Żużlowe różności

żużel w Lublinie
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Sprawiedliwy
Szkółkowicz
Posty: 205
Rejestracja: 23 listopada 2002, o 23:05
Lokalizacja: Lublin

#102 Postautor: Sprawiedliwy » 5 czerwca 2003, o 21:13

Erwin pisze:Towarzyszu Sprawiedliwy mam wrażenie, że jesteś adwokatem Richardsona :roll: , albo jego wielkim fanem :roll:

POZDRAWIAM !!!


Dobre :lol: . :twisted:
Niejestem adwokatem bo ani niezdawałem prawa ani niezamierzam zdawać :wink: .
Wielki fanem też nie a co najlepsze jak jeździł w WTS-ie to niemiałem na jego temat zdania(ale wcześnie to ja go wręcz niecierpiałem za to że chciał wyciągnąć kase z Poloni P. za to że wygrał IMŚJ śmieszne wręcz żałosne).
Jak przeszedł do Nas to pomyślałem spoko ale że jego fanem być to niejestem, ani zanim nieprzepadam ani go nielubie. Jak jeździ dlanas (to dobrze) to niech przywozi jak najwięcej pkt tylko na przeciwnikach :lol: oczywiście. Traktuje go jak normalnego zawodnika lubelskiegoObrazek.
GG: 1772733

Awatar użytkownika
Erwin
Senior
Posty: 655
Wiek: 36
Rejestracja: 4 lutego 2003, o 21:05
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#103 Postautor: Erwin » 5 czerwca 2003, o 23:27

No to sorka, złe miałem przeczucia :arrow: :D :) :lol: :)

POZDRO!!!

Awatar użytkownika
Łoptymista
Trener
Posty: 3790
Rejestracja: 15 kwietnia 2003, o 08:22
Lokalizacja: Lublin

#104 Postautor: Łoptymista » 6 czerwca 2003, o 10:26

Ktoś coś wie o zawodach w Lublinie8 czerwca. Podobno po raz 123 klub ma robić turniej o puchar prezydenta. Czy to prawda? No i kto ma jeździć?
Może szkółka kontra junorzy? :wink:

Awatar użytkownika
Łoptymista
Trener
Posty: 3790
Rejestracja: 15 kwietnia 2003, o 08:22
Lokalizacja: Lublin

#105 Postautor: Łoptymista » 6 czerwca 2003, o 15:07

Czemu na oficjalnej stronie TÅ» Lublin ciÄ…gle witajÄ… nas fotki ZORRO. Mamay nad BystrzycÄ… teraz nowych, lepszych idoli.

max3
Zawodowiec
Posty: 1242
Rejestracja: 20 listopada 2002, o 23:16
Lokalizacja: lublin

#106 Postautor: max3 » 19 czerwca 2003, o 23:26

To w sumie nie moja sprawa ,ale w tym sezonie pan Siwek czesto zmienia samochody na pierwszym meczu byl Berilngo a dzisaj nowiutkim Mercedesem Sportcupe i to dego 2.3 ,mam nadziej ,ze nie przejal nawykow z niektorych innych klubow.[/list]

Awatar użytkownika
Łoptymista
Trener
Posty: 3790
Rejestracja: 15 kwietnia 2003, o 08:22
Lokalizacja: Lublin

#107 Postautor: Łoptymista » 19 czerwca 2003, o 23:39

max3 pisze:To w sumie nie moja sprawa ,ale w tym sezonie pan Siwek czesto zmienia samochody na pierwszym meczu byl Berilngo a dzisaj nowiutkim Mercedesem Sportcupe i to dego 2.3 ,mam nadziej ,ze nie przejal nawykow z niektorych innych klubow.[/list]


Jak go stać to jego sprawa. Wiadać, że dyrektorowi dobrze się powodzi. Podobno nie tylko żużlem się zajmuje. Nic tylko pozazdrościć.
Oj nie sądzę, żeby nasz dyrektor zamienił się nagle w "działacza" jakich mieliśmy kiedyś w Lublinie. To nie tego typu człowiek (mam nbadzieję)...

Awatar użytkownika
bartosch
Kadrowicz
Posty: 1552
Rejestracja: 27 marca 2003, o 15:43
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#108 Postautor: bartosch » 20 czerwca 2003, o 15:16

Łoptymista pisze:
max3 pisze:Oj nie sądzę, żeby nasz dyrektor zamienił się nagle w "działacza" jakich mieliśmy kiedyś w Lublinie. To nie tego typu człowiek (mam nbadzieję)...

i bardzo dobrze sadzisz... znam Jarka i bardzo sie ciesze z tego powodu, ze mamy takich ludzi w zarzadzie klubu i oby takich bylo jak najwiecej, pozdrawiam!
carpe diem!

Awatar użytkownika
Erwin
Senior
Posty: 655
Wiek: 36
Rejestracja: 4 lutego 2003, o 21:05
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#109 Postautor: Erwin » 29 czerwca 2003, o 14:43

www.przegladzuzlowy.pl pisze:.... Chyba najciekawszym biegiem dnia był bieg XV, w którym na pierwszym łuku podniosło koło bardzo dobrze dzisiaj dysponowanemu Sebastianowi Kowalikowi, który był jednym z najskuteczniejszych zawodników całych zawodów.


nie wiem czy w portalach żużlowych siedzą tacy "znawcy" :( , czy poprostu to była zwykła pomyłka, mam nadzieje że to drugie.
Coraz więcej takich pomyłek można spotkać to aż razi w oczy 8) .

Awatar użytkownika
Erwin
Senior
Posty: 655
Wiek: 36
Rejestracja: 4 lutego 2003, o 21:05
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#110 Postautor: Erwin » 30 czerwca 2003, o 11:15

www.przegladzuzlowy.pl pisze: ...
5. Rafał Szombierski (Polska) 10 (2,2,1,1,3)
6. Jamie Smith (Anglia) 9 (2,2,1,1,3)
...


to jest bardzo ciekawa sytuacja :P :P , może Szuminie doliczyli bonus bo przyjechał za Romankiem :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Piotrbaz

#111 Postautor: Piotrbaz » 30 czerwca 2003, o 15:09

Erwin pisze:
www.przegladzuzlowy.pl pisze: ...
5. Rafał Szombierski (Polska) 10 (2,2,1,1,3)
6. Jamie Smith (Anglia) 9 (2,2,1,1,3)
...


to jest bardzo ciekawa sytuacja :P :P , może Szuminie doliczyli bonus bo przyjechał za Romankiem :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


boshe co sie dzieje z tym serwisem takie rzeczy to juz laciutka presada szmbierski 10 ptk :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D bonuski:P dobrze erwin gada

Awatar użytkownika
Sprawiedliwy
Szkółkowicz
Posty: 205
Rejestracja: 23 listopada 2002, o 23:05
Lokalizacja: Lublin

#112 Postautor: Sprawiedliwy » 30 czerwca 2003, o 17:54

Erwin aż dziwne, że niewypomniałeś jeszcze kolesiom z przegladuzuzlowego jeszcze jednego błędu, takiego że zamiast Jaroslaw Fencl powinno być Miroslav Fencl, a może sam myślałeś że on tak się nazywa :lol:
GG: 1772733

Piotrbaz

#113 Postautor: Piotrbaz » 30 czerwca 2003, o 19:04

Sprawiedliwy pisze:Erwin aż dziwne, że niewypomniałeś jeszcze kolesiom z przegladuzuzlowego jeszcze jednego błędu, takiego że zamiast Jaroslaw Fencl powinno być Miroslav Fencl, a może sam myślałeś że on tak się nazywa :lol:


nudno padał deszcz niema co robić ....chyba ich podam do sądu:D:D:D:!!!!!!!!!!!!!!!! taka pomyłka i nikt ie reaguje:D:D!!!!!!!!!!!!!!!!idzime chłopaki do sądu?????:D:P jak pan Fundali???

Awatar użytkownika
Scream
Junior
Posty: 318
Rejestracja: 14 sierpnia 2002, o 10:38
Lokalizacja: Lublin

#114 Postautor: Scream » 1 lipca 2003, o 09:56

Patrzac ostatnio kto, co i ile pisze na forum to widac ze skonczyly sie lekcje w szkole..... :wink:

Awatar użytkownika
bartosch
Kadrowicz
Posty: 1552
Rejestracja: 27 marca 2003, o 15:43
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#115 Postautor: bartosch » 1 lipca 2003, o 11:27

Scream pisze:Patrzac ostatnio kto, co i ile pisze na forum to widac ze skonczyly sie lekcje w szkole..... :wink:

co niektorzy poszli na bezrobocie... pozdrawiam!
carpe diem!

Awatar użytkownika
Erwin
Senior
Posty: 655
Wiek: 36
Rejestracja: 4 lutego 2003, o 21:05
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#116 Postautor: Erwin » 1 lipca 2003, o 19:09

Sprawiedliwy pisze:Erwin aż dziwne, że niewypomniałeś jeszcze kolesiom z przegladuzuzlowego jeszcze jednego błędu, takiego że zamiast Jaroslaw Fencl powinno być Miroslav Fencl, a może sam myślałeś że on tak się nazywa :lol:


No wiesz Sprawiedliwy, nie będe wszystkiego wypominał :) :P :wink:

Awatar użytkownika
Erwin
Senior
Posty: 655
Wiek: 36
Rejestracja: 4 lutego 2003, o 21:05
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#117 Postautor: Erwin » 3 lipca 2003, o 19:59

Bardzo słaby występ naszych młodzieżowców w MPPK w Krośnie, ale wszyscy dobrze wiemy że nie pojechali tam, wygrywać tylko zdobywać doświadczenie, a z takimi rywalami na pewno je zdobyli. Ostatecznie zajęliśmy ostatnie 5 miejsce, z tego względu, że wcześniej z MPPK wycofała sie ekipa z Gniezna, a do Krosna nie dojechała drużyna TŻ-tu Opole.

Włókniarz Częstochowa 23
11. Sebastian UÅ‚amek 12 (3,1,3,3,2)
12. Grzegorz Walasek 11 (2,2,2,2,3)
18. Artur Pietrzyk NS

ZKŻ Zielona Góra 20 + 3
3. Rafał Okoniewski 14 (3,3,3,3,2) + 3
4. Andrzej Huszcza 6 (2,0,2,2,0)
14. Bartosz Kasprowiak NS

Unia Tarnów 20 + 2
5. Janusz Kołodziej 7 (3,3,-,u/w,1)
6. Grzegorz Rempała 7 (2,-,2,-,3) + 2
15. Stanisław Burza 6 (2,3,1)

KSÅ» Krosno 10
9. Marcin Rajkowski 8 (1,1,1,3,2)
10. Daniel Nowotyński 2 (0,u,0,2,-)
17. brak

TÅ» Lublin 6
1. Grzegorz Kosiński 4 (1,2,0,d,1)
2. Szymon Bałabuch 2 (0,1,1,u,d)
13. Daniel Jeleniewski NS

Awatar użytkownika
Sprawiedliwy
Szkółkowicz
Posty: 205
Rejestracja: 23 listopada 2002, o 23:05
Lokalizacja: Lublin

#118 Postautor: Sprawiedliwy » 4 lipca 2003, o 13:49

Jest już filmik z eliminacji MPPK w Krośnie, ale są tylko filmiki z biegów:

5 - Unia (Kołodziej, Burza) - Krosno (Ma.Rajkowski, Nowotyński)
6 - ZKŻ (Okoniewski, Huszcza) - Włókniarz (Ułamek, Walasek)
10 - Unia (Kołodziej, Burza) - Włókniarz (Ułamek, Walasek)
14 - Kolejarz (Szczurek RT) - Krosno (Ma.Rajkowski)
15 - ZKŻ (Okoniewski, Huszcza) - Unia (G.Rempała, Kołodziej)
16 - dodatkowy o awans ZKŻ (Okoniewski) - Unia (G.Rempała)

Jakby ktoś niewiedział te filmiki znajdują się na stronie http://www.speedwaypl.com
GG: 1772733

Awatar użytkownika
Radzio
Senior
Posty: 937
Rejestracja: 26 grudnia 2002, o 13:09
Lokalizacja: Lublin

#119 Postautor: Radzio » 5 lipca 2003, o 13:26

Mam takie pytanko. Czy ktoś coś wie na temat reorganizacji ligi??? Kumpel mi mówił że gdzieś słyszał o tym, że mająbyćod przyszłego sezonu znów 2 ligi. Jak by tak było to można powalczyć o ekstraklase w tym sezonie.

Awatar użytkownika
Sprawiedliwy
Szkółkowicz
Posty: 205
Rejestracja: 23 listopada 2002, o 23:05
Lokalizacja: Lublin

#120 Postautor: Sprawiedliwy » 5 lipca 2003, o 13:49

Radzio pisze:Mam takie pytanko. Czy ktoś coś wie na temat reorganizacji ligi??? Kumpel mi mówił że gdzieś słyszał o tym, że mająbyćod przyszłego sezonu znów 2 ligi. Jak by tak było to można powalczyć o ekstraklase w tym sezonie.


o jaką ekstraklase oczym ty człowieku mówisz. Wiesz co to znaczy walczyć o ekstraklase napewno nie z takim składem jak mamy teraz.
Na ekstraklase przyjdzie jeszcze czas. Najpierw to trzeba zająć się szkoleniem, uzyskaniem odpowiedniej kasy na przyszły sezon i rozglądanie się za ewentualnymi wzocnieniami.

Na reorganizacje ligii napewno się niezgodzą takie kluby jak Lubin, Tarnów, Rzeszów itp., a nawet Grudziadz(który jest faworytem do awansu, bo po co mieliby się wysilicać) wg. mnie, bo niesądze zeby chceli zasówać do jakiegoś ostrowa czy Opola po punkty, a po drugie jest zbyt duża przepaść pomniędzy ligami. Przecież mecze u siebie bylyby do jednej bramki.
Wg. mnie takie coś nieprzejdzie przez GKSŻ, choć już próbowano.

Już jeden był taki co chciał zrobić ponowną reorganizację nazywa sie Sokołowski Rufin, a tylko po to by jego klub Unię Leszno utrzymać w najwyższej klasie rozgrywkowej.
Wg. mnie zostanie trójpodzial ligii w Polsce.
GG: 1772733

Awatar użytkownika
Radzio
Senior
Posty: 937
Rejestracja: 26 grudnia 2002, o 13:09
Lokalizacja: Lublin

#121 Postautor: Radzio » 5 lipca 2003, o 13:55

mówię , że jak by nastąpiła reorganizacjia to możemy sie załapać to I ligi. nie mówie, że wywalczymy awans bo to nie da rady ale przy odrobinie szczęścia mozemy się znaleźć w I lidze.

Awatar użytkownika
Sprawiedliwy
Szkółkowicz
Posty: 205
Rejestracja: 23 listopada 2002, o 23:05
Lokalizacja: Lublin

#122 Postautor: Sprawiedliwy » 5 lipca 2003, o 14:00

A ja twierdze że GKSŻ niezgodzi się na taki wał. JUŻ próbowano to robić. NIEDARADY.

Jeszcze raz powiem że zaduża jest przepaść między ekstra-I I-II
GG: 1772733

Awatar użytkownika
Ar2rB
Junior
Posty: 437
Rejestracja: 25 stycznia 2003, o 13:11
Lokalizacja: Lublin / Czwartek

#123 Postautor: Ar2rB » 5 lipca 2003, o 14:05

Sprawiedliwy pisze:A ja twierdze że GKSŻ niezgodzi się na taki wał. JUŻ próbowano to robić. NIEDARADY.
Jeszcze raz powiem że zaduża jest przepaść między ekstra-I I-II


Przepaść przepaścią ale wg mnei nie ma innego wyjścia jak stworzenie dwóch lig. Bo jaki klub bedzie chciał jeździć w np. 3 zespołowej 2 lidze?
Jak tak dalej pojdzie to za kilka lat bedziemy sie martwić o obsadę 1 ligi (bo będzie po kilka meczy na krzyż). Żużel w Polsce umiera, coraz wiecej biednych klubów, zespoły jeden po drugim znikają z mapy Polski... najpierw Świętochłowice, teraz Kraków... kto następny? Krosno, Opole, Rawicz, Warszawa, Piła, Gdańsk?

Awatar użytkownika
Sprawiedliwy
Szkółkowicz
Posty: 205
Rejestracja: 23 listopada 2002, o 23:05
Lokalizacja: Lublin

#124 Postautor: Sprawiedliwy » 5 lipca 2003, o 14:21

A co ci da reorganizacja rozgrywek nic??? Odpowiedz mi na jedno proste pytanie. Tylko to że będą 2 ligii. A czy będzie więcej kasy. NIE. Wiecej sponsorów NIE, lepsze widowisko NIE. Będzie jedynie więcej meczy do odjechania, co niektóre kluby jeszcze bardziej dobije.

Nietrzeba reorganizować trójpodziału ligii, lecz trzeba pomyśleć jak uzdrowić polski żużel. Podział ligii ma niewiele do powiedzenia w tej kwestii, bo wporwadzenie 3 lig, maiło na celu wyrównanie poziomu lig przez co miało przychodzić więcej kibiców i łatwiej pozyskać sponsorów

Trzeba się zastanowić jak pozyskać sponsorów dlatych biednych (ale pod żadnym pozorem niedawać im czystej gotówki do ręki, bo mogą je w nieodpowiedni sposób je wydatkować np. na obcokrajowców), ale w postaci sprzętowej dla swoich zawodników, a także pomoc w szkoleniu i organizowaniu szkółek żużlowych, aby ich funkcjonowanie ponosiło jak mniejsze koszty itp.

A nie reorganizować lige, bo takie rzeczy robią tylko cwaniaczki, którzy wisi im dobro żużle lecz tylko interes swój i klubu, którego interesy reprezentują.
GG: 1772733

Awatar użytkownika
Ar2rB
Junior
Posty: 437
Rejestracja: 25 stycznia 2003, o 13:11
Lokalizacja: Lublin / Czwartek

#125 Postautor: Ar2rB » 5 lipca 2003, o 14:30

Zauważ jaki status ma 2 liga w Polsce. Praktycznie tylko zainteresowani wiedzą że coś takiego istnieje. W telegazecie TVP a tej lidze nie ma nic. W "Przeglądzie Sportowym" jakieś ochłapy. W innych mediach - to samo. Zainteresowanie kibiców na poziomie równym niemal zero. I jak Ty byś chciał znaleźć sponsora dla takiego klubu jak powiedzmy Wanda Kraków?

W sumei maz racje - widowisko na tym mocno ucierpi... ale co zrobić z tymi niedobitkami które zostaną po 2 lidze? Rozwiazać te kluby bo nei będą miały gdzie jeździć? A może rozgrywac po 4 czwórmecze w sezonie?

Teraz oczywiście możemy czuć sie wielkimi panami bo bieda nas jakby "opuściła" (dzieki SIPMIE). Ciekawe jak byś na to patrzył kilka lat temu, kiedy Lublin ciągnął sie na samym dnie ledwo wiąząc koneic z końcem. Tylko że wtedy, mimo tej bidy i zerowych wyników - było sporo meczy w Lublinie - bo i zespołow jakby wiecej.

Fajnym rozwiązaniem mogłoby być np połączenie 1 i 2 ligi i podzielenie tego na pół (regionami, ale z głową). A potem jakieś playofy :). Wtedy spotkań z mizernymi zespołami byłoby mniej i wszyscy byliby zadowoleni.