Motor Lublin w sezonie 2023

żużel w Lublinie
Wiadomość
Autor
KrzyczącyK1b1c
Kadrowicz
Posty: 1588
Rejestracja: 22 października 2019, o 17:11

Re: Motor Lublin w sezonie 2023

#151 Postautor: KrzyczącyK1b1c » 6 października 2022, o 14:46

Gelo pisze:
KrzyczącyK1b1c pisze:
Cooper pisze:
Może być ciężko, bo obaj musieliby być zawodnikami naszego klubu w tym czasie :)

Nie, dlaczego? Przecież Zmarzlik może być zaprezentowany choćby dziś (zakończony sezon), a Mikkel również może być pożegnany choćby dziś. Problem chyba w tym, że to by było chyba trochę nieeleganckie w stosunku do Mikkela. Radość ze Zmarzlika w obecności odchodzącego Kapitana trochę mi się gryzie.

Nie nie za bardzo. Feta ma być w październiku. Czyli w miesiącu w którym Mikkel jest zawodnikiem Motoru a Bartek Stali.

No tak, ale zaprezentowany Bartek może być w październiku, tak jak Fajfer był ogłoszony przez Stal, a Chris Holder przez Unię Leszno.

Awatar użytkownika
Cooper
Trener
Posty: 7551
Rejestracja: 4 maja 2004, o 16:33
Lokalizacja: Made in Poland

Re: Motor Lublin w sezonie 2023

#152 Postautor: Cooper » 6 października 2022, o 14:48

Co innego ogłoszenie a co innego prezentacja :)
Całe życie w drugiej lidze!- nieaktualne do odwołania :)

Gelo pisze:Żuk (którego nie krytykuję jako prezydenta miasta) [...]

Awatar użytkownika
Rusek
Zawodowiec
Posty: 1275
Rejestracja: 5 września 2009, o 08:23

Re: Motor Lublin w sezonie 2023

#153 Postautor: Rusek » 6 października 2022, o 14:48

Trzeba się uzbroić w cierpliwość i tyle. Nasze biadolenie nic nie da i nikogo przez to nie zmusimy aby powiedział coś wcześniej niż sobie założył.
Mnie ciekawi bardziej na tę chwilę gdzie będzie nasze spotkanie z zawodnikami. Obawiam się że będzie podobnie jak w zeszłym sezonie no i niestety ale będzie bardzo ciasno i trochę mało osób będzie mogło wziąć w tym udział.

KrzyczącyK1b1c
Kadrowicz
Posty: 1588
Rejestracja: 22 października 2019, o 17:11

Re: Motor Lublin w sezonie 2023

#154 Postautor: KrzyczącyK1b1c » 6 października 2022, o 14:56

Rusek pisze:Trzeba się uzbroić w cierpliwość i tyle. Nasze biadolenie nic nie da i nikogo przez to nie zmusimy aby powiedział coś wcześniej niż sobie założył.
Mnie ciekawi bardziej na tę chwilę gdzie będzie nasze spotkanie z zawodnikami. Obawiam się że będzie podobnie jak w zeszłym sezonie no i niestety ale będzie bardzo ciasno i trochę mało osób będzie mogło wziąć w tym udział.

Jasne, że nic nie da :D. Mamy sezon ogórkowy i dlatego w sumie każda aktywność medialna związana z klubem budzi tutaj poruszenie. Nic dziwnego :P

Awatar użytkownika
istred
Trener
Posty: 7233
Rejestracja: 27 stycznia 2004, o 20:38
Lokalizacja: Lublin

Re: Motor Lublin w sezonie 2023

#155 Postautor: istred » 6 października 2022, o 15:09

KrzyczącyK1b1c pisze:Rozumiem, że Tobie podoba się bycie zwodzonym przez Kapitana?

Nie czuję się zwodzony. Może naprawdę jeszcze rozważa różne opcje na przyszły sezon?

Genralnie to sprawa Michelsena kiedy ogłosi że odchodzi albo że zostaje. Fajnie sobie podyskutować, ale ogłoszenie decyzji jest sprawa zawodnika, a nie kibiców.
Michelsen nie informował, że rozważa odejście z Motoru, nie informował, że rozmawia z Częstochowa, nie informował a żadnym aspekcie swoich rozmów kontraktowych. Konsekwentnie zatem nie informuje o swoich decyzjach, do czego ma pełne prawo, które trzeba uszanować.

Można poczekać do 15 listopada. Wtedy wszystko będzie wiadomo.

Ps. A "kapitan" piszemy małą literą, chyba że to nazwisko.

KrzyczącyK1b1c
Kadrowicz
Posty: 1588
Rejestracja: 22 października 2019, o 17:11

Re: Motor Lublin w sezonie 2023

#156 Postautor: KrzyczącyK1b1c » 6 października 2022, o 15:26

istred pisze:Nie czuję się zwodzony. Może naprawdę jeszcze rozważa różne opcje na przyszły sezon?

Jeśli zakładasz, że nie jest nic przesądzone, to spoko. Wtedy nie czujesz się zwodzony,

Tak, wiem, kapitan piszemy małą literą :)

Awatar użytkownika
istred
Trener
Posty: 7233
Rejestracja: 27 stycznia 2004, o 20:38
Lokalizacja: Lublin

Re: Motor Lublin w sezonie 2023

#157 Postautor: istred » 6 października 2022, o 15:27

Nic nie zakładam.
Ja jestem tylko kibicem, dowiem się w swoim czasie. Na pewno przed pierwszym meczem ;)

Awatar użytkownika
Gelo
Leszek Demski
Posty: 13380
Rejestracja: 23 września 2002, o 12:11
Lokalizacja: Lublin

Re: Motor Lublin w sezonie 2023

#158 Postautor: Gelo » 6 października 2022, o 15:34

A mnie zachowanie MM wkurza. Skoro jest pozamiatane to jest. Przyparty do muru Zmarzlik też przez dzień próbował lawirować ale ktoś mu dobrze doradził i rozwiązał sprawę z klasą. Było trochę jęczenia gorzowiaków ale względnie ucichło. Mnie ta sinusoida nastrojów męczy. I niepotrzebnie robimy sobie przez głupie artykuły jakieś nadzieje. Nikomu korona by z głowy nie spadła jakby się pożegnał. Nie wiem - brakuje odwagi?

KrzyczącyK1b1c
Kadrowicz
Posty: 1588
Rejestracja: 22 października 2019, o 17:11

Re: Motor Lublin w sezonie 2023

#159 Postautor: KrzyczącyK1b1c » 6 października 2022, o 15:38

Gelo pisze: I niepotrzebnie robimy sobie przez głupie artykuły jakieś nadzieje

A co ważniejsze, te artykuły nie biorą się znikąd (mam na myśli dzisiejsze teksty w Interii i Przeglądzie Sportowym), z jakichś "kuluarów", a mają źródła w wypowiedzi samego Mikkela. To najbardziej wkurza.

Awatar użytkownika
Rusek
Zawodowiec
Posty: 1275
Rejestracja: 5 września 2009, o 08:23

Re: Motor Lublin w sezonie 2023

#160 Postautor: Rusek » 6 października 2022, o 15:49


Sebekmotor
Kadrowicz
Posty: 1572
Rejestracja: 1 czerwca 2021, o 18:56

Re: Motor Lublin w sezonie 2023

#161 Postautor: Sebekmotor » 6 października 2022, o 15:56

Każdy to już wie :)

Flagg
Trener
Posty: 6298
Rejestracja: 26 września 2018, o 08:30

Re: Motor Lublin w sezonie 2023

#162 Postautor: Flagg » 6 października 2022, o 15:59

To może niech zadzwoni do Mikkela i mu powie? :D

Bo ten zdaje się, wciąż nie wie, gdzie będzie jeździć ;)
Motor 2024: 1.Holder 2.Cierniak 3. Lindgren 4.Kubera 5.Zmarzlik 6.Przyjemski 7.Bańbor 8.Jaworski

Sebekmotor
Kadrowicz
Posty: 1572
Rejestracja: 1 czerwca 2021, o 18:56

Re: Motor Lublin w sezonie 2023

#163 Postautor: Sebekmotor » 6 października 2022, o 16:18

Zapewne :D

Robson
Senior
Posty: 759
Rejestracja: 5 września 2002, o 21:00
Lokalizacja: Lublin

Re: Motor Lublin w sezonie 2023

#164 Postautor: Robson » 6 października 2022, o 16:35

Patrząc na dzsiejszy turniej zaplecza kadry juniorów to mam nadzieje, ze to Bańdur a nie Bańbor u nas :lol:

Kaman
Kadrowicz
Posty: 1622
Rejestracja: 23 października 2018, o 09:42
Lokalizacja: LBN

Re: Motor Lublin w sezonie 2023

#165 Postautor: Kaman » 6 października 2022, o 17:02

Robson pisze:Patrząc na dzsiejszy turniej zaplecza kadry juniorów to mam nadzieje, ze to Bańdur a nie Bańbor u nas :lol:

Nie mów hop, jeszcze jego dodatkowo wezmą :D

Awatar użytkownika
mikas
Trener
Posty: 3291
Rejestracja: 27 kwietnia 2003, o 15:01
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Motor Lublin w sezonie 2023

#166 Postautor: mikas » 6 października 2022, o 20:39

Cooper pisze:Bo to było tak:

Ongiś młody Miguel po latach tułaczki spotkał na swojej drodze Don Jacobe, który przygarnął go do swego domu, dał mu prace, a nawet wpisał go do testamentu, a po dwóch latach zaproponował ślub z najpiękniejszą córka. Miguel szczęśliwy cały zgodził się, toastom nie było końca, a uradowany Miguel udał się w ostatnią kawalerską podróż za wielką wodę. Nie zabrał tym razem ze sobą wiernego przyjaciela tułaczki małego Momo Tavareza, który pomieszkiwał w domku letniskowym obok pałacu Don Jacobe. Mały Momo z braku laku, wziął wędkę i udał się w tułaczkę po kraju. Na północy widział jak piękny Roberto wraz z całą ekipą łowi z pięknej łodzi, a na południu skąpy Leonardo rzucał w małego Momo ogonami homarów krzycząc "łap Momo, u Don Jacobe pewnie masz tylko ogony szczura!". I siedział taki Momo zatroskany na brzegu Warty, a że opodal pałac był piękny to zaraz przechodził Don Michelangelo Santo i zapytał czule smutnego Momo "a co Cię trapi chłopcze?". Momo opowiedział wszystko, na co Don Santo rzekł "sprawię ja, że i Ty i Twój Pan bogactwa zaznacie, a i sławy wielkiej, a Ty z drewutni do pałacu przeprowadzisz się". Zaszkliły się oczy Momowe, a że rychło Miguel z wojaży powrócił, tak nie minął tydzień a razem we trzech na uczcie siedzieli, gdzie Don Santo najpiękniejsze dziewczęta zaprosił i całą bogatą rodzinę, a pałace do wyboru zostały Miguelowi przedstawione. Zaświeciły się oczy i Miguelowi, a mały Momo, szarpnął za rękaw szepcząc "zgódź się, a jeden będzie mój". I tak ugryzł Miguel to jabłko i tak poszedł w tańce z tymi dziewczętami, a takie tańce bywa, że kończą się niezwłocznie powiększeniem rodziny, której nim się nasz Miguel obejrzał członkiem został. I wszystko było pięknie i cudownie, ale jednak kac się pojawił, bo i pałac Don Jacobe jakiś wygodniejszy i mieszkańcy znani i przyjaźni,proszą zostań z nami Miguel, a i córka don Jacobe na trzeźwo jakby ładniejsza. Co tu zrobić jednak, jeszcze z podanej ręki Don Santo zmyć wstyd można, ale jak z brzucha wykręcić się? Może mały Momo winę przyjmie na siebie, tylko gdzie on jest? A miłe spojrzenie Dona Santo jakieś srogie bardziej, a i alimenta straszne nalicza bez skrupułów, gdyby Miguel jednak w pałacu Jacobe pozostać chciał.

I tak siedzi Miguel na brzegu rzeki Bystrzycy, nie cieszy się, że pałac najbogatszy w Polsce, żal opuszczać, ale i alimenty płacić żal większy jeszcze. Walka serca z rozumem, a sędzia w kieszeni siedzi.

Liczy po cichu, że może Don Jacobe rękę znowu z pomocą wyciągnie, na alimenty dołoży, ale Don Jacobe, do pokoju Miguela zajrzał jak ten w USA bawił, a tam pod łóżkiem smolone patelnie leżały, jakby cygańskie...

Wtem Don Michelangelo Santo wytrzeźwiał po uczcie wielkiej i o swoim synu marnotrawnym Lingrenusie sobie przypomniał, który z wojaży powrócił, a z których to cenne łupy przywiózł. "Zwątpiłem w Ciebie synu, a Ty ze stu otrzymanych ode mnie srebrników wielokrotnie wartość ich pomnożyłeś" - mówi - "Miguel trzy razy więcej srebrników dostać ma ode mnie, a mnożyć niewiele lepiej od Ciebie potrafi. Zostań ze mną, a pół pałacu swojego Ci oddam i z tego co obiecałem Miguelowi jeszcze coś dorzucę. Obiecaj jedynie, że dla mnie już zawsze tak cenne łupy przywozić będziesz, a nie tylko dla zagranicznych Panów trofea zdobywał będziesz." Dobrze ojcze niech tak będzie" - rzekł Lingrenus. Wysłał więc posłańców Don Michelangelo Santo do Don Jacobe, który na wieść o nowym pomyśle Dona Santo wezwał do siebie Miguela. "Synu mój" - rzekł - "Zostań w moim królestwie, a wiele bitew jeszcze wygramy i największe trofea będziemy zdobywać z innym wielkim wojownikiem Bartolomeuszem, a wynagrodzę Ci to hojnie tak jak sobie to Twój giermek mały Momo wymarzył". Miguel ucieszył się niezmiernie na takie wieści, bo o niczym innym nie marzył niż tylko w Pałacu Don Jacobe pozostać wśród wiernych przyjaciół jego. Alimenta z tyłu głowy jeszcze tylko Miguelowi siedziały, ale i ten problem Don Jacobe wraz z Don Michelangelo Santo rozwiazać mu obiecali.

Koniec ;)
MOTOR LUBLIN
Obrazek

Flagg
Trener
Posty: 6298
Rejestracja: 26 września 2018, o 08:30

Re: Motor Lublin w sezonie 2023

#167 Postautor: Flagg » 6 października 2022, o 20:45

Eeee jaki koniec. Ja chcę kolejne odcinki!!! ;)

Gdyby to forum miało nagrody, to post Coopera byłolby mocnym kandydatem do tytułu posta roku :)
Motor 2024: 1.Holder 2.Cierniak 3. Lindgren 4.Kubera 5.Zmarzlik 6.Przyjemski 7.Bańbor 8.Jaworski

Awatar użytkownika
Perez
Trener
Posty: 4205
Rejestracja: 8 marca 2009, o 21:08
Lokalizacja: Lubartów

Re: Motor Lublin w sezonie 2023

#168 Postautor: Perez » 6 października 2022, o 20:58

Alfred Hitchcock by się nie powstydził. Wincyj kurła, wincyj!!! :D
Mistrz, Mistrz, MOTOR MISTRZ!!!

Raczejj
Szkółkowicz
Posty: 153
Rejestracja: 15 maja 2015, o 16:11

Re: Motor Lublin w sezonie 2023

#169 Postautor: Raczejj » 6 października 2022, o 21:01

:-P
Ostatnio zmieniony 7 października 2022, o 08:23 przez Raczejj, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
ravajas
Trener
Posty: 4041
Rejestracja: 16 listopada 2003, o 16:11
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Motor Lublin w sezonie 2023

#170 Postautor: ravajas » 6 października 2022, o 22:28

Z postem Coopera i jego sequelem według Mikasa skojarzył mi się tytuł powieści Paula Coelho "Nad brzegiem rzeki Piedry usiadłam i płakałam".
Nie czytałem.

Awatar użytkownika
Rusek
Zawodowiec
Posty: 1275
Rejestracja: 5 września 2009, o 08:23

Re: Motor Lublin w sezonie 2023

#171 Postautor: Rusek » 7 października 2022, o 19:03

https://przegladsportowy.onet.pl/zuzel/ekstraliga/zuzel-motor-lublin-zaplaci-bardzo-duzo-bartoszowi-banborowi/jm255ht
Wszystko wskazuje na to że nadal będziemy mieli w składzie juniora z Rzeszowa ;-)

Flagg
Trener
Posty: 6298
Rejestracja: 26 września 2018, o 08:30

Re: Motor Lublin w sezonie 2023

#172 Postautor: Flagg » 7 października 2022, o 20:46

Zakładając, że kwota z artykułu jest prawdziwa, to czy czy ona aż tak szokuje? To oczywiście mnóstwo hajsu, ale ..

1) cztery lata temu, Miskowiak przychodząc do Włókniarza dostał 300 tys, a był po mocno przeciętnym sezonie w Orle Łódź. Licytacja o Kowalskiego rok temu ponoć zatrzymała się na 600-700 tys.
2) taka kwota oznacza, że chłopak przechodzi na zawodowstwoi musi sobie ogarnac sprzęt, team itp. a to kosztuje. Klub mu pewnie pomoże w dojściu do Gravesena czy innego Kowalskiego, dość jest szansa, że nie będzie jeździć na osiołkach, tylko będzie mieć pod tyłkiem konkretne maszyny.
3) Jeśli faktycznie to jest kontrakt na 5 lat to mamy spokój i warto było trochę dosypać.

Oczywiście wszystko to, pod warunkiem że chłopak okaże się faktycznym talentem i będzie rozwijać się prawidłowo. No ale tego nigdy nie można być pewnym
Motor 2024: 1.Holder 2.Cierniak 3. Lindgren 4.Kubera 5.Zmarzlik 6.Przyjemski 7.Bańbor 8.Jaworski

Sebekmotor
Kadrowicz
Posty: 1572
Rejestracja: 1 czerwca 2021, o 18:56

Re: Motor Lublin w sezonie 2023

#173 Postautor: Sebekmotor » 7 października 2022, o 20:57

Jeden ekstra silnik to 40 tysi, a tych trzeba mieć ile na sezon? 4? 5? Opon trzeba kupić ile 120 ? Itd itd. Oby się zmieścili w tych 400 tysiach.

Flagg
Trener
Posty: 6298
Rejestracja: 26 września 2018, o 08:30

Re: Motor Lublin w sezonie 2023

#174 Postautor: Flagg » 7 października 2022, o 20:59

Sebekmotor pisze:Jeden ekstra silnik to 40 tysi, a tych trzeba mieć ile na sezon? 4? 5? Opon trzeba kupić ile 120 ? Itd itd. Oby się zmieścili w tych 400 tysiach.
bez jaj, lepsi od niego jeżdżą w niższych ligach za dużo mniejsze kwoty i ogarniają. Nie popadajmy że cz skrajności w skrajność
Motor 2024: 1.Holder 2.Cierniak 3. Lindgren 4.Kubera 5.Zmarzlik 6.Przyjemski 7.Bańbor 8.Jaworski

Sebekmotor
Kadrowicz
Posty: 1572
Rejestracja: 1 czerwca 2021, o 18:56

Re: Motor Lublin w sezonie 2023

#175 Postautor: Sebekmotor » 7 października 2022, o 21:03

Być może, stąd znaki zapytania. Ale 3 dobre silniki musi mieć. Dmpjoty może obskoczyc czymś słabszym, ale pgee już nie, tam bez topowych silników nie ma czego szukać