Motor Lublin w sezonie 2023

żużel w Lublinie
Wiadomość
Autor
Flagg
Trener
Posty: 6181
Rejestracja: 26 września 2018, o 08:30

Re: Motor Lublin w sezonie 2023

#1801 Postautor: Flagg » 8 października 2023, o 23:51

Po zeszłorocznej "gali" w CSK i imprezie na lotnisku powiedziałem sobie, że więcej na tego typu imprezy się nie wybiorę, bo to kpina z kibica. Bardzo mnie więc cieszy, że klub odrobił lekcje na piątkę. Tak właśnie powinny wyglądać takie imprezy. Jasne, było trochę przepychu, trochę po amerykańsku z nastawieniem na show i medialność, ale było to przede wszystkim zrobione dla kibiców. No i wszystko zrobione z odpowiednim wyczuciem i odpowiednio rozłożonymi akcentami. Mam of the night to oczywiście Jarek i cała impreza de facto kręciła się w okoł osoby kapitana. Pożegnanie było godne. Fajnie wpleciona prezentacja Wiktora. Nie skradła show, a jednocześnie nie przeszła niezauważona. Duży plus dla prowadzących. Chylu wypadł dobrze, Paulina Chylewska chyba nawet lepiej. Powiedziałbym nawet, że była chyba największym pozytywnym zaskoczeniem wieczoru. Spodziewalem się trochę cringe'u z jej strony, a było naprawdę fajnie, z tempem i na luzie.

Kolejny raz Kępa pokazał dlaczego jest o długość prostej przed resztą, jeśli chodzi o marketing i budowanie marki. Choć większość głąbów z zachodniej Polski i tak tego nie zrozumie
Motor 2024: 1.Holder 2.Cierniak 3. Lindgren 4.Kubera 5.Zmarzlik 6.Przyjemski 7.Bańbor 8.Jaworski

blajar
Trener
Posty: 2588
Rejestracja: 5 października 2017, o 16:01
Lokalizacja: Lublin

Re: Motor Lublin w sezonie 2023

#1802 Postautor: blajar » 9 października 2023, o 00:07

W życiu bym się nie spodziewał, że Zmarzlik będzie kilka razy krzyczeć "do góry go!" w odniesieniu do innego zawodnika, że Fredka będzie (na 99,99% z zimna) prezentować walory taneczne :) Feym faktycznie strasznie fałszował, ale do przeżycia ze względu na repertuar :) Pani śpiewającej 4 piosenki zupełnie nie kojarzę bo nie oglądam Voice'a od kilku lat, ale dawała radę to mało powiedzieć, świetna wokalistka. Pożegnanie Jarka godne i aż czekałem na wejście z solówką na nowej gitarze:) Może jeszcze doczekam :) Przedstawienie wszystkich teamów z imienia i nazwiska też całkiem fajne, mieli Panowie okazję pokazać się na scenie :) Nie da się o cenić tej imprezy na mniej, niż "bardzo dobry".
"To ride with empty head" - jechać z "czystą głową", by Ł. Benz :lol:

Awatar użytkownika
ravajas
Trener
Posty: 4031
Rejestracja: 16 listopada 2003, o 16:11
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Motor Lublin w sezonie 2023

#1803 Postautor: ravajas » 9 października 2023, o 06:08

Poczytałem komentarze na SF pod artykułem o podpisaniu Przyjemskiego, i oczywiście całe szambo, że Motor to **uje, bo nie może tak być, że ma nieograniczony budżet, że ma spółki skarbu państwa, itd, i że pozostali prezesi klubów Ekstraligi powinni... zbojkotować mecze z Motorem.

Czaicie k**wa? Zamiast przestać być burakami, wziąć się do roboty i skuteczniej pozyskiwać pieniądze dla swoich klubów, to mają bojkotować mecze z Motorem.

I pomyślcie, że tacy ludzie mają czynne prawa wyborcze, i za tydzień nie zawahają się ich użyć...

ezbeg
Kadrowicz
Posty: 1614
Rejestracja: 14 listopada 2016, o 17:35

Re: Motor Lublin w sezonie 2023

#1804 Postautor: ezbeg » 9 października 2023, o 06:23

To są ci sami ludzie, którzy myślą że po niedzieli w Lublinie zabraknie pieniędzy a z dnia na dzień klub skończy w II lidze.

Niestety to wszystko efekt wypowiedzi Komarnickiego czy prezydenta Leszna. Oni ich nakręcają i to skutkuje taką agresją.

Natomiast co do imprezy to chyba wszystko powiedziano. Nic dodać nic ująć. Nic już nowego nie napiszę. No jedynie mógłbym ponarzekać na pogodę, ale to bez znaczenia.

Awatar użytkownika
_piotrusss
Kadrowicz
Posty: 1655
Rejestracja: 15 stycznia 2004, o 20:11
Lokalizacja: Lublin

Re: Motor Lublin w sezonie 2023

#1805 Postautor: _piotrusss » 9 października 2023, o 08:46

_piotrusss pisze:Ja bym się nie nastawiał na jakieś wielkie wydarzenie. Pokażą puchar, zawodnicy powarczą motocyklami i powiedzą coś miłego kibicom, jakaś muzyka, fajerwerki i gotowe. To w końcu impreza dla kibiców a nie sponsorów ;) Obym się mylił i moja uszczypliwość była bezzasadna.

Z przyjemnością przyznaję, że się myliłem. Nie ma co szukać na siłę drobiazgów i się czepiać, impreza na najwyższym poziomie.
Teraz tylko niech klub pójdzie podobną drogą w kwestii oprawy meczów: zapisać playlistę muzyczną z wczoraj (zamiast robić wesele na motorsporcie) i ogarnąć jakiegoś dobrego spikera.
Zrobił wilk elektrownię, lecz by prąd uzyskać
Spalał w niej cały węgiel z kopalni od liska.
Kopalnia z elektrowni cały prąd zżerała,
Stąd brak światła i węgla. Ale system działa!
Andrzej Waligórski

Awatar użytkownika
papi
Trener
Posty: 4182
Rejestracja: 10 marca 2005, o 08:39
Lokalizacja: Lublin

Re: Motor Lublin w sezonie 2023

#1806 Postautor: papi » 9 października 2023, o 08:53

No to ja do jednego drobiazgu się przyczepie. Opóźnienie o pół godziny w takiej temperaturze chyba nie było konieczne. Jak się coś organizuje o 18, a ludzie marzną, to dobrze byłoby zaczynac zgodnie z planem.

Co do reszty, bez uwag, fajnie zorganizowane.

Haron90
Senior
Posty: 967
Rejestracja: 4 lipca 2021, o 11:03

Re: Motor Lublin w sezonie 2023

#1807 Postautor: Haron90 » 9 października 2023, o 09:44

Odnośnie tego ciągłego wylewania pomyj na Lublin - Motor wchodząc do eligi i robiąc rzeczy, w sposób jaki to robi, ujawnił w jakim marazmie i przeciętności większość klubów z eligi siedzi. I ludziom smutno się zrobiło, i dobrze wiedzą, że nie mogą liczyć na to samo u siebie, więc jedyne co im pozostaje, to pisanie głupot w internetach i szerzenie swojej zawiści i żółci. W sumie przestało mnie to obchodzić, a jedyne co mnie interesuje to głosy takie jak np. Cegły albo ostatnio prezesa eligi, którzy wprost propsują Lublin za obrotność. Te wszystkie firmy nie są na rynku od wczoraj. Nie udało się innym klubom ich przyciągnąć do siebie - tooooo fcking bad.

Awatar użytkownika
kibicLBN
Trener
Posty: 6419
Rejestracja: 23 lipca 2009, o 21:47

Re: Motor Lublin w sezonie 2023

#1808 Postautor: kibicLBN » 9 października 2023, o 10:00

Bo Kępa wcale nie skazuje siebie na brak wsparcia SSP po zmianie partii rządzącej. Dlaczego? Bo żadni politycy, poza Żukiem się w blasku Motoru nie ogrzewają. To inni mają problem bo osoby będące przez lata prezesami/prezesami honorowymi są czynnie powiązani z jakąś opcją polityczną i mają ograniczony dostęp do koryta. Ot cała zagadka. Czy wy przypominacie sobie, żeby po słynnej imprezie z Sasinem (2-3 lata temu) Motor pokazywał się z jakimś politykiem PiSu? Ja nie pamiętam. Za to inni mają swoich senatorków...
Nie ma ludzi niezastąpionych, ale są ludzie niepowtarzalni.

Jablo1981
Posty: 140
Rejestracja: 24 marca 2009, o 20:00
Lokalizacja: Lublin

Re: Motor Lublin w sezonie 2023

#1809 Postautor: Jablo1981 » 9 października 2023, o 10:52

Po cichu liczyłem że wspomną też o ewentualnych długościach kontraktów naszych zawodnikow

Ge(L)o
Trener
Posty: 3257
Rejestracja: 26 czerwca 2006, o 12:14
Lokalizacja: Lublin

Re: Motor Lublin w sezonie 2023

#1810 Postautor: Ge(L)o » 9 października 2023, o 12:05

Obejrzałem i powiem, że impreza na wysokim poziomie. Czegoś takiego jeszcze w polskim żużlu nie było. Żałuję , że nie byłem obecny na stadionie. Jak Kępa przemawiał do Jarosława to się wzruszyłem. To jest zupełnie inny poziom niż to całe ekstraligowe buractwo. Jestem dumny z tego, co tu się stało przez ostatnie 7 lat. Chwilo trwaj !

Awatar użytkownika
InDorka
Zawodowiec
Posty: 1138
Rejestracja: 25 kwietnia 2004, o 11:26
Lokalizacja: Lublin

Re: Motor Lublin w sezonie 2023

#1811 Postautor: InDorka » 9 października 2023, o 12:14


„Widzisz tych wszystkich kibiców, to aż ma się ciarki - zakończył Fredrik Lindgren.„

To Fred powiedział przy innej okazji, ale mam nadzieję, że wczoraj wszyscy zawodnicy odczuwali to samo.
Niemalże pełny stadion przy temperaturze +6 stopni to ogromny sukces ekipy Motoru. Sukces finansowy przeznaczony na onkologię dziecięcą też wydaje się niekwestionowany, pełne, cichutkie puszki ( bez bilonu) to jest to.
Warto było być, zobaczyć, podziękować. Tylko Jarka żal…
~~~~~~~~
"Na pewno" pisze się naprawdę osobno, a "naprawdę" pisze się na pewno razem.
~~~~~~~~

Awatar użytkownika
Perez
Trener
Posty: 4165
Rejestracja: 8 marca 2009, o 21:08
Lokalizacja: Lubartów

Re: Motor Lublin w sezonie 2023

#1812 Postautor: Perez » 9 października 2023, o 12:33

Żal w UJ pomijając to jakim jest człowiekiem i kapitanem. W 24 Fred i Zmarzlik w parze po równaniach xD wtedy dopiero odczujemy brak Jarka.
Mistrz, Mistrz, MOTOR MISTRZ!!!

blajar
Trener
Posty: 2588
Rejestracja: 5 października 2017, o 16:01
Lokalizacja: Lublin

Re: Motor Lublin w sezonie 2023

#1813 Postautor: blajar » 9 października 2023, o 13:13

Oglądam sobie YT z wczoraj i powiem Wam, że J. Kępa to czerwone oczy miał przy pożegnaniu Jarka. Na stadionie było słychać, że się trochę głos łamie ale łącząc to z obrazem to Panowie chyba dość mocno się zżyli. Tym większy szacun, że mimo (chyba) przyjaźni "odpalił" zawodnika patrząc tylko przez pryzmat wyniku Motoru AD'24.
"To ride with empty head" - jechać z "czystą głową", by Ł. Benz :lol:

Karamba
Senior
Posty: 844
Rejestracja: 5 lipca 2021, o 14:24

Re: Motor Lublin w sezonie 2023

#1814 Postautor: Karamba » 9 października 2023, o 13:22

Brawo fantastyczna impreza cel szczytny wielka klasa widelce , cygara wszystko leciało z rąk ,że tak można .

Awatar użytkownika
InDorka
Zawodowiec
Posty: 1138
Rejestracja: 25 kwietnia 2004, o 11:26
Lokalizacja: Lublin

Re: Motor Lublin w sezonie 2023

#1815 Postautor: InDorka » 1 listopada 2023, o 10:45


Podsumowanie ostatniej imprezy na Z5

https://po-bandzie.com.pl/zuzel-piekny- ... -szpitala/
~~~~~~~~
"Na pewno" pisze się naprawdę osobno, a "naprawdę" pisze się na pewno razem.
~~~~~~~~