Motor Lublin w sezonie 2022

żużel w Lublinie
Wiadomość
Autor
Czarek
Trener
Posty: 5335
Rejestracja: 16 marca 2004, o 10:50

Re: Motor Lublin w sezonie 2022

#476 Postautor: Czarek » 3 marca 2022, o 17:45

Obrazek
Polecam. Kolejny rozdział się pisze.
Dyktator forum: Czarek ban na tydzień, reszta ostrzeżenia.

Sebekmotor
Kadrowicz
Posty: 1572
Rejestracja: 1 czerwca 2021, o 18:56

Re: Motor Lublin w sezonie 2022

#477 Postautor: Sebekmotor » 3 marca 2022, o 17:47

Uwierz, że z calego serca życzę Ukrainie zwycięstwa, moi znajomi wzięli uchodźców do siebie, pomagamy z żoną jak możemy, robimy jakieś tam paczki itd. Ale nie powinniśmy obwiniać zwykłych Rosjan za tę wojnę, po prostu.

KrzyczącyK1b1c
Kadrowicz
Posty: 1588
Rejestracja: 22 października 2019, o 17:11

Re: Motor Lublin w sezonie 2022

#478 Postautor: KrzyczącyK1b1c » 3 marca 2022, o 17:50

Sebekmotor pisze:Uwierz, że z calego serca życzę Ukrainie zwycięstwa, moi znajomi wzięli uchodźców do siebie, pomagamy z żoną jak możemy, robimy jakieś tam paczki itd. Ale nie powinniśmy obwiniać zwykłych Rosjan za tę wojnę, po prostu.

Grisza nie jest zwykłym Rosjaninem. Myślę, że zwykły Rosjanin jest przeciwko wojnie, bo przez nią obrywa sankcjami po kieszeni, a jego waluta jest warta mniej od papieru toaletowego. Grisza jest Rosjaninem, który nie potrafił potępić działań wojennych.

mechanizator
Junior
Posty: 425
Rejestracja: 9 sierpnia 2010, o 20:08

Re: Motor Lublin w sezonie 2022

#479 Postautor: mechanizator » 3 marca 2022, o 17:51

Ja tylko mam nadzieję, że już nigdy więcej nie padnie na sektorze, stadionie okrzyk "wojna auu"

Awatar użytkownika
niespokojny
Trener
Posty: 5624
Rejestracja: 11 września 2009, o 12:38

Re: Motor Lublin w sezonie 2022

#480 Postautor: niespokojny » 3 marca 2022, o 17:53

2/3 Rosjan popiera Putina. To czyja to wina, bo moja tez nie? Im pasuje ze swiat zyje w obawie do ich cara i musza sie z nimi liczyc bo maja glowice nuklearne. A ja takich gosci oklaskiwac nie chce. A Czarek to fan Korwina i takie poglady prezentuje, czyli V kolumny.
Lepiej być najgorszym wśród najlepszych niż najlepszym wśród słabych

Klops1
Senior
Posty: 802
Rejestracja: 28 października 2018, o 15:23

Re: Motor Lublin w sezonie 2022

#481 Postautor: Klops1 » 3 marca 2022, o 17:53

O czym w ogóle rozmowa.

Po dzisiejszym wywiadzie NIKT nie zapłaci Łagucie złamanego grosza. Ani BMW, ani TBV ani ktokolwiek inny. Jego kontrakt sam się rozwiązał i Kępa choćby bardzo chciał to Griszy nie zatrzyma.

Chłop mógł choć trochę sobie pomóc, to postanowił przywalić w kolano z bazooki.

W jego przypadku to nie jest żadna rusofobia, chlop jest po prostu głupi.

Klops1
Senior
Posty: 802
Rejestracja: 28 października 2018, o 15:23

Re: Motor Lublin w sezonie 2022

#482 Postautor: Klops1 » 3 marca 2022, o 17:56

niespokojny pisze:2/3 Rosjan popiera Putina. To czyja to wina, bo moja tez nie? Im pasuje ze swiat zyje w obawie do ich cara i musza sie z nimi liczyc bo maja glowice nuklearne. A ja takich gosci oklaskiwac nie chce. A Czarek to fan Korwina i takie poglady prezentuje, czyli V kolumny.


Czarka posty to swoisty folklor tego forum. Każdy kto tu jest dłużej niż tydzień ma ta świadomość.

KrzyczącyK1b1c
Kadrowicz
Posty: 1588
Rejestracja: 22 października 2019, o 17:11

Re: Motor Lublin w sezonie 2022

#483 Postautor: KrzyczącyK1b1c » 3 marca 2022, o 17:57

Klops1 pisze:
niespokojny pisze:2/3 Rosjan popiera Putina. To czyja to wina, bo moja tez nie? Im pasuje ze swiat zyje w obawie do ich cara i musza sie z nimi liczyc bo maja glowice nuklearne. A ja takich gosci oklaskiwac nie chce. A Czarek to fan Korwina i takie poglady prezentuje, czyli V kolumny.


Czarka posty to swoisty folklor tego forum. Każdy kto tu jest dłużej niż tydzień ma ta świadomość.

Tylko, że pierwszy raz chyba na tym forum dyskutujemy o tak okrutnej sprawie, jaką jest wojna tuż za naszą granicą.

Sebekmotor
Kadrowicz
Posty: 1572
Rejestracja: 1 czerwca 2021, o 18:56

Re: Motor Lublin w sezonie 2022

#484 Postautor: Sebekmotor » 3 marca 2022, o 18:01

niespokojny pisze:2/3 Rosjan popiera Putina. To czyja to wina, bo moja tez nie? Im pasuje ze swiat zyje w obawie do ich cara i musza sie z nimi liczyc bo maja glowice nuklearne. A ja takich gosci oklaskiwac nie chce. A Czarek to fan Korwina i takie poglady prezentuje, czyli V kolumny.

Ale rosyjska władza nie pyta ludu czy może kogoś napadać czy nie, ona to robi i ma gdzieś ich opinię. A czy 2/3 Ruskich popiera Putina? Być może tak jest, ale to są zapewne sondaże zamawiane przez media państwowe.

Czarek
Trener
Posty: 5335
Rejestracja: 16 marca 2004, o 10:50

Re: Motor Lublin w sezonie 2022

#485 Postautor: Czarek » 3 marca 2022, o 18:08

niespokojny pisze:2/3 Rosjan popiera Putina. To czyja to wina, bo moja tez nie? Im pasuje ze swiat zyje w obawie do ich cara i musza sie z nimi liczyc bo maja glowice nuklearne. A ja takich gosci oklaskiwac nie chce. A Czarek to fan Korwina i takie poglady prezentuje, czyli V kolumny.

Bzdura. V kolumna właśnie rozwaliła nam skład przy aplauzie tłumu idiotów.
Dyktator forum: Czarek ban na tydzień, reszta ostrzeżenia.

Awatar użytkownika
_piotrusss
Kadrowicz
Posty: 1655
Rejestracja: 15 stycznia 2004, o 20:11
Lokalizacja: Lublin

Re: Motor Lublin w sezonie 2022

#486 Postautor: _piotrusss » 3 marca 2022, o 18:08

Czy może jakiś admin przerwać tę żenadę? Jak ktoś lubi dyskusję na tym poziomie to jest hydepark na forum.
Zrobił wilk elektrownię, lecz by prąd uzyskać
Spalał w niej cały węgiel z kopalni od liska.
Kopalnia z elektrowni cały prąd zżerała,
Stąd brak światła i węgla. Ale system działa!
Andrzej Waligórski

Awatar użytkownika
kdsz
Trener
Posty: 3388
Rejestracja: 1 kwietnia 2003, o 02:47

Re: Motor Lublin w sezonie 2022

#487 Postautor: kdsz » 3 marca 2022, o 18:17

Gelo pisze:Nie wiem czemu klub wychodzi tak przed szereg. Może ten kretyński wywiad wkurzył Kubę... Oby się nie okazało że my pojedziemy bez Griszy a Rusko z Termosem obejdą temat

Serio chciałbyś klaskać temu człowiekowi?

Zawodnikom Ruski i Termosa przynajmniej przyszło do głowy jakoś normalnie odnieść się do tematu. Jeśli nawet była to cyniczna kalkulacja z ich strony, to przynajmniej nie odwalili takiej żenady jak nasz kacap. Niech wraca do Władywostoku.
W. Komarnicki: "To co miało pójść na piłke renczne, poszło w stronę zawodników"

Awatar użytkownika
RadeKas
Trener
Posty: 4941
Rejestracja: 5 listopada 2003, o 19:06
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Motor Lublin w sezonie 2022

#488 Postautor: RadeKas » 3 marca 2022, o 18:18

mechanizator pisze:Ja tylko mam nadzieję, że już nigdy więcej nie padnie na sektorze, stadionie okrzyk "wojna auu"


Oj tak. Najbardziej kretyński okrzyk jaki u nas się, niestety, wykonuje.
Richie Faulkner:
Good morning Poland! You were fuckin unreal last night!You blew the roof off!! It was an honor to play for you all.

Awatar użytkownika
Gelo
Leszek Demski
Posty: 13380
Rejestracja: 23 września 2002, o 12:11
Lokalizacja: Lublin

Re: Motor Lublin w sezonie 2022

#489 Postautor: Gelo » 3 marca 2022, o 18:32

kdsz pisze:
Gelo pisze:Nie wiem czemu klub wychodzi tak przed szereg. Może ten kretyński wywiad wkurzył Kubę... Oby się nie okazało że my pojedziemy bez Griszy a Rusko z Termosem obejdą temat

Serio chciałbyś klaskać temu człowiekowi?

Zawodnikom Ruski i Termosa przynajmniej przyszło do głowy jakoś normalnie odnieść się do tematu. Jeśli nawet była to cyniczna kalkulacja z ich strony, to przynajmniej nie odwalili takiej żenady jak nasz kacap. Niech wraca do Władywostoku.

Wierz mi - ciężko o większego rusofoba niż ja. A na tym forum z pewnością. Nigdy też nie byłem wielkim fanem Griszy. Ale z czasem przyzwyczaiłem się do niego zacząłem dostrzegać bardzo utalentowanego i odważnego zawodnika, który stał się po Lambercie maskotką tego klubu, która w krytycznych momentach ciągnęła go za uszy. Zacząłem się nawet oburzać jak na SB szczególnie kibice z Torunia pisali o nim "per głupek". Jest mi przykro, że nie potępił Putina chociaż mam świadomość że jego głos ma zerową sprawczość. Dlatego leci z klubu. Ale szczerze - wolę brak komentarza niż obrzydliwe, spóźnione i fałszywe umizgywanie się do władz polskiego sportu motorowego, bo w oczy zajrzało widmo utraty paru milionów. I jest mi po prostu kibicowsko żal. Grisza ze wszystkimi swoimi wadami jest potrzebny tej drużynie.

KrzyczącyK1b1c
Kadrowicz
Posty: 1588
Rejestracja: 22 października 2019, o 17:11

Re: Motor Lublin w sezonie 2022

#490 Postautor: KrzyczącyK1b1c » 3 marca 2022, o 18:35

Gelo pisze:I jest mi.po prostu kibicowsko przykro. Grisza ze wszystkimi swoimi wadami jest potrzebny tej drużynie.

Widzisz. Tobie jest przykro, Ty uważasz, że czysto sportowo jest potrzebny (zgadzam się), ale niestety sam Grisza nie podziela Twojego poglądu. Motor mu jest niepotrzebny, bycie kapitanem klubu jest mu niepotrzebne, jazda na żużlu jest mu niepotrzebna. Nie wierzę, by 38-letni, doświadczony zawodnik nie przewidział konsekwencji takiej wypowiedzi i utraty zaufania w klubie i wśród sponsorów. Albo jest po prostu debilem (w co nadal wątpię).

Awatar użytkownika
Gelo
Leszek Demski
Posty: 13380
Rejestracja: 23 września 2002, o 12:11
Lokalizacja: Lublin

Re: Motor Lublin w sezonie 2022

#491 Postautor: Gelo » 3 marca 2022, o 18:39

A ja nie wierzę, że mu nie zależało na Motorze. Zawsze walił co mu ślina na język przyniesie. Tym razem było tak samo tylko okoliczności trochę inne...

KrzyczącyK1b1c
Kadrowicz
Posty: 1588
Rejestracja: 22 października 2019, o 17:11

Re: Motor Lublin w sezonie 2022

#492 Postautor: KrzyczącyK1b1c » 3 marca 2022, o 18:40

Gelo pisze:A ja nie wierzę, że mu nie zależało na Motorze. Zawsze walił co mu ślina na język przyniesie. Tym razem było tak samo tylko okoliczności trochę inne...

Gdyby mu zależało na Motorze, to by go nie osłabił w ten sposób. Pls, nie mówimy tu o Wiktorku, który gada głupoty, bo jest młodym gościem bez doświadczenia medialnego. Mówimy tu o facecie zbliżającym się do wieku średniego (za taki uznaję 40 lat), o ojcu, mężu. Tą wypowiedzią sam sobie wypowiedział kontrakt i był tego w 100% świadomy.

Awatar użytkownika
luCas
Kadrowicz
Posty: 1605
Rejestracja: 26 stycznia 2004, o 19:52

Re: Motor Lublin w sezonie 2022

#493 Postautor: luCas » 3 marca 2022, o 18:42

Klub cos oficlanie oglosil? Poczekajmy
"Kto nie potępia - ten przyzwala" - Jan Karski

KrzyczącyK1b1c
Kadrowicz
Posty: 1588
Rejestracja: 22 października 2019, o 17:11

Re: Motor Lublin w sezonie 2022

#494 Postautor: KrzyczącyK1b1c » 3 marca 2022, o 18:45

luCas pisze:Klub cos oficlanie oglosil? Poczekajmy

Nie ma co się łudzić, że będzie inna decyzja niż wypierdolka.

Awatar użytkownika
maestro76
Zawodowiec
Posty: 1112
Rejestracja: 23 listopada 2003, o 16:56
Lokalizacja: Åšwidnik

Re: Motor Lublin w sezonie 2022

#495 Postautor: maestro76 » 3 marca 2022, o 18:46

Jak czytam że dla niektórych ważniejsza jest pozycja motoru po sezonie (z g.ł. czy bez) niż walka z putinem żeby wogole ten sezon mógł się zacząć to ręce opadają .
never ride faster than your angel can fly

Awatar użytkownika
kibicLBN
Trener
Posty: 6481
Rejestracja: 23 lipca 2009, o 21:47

Re: Motor Lublin w sezonie 2022

#496 Postautor: kibicLBN » 3 marca 2022, o 18:58

Laguta pokazał po raz kolejny w swej karierze perfidną, fałszywą, kacapską MORDE
Według SF szansę ma tylko Szogunow
Nie ma ludzi niezastąpionych, ale są ludzie niepowtarzalni.

CKM1946
Zawodowiec
Posty: 1312
Wiek: 30
Rejestracja: 25 września 2018, o 11:49
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Motor Lublin w sezonie 2022

#497 Postautor: CKM1946 » 3 marca 2022, o 19:33

No niestety Grisza znów błysnął w tym negatywnym świetle. Szkoda wielka bo nie wiele trzeba było zrobić żeby wyjść z tego z twarzą.

Awatar użytkownika
Perez
Trener
Posty: 4205
Rejestracja: 8 marca 2009, o 21:08
Lokalizacja: Lubartów

Re: Motor Lublin w sezonie 2022

#498 Postautor: Perez » 3 marca 2022, o 19:38

A co miał kłamać za pieniądze? Chłop jest szczery, doceńcie to.
Mistrz, Mistrz, MOTOR MISTRZ!!!

Awatar użytkownika
niespokojny
Trener
Posty: 5624
Rejestracja: 11 września 2009, o 12:38

Re: Motor Lublin w sezonie 2022

#499 Postautor: niespokojny » 3 marca 2022, o 19:51

Doceniemy. Ja jestem rozczarowany tym ze tyle czasu spedzil na zachodzie i ma takie poglady.
Lepiej być najgorszym wśród najlepszych niż najlepszym wśród słabych

jerry78
Trener
Posty: 4535
Rejestracja: 16 czerwca 2007, o 20:18
Lokalizacja: Lublin

Re: Motor Lublin w sezonie 2022

#500 Postautor: jerry78 » 3 marca 2022, o 19:52

ermen pisze:
jerry78 pisze:
Nakładam osobistego bana na Dryłę i Majewskiego.
...........
ps. jakby ktoś chciał karnet to mam do sprzedania.


Na razie to masz bana ode mnie. Ale myślę, że po takim wpisie dostaniesz także od wielu innych na tym forum.


W dupie mam twojego bana hipokryto. Powiedz, czy Putin to jest zbrodniarzem i mordercą od tygodnia? Co robi od wielu lat ze swoimi przeciwnikami? Może nie na taką skalę, ale pokojowo nie przejął Krymu, wtedy cywile nie ginęli? Wszyscy mieli to w dupie. A ty gdzie wtedy byłeś? Gdzie wtedy twoje oburzenie? Wtedy Grisza Ci nie przeszkadzał? Biłeś mu brawo? Przecież wtedy też był rodakiem tego potwora i mordercy... Dryła i Majewski wtedy dupę lizali każdemu ruskiemu, a teraz nagle trzeba zniszczyć ludzi, zawodników, których sami oklaskiwaliście jeszcze miesiące temu? To jest tragedia obu narodów, wiadomo, że Ukraińcy cierpią najbardziej, ale Rosjanie również a nic nie mogą zrobić, bo każdy sprzeciw kończy się kulką w łeb. Ale pokażmy jacy jesteśmy mocny, bezwzględni i zniszczmy wszystkich Rosjan. Szkoda, że działa psychologia tłumu i tak niewiele osób potrafi trzeźwo myśleć i mieć swoje zdanie. Ja w przeciwieństwie do niektórych potrafię wykazać się również współczuciem dla żołnierzy rosyjskich, którzy niewiedzą gdzie jadą i po co, współczuję ich matkom, ale u nas wszyscy klapki na oczach i wszystkich do jednego wora. W końcu można się wyżyć na każdym jednym. Nie pojmuję tego.
Ostatnio zmieniony 3 marca 2022, o 20:01 przez jerry78, łącznie zmieniany 1 raz.