Występy byłych zawodników lubelskiego klubu

żużel w Lublinie
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
boxing
Kadrowicz
Posty: 1703
Rejestracja: 9 sierpnia 2004, o 22:15
Lokalizacja: Lublin

#51 Postautor: boxing » 24 kwietnia 2005, o 21:28

WBA pisze:
Gawrzyk pisze:To nie jest sensacja, takiego wyniku można było się spodziewać.
Gorzów to zespół bardziej owiany legendą.
Obco daje ciała tak jak nasz, Łukaszewski i Rajkowski cieniuja. Swoje jadą Paluch, Flis i Hlib...


dziś to straciło nieco na aktualności :)
parę osób życzyłoby sobie, żeby nasz obco dawał tak ciała jak dziś Bjerre.
No i każdy ze składu w Gorzowie coś dorzucił do wyniku drużyny, a u nas - szkoda gadać :(

WBA - zauwaz, ze u nas tez kazdy cos dorzucil - punktowali WSZYSCY :lol:
Mini-zuzel w Lublinie i mamy co roku swojego Hliba a moze nawet Jonssona!

go!
Trener
Posty: 3765
Rejestracja: 7 lipca 2003, o 10:23

#52 Postautor: go! » 24 kwietnia 2005, o 21:36

Gawrzyk pisze:To nie jest sensacja, takiego wyniku można było się spodziewać.
Gorzów to zespół bardziej owiany legendą.
Obco daje ciała tak jak nasz, Łukaszewski i Rajkowski cieniuja. Swoje jadą Paluch, Flis i Hlib...


No czy ja wiem?
DziÅ› w z Rzeszowem (!!!)
Łukaszewski 2,2,2,3,d
Bjerre 2,2,2,3,1
no i całość 44-46

Daj Boże naszym cieniującym żeby robili z Rzeszowem po 9 pkt.

auganoff
Szkółkowicz
Posty: 235
Rejestracja: 20 kwietnia 2005, o 19:04
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#53 Postautor: auganoff » 24 kwietnia 2005, o 23:34

A mnie w kontekście meczu Rzeszowa z Gorzowem nasuwa się pytanie ile płacą Śledziowi za punkt :lol: :lol: :lol:

Awatar użytkownika
kuba
Szkółkowicz
Posty: 191
Rejestracja: 7 czerwca 2003, o 11:05

#54 Postautor: kuba » 25 kwietnia 2005, o 08:24

Raczej ile mu placÄ… za D albo za 0 . Chyba moze liczyc na lepsza wyplatke niz Bjerre bo spisal sie do prawdy na medal !!

wojteko
Senior
Posty: 828
Rejestracja: 11 lutego 2004, o 20:17

#55 Postautor: wojteko » 25 kwietnia 2005, o 11:32

auganoff pisze:A mnie w kontekście meczu Rzeszowa z Gorzowem nasuwa się pytanie ile płacą Śledziowi za punkt


Śledziowi pewno placa za wynik OLIMPIJSKI :!: w meczu Folie-Marsjanie zabraklo jednego kółka (0,0,0,0) :D pzdr

meesha
Trener
Posty: 7585
Wiek: 43
Rejestracja: 30 marca 2004, o 23:44
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#56 Postautor: meesha » 25 kwietnia 2005, o 11:36

wojteko pisze:Śledziowi pewno placa za wynik OLIMPIJSKI :!: w meczu Folie-Marsjanie zabraklo jednego kółka (0,0,0,0) :D pzdr
Czyli wyszło klasyczne "Audi" 8) :P Przeglądałem rzeszowskie forum - niezła jazda po Śledziu :)
T. Lorek: Gdyby ktoś obudził cię w środku nocy i zapytał: z czym kojarzy ci się Polska, to co byś odpowiedział?

H. Nielsen: Nie zdążyłbym przetrzeć oczu, a już mówiłbym o pierwszym występie w meczu ligowym w barwach Motoru Lublin. 1990 rok...

lexy
Posty: 9
Rejestracja: 24 kwietnia 2004, o 10:11
Lokalizacja: STALECZKA GORZÓW

#57 Postautor: lexy » 30 kwietnia 2005, o 21:14

Panie Gawrzyk!
Przypuszczam że jako taki znawca,spodziewałes sie również tego wyniku jaki osiągnelismy w Rzeszowie...Tego tez mozna było sie spodziewac :x
:evil:
STAL 4EVER!!!
STAL THE BEST!!!
ONLY STAL!!!

Awatar użytkownika
RadeKas
Trener
Posty: 4885
Rejestracja: 5 listopada 2003, o 19:06
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#59 Postautor: RadeKas » 8 maja 2005, o 18:56

Kolejny "swietny" mecz Sledzia.

Dariusz Śledź (1,d,1,2,2)

Obie jedynki zrobione na Baranie, pierwsza 2 zrobiona na wykluczeniu Kuciapy i defekce Fajfera (chociaz moze jego by wyprzedzil). Zeby oddac mu honor trzeba powiedziec, ze mial defekt na 1 miejscu.

Knapp ladnie (2,2,1,2,3,3,d) - w sumie 13 punktow.

Awatar użytkownika
kdsz
Trener
Posty: 3339
Rejestracja: 1 kwietnia 2003, o 02:47

#60 Postautor: kdsz » 8 maja 2005, o 19:35

Z kolei Dawidek dzis 6+1. Chciałoby się mieć w druzynie juniora, który potrafi wygrywać biegi młodzieżowe...
W. Komarnicki: "To co miało pójść na piłke renczne, poszło w stronę zawodników"

Awatar użytkownika
Drabol
Szkółkowicz
Posty: 279
Rejestracja: 21 grudnia 2003, o 18:17
Lokalizacja: Wroclaw / Danmark
Kontakt:

#61 Postautor: Drabol » 8 maja 2005, o 20:20

Ja może troche uporządkuje te wyniki ;)

Dariusz Åšledz (1,d1,1,2,2) - 6pt.
Dawid Stachyra (3,1,0,1,1) - 6pt.
Grzegorz Knapp (2,2,1,2,3,3,d) - 13pt.
Paweł Staszek (1,3,2,2,3,3) - 14pt.

Wyniki bez bonusów.

Hmm...chyba z nimi byłby weselej :P
Er det mine chrome hearts? Den prestige jeg har?
der gør du ser på mig, som det genere dig.
Er det hvor jeg fra, der gør det så bizart?
Hans Andersen Racing Official Webiste -> http://www.Hans-Andersen.pl

Awatar użytkownika
pav4u
Szkółkowicz
Posty: 298
Rejestracja: 7 kwietnia 2004, o 13:30
Lokalizacja: lublin
Kontakt:

#62 Postautor: pav4u » 9 maja 2005, o 08:04

....Paweł Staszek (1,3,2,2,3,3) - 14pt.....



hmm... to o ile tam sie rozeszlo z tym transferem Staszka do Lublina? 5 czy 7 tysiecy w kazdym razie jakies groszowe sprawy
a On jak narazie swietny sezon , oczywiscie latwo jest madrkowac po fakcie a przyznam sie ze jak byly rozmowy to sam sceptycznie podchodzilem do tego transferu a teraz szkoda.....

pozdrawiam
pav4u

Awatar użytkownika
grzesieck
Trener
Posty: 6070
Rejestracja: 22 maja 2003, o 19:59

#63 Postautor: grzesieck » 9 maja 2005, o 12:34

pav4u pisze:....Paweł Staszek (1,3,2,2,3,3) - 14pt.....



hmm... to o ile tam sie rozeszlo z tym transferem Staszka do Lublina? 5 czy 7 tysiecy w kazdym razie jakies groszowe sprawy
a On jak narazie swietny sezon , oczywiscie latwo jest madrkowac po fakcie a przyznam sie ze jak byly rozmowy to sam sceptycznie podchodzilem do tego transferu a teraz szkoda.....

pozdrawiam
pav4u


Gawrzyk, i nie tylko on, powtarzal to juz milion razy! Nie chodzilo o zadne pieniadze, wszystko bylo juz dogadane, poprostu trzeba bylo wybrac pomiedzy Staszkiem i Pietraszka. Wybrano Pietraszke i tyle!
METHANOL ADVENTURE TEAM

meesha
Trener
Posty: 7585
Wiek: 43
Rejestracja: 30 marca 2004, o 23:44
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#64 Postautor: meesha » 9 maja 2005, o 12:41

grzesieck pisze:Gawrzyk, i nie tylko on, powtarzal to juz milion razy! Nie chodzilo o zadne pieniadze, wszystko bylo juz dogadane, poprostu trzeba bylo wybrac pomiedzy Staszkiem i Pietraszka. Wybrano Pietraszke i tyle!
Co nie zmienia faktu, że nie wiem nadal co by szkodziło mieć ich obu :roll: :P Chyba obaj dysponowali własnym sprzętem więc koszt takiej operacji byłby chyba niewielki... Ale ja się raczej nie znam :?
T. Lorek: Gdyby ktoś obudził cię w środku nocy i zapytał: z czym kojarzy ci się Polska, to co byś odpowiedział?

H. Nielsen: Nie zdążyłbym przetrzeć oczu, a już mówiłbym o pierwszym występie w meczu ligowym w barwach Motoru Lublin. 1990 rok...

meesha
Trener
Posty: 7585
Wiek: 43
Rejestracja: 30 marca 2004, o 23:44
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#66 Postautor: meesha » 9 maja 2005, o 12:54

Gawrzyk pisze:Oczywiscie ze nie dysponowali. Pietraszko dostał na sprzęt z klubu. Staszek też miał takie wymagania.
No to dobrze, że się zabezpieczyłem :wink:
Chyba obaj dysponowali własnym sprzętem więc koszt takiej operacji byłby chyba niewielki... Ale ja się raczej nie znam
T. Lorek: Gdyby ktoś obudził cię w środku nocy i zapytał: z czym kojarzy ci się Polska, to co byś odpowiedział?

H. Nielsen: Nie zdążyłbym przetrzeć oczu, a już mówiłbym o pierwszym występie w meczu ligowym w barwach Motoru Lublin. 1990 rok...

Awatar użytkownika
$korzen$
Trener
Posty: 3581
Rejestracja: 6 lutego 2003, o 20:34
Lokalizacja: Lublin

#67 Postautor: $korzen$ » 9 maja 2005, o 13:26

Oj Staszek Staszek ..... co wy chcecie od Focusa ? Chlopak swoje robi, gdyby nie pulpet mieli bysmy teraz 4 pkt na koncie i zadnego biadolenia by nie bylo ...

Manitou
Kadrowicz
Posty: 1717
Rejestracja: 25 marca 2004, o 13:45
Lokalizacja: 081//022
Kontakt:

#68 Postautor: Manitou » 9 maja 2005, o 13:39

Gdybyśmy w zimie wiedzieli to co teraz to by się pogoniło Franka i ściągnęło i Staszka i Focusa :roll: Ale kto wiedział, że Franek będzie jeździł jak janek :lol: ...poza tym gdyby szafa miała sznurek to by windą była...teraz panowie to już nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem tylko kombinować żeby było jak najlepiej w takim składzie jaki jest...a Grudziądzowi gratulujemy Pawła.

rob7
Senior
Posty: 896
Rejestracja: 12 sierpnia 2004, o 17:35

#69 Postautor: rob7 » 9 maja 2005, o 14:09

...tylko że w zimie to Adam podpisał w Opolu a Staszek w Grudziądzu...
chyba jednak dobrze że Focus, młodszy, bardziej rozwojowy, może być dobrą inwestycją na przyszłość ... jeśli zechce jeździć w Lublinie

Awatar użytkownika
cheeroke_re
Posty: 59
Rejestracja: 17 kwietnia 2005, o 16:55
Lokalizacja: Wawa/Lublin

#70 Postautor: cheeroke_re » 10 maja 2005, o 12:56

Piotrbaz pisze:wystarczy porownac ze trumna z rzeszowem zrobil 13 ptk a nasz najlepszy zawodnik adaśko 10..... :arrow:

zastanawiam sie czy na pewno trumiński chcial duzo kasy.. bo dam sobie usiac reke ze on nie postawil takich warunkó naszemu klubowi by ten nie mogl spełnic jego oczekiwan.. ale tz lublin nie spełnia oczekiwan kibiców wiec siwek won... takie jest moje zdanie


teraz bedzie chcial wiecej

bkapusta pisze:
Cooper pisze:lucki'emu zwracam (odnosnie Sledzia) honor, coz ludzka pamiec zawodna jest. Natomiast pewien zyczliwy forumowicz doniosl mi uprzejmie, ze wielkim oredownikiem sprowadzenia El Dario byl nie kto inny, jak Bimmer :twisted:


I chyba jeszcze Gelo.


dla mnie sledzik byl, jest i juz bedzie spalony od kiedy wolal poplywac nad jeziorkiem niz wybrac sie na mecz. I wcale nie usprawiedliwia go to ze "rybka lubi plywac"
mam tez nadzieje ze "da dupy" na calej lini w rzeszowie.

kdsz pisze:Z kolei Dawidek dzis 6+1. Chciałoby się mieć w druzynie juniora, który potrafi wygrywać biegi młodzieżowe...


dawid z calym szacunkiem ale to kopa g***a ile on juz jezdzi? mlody Kepa bedzie o niebo lepszy ale jeszcze nie czas dla niego.

pozdr.

Awatar użytkownika
jas
Senior
Posty: 757
Rejestracja: 11 stycznia 2004, o 12:31
Lokalizacja: Lublin / Erie, PA
Kontakt:

#71 Postautor: jas » 10 maja 2005, o 13:55

cheeroke_re pisze:dawid z calym szacunkiem ale to kopa g***a ile on juz jezdzi? mlody Kepa bedzie o niebo lepszy ale jeszcze nie czas dla niego.

pozdr.


moze i z Dawida wielkiego zuzlowca nie bedzie (choc na razie jest zdecydowanie lepszy od naszych juniorow i niewatpliwie by sie przydal), ale to chyba jeszcze nie powod, zeby go nazywac "kopa gowna" :roll: .

ps. Dawid w ostatnim meczu wyprzedzal (skutecznie) na dystansie :shock: przy krawezniku co prawda, ale zawsze :wink:
Srodmiescie zawsze z MOTOREM!!!

Dudi
Junior
Posty: 349
Rejestracja: 29 października 2004, o 09:28

#72 Postautor: Dudi » 10 maja 2005, o 14:16

Przecieram oczy ze zdumienia, jak czytam o Dawidzie! Ludzie to nie był, nie jest i nie bedzie żużlowiec! To wyjątkowy antytalent i dzięki Bogu , ze się zabrał do Rzeszowa. Czy niektórzy nie pomylili forum z piłka ręczną kobiet?

Awatar użytkownika
papi
Trener
Posty: 4165
Rejestracja: 10 marca 2005, o 08:39
Lokalizacja: Lublin

#73 Postautor: papi » 10 maja 2005, o 16:24

Dudi pisze:Przecieram oczy ze zdumienia, jak czytam o Dawidzie! Ludzie to nie był, nie jest i nie bedzie żużlowiec! To wyjątkowy antytalent i dzięki Bogu , ze się zabrał do Rzeszowa. Czy niektórzy nie pomylili forum z piłka ręczną kobiet?

Dudi jesli młody Stachyra to istny antytalent to jak okreslisz zdolność naszych juniorów :?: :?: . Dawid gwarantowalby nam przynajmniej 2 punkty w biegu juniorskim, a u siebie moglby nawiazac walke z niejednym seniorem,. Juniorem bedzie jeszcze ten i nastepny sezon. Jest z tego rocznika co m. in. Krzysiek Wrona, chyba nie powiesz mi ze obaj prezentują podobny poziom :roll:

Koper
Trener
Posty: 5486
Wiek: 43
Rejestracja: 8 października 2004, o 00:48
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#75 Postautor: Koper » 10 maja 2005, o 21:16

Jak podal portal sportowefakty.pl
Jak widać, dobre występy Pawła Staszka w rozgrywkach pierwszej ligi nie pozostają bez echa. Żużlowiec GTŻ Grudziądz podpisał kontrakt na starty w AK Slany. Czeski klub będzie jego pierwszym zagranicznym zespołem w karierze. Debiut zawodnika w nowej drużynie ma nastąpić 15 czerwca.