautor: Gelo » 4 listopada 2022, o 13:07

Każdy ma do wszystkiego prawo. Świącik miał prawo robić podchody pod Mikkela. W końcu odpowiada za dobro swojego klubu. Mikkel miał prawo zmienić pracodawcę i z tego prawa skorzystał. Kuba miał prawo pokazać Mikkelowi drzwi jak ten przyszedł z łapą wyciągniętą po podwyżkę. Jestem kibicem Motoru a nie naszego byłego już zawodnika. I z tego prostego faktu zawsze stanę po stronie klubu.

Awatar użytkownika
Kargolo
Trener
Posty: 4482
Rejestracja: 26 sierpnia 2011, o 10:55

Re: Nasi rywale - 2023

#119 Postautor: Kargolo » 4 listopada 2022, o 14:39

Czarek pisze:W takim razie braci jest więcej, a jeśli ktoś uważa, że J.Holder zrobi u nas porządny wynik to szczególnie go pozdrawiam.

Nie stwierdzam, że zrobi, bo nie jestem Jackowski.
Uważam, że stać go na wiele. A czy zrobi porządny wynik to już sezon pokaże.
Myślę, że może mu pomóc atakowanie z drugiej linii. To nie na nim będzie spoczywała odpowiedzialność za pokonywanie liderów rywali. W teorii jest najsłabszym seniorem Motoru.

Haron90
Senior
Posty: 967
Rejestracja: 4 lipca 2021, o 11:03

Re: Nasi rywale - 2023

#120 Postautor: Haron90 » 4 listopada 2022, o 14:51

Kargolo pisze:
Czarek pisze:W takim razie braci jest więcej, a jeśli ktoś uważa, że J.Holder zrobi u nas porządny wynik to szczególnie go pozdrawiam.

Nie stwierdzam, że zrobi, bo nie jestem Jackowski.
Uważam, że stać go na wiele. A czy zrobi porządny wynik to już sezon pokaże.
Myślę, że może mu pomóc atakowanie z drugiej linii. To nie na nim będzie spoczywała odpowiedzialność za pokonywanie liderów rywali. W teorii jest najsłabszym seniorem Motoru.


Jack Holder najsłabszym seniorem Motoru ... wciąż to brzmi dość surrealistycznie :D.

KrzyczącyK1b1c
Kadrowicz
Posty: 1545
Rejestracja: 22 października 2019, o 17:11

Re: Nasi rywale - 2023

#121 Postautor: KrzyczącyK1b1c » 4 listopada 2022, o 18:32

GKM przejechał się ostro po Kasprzaku - https://www.youtube.com/watch?app=deskt ... ipjauE9YbI :D

Awatar użytkownika
Saeyl
Kadrowicz
Posty: 1620
Rejestracja: 1 listopada 2018, o 19:39
Lokalizacja: Lublin

Re: Nasi rywale - 2023

#122 Postautor: Saeyl » 4 listopada 2022, o 19:04

Czy GKM zasugerował, że DJ KK jest parówą i klaunem? Nie wiem, chociaż się domyślam.
Do tego do składu dołącza jeszcze Czugunow i Szczepaniak ;)
Ciekawa ta dolna czwórka się robi.

Czarek
Trener
Posty: 5295
Rejestracja: 16 marca 2004, o 10:50

Re: Nasi rywale - 2023

#123 Postautor: Czarek » 4 listopada 2022, o 19:22

KrzyczącyK1b1c pisze:GKM przejechał się ostro po Kasprzaku - https://www.youtube.com/watch?app=deskt ... ipjauE9YbI :D

GKM jednym ruchem przebił prezentację Motoru, a tym bardziej parodie prezentacji Motoru.
Dyktator forum: Czarek ban na tydzień, reszta ostrzeżenia.

Awatar użytkownika
Kargolo
Trener
Posty: 4482
Rejestracja: 26 sierpnia 2011, o 10:55

Re: Nasi rywale - 2023

#124 Postautor: Kargolo » 4 listopada 2022, o 19:35

Zobaczymy jak odpowie Krosno. Muszą ratować honor Siwego :lol:

blajar
Trener
Posty: 2588
Rejestracja: 5 października 2017, o 16:01
Lokalizacja: Lublin

Re: Nasi rywale - 2023

#125 Postautor: blajar » 4 listopada 2022, o 19:39

A tak na marginesie: wykorzystanie wizerunku Kasprzaka podczas, gdy nie jest już zawodnikiem klubu z Grudziądza (zapewne do końca piździernika był) to pod jakieś odszkodowanie nie podpada? :)
"To ride with empty head" - jechać z "czystą głową", by Ł. Benz :lol: