Motor Lublin w sezonie 2022

żużel w Lublinie
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Saint
Zawodowiec
Posty: 1295
Rejestracja: 24 czerwca 2004, o 12:38
Lokalizacja: LUBLIN/Warszawa

Re: Motor Lublin w sezonie 2022

#626 Postautor: Saint » 4 marca 2022, o 15:51

Jeśli przypisujesz Griszy postawę b) to chyba jednak nieuprawniona nadinterpretacja. Ale chętnie poczytam jak podeślesz link. Jeśli a) to nie popieram ale jestem w stanie zrozumieć.
P.S. Zapomniałeś dodać, że część Twoich najbliższych nadal mieszka w Polsce a Twój „ukochany” prezydent dość spektakularnie rozprawiał się z Polakami którzy głośno ośmielili się go krytykowali, nawet jak udało im się uciec z kraju do „bezpiecznego” azylu.

jerry78
Trener
Posty: 4535
Rejestracja: 16 czerwca 2007, o 20:18
Lokalizacja: Lublin

Re: Motor Lublin w sezonie 2022

#627 Postautor: jerry78 » 4 marca 2022, o 15:54

Klops, postaw siebie w tej sytuacji i powiedz, czy chciałbyś być odpowiedzialny za nią, mimo, że jej nie popierasz, lub boisz się do tego przyznać? Czy chciałbyś być zniszczony medialnie, zbesztany z błotem i wyrzygany? czy chciałbyś, żeby ludzie tobie przychylni nagle pluli ci w twarz i kazali się wynosić obalić Kaczyńskiego i resztę? tak pytam z ciekawości...

A jakbyś miał żonę Rosjankę i z nią dzieci? ...podejrzewam, że jest trochę takich małżeństw... to kazałby się kacapowi wynosić obalać Putina?
Ostatnio zmieniony 4 marca 2022, o 16:02 przez jerry78, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
Gelo
Leszek Demski
Posty: 13378
Rejestracja: 23 września 2002, o 12:11
Lokalizacja: Lublin

Re: Motor Lublin w sezonie 2022

#628 Postautor: Gelo » 4 marca 2022, o 15:57

Sorki ale od jakiego pierwszego dnia Gleb jest z nami? Od tego dnia kiedy stał na podium z Artiomem i Emilem? To jest ten pierwszy dzień? Jak się mieszka w Polsce, ma się polską żonę (którą wprawdzie widziało się na oczy dwa razy ale to przecież szczegół) i w perspektywie utratę strumienia pieniędzy to można pisać na social mediach największe brednie świata. To niewiele kosztuje. I żadne to bohaterstwo. Ot paru polskich kibiców przyklaśnie i... to wszystko. Nie rozumiem skąd się bierze ta polska potrzeba wysluchania od rosyjskich sportowców ich politycznych deklaracji. Tym bardziej że żaden z nich nie jest ani Owieczkinem, ani Safinem ani Kviatem.Ich głos jest marginalny Ja mam w dupie czy Grisza popiera prywatnie Putina czy nie. Jeżeli popiera to świadczy tylko o tym, że jest walnięty. On ma jeździć. A jak jeździć dla Motoru - to najlepiej dobrze..Jeżeli komuś się wydaje że zablokowanie ruskich w polskiej lidze zakończy wojnę i postawi Putina przed trybunałem w Hadze jest bardzo naiwny.

Awatar użytkownika
Torsen
Trener
Posty: 4300
Rejestracja: 14 października 2005, o 16:24
Lokalizacja: Lublin

Re: Motor Lublin w sezonie 2022

#629 Postautor: Torsen » 4 marca 2022, o 16:01

Brawo Klops1! Uchwyciłeś sedno.
Tu wszystko zostało już rozdmuchane bez żadnej miary i tylko patrzeć, jak niektórzy użytkownicy, w polskim stylu, rzucą się sobie nawzajem do gardeł.
Jeszcze dla porządku. Nie rozmawiamy o współodpowiedzialności rosyjskich żużlowców za wojnę na Ukrainie, o "odpowiedzialności zbiorowej" - nikt ich nie ustawia pod ścianą, nikt ich nie chce sądzić, czy karać, ani nawet gonić z Polski. Nie. Chodzi tylko o udział w zawodach sportowych - eksponowanym i suto opłacanym miejscu w popkulturze. Dzisiaj Rosjanie nie są wzorem do naśladowania dla nikogo. Nie chcemy widzieć ich triumfujących, z medalami, na jednym kole, w drogich samochodach - coś by było nie tak, szczególnie na myśl, że ich koledzy z Ukrainy nie mogą się bawić w żużel, bo nadstawiają karku w ohydnej i totalnie nieusprawiedliwionej, imperialistycznej wojnie wywołanej przez Rosję.
Czas na sądy, winy i kary jeszcze przyjdzie. Dziś tylko mowa o tym, kto powinien mieć dostęp do rywalizacji sportowej, która z jednej strony jest świetnym biznesem, a z drugiej jest rywalizacją SZLACHETNĄ.
Biznes z kolei też ma swoje wymogi. Ci, co go prowadzą, chcą, by ich marka była z czymś kojarzona. A z czymś nie. Grisza, swoją postawą, pewnie narusza warunki kontraktu i z tego powodu zapewne drogi naszego klubu z jego drogami się rozejdą.
Grisza ma w swoim logotypie rosyjskie barwy. Ostentacyjnie mówi po rosyjsku, choć po tylu latach z pewnością umie po polsku. Nie wypowiada się publicznie na temat, który burzy krew w całej Europie, a następnie, zapytany wprost, odmawia odpowiedzi. A pytanie naprawdę nie mogło budzić rozterek moralnych. Można było odpowiedzieć na tysiąc sposobów, również tak, by nie narazić bliskich w Rosji na szykany (co jest zapewne przesadą), a on wybrał odmowę odpowiedzi.
Czy ktoś jeszcze pamięta, jak zareagował na "groźbę" Nickiego, by się nie oglądać podczas jazdy? Wtedy wszystkim się podobało. Ale to jest kwestia charakteru - teraz reagowałby na tej samej zasadzie obnosząc się ze swoją rosyjskością. Nie mam co do tego żadnych wątpliwości, a tym mniej, im mocniej ucho przykładam i słucham, co to się tam na tym zgrupowaniu mandarynkowym działo.
Niestety, Grisza sam się wykluczył. Mówię "niestety", bo do tej pory bardzo go lubiłem - nie wiedząc, z jednej strony jaki z niego putinowiec, a z drugiej - jaki z Putina bandzior.
Obrazek
Daniel Jeleniewski: "Jeszcze kupę mogę zrobić."

Flagg
Trener
Posty: 6298
Rejestracja: 26 września 2018, o 08:30

Re: Motor Lublin w sezonie 2022

#630 Postautor: Flagg » 4 marca 2022, o 16:04

jerry78 pisze:Klops, postaw siebie w tej sytuacji i powiedz, czy chciałbyś być odpowiedzialny za nią, mimo, że jej nie popierasz, lub boisz się do tego przyznać? Czy chciałbyś być zniszczony medialnie, zbesztany z błotem i wyrzygany? czy chciałbyś, żeby ludzie tobie przychylni nagle pluli ci w twarz i kazali się wynosić obalić Kaczyńskiego i resztę? tak pytam z ciekawości...

Bredzisz. Akurat śledzę SM od czasu wybuchu agresji dość dokładnie i np. o Griszy nie było właściwie słowa do czasu udzielenia wywiadu. Nikt go nie wyzywał, nikt nie beształ. Praktycznie nikt się nim nie interesował. Jeśli już, to dużo więcej mówiło się o Emilu i Artiomie. Dopiero felieton Dryły wrzucił Griszę na tapetę, ale nawet wtedy nie było besztania. Jazda zaczęła sie dopiero po mandarynkach. A to już "zasługa" tylko i wyłącznie Griszy. Wiedząc jakie są nastroje społeczne oraz sytuacja na świecie, udzielenie takiego wywiadu, to było samobójstwo. Jako sportowiec i osoba poniekąd publiczna, powinien to wiedzieć.
Motor 2024: 1.Holder 2.Cierniak 3. Lindgren 4.Kubera 5.Zmarzlik 6.Przyjemski 7.Bańbor 8.Jaworski

Awatar użytkownika
Saint
Zawodowiec
Posty: 1295
Rejestracja: 24 czerwca 2004, o 12:38
Lokalizacja: LUBLIN/Warszawa

Re: Motor Lublin w sezonie 2022

#631 Postautor: Saint » 4 marca 2022, o 16:08

Jaka liga, w jakim kraju i w jakiej dyscyplinie zapowiedziała jeszcze wykluczenie zawodników ze zmagań ligowych ? Jaka drużyna wyrzuciła zawodnika z rosyjskim paszportem ze składu ligowego? Nie pytam o rozgrywki miedzynarodowe - pytam o lige - bo nic takiego nie znalazłem, ale może ktoś wie?

jerry78
Trener
Posty: 4535
Rejestracja: 16 czerwca 2007, o 20:18
Lokalizacja: Lublin

Re: Motor Lublin w sezonie 2022

#632 Postautor: jerry78 » 4 marca 2022, o 16:09

Flagg pisze:Bredzisz. Akurat śledzę SM od czasu wybuchu agresji dość dokładnie i np. o Griszy nie było właściwie słowa do czasu udzielenia wywiadu. Nikt go nie wyzywał, nikt nie beształ. Praktycznie nikt się nim nie interesował. Jeśli już, to dużo więcej mówiło się o Emilu i Artiomie. Dopiero felieton Dryły wrzucił Griszę na tapetę, ale nawet wtedy nie było besztania. Jazda zaczęła sie dopiero po mandarynkach. A to już "zasługa" tylko i wyłącznie Griszy. Wiedząc jakie są nastroje społeczne oraz sytuacja na świecie, udzielenie takiego wywiadu, to było samobójstwo. Jako sportowiec i osoba poniekąd publiczna, powinien to wiedzieć.


No raczej ty bredzisz jeśli twierdzisz, że te wywiad miał wpływ na odsunięcie go od Motoru. Zaczął najpierw ten majaczący z tv, potem dolał do ognia jego przydupas, a na końcu wierni i oddani kibice lubelskiego klubu wypieli tyłki na swojego zbawcę, któremu klaskali kilka ostatnich lat.

Awatar użytkownika
Saint
Zawodowiec
Posty: 1295
Rejestracja: 24 czerwca 2004, o 12:38
Lokalizacja: LUBLIN/Warszawa

Re: Motor Lublin w sezonie 2022

#633 Postautor: Saint » 4 marca 2022, o 16:14

„Nie brakuje jednak głosów, że rosyjscy hokeiści są zakładnikami systemu i nie można wymagać od nich choćby takich deklaracji, jak to miało miejsce w przypadku 26-letniego obrońcy Calgary Flames Nikity Zadorowa, który w mediach społecznościowych pokazał zdjęcie z napisem "NO WAR" opatrzone słowami "Stop it!".

Wiele osób pamięta bowiem sytuację z Artemim Panarinem, skrzydłowym New York Rangers, który kilkakrotnie krytycznie wypowiadał się na temat Putina, a w styczniu 2021 wrzucił na Instagrama zdjęcie Aleksieja Nawalnego oznaczone hasztagiem nawołującym do wypuszczenia rosyjskiego opozycjonisty z więzienia. Miesiąc później Panarin musiał wziąć przymusowe wolne i wrócić do Europy, aby uporać się z oskarżeniem o pobicie w Rydze 18-letniej dziewczyny dekadę wcześniej.

Zarówno zawodnik, jak i jego klub wystosowali oświadczenie, że historia - opowiedziana przez byłego zawodnika NHL i trenera Panarina z czasów gry w Rosji Andrieja Nazarowa - była sfabrykowana właśnie po to, by nastraszyć Panarina i odwieść go od podobnych publicznych komunikatów w przyszłości.

Za oceanem trwa gorąca dyskusja ws. występów w NHL rosyjskich hokeistów, a jednym z jej efektów są pogróżki wobec nich. Otrzymali je zarówno przez internet, jak i na ulicy, stąd menedżer napastnika St. Louis Blues Iwana Barbaszewa Dan Milstein, który reprezentuje interesy jeszcze kilku innych Rosjan, oświadczył, że obecnie usilnie pracuje nad tym, aby jego zawodnikom przyznano dodatkową ochronę. Te sygnały jeszcze bardziej polaryzują środowisko i dlatego ostateczne stanowisko NHL wciąż jest wypracowywane.”

Polecam zwłaszcza fragment z Artemim Panarimem…

Awatar użytkownika
niespokojny
Trener
Posty: 5624
Rejestracja: 11 września 2009, o 12:38

Re: Motor Lublin w sezonie 2022

#634 Postautor: niespokojny » 4 marca 2022, o 16:39

Pędzi 120 km/h, boi się zadeklarować że nie popiera wydarzeń na Ukrainie. Z jednej strony piszecie że nikogo nie obchodzi jego zdanie, z drugiej ze by Kreml wysłał za nim list gończy. W takim razie aby czekać aż "zdejmą" Czugunowa i Artioma.

Pooglądajcie jak bombardują przedszkola, szkoły, bloki mieszkalne na Ukrainie. Loktajev siedzi w schronie, Karpow robi za zaopatrzenie. Oni was nie obchodzą? Bo w II lidze jeżdzą? Bardziej płaczecie nad biednym Trajektoriu co nie zarobi kolejnych 2 baniek niz nad żużlowcami przeżywającymi dramat? Zaraz będziemy mieli w kraju 5 mln uciekinierów z Ukrainy i kryzys humanitarny. Nie macie honoru że wobec terroru i ludobójstwa, zasłaniacie się prawem do własnego zdania albo siłą sportową klubu. Myślałem że są pewne wartości o których się nie dyskutuje.
Ostatnio zmieniony 4 marca 2022, o 16:40 przez niespokojny, łącznie zmieniany 1 raz.
Lepiej być najgorszym wśród najlepszych niż najlepszym wśród słabych

jerry78
Trener
Posty: 4535
Rejestracja: 16 czerwca 2007, o 20:18
Lokalizacja: Lublin

Re: Motor Lublin w sezonie 2022

#635 Postautor: jerry78 » 4 marca 2022, o 16:39

Kolejny głos rozsądku
https://magazynzuzel.pl/prezes-klubu-na ... udriaszow/

niespokojny pisze:Pooglądajcie jak bombardują przedszkola, szkoły, bloki mieszkalne na Ukrainie. Loktajev siedzi w schronie, Karpow robi za zaopatrzenie. Oni was nie obchodzą? Bo w II lidze jeżdzą? Bardziej płaczecie nad biednym Trajektoriu co nie zarobi kolejnych 2 baniek niz nad żużlowcami przeżywającymi dramat? Zaraz będziemy mieli w kraju 5 mln uciekinierów z Ukrainy i kryzys humanitarny. Nie macie honoru że wobec terroru i ludobójstwa, zasłaniacie się prawem do własnego zdania albo siłą sportową klubu. Myślałem że są pewne wartości o których się nie dyskutuje.


Widzimy i tak samo przeżywamy, ale po wyrzuceniu rosyjskich żużlowców, ani nie przestaną bombardować, ani ukraińscy żużlowcy nie będą się ścigać, ani nie powstrzymamy fali emigrantów. Strzelamy kulą w płot. Staramy się odreagować i wyżyć na tych najmniej winnych. A żeby faktycznie to zło zatrzymać brakuje odwagi nawet najpotężniejszym mocarstwom.

Awatar użytkownika
niespokojny
Trener
Posty: 5624
Rejestracja: 11 września 2009, o 12:38

Re: Motor Lublin w sezonie 2022

#636 Postautor: niespokojny » 4 marca 2022, o 16:46

Dla mnie winny jest ten kto popiera Putina. Nie wrzucam wszystkich do jednego wora.
Lepiej być najgorszym wśród najlepszych niż najlepszym wśród słabych

jerry78
Trener
Posty: 4535
Rejestracja: 16 czerwca 2007, o 20:18
Lokalizacja: Lublin

Re: Motor Lublin w sezonie 2022

#637 Postautor: jerry78 » 4 marca 2022, o 16:51

niespokojny pisze:Dla mnie winny jest ten kto popiera Putina. Nie wrzucam wszystkich do jednego wora.


A któryś z żużlowców powiedział, że popiera Putina? Zacytuj lub podaj link.

mema
Senior
Posty: 681
Rejestracja: 21 marca 2004, o 20:06

Re: Motor Lublin w sezonie 2022

#638 Postautor: mema » 4 marca 2022, o 16:52

Saint pisze:Jaka liga, w jakim kraju i w jakiej dyscyplinie zapowiedziała jeszcze wykluczenie zawodników ze zmagań ligowych ? Jaka drużyna wyrzuciła zawodnika z rosyjskim paszportem ze składu ligowego? Nie pytam o rozgrywki miedzynarodowe - pytam o lige - bo nic takiego nie znalazłem, ale może ktoś wie?

Przykład nawet z Polski
https://eurosport.tvn24.pl/najnowsze,13 ... 98157.html

Awatar użytkownika
niespokojny
Trener
Posty: 5624
Rejestracja: 11 września 2009, o 12:38

Re: Motor Lublin w sezonie 2022

#639 Postautor: niespokojny » 4 marca 2022, o 16:57

jerry78 pisze:
niespokojny pisze:Dla mnie winny jest ten kto popiera Putina. Nie wrzucam wszystkich do jednego wora.


A któryś z żużlowców powiedział, że popiera Putina? Zacytuj lub podaj link.


Brak odpowiedzi tez jest odpowiedzia.
Lepiej być najgorszym wśród najlepszych niż najlepszym wśród słabych

Awatar użytkownika
Saint
Zawodowiec
Posty: 1295
Rejestracja: 24 czerwca 2004, o 12:38
Lokalizacja: LUBLIN/Warszawa

Re: Motor Lublin w sezonie 2022

#640 Postautor: Saint » 4 marca 2022, o 17:00

niespokojny pisze:Pędzi 120 km/h, boi się zadeklarować że nie popiera wydarzeń na Ukrainie. Z jednej strony piszecie że nikogo nie obchodzi jego zdanie, z drugiej ze by Kreml wysłał za nim list gończy. W takim razie aby czekać aż "zdejmą" Czugunowa i Artioma.

Pooglądajcie jak bombardują przedszkola, szkoły, bloki mieszkalne na Ukrainie. Loktajev siedzi w schronie, Karpow robi za zaopatrzenie. Oni was nie obchodzą? Bo w II lidze jeżdzą? Bardziej płaczecie nad biednym Trajektoriu co nie zarobi kolejnych 2 baniek niz nad żużlowcami przeżywającymi dramat? Zaraz będziemy mieli w kraju 5 mln uciekinierów z Ukrainy i kryzys humanitarny. Nie macie honoru że wobec terroru i ludobójstwa, zasłaniacie się prawem do własnego zdania albo siłą sportową klubu. Myślałem że są pewne wartości o których się nie dyskutuje.

Na prawde nie wiem gdzie wyczytałeś, że nie obchodzi mnie los Ukraincow… jak tylko od poczatku tlumacze, że krzywdzenie kolejnych osób (kto utracił pracę wie doskonale o co chodzi) idąc tylko kluczem paszportu albo ojczystego języka, a które nie maja żadnego przełożenia na osoby stojące bezpośrednio za agresją w niczym nie poprawi sytuacji ofiar. To wygląda bardziej na chęć zemsty a że nie można dosięgnąć Putina to przynajmniej dokopmy Griszy i innym Rosjanom…. Jeszcze raz się zapytam. Czy wierzysz, że wywalenie Griszy pomoże Karpovovi? Czy usuniecie Artioma spowoduje, że Putin odwoła rozkazy ? Czy zwolnienie Kudriaszowa umili pobyt w schronie Loktajevovi? Czy odrzucenie Emila spowoduje ustąpienie z urzędu Putina? Zwlaszcza że nawet Oligarchowie którzy tracą miliony nie mogą zmienić jego postępowania. Użyj logiki a nie emocji. Pomyśl o sprawiedliwosci a nie odwecie. Sam sobie szczerze odpowiedz co Tobą powoduje - czy to nie jest chęc odegrania się za krzywdy Ukrainców i czy ta złość jest dobrze nakierowana.

jerry78
Trener
Posty: 4535
Rejestracja: 16 czerwca 2007, o 20:18
Lokalizacja: Lublin

Re: Motor Lublin w sezonie 2022

#641 Postautor: jerry78 » 4 marca 2022, o 17:02

niespokojny pisze:
jerry78 pisze:
niespokojny pisze:Dla mnie winny jest ten kto popiera Putina. Nie wrzucam wszystkich do jednego wora.


A któryś z żużlowców powiedział, że popiera Putina? Zacytuj lub podaj link.


Brak odpowiedzi tez jest odpowiedzia.


Czyli tak jak myślałem nie potrafisz podać przykładu. Więc sam widzisz. Opierasz się na swojej interpretacji i domysłach. To jest dla ciebie wystarczające, żeby człowieka z bohatera zrównać do zera.

Awatar użytkownika
niespokojny
Trener
Posty: 5624
Rejestracja: 11 września 2009, o 12:38

Re: Motor Lublin w sezonie 2022

#642 Postautor: niespokojny » 4 marca 2022, o 17:03

jerry78 pisze:
niespokojny pisze:
jerry78 pisze:
A któryś z żużlowców powiedział, że popiera Putina? Zacytuj lub podaj link.


Brak odpowiedzi tez jest odpowiedzia.


Czyli tak jak myślałem nie potrafisz podać przykładu. Więc sam widzisz. Opierasz się na swojej interpretacji i domysłach. To jest dla ciebie wystarczające, żeby człowieka z bohatera zrównać do zera.


W tym przypadku tak.
Lepiej być najgorszym wśród najlepszych niż najlepszym wśród słabych

jerry78
Trener
Posty: 4535
Rejestracja: 16 czerwca 2007, o 20:18
Lokalizacja: Lublin

Re: Motor Lublin w sezonie 2022

#643 Postautor: jerry78 » 4 marca 2022, o 17:04

niespokojny pisze:
jerry78 pisze:
niespokojny pisze:
Brak odpowiedzi tez jest odpowiedzia.


Czyli tak jak myślałem nie potrafisz podać przykładu. Więc sam widzisz. Opierasz się na swojej interpretacji i domysłach. To jest dla ciebie wystarczające, żeby człowieka z bohatera zrównać do zera.


W tym przypadku tak.


No to fajnie. W końcu się rozumiemy. Sam sobie świadectwo wystawiasz.

Awatar użytkownika
niespokojny
Trener
Posty: 5624
Rejestracja: 11 września 2009, o 12:38

Re: Motor Lublin w sezonie 2022

#644 Postautor: niespokojny » 4 marca 2022, o 17:07

Wystawia sobie ten co nie potrafi powiedzieć zywyklego nie pochwalam wojny wiedzac ze takie sa oczekiwania. Woli pieprzyc o mandarynkach gdy jego koledzy z toru siedzą w schronie. Widocznie przez gardlo nie przechodzi. A jeśli tak to się do tego posrednio przyczynia.
Lepiej być najgorszym wśród najlepszych niż najlepszym wśród słabych

piotr76
Senior
Posty: 714
Rejestracja: 30 marca 2006, o 09:11
Lokalizacja: Lublin/Wa-wa
Kontakt:

Re: Motor Lublin w sezonie 2022

#645 Postautor: piotr76 » 4 marca 2022, o 17:08

Wojna jest okropna nie tylko z powodu zniszczeń i ofiar.
Ale przede wszystkim z tego powodu, że rodzi ogromną nienawiść, która zaraźliwa jest jak dżuma,
nieuleczalna i dziedziczona z pokolenia na pokolenie.
Wojna nie ma narodowości, na wojnie są ludzie źli i ludzie dobrzy czy komuś się to podoba czy nie.
I nie ma usprawiedliwienia wyrządzania komuś zła w imię zła doznanego …
Poczytałem sobie forum i jest mi wstyd … ,tyle hipokryzji, tyle nienawiści

A co Dryły no cóż artykułem pokazał jakim jest naprawdę człowiekiem i co nim kieruje …
zamiast 500 + program Beryl +

Awatar użytkownika
Saint
Zawodowiec
Posty: 1295
Rejestracja: 24 czerwca 2004, o 12:38
Lokalizacja: LUBLIN/Warszawa

Re: Motor Lublin w sezonie 2022

#646 Postautor: Saint » 4 marca 2022, o 17:14

niespokojny pisze: Nie macie honoru że wobec terroru i ludobójstwa, zasłaniacie się prawem do własnego zdania albo siłą sportową klubu. Myślałem że są pewne wartości o których się nie dyskutuje.

Znowu obrażasz… ani razu nie powołałem sie na kwestie wyniku sportowego. Ani razu nie widziałem też żeby ktokoleiek z żużlowców poparł Putina - pozwolisz że na plotkach nie bede bazował. Jeśli Grisza powodował strach - jestem w stanie go zrozumieć - jeśli masz dzieci powinieneś wiedzeić jak zmienia się optyka …. Jeśli Grisza popiera ludobójstwo i wojne (?) to jest po prostu socjopatą i tu nie mówimy o wykluczeniu Rosjan tylko o tym czy wogóle powinien uprawiać żużel bo jest zagrożeniem kolegów na torze. Ja nie dyskutuje o samych wartościach ale starm sie spojrzeć na problem z każdej możliwej strony. Od sprawiedliwości do odwetu jest niestety malutki krok i granica, której nie powinno się przekraczać

Awatar użytkownika
Saint
Zawodowiec
Posty: 1295
Rejestracja: 24 czerwca 2004, o 12:38
Lokalizacja: LUBLIN/Warszawa

Re: Motor Lublin w sezonie 2022

#647 Postautor: Saint » 4 marca 2022, o 17:16

piotr76 pisze:Wojna jest okropna nie tylko z powodu zniszczeń i ofiar.
Ale przede wszystkim z tego powodu, że rodzi ogromną nienawiść, która zaraźliwa jest jak dżuma,
nieuleczalna i dziedziczona z pokolenia na pokolenie.
Wojna nie ma narodowości, na wojnie są ludzie źli i ludzie dobrzy czy komuś się to podoba czy nie.
I nie ma usprawiedliwienia wyrządzania komuś zła w imię zła doznanego…

W punkt

Flagg
Trener
Posty: 6298
Rejestracja: 26 września 2018, o 08:30

Re: Motor Lublin w sezonie 2022

#648 Postautor: Flagg » 4 marca 2022, o 17:19

jerry78 pisze:No raczej ty bredzisz jeśli twierdzisz, że te wywiad miał wpływ na odsunięcie go od Motoru. Zaczął najpierw ten majaczący z tv, potem dolał do ognia jego przydupas, a na końcu wierni i oddani kibice lubelskiego klubu wypieli tyłki na swojego zbawcę, któremu klaskali kilka ostatnich lat.


Jerry, bystry jesteś i nie masz problemów, by czytać ze zrozumieniem. NIgdzie nie napisałem, że wywiad miał wpływ na odsunięcie go od Motoru. Odnosiłem sie jedynie do fragmentu o rzekomym grillowaniu w mediach, besztaniu, mieszaniu z błotem i wyrzyganym. NIc takiego nie miało miejsca, aż do momentu udzielenia wywiadu, to raz. Dwa, nawet po wywiadzie hiperbolizujesz. Jasne, są głosy w SM obrażające Łagutę, ale to nie jest jakiś zmasowany atak.Większość mówi po prostu, że nie chce widzieć Łaguty z plastronem Motoru. Mają do tego prawo, szczególnie po takim wywiadzie.

Wytłumacz mi, jaki był cel tego wywiadu? Bo ja tego nie potrafie ogarnąć. Znał już swój los, wiedział, że Motor go skreślił. Wiec opcje miał dwie. Mógł pojść do mediów i postarać się ocieplić swój wizerunek, przekazać swoje zdanie na temat obecnych wydarzeń, zapewnić, że jest przeciwny wojnie, że jest z Ukrainą i takie tam. Oczywiście miał prawo zachować zdanie dla siebie, ale wtedy należało ODMÓWIĆ WYWIADU. Po prostu. Z on wybrał najgorszą z możliwych opcji. Udzielił wywiadu, w którym nie przekazuje absolutnie niczego wartościowego. Kilkaset kilometrow od nas latają bomby i rakiety, giną dzieci i kobiety, setki tysiący Polaków zapierdala żeby pomóc uchodźcom, wypruwa sobie żyły, a ten pierdoli, że smakowały mu mandarynki. Kurwa, naprawdę? Nie widzisz nic niestosownego w takim zachowaniu?
Motor 2024: 1.Holder 2.Cierniak 3. Lindgren 4.Kubera 5.Zmarzlik 6.Przyjemski 7.Bańbor 8.Jaworski

jerry78
Trener
Posty: 4535
Rejestracja: 16 czerwca 2007, o 20:18
Lokalizacja: Lublin

Re: Motor Lublin w sezonie 2022

#649 Postautor: jerry78 » 4 marca 2022, o 17:22

Dobrze, że coraz więcej osób ma odwagę powiedzieć, co na ten temat myśli pomimo ogromnej skali hipokryzji, nienawiści i samosądów.
Lubelscy kibice mogą być dumni bo uwalili ruska. Bohaterzy zza klawiatury, którzy wiedzą lepiej jak powinien postąpić człowiek z kraju rządzonego przez opętanego i bezwzględnego mordercę.

Awatar użytkownika
niespokojny
Trener
Posty: 5624
Rejestracja: 11 września 2009, o 12:38

Re: Motor Lublin w sezonie 2022

#650 Postautor: niespokojny » 4 marca 2022, o 17:23

Saint pisze:
niespokojny pisze: Nie macie honoru że wobec terroru i ludobójstwa, zasłaniacie się prawem do własnego zdania albo siłą sportową klubu. Myślałem że są pewne wartości o których się nie dyskutuje.

Znowu obrażasz… ani razu nie powołałem sie na kwestie wyniku sportowego. Ani razu nie widziałem też żeby ktokoleiek z żużlowców poparł Putina - pozwolisz że na plotkach nie bede bazował. Jeśli Grisza powodował strach - jestem w stanie go zrozumieć - jeśli masz dzieci powinieneś wiedzeić jak zmienia się optyka …. Jeśli Grisza popiera ludobójstwo i wojne (?) to jest po prostu socjopatą i tu nie mówimy o wykluczeniu Rosjan tylko o tym czy wogóle powinien uprawiać żużel bo jest zagrożeniem kolegów na torze. Ja nie dyskutuje o samych wartościach ale starm sie spojrzeć na problem z każdej możliwej strony. Od sprawiedliwości do odwetu jest niestety malutki krok i granica, której nie powinno się przekraczać


Nie adresowałem kwestii wyniku sportowego do Ciebie. Zgadzam się że niewinni ludzie cierpią. Wobec tego czy protestowałeś jak wszystkim Rosjanom zamknęli niebo, gdy z dnia na dzień uwalili im rubla i szlag trafił ich oszczędności? Gdy następuje exodus firm, traca prace i wyłączane są im kolejne dobrodziejstwa XXI w.? Czy żal Ci tych zwykłych Rosjan i czy i gdzie protestowałeś?
Lepiej być najgorszym wśród najlepszych niż najlepszym wśród słabych