Motor Lublin w sezonie 2022

żużel w Lublinie
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Bozena
Senior
Posty: 568
Rejestracja: 6 maja 2009, o 11:29
Lokalizacja: Lublin

Re: Motor Lublin w sezonie 2022

#501 Postautor: Bozena » 3 marca 2022, o 20:00

KrzyczącyK1b1c pisze:
Gelo pisze:Nie wiem czemu klub wychodzi tak przed szereg. Może ten kretyński wywiad wkurzył Kubę... Oby się nie okazało że my pojedziemy bez Griszy a Rusko z Termosem obejdą temat

Klub wyszedł przed szereg, bo Grisza w odróznieniu od swojego brata, Tarasenki i Emila nie potępił wojny jak cywilizowany człowiek. Całkiem zrozumiałe ze strony Motoru.

Cytat z wpisu na profilu Grigrija łaguty na fb
"Ja Was szanuje i oczekuje tego samego. Raz jeszcze powtarzam POTEPIAM dzialania wojenne nie popieram W. Putina w zadnych stopniu w tyn co obecnie robi."

Awatar użytkownika
maestro76
Zawodowiec
Posty: 1112
Rejestracja: 23 listopada 2003, o 16:56
Lokalizacja: Åšwidnik

Re: Motor Lublin w sezonie 2022

#502 Postautor: maestro76 » 3 marca 2022, o 20:00

Masz rację. Nie róbmy nic. Wtedy będzie lepiej
never ride faster than your angel can fly

Awatar użytkownika
papi
Trener
Posty: 4229
Rejestracja: 10 marca 2005, o 08:39
Lokalizacja: Lublin

Re: Motor Lublin w sezonie 2022

#503 Postautor: papi » 3 marca 2022, o 20:09

Bozena pisze:Cytat z wpisu na profilu Grigrija łaguty na fb
"Ja Was szanuje i oczekuje tego samego. Raz jeszcze powtarzam POTEPIAM dzialania wojenne nie popieram W. Putina w zadnych stopniu w tyn co obecnie robi."

Z jakiego profilu? Ja znam tylko Grigorij Laguta official i nie widzę tego

Flagg
Trener
Posty: 6300
Rejestracja: 26 września 2018, o 08:30

Re: Motor Lublin w sezonie 2022

#504 Postautor: Flagg » 3 marca 2022, o 20:09

Bozena pisze:Cytat z wpisu na profilu Grigrija łaguty na fb
"Ja Was szanuje i oczekuje tego samego. Raz jeszcze powtarzam POTEPIAM dzialania wojenne nie popieram W. Putina w zadnych stopniu w tyn co obecnie robi."


Z którego profilu? Na Grigorij laguta official nic takiego nie ma. Poza tym, tak trudno było powiedzieć te słowa w wywiadzie, a nie strzepic ryja o mandarynkach? Przecież po tym co powiedział SyFom to zdanie kibiców, Dryly i Majewskiego nie ma już żadnego znaczenia. Sponsorzy wydali wyrok
Motor 2024: 1.Holder 2.Cierniak 3. Lindgren 4.Kubera 5.Zmarzlik 6.Przyjemski 7.Bańbor 8.Jaworski

Awatar użytkownika
niespokojny
Trener
Posty: 5624
Rejestracja: 11 września 2009, o 12:38

Re: Motor Lublin w sezonie 2022

#505 Postautor: niespokojny » 3 marca 2022, o 20:10

jerry78 pisze:
ermen pisze:
jerry78 pisze:
Nakładam osobistego bana na Dryłę i Majewskiego.
...........
ps. jakby ktoś chciał karnet to mam do sprzedania.


Na razie to masz bana ode mnie. Ale myślę, że po takim wpisie dostaniesz także od wielu innych na tym forum.



W dupie mam twojego bana hipokryto. Powiedz, czy Putin to jest zbrodniarzem i mordercą od tygodnia? Co robi od wielu lat ze swoimi przeciwnikami? Może nie na taką skalę, ale pokojowo nie przejął Krymu, wtedy cywile nie ginęli? Wszyscy mieli to w dupie. A ty gdzie wtedy byłeś? Gdzie wtedy twoje oburzenie? Wtedy Grisza Ci nie przeszkadzał? Biłeś mu brawo? Przecież wtedy też był rodakiem tego potwora i mordercy... Dryła i Majewski wtedy dupę lizali każdemu ruskiemu, a teraz nagle trzeba zniszczyć ludzi, zawodników, których sami oklaskiwaliście jeszcze miesiące temu? To jest tragedia obu narodów, wiadomo, że Ukraińcy cierpią najbardziej, ale Rosjanie również a nic nie mogą zrobić, bo każdy sprzeciw kończy się kulką w łeb. Ale pokażmy jacy jesteśmy mocny, bezwzględni i zniszczmy wszystkich Rosjan. Szkoda, że działa psychologia tłumu i tak niewiele osób potrafi trzeźwo myśleć i mieć swoje zdanie. Ja w przeciwieństwie do niektórych potrafię wykazać się również współczuciem dla żołnierzy rosyjskich, którzy niewiedzą gdzie jadą i po co, współczuję ich matkom, ale u nas wszyscy klapki na oczach i wszystkich do jednego wora. W końcu można się wyżyć na każdym jednym. Nie pojmuję tego.



Miliony Rosjan odczuja sankcje, a mamy sie litowac na gosciem ktoremu nic nie grozi i wszystko na co sie zdobyl to ze jadl mandarynki? Bedac tutaj od blisko 20 lat?

Sam Grisze bardzo lubilem pomimo jego milosci do diengow ale dzisiaj przegral. Cale szczescie zachod w koncu pokazal ze ma jaja. Nie robienie niczego nie przynioslo skutkow tak jak to napisales po zajeciu Krymu.
Lepiej być najgorszym wśród najlepszych niż najlepszym wśród słabych

Awatar użytkownika
Bozena
Senior
Posty: 568
Rejestracja: 6 maja 2009, o 11:29
Lokalizacja: Lublin

Re: Motor Lublin w sezonie 2022

#506 Postautor: Bozena » 3 marca 2022, o 20:14

papi pisze:
Bozena pisze:Cytat z wpisu na profilu Grigrija łaguty na fb
"Ja Was szanuje i oczekuje tego samego. Raz jeszcze powtarzam POTEPIAM dzialania wojenne nie popieram W. Putina w zadnych stopniu w tyn co obecnie robi."

Z jakiego profilu? Ja znam tylko Grigorij Laguta official i nie widzę tego

https://www.facebook.com/grigirijj.laguta.5
Wpisy z 25 i 26 lutego

Awatar użytkownika
niespokojny
Trener
Posty: 5624
Rejestracja: 11 września 2009, o 12:38

Re: Motor Lublin w sezonie 2022

#507 Postautor: niespokojny » 3 marca 2022, o 20:17

Przeciez to jakis fan page.
Lepiej być najgorszym wśród najlepszych niż najlepszym wśród słabych

Awatar użytkownika
papi
Trener
Posty: 4229
Rejestracja: 10 marca 2005, o 08:39
Lokalizacja: Lublin

Re: Motor Lublin w sezonie 2022

#508 Postautor: papi » 3 marca 2022, o 20:17

Raz że nie widzę takiego wpisu, dwa że to nie jest jego oficjalny profil. A literówka w imieniu raczej poddaje w wątpliwość żeby miał on coś z tym profilem wspólnego

Talmai
Junior
Posty: 485
Rejestracja: 19 czerwca 2011, o 22:39

Re: Motor Lublin w sezonie 2022

#509 Postautor: Talmai » 3 marca 2022, o 20:22

Kolego, jakie jaja pokazał? Zachód jest przerażony i bezbronny jak nigdy.
Zachód jest współsprawcą ludobójstwa, którego dokonuje Putin.
Swoim przyzwoleniem na te zbrodnie i zajęcie Ukrainy sprawia, że kolejne ekspansje Rosji (w tym na państwa NATO są niemal pewne). Sankcje nie zatrzymają Putina, on ma respekt tylko wobec siły i on zachodu nie szanuje. Jedyna różnica jest taka że do następnych Putin przyjedzie z lepszym sprzętem, który "oszczędza na Grand Prix". Obecny poradziecki szrot wystarcza żeby bombardować cywili gdy niebo czyste i nikt nie przeszkadza.

1. Albo wywalają z żużla wszystkich Ruskich, albo żadnego. Nie powinno być przywilejów.
Będzie żenujące jeśli Emil i Artiom pojadą. Tak samo żenujące gdyby jechali pod nazwą jakiegoś Rosyjskiego Komitetu.

2. Można było to zrobić w inny sposób, np. dopuszczając ich pod warunkiem wykupienia obcych licencji za grube pieniądze a zysk z tego przekazać na pomoc Ukraińcom. Akurat mówimy o zawodnikach którzy świetnie zarabiają. Można było to wykorzystać żeby pomóc. Za 300 tys które dla dla jednego zawodnika są niczym można w Lublinie kupić mieszkanie i osiedlić 2 ukraińskie rodziny.

3. Jeśli to Grisza się zbłaźnił, to nie jest żadna, niespodzianka. Jest najlepszym z czynnych żużlowców (Crumpa nie liczę) i jest poczciwym prostym Ruskiem ale wiadomo, że z intelektem się rozminął straszliwie. Patrząc na dyscyplinę w dłuższej perspektywie będzie go brakować. Artiom mógłby zakończyć karierę od razu i bym nie zauważył.

4. Felieton Dryły jest emocjonalny, mało spójny. Nigdy nie czytałem jego felietonów ale już mogę powiedzieć że nie umie ani komentować ani pisać. Krytykuje odpowiedzialność zbiorową a właśnie tej się domaga. Rozumiem cel, ale jeśli Czugunow rzeczywiście robił to co robił i był na protestach to niedorzeczne jest, że taki Dryła który robi w felietonie z siebie nie wiadomo kogo, uderza także w niego osobiście. Bo Dryła sobie w Rosji co najwyższej pyrkał bezpiecznie na motorku. Także oczekiwanie jakiegoś Dryły czy innego Puki, żeby rosyjscy żużlowcy stanowczo potępili Putina dla mnie jest kretyńskie i bezczelne. Oni mają w Rosji rodziny, braci siostry, rodziców, którzy mają tam nieruchomości i majątek. Dziennikarz powinien mieć trochę wyobraźni. Wystarczy że ktoś z MFR (która nawiasem mówiąc nie lubi żużlowców) doniesie do jakiegoś biura wyżej i może być tragedia. Mówimy o Putinie (kimś pokroju Stalina, Hitlera).

5. Nie wiem skąd taka wściekłość na sportowców. Rozumiem jeszcze takie miernoty jak Powietkin i Klimow ale tu mamy jedynie zblazowanych żużlowców. Moja wściekłość nakierowana jest na tych którzy mogą i powinni położyć kres ludobójstwu teraz. Na Joe Bidena i jego świtę.
Wystarczy posłać myśliwce które przede wszystkim zabezpieczą korytarze humanitarne. Generałowie NATO z najnowocześniejszą armią boją się Putina a jakieś pionki na motorkach mają się nie bać o los swoich rodzin?

6. Nie mam wiele przeciwko wywaleniu Ruskich, ale jak wspomniałem, wolałbym żeby np. na 10 lat wywalić reprezentantów Rosji w każdym sporcie. To będzie mocniejsze. Można zażądać przy tym zrzeczenia się obywatelstwa. Żużlowirc rosyjski pod inną flagą zwracałby uwagę.

Flagg
Trener
Posty: 6300
Rejestracja: 26 września 2018, o 08:30

Re: Motor Lublin w sezonie 2022

#510 Postautor: Flagg » 3 marca 2022, o 20:40

papi pisze:Raz że nie widzę takiego wpisu, dwa że to nie jest jego oficjalny profil. A literówka w imieniu raczej poddaje w wątpliwość żeby miał on coś z tym profilem wspólnego


Nie musisz wątpić. Grisza na pewno nie ma z tym profilem nic wspólnego
Motor 2024: 1.Holder 2.Cierniak 3. Lindgren 4.Kubera 5.Zmarzlik 6.Przyjemski 7.Bańbor 8.Jaworski

jerry78
Trener
Posty: 4535
Rejestracja: 16 czerwca 2007, o 20:18
Lokalizacja: Lublin

Re: Motor Lublin w sezonie 2022

#511 Postautor: jerry78 » 3 marca 2022, o 20:43

niespokojny pisze:Sam Grisze bardzo lubilem pomimo jego milosci do diengow ale dzisiaj przegral. Cale szczescie zachod w koncu pokazal ze ma jaja. Nie robienie niczego nie przynioslo skutkow tak jak to napisales po zajeciu Krymu.


A możesz wytłumaczyć czym dziś przegrał? Wywiadem, który udzielił znając już swój los? Cokolwiek by nie powiedział to już nie miałoby sensu, tym bardziej walenie w Putina z grubej rury.
Presja yyyyyMajewskiego i karierowicza Dryły zadziałała... Zawodnicy zostali zniszczeni medialnie.

Zachód pokazał, że ma jaja? Chyba sobie żartujesz? To już wygonili Ruskich z okupacyjnych ziem? Skoro zachód boi się Putina, to co mają powiedzieć zwykli rosyjscy obywatele?

meesha
Trener
Posty: 7595
Wiek: 43
Rejestracja: 30 marca 2004, o 23:44
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Motor Lublin w sezonie 2022

#512 Postautor: meesha » 3 marca 2022, o 20:52

A co maja powiedziec zwykli ukrainscy obywatele? Ruscy zostali zniszczeni medialnie? Ale ich domy nie zostaly zniszczone, ich zony nie siedza z dziecmi w piwnicach, ich bracia nie gina na ulicach swoich miast.
KURWA MAC jak mozna nie rozumiec takich rzeczy???
T. Lorek: Gdyby ktoś obudził cię w środku nocy i zapytał: z czym kojarzy ci się Polska, to co byś odpowiedział?

H. Nielsen: Nie zdążyłbym przetrzeć oczu, a już mówiłbym o pierwszym występie w meczu ligowym w barwach Motoru Lublin. 1990 rok...

jerry78
Trener
Posty: 4535
Rejestracja: 16 czerwca 2007, o 20:18
Lokalizacja: Lublin

Re: Motor Lublin w sezonie 2022

#513 Postautor: jerry78 » 3 marca 2022, o 20:55

meesha pisze:A co maja powiedziec zwykli ukrainscy obywatele? Ruscy zostali zniszczeni medialnie? Ale ich domy nie zostaly zniszczone, ich zony nie siedza z dziecmi w piwnicach, ich bracia nie gina na ulicach swoich miast.
KURWA MAC jak mozna nie rozumiec takich rzeczy???


I to wina żużlowców? Powinni iść Putinowi wpiepszyć?
Jak można mieszać systemy walutowe. Tragedia Ukraińców jest nie do opisania, ale to winni powinni za nią odpowiadać,a nie niewinni. KURWA MAĆ, jak można nie rozumieć takich rzeczy?

meesha
Trener
Posty: 7595
Wiek: 43
Rejestracja: 30 marca 2004, o 23:44
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Motor Lublin w sezonie 2022

#514 Postautor: meesha » 3 marca 2022, o 20:58

Czyli mamy im zapewnic cieplarniane warunki do zarabiania milionow podczas gdy zawodnicy ukrainscy beda siedziec w okopach? No zajebiscie...
Nikt im nie kaze byc "na swieczniku", niech sobie ida pracowac na kasie na Lukoilu dla niepoznaki przemianowanym na jakis Amic i nikt nie bedzie ich wtedy pytal co mysla o wojnie tylko beda sobie spokojnie robic. W czym jest problem?
T. Lorek: Gdyby ktoś obudził cię w środku nocy i zapytał: z czym kojarzy ci się Polska, to co byś odpowiedział?

H. Nielsen: Nie zdążyłbym przetrzeć oczu, a już mówiłbym o pierwszym występie w meczu ligowym w barwach Motoru Lublin. 1990 rok...

Awatar użytkownika
niespokojny
Trener
Posty: 5624
Rejestracja: 11 września 2009, o 12:38

Re: Motor Lublin w sezonie 2022

#515 Postautor: niespokojny » 3 marca 2022, o 21:02

A co Ci sie marzy? Nalot na Moskwe? Najblizsze glowice jadrowe sa 200 km od Warszawy a osaczony szczur moze wykonac desperacki ruch. Wiele zachodnich firm wycofuje sie z Rosji i zwalnia pracownikow, mimo ze sami ucierpia finansowo. I to znaczy miec jaja. Czy to jest fair wobec rosyjskiego spoleczenstwa? Nie, w wiekszosci beda cierpiec niewinni. Ale mniejsze przychody panstwa to mniejszy budzet na dzialania wojenne. Taka jest brutalna prawda.

Wczoraj pisalem ze jestem przeciwny blokadzie Rosjan w ekstralidze, po ludzku mi tez ich szkoda. Dzisiaj jednak zmienilem zdanie po wywiadzie. Wywiadu mozna odmowic zamiast dzialac na swoja szkode i reprezentowanego klubu.
Lepiej być najgorszym wśród najlepszych niż najlepszym wśród słabych

jerry78
Trener
Posty: 4535
Rejestracja: 16 czerwca 2007, o 20:18
Lokalizacja: Lublin

Re: Motor Lublin w sezonie 2022

#516 Postautor: jerry78 » 3 marca 2022, o 21:05

meesha pisze:Czyli mamy im zapewnic cieplarniane warunki do zarabiania milionow podczas gdy zawodnicy ukrainscy beda siedziec w okopach? No zajebiscie...
Nikt im nie kaze byc "na swieczniku", niech sobie ida pracowac na kasie na Lukoilu dla niepoznaki przemianowanym na jakis Amic i nikt nie bedzie ich wtedy pytal co mysla o wojnie tylko beda sobie spokojnie robic. W czym jest problem?


Szkoda, że rok temu nie wysyłałeś Griszy na kasę tylko biłeś mu brawo. Odpowiedzialność żużlowców za czyny Putina była taka sama rok temu jak i dzisiaj. Włącz myślenie rozumem a nie kieruj się mściwością.

meesha
Trener
Posty: 7595
Wiek: 43
Rejestracja: 30 marca 2004, o 23:44
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Motor Lublin w sezonie 2022

#517 Postautor: meesha » 3 marca 2022, o 21:07

Rok temu mogl sie scigac tak samo jak mogli w spokoju scigac sie i zarabiac ukrainscy zuzlowcy. Czego nie rozumiesz?
Szkoda ryja strzepic. Z mojej strony koniec rozmowy
T. Lorek: Gdyby ktoś obudził cię w środku nocy i zapytał: z czym kojarzy ci się Polska, to co byś odpowiedział?

H. Nielsen: Nie zdążyłbym przetrzeć oczu, a już mówiłbym o pierwszym występie w meczu ligowym w barwach Motoru Lublin. 1990 rok...

jerry78
Trener
Posty: 4535
Rejestracja: 16 czerwca 2007, o 20:18
Lokalizacja: Lublin

Re: Motor Lublin w sezonie 2022

#518 Postautor: jerry78 » 3 marca 2022, o 21:09

meesha pisze:Rok temu mogl sie scigac tak samo jak mogli w spokoju scigac sie i zarabiac ukrainscy zuzlowcy. Czego nie rozumiesz?
Szkoda ryja strzepic. Z mojej strony koniec rozmowy


I cały czas obwiniasz za to Griszę, że żużlowcy z Ukrainy nie mogą się ścigać, tak? To mam rozumieć?

Awatar użytkownika
papi
Trener
Posty: 4229
Rejestracja: 10 marca 2005, o 08:39
Lokalizacja: Lublin

Re: Motor Lublin w sezonie 2022

#519 Postautor: papi » 3 marca 2022, o 21:13

nie róbmy z niego męczennika, dzisiejszym wywiadem pokazał, że powinien dostać skierowanie na lobotomie, albo niech jedzie na Ukrainę walczyć za swoją prawdę.

meesha
Trener
Posty: 7595
Wiek: 43
Rejestracja: 30 marca 2004, o 23:44
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Motor Lublin w sezonie 2022

#520 Postautor: meesha » 3 marca 2022, o 21:15

Nie obwiniam, niech po prostu cieszy sie tym ze zyje, ze nikt do niego nie strzela, ze zona moze pojsc do kosmetyczki, a on poskakac na krosie, ale z polskiej ligi niech wypierdala. Kropka.
Tego wymaga przyzwoitosc i elementarna sprawiedliwosc wobec sytuacji Ukraincow.
Zawsze moze zarabiac jezdzac w lewo w Wostoku Wladywostok. Nikt mu tego nie zabrania przeciez.
T. Lorek: Gdyby ktoś obudził cię w środku nocy i zapytał: z czym kojarzy ci się Polska, to co byś odpowiedział?

H. Nielsen: Nie zdążyłbym przetrzeć oczu, a już mówiłbym o pierwszym występie w meczu ligowym w barwach Motoru Lublin. 1990 rok...

Klops1
Senior
Posty: 802
Rejestracja: 28 października 2018, o 15:23

Re: Motor Lublin w sezonie 2022

#521 Postautor: Klops1 » 3 marca 2022, o 21:33

Dobra, odstępując na chwilę od tematów polityczno-moralnych to chyba możemy powoli przyjąć, że wszyscy Rosjanie prócz Czugunowa out.

Jedziemy bez Griszy, to spore osłabienie.

Wrocław bez Artioma, to mega osłabienie.

Toruń bez Emila, patrz wyżej.

Jeśli za Rosjan moglibyśmy stosować ZZ, to nasza przewaga nad tymi zespołami byłaby jeszcze większa.

Flagg
Trener
Posty: 6300
Rejestracja: 26 września 2018, o 08:30

Re: Motor Lublin w sezonie 2022

#522 Postautor: Flagg » 3 marca 2022, o 21:37

Jeszcze jedno, bo pojawiły się informacje, jakoby Emil i Artiom musieli się zrzec rosyjskiego obywatelstwa, by otrzymać polska licencję.

Wedle SyFow nie ma na to szans. Żaden rosyjski żużlowiec nie dostanie polskiej licencji. Mogą natomiast ubiegać się o licencję innych krajów, ale i tak ona im w niczym nie pomoże, jeśli nadal będą obywatelami Rosji
Motor 2024: 1.Holder 2.Cierniak 3. Lindgren 4.Kubera 5.Zmarzlik 6.Przyjemski 7.Bańbor 8.Jaworski

KrzyczącyK1b1c
Kadrowicz
Posty: 1588
Rejestracja: 22 października 2019, o 17:11

Re: Motor Lublin w sezonie 2022

#523 Postautor: KrzyczącyK1b1c » 3 marca 2022, o 21:37

Klops1 pisze:Jeśli za Rosjan moglibyśmy stosować ZZ, to nasza przewaga nad tymi zespołami byłaby jeszcze większa.

A jeśli gość z 1 ligi, to też mamy kilka ciekawych opcji. Bjerre, Zagar, Fricke (choć on pewnie bardziej Sparta),

Flagg
Trener
Posty: 6300
Rejestracja: 26 września 2018, o 08:30

Re: Motor Lublin w sezonie 2022

#524 Postautor: Flagg » 3 marca 2022, o 21:37

Flagg pisze:Jeszcze jedno, bo pojawiły się informacje, jakoby Emil i Artiom musieli się zrzec rosyjskiego obywatelstwa, by otrzymać polska licencję.

Wedle SyFow nie ma na to szans. Żaden rosyjski żużlowiec nie dostanie polskiej licencji. Mogą natomiast ubiegać się o licencję innych krajów, ale i tak ona im w niczym nie pomoże, i nie dostaną zgody na start w PL jeśli nadal będą obywatelami Rosji
Motor 2024: 1.Holder 2.Cierniak 3. Lindgren 4.Kubera 5.Zmarzlik 6.Przyjemski 7.Bańbor 8.Jaworski

Klops1
Senior
Posty: 802
Rejestracja: 28 października 2018, o 15:23

Re: Motor Lublin w sezonie 2022

#525 Postautor: Klops1 » 3 marca 2022, o 21:40

KrzyczącyK1b1c pisze:
Klops1 pisze:Jeśli za Rosjan moglibyśmy stosować ZZ, to nasza przewaga nad tymi zespołami byłaby jeszcze większa.

A jeśli gość z 1 ligi, to też mamy kilka ciekawych opcji. Bjerre, Zagar, Fricke (choć on pewnie bardziej Sparta),


Mam nadzieję, że rozwiązania regulaminowe będą umożliwiały elastyczność w tym zakresie.

Chcesz to jedziesz ZZ, chcesz to szukasz gościa.