Żużlowe różności

żużel w Lublinie
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Erwin
Senior
Posty: 655
Wiek: 37
Rejestracja: 4 lutego 2003, o 21:05
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#76 Postautor: Erwin » 21 maja 2003, o 23:46

Na rzeszowskim forum czytałem, że w niektórych samochodach z lubelską rejestracją jakieś łochy poprzebijali opony, ja w takim przypadku bym sie nieźle wqrwił, to szczyt chamstwa i skutki tego, że nie umię sie przegrywać. Ale nie bądźmy tacy sami bo jak narazie to żużlowy Lublin słynie z wiernych, głośnych i kulturalnych kibiców - prawdziwych kibiców :wink:

Awatar użytkownika
Erwin
Senior
Posty: 655
Wiek: 37
Rejestracja: 4 lutego 2003, o 21:05
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#77 Postautor: Erwin » 23 maja 2003, o 22:10

Jutro trzeba kupić Dziennik Wschodni, w którym jest program, mogliby go jakoś ulepszyć troche jakieś zdjęcia czy opisy mogę nawet wiecej zapłacić, ale żeby było za co :wink:; przeciez te zdjęcia Gawrzyka są doskonałej jakości i niektóre naprawde fajne ujęcia, czego projektant programu nie mógłby sie z nim dogadać. Chyba to nie wymaga wielkiego wysiłku :?
Trzeba powoli zacząć sie wczuwać w meczyk i zaczynać przygotowania.

P.S. Gdzie można zakupić serpentyny (te takie z kas fiskalnych) .
Z góry dzięki !!

Awatar użytkownika
Sprawiedliwy
Szkółkowicz
Posty: 205
Rejestracja: 23 listopada 2002, o 23:05
Lokalizacja: Lublin

#78 Postautor: Sprawiedliwy » 23 maja 2003, o 23:03

Erwin pisze:Jutro trzeba kupić Dziennik Wschodni, w którym jest program, mogliby go jakoś ulepszyć troche jakieś zdjęcia czy opisy mogę nawet wiecej zapłacić, ale żeby było za co :wink:; przeciez te zdjęcia Gawrzyka są doskonałej jakości i niektóre naprawde fajne ujęcia, czego projektant programu nie mógłby sie z nim dogadać. Chyba to nie wymaga wielkiego wysiłku :?
Trzeba powoli zacząć sie wczuwać w meczyk i zaczynać przygotowania.

P.S. Gdzie można zakupić serpentyny (te takie z kas fiskalnych) .
Z góry dzięki !!



Jak to się z nim niedogadał. To zobacz w opisie( wykonawcy zdjęć zawsze są umnieszczni na końcu programu) kto robił zdjęcia, napewno ujżysz tam Gawrzyka tylko nie pod pseudonimem na forum oczywiście :wink:. Jak jesteś bystry to będziesz wiedział kto to.
GG: 1772733

Awatar użytkownika
Sprawiedliwy
Szkółkowicz
Posty: 205
Rejestracja: 23 listopada 2002, o 23:05
Lokalizacja: Lublin

#79 Postautor: Sprawiedliwy » 26 maja 2003, o 19:12

Panie i Panowie przedstawiam Pana Piotra Lisa jedynego obecnie arbitra żużlowego z Lublina, powitajmy go brawami :wink: :lol: :o :D :) 8) :

Obrazek

Jest z nim wywiad w 22 numerze "TŻ" jeśli ktoś kupuje tą gazete to niech zamieści tutaj posta wraz z tym wywiadem. Dziękuje


*zdjęcie ze strony TŻ
GG: 1772733

Awatar użytkownika
Scream
Junior
Posty: 318
Rejestracja: 14 sierpnia 2002, o 10:38
Lokalizacja: Lublin

#80 Postautor: Scream » 28 maja 2003, o 10:27

Fragment tekstu z wczorajszego (?) wydania Kuriera:
"Już niedługo duet D-D, czyli Daniel i Dawid, będzie miał poważnych konkurentów w osobach utalentowanych i już licencjonowanych nastolatków Krzysztofa Wrony, Grzegorza Kosińskiego i Szymona Bałabucha. "
Autor oczywisie pan Kwiek, czlowiek siedzacy w zarzadzie. Jak to przeczytalem to normalnie az noz w kieszenie sie otweira :). Moze lepiej napisac co sie dzieje ze szkolka lubelska a nie takie bzdury. Krzysiek Wrona nie byl w stanie nawet pojezdzic cale zawody bo nie mial na czym. Pewnie teraz przed mlodziezowka bardziej martwi go zeby nie bylo defektu niz to czy zdola powalczyc z kolegami z innych druzyn. Wiec ja sie pytam jakim cudem ci mlodzi zawodnicy maja stac sie zagrozeniem dla DD skoro nawet jesli maja ogromny talent to z trybun kariery nei zrobia.
Jak zwykle bajki i jeszcze raz bajki w wykonaniu pana AK

:evil:

Awatar użytkownika
Maxx
Trener
Posty: 2970
Rejestracja: 7 października 2002, o 14:34
Lokalizacja: Lublin

#81 Postautor: Maxx » 28 maja 2003, o 12:01

Scream pisze:Fragment tekstu z wczorajszego (?) wydania Kuriera:
"Już niedługo duet D-D, czyli Daniel i Dawid, będzie miał poważnych konkurentów w osobach utalentowanych i już licencjonowanych nastolatków Krzysztofa Wrony, Grzegorza Kosińskiego i Szymona Bałabucha. "
Autor oczywisie pan Kwiek, czlowiek siedzacy w zarzadzie. Jak to przeczytalem to normalnie az noz w kieszenie sie otweira :). Moze lepiej napisac co sie dzieje ze szkolka lubelska a nie takie bzdury. Krzysiek Wrona nie byl w stanie nawet pojezdzic cale zawody bo nie mial na czym. Pewnie teraz przed mlodziezowka bardziej martwi go zeby nie bylo defektu niz to czy zdola powalczyc z kolegami z innych druzyn. Wiec ja sie pytam jakim cudem ci mlodzi zawodnicy maja stac sie zagrozeniem dla DD skoro nawet jesli maja ogromny talent to z trybun kariery nei zrobia.
Jak zwykle bajki i jeszcze raz bajki w wykonaniu pana AK

:evil:


Dopóki w szkółce działał pan Bielecki rzeczywiście coś się działo. Odkąd go zabrakło wszystko jakby stanęło w miejscu. To za jegio kadencji wyrastali tacy zawodnicy jak Robert Dados, Tomek Piszcz. A teraz nie ma nic, nic się nie dzieje, nie ma bowiem człowieka, który włożyłby serce w szkolenie młodzieży. Mam wrażenie, że szkółka jest traktowana w Lublinie jak zło konieczne. Młodzież, która jeździ obecnie może to robić w dużej mierze dzięki swoim rodzicom. Chyba nie tak to powinno wyglądać...

jotem
Posty: 83
Rejestracja: 31 stycznia 2003, o 14:12
Lokalizacja: Lublin

#82 Postautor: jotem » 28 maja 2003, o 12:14

Jest Daniel jest Dawid i nic więcej....Może Krzysztof Wrona, Grzegorza Kosiński i Szymon Bałabuch mają talent ale bez jazdy na torze nic z nich nie będzie. Z naszych junirów jedynie Jelen duzo startuje. Dawid popełnia duzo błedów jak chocby w ostatnim meczu, bardzo ładnie wychodził ze startu ale na dystansie objeżdzali go rywale. Jest to spowodowane brakiem jazdy, to samo dotyczy Krzyśka,Grześka i Szymona.Dlatego powinno sie stworzyć tzw. młodziezową ligę regionu południowo-wschodniego. Występowaliby w niej juniorzy z Tarnowa,Krosna,Rzeszowa,Warszawy i Lublina, zawody takie mogłyby się odbywać raz na miesiąc i napewno przyniosłyby pozytywne skutki dla młodych zawodników.

Awatar użytkownika
Maxx
Trener
Posty: 2970
Rejestracja: 7 października 2002, o 14:34
Lokalizacja: Lublin

#83 Postautor: Maxx » 28 maja 2003, o 14:53

jotem pisze:Jest Daniel jest Dawid i nic więcej....Może Krzysztof Wrona, Grzegorza Kosiński i Szymon Bałabuch mają talent ale bez jazdy na torze nic z nich nie będzie. Z naszych junirów jedynie Jelen duzo startuje. Dawid popełnia duzo błedów jak chocby w ostatnim meczu, bardzo ładnie wychodził ze startu ale na dystansie objeżdzali go rywale. Jest to spowodowane brakiem jazdy, to samo dotyczy Krzyśka,Grześka i Szymona.Dlatego powinno sie stworzyć tzw. młodziezową ligę regionu południowo-wschodniego. Występowaliby w niej juniorzy z Tarnowa,Krosna,Rzeszowa,Warszawy i Lublina, zawody takie mogłyby się odbywać raz na miesiąc i napewno przyniosłyby pozytywne skutki dla młodych zawodników.


Jeleniewski sam powiedział, że jak trenerem szkółki był Henio Bielecki to rozwijał się i zauważalne były efekty. Powiedział ponadto, że Janusz Stachyra nic w zasadzie dla niego nie zrobił i pod jego kierunkiem niczego nowego się nie nauczył. Nie ma w szkółce kogoś, kto skupiłby się tylko na prowadzeniu młodzieży, Janusz nie da rady szkolić młodzieży i jednocześnie zajmować się pierwszym składem.

Awatar użytkownika
Łoptymista
Trener
Posty: 3790
Rejestracja: 15 kwietnia 2003, o 08:22
Lokalizacja: Lublin

#85 Postautor: Łoptymista » 28 maja 2003, o 15:12

Trener, dobry, przyda się zawsze. Zawsze coś doradzi, podpatrzy, dopilnuje. Trener to także doskonały bat na zawodnika. W ludzkiej naturze jest zakodowana chęć do odpuszczania sobie tego i owego. A jak ma się kogoś nad sobą nie jest wtedy już tak łatwo odpuścic sobie jeden trening czy dwa.
Ilu naszych asów niegdyś zamiast jeździć wolało podnosić ciężarki stugramowe??

Awatar użytkownika
Sprawiedliwy
Szkółkowicz
Posty: 205
Rejestracja: 23 listopada 2002, o 23:05
Lokalizacja: Lublin

#86 Postautor: Sprawiedliwy » 28 maja 2003, o 18:23

jotem pisze:Dlatego powinno sie stworzyć tzw. młodziezową ligę regionu południowo-wschodniego. Występowaliby w niej juniorzy z Tarnowa,Krosna,Rzeszowa,Warszawy i Lublina, zawody takie mogłyby się odbywać raz na miesiąc i napewno przyniosłyby pozytywne skutki dla młodych zawodników.


Taką lige próbowali stworzyć w tamtym roku. Ale pokolei kolejne kluby się wycofywały. Rzeszów wycofał swoich z MDMP bo liczył że jego juniorzy będą się objeżdżać w tej lidze. Ale wyszła z tego lipa. Unas bida Krosno ledwo zipie w wawie też nienajlepiej.

A taka liga była już kiedyś w naszym żużlowym regionie. Chyba trwało to jakiś rok (Łódź, Kraków, Krosno, Lublin, Rzeszów, Tarnów jak dobrze pamiętam te klubu udział w tym przedsięwzięciu).

Szybciej nasi będą występować w Zachodniej Lidze Młodzieżowej lub w Pomorskiej niż powstanie taka liga.
GG: 1772733

jotem
Posty: 83
Rejestracja: 31 stycznia 2003, o 14:12
Lokalizacja: Lublin

#87 Postautor: jotem » 29 maja 2003, o 09:03

Sprawiedliwy pisze:
jotem pisze:Dlatego powinno sie stworzyć tzw. młodziezową ligę regionu południowo-wschodniego. Występowaliby w niej juniorzy z Tarnowa,Krosna,Rzeszowa,Warszawy i Lublina, zawody takie mogłyby się odbywać raz na miesiąc i napewno przyniosłyby pozytywne skutki dla młodych zawodników.


Taką lige próbowali stworzyć w tamtym roku. Ale pokolei kolejne kluby się wycofywały. Rzeszów wycofał swoich z MDMP bo liczył że jego juniorzy będą się objeżdżać w tej lidze. Ale wyszła z tego lipa. Unas bida Krosno ledwo zipie w wawie też nienajlepiej.

A taka liga była już kiedyś w naszym żużlowym regionie. Chyba trwało to jakiś rok (Łódź, Kraków, Krosno, Lublin, Rzeszów, Tarnów jak dobrze pamiętam te klubu udział w tym przedsięwzięciu).

Szybciej nasi będą występować w Zachodniej Lidze Młodzieżowej lub w Pomorskiej niż powstanie taka liga.

I na tym polega cały "ból", że młodzi zawodnicy w innych ośrodkach żużlowych mają dużo startów a naszym zostały treningi na których nie mają na czym jechać. W Pile, Gorzowie, Toruniu, Lesznie mają sukcesy w szkoleniu juniorów a u nas...

jotem
Posty: 83
Rejestracja: 31 stycznia 2003, o 14:12
Lokalizacja: Lublin

PYTANIE

#88 Postautor: jotem » 29 maja 2003, o 12:28

CZY JEST ORGANIZOWANY WYJAZD NA SGP WIELKIEJ BRYTANI (CARDIFF)?
INTRESUJE MNIE KOSZT, SKĄD(LUBLIN,RZESZÓW ITP.)
CZEKAM NA ODPOWIEDZ NA GG LUB E-MAIL.

Awatar użytkownika
Scream
Junior
Posty: 318
Rejestracja: 14 sierpnia 2002, o 10:38
Lokalizacja: Lublin

#89 Postautor: Scream » 29 maja 2003, o 12:36

Sprawiedliwy pisze:Szybciej nasi będą występować w Zachodniej Lidze Młodzieżowej lub w Pomorskiej niż powstanie taka liga.

Problem tylko w tym ze taka liga na niewiele sie zda jezeli nie beda mieli na czym startowac. I nie mowie tu o sprzecie ktory pozwoli im sie dotoczyc do mety - bo to zadna nauka speedwaya jechac 100m za innymi. Zobaczymy jak dzisiaj sobie pojezdza...

:evil:

Awatar użytkownika
Scream
Junior
Posty: 318
Rejestracja: 14 sierpnia 2002, o 10:38
Lokalizacja: Lublin

Re: PYTANIE

#90 Postautor: Scream » 29 maja 2003, o 12:44

jotem pisze:CZY JEST ORGANIZOWANY WYJAZD NA SGP WIELKIEJ BRYTANI (CARDIFF)?
INTRESUJE MNIE KOSZT, SKĄD(LUBLIN,RZESZÓW ITP.)
CZEKAM NA ODPOWIEDZ NA GG LUB E-MAIL.

Gdyby ktos jeszcze byl zainteresowany...
Nie sadze aby ktos u nas organizowal taki wyjazd, jesli juz to bardziej z osrodkow na zachodzie. Tam jakos bardziej potrafia sie zorganizowac i wiecej firm jest ktore to organizuja. Jest taka grupka kibicow z Gorzowa, Bydgoszczy i okolic ktora jezdzi po calym swiecie (byli w Australii). Nie pamietam juz dokladnie jakie koszty podawali wiec nie napisze konkretych liczb, ale spodziewalem sie wiekszych... Dlatego pewnie najlepszym rozwiazaniem byloby najpierw pojechac w tamte okolice i tam dolaczyc sie do wycieczki :)

:twisted:

Awatar użytkownika
Sprawiedliwy
Szkółkowicz
Posty: 205
Rejestracja: 23 listopada 2002, o 23:05
Lokalizacja: Lublin

#91 Postautor: Sprawiedliwy » 29 maja 2003, o 16:23

Wyjazd na różne GP organizuje jakaś firma z Bydgoszcz (klub ludowy czy jakoś tak). Regularnie ogłaszają sie w Tygodniku Żużlowym (tak było i chyba nadal jest, warto sprawdzić).
GG: 1772733

Awatar użytkownika
Erwin
Senior
Posty: 655
Wiek: 37
Rejestracja: 4 lutego 2003, o 21:05
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#92 Postautor: Erwin » 4 czerwca 2003, o 21:25

Ja mam propozycje co do przywitania Richardsona na najbliższym meczu w którym wystąpi na prezentacji, bo na pewno nie należy mu sie takie same przywitanie jak innym szczególnie Darkowi. Moim zdaniem powinniśmy przy wyczytaniu nazwiska Anglika milczeć albo w ostrzejszym wypadku powinniśmy go poprostu wygwizdać, choć osobiście jestem za 1 wersją, trzeba go wogóle nie przywitać to na pewno zrozumie :!: .
Bo zjebał totalnie misje i tego nie da sie ukryć!!

Wyrażajcie swoje opinie na ten temat.

max3
Zawodowiec
Posty: 1242
Rejestracja: 20 listopada 2002, o 23:16
Lokalizacja: lublin

#93 Postautor: max3 » 4 czerwca 2003, o 22:58

chyba ,ze przeprosi przed meczem nas kibicow to chyba by byl godny gest zawodnika tego pokroju i w miare rehabilitujacy sie z a przyjazd do warszawy

RavLit
Szkółkowicz
Posty: 201
Rejestracja: 24 kwietnia 2003, o 13:07

#94 Postautor: RavLit » 4 czerwca 2003, o 23:06

W pełni popieram koncepcję Erwina. Zero braw, zero trąbek, konfeti i zero... gwizdów. Totalna olewka. Chyba, że wcześniej Lee zrobi rachunek sumienia i szczerze się wyspowiada i bynajmniej nie przed ksiedzem. Przecież z drugiej strony Lee, zdobywający dla nas komplety to bardzo fajny zawodnik :wink: .

Awatar użytkownika
Kaczuch
Posty: 24
Rejestracja: 29 sierpnia 2002, o 11:06
Lokalizacja: Lublin

#95 Postautor: Kaczuch » 5 czerwca 2003, o 01:51

Pomysl moze nawet i calkiem calkiem , tylko z realizacja chyba nie bedzie az tak latwo...? Chyba ze to forum ma az taki zasieg i rozdzwiek? Mysle jednak ze cisza bedzie lepszym srodkiem niz wygwizdywanie.

Awatar użytkownika
bkapusta
Trener
Posty: 2778
Rejestracja: 24 listopada 2002, o 11:06
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

#96 Postautor: bkapusta » 5 czerwca 2003, o 08:16

Erwin pisze:Ja mam propozycje co do przywitania Richardsona na najbliższym meczu w którym wystąpi na prezentacji, bo na pewno nie należy mu sie takie same przywitanie jak innym szczególnie Darkowi. Moim zdaniem powinniśmy przy wyczytaniu nazwiska Anglika milczeć albo w ostrzejszym wypadku powinniśmy go poprostu wygwizdać, choć osobiście jestem za 1 wersją, trzeba go wogóle nie przywitać to na pewno zrozumie :!: .
Bo zjebał totalnie misje i tego nie da sie ukryć!!

Wyrażajcie swoje opinie na ten temat.


Pomysl moze i dobry tylko nalezalo by jakos poinformowac 6000 pozostalych kibicow na stadionie bo nie podejzewam zeby samo forum wystarczylo aby dotrzec do wszystkich...

Ma ktos jakies propozycjie?

Ja osobicie zawiodlem sie na Lee no nie spodziewalem sie ze odwali taka szopke...
Póki stać mnie będę szalał,
I zdrowia nie żałował,
Każda dama ma cenę,
Trzeba po prostu pytać,
A nie czaić się z kwiatami.

jotem
Posty: 83
Rejestracja: 31 stycznia 2003, o 14:12
Lokalizacja: Lublin

#97 Postautor: jotem » 5 czerwca 2003, o 09:13

A ja będę bił brawo, 8) a to dlatego że wygrał dla nas tyle biegów i tyle meczy że ja nie mam do niego żadnych pretensji. Może zawalił sprawę w Warszawie ale zauważcie że nie mamy tylko jednego zawodnika zagranicznego, więc Lee miał prawo po upadku czuć się źle informując o tym naszych działaczy, gorzej by było jakby nic nie powiedział że nie przyjedzie a nasi czekaliby na niego w Warszawie :x . :evil:
Ja z osądem zachowania Lee poczekam aż do zapoznania się z opinią obu stron, bo jak narazie mamy opinie ze strony klubu.
Cześć Bimmer :)

Awatar użytkownika
Kaczuch
Posty: 24
Rejestracja: 29 sierpnia 2002, o 11:06
Lokalizacja: Lublin

#98 Postautor: Kaczuch » 5 czerwca 2003, o 11:39

bkapust pisze:
Erwin pisze:Ja mam propozycje co do przywitania Richardsona na najbliższym meczu w którym wystąpi na prezentacji, bo na pewno nie należy mu sie takie same przywitanie jak innym szczególnie Darkowi. Moim zdaniem powinniśmy przy wyczytaniu nazwiska Anglika milczeć albo w ostrzejszym wypadku powinniśmy go poprostu wygwizdać, choć osobiście jestem za 1 wersją, trzeba go wogóle nie przywitać to na pewno zrozumie :!: .
Bo zjebał totalnie misje i tego nie da sie ukryć!!

Wyrażajcie swoje opinie na ten temat.


Pomysl moze i dobry tylko nalezalo by jakos poinformowac 6000 pozostalych kibicow na stadionie bo nie podejzewam zeby samo forum wystarczylo aby dotrzec do wszystkich...

Ma ktos jakies propozycjie?

Ja osobicie zawiodlem sie na Lee no nie spodziewalem sie ze odwali taka szopke...


Odnosnie propozycji to chyba jedynie spiker albo prasa mogliby w tej materii cokolwiek zdzialac, no ale...

Awatar użytkownika
Sprawiedliwy
Szkółkowicz
Posty: 205
Rejestracja: 23 listopada 2002, o 23:05
Lokalizacja: Lublin

#99 Postautor: Sprawiedliwy » 5 czerwca 2003, o 15:11

Bimmer pisze:Naturalnie, Richardson miał prawo źle się czuć po upadku, ale nie powinien wciskać ciemnoty o wstrząśnieniu mózgu. Mógł np. powiedzieć, że jest poobijany, źle się czuje i że nie gwarantuje dobrego występu. Ściema była najgorszym rozwiązaniem i mam nadzieję, że spotka się z reakcją klubu w postaci kary finansowej oraz kibiców w postaci zasłużonych gwizdów i buczenia.


A skąd wiesz że niemiał badałeś go, pytałeś sie lekarza, który go badał że stawiasz już taką teze.
Niektórzy już go osądzili choć niepytali się u źródła jak przedstawia się jego historia. Każdy ma prawo do obrony.
Rozumiem rozczarowanie przegranym meczem ale bezprzesady.

PS do Bimmera. Przejdźmy do tematu Lee cudownie uleczony bo troche zeszliśmy z wcześniejszego tematu dotyczące jak przyjąć Lee wczasie meczu.
Ostatnio zmieniony 5 czerwca 2003, o 18:19 przez Sprawiedliwy, łącznie zmieniany 1 raz.
GG: 1772733

Awatar użytkownika
Erwin
Senior
Posty: 655
Wiek: 37
Rejestracja: 4 lutego 2003, o 21:05
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#100 Postautor: Erwin » 5 czerwca 2003, o 20:15

Towarzyszu Sprawiedliwy mam wrażenie, że jesteś adwokatem Richardsona :roll: , albo jego wielkim fanem :roll:

POZDRAWIAM !!!