Żużlowe różności

żużel w Lublinie
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
tezetomaniak
Trener
Posty: 4503
Rejestracja: 12 lipca 2007, o 21:37

Re: Żużlowe różności

#18876 Postautor: tezetomaniak » 3 kwietnia 2024, o 16:31

Osiedle sponsorem tytularnym klubu. Z jeszcze większą przyjemnością nie wybiorę się na żaden mecz :lol:

meesha
Trener
Posty: 7588
Wiek: 43
Rejestracja: 30 marca 2004, o 23:44
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Żużlowe różności

#18877 Postautor: meesha » 3 kwietnia 2024, o 16:33

Nic nowego. Byly juz przeciez Bermudy :)
T. Lorek: Gdyby ktoś obudził cię w środku nocy i zapytał: z czym kojarzy ci się Polska, to co byś odpowiedział?

H. Nielsen: Nie zdążyłbym przetrzeć oczu, a już mówiłbym o pierwszym występie w meczu ligowym w barwach Motoru Lublin. 1990 rok...

Flagg
Trener
Posty: 6181
Rejestracja: 26 września 2018, o 08:30

Re: Żużlowe różności

#18878 Postautor: Flagg » 3 kwietnia 2024, o 17:05

Wiem, że to sparingi, że składy sparingowe, ale ładny gwałt się właśnie odbywa na częstochowskim torze :D
Motor 2024: 1.Holder 2.Cierniak 3. Lindgren 4.Kubera 5.Zmarzlik 6.Przyjemski 7.Bańbor 8.Jaworski

Awatar użytkownika
Perez
Trener
Posty: 4165
Rejestracja: 8 marca 2009, o 21:08
Lokalizacja: Lubartów

Re: Żużlowe różności

#18879 Postautor: Perez » 3 kwietnia 2024, o 17:14

Tyle ze skład Włókniarza mocno rezerwowy.
Mistrz, Mistrz, MOTOR MISTRZ!!!

Flagg
Trener
Posty: 6181
Rejestracja: 26 września 2018, o 08:30

Re: Żużlowe różności

#18880 Postautor: Flagg » 3 kwietnia 2024, o 17:23

No to też o tym wspomniałem.

Co nie zmienia faktu, że jedzie 5 z 7 zawodników podstawowego składu. Przeciwko pierwszoligowej ekipie. -22 pkt po 10 biegach na swoim torze, to dość..
osobliwy wyniki dla kandydata do medalu w Ekstralidze
Motor 2024: 1.Holder 2.Cierniak 3. Lindgren 4.Kubera 5.Zmarzlik 6.Przyjemski 7.Bańbor 8.Jaworski

Awatar użytkownika
Perez
Trener
Posty: 4165
Rejestracja: 8 marca 2009, o 21:08
Lokalizacja: Lubartów

Re: Żużlowe różności

#18881 Postautor: Perez » 3 kwietnia 2024, o 18:02

Czestochowa jak to oni max 3 miejsce, wyżej to będzie dla mnie zaskoczenie. Czekać tylko na jakąś dramę.
Mistrz, Mistrz, MOTOR MISTRZ!!!

samba
Senior
Posty: 573
Rejestracja: 25 września 2018, o 12:16

Re: Żużlowe różności

#18882 Postautor: samba » 4 kwietnia 2024, o 00:02

Flagg pisze:Wiem, że to sparingi, że składy sparingowe, ale ładny gwałt się właśnie odbywa na częstochowskim torze :D


To i tak bez znaczenia, Woryna potwierdził w zawodach indywidualnych że jest w stanie powalczyć z każdym a Drabik standardowo ma wylane na wszystko poza ligą

Awatar użytkownika
Gelo
Leszek Demski
Posty: 13326
Rejestracja: 23 września 2002, o 12:11
Lokalizacja: Lublin

Re: Żużlowe różności

#18883 Postautor: Gelo » 4 kwietnia 2024, o 00:14

Mam tu zgryz. Widać, że facet jest przekotem na motocyklu. Ale robi wszystko żeby nie dać się polubić. Nie wiem czy też tak macie ale ja już nawet wypieram, że on u nas jeździł i zrobił mistrza. Swoim idiotycznym zachowaniem z zasłanianiem twarzy i staniem z boku spauperyzował swój własny sukces. Przerost formy nad treścią. Na szczęście to już nie nasz problem. Niech się pakuje Misiowi do busa co tydzień.

Awatar użytkownika
papi
Trener
Posty: 4182
Rejestracja: 10 marca 2005, o 08:39
Lokalizacja: Lublin

Re: Żużlowe różności

#18884 Postautor: papi » 4 kwietnia 2024, o 00:38

mam podobnie :)
lekceważenie wszystkich wokół już od jakiegoś czasu przekłada się na brak sponsorów, a to z kolei oznacza dużo mniejsze możliwości finansowe od najlepszych. Niech sobie prowadzi swoją działalność gospodarczą tak jak dotąd, byle jak najdalej od Lublina. Może być przekotem, ale różnic w portfelu nie odrobi, bo jest na świecie co najmniej kilku lepszych lub równie utalentowanych, tylko oni wszyscy wiedzą komu muszą mówić dzień dobry i z kim robić zdjęcia.

Flagg
Trener
Posty: 6181
Rejestracja: 26 września 2018, o 08:30

Re: Żużlowe różności

#18885 Postautor: Flagg » 4 kwietnia 2024, o 08:59

We wcorajszym kolegium żuzlowym coś ciekawego było, czy mozna sobie odpuścić czy można sobie odpuścić Pukę otwierającego sezon transferowy 2025 i gadającego o zarobkach żużlowców oraz finansach klubów?

EDIT: Dobra, zmusiłem się i obejrzałem i widzę, że oczywiście musieli skopać fajny format programu dopuszczając do debilnych i infantylnych pytań od widzów...
Ostatnio zmieniony 4 kwietnia 2024, o 09:48 przez Flagg, łącznie zmieniany 1 raz.
Motor 2024: 1.Holder 2.Cierniak 3. Lindgren 4.Kubera 5.Zmarzlik 6.Przyjemski 7.Bańbor 8.Jaworski

Czarek
Trener
Posty: 5295
Rejestracja: 16 marca 2004, o 10:50

Re: Żużlowe różności

#18886 Postautor: Czarek » 4 kwietnia 2024, o 09:48

Gelo pisze:Mam tu zgryz. Widać, że facet jest przekotem na motocyklu. Ale robi wszystko żeby nie dać się polubić. Nie wiem czy też tak macie ale ja już nawet wypieram, że on u nas jeździł i zrobił mistrza. Swoim idiotycznym zachowaniem z zasłanianiem twarzy i staniem z boku spauperyzował swój własny sukces. Przerost formy nad treścią. Na szczęście to już nie nasz problem. Niech się pakuje Misiowi do busa co tydzień.

Jest bez wątpienia piątym kołem u wozu. O ile w Lublinie dzięki atmosferze i umiejętnemu zarządzaniu kryzysem udało się go ukierunkować w stronę złota, a potem szybko pozbyć (baba z wozu, koniom lżej) to w innym klubie musi być znacznie gorzej. Dotyczy to zwłaszcza kuźni marnowania talentów, jaką jest od jakiegoś czasu Włókniarz.
Dyktator forum: Czarek ban na tydzień, reszta ostrzeżenia.

Awatar użytkownika
Kargolo
Trener
Posty: 4482
Rejestracja: 26 sierpnia 2011, o 10:55

Re: Żużlowe różności

#18887 Postautor: Kargolo » 4 kwietnia 2024, o 13:01

samba pisze:Woryna potwierdził w zawodach indywidualnych że jest w stanie powalczyć z każdym

Jasne. Do momentu aż skończą się wyścigi o pietruszkę ;)
W kluczowych zawodach walczy głównie sam ze sobą i zazwyczaj przegrywa.

Flagg
Trener
Posty: 6181
Rejestracja: 26 września 2018, o 08:30

Re: Żużlowe różności

#18888 Postautor: Flagg » 4 kwietnia 2024, o 21:51

Jednego można Sparcie zazdrościć

https://youtu.be/qVN2oBT39js?si=12YxZgRQfdtpEcUb

Świetna robota
Motor 2024: 1.Holder 2.Cierniak 3. Lindgren 4.Kubera 5.Zmarzlik 6.Przyjemski 7.Bańbor 8.Jaworski

ezbeg
Kadrowicz
Posty: 1614
Rejestracja: 14 listopada 2016, o 17:35

Re: Żużlowe różności

#18889 Postautor: ezbeg » 4 kwietnia 2024, o 22:10

My mamy za to Wiktorię.
U nas na taki format nie ma co liczyć. Zresztą jak wyznaczamy standardy to nie możemy kopiować. Za to będzie relacja z meczu, gdzie 3/4 filmu zajmie muzyka.

Ramirez73
Posty: 18
Rejestracja: 15 kwietnia 2023, o 22:27

Re: Żużlowe różności

#18890 Postautor: Ramirez73 » 5 kwietnia 2024, o 00:08

odcinek fajny. trochę czasu poświęcono największemu rywalowi do mistrzostwa Motorowi. zobaczymy jak będzie dalej

blajar
Trener
Posty: 2588
Rejestracja: 5 października 2017, o 16:01
Lokalizacja: Lublin

Re: Żużlowe różności

#18891 Postautor: blajar » 5 kwietnia 2024, o 11:21

Niezły odpał z ta nazwą dzisiejszych IMME "Łódź kreuje". Biorąc pod uwagę fach p. Skrzydlewskiego, wstawienie jednego "m" sprawia, że całość nabiera sensu :lol: :cool:
"To ride with empty head" - jechać z "czystą głową", by Ł. Benz :lol:

Karamba
Senior
Posty: 844
Rejestracja: 5 lipca 2021, o 14:24

Re: Żużlowe różności

#18892 Postautor: Karamba » 8 kwietnia 2024, o 09:29

"Teraz tym samym może pochwalić się ebut.pl Stal Gorzów. Wszystko jest związane z Derbami Ziemi Lubuskiej. Zarówno jeden, jak i drugi klub, dostanie dofinansowanie w wysokości 400 tysięcy złotych.
Kwota ta została przeznaczona na promocję regionu podczas meczów.
W oficjalnym podpisaniu umowy uczestniczyli: Władysław Komarnicki, senator Rzeczypospolitej Polskiej, Marcin Jabłoński, marszałek województwa lubuskiego, Waldemar Sadowski, prezes ebut.pl Stali, radna województwa Anna Synowiec oraz Stanisław Chomski i Oskar Paluch, czyli trener oraz zawodnik zespołu.

- Jestem szczególnie wzruszony, siedząc w tym pomieszczeniu, w którym czuję się jak w domu. Historia zatoczyła koło. Kiedy klub był zadłużony, nikt nie chciał z nami rozmawiać i nie chciał dać ani złotówki. Nie dostrzegano nas. Przeżywałem to, ale nic nie mogłem zrobić. Dziś siedzę obok marszałka Marcina Jabłońskiego i wiem, że jeśli wsparcie stało się normą, to tak będzie. A Stal Gorzów wypracowała sobie wizerunek, z którego jestem dumny. Dziękuję zarządowi, który pracuje tutaj non profit. To są przedsiębiorcy, którzy często sięgają do własnej kieszeni. Panie prezesie, życzę, aby po tej pomocy finansowej klub walczył w finale. Jestem bardzo wdzięczny panu marszałkowi, szczególnie za to zdanie, że wsparcie dla klubu będzie normą - powiedział Władysław Komarnicki, cytowany przez portal lubuskie.pl.

Wspomniany Jabłoński przyznał, że to nie jednorazowa sytuacja. Nie ukrywał także, że z przyjemnością gości w siedzibie klubu, który jest jedną z wielkich wartości województwa lubuskiego. - Dbamy o takie skarby."
źródło Sportowe fakty

Dajcie mi jeszcze jedną, dla brata, co? Czekaj, czekaj, czeka, czekaj, czekaj, co znaczy dajcie? Co znaczy dajcie?

Flagg
Trener
Posty: 6181
Rejestracja: 26 września 2018, o 08:30

Re: Żużlowe różności

#18893 Postautor: Flagg » 8 kwietnia 2024, o 09:37

Nie kumam tego wpisu? No dostali hajs od województwa i co w związku z tym?
Motor 2024: 1.Holder 2.Cierniak 3. Lindgren 4.Kubera 5.Zmarzlik 6.Przyjemski 7.Bańbor 8.Jaworski

Awatar użytkownika
Cooper
Trener
Posty: 7514
Rejestracja: 4 maja 2004, o 16:33
Lokalizacja: Made in Poland

Re: Żużlowe różności

#18894 Postautor: Cooper » 8 kwietnia 2024, o 09:39

Ile jeszcze tego szkodnika Komarnickiego będzie polski żużel promował? Za to co odwalił ws. SPP to nawet w Gorzowie powinien być wygwizdany.
Całe życie w drugiej lidze!- nieaktualne do odwołania :)

Gelo pisze:Żuk (którego nie krytykuję jako prezydenta miasta) [...]

ezbeg
Kadrowicz
Posty: 1614
Rejestracja: 14 listopada 2016, o 17:35

Re: Żużlowe różności

#18895 Postautor: ezbeg » 8 kwietnia 2024, o 10:04

I tam nawet Enea odeszła. Pięknie zresztą "wypruta" z ich granatowo-miedzianych kevlarów.

Karamba
Senior
Posty: 844
Rejestracja: 5 lipca 2021, o 14:24

Re: Żużlowe różności

#18896 Postautor: Karamba » 8 kwietnia 2024, o 10:28

Flagg pisze:Nie kumam tego wpisu? No dostali hajs od województwa i co w związku z tym?



Super humor widzę ,że rozumiemy się bez słów ładnie Ty nas wkręcasz niezły z Ciebie urwipołeć .

Awatar użytkownika
boxing
Kadrowicz
Posty: 1708
Rejestracja: 9 sierpnia 2004, o 22:15
Lokalizacja: Lublin

Re: Żużlowe różności

#18897 Postautor: boxing » 8 kwietnia 2024, o 17:13

Karamba pisze:"Teraz tym samym może pochwalić się ebut.pl Stal Gorzów. Wszystko jest związane z Derbami Ziemi Lubuskiej. Zarówno jeden, jak i drugi klub, dostanie dofinansowanie w wysokości 400 tysięcy złotych.
Kwota ta została przeznaczona na promocję regionu podczas meczów.
W oficjalnym podpisaniu umowy uczestniczyli: Władysław Komarnicki, senator Rzeczypospolitej Polskiej, Marcin Jabłoński, marszałek województwa lubuskiego, Waldemar Sadowski, prezes ebut.pl Stali, radna województwa Anna Synowiec oraz Stanisław Chomski i Oskar Paluch, czyli trener oraz zawodnik zespołu.

- Jestem szczególnie wzruszony, siedząc w tym pomieszczeniu, w którym czuję się jak w domu. Historia zatoczyła koło. Kiedy klub był zadłużony, nikt nie chciał z nami rozmawiać i nie chciał dać ani złotówki. Nie dostrzegano nas. Przeżywałem to, ale nic nie mogłem zrobić. Dziś siedzę obok marszałka Marcina Jabłońskiego i wiem, że jeśli wsparcie stało się normą, to tak będzie. A Stal Gorzów wypracowała sobie wizerunek, z którego jestem dumny. Dziękuję zarządowi, który pracuje tutaj non profit. To są przedsiębiorcy, którzy często sięgają do własnej kieszeni. Panie prezesie, życzę, aby po tej pomocy finansowej klub walczył w finale. Jestem bardzo wdzięczny panu marszałkowi, szczególnie za to zdanie, że wsparcie dla klubu będzie normą - powiedział Władysław Komarnicki, cytowany przez portal lubuskie.pl.

Wspomniany Jabłoński przyznał, że to nie jednorazowa sytuacja. Nie ukrywał także, że z przyjemnością gości w siedzibie klubu, który jest jedną z wielkich wartości województwa lubuskiego. - Dbamy o takie skarby."

I co, teraz komucha Komarnickiego nie boli marnotrawienie PUBLICZNYCH PIENIĘDZY przez kluby żużlowe? Bo może czerwonego ryja ogrzać w blasku, że "zorganizował" pieniądze dla Staleczki? Ciekawe czy jakiś dziennikarz zapyta o to - i z SSP i z samorządu pieniądze w pewien sposób publiczne - a ze SSP chociaż z wypracowanego zysku. SSP go bolały bo Motor. Publiczna kasa z samorządu nie - bo Staleczka. Komunistyczny DZIAD !
Mini-zuzel w Lublinie i mamy co roku swojego Hliba a moze nawet Jonssona!

Karamba
Senior
Posty: 844
Rejestracja: 5 lipca 2021, o 14:24

Re: Żużlowe różności

#18898 Postautor: Karamba » 8 kwietnia 2024, o 17:20

Teraz zachwyty Władysława ale ja nawiązałem do 2020 roku.

"Motor Lublin dostał milion złotych od marszałka województwa lubelskiego. - Środki na wsparcie dla klubu Zarząd Województwa lubelskiego przeznaczył z Funduszy Europejskich w ramach marketingu gospodarczego - napisał na Facebooku marszałek Jarosław Stawiarski...
...Zgoła odmienne zdanie ma prezes Moje Bermudy Stali Gorzów Marek Grzyb. - To już zakrawa na skandal. Ciekawe co na to sportowa Polska. Nawet mi się nie chce tego bardziej komentować. Virus (oryginalna pisownia - dop. red.) pełną gębą - komentuje Grzyb także na Facebooku i tu mamy zgoła odmienne komentarze. - Pokażcie im na torze, że pieniądze nie jadą - to jedno z bardziej delikatnych wpisów."
żródło sportowe fakty .

Flagg
Trener
Posty: 6181
Rejestracja: 26 września 2018, o 08:30

Re: Żużlowe różności

#18899 Postautor: Flagg » 8 kwietnia 2024, o 17:27

Ale to wypowiedź Grzyba, a nie Komarnickiego :)
Motor 2024: 1.Holder 2.Cierniak 3. Lindgren 4.Kubera 5.Zmarzlik 6.Przyjemski 7.Bańbor 8.Jaworski

Karamba
Senior
Posty: 844
Rejestracja: 5 lipca 2021, o 14:24

Re: Żużlowe różności

#18900 Postautor: Karamba » 8 kwietnia 2024, o 21:05

Oczywiście ,że tak przypomniało mi się jak to pieniążki dla Motoru się nie podobały ale na Derby już są dobre z województwa . Tam mają chyba dyżury bo zazwyczaj atak stamtąd pochodzi nawet alimenciarza wyciągnęli . Natomiast Władysław przy okazji że Motor tyle pieniędzy ma mówił "Może dajmy sobie spokój i już zawieśmy im złote medale" O stawaniu na głowie ,żeby ich go pozbawić to już każdy słyszał .