E-żużel

żużel w Lublinie
Wiadomość
Autor
Prostozautu
Posty: 101
Rejestracja: 12 marca 2022, o 13:20

E-żużel

#1 Postautor: Prostozautu » 18 marca 2022, o 22:40

Po Bandzie informowało już o planach powstanie żużlowej e-sportowej ligi. Skontaktowałem się z organizatorami i dostałem dodatkowe informacje. Zapraszam do lektury artykułu.
https://www.facebook.com/10058584253332 ... /?sfnsn=mo
Prosto z autu - to amatorska strona o tematyce spoortowej

Prostozautu
Posty: 101
Rejestracja: 12 marca 2022, o 13:20

Re: E-żużel

#2 Postautor: Prostozautu » 18 marca 2022, o 23:54

Poprawiłem już link. Teraz powinien działać.
Prosto z autu - to amatorska strona o tematyce spoortowej

Awatar użytkownika
_piotrusss
Kadrowicz
Posty: 1655
Rejestracja: 15 stycznia 2004, o 20:11
Lokalizacja: Lublin

Re: E-żużel

#3 Postautor: _piotrusss » 19 marca 2022, o 00:43

Dzięki, trochę się wyjaśniło. Wiesz coś może więcej o tym żużlu na PS (rozumiem, że to tylko skrót myślowy i chodzi ogólnie o nowoczesną grę na konsole/PC)? Od czasu do czasu próbuję zgłębić temat i popytać o ewentualne przecieki na temat nowej gry o tematyce żużlowej, niestety bezskutecznie. Obecnie najlepsze co mamy, to SGP 15, które może na widoku kamery tv nie powala, ale za to perspektywa pierwszoosobowa z użyciem pada, dzięki któremu można płynnie panować nad gazem, sprzęgłem oraz ułożeniem ciała, zdecydowanie daje radę. Gdy więc pojawiły się zapowiedzi e-żużla ze strony Ekstraligi, to miałem nadzieję na coś lepszego niż Speedway Challenge.
Zrobił wilk elektrownię, lecz by prąd uzyskać
Spalał w niej cały węgiel z kopalni od liska.
Kopalnia z elektrowni cały prąd zżerała,
Stąd brak światła i węgla. Ale system działa!
Andrzej Waligórski

soniak
Szkółkowicz
Posty: 236
Rejestracja: 12 stycznia 2010, o 11:44
Lokalizacja: Lublin

Re: E-żużel

#4 Postautor: soniak » 19 marca 2022, o 02:10

Prostozautu pisze:Po Bandzie informowało już o planach powstanie żużlowej e-sportowej ligi. Skontaktowałem się z organizatorami i dostałem dodatkowe informacje. Zapraszam do lektury artykułu.
https://www.facebook.com/10058584253332 ... /?sfnsn=mo


Istnieje już taka żużlowa liga e-sportowa. Jest ona na FB i działa na grze speedway challenge 21. Kilka dni temu wyszła nowsza wersja tej gry ale obecnie trwa sezon na sc21. Grę można pobrać na telefon lub na steam. Chętnych zapraszam do dołączenia. Nawet w trakcie sezonu można znaleźć drużynę.
"World Speedway Challenge League - WSCL - Strona główna" https://m.facebook.com/WorldSpeedwayCha ... =bookmarks

Prostozautu
Posty: 101
Rejestracja: 12 marca 2022, o 13:20

Re: E-żużel

#5 Postautor: Prostozautu » 19 marca 2022, o 16:00

_piotrusss pisze:Dzięki, trochę się wyjaśniło. Wiesz coś może więcej o tym żużlu na PS (rozumiem, że to tylko skrót myślowy i chodzi ogólnie o nowoczesną grę na konsole/PC)? Od czasu do czasu próbuję zgłębić temat i popytać o ewentualne przecieki na temat nowej gry o tematyce żużlowej, niestety bezskutecznie. Obecnie najlepsze co mamy, to SGP 15, które może na widoku kamery tv nie powala, ale za to perspektywa pierwszoosobowa z użyciem pada, dzięki któremu można płynnie panować nad gazem, sprzęgłem oraz ułożeniem ciała, zdecydowanie daje radę. Gdy więc pojawiły się zapowiedzi e-żużla ze strony Ekstraligi, to miałem nadzieję na coś lepszego niż Speedway Challenge.

Tak, to skrót myślowy
Nie wiem nic na ten moment oprócz tego, że nad tym pracują, ale spróbuję się czegoś dowiedzieć
Prosto z autu - to amatorska strona o tematyce spoortowej