Daniel Jeleniewski

żużel w Lublinie
Wiadomość
Autor
meesha
Trener
Posty: 7584
Wiek: 43
Rejestracja: 30 marca 2004, o 23:44
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#26 Postautor: meesha » 21 kwietnia 2005, o 20:16

sebek pisze:jak się przyłoży to sprawi nam może miła niespodziankę , być może i w tym roku , np. srebrny kask.
Coś się zmieniło w przepisach, że senior może startowć w Srebrnym Kasku :?: :?:

EDIT:
Widzę, że chyba jednak nie :P
T. Lorek: Gdyby ktoś obudził cię w środku nocy i zapytał: z czym kojarzy ci się Polska, to co byś odpowiedział?

H. Nielsen: Nie zdążyłbym przetrzeć oczu, a już mówiłbym o pierwszym występie w meczu ligowym w barwach Motoru Lublin. 1990 rok...

Siwek Patataj

#27 Postautor: Siwek Patataj » 21 kwietnia 2005, o 20:37

meesha pisze:
sebek pisze:jak się przyłoży to sprawi nam może miła niespodziankę , być może i w tym roku , np. srebrny kask.
Coś się zmieniło w przepisach, że senior może startowć w Srebrnym Kasku :?: :?:

EDIT:
Widzę, że chyba jednak nie :P


O ile mnie pamięć nie myli, to chyba gdzieś do 70-tych lat Srebrny Kask był dla zawodników do 23 roku życia włącznie. Może po prostu kolega Sebek jest leciwy (może rocznik... 39? :) )i przez roztargnienie zapomniał, że... minęło od tamtej pory 35 lat :) i w przepisach odrobinkę się zmieniło :)


A teraz na temat:
Postawa Daniela Jeleniewskiego w pierwszych rundach nowego sezonu jest dla mnie bardzo pozytywnym zaskoczeniem. Wprawdzie ani z Rzeszowem, ani z Krosnem nie zdobył pokaźnej liczby puntków, a średnia biegowa była niższa niż za ubiegły rok, ale odnoszę wrażenie, że chłopak napawdę zrobił poważny krok do przodu. A zdobycz punktowa w meczu z Grudziądzem może napawać optymizmem. Na lidera nie kreowałbym Daniela, ale to co mi się w nim podoba to poprawność techniki jazdy. Widać, że się rozwija i nie stanął w miejscu i to powinno cieszyć najbardziej.

Nie wierzyłem, że zacznie punktować od razu od początku sezonu, bo zawsze pierwsze kolejki były dla niego trudne. Tym bardziej więc mnie zaskoczył. I chyba najbardziej ze wszystkich zawodników chce swoją przydatność udowodnić. Oby tylko po udanym sezonie nie cenił się zbyt wysoko i dalej pozostał uśmiechniętym skromnym chłopakiem.

ukłony
lucki73

Awatar użytkownika
ZÅ‚oty
Posty: 89
Rejestracja: 24 marca 2005, o 11:32
Kontakt:

#28 Postautor: ZÅ‚oty » 21 kwietnia 2005, o 21:26

dla mnie Daniel to jak narazie jedyne pozytywne zaskoczenie w naszym klubie
Obrazek

dumbli
Szkółkowicz
Posty: 225
Rejestracja: 16 sierpnia 2004, o 22:00
Lokalizacja: lublin

#29 Postautor: dumbli » 21 kwietnia 2005, o 22:55

ZÅ‚oty pisze:dla mnie Daniel to jak narazie jedyne pozytywne zaskoczenie w naszym klubie

no bo po Pietraszce wszyscy spodziewali się dwucyfrówek :wink:

Awatar użytkownika
KubuÅ›
Junior
Posty: 318
Rejestracja: 31 stycznia 2004, o 22:24
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#30 Postautor: KubuÅ› » 21 kwietnia 2005, o 23:05

Jelen jest moim zdaniem takim zawodnikem ktory w wieku juniora nie blyszczal a pozniej zaczyna nadrabiac wszystko poprzez ciezka prace na treningach, przed sezonem i dobrze przygotowanym sprzetem. Mysle ze sprawi nam jeszcze nei jedna mila niespodzianke :twisted:

sebek

#31 Postautor: sebek » 21 kwietnia 2005, o 23:26

Sorki za rozpętanie afery, kurcze to już teraz nie wiem czym się różnią zawody o brązowy i srebrny kask , jak ktoś może parę słów wyjaśnienia bym był wdzięczny.

Krychs
Senior
Posty: 583
Rejestracja: 14 lipca 2004, o 11:07
Lokalizacja: Breslau

#32 Postautor: Krychs » 21 kwietnia 2005, o 23:34

sebek pisze:Sorki za rozpętanie afery, kurcze to już teraz nie wiem czym się różnią zawody o brązowy i srebrny kask , jak ktoś może parę słów wyjaśnienia bym był wdzięczny.


W zawodach o "Brązowy Kask" biorą udział juniorzy do lat 19, a w "Srebrnym Kasku" do lat 21.

auganoff
Szkółkowicz
Posty: 235
Rejestracja: 20 kwietnia 2005, o 19:04
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#33 Postautor: auganoff » 21 kwietnia 2005, o 23:57

W poprzednim sezonie myślałem, że Daniel nie dorósł do tego sportu-tradycyjne braki kondycyjne na początku sezonu, teatralne spoglądanie na sprzęt, który był oczywiście jedynym, jego zdaniem żródłem kłopotów po prostu drażniły. Przed tym sezonem czułem jednak, że najgorzej nie będzie. A że potencjał ma to pokazywał - w barażach z Zielonką, ale iw 2003 końcówkę miał piorunującą - choćby mecz u siebie z Gorzowem, czy ostatni mecz z Rybnikeim - 4 biegowe zwycięstwa na wyjeździe!!! Mam nadzieję, że utrzyma dotychczasowy poziom mobilizacji, bo na aktualną jazdę Jelenia patrzy się po prostu z przyjemnością. A Śledź, Stachyra i Trumna rzeczywiście wyprzedzać nie umieją, ale Piszcz? :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Awatar użytkownika
Gelo
Leszek Demski
Posty: 13298
Rejestracja: 23 września 2002, o 12:11
Lokalizacja: Lublin

#34 Postautor: Gelo » 22 kwietnia 2005, o 00:43

Żeby powiedziec o Jeleniu "dobry senior" trzeba było jego punktów w Krośnie. Niestety - mimo szumnych zapowiedzi (miał zdobyć minimum 12 punktów), na niego nie można było liczyć. A jako jedyny z naszych zawodników miał kontakt z tamtejszym torem. Fakt "niepopełniania błędów" jak to okreslił Bimmer, nie czyni z Jelenia dobrego żużlowca.

Gość

#35 Postautor: Gość » 22 kwietnia 2005, o 00:55

jak by to nie bylo, nikt nie ma w tej chwili czegokolwiek zarzucic Danielowi. robi tyle punktow co piszcz powinien (lub jensen i franek razem). ale co znaczy dobry sprzet i troche zaangazowania. moze cos podpowie franiowi :wink: Daniel jeszcze wszystkich zaskoczy :twisted: :twisted:

Awatar użytkownika
istred
Trener
Posty: 7231
Rejestracja: 27 stycznia 2004, o 20:38
Lokalizacja: Lublin

#36 Postautor: istred » 22 kwietnia 2005, o 13:10

Istred,pamiętasz który to napisał że Piszcz nie umie wyprzedzać?
Niestety nie pamiętam (choć swojego faworyta mam :wink: ), ale takie głosy pojawiały się, z tego co pamiętam, w poprzednim sezonie jak Piszcz miał kłopoty ze sprzętem.

Geest
Senior
Posty: 655
Wiek: 36
Rejestracja: 16 stycznia 2004, o 21:29

#37 Postautor: Geest » 30 kwietnia 2005, o 21:19

Gelo pisze:Fakt "niepopełniania błędów" jak to okreslił Bimmer, nie czyni z Jelenia dobrego żużlowca.

tym bardziej, ze Danielowi takowe poki co sie czasem trafiaja. tak czy owak, chlopak pozytywnie mnie zaskoczyl, nawet mimo ze wierzylem w niego.

Awatar użytkownika
kdsz
Trener
Posty: 3335
Rejestracja: 1 kwietnia 2003, o 02:47

#38 Postautor: kdsz » 3 września 2005, o 15:31

Już za niewiele ponad pół godziny Daniel stanie naprzeciwko takich zawodników jak Tomasz Gollob, Jarosław Hampel, Grzegorz Walasek, Krzysztof Kasprzak czy Janusz Kołodziej. Można zaryzykować stwierdzenie, że w tak mocno obsadzonych zawodach Jeleń dotychczas nie startował. Zobaczymy jak mu pójdzie.

Relacja live od godziny 4:
Obrazek

Awatar użytkownika
Maciek
Szkółkowicz
Posty: 256
Rejestracja: 20 lipca 2004, o 22:32
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#39 Postautor: Maciek » 3 września 2005, o 17:33

kdsz pisze:Już za niewiele ponad pół godziny Daniel stanie naprzeciwko takich zawodników jak Tomasz Gollob, Jarosław Hampel, Grzegorz Walasek, Krzysztof Kasprzak czy Janusz Kołodziej. Można zaryzykować stwierdzenie, że w tak mocno obsadzonych zawodach Jeleń dotychczas nie startował. Zobaczymy jak mu pójdzie.

Relacja live od godziny 4:
[url=http://www.sportowefakty.pl/images/logosf2.gif]Obrazek[/url]


juz ponad poltorej godziny temu powinna byc relacja a tu nic nie ma :(
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Cooper
Trener
Posty: 7501
Rejestracja: 4 maja 2004, o 16:33
Lokalizacja: Made in Poland

#40 Postautor: Cooper » 3 września 2005, o 17:34

Maciek pisze:
kdsz pisze:Już za niewiele ponad pół godziny Daniel stanie naprzeciwko takich zawodników jak Tomasz Gollob, Jarosław Hampel, Grzegorz Walasek, Krzysztof Kasprzak czy Janusz Kołodziej. Można zaryzykować stwierdzenie, że w tak mocno obsadzonych zawodach Jeleń dotychczas nie startował. Zobaczymy jak mu pójdzie.

Relacja live od godziny 4:
[url=http://www.sportowefakty.pl/images/logosf2.gif]Obrazek[/url]


juz ponad poltorej godziny temu powinna byc relacja a tu nic nie ma :(



Odswiez sobie Macku strone, bo czasem sie jednak nie odswieza automatycznie :wink:
Całe życie w drugiej lidze!- nieaktualne do odwołania :)

Gelo pisze:Żuk (którego nie krytykuję jako prezydenta miasta) [...]

Awatar użytkownika
Maciek
Szkółkowicz
Posty: 256
Rejestracja: 20 lipca 2004, o 22:32
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#41 Postautor: Maciek » 3 września 2005, o 18:17

Cooper pisze:
Maciek pisze:
kdsz pisze:Już za niewiele ponad pół godziny Daniel stanie naprzeciwko takich zawodników jak Tomasz Gollob, Jarosław Hampel, Grzegorz Walasek, Krzysztof Kasprzak czy Janusz Kołodziej. Można zaryzykować stwierdzenie, że w tak mocno obsadzonych zawodach Jeleń dotychczas nie startował. Zobaczymy jak mu pójdzie.

Relacja live od godziny 4:
[url=http://www.sportowefakty.pl/images/logosf2.gif]Obrazek[/url]


juz ponad poltorej godziny temu powinna byc relacja a tu nic nie ma :(



Odswiez sobie Macku strone, bo czasem sie jednak nie odswieza automatycznie :wink:


tak caly czas robie i nic:( wiec jak wiesz jak wypadl Daniel to napisz:]
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Shack
Administrator
Posty: 1827
Rejestracja: 10 sierpnia 2002, o 20:45
Lokalizacja: Lublin

#42 Postautor: Shack » 3 września 2005, o 18:17

Kuciapa karetka odwieziony do szpitala....

K.A.M.I.L.
Zawodowiec
Posty: 1193
Rejestracja: 4 sierpnia 2004, o 17:25
Lokalizacja: Southampton
Kontakt:

#43 Postautor: K.A.M.I.L. » 3 września 2005, o 18:20

Daniel narazie (0,0,1,1)


Pozdrawiam
MOTOR LUBLIN

Awatar użytkownika
Fork
Zawodowiec
Posty: 1217
Rejestracja: 13 marca 2005, o 11:40
Lokalizacja: Koziego Grodu

#44 Postautor: Fork » 3 września 2005, o 19:12

Nieoczekiwalem od wystepu Daniela zbyt duzo. Cztery punkty (0,0,1,1,2) to jest to na co liczylem :)
Dobre wrazenie pozostawil po sobie Dawid Stachyra.
trening czyni mistrza.

Manitou
Kadrowicz
Posty: 1717
Rejestracja: 25 marca 2004, o 13:45
Lokalizacja: 081//022
Kontakt:

#45 Postautor: Manitou » 3 września 2005, o 22:53

Na SyFach jest błąd. Daniel zdobył trzy a nie cztery punkty: (0,0,0,1,2). W dziesiątym biegu był ostatni, a Stachyra trzeci :x

Davv
Kadrowicz
Posty: 1847
Rejestracja: 1 maja 2005, o 18:26
Lokalizacja: LUBLIN

#47 Postautor: Davv » 3 września 2005, o 23:24

Gawrzyk pisze:Błędy, błędy i jeszcze raz błędy. A na to jest jezno lekarstwo. jazda jazda i jeszcze raz jazda...


Czy to jest komentarz jazdy Daniela, czy może błędów na SF :?: :roll: :wink:
A tak poważnie to może ktoś powiedzieć coś więcej na temat jazdy Daniela dzisiaj w Rzeszowie :?:

Shack
Administrator
Posty: 1827
Rejestracja: 10 sierpnia 2002, o 20:45
Lokalizacja: Lublin

#49 Postautor: Shack » 8 września 2005, o 20:36

Jelen dziÅ› w Szwecji: (3,S,2,2,3)

do końca zawodów jeszcze dwa biegi, dla porównania

Piszcz: (1,1+1,2)

Shack
Administrator
Posty: 1827
Rejestracja: 10 sierpnia 2002, o 20:45
Lokalizacja: Lublin

#50 Postautor: Shack » 8 września 2005, o 21:04

ostatecznie

Jelen: 3,S,2,2,3,F w sumie 10
Piszcz: 1,1+1,2,3,U w sumie 7+1

z tego co udało mi sie wydedukowac przy stanie 43:40 dla Ornarny Piszcz jechal na prowadzeniu i wiezli 3:3 po czym wyciał klina. W powtórce dostali 5:1 i stało się jasne że mecz przegrany. Bysarna spada do III ligi (mecz decydował o utrzymaniu)