Motor Lublin - Sparta Wrocław (07.06.2019, 20:30)

żużel w Lublinie
Wiadomość
Autor
Flagg
Trener
Posty: 6095
Rejestracja: 26 września 2018, o 08:30

Re: Motor Lublin - Sparta Wrocław (07.06.2019, 20:30)

#201 Postautor: Flagg » 8 czerwca 2019, o 10:51

Vaginator pisze:Ale nie wywieszajmy tu białej flagi. Wciąż wszystko zależy od nas. Toruń jest równie słaby, a nawet słabszy z kwartetem Kościuch-Kopeć-Bogdanowicz-Holta. Media po jednym meczu Norbiego, w którym zdobył 7 punktów ze słabym tego dnia Gorzowem zwiastują powrót do formy. Zobaczymy jak Toruniowi pójdą mecze u siebie z Grudziądzem, Wrocławiem, Zieloną. My póki co najsłabsze drużyny czyli CKM i Stal mamy przed sobą. A i Falubaz nie taki straszny wyjazdowo w obliczu startów Tondera&Krakowiaka.



NIkt nie wywiesza białej flagi, ale fakty świadczą przeciwko nam. Pewnie jak w niedzielę Gorzów zgarnie 3 pkt, to w kibiców wrócą siły i zacznie się ponowne liczenie, symulowanie itd. Tylko to wszystko będzie na nic, jeśli w drużynie nie dojdzie do jakiegoś wstrząsu. Nie wiem jakiego, ale Kępa i spółka muszą coś wymyślić. W Toruniu to zrobili i zadziałało, przynajmniej krótkofalowo, a moze i w dłuższej perspektywie. Jeśli przejdziemy na tym do porządku dziennego, to nic się nie zmieni. Nie mówię, żeby tutaj kogoś zwalniać czy zatrudniać. Ale jakieś kroki muszą w klubie podjąć, żeby tchnąc w ten zespół nowy duch, obrać nową strategię, bo ta co jest obecnie nie działa. Przerwa lipcowa mogłaby nam dobrze zrobić i dać czas pewne rzeczy wyjaśnić i naprostować, tylko problem w tym, ze do jej czasu może być już wszystko pozamiatane.
Motor 2024: 1.Holder 2.Cierniak 3. Lindgren 4.Kubera 5.Zmarzlik 6.Przyjemski 7.Bańbor 8.Jaworski

Awatar użytkownika
Kargolo
Trener
Posty: 4460
Rejestracja: 26 sierpnia 2011, o 10:55

Re: Motor Lublin - Sparta Wrocław (07.06.2019, 20:30)

#202 Postautor: Kargolo » 8 czerwca 2019, o 11:14

Fantys pisze:Halo wstawaj Zesrałeś się , Ale Seniorka ZG zrobi lepsza różnice . Chłopaku obudź się , nam trzeba przedewszystkim trenera z jajami !

Jak na razie to widzę, że większość tego forum włącznie z Tobą się zesrała.
Ciągle wszystko w rękach, nogach i sprzętach naszych zawodników. Mam nadzieję, że oni mają większą wiarę w utrzymanie niż duża część tego forum...
Przegraliśmy u siebie z dwiema piekielnie mocnymi drużynami, kandydatami do finału. Sparta przy takiej formie Fricke'a i po powrocie Taia może pokąsać Leszno. Toruń z tymi dwiema drużynami też nie ma prawa wygrać.

PS: Jak Wam nie pasuje Ekstraliga to zawsze można jeździć na Wilki do Krosna albo na Unię do Tarnowa. Jak dla mnie to nawet jak spadniemy to warto było awansować, chociażby na ten jeden sezon. Mnóstwo walki na torze, mnóstwo emocji w naszych meczach, najlepsi zawodnicy na świecie, niepowtarzalny klimat na stadionie (wczoraj znowu odpalone światełka, pełny stadion, wszyscy świetnie się bawią).

Awatar użytkownika
Moran
Junior
Posty: 348
Rejestracja: 20 czerwca 2011, o 00:23

Re: Motor Lublin - Sparta Wrocław (07.06.2019, 20:30)

#203 Postautor: Moran » 8 czerwca 2019, o 11:17

CKM1946 pisze:Jakoś nie wierzyłem że Grisza może coś kombinować ale dziś sprawdzali u was jednak to paliwo i gaźniki a on był nagle bardzo wolny. Śmierdzi to na kilometr.

Wszyscy byli wolniejsi niż zwykle, z wyjątkiem Lambo i juniorów. Po prostu inny tor.
Mimo to Grisza, gdyby nie nadział się na koło Dawida - miałby 10+1 (5).
Jeśli tyle ma robić niedopasowany, a spasowany pod komplet to ja to biorę w ciemno.
Nie jeździł 2 lata w kontakcie, być może inaczej by się zachował na tym łuku.
Fantys pisze:Dawid L chłopie , czy Ty umiesz kręcić głową na boki i rozglądać się ? po jaką cholerę przez 2,5 okrążenia blokujesz szybszego PM :O , powiem szczerze bardzo żałuje że GZ nie może jeździć bo Dawid był by pierwszym do odstrzału ,zero myslenia na torze.

Jadąc z Dawidem w parze masz 2 rywali na torze i jednego zawodnika który jedzie w nim jakąś "ćwiartkę IMP" i na pewno nie jedzie dla nas. Rywale traktują go jak przeciwnika, my nie i tracimy przez to.
Byłem wielkim przeciwnikiem jego obecności w kadrze chyba że jako kevlar.
Wolałem Jamroga czy Kościucha, ten pierwszy nieraz pracował na kolegów wywiązując się z zadania.
Niestety młody Lampart też dużo podłapał od starego. Oni jeżdżą indywidualne zawody, obierają dziwne ścieżki,
w obu przypadkach sprzęt przewyższa umiejętności kilkukrotnie.
Fantys pisze:Lambo byl szybki ale to dalej nie to co trzeba . Chłopak jak by tez się gdzies zgubił , stracił tego zęba

Jakoś przeszło bez echa przepuszczenie Janowskiego, bo inaczej się tego nie da nazwać.
Rzeczywiście można to nazwać pogubieniem, a jest to skutek długotrwałego już szukania prędkości
spokojny pisze:Moim zdaniem powinnismy jednak wykonac telefon do Grega, spytac czy jest w stanie pojechac na dobrym poziomie i go wziac na ta reszte sezonu.

Daj już spokój. Greg ma bardzo chorą żonę. Jest milionerem i ma swoje biznesy do których też nie ma teraz do końca głowy, a ty chcesz żeby zmienił kontynent i popyrkał bo Ziółek tak chce. To nie jest nawet śmieszne.
Vaginator pisze:Media po jednym meczu Norbiego, w którym zdobył 7 punktów ze słabym tego dnia Gorzowem zwiastują powrót do formy.

Zawsze uważałem i uważam Norbiego za dobrego żużlowca. Jak ogarnie sprzęt, może punktować jak u nas Paweł i kolejni znawcy ekstraligi będą przecierać oczy.
Gelo pisze:W startach Miesiąca wszystko jest źle. Puszcza sprzęgło 16 sekund za resztą, na dojściu do łuku skacze żabki na dwa a nawet trzy razy, kopie w tor, bo nie wie co zrobić z nogami przez co też się spowalnia.

Może klub powinien mu wykupić lekcje u Jasia Stachyry. Niech wystartuje byle jak ale będąc za rywalami ale bez odstawiania tego tańca godowego bo zanim rzuca się w pogoń (jest w tym nieziemski, brakuje mu siekiery w ręku) to mija dłuższy czas.
Niepokoi, że te starty są ... coraz gorsze.
KibicMotoru pisze:ylko zwycięstwo za 3 w Toruniu daje szanse na baraże, porażka spuszcza nas z ligi. To będzie mecz prawdy. Albo nasi pokażą , że mają jaja albo niestety po meczu w Toruniu, możemy szykować się na Nice 1 ligę.

To Toruń może przegrać u nas i nie spaść a my po porażce u nich spadamy? Ciekawe rozumowanie, ale totalnie z dupy.
Metalliczny pisze:Jazda Pawła naprawdę przyprawia o palpitację serca, to się naprawdę kiedyś skończy jakąś tragedią. I nie dziwię się, że ludzie z innych miast tracą do niego szacunek, pyrga go po tym torze bez ładu i składu.

Paweł jeszcze nikomu nie zrobił krzywdy. Jeździ ostro a to się nie podoba kibicom rywali.
Zazdroszczą skurwesyny. :)
Poza tym: Niech nas nienawidzą, byle... :)
Janusz Stachyra: Kto na nas trafi, bedzie miał problem i dalej będzie jeździć w drugiej lidze

Awatar użytkownika
Fantys
Senior
Posty: 985
Rejestracja: 17 sierpnia 2007, o 11:24

Re: Motor Lublin - Sparta Wrocław (07.06.2019, 20:30)

#204 Postautor: Fantys » 8 czerwca 2019, o 11:33

Kargolo pisze:
Fantys pisze:Halo wstawaj Zesrałeś się , Ale Seniorka ZG zrobi lepsza różnice . Chłopaku obudź się , nam trzeba przedewszystkim trenera z jajami !

Jak na razie to widzę, że większość tego forum włącznie z Tobą się zesrała.
Ciągle wszystko w rękach, nogach i sprzętach naszych zawodników. Mam nadzieję, że oni mają większą wiarę w utrzymanie niż duża część tego forum...
Przegraliśmy u siebie z dwiema piekielnie mocnymi drużynami, kandydatami do finału. Sparta przy takiej formie Fricke'a i po powrocie Taia może pokąsać Leszno. Toruń z tymi dwiema drużynami też nie ma prawa wygrać.

PS: Jak Wam nie pasuje Ekstraliga to zawsze można jeździć na Wilki do Krosna albo na Unię do Tarnowa. Jak dla mnie to nawet jak spadniemy to warto było awansować, chociażby na ten jeden sezon. Mnóstwo walki na torze, mnóstwo emocji w naszych meczach, najlepsi zawodnicy na świecie, niepowtarzalny klimat na stadionie (wczoraj znowu odpalone światełka, pełny stadion, wszyscy świetnie się bawią).



Wiesz co jak malo kto ja w chłopaków ciągle mocno wierzę , i teksty typu że się zesrałem sa nie na miejscu . Ale trenowac trenowac trenować !!!!

Czarek
Trener
Posty: 5268
Rejestracja: 16 marca 2004, o 10:50

Re: Motor Lublin - Sparta Wrocław (07.06.2019, 20:30)

#205 Postautor: Czarek » 8 czerwca 2019, o 11:34

Moran pisze:Poza tym: Niech nas nienawidzą, byle... :)

z nas się nie śmiali.

Niestety jesteśmy pośmiewiskiem Ekstraligi. Dostajemy prezenty w postaci osłabienia rywali (Leszno - Hampel, Zielona Góra - mocno poobijany Dudek, Toruń - Kościuch, Wrocław - Liszka i Woffinden) i nie potrafimy tego wykorzystać. Głupio tracimy punkty dzięki niewłaściwemu odczytywaniu toru i rzadko spotykanym decyzjom taktycznym. Marnowany jest szokujący potencjał kibicowski. Z Klubu dochodzą sygnały, że tak będzie już do końca sezonu. Być może jest to spowodowane słabymi prognozami finansowymi i dotyczącymi nowego stadionu.
Dyktator forum: Czarek ban na tydzień, reszta ostrzeżenia.

Awatar użytkownika
KeslleY
Junior
Posty: 311
Rejestracja: 19 kwietnia 2010, o 14:23
Lokalizacja: Lublin

Re: Motor Lublin - Sparta Wrocław (07.06.2019, 20:30)

#206 Postautor: KeslleY » 8 czerwca 2019, o 11:38

Generalnie rzecz ujmując to nie ma zbyt wielu aspektów pozwalających myśleć pozytywnie o przyszłości.

Bez wstrząsu raczej nic nie zmieni się już do końca sezonu, jak widać na Wiktora krytyka zadziałała lepiej niż dobrze.
"...pocieszać po porażkach, cieszyć po zwycięstwach..."

heartteam
Posty: 9
Rejestracja: 11 maja 2019, o 09:46

Re: Motor Lublin - Sparta Wrocław (07.06.2019, 20:30)

#207 Postautor: heartteam » 8 czerwca 2019, o 11:40

Ja też uważam że brak treningów to poważny problem. W Lampart pojeździł trochę w zawodach juniorskich u nas kilka dni temu i wczoraj woził seniorów Sparty za sobą. Przypadek? Jak nie potrafimy jeździć na ubitym to sobie ubijmy ten tor na trening jeden czy dwa

Awatar użytkownika
Vaginator
Senior
Posty: 572
Rejestracja: 2 listopada 2018, o 12:42

Re: Motor Lublin - Sparta Wrocław (07.06.2019, 20:30)

#208 Postautor: Vaginator » 8 czerwca 2019, o 11:56

Fantys pisze:
Kargolo pisze:
Fantys pisze:Halo wstawaj Zesrałeś się , Ale Seniorka ZG zrobi lepsza różnice . Chłopaku obudź się , nam trzeba przedewszystkim trenera z jajami !

Jak na razie to widzę, że większość tego forum włącznie z Tobą się zesrała.
Ciągle wszystko w rękach, nogach i sprzętach naszych zawodników. Mam nadzieję, że oni mają większą wiarę w utrzymanie niż duża część tego forum...
Przegraliśmy u siebie z dwiema piekielnie mocnymi drużynami, kandydatami do finału. Sparta przy takiej formie Fricke'a i po powrocie Taia może pokąsać Leszno. Toruń z tymi dwiema drużynami też nie ma prawa wygrać.

PS: Jak Wam nie pasuje Ekstraliga to zawsze można jeździć na Wilki do Krosna albo na Unię do Tarnowa. Jak dla mnie to nawet jak spadniemy to warto było awansować, chociażby na ten jeden sezon. Mnóstwo walki na torze, mnóstwo emocji w naszych meczach, najlepsi zawodnicy na świecie, niepowtarzalny klimat na stadionie (wczoraj znowu odpalone światełka, pełny stadion, wszyscy świetnie się bawią).



Wiesz co jak malo kto ja w chłopaków ciągle mocno wierzę , i teksty typu że się zesrałem sa nie na miejscu . Ale trenowac trenowac trenować !!!!


Nie na miejscu, a do mnie "Zesrałeś sie" :D Kolego, czytaj trochę co piszesz.

Awatar użytkownika
Kargolo
Trener
Posty: 4460
Rejestracja: 26 sierpnia 2011, o 10:55

Re: Motor Lublin - Sparta Wrocław (07.06.2019, 20:30)

#209 Postautor: Kargolo » 8 czerwca 2019, o 12:18

Fantys pisze:Halo wstawaj Zesrałeś się

Fantys pisze:i teksty typu że się zesrałem sa nie na miejscu

:lol:

heartteam
Posty: 9
Rejestracja: 11 maja 2019, o 09:46

Re: Motor Lublin - Sparta Wrocław (07.06.2019, 20:30)

#210 Postautor: heartteam » 8 czerwca 2019, o 12:19

Czy nie można ubić toru i zrobić ze 2 treningi?

Awatar użytkownika
kibicLBN
Trener
Posty: 6375
Rejestracja: 23 lipca 2009, o 21:47

Re: Motor Lublin - Sparta Wrocław (07.06.2019, 20:30)

#211 Postautor: kibicLBN » 8 czerwca 2019, o 12:25

Wiadomą rzeczą jest to że nasza rola to trzymać kciuki i wspierać zespół. Będę to robić jak idzie dobrze jak i źle. Jednak oszukiwać się w nieskończoność się nie da. Jesteśmy bardzo słabi, po prostu. Obraz zniekształcił nam mecz z Grudziadzem, a tak poza tym jest strasznie cienko, przyszedł Łaguta osłabła reszta i jesteśmy w tym samym punkcie, przed sezonem szanse wyglądały na znikome i teraz to widać, są już właściwie tylko matematyczne
Nie ma ludzi niezastąpionych, ale są ludzie niepowtarzalni.

Hotell1
Posty: 63
Rejestracja: 26 października 2018, o 18:14

Re: Motor Lublin - Sparta Wrocław (07.06.2019, 20:30)

#212 Postautor: Hotell1 » 8 czerwca 2019, o 12:30

Sportowo jesteśmy najgorszym zespołem, ale nie spadniemy, bo powiększa ligę ☺

Awatar użytkownika
Vaginator
Senior
Posty: 572
Rejestracja: 2 listopada 2018, o 12:42

Re: Motor Lublin - Sparta Wrocław (07.06.2019, 20:30)

#213 Postautor: Vaginator » 8 czerwca 2019, o 12:32

Ale tu przecież nie ma oszukwiania. Mamy ligę dwóch prędkości: Leszno, Wrocław, Zielona Góra, Grudziądz - Gorzów, Częstochowa, Lublin, Toruń. Toruń jechał u siebie z Częstochową i Gorzowem. My do tej pory jechaliśmy z przyszłymi finalistami Ekstraligi. Ktoś powie, że z Toruniem wygraliśmy tylko +6, ale wtedy tor zrobił nam komisarz, liczył się głownie start, a to akurat Torunianie potrafią robić w tym sezonie (wygrywali starty choćby i we Wrocławiu). Poczekajmy z weryfikacją do końca, bo choćby i bez Woffindena to 6 startów Drabika robi swoje.

Junshiro
Posty: 7
Rejestracja: 6 czerwca 2019, o 14:22

Re: Motor Lublin - Sparta Wrocław (07.06.2019, 20:30)

#214 Postautor: Junshiro » 8 czerwca 2019, o 12:54

Kargolo pisze:niepowtarzalny klimat na stadionie (wczoraj znowu odpalone światełka, pełny stadion, wszyscy świetnie się bawią).


Zajęte całe rzędy miejsc 5 minut po otwatciu bram, nalogowi palacze po każdym biegu, włóczykije po koszyki z perłami.
Z brzegu krytej zaobserwowałem, że zaraz obok trybuny krytej kilkunastu kretynów słownie rzuciło się na chlopaka który wstał na rozpoczęcie biegu każąc mu siadać na dupie. Rzeczywiście klimat wspaniały. Inną kwestią jest to, że szybko ucichli widząc zapędy kibica w ich stronę
Czasem tęskno za niższą ligą.

Awatar użytkownika
dannie
Kadrowicz
Posty: 1742
Rejestracja: 13 października 2003, o 15:08
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Motor Lublin - Sparta Wrocław (07.06.2019, 20:30)

#215 Postautor: dannie » 8 czerwca 2019, o 13:09

Dobrze, że Sparta jedzie do Torunia dopiero w sierpniu. Tai dojdzie (miejmy nadzieję) do siebie. Natomiast z Gorzowem u siebie powinni dać sobie radę z ZZ.
Obrazek

Awatar użytkownika
Gelo
Leszek Demski
Posty: 13264
Rejestracja: 23 września 2002, o 12:11
Lokalizacja: Lublin

Re: Motor Lublin - Sparta Wrocław (07.06.2019, 20:30)

#216 Postautor: Gelo » 8 czerwca 2019, o 13:14

Ja niestety po wczorajszym meczu się podłamałem. Chodzi o to, że pojechaliśmy na bardzo słabym poziomie - wielopłaszczyznowo. Wreszcie normalny mecz Wiktora pokazał, że to reszta jest w lesie. Z taką jazdą dostaniemy wszystko do końca sezonu. W każdej drużynie są mistrzowie i wicemistrzowie świata, mistrzowie Europy. Żeby zmniejszyć dystans trzeba świetnego sprzętu dopasowania do własnego toru, którego nie ma, komunikacji na torze żeby dowozić takie biegi jak z Taiem czy z Drabikiem. Na Motoarenie jest ten problem, że można wyprzedzać na wiele sposobów. A Holdery wyjazdowe a domowe to ogromna różnica - zwłaszcza Chris. Czarno to widzę

Awatar użytkownika
kibicLBN
Trener
Posty: 6375
Rejestracja: 23 lipca 2009, o 21:47

Re: Motor Lublin - Sparta Wrocław (07.06.2019, 20:30)

#217 Postautor: kibicLBN » 8 czerwca 2019, o 13:23

Vaginator pisze:Ale tu przecież nie ma oszukwiania..

Tu chyba sobie żartujesz? A co to jest?
Vaginator pisze:My do tej pory jechaliśmy z przyszłymi finalistami Ekstraligi. Ktoś powie, że z Toruniem wygraliśmy tylko +6, ale wtedy tor zrobił nam komisarz, liczył się głownie start, a to akurat Torunianie potrafią robić w tym sezonie (wygrywali starty choćby i we Wrocławiu). Poczekajmy z weryfikacją do końca, bo choćby i bez Woffindena to 6 startów Drabika robi swoje.

My jechaliśmy zewszystkimi i wszyscy nas leją! Z zagubionym Toruniem, z zz ratujemy się przed przegraną i nie chcę słuchać o komisarzach, tor miał być główną bronią...

Hotell1 pisze:Sportowo jesteśmy najgorszym zespołem, ale nie spadniemy, bo powiększa ligę ☺

Bardzo bym tego nie chciał, nawet jeśli miało by to nas utrzymać, to miało by tak tragiczny wpływ na cały ligowy żużel w Polsce, że nawet strach rozwijać wątek.
Nie ma ludzi niezastąpionych, ale są ludzie niepowtarzalni.

Awatar użytkownika
Kargolo
Trener
Posty: 4460
Rejestracja: 26 sierpnia 2011, o 10:55

Re: Motor Lublin - Sparta Wrocław (07.06.2019, 20:30)

#218 Postautor: Kargolo » 8 czerwca 2019, o 13:30

Junshiro pisze:
Kargolo pisze:niepowtarzalny klimat na stadionie (wczoraj znowu odpalone światełka, pełny stadion, wszyscy świetnie się bawią).


Zajęte całe rzędy miejsc 5 minut po otwatciu bram, nalogowi palacze po każdym biegu, włóczykije po koszyki z perłami.
Z brzegu krytej zaobserwowałem, że zaraz obok trybuny krytej kilkunastu kretynów słownie rzuciło się na chlopaka który wstał na rozpoczęcie biegu każąc mu siadać na dupie. Rzeczywiście klimat wspaniały. Inną kwestią jest to, że szybko ucichli widząc zapędy kibica w ich stronę
Czasem tęskno za niższą ligą.

No faktycznie. Ja też tęsknię za Hadkiem, Edbergiem, Madejem i Pulczasami. To były czasy. Przyjeżdżał Kaskad Równe i KSM Krosno, ale za to można było spokojnie usiąść na jednym miejscu, na drugim położyć sobie bluzę, a na siedzenie rząd niżej zarzucić nogi. W dodatku przyjeżdżali juniorzy ledwo trzymający się na motocyklu i dzwon w juniorskim to był pewniaczek.
Kurrrrłaaaa kiedyś to było! Po cośmy awansowali ja się pytam?!
Prawie ćwierć wieku czekania a Wy płaczecie jak małe dzieci, bo wszystko Wam przeszkadza.

Awatar użytkownika
Cz@rek
Trener
Posty: 2835
Rejestracja: 16 maja 2004, o 15:17
Lokalizacja: lublin

Re: Motor Lublin - Sparta Wrocław (07.06.2019, 20:30)

#219 Postautor: Cz@rek » 8 czerwca 2019, o 13:32

Zawodnicy powinni za karę podpisać z nami kontrakt w I lidzie :cool:

Awatar użytkownika
GIGI
Trener
Posty: 2673
Rejestracja: 27 marca 2003, o 11:07

Re: Motor Lublin - Sparta Wrocław (07.06.2019, 20:30)

#220 Postautor: GIGI » 8 czerwca 2019, o 14:06

Hotell1 pisze:Sportowo jesteśmy najgorszym zespołem, ale nie spadniemy, bo powiększa ligę ☺


Mylisz sie. Umowa z TV podpisana jest na dwa lata.

jerry78
Trener
Posty: 4535
Rejestracja: 16 czerwca 2007, o 20:18
Lokalizacja: Lublin

Re: Motor Lublin - Sparta Wrocław (07.06.2019, 20:30)

#221 Postautor: jerry78 » 8 czerwca 2019, o 15:49

Ciekawe czy Fricke dostał wsparcie sprzętowe w postaci dostrojonego silnika od swoich australijskich ziomków Doyla albo J. Holdera? Wszak Toruniowi nasza porażka była na rękę ...

Awatar użytkownika
Moran
Junior
Posty: 348
Rejestracja: 20 czerwca 2011, o 00:23

Re: Motor Lublin - Sparta Wrocław (07.06.2019, 20:30)

#222 Postautor: Moran » 8 czerwca 2019, o 16:19

Jeśli już to odkupił jeden maciejowy silnik, podobny do tego który ujeżdżał gdy janowski był kontuzjowany.
Doyla los Torunia obchodzi tyle co Wiktora los Lublina
Janusz Stachyra: Kto na nas trafi, bedzie miał problem i dalej będzie jeździć w drugiej lidze

Awatar użytkownika
jacur78
Senior
Posty: 603
Rejestracja: 25 października 2003, o 16:39
Lokalizacja: Poole

Re: Motor Lublin - Sparta Wrocław (07.06.2019, 20:30)

#223 Postautor: jacur78 » 8 czerwca 2019, o 19:44

Dobra. Emocje opadly i czas na chlodna ocene. Mamy pierwszoligowy sklad, ktory dotad jedzie ponad plan, ale ten mecz przy nieobecnosci Taia nalezalo wygrac. Dlaczego? Bo Wrocek oprocz Magica i Drabika ma rowniez pierwszoligowy sklad. I prosze mi tu nie mowic, ze bez Woofiego to kandydat do medali, bo Czugunow ,Milik, Jamrog czy Fricke to sredniacy.
U nas jedyny zawodnik do ktorego mam pretensje to Lambert. Wiem ze jest mlody, ze wydawal sie szybszy niz ostatnio, ale na litosc boska trzeba go zawsze zestawic z rywalami. Dla mnie takim odnosnikiem dla Lamberta powinien byc Fricke. Zawsze uwazalem Roberta za lepszego zawodnika niz Max. W zeszlym roku zarowno w Angli a przede wszystkim w Szwecji, Lambo wciagal go nosem, w tym sezonie Fricke, wyglada o niego lepiej ...I tego nie potrafie uzasadnic. Wystarczy odwrocic ich zdobycze punktowe i wynik bylby zgola inny... Pretensje do Lamparta czy Miesiaca...bez jaj. Obaj mieli byc najgorszymi Polakami w lidze, ale Lambo to inna beczka. Lambo mial byc na poziomie Fricka, a nie jest. To Lambo jest najwiekszym rozczarowaniem i to on musi zaczac jechac aby Motor sie utrzymal... Ja ciagle w niego wierze, bo to moj ulubieniec, ale musi zaczac jechac na miare swego talentu, bo takiego regresu u niego sie nie spodziewalem....
Motor 2023: 1.Zmarzlik 2.Hampel 3.Holder 4. Kubera 5. Lindgren 6.Cierniak 7.Banbor 8.Lampart

Awatar użytkownika
Gelo
Leszek Demski
Posty: 13264
Rejestracja: 23 września 2002, o 12:11
Lokalizacja: Lublin

Re: Motor Lublin - Sparta Wrocław (07.06.2019, 20:30)

#224 Postautor: Gelo » 8 czerwca 2019, o 20:02

Niestety tak. Lambo to największe rozczarowanie do tej pory. To miała być lokomotywa a wszędzie jedzie słabiej.

Flagg
Trener
Posty: 6095
Rejestracja: 26 września 2018, o 08:30

Re: Motor Lublin - Sparta Wrocław (07.06.2019, 20:30)

#225 Postautor: Flagg » 8 czerwca 2019, o 20:11

Fantys pisze:
Halo wstawaj Zesrałeś się , Ale Seniorka ZG zrobi lepsza różnice . Chłopaku obudź się , nam trzeba przedewszystkim trenera z jajami !



Paradoksalnie ZG może być łatwiejszym rywalem (co nie znaczy, ze łatwym) rywalem niż Sparta. Wrocław załatwił nas rezerwami zwykłymi Drabika. Przy meczu na styk, Zielona nie będzie miała takiego komfortu. Oczywiście oni mają 3 seniorów na poziomie TOP 8 SGP, a do tego jeszcze dwóch, którzy u nas kwalifikowaliby się na liderów, no ale każdemu moze zdarzyć się słabszy dzień :P
Motor 2024: 1.Holder 2.Cierniak 3. Lindgren 4.Kubera 5.Zmarzlik 6.Przyjemski 7.Bańbor 8.Jaworski