zuzel.info

Lubelskie Forum Żużlowe
Dzisiaj jest 22 maja 2018, o 17:59

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2030 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 78, 79, 80, 81, 82
Autor Wiadomość
Senior
Awatar użytkownika

Daniel to kawał dobrego zawodnika. Liczę, że dostarczy nam w przyszłym sezonie wielu pozytywnych emocji.

Odpowiedz z cytatem  
Junior

Wypowiedź Daniela po meczu w Gdańsku:
Cytuj:
Daniel Jeleniewski - "Przyjechaliśmy walczyć, nie spodziewaliśmy się, że wygramy. Na pewno nie było łatwo. Wynik cały czas się zmieniał i wydaje mi sie, że to mogło się podobać. Cały czas nie mogę jeszcze osiągnąć dobrej formy i brakuje mi jednego dobrego występu. Dziś końcówka była już niezła, pierwsze dwa starty były w moim wykonaniu zbyt nerwowe, jechałem zbyt kurczowo. Później zostałem wycofany, bo Wiktor Lampart jechał bardzo dobrze. Myślę, że to nie była zła decyzja. W dwunastym biegu pokazałem, że wszystko jest już tak jak trzeba. Później sam poszedłem i powiedziałem, że chcę jechać w czternastym biegu. Byłem pewien, że go wygram i tak się stało.

Jestem więcej niż pewien że Jeleniowi brakuje jednego świetnego wstępu, co go podbuduje i później będzie już tylko lepiej. Zdecydowanie jestem za tym aby w meczu z Rybnikiem pojechał. I wydaje mi się że od składu teraz trzeba odstawić Kangura.

Odpowiedz z cytatem  
Trener

Rusek pisze:
Jestem więcej niż pewien że Jeleniowi brakuje jednego świetnego wstępu, co go podbuduje i później będzie już tylko lepiej. Zdecydowanie jestem za tym aby w meczu z Rybnikiem pojechał.

Niech odbuduje się w meczu z Rybnikiem, bo sporo animuszu przyda się mu na następne spotkanie w Dyneburgu :)

Odpowiedz z cytatem  
Trener
Awatar użytkownika

Łełek zna tor w Dyneburgu. Tylko czy to jest dobry pomysł?

http://www.infinitius.pl - fotografia ślubna

Odpowiedz z cytatem  
Trener
Awatar użytkownika

Danny zajebiscie wytrzymal psychicznie mecz w Gdansku i pokazal, ze jeszcze moze byc z niego pociecha. Zycze mu klasycznej Jeleniowej dwucyfrowki w Lublinie, a na wyjazdach wystarczy tak jak w Gdansku - zadnego zera, wazne punkty w decydujacym momencie, druzynowa postawa. Cichy bohater, szczegolnie w kontekscie postawy panow z numerami 1 i 2.

Odpowiedz z cytatem  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2030 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 78, 79, 80, 81, 82

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]