Motor Lublin w sezonie 2022

żużel w Lublinie
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Gelo
Leszek Demski
Posty: 13380
Rejestracja: 23 września 2002, o 12:11
Lokalizacja: Lublin

Re: Motor Lublin w sezonie 2022

#576 Postautor: Gelo » 4 marca 2022, o 10:18

Nie wiem dlaczego niektórzy oczekiwali po Griszy czegoś, czego on sam nie chciał lub do czego nie miał przekonania. Wasze prawo go krytykować za postawę, ale on ma prawo do własnej postawy. Zapewne nie jest tak, że popiera wojnę (chociaż bardzo wielu Rosjan ją popiera). Czy popiera Putina? Nie wiem. Możliwe, że tak - jak większość jego rodaków. Oczywiście - można zakończyć dyskusję - jak jest bierny i zamiast obalać władzę wp...la mandarynki - to niech w...la. Tylko tu wychodzi nieznajomość tematu. Po pierwsze nie siedzimy w głowie Griszy. Wzywamy zza klawiatury do obalenia Putina, chcemy odsuwając Rosjan od polskiej ligi zmusić ich do obalenia mordercy w swoim kraju. Fajnie - to bohaterskie. Tylko, że rosyjska duma uchwaliła właśnie, że za publiczne wystąpienie przeciwko polityce Putina idzię się na 15 lat do pierdla. Trzeba to zrozumieć. Grisza ma tam rodzinę. Nikt nie chce skończyć jak Litwinienko czy Skripal. Bierzcie poprawkę, że ruscy to mentalni ludożercy.

Flagg
Trener
Posty: 6300
Rejestracja: 26 września 2018, o 08:30

Re: Motor Lublin w sezonie 2022

#577 Postautor: Flagg » 4 marca 2022, o 10:21

Nie zgadzam się z wieloma rzeczami z felietonu Dryły, ale z tego co wiem, to przed jego napisaniem i publikacją, Dryła rozmawiał nie tylko z samymi zawodnikami, ale również z prezesami klubów. I ze strony Motoru dostał zielone światło.
Motor 2024: 1.Holder 2.Cierniak 3. Lindgren 4.Kubera 5.Zmarzlik 6.Przyjemski 7.Bańbor 8.Jaworski

Sebekmotor
Kadrowicz
Posty: 1572
Rejestracja: 1 czerwca 2021, o 18:56

Re: Motor Lublin w sezonie 2022

#578 Postautor: Sebekmotor » 4 marca 2022, o 10:26

niespokojny pisze:
Sebekmotor pisze:
niespokojny pisze:
A niby dlaczego? Ja Artioma oceniam pozytywnie i jego akurat mi zal. Okreslil sie zdecydowanie, nawet jesli to bylo pol szczere to nie wykorzystaja go juz w propagandzie.
Griszka pozostal neutralny choc moim zdaniem nawet to nie. Teraz moze spokojnie pojechac do Wladywostoku i tam posmigac. Przeciez jakas straszna krzywda mu sie nie dzieje, nikt go nie zamknal w wiezieniu, nie zbombardowal domu. Ot dluzsze wakacje ktore juz zna z doswiadczenia.

Czyli nie chodzi o żadnych Ukraińców tylko o nasz wizerunek tych lepszych, tych bardziej moralnych. Słabe to


Slabe to sa twoje bezsensowne wpisy. Nie wiem jak powiazales Ukraincow z moim wpisem i w sumie nie obchodzi mnie to. Odpowiadajac tym samym, moze to ty jestes od tej flagi na pierwszym luku?

Powiazałem, ponieważ myślałem, że te całe zawieszenia są związane z wojna i tragedia ludzi za wschodnią granicą, ale powoli odnoszę wrażenie, nie nie. Chodzi tylko i wyłącznie i dobry wizerunek, bo jakby to wyglądało bla bla, bo ten potępił, tamten nie potępił, nie ważne szczerze czy nie, ale zrobił to tak i jest on dobry jak my, no prawie bo jednak to Ruski. Czy moje wpisy są słabe? Takie czasy kto myśli inaczej ten ruska onuca, czy inny homofob. A flaga nie jest moja, nie lubię miejsca na pierwszym łuku.

Awatar użytkownika
Łoptymista
Trener
Posty: 3790
Rejestracja: 15 kwietnia 2003, o 08:22
Lokalizacja: Lublin

Re: Motor Lublin w sezonie 2022

#579 Postautor: Łoptymista » 4 marca 2022, o 10:32

W zasadzie to szkoda, że G. Łaguta nie chciał nic więcej mówić w tym wywiadzie.

Jest szansa, że brzmiałby wtedy tak https://www.youtube.com/watch?v=wLKa_H8c654


A tak poważnie to obrońcy Griszy nie mieliby problemu z oklaskiwaniem go po wygranych meczach, kiedy brałby ruską flagę od gościa z pierwszego łuku? Żadnego dyskomfortu, że coś tu nie tak?

Sebekmotor
Kadrowicz
Posty: 1572
Rejestracja: 1 czerwca 2021, o 18:56

Re: Motor Lublin w sezonie 2022

#580 Postautor: Sebekmotor » 4 marca 2022, o 10:36

Flagg pisze:Nie zgadzam się z wieloma rzeczami z felietonu Dryły, ale z tego co wiem, to przed jego napisaniem i publikacją, Dryła rozmawiał nie tylko z samymi zawodnikami, ale również z prezesami klubów. I ze strony Motoru dostał zielone światło.

To zapewne przez to, że największymi sponsorami naszego klubu są SP i samorządy miejski i Wojewódzki. A kto trochę śledzi polityke widzi jak politycy się zachowują, aż przebierają nóżkami jak oni by tym ruskim dopiekli. Mało brakowało żebyśmy udostępnili Ukrainie swoje lotniska! I patrząc na to wszystko jak miał się zachować klub?

Flagg
Trener
Posty: 6300
Rejestracja: 26 września 2018, o 08:30

Re: Motor Lublin w sezonie 2022

#581 Postautor: Flagg » 4 marca 2022, o 10:37

Sebekmotor pisze:Powiazałem, ponieważ myślałem, że te całe zawieszenia są związane z wojna i tragedia ludzi za wschodnią granicą, ale powoli odnoszę wrażenie, nie nie. Chodzi tylko i wyłącznie i dobry wizerunek,


Dokładnie taki sam przekaz można wysnuc od obrońców Łaguty. Skoro wywiad był zrobiony już po podjęciu decyzji przez klub, to wyjebane, po co miał się wysilać w wywiadzie. Nie wiem, z ludzkiej przyzwoitości? Zeby pokazać ludziom jaki ma stosunek do tej wojny? Czy jednak wszystko robimy pod PR? Oczywiście ma prawo do swojej opinii, lub jej nie wygłaszania, ale przekaz jaki dał w rozmowie z PUką jest jasny - mandarynki mu smakowały
Motor 2024: 1.Holder 2.Cierniak 3. Lindgren 4.Kubera 5.Zmarzlik 6.Przyjemski 7.Bańbor 8.Jaworski

Klops1
Senior
Posty: 802
Rejestracja: 28 października 2018, o 15:23

Re: Motor Lublin w sezonie 2022

#582 Postautor: Klops1 » 4 marca 2022, o 10:37

jerry78 pisze:
Klops1 pisze:Miał czas, mial kompetentnych ludzi wokół siebie. Mieli tysiąc możliwości jak z tego wybrnąć. Mogli od razu przypuścić atak na socialach, Grisza mógł umieścić posta, mógł zostać twarzą kampanii na rzecz Ukrainy którą właśnie prowadzi klub. Trochę zdjęć, trochę filmów, zręcznie opakowanych, podanych i z jasnym przesłaniem, klub potrafi w takie rzeczy - Grigorij Łaguta z całą stanowczością potępia Putina i aktywnie działa na rzecz poszkodowanych. W ujęciu prawdopodobnej dyskwalifikacji nie gwarantuje to sukcesu, ale przynajmniej my ocenilibyśmy go inaczej. Byłoby najzwyczajniej w świecie szkoda.

Ale nie, Grisza wolał wpierdalać mandarynki.

Tu nie ma żadnej mściwości Jerry, żadnej nienawiści. Grigorij sam, z własnej głupoty, skazał się na społeczny ostracyzm. Nie zrobił absolutnie nic, żeby zostać w tym klubie, a po wszystkim dolał oliwy do ognia tym wywiadem.

To jest nie do obrony Jerry.


Nie miał szans z tego wybrnąć w żaden sposób, bo został zaszczuty w mediach od samego początku wojny.
Poza tym jesteś mądry zza klawiatury, a ciekawe czy ty będąc Rosjaninem i mając rodzinę w Rosji, tak ochoczo byś nawalał na Putina? Wystarczy trochę empatii i postawienia się w czyimś położeniu. To, że człowiek milczy równie dobrze może wynikać ze strachu.

No i jeszcze raz powtarzam, żadne oświadczenia, kajanie się, nie uratowałyby jego losu w naszym klubie. Nie bądźcie naiwni. Już napisałem kto się do tego przyczynił. Presja medialna i społeczna była zbyt wielka, bo ludzie nagle zatracili myślenie.

I jeszcze raz przypomnę hipokrytom jak oklaskiwali Griszę rok temu, mimo, że był tym samym Griszą, tym samym Rosjaninem, tym samym obywatelem państwa, na którego czele stał ten sam bandyta i morderca. Wtedy też zabijał, wtedy też niszczył, zdobywał, aneksował inne tereny. Nie przeszkadzało wtedy to wam?


Proszę Cię. Inni mają odwagę. Wystarczy chcieć i wykazać się minimum przyzwoitości.

Obrazek

Dwudziestoparoletni chłopak, pierwszego dnia inwazji, nie ma żadnych oporów żeby nie tylko okazać współczucie poszkodowanym, ale i jasno wskazać odpowiedzialnych za tą tragedię.

A Grisza 40 lat na karku, mając całą machinę klubową za sobą nie może się określić jasno DO DZISIAJ.

Była pandemia to mu klub dom wynajął, rodzinę ściągnął. Mozna było to powtórzyć jeśli faktycznie facet przerażony. Widocznie nie chciał.

Jerry, jeśli faktycznie nie widzisz różnic między wojną na Ukrainie, a wszystkimi dotychczasowymi konfliktami zbrojnymi po II wojnie światowej, to ja pytań nie mam.

I nie chodzi mi tu nawet o same działania zbrojne, o napaść na sąsiednie państwo, o bombardowania miast, o używanie zakazanych typów broni do zabijania ludności cywilnej.

Tylko o samą eskalację wzajemnych gróźb oraz stopień antagonizacji. Wybacz - jeśli ktoś naszemu światu w sposób jawny i otwarty grozi użyciem broni nuklearnej to jest to zupełnie innego rodzaju konflikt, jakiego nie było od pokoleń.

Wojna w Ukrainie to jedynie tragiczny ale chwilowy (oby) rzut istniejących napięć na mapie. Po raz pierwszy od lat nie jesteśmy w stanie przewidzieć gdzie skończy się eskalacja. Czy to będzie linia Dniepru, Bugu czy nie daj Boże Wisły.

Pod kątem napięć i możliwych scenariuszy oraz potencjalnego zagrożenia dla naszego kraju, tej wojny nie da się porównać do czegokolwiek innego co pamietamy.

I nie. Nie mam empatii dla nikogo, kto korzystając z przywilejów naszego życia nie jest w stanie się określić, że stoi po naszej stronie.

To jest ten czas kiedy musisz wybrać.

Awatar użytkownika
luCas
Kadrowicz
Posty: 1605
Rejestracja: 26 stycznia 2004, o 19:52

Re: Motor Lublin w sezonie 2022

#583 Postautor: luCas » 4 marca 2022, o 10:41

Jak tak dalej pojdzie, to bedziemy sie niestety martwic o inne rzeczy niz ligowy zuzel i kto gdzie startuje.
"Kto nie potępia - ten przyzwala" - Jan Karski

Awatar użytkownika
niespokojny
Trener
Posty: 5624
Rejestracja: 11 września 2009, o 12:38

Re: Motor Lublin w sezonie 2022

#584 Postautor: niespokojny » 4 marca 2022, o 10:48

Sebekmotor pisze:
niespokojny pisze:
Sebekmotor pisze:Czyli nie chodzi o żadnych Ukraińców tylko o nasz wizerunek tych lepszych, tych bardziej moralnych. Słabe to


Slabe to sa twoje bezsensowne wpisy. Nie wiem jak powiazales Ukraincow z moim wpisem i w sumie nie obchodzi mnie to. Odpowiadajac tym samym, moze to ty jestes od tej flagi na pierwszym luku?

Powiazałem, ponieważ myślałem, że te całe zawieszenia są związane z wojna i tragedia ludzi za wschodnią granicą, ale powoli odnoszę wrażenie, nie nie. Chodzi tylko i wyłącznie i dobry wizerunek, bo jakby to wyglądało bla bla, bo ten potępił, tamten nie potępił, nie ważne szczerze czy nie, ale zrobił to tak i jest on dobry jak my, no prawie bo jednak to Ruski. Czy moje wpisy są słabe? Takie czasy kto myśli inaczej ten ruska onuca, czy inny homofob. A flaga nie jest moja, nie lubię miejsca na pierwszym łuku.


Tak dokładnie chodzi o Ukraińców. Nie chce oklaskiwać gościa który popiera to co z nimi robi Putin. Wcześniej nie wiedziałem co sobą reprezentuje. W obliczu wojny której grozi rozlanie (oby nie) został wywołany do tablicy i zawiódł. Tyle.
Lepiej być najgorszym wśród najlepszych niż najlepszym wśród słabych

go!
Trener
Posty: 3769
Rejestracja: 7 lipca 2003, o 10:23

Re: Motor Lublin w sezonie 2022

#585 Postautor: go! » 4 marca 2022, o 10:57

Nie odzywalem sie, w tym temacie, bo mialem z tym problem i w zasadzie ciagle nie wiem co o tym calym wykluczaniu myslec. Akceptuje argumenty jednej i drugiej strony, dlatego nie potrafie podjac w sobie Salomonowej decyzji. Jedyne co przychodzi mi do glowy, to skutecznosc tej walki od dolu, "u podstaw", kiedy namozniejsi tego swiata, jak Francja, Niemcy czy USA, najpierw daja oprawcy zarobic, potem go umacniaja w przekonaniu ze sie go boja, potem kilkakrotnie (jak Biden), oficialnie, otwartym tekstem zapewniaja, ze NATO nie zamierza interweniowac w Ukrainie, nastepnie, zgodnie z obietnica, przyjmuja bierna postawe. I nie mowcie mi o sankcjach, bo sa niczym! Zakaz rozliczen w SWIFT nawet nie objal wszystkich bankow... A my tutaj na dziesieciu stronach dywagujemy o jakiejs motogonce.
PS. Zeby nie bylo. Nie chcialbym zobaczyc na trybunach w kazdym meczu przy prezentacji ruskich, gwizdow i lecacych butelek. A z pewnoscia tak bedzie, bez wzgledu na to czy ten i ow bedzie mial paszport polski, cypryjski, lotewski czy chocby i amerykanski.

jerry78
Trener
Posty: 4535
Rejestracja: 16 czerwca 2007, o 20:18
Lokalizacja: Lublin

Re: Motor Lublin w sezonie 2022

#586 Postautor: jerry78 » 4 marca 2022, o 11:04

Klops1 pisze:Proszę Cię. Inni mają odwagę. Wystarczy chcieć i wykazać się minimum przyzwoitości.


Zacznijmy od tego, że Gleb jest osobą często poruszającą się w social mediach, był zapewne na miejscu, miał dużo czasu na śledzenie co się dzieje na Ukrainie. Grisza, który rzadko udziela się w SM od początku wojny, razem z całym zespołem ostro zasuwał całe dni na rowerze. Nie wiemy jaki przekaz wojny jest w Hiszpanii, czy oglądali TV, czy mieli czas na internet, nie wiemy jakie uzgodnienia były w zespole, może doradzali mu siedzieć cicho? Może nawet w klubie, będąc tam w dalekiej Hiszpanii nie zdawali sobie sprawy jak bardzo poważny dramat rozgrywa się za naszą wschodnią granicą?
Może nie zdawali sobie sprawy jak bardzo duży hejt wylewa się w Polsce na obywateli rosyjskich, może nie zdawali sobie sprawy jak bardzo niektórzy szczują i wzywają do odwetu na niewinnych ludziach, może nie zdawali sobie sprawy, że istnieje realne niebezpieczeństwo zawieszenia czy wyrzucenia rosyjskich zawodników z ligi? Może dopiero po powrocie do Polski nastąpiło otrzeźwienie, ale wtedy było już za późno... wtedy co by nie powiedział Grisza byłoby źle odebrane ... bo za późno, bo dla pieniędzy itd...

Klops1 pisze:Jerry, jeśli faktycznie nie widzisz różnic między wojną na Ukrainie, a wszystkimi dotychczasowymi konfliktami zbrojnymi po II wojnie światowej, to ja pytań nie mam.


Różnica jest w skali, ale morderca jest mordercą nie ważne czy zabija 1 osobę czy setki. A rok temu nikt nie pytał Griszy czy popiera mordercę tylko mu klaskaliście

Klops1
Senior
Posty: 802
Rejestracja: 28 października 2018, o 15:23

Re: Motor Lublin w sezonie 2022

#587 Postautor: Klops1 » 4 marca 2022, o 11:27

Na niedawnym zgrupowaniu Motoru miało dojść do gorącej dyskusji między Łagutą i Mikkelem Michelsenem. Wymiana zdań dotyczyła wojny na Ukrainie. Tę informację potwierdziliśmy w trzech źródłach, ale oficjalnie tak klub, jak i żużlowcy milczą.


Nie chce mi się kurde link do interii wkleić. Wiem, że Ostaf ale w ciemno obstawiam, że hiszpańskie media też żyją wojną, może odrobinę mniej niż polskie z racji odległości. Zresztą WiFi było pewnie jednym z kluczowych parametrów wyboru zakwaterowania więc w pozyskiwaniu informacji nie moglo byc żadnych problemów.

A może problem nie jest w żadnym hejcie, może wcale nie jest w regulaminie.

Może po prostu posiedzieli tydzień razem, jak w koszarach, posłuchali Griszy i w klubie stwierdzono, że nie chcą już współpracować?

Może ewentualnie regulaminowe sankcje dotyczące Rosjan, będą jedynie legalizacja obecnego stanu w którym Grisza, ze względu na swoje poglądy na fundamentalne sprawy, jest de facto poza drużyną.

Może to w samym klubie nikt nie akceptuje jego postawy.

Wcale bym się nie zdziwił.

KrzyczącyK1b1c
Kadrowicz
Posty: 1588
Rejestracja: 22 października 2019, o 17:11

Re: Motor Lublin w sezonie 2022

#588 Postautor: KrzyczącyK1b1c » 4 marca 2022, o 11:27

jerry78 pisze:Grisza, który rzadko udziela się w SM od początku wojny, razem z całym zespołem ostro zasuwał całe dni na rowerze. Nie wiemy jaki przekaz wojny jest w Hiszpanii, czy oglądali TV, czy mieli czas na internet,


Wiemy, jaki jest przekaz wojny w Hiszpanii. Możemy nawet w Polsce czytać hiszpańskie gazety.
https://elpais.com/
https://www.elmundo.es/
https://www.abc.es/
https://www.rtve.es/
Wystarczy zajrzeć na strony czołowych gazet/telewizji z tego kraju. Hiszpania nie jest Białorusią, Rosją czy Koreą Północną, by był tam zakrzywiony obraz sytuacji.

jerry78
Trener
Posty: 4535
Rejestracja: 16 czerwca 2007, o 20:18
Lokalizacja: Lublin

Re: Motor Lublin w sezonie 2022

#589 Postautor: jerry78 » 4 marca 2022, o 11:34

To teraz porównajcie sobie jaki jest odbiór wojny w polskim społeczeństwie w Ukrainie a jaki w Syrii czy innym państwie na Bliskim Wschodzie? Czy odległość od miejsca konfliktu nie ma znaczenia? Ludzie giną tutaj i tutaj. W czym tamci niewinni ludzie są gorsi?

Awatar użytkownika
niespokojny
Trener
Posty: 5624
Rejestracja: 11 września 2009, o 12:38

Re: Motor Lublin w sezonie 2022

#590 Postautor: niespokojny » 4 marca 2022, o 11:40

Winni sa ci ktorzy to popieraja. Wez juz zamilcz.
Lepiej być najgorszym wśród najlepszych niż najlepszym wśród słabych

Awatar użytkownika
luCas
Kadrowicz
Posty: 1605
Rejestracja: 26 stycznia 2004, o 19:52

Re: Motor Lublin w sezonie 2022

#591 Postautor: luCas » 4 marca 2022, o 11:40

Jakie to ma teraz znaczenie?
"Kto nie potępia - ten przyzwala" - Jan Karski

jerry78
Trener
Posty: 4535
Rejestracja: 16 czerwca 2007, o 20:18
Lokalizacja: Lublin

Re: Motor Lublin w sezonie 2022

#592 Postautor: jerry78 » 4 marca 2022, o 11:45

niespokojny pisze:Winni sa ci ktorzy to popieraja. Wez juz zamilcz.


Kim ty jesteś żebyś mi rozkazywał kiedy mam zabierać głos?

Klops1
Senior
Posty: 802
Rejestracja: 28 października 2018, o 15:23

Re: Motor Lublin w sezonie 2022

#593 Postautor: Klops1 » 4 marca 2022, o 11:49

jerry78 pisze:To teraz porównajcie sobie jaki jest odbiór wojny w polskim społeczeństwie w Ukrainie a jaki w Syrii czy innym państwie na Bliskim Wschodzie? Czy odległość od miejsca konfliktu nie ma znaczenia? Ludzie giną tutaj i tutaj. W czym tamci niewinni ludzie są gorsi?


W sposób oczywisty wojna blisko naszych granic dotyka nas bardziej. Jesteśmy w stanie bardziej zmaterializować zagrożenie i tragedię kiedy dzień w dzień widzimy na naszych ulicach uchodźców, którzy uciekają przed pociskami. To całkowicie normalne.

Ponadto powtórzę, bo chyba przegapiłeś.

Potencjał tej wojny do eskalacji jest nieporównywalny z czymkolwiek wcześniej. Po raz pierwszy od pokoleń pojawiły się groźby o użyciu broni nuklearnej. W grudniu 2021 Rosja przedstawiła de facto ultimatum, żądając całkowitej przebudowy struktury bezpieczeństwa na obszarze prawie połowy Europy, w tym także na obszarze Polski. W sposób jawny podważono polityczny porządek nie w jednym państwie jak w Syrii czy Iraku, a w całym, kluczowym z punktu widzenia bezpieczeństwa światowego regionie.

Więc tak, ta wojna to ZUPEŁNIE coś innego.

Awatar użytkownika
niespokojny
Trener
Posty: 5624
Rejestracja: 11 września 2009, o 12:38

Re: Motor Lublin w sezonie 2022

#594 Postautor: niespokojny » 4 marca 2022, o 11:50

jerry78 pisze:
niespokojny pisze:Winni sa ci ktorzy to popieraja. Wez juz zamilcz.


Kim ty jesteś żebyś mi rozkazywał kiedy mam zabierać głos?


Nie rozkazuje, tylko dobrze radze bo sie kompromitujesz. Dlaczego robisz mi wyrzuty ze nieswiadom pogladow Laguty klaskalem mu? Znasz jakichs Ukraincow? Wojna dotyka moich znajomych, nie moge juz klaskac gosciowi ktory ma to w dupie. Rozumiesz to?
Lepiej być najgorszym wśród najlepszych niż najlepszym wśród słabych

Awatar użytkownika
_piotrusss
Kadrowicz
Posty: 1655
Rejestracja: 15 stycznia 2004, o 20:11
Lokalizacja: Lublin

Re: Motor Lublin w sezonie 2022

#595 Postautor: _piotrusss » 4 marca 2022, o 11:58

Tak w ogóle, to wychodzi na to że informacja o rozwiązaniu kontraktu wyciekła z tego forum. Podchwycił ją PS, ale sam klub niczego nie komunikował, a nawet odmówił takiej informacji Sportowym Faktom.
Zrobił wilk elektrownię, lecz by prąd uzyskać
Spalał w niej cały węgiel z kopalni od liska.
Kopalnia z elektrowni cały prąd zżerała,
Stąd brak światła i węgla. Ale system działa!
Andrzej Waligórski

Awatar użytkownika
GIGI
Trener
Posty: 2673
Rejestracja: 27 marca 2003, o 11:07

Re: Motor Lublin w sezonie 2022

#596 Postautor: GIGI » 4 marca 2022, o 12:12

Wlasnie przeczytalem wywiad z Dowhanem ktory twierdzi ze PZM nie zezwoli Artiomowi i Emilowi na uzyskanie polskiej licencji. Nie wiem jak to wyglada od strony prawnej.

K.A.M.I.L.
Zawodowiec
Posty: 1194
Rejestracja: 4 sierpnia 2004, o 17:25
Lokalizacja: Southampton
Kontakt:

Re: Motor Lublin w sezonie 2022

#597 Postautor: K.A.M.I.L. » 4 marca 2022, o 12:15

Żeby się ubiegać o inna licencje posiadając rosyjska (Emil, Artiom) musza chyba dostać zgodę rodzimej federacji.

Niech mnie ktoś poprawi jeśli się mylę.
MOTOR LUBLIN

jerry78
Trener
Posty: 4535
Rejestracja: 16 czerwca 2007, o 20:18
Lokalizacja: Lublin

Re: Motor Lublin w sezonie 2022

#598 Postautor: jerry78 » 4 marca 2022, o 12:16

niespokojny pisze:
jerry78 pisze:
niespokojny pisze:Winni sa ci ktorzy to popieraja. Wez juz zamilcz.


Kim ty jesteś żebyś mi rozkazywał kiedy mam zabierać głos?


Nie rozkazuje, tylko dobrze radze bo sie kompromitujesz. Dlaczego robisz mi wyrzuty ze nieswiadom pogladow Laguty klaskalem mu? Znasz jakichs Ukraincow? Wojna dotyka moich znajomych, nie moge juz klaskac gosciowi ktory ma to w dupie. Rozumiesz to?


Ale skąd wiesz, że Grisza popiera Putina, skąd wiesz, że ma to w dupie co się dzieje na Ukrainie? Z wywiadu, z którego nic nie wynika?
Mogę cię zapewnić, że jakbym się dowiedział, że tak jest faktycznie to jestem w stanie odszczekać tą całą obronę jego osoby.
Póki co uważam, że jest ofiarą hejtu, jak wielu innych Rosjan, którzy zostali wrzuceni do jednego worka.
Mi jest ciężko uwierzyć w to, że ktoś nie będący pod wpływem reżimu w ogóle może popierać zbrodnie Putina, dlatego nie wierzę w to, że taki światopogląd ma Grisza. Obym się nie mylił.

Awatar użytkownika
niespokojny
Trener
Posty: 5624
Rejestracja: 11 września 2009, o 12:38

Re: Motor Lublin w sezonie 2022

#599 Postautor: niespokojny » 4 marca 2022, o 12:21

Nie wiem. Ale nie ja podejmuje decyzje. Ci co to robia raczej wiedza doskonale. Zakladam ze decyzja jest tego konsekwencja, a post Dryly w ktorym mowi o bracie Artioma tez daje do myslenia. Komentarz zawodnika tez daje do myslenia.
Lepiej być najgorszym wśród najlepszych niż najlepszym wśród słabych

Awatar użytkownika
Saint
Zawodowiec
Posty: 1295
Rejestracja: 24 czerwca 2004, o 12:38
Lokalizacja: LUBLIN/Warszawa

Re: Motor Lublin w sezonie 2022

#600 Postautor: Saint » 4 marca 2022, o 12:23

K.A.M.I.L. pisze:Żeby się ubiegać o inna licencje posiadając rosyjska (Emil, Artiom) musza chyba dostać zgodę rodzimej federacji.

Niech mnie ktoś poprawi jeśli się mylę.

Nie mylisz sie. Dlatego nie wiadomo co bedzie jesli zawiesza rosyjską federację. Jak wtedy ten przepis bedzie wyglądał bo zgody raczej nie dostaną. Druga opcja to złożenie paszportu rosyjskiego i ubieganie się o polską licencję jako Polak.