Finał DMP: Sparta Wrocław - Motor Lublin 50:40 (95:85), 26.09.2021

żużel w Lublinie
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
GIGI
Trener
Posty: 2673
Rejestracja: 27 marca 2003, o 11:07

Re: Finał DMP: Sparta Wrocław - Motor Lublin 50:40 (95:85), 26.09.2021

#251 Postautor: GIGI » 29 września 2021, o 13:28

Retrospeedway nie chrzan glupot. Twoje pierdzenie na forum nie robi nawet w setnej czesci procenta tego co dla klubu zrobil jacek Ziolkowski. Co do jego wywiadu to powiedzial prawde. Nie mozna az tak linczowac czlowieka ktory do spolki z Mackiem doprowadzil Motor do wicemistrzostwa polski. Pamietaj ze nie popelnia bledow ten kto nic nie robi. Troche szacunku.

Awatar użytkownika
_piotrusss
Kadrowicz
Posty: 1655
Rejestracja: 15 stycznia 2004, o 20:11
Lokalizacja: Lublin

Re: Finał DMP: Sparta Wrocław - Motor Lublin 50:40 (95:85), 26.09.2021

#252 Postautor: _piotrusss » 29 września 2021, o 13:32

GIGI ale jest różnica pomiędzy użytkownikiem "pierdzielącym sobie na forum" a osobą, która reprezentuje klub obracający milionami, których to ilość zależy również od jego wizerunku medialnego. Tego typu zachowanie i słowa są niedopuszczalne, choćby krytyka posunięć menadżera była wielokrotnie większa od obecnej. Jedną z większych zalet Jakuba Kępy jest jego wstrzemięźliwość w kontaktach z mediami. Wielokrotnie klub był prowokowany przez dziennikarzy, ale nigdy nie odpowiadał na tego typu zaczepki. To właśnie dlatego np. Marek Grzyb nie będzie traktowany jak w pełni poważny i przewidywalny człowiek. Jeśli nadal chcemy podtrzymywać obecny wizerunek klubu, to obecny menadżer powinien się pożegnać ze stanowiskiem.
Zrobił wilk elektrownię, lecz by prąd uzyskać
Spalał w niej cały węgiel z kopalni od liska.
Kopalnia z elektrowni cały prąd zżerała,
Stąd brak światła i węgla. Ale system działa!
Andrzej Waligórski

Awatar użytkownika
Kargolo
Trener
Posty: 4514
Rejestracja: 26 sierpnia 2011, o 10:55

Re: Finał DMP: Sparta Wrocław - Motor Lublin 50:40 (95:85), 26.09.2021

#253 Postautor: Kargolo » 29 września 2021, o 14:02

GIGI pisze:...czlowieka ktory do spolki z Mackiem doprowadzil Motor do wicemistrzostwa polski.

xD
Ja rozumiem sentyment, bo Jacek od tylu lat kręci się w lubelskim żużlu, ale bez jaj. Co on takiego zrobił żeby pisać, że "doprowadził Motor do wicemistrzostwa"?
GIGI pisze:Pamietaj ze nie popelnia bledow ten kto nic nie robi.

Czyli jak ktoś co chwilę partaczy robotę, popełnia błędy właściwie w każdej sytuacji, w której jest to możliwe to nie wolno go krytykować, bo przynajmniej "coś robi"?

Awatar użytkownika
Retrospeedway
Senior
Posty: 573
Rejestracja: 26 września 2019, o 14:41

Re: Finał DMP: Sparta Wrocław - Motor Lublin 50:40 (95:85), 26.09.2021

#254 Postautor: Retrospeedway » 29 września 2021, o 14:23

Wyobrażacie sobie żeby trener Legii po uzasadnionej krytyce kibiców powiedział o nich że są kastratami?
Na drugi dzień już by nie był trenerem Legii."Eunuchy internetowe" przecież nie obrażały osobowo Jacka tylko wytykały obiektywne błędy w prowadzeniu meczu.Kibic ma prawo nie akceptować błędnych decyzji w kulturalny sposób,ale trener nie może odpowiadać kibicom używając żenujących określeń.

blajar
Trener
Posty: 2601
Rejestracja: 5 października 2017, o 16:01
Lokalizacja: Lublin

Re: Finał DMP: Sparta Wrocław - Motor Lublin 50:40 (95:85), 26.09.2021

#255 Postautor: blajar » 29 września 2021, o 14:33

Ło matko, aleś się czepił. Obraża Cię? To działaj w temacie i nie męcz buły. Jak pisałem, słowa świadczą o wypowiadającym je, ten pan nie jest mnie w stanie niczym obrazić.
"To ride with empty head" - jechać z "czystą głową"
"To mess it ip with a lion" - "nie drażnić lwa" :lol:
Czytał Łukasz Benz

Czarek
Trener
Posty: 5335
Rejestracja: 16 marca 2004, o 10:50

Re: Finał DMP: Sparta Wrocław - Motor Lublin 50:40 (95:85), 26.09.2021

#256 Postautor: Czarek » 29 września 2021, o 14:36

GIGI pisze:Retrospeedway nie chrzan glupot. Twoje pierdzenie na forum nie robi nawet w setnej czesci procenta tego co dla klubu zrobil jacek Ziolkowski. Co do jego wywiadu to powiedzial prawde. Nie mozna az tak linczowac czlowieka ktory do spolki z Mackiem doprowadzil Motor do wicemistrzostwa polski. Pamietaj ze nie popelnia bledow ten kto nic nie robi. Troche szacunku.

Skoro to dzięki niemu, a nie mimo jego obecności Motor zdobył srebrny medal to z pewnością nie może narzekać na brak korzystnych finansowo ofert z innych klubów.
Dyktator forum: Czarek ban na tydzień, reszta ostrzeżenia.

Awatar użytkownika
papi
Trener
Posty: 4230
Rejestracja: 10 marca 2005, o 08:39
Lokalizacja: Lublin

Re: Finał DMP: Sparta Wrocław - Motor Lublin 50:40 (95:85), 26.09.2021

#257 Postautor: papi » 29 września 2021, o 15:03

Jakby tak poszedł do Wlokniarza...
Albo do Apatora, w końcu chcą rozbudowywać szeroko rozumiany sztab

Ramian1
Junior
Posty: 324
Rejestracja: 25 kwietnia 2021, o 20:48

Re: Finał DMP: Sparta Wrocław - Motor Lublin 50:40 (95:85), 26.09.2021

#258 Postautor: Ramian1 » 29 września 2021, o 18:43

Nie żebym bronił menago, ale skoro mamy tylu wieloletnich obserwatorów taktyki żużlowej to może warto uderzyć do klubu i zmienić Pana Jacka miejscami?? bo przecież jak wielu tu piszę "każdy by to lepiej zrobił", przecież to nie są wybory na prezydenta! myślę, że każda poważna kandydatura zostałaby rozważona :)
a wywiad tylko pokazał, że Jacek Ż. czyta komentarze, być może forum i po całym sezonie już szlag go trafił i balonik pękł, powiedział co mu siedziało w głowie i tyle. .

Czarek
Trener
Posty: 5335
Rejestracja: 16 marca 2004, o 10:50

Re: Finał DMP: Sparta Wrocław - Motor Lublin 50:40 (95:85), 26.09.2021

#259 Postautor: Czarek » 29 września 2021, o 19:09

Ramian1 pisze:Nie żebym bronił menago, ale skoro mamy tylu wieloletnich obserwatorów taktyki żużlowej to może warto uderzyć do klubu i zmienić Pana Jacka miejscami?? bo przecież jak wielu tu piszę "każdy by to lepiej zrobił", przecież to nie są wybory na prezydenta! myślę, że każda poważna kandydatura zostałaby rozważona :)
a wywiad tylko pokazał, że Jacek Ż. czyta komentarze, być może forum i po całym sezonie już szlag go trafił i balonik pękł, powiedział co mu siedziało w głowie i tyle. .

Myślałem, że argumentację typu "nie pasuje ci jego jazda to sam wsiądź na motocykl" mamy już za sobą.
Dyktator forum: Czarek ban na tydzień, reszta ostrzeżenia.

Ramian1
Junior
Posty: 324
Rejestracja: 25 kwietnia 2021, o 20:48

Re: Finał DMP: Sparta Wrocław - Motor Lublin 50:40 (95:85), 26.09.2021

#260 Postautor: Ramian1 » 29 września 2021, o 19:38

kwalifikacje na zawodnika sportu ekstremalnego a według niektórych "wypisywacza programu w parku maszyn" to dwie różne bajki, nieprawdaż??

Karamba
Senior
Posty: 850
Rejestracja: 5 lipca 2021, o 14:24

Re: Finał DMP: Sparta Wrocław - Motor Lublin 50:40 (95:85), 26.09.2021

#261 Postautor: Karamba » 29 września 2021, o 19:57

Najlepszym zawodnikiem torunian był rezerwowy Robert Lambert. Z tej pozycji, mimo dobrego występu, nie lubi natomiast jechać Kubera. - Mam numer startowy, którego bardzo nie lubię. Na cztery wyścigi trzy razy jechałem po równaniu. A ja nienawidzę jeździć po równaniu – mówił.

wypisać też trzeba umieć

Awatar użytkownika
kibicLBN
Trener
Posty: 6481
Rejestracja: 23 lipca 2009, o 21:47

Re: Finał DMP: Sparta Wrocław - Motor Lublin 50:40 (95:85), 26.09.2021

#262 Postautor: kibicLBN » 29 września 2021, o 21:01

Jeśli chodzi o taktykę to w ekstralidze lider jest jeden - Bajer. On naprawdę korzysta z taktycznych kiedy trzeba, a jak podawali trafność (skuteczność) tych rezerw to wychodziły jakieś astronomiczne cyfry ;) doprawdy. Co nie zmienia faktu, że były dwa mecze gdzie miał okazję, ale z przebiegu meczu nie szło wybrać pewnego kandydata i przyniosło to skutek, bo jeden ze słabszych zawodników zaczął jechać.
Nie wiemy tak naprawdę jakim taktykiem jest Baron. Z RT przez ostatnie lata nie było kiedy korzystać, nie mieli atutu swojego toru, wątpliwą korzyścią było wystawianie Pawlickiego w parze z juniorem. Ani nie był pewniakiem w tym roku, ani nie widziałem u niego jakiejś zespołowej jazdy. w Lublinie musiałby się według kibiców już dawno spakować.
Chomski jak dla mnie ani Orzeł ani ciamajda pod tym względem.
Za to sami wiemy, że Darek Śledź nadzwyczajnym zmysłem taktycznym nie grzeszy. Widać to było nawet w tym roku w Grudziądzu.
Slaczka to cwaniak. Ale ze nie za bardzo go lubię, powstrzymam się od oceny.
Ale co nawyprawial ,, wspaniały" Żyto w Zielonej, albo Świderski w Częstochowie i to nie tylko z torem. To waszym zdaniem są lepsi menadżerowie od Jacka? Moim zdaniem nie.
Czyli mamy lepszych: Chomski, Bajerski, Ślączka
Słabszych: żyto, Świderski
I porównywalnych, ale moim zdaniem gorszych: Baron, śledź.
I teraz uwaga, jacy menadżerowie w Lublinie byli przez kibiców krytykowani:
Śledź po awansie do eligi ze składem, który nie był faworytem.
Ziółkowski, który utrzymał klub ze składem węgla i papy, a mając skład na 4/5 miejsce zdobył srebro. Czy tylko ja mam wrażenie, że to lekki absurd?
Ja wiem, że Brzęczek zepsuł to co Nawałka zrobił, ale miał przyzwoite wyniki ze średniakami. Ale tutaj jest nieco inaczej. Dlatego zmieńmy menadżera, ale nie teraz, bo wyjdzie na to że klub ulega kibicom, tylko za kilka tygodni i nie jest to takie łatwe, bo jak widać jest wielu gorszych kandydatów na to stanowisko.
Nie ma ludzi niezastąpionych, ale są ludzie niepowtarzalni.

Awatar użytkownika
Bozena
Senior
Posty: 568
Rejestracja: 6 maja 2009, o 11:29
Lokalizacja: Lublin

Re: Finał DMP: Sparta Wrocław - Motor Lublin 50:40 (95:85), 26.09.2021

#263 Postautor: Bozena » 29 września 2021, o 22:13

Speedway/Zuzel 26.09.21. PGE Ekstraliga mecz finałowy: Betard Sparta Wrocław - Motor Lublin
https://www.youtube.com/watch?v=8gbKqhQzSv0

Awatar użytkownika
Perez
Trener
Posty: 4205
Rejestracja: 8 marca 2009, o 21:08
Lokalizacja: Lubartów

Re: Finał DMP: Sparta Wrocław - Motor Lublin 50:40 (95:85), 26.09.2021

#264 Postautor: Perez » 29 września 2021, o 22:16

Mecz jest również i tutaj z angielskim komentarzem.
https://hockeyettan.staylive.tv/watch/133748
Mistrz, Mistrz, MOTOR MISTRZ!!!

Awatar użytkownika
istred
Trener
Posty: 7233
Rejestracja: 27 stycznia 2004, o 20:38
Lokalizacja: Lublin

Re: Finał DMP: Sparta Wrocław - Motor Lublin 50:40 (95:85), 26.09.2021

#265 Postautor: istred » 30 września 2021, o 10:38

kibicLBN pisze:Jeśli chodzi o taktykę to w ekstralidze lider jest jeden - Bajer. On naprawdę korzysta z taktycznych kiedy trzeba, a jak podawali trafność (skuteczność) tych rezerw to wychodziły jakieś astronomiczne cyfry ;) doprawdy. Co nie zmienia faktu, że były dwa mecze gdzie miał okazję, ale z przebiegu meczu nie szło wybrać pewnego kandydata i przyniosło to skutek, bo jeden ze słabszych zawodników zaczął jechać.
Nie wiemy tak naprawdę jakim taktykiem jest Baron. Z RT przez ostatnie lata nie było kiedy korzystać, nie mieli atutu swojego toru, wątpliwą korzyścią było wystawianie Pawlickiego w parze z juniorem. Ani nie był pewniakiem w tym roku, ani nie widziałem u niego jakiejś zespołowej jazdy. w Lublinie musiałby się według kibiców już dawno spakować.
Chomski jak dla mnie ani Orzeł ani ciamajda pod tym względem.
Za to sami wiemy, że Darek Śledź nadzwyczajnym zmysłem taktycznym nie grzeszy. Widać to było nawet w tym roku w Grudziądzu.
Slaczka to cwaniak. Ale ze nie za bardzo go lubię, powstrzymam się od oceny.
Ale co nawyprawial ,, wspaniały" Żyto w Zielonej, albo Świderski w Częstochowie i to nie tylko z torem. To waszym zdaniem są lepsi menadżerowie od Jacka? Moim zdaniem nie.
Czyli mamy lepszych: Chomski, Bajerski, Ślączka
Słabszych: żyto, Świderski
I porównywalnych, ale moim zdaniem gorszych: Baron, śledź.
I teraz uwaga, jacy menadżerowie w Lublinie byli przez kibiców krytykowani:
Śledź po awansie do eligi ze składem, który nie był faworytem.
Ziółkowski, który utrzymał klub ze składem węgla i papy, a mając skład na 4/5 miejsce zdobył srebro. Czy tylko ja mam wrażenie, że to lekki absurd?
Ja wiem, że Brzęczek zepsuł to co Nawałka zrobił, ale miał przyzwoite wyniki ze średniakami. Ale tutaj jest nieco inaczej. Dlatego zmieńmy menadżera, ale nie teraz, bo wyjdzie na to że klub ulega kibicom, tylko za kilka tygodni i nie jest to takie łatwe, bo jak widać jest wielu gorszych kandydatów na to stanowisko.

Ja się kompletnie nie zgodzę. Wiem, że kibice generalnie lubią krytykować trenerów/menadżerów. Wydaje mi się, że ja do nich nie należę. Rozumiem, że mogę mieć inny pogląd na daną sytuację, a trener inny i w trakcie meczu podjął inną decyzję. Zresztą, wiele razy broniłem decyzji czy to sędziów czy trenerów, Ziółkowskiego też broniłem. Tak jak pisałem - błędów nie robi tylko ten, który nie robi nic, a inna niż moja koncepcja (a nawet nie tylko moja, ale i większości) nie jest błędem. Błędem jest niewykorzystanie możliwości taktycznych z własnego niedopatrzenia albo niewiedzy. A błędem, za który powinno się stracić stanowisko jest błąd skutkujący niewejściem do play off. Ziółkowski popełnił oba. Istotna jest przy tym postawa samego menadżera. Jeżeli po meczu w ZG mówi, że przegrywaliśmy w takich rozmiarach, że rezerwa taktyczna nic by w wyniku nie zmieniła (...a za kilka miesięcy okazuje się, że przez nią nie wchodzimy do play off). Jeżeli w meczu decydującym o złocie nie robi podwójnej rezerwy taktycznej "bo za długo zastanawiał się nad polem z którego jedzie niebieski...". Jeżeli nazywa kibiców "internetowymi eunuchami", co nie przystoi nie tylko menadżerowi, ale generalnie kulturalnemu człowiekowi. Jeżeli w pofinałowym wywiadzie twierdzi, że "on już od połowy meczu wiedział, że po 10 biegu rywale odskoczą"... to wszystko składa się na to, że człowiek na menadżera zwyczajnie się nie nadaje.

Nie oceniam negatywnie tych trenerów, których wskazałeś. Chomskiego czy Barona uważam za jednych z najlepszych trenerów w Polsce. Śmiać mi się chce, że ktoś ocenia Żytę przez pryzmat wysoko przegranego jednego meczu. Ja go całkowicie rozumiem i wcale się nie dziwię, że w meczu z Wrocławiem zaryzykował. Mógł albo przegrać 50:40 albo zaryzykować i albo powalczyć o zwycięstwo albo ponieść sromotną klęskę... nie udało się, ale ryzyko było całkowicie uzasadnione. Śledź robotę swoją robi. Można było się z nim nie zgadzać w niektórych kwestiach ale nie popełnił żadnego dyskwalifikującego go błędu.
Tak jak pisałem już wcześniej. Jak prezesem był Sprawka to też zewsząd były głosy - "jeśli nie on to kto?"
...i przyszedł znikąd Kępa. W dwa lata awansował do Ekstraligi, a w piątym zdobył srebro DMP.

Haron90
Senior
Posty: 993
Rejestracja: 4 lipca 2021, o 11:03

Re: Finał DMP: Sparta Wrocław - Motor Lublin 50:40 (95:85), 26.09.2021

#266 Postautor: Haron90 » 30 września 2021, o 12:20

Przecież Chomski w dużej mierze półfinały z nami przegrał ustawieniem zespołu. Ziomek jedyne co potrafi, to na 1 RT dać Zmarzlika.

kroko81
Posty: 3
Rejestracja: 28 września 2021, o 18:06

Re: Finał DMP: Sparta Wrocław - Motor Lublin 50:40 (95:85), 26.09.2021

#267 Postautor: kroko81 » 30 września 2021, o 17:40

kibicLBN pisze:Jeśli chodzi o taktykę to w ekstralidze lider jest jeden - Bajer. On naprawdę korzysta z taktycznych kiedy trzeba, a jak podawali trafność (skuteczność) tych rezerw to wychodziły jakieś astronomiczne cyfry ;) doprawdy. Co nie zmienia faktu, że były dwa mecze gdzie miał okazję, ale z przebiegu meczu nie szło wybrać pewnego kandydata i przyniosło to skutek, bo jeden ze słabszych zawodników zaczął jechać.
Nie wiemy tak naprawdę jakim taktykiem jest Baron. Z RT przez ostatnie lata nie było kiedy korzystać, nie mieli atutu swojego toru, wątpliwą korzyścią było wystawianie Pawlickiego w parze z juniorem. Ani nie był pewniakiem w tym roku, ani nie widziałem u niego jakiejś zespołowej jazdy. w Lublinie musiałby się według kibiców już dawno spakować.
Chomski jak dla mnie ani Orzeł ani ciamajda pod tym względem.
Za to sami wiemy, że Darek Śledź nadzwyczajnym zmysłem taktycznym nie grzeszy. Widać to było nawet w tym roku w Grudziądzu.
Slaczka to cwaniak. Ale ze nie za bardzo go lubię, powstrzymam się od oceny.
Ale co nawyprawial ,, wspaniały" Żyto w Zielonej, albo Świderski w Częstochowie i to nie tylko z torem. To waszym zdaniem są lepsi menadżerowie od Jacka? Moim zdaniem nie.
Czyli mamy lepszych: Chomski, Bajerski, Ślączka
Słabszych: żyto, Świderski
I porównywalnych, ale moim zdaniem gorszych: Baron, śledź.
I teraz uwaga, jacy menadżerowie w Lublinie byli przez kibiców krytykowani:
Śledź po awansie do eligi ze składem, który nie był faworytem.
Ziółkowski, który utrzymał klub ze składem węgla i papy, a mając skład na 4/5 miejsce zdobył srebro. Czy tylko ja mam wrażenie, że to lekki absurd?
Ja wiem, że Brzęczek zepsuł to co Nawałka zrobił, ale miał przyzwoite wyniki ze średniakami. Ale tutaj jest nieco inaczej. Dlatego zmieńmy menadżera, ale nie teraz, bo wyjdzie na to że klub ulega kibicom, tylko za kilka tygodni i nie jest to takie łatwe, bo jak widać jest wielu gorszych kandydatów na to stanowisko.

Kryjom jest lepszy niż wszyscy w/w.

Awatar użytkownika
papi
Trener
Posty: 4230
Rejestracja: 10 marca 2005, o 08:39
Lokalizacja: Lublin

Re: Finał DMP: Sparta Wrocław - Motor Lublin 50:40 (95:85), 26.09.2021

#268 Postautor: papi » 30 września 2021, o 18:11

to prawda, kiedys w Zielonej zszokowal cala zuzlowa Polske

kroko81
Posty: 3
Rejestracja: 28 września 2021, o 18:06

Re: Finał DMP: Sparta Wrocław - Motor Lublin 50:40 (95:85), 26.09.2021

#269 Postautor: kroko81 » 30 września 2021, o 18:17

papi pisze:to prawda, kiedys w Zielonej zszokowal cala zuzlowa Polske

Dostał taki prikaz od Karkosika.
Ale złoto w tamtym roku miał już prawie pewne.
Teraz z niemiaszkami ładnie namieszał, już prawie 1 liga.

Awatar użytkownika
tezetomaniak
Trener
Posty: 4524
Rejestracja: 12 lipca 2007, o 21:37

Re: Finał DMP: Sparta Wrocław - Motor Lublin 50:40 (95:85), 26.09.2021

#270 Postautor: tezetomaniak » 30 września 2021, o 18:49

Tyle postów i nikt nie proponuje Frątczaka? :-P

Awatar użytkownika
Perez
Trener
Posty: 4205
Rejestracja: 8 marca 2009, o 21:08
Lokalizacja: Lubartów

Re: Finał DMP: Sparta Wrocław - Motor Lublin 50:40 (95:85), 26.09.2021

#271 Postautor: Perez » 30 września 2021, o 19:36

Gość jest niestabilny psychicznie. Maks nie ma do niego polotu :-)
Mistrz, Mistrz, MOTOR MISTRZ!!!

Awatar użytkownika
kdsz
Trener
Posty: 3389
Rejestracja: 1 kwietnia 2003, o 02:47

Re: Finał DMP: Sparta Wrocław - Motor Lublin 50:40 (95:85), 26.09.2021

#272 Postautor: kdsz » 30 września 2021, o 21:17

tezetomaniak pisze:Tyle postów i nikt nie proponuje Frątczaka? :-P
Marek Cieślak też jeszcze tu nie padł. I Michał Widera, wirtuoz języka polskiego.
W. Komarnicki: "To co miało pójść na piłke renczne, poszło w stronę zawodników"

Awatar użytkownika
kibicLBN
Trener
Posty: 6481
Rejestracja: 23 lipca 2009, o 21:47

Re: Finał DMP: Sparta Wrocław - Motor Lublin 50:40 (95:85), 26.09.2021

#273 Postautor: kibicLBN » 30 września 2021, o 21:32

A może Piotrek Świst?
Nie ma ludzi niezastąpionych, ale są ludzie niepowtarzalni.

Awatar użytkownika
boxing
Kadrowicz
Posty: 1712
Rejestracja: 9 sierpnia 2004, o 22:15
Lokalizacja: Lublin

Re: Finał DMP: Sparta Wrocław - Motor Lublin 50:40 (95:85), 26.09.2021

#274 Postautor: boxing » 30 września 2021, o 22:03

A moze Kokin? Nie wiem jak ogarnąlby przepisy e-ligi i taktyki w finałach, ale nauczyłby młodych jeździć.
Mini-zuzel w Lublinie i mamy co roku swojego Hliba a moze nawet Jonssona!

Awatar użytkownika
Perez
Trener
Posty: 4205
Rejestracja: 8 marca 2009, o 21:08
Lokalizacja: Lubartów

Re: Finał DMP: Sparta Wrocław - Motor Lublin 50:40 (95:85), 26.09.2021

#275 Postautor: Perez » 30 września 2021, o 22:14

Racja, Kokin to by był strzał w 10. Btw. Boxing brakuje twoich typów transferowych jak i $korzeń$ to były fajnie opisane z sensem typy.
Mistrz, Mistrz, MOTOR MISTRZ!!!