Motor Lublin - Sparta Wrocław (07.06.2019, 20:30)

żużel w Lublinie
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Gelo
Leszek Demski
Posty: 13362
Rejestracja: 23 września 2002, o 12:11
Lokalizacja: Lublin

Re: Motor Lublin - Sparta Wrocław (07.06.2019, 20:30)

#151 Postautor: Gelo » 7 czerwca 2019, o 23:19

Grudziądz po meczu u nas kiedy straciliśmy AJ też został okrzyknięty frajerem roku. Generalnie to Chyba by było na tyle jeżeli chodzi o Ekstraligę. Wymęczone wygrane z dwiema najslabszymi drużynami i przebłyski na wyjazdach przesłonily nam prawdziwy obraz, że jedziemy z potentatami składem pierwszoligowym. Słabiutko to wyglądało. Nadzieję ma utrzymanie zmalały do mimimum

Awatar użytkownika
KeslleY
Junior
Posty: 311
Rejestracja: 19 kwietnia 2010, o 14:23
Lokalizacja: Lublin

Re: Motor Lublin - Sparta Wrocław (07.06.2019, 20:30)

#152 Postautor: KeslleY » 7 czerwca 2019, o 23:21

A i jeszcze słówko o Griszy.

Od próby tory był tragicznie wolny, podobnie jak w poprzednich spotkaniach Lambert. Nie wiem czy się przestraszył kontroli, czy może coś było na rzeczy, ale dla mnie to duży znak zapytania.
"...pocieszać po porażkach, cieszyć po zwycięstwach..."

Talmai
Junior
Posty: 485
Rejestracja: 19 czerwca 2011, o 22:39

Re: Motor Lublin - Sparta Wrocław (07.06.2019, 20:30)

#153 Postautor: Talmai » 7 czerwca 2019, o 23:30

Zaratustra pisze:Pretensje można mieć właściwie tylko do Łaguty, bo to jedyny zawodnik z extraligi. Sędzia nam sprzyjał, okoliczności nam sprzyjały, juniorzy pojechali mecz życia, więc jeżeli wynik brzmi 42:48 , to już chyba nie powinniśmy mieć złudzeń.

Nie wiem w jaki sposób sprzyjał nam sędzia. Laguta nadział się na koło Dawida i wywrócił Taia - został wykluczony.
Więcej grzechów nie pamiętam.
Ja do Rosjanina pretensji nie mam, jechał tak naprawdę 4 biegi.
Powiem więcej, posiadanie starego Lamparta w składzie wielokrotnie rodzi problemy na torze dla innych.
Dotychczas najczęściej dla Michelsena, ale bardziej normalne trajektorie obierają Lambert i juniorzy,
więc wolałbym żeby oni jeździli maksa a pod 10 był kevlar. Szlag mnie trafiał jak Lampart jechał za Jamrogem,
miałem nadzieję że szybko zdefektuje. Ten gość nigdy w życiu nie wyprzedził normalnego żużlowca.
Jednak Łełek jest największym winowajcą, to co wyczyniał na starcie było tragiczne i nie mam na myśli samej straty
a techniki startu i dojazdu do łuku.
Tak jak pisałem przed meczem, Wrocław ma rezerwy w Fricku i to się potwierdziło.
Tor inny niż zwykle, nasi źle spasowani. Miesiąc, Grisza i MM gorzej ale na jedno wyszło bo juniorzy dużo ponad normę.
Dziś przegraliśmy z Grudziądzem czy Częstochową u siebie tylko z Wrocławiem który jest drużyną na play-off.
Częstochowa też z nimi dostała baty u siebie.

Ja liczę, że Toruń wygra w Gorzowie i przegra u siebie z Wrocławiem, wtedy nadal będzie w kiepskim położeniu a Stal już bardzo kiepskim. My musimy wygrać z Częstochową i z Gorzowem najlepiej za 3.
Ostatnio zmieniony 7 czerwca 2019, o 23:37 przez Talmai, łącznie zmieniany 1 raz.

Klops1
Senior
Posty: 802
Rejestracja: 28 października 2018, o 15:23

Re: Motor Lublin - Sparta Wrocław (07.06.2019, 20:30)

#154 Postautor: Klops1 » 7 czerwca 2019, o 23:33

Chyba każdy z nas czuje się po tym meczu jak zbity pies...

Porażka porażką, Sparta jest dobrą drużyną i przegrana z nimi to żaden wstyd.

Najgorsze jest to, że ciężko jakiekolwiek wnioski wyciągnąć po tym meczu.

Co poprawić przed następnym meczem, kiedy cała drużyna, prócz dla odmiany juniorów, jedzie słabo lub przeciętnie?

Z kim mamy wygrać w tym sezonie jeśli przegrywamy z Wrocławiem, który jedzie bez Taia?

Tyle pytań i absolutna pustka w głowie. Ciężkie zadanie przed sztabem i zarządem żeby to poukładać i zawalczyć jeszcze o to utrzymanie po takiej weryfikacji.

Mimo wszystko dziękuję chłopakom za walkę, jednego czego nie zabrakło to motywacji i ambicji.

Wiktory brawo.

Reszta do zapomnienia.

Awatar użytkownika
WBA
Szkółkowicz
Posty: 274
Rejestracja: 4 lipca 2003, o 13:20
Lokalizacja: Lublin-zone
Kontakt:

Re: Motor Lublin - Sparta Wrocław (07.06.2019, 20:30)

#155 Postautor: WBA » 7 czerwca 2019, o 23:37

Zaratustra pisze:
niespokojny pisze:A Lambert to w jakim celu? Zmienia robote?


Lambert w przyszłym sezonie powinien jeździć w extralidze. Potrzeba mu klubu, w którym się odbije. Na moje oko może być to Wrocław :) Miesiąc też powinien spróbować swoich sił. Skoro Jamrogowi się udaje, to Pawłowi tez powinno.


Miesiąc to niech najpierw zgłębi tajniki startów, bo tego na trzeźwo /na nietrzeźwo też/ nie da się oglądać
nic

Awatar użytkownika
Vaginator
Senior
Posty: 572
Rejestracja: 2 listopada 2018, o 12:42

Re: Motor Lublin - Sparta Wrocław (07.06.2019, 20:30)

#156 Postautor: Vaginator » 7 czerwca 2019, o 23:37

Malkontenci niech tam jeszcze spadku nie wieszczą, bo w tej chwili zrównujemy się w porażkach z Toruniem. Australijczykom nasz tor zawsze leżał i jak widać dzisiaj tym czarnym koniem był Fricke ;) Trzeba trzymać kciuki za Spartę, żeby pocisnęła w Toruniu Apator.

Awatar użytkownika
maestro76
Zawodowiec
Posty: 1112
Rejestracja: 23 listopada 2003, o 16:56
Lokalizacja: Åšwidnik

Re: Motor Lublin - Sparta Wrocław (07.06.2019, 20:30)

#157 Postautor: maestro76 » 7 czerwca 2019, o 23:43

Po tym co dziś widziałem w parku to śledź mało się w majtki nie zeszczal ze szczęścia. Więc na bank toruniowi odpuszczą zeby nas udupic.
never ride faster than your angel can fly

samba
Senior
Posty: 573
Rejestracja: 25 września 2018, o 12:16

Re: Motor Lublin - Sparta Wrocław (07.06.2019, 20:30)

#158 Postautor: samba » 7 czerwca 2019, o 23:44

Możemy zakłamywać rzeczywistość ale w meczach z nami nie było Taia, Hampela, Kołodzieja, Artioma Łaguty. Powinnismy miec 8 punktow (bo kazda inna druzyna by wykorzystala takie oslabienia i to na wlasnym torze) a mamy 4. Częstochowa przegrała z Wrockiem to prawda ale Woffinden zrobil 12 pkt.

Zaratustra
Kadrowicz
Posty: 1523
Rejestracja: 10 marca 2005, o 10:24
Lokalizacja: Lublin

Re: Motor Lublin - Sparta Wrocław (07.06.2019, 20:30)

#159 Postautor: Zaratustra » 7 czerwca 2019, o 23:44

Talmai pisze:
Zaratustra pisze:Pretensje można mieć właściwie tylko do Łaguty, bo to jedyny zawodnik z extraligi. Sędzia nam sprzyjał, okoliczności nam sprzyjały, juniorzy pojechali mecz życia, więc jeżeli wynik brzmi 42:48 , to już chyba nie powinniśmy mieć złudzeń.

Nie wiem w jaki sposób sprzyjał nam sędzia. Laguta nadział się na koło Dawida i wywrócił Taia - został wykluczony.
Więcej grzechów nie pamiętam..


W biegu , w którym taśmy dotknął Lampart Łaguta poruszył się na starcie, za co powinien zostać wykluczony. Miesiąc za celowe zajechanie drogi Wojdyle powinien otrzymać ostrzeżenie, Michelsen po ataku na Jamroga mógł zostać wykluczony. Ostatni przypadek dyskusyjny, ale jednak decyzja w nasza stronę.

Ogólnie widać było ciśnienie w naszej ekipie w tym meczu. Chyba wiedzieli, że jadą o życie ;) O dziwo najlepiej nerwy znieśli juniorzy...

Awatar użytkownika
kibicLBN
Trener
Posty: 6449
Rejestracja: 23 lipca 2009, o 21:47

Re: Motor Lublin - Sparta Wrocław (07.06.2019, 20:30)

#160 Postautor: kibicLBN » 7 czerwca 2019, o 23:55

Mam wrażenie jakby przyjście Łaguty nic nie zmieniło, mimo że facet robi sporo punktów. Ten mecz nie mógł tak wyglądać. Przykro to pisać, ale praktycznie pozamiatane ...
Nie ma ludzi niezastąpionych, ale są ludzie niepowtarzalni.

rafir
Junior
Posty: 473
Rejestracja: 17 kwietnia 2005, o 20:30
Lokalizacja: Lublin

Re: Motor Lublin - Sparta Wrocław (07.06.2019, 20:30)

#161 Postautor: rafir » 7 czerwca 2019, o 23:57

Dziś nie ma dla nas żadnego usprawiedliwienia. Mieliśmy wszystko co potrzeba: Griszę, punktujących juniorów, fajny "niekomisarzowy" tor do walki, a na dodatek przeciwnika pozbawionego lidera. I nie wystarczyło. Trzeba zejść na ziemię i powiedzieć sobie wprost, że do zespołów z czołowej 4-ki czy też 5-ki nie mamy co startować. Naszymi przeciwnikami w tej lidze są tylko Gorzów i Toruń. Można się jedynie zastanawiać jakim cudem wygraliśmy z Grudziądzem. Pewnie dlatego, że Dawid pojechał prawdopodobnie najlepszy mecz w swojej karierze i więcej takich cudów nie będzie.

Tak jak już kiedyś mówiłem, w obecnej ekstralidze nie ma czegoś takiego jak handicap własnego toru. Każdy potrafi pojechać wszędzie. Jedynie Grudziądz jest na tyle specyficzny, że jeszcze idealnie spasowani miejscowi zawodnicy potrafią to wykorzystać. Leszno i Wrocław przyjechali po swoje. To samo zrobią ZG i najprawdopodobniej Częstochowa. Dzisiejszym meczem zamknęliśmy sobie drzwi do 6. miejsca. Mamy przed sobą mecz o życie w Toruniu i być może rozpaczliwą walkę o 7. lokatę. Porażką z Get Wellem kończymy praktycznie swoją przygodę z Eligą.

Awatar użytkownika
RadeKas
Trener
Posty: 4930
Rejestracja: 5 listopada 2003, o 19:06
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Motor Lublin - Sparta Wrocław (07.06.2019, 20:30)

#162 Postautor: RadeKas » 7 czerwca 2019, o 23:58

kibicLBN pisze:Mam wrażenie jakby przyjście Łaguty nic nie zmieniło, mimo że facet robi sporo punktów. Ten mecz nie mógł tak wyglądać. Przykro to pisać, ale praktycznie pozamiatane ...


Ja mam wrażenie, że po przyjściu Łaguty pozostali przestali czuć, że muszą, bo teraz jest super lider, więc nie na nich ciąży cała presja teraz. Efektem tego jest powrót do pierwszoligowych standardó.
Richie Faulkner:
Good morning Poland! You were fuckin unreal last night!You blew the roof off!! It was an honor to play for you all.

Awatar użytkownika
kibicLBN
Trener
Posty: 6449
Rejestracja: 23 lipca 2009, o 21:47

Re: Motor Lublin - Sparta Wrocław (07.06.2019, 20:30)

#163 Postautor: kibicLBN » 8 czerwca 2019, o 00:00

Prawda? Jakby uszło powietrze.
Nie ma ludzi niezastąpionych, ale są ludzie niepowtarzalni.

Flagg
Trener
Posty: 6233
Rejestracja: 26 września 2018, o 08:30

Re: Motor Lublin - Sparta Wrocław (07.06.2019, 20:30)

#164 Postautor: Flagg » 8 czerwca 2019, o 00:00

Wygrał zespół lepszy i dojrzalszy. Tyle. Pokonali nas 21-letni Maksym Drabik i 24-letni Max Fricke. Mi tam się już nie chce słuchać wyjaśnień, ze tor nie pod nas, że mecz zagrożony, ze to, ze tamto. Tyle się mówiło o weryfikacji Motoru i dzisiaj ona nastąpiła. Mamy fajny skład walczaków, ale to są walczaki, które są jednak ten poziom za nisko. Lambert słusznie obawiał się Eligi. Dla niego to po prostu póki co za wysoko. Gdyby miał obywatelstwo Polski to byłby skarbem, ale bez niego, jest tylko bardzo przeciętnym zawodnikiem. Brakuje mu objeżdżenia na eligowych torach, cwaniactwa, wyrachowania i startów. Do tego ma po prostu gorszy sezon. Jego średnie w kazdej z lig, w których startuje mówią same za siebie. Paweł dzisiaj moze i był przyzwoicie szybki na trasie, ale starty to był kryminał i nie ma kompletnie zadnego znaczenia, czy jechałby z nr. 13, 9 czy 12, bo na pierwszym łuku wyjątkowo dobrze dzisiaj niosła zewnętrzna. O Łagucie nie będę pisać, bo mozemy być niemal pewni, ze wszystkie portale żużlowe przypasują sobie jego dyspozycję do afery paliwowej, a mi się w to bawić najzwyczajniej w świecie nie chce. Nasi liderzy wygrali dzisiaj 3 biegi.

Czy to koniec? Nie wiem, ale raczej tak. Cuda się zdarzają, moze taki zdarzy się za dwa tygodnie w Toruniu, gdzie przecież cuda są na porządku dziennym i bezdomni rozdają samochody. Ale skoro w LUblinie była w stanie wygrać Sparta w której 11 pkt robi Fricke, a 6 Jamróg, to tym bardziej moze Gorzów ze Zmarzlikiem, Thomsenem i Kasprzakiem, o Czewie nie wspominając. Jesteśmy najsłabszym zespołem w tej lidze. Mimo wszystko dziękuję chłopakom za walkę, bo tego odmówić im nie można. Po prostu pewnych rzeczy nie przeskoczysz. Pogrzeb jeszcze odraczamy o 2 tygodnie, potem pewnie o kolejny tydzień, bo człowiek będzie mieć nadzieję, ze moze z Zieloną się uda. Ale póki co nie ma ku temu żadnych logicznych przesłanek.

Osobne brawa dla Wiktora. Trochę pomyj zostało na niego wylanych przed dzisiejszym meczem (poniekąd słusznie). Chłopak się spiał i pokazał, ze potrafi. Był naszym najlepszym zawodnikiem. Rusko już zaciera ręce
Motor 2024: 1.Holder 2.Cierniak 3. Lindgren 4.Kubera 5.Zmarzlik 6.Przyjemski 7.Bańbor 8.Jaworski

simona
Szkółkowicz
Posty: 229
Rejestracja: 5 listopada 2011, o 16:49

Re: Motor Lublin - Sparta Wrocław (07.06.2019, 20:30)

#165 Postautor: simona » 8 czerwca 2019, o 00:03

Klops1 pisze:Chyba każdy z nas czuje się po tym meczu jak zbity pies...

Najgorsze jest to, że ciężko jakiekolwiek wnioski wyciągnąć po tym meczu.

Co poprawić przed następnym meczem, kiedy cała drużyna, prócz dla odmiany juniorów, jedzie słabo lub przeciętnie?

Z kim mamy wygrać w tym sezonie jeśli przegrywamy z Wrocławiem, który jedzie bez Taia?

Tyle pytań i absolutna pustka w głowie. Ciężkie zadanie przed sztabem i zarządem żeby to poukładać i zawalczyć jeszcze o to utrzymanie po takiej weryfikacji.
[/quote]
pytanie zasadnicze czyja była decyzja jak Wrocław spasował się z torem suchym twardym aby nie polewać toru w drugiej części zawodów ? zabronił sędzia ? jakoś na innych stadionach polewaczka jezdzi już po 2 biegu ! vide Częstochowa , a u nas jakoś tor robiony jest pod zawodników drużyny przeciwnej czy to nie jest dziwne ? i nie mówmy że komisarz itd na przygotowanie toru jest cały tydzień dzień i noc , ale no właśnie może tak ma być p J.Z chyba czas odpocząć i nie byłam na meczu tylko oglądałam w tv i piszę słuchając ożywioną dyskusję mojego ślubnego z kolegami .Brak trenera, toromistrza , treningów itd można wymieniać i chyba czas wrócić na swoje miejsce w szeregu do Nice PLŻ jeśli panowie J.K i P.W nic w tej materii nie zrobią.

kondzio78
Szkółkowicz
Posty: 227
Rejestracja: 22 sierpnia 2017, o 15:35

Re: Motor Lublin - Sparta Wrocław (07.06.2019, 20:30)

#166 Postautor: kondzio78 » 8 czerwca 2019, o 00:10

Kępa foszki na bok i...bo inaczej biznes niewypali.

samba
Senior
Posty: 573
Rejestracja: 25 września 2018, o 12:16

Re: Motor Lublin - Sparta Wrocław (07.06.2019, 20:30)

#167 Postautor: samba » 8 czerwca 2019, o 00:11

Z tego co słyszałem to sędzia zabronił lać toru przed ostatnią kolejką przed nominowanymi. Zrobiła się fajna burza pustynna jak zaczelo sypać :)

samba
Senior
Posty: 573
Rejestracja: 25 września 2018, o 12:16

Re: Motor Lublin - Sparta Wrocław (07.06.2019, 20:30)

#168 Postautor: samba » 8 czerwca 2019, o 00:14

P.S Hancock? :lol:

Awatar użytkownika
ptgt
Senior
Posty: 513
Rejestracja: 10 maja 2009, o 12:15

Re: Motor Lublin - Sparta Wrocław (07.06.2019, 20:30)

#169 Postautor: ptgt » 8 czerwca 2019, o 00:27

Bieg 14 to kryminał w naszym wykonaniu i to o czym wspominałem, brak znajomości własnego toru. Po tym co wyprawiał Śledź (3 starty Milika) myślałem, że to jawny sabotaż i uciułamy chociaż 2 punkty. Był Lidsey, młody Holder, więc teraz przyszedł czas na Jamroga, czego wielu się spodziewało. Bardzo obawiałem się Drabika, który zawsze dobrze tu jeździł. Jednorazowy wyjazd polewaczki to skandal. Lanie toru mogłoby by nam uratować tyłek, zanim Sparta zdążyła się przełożyć. Pierwsze zwycięstwo odnieśli dopiero w 10 wyścigu... ale kto miał tego dopilnować? Ziółkowski, który o mały włos przespałby zmianę w 5 wyścigu i pojechałby Kuromonow? Rozgrzeszam go trochę z manerwów taktycznych bo z tego co zauważyłem to o zmianach decydują Kępowie. Szkoda, że przez to nikt nie jest w stanie zerknąć co dzieje się z torem... Gra o tron rozpocznie się 21.09 w Toruniu i to chyba jedyny pozytyw, że do tego meczu jest aż dwa tygodnie.
#NajśmieszniejszaLigaŚwiata

rafir
Junior
Posty: 473
Rejestracja: 17 kwietnia 2005, o 20:30
Lokalizacja: Lublin

Re: Motor Lublin - Sparta Wrocław (07.06.2019, 20:30)

#170 Postautor: rafir » 8 czerwca 2019, o 00:30

TreleMorele pisze:Jeżeli chcemy zdobyć 48pkt to musi pojechać cała druzyna ,a nie 3,5 zawodnika.

Drabik 14+1
Janowski 12
Fricke 11+1
Jamróg 6+1
;-)

simona
Szkółkowicz
Posty: 229
Rejestracja: 5 listopada 2011, o 16:49

Re: Motor Lublin - Sparta Wrocław (07.06.2019, 20:30)

#171 Postautor: simona » 8 czerwca 2019, o 00:34

samba pisze:Z tego co słyszałem to sędzia zabronił lać toru przed ostatnią kolejką przed nominowanymi. Zrobiła się fajna burza pustynna jak zaczelo sypać :)


czy na pewno sędzia ? o to jest pytanie !!!!

Awatar użytkownika
Gelo
Leszek Demski
Posty: 13362
Rejestracja: 23 września 2002, o 12:11
Lokalizacja: Lublin

Re: Motor Lublin - Sparta Wrocław (07.06.2019, 20:30)

#172 Postautor: Gelo » 8 czerwca 2019, o 00:41

Dzisiaj chociaż twardo to nie sypało wcale w porównaniu z Toruniem. Może wiatr wiał w inną stronę. Nie ma tłumaczeń. Dowieziona nawierzchnia, zmiana geometrii ale nasi zawodnicy jeżdżą tu już sezon a niektórzy nawet dwa z rzędu. Idiotyczne rozegranie pierwszego łuku i wożenie się po płotach. Nędza
Ostatnio zmieniony 8 czerwca 2019, o 00:52 przez Gelo, łącznie zmieniany 1 raz.

Flagg
Trener
Posty: 6233
Rejestracja: 26 września 2018, o 08:30

Re: Motor Lublin - Sparta Wrocław (07.06.2019, 20:30)

#173 Postautor: Flagg » 8 czerwca 2019, o 00:45

simona pisze:
samba pisze:Z tego co słyszałem to sędzia zabronił lać toru przed ostatnią kolejką przed nominowanymi. Zrobiła się fajna burza pustynna jak zaczelo sypać :)


czy na pewno sędzia ? o to jest pytanie !!!!



Nie, to nie jest zadne pytanie. Decyzje o bronowaniu/polewaniu toru w trakcie zawodów podejmuje sędzia i komisarz toru. NIkt inny. Gospodarze nie mają tutaj nic do gadania
Motor 2024: 1.Holder 2.Cierniak 3. Lindgren 4.Kubera 5.Zmarzlik 6.Przyjemski 7.Bańbor 8.Jaworski

Talmai
Junior
Posty: 485
Rejestracja: 19 czerwca 2011, o 22:39

Re: Motor Lublin - Sparta Wrocław (07.06.2019, 20:30)

#174 Postautor: Talmai » 8 czerwca 2019, o 00:57

Zaratustra pisze:W biegu , w którym taśmy dotknął Lampart Łaguta poruszył się na starcie, za co powinien zostać wykluczony. Miesiąc za celowe zajechanie drogi Wojdyle powinien otrzymać ostrzeżenie, Michelsen po ataku na Jamroga mógł zostać wykluczony. Ostatni przypadek dyskusyjny, ale jednak decyzja w nasza stronę.

Wykluczenie za poruszenie gdy już w pierwszym biegu było w za faul pozbawiony zamiaru (bo kogoś trzeba było wykluczyć) to dla mnie przesada. Michelsen nie mógł być wykluczony bo wszystko zrobił profesorsko. Parę razy go wynosiło po przejechaniu przed Kubą, ale w końcu przytrzymał kredę i miał Jamroga po prawej stronie na równi ze sobą, wtedy wrocławianin już wiedział że jest po zabawie i koniec mijania się przed nosem.
Flagg pisze:Jesteśmy najsłabszym zespołem w tej lidze.

Na razie najsłabszym jest Toruń bo przegrał u siebie z Włókniarzem, a tenże Włókniarz przegrał u siebie ze Spartą.
Zatem nasza porażka ze Spartą ujdzie. Równie słaby co my jest Gorzów, który pokonał nas u siebie ale pomagał im w tym sędzia.

simona
Szkółkowicz
Posty: 229
Rejestracja: 5 listopada 2011, o 16:49

Re: Motor Lublin - Sparta Wrocław (07.06.2019, 20:30)

#175 Postautor: simona » 8 czerwca 2019, o 00:57

Flagg pisze:
simona pisze:
samba pisze:Z tego co słyszałem to sędzia zabronił lać toru przed ostatnią kolejką przed nominowanymi. Zrobiła się fajna burza pustynna jak zaczelo sypać :)


czy na pewno sędzia ? o to jest pytanie !!!!



Nie, to nie jest zadne pytanie. Decyzje o bronowaniu/polewaniu toru w trakcie zawodów podejmuje sędzia i komisarz toru. NIkt inny. Gospodarze nie mają tutaj nic do gadania


jakoś w innych ośrodkach polewaczka używana nawet bardzo często , ale w Lublinie są nowe priorytety i innowacyjność J.Z $$$$$ ważne że się zgadza :roll: yak było za poprzedniej ekipy gdzie prym wiódł J.Z z moim ulubieńcem D.S :oops: