Stelmet Falubaz Zielona Gora- Speed Car Motor Lublin ( 10.05.19 godz. 18:00 )

żużel w Lublinie
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Gelo
Leszek Demski
Posty: 13298
Rejestracja: 23 września 2002, o 12:11
Lokalizacja: Lublin

Re: Stelmet Falubaz Zielona Gora- Speed Car Motor Lublin ( 10.05.19 godz. 18:00 )

#276 Postautor: Gelo » 11 maja 2019, o 08:19

Czarek pisze:
Gelo pisze:Ja bym tak zrobił. Ale nie mogę uwierzyć, że facet, który wprowadził nas do ekstraligi, z takim doświadczeniem będzie jechał piach cały sezon. W dodatku daje się wykluczać jak szkółkowicz.


Tak trudno domyślić się o co chodzi Jonssonowi?

No ja serio nie wiem. Nie punktujesz nie zarabiasz.

Czarek
Trener
Posty: 5269
Rejestracja: 16 marca 2004, o 10:50

Re: Stelmet Falubaz Zielona Gora- Speed Car Motor Lublin ( 10.05.19 godz. 18:00 )

#277 Postautor: Czarek » 11 maja 2019, o 08:28

Gelo pisze:
Czarek pisze:
Gelo pisze:Ja bym tak zrobił. Ale nie mogę uwierzyć, że facet, który wprowadził nas do ekstraligi, z takim doświadczeniem będzie jechał piach cały sezon. W dodatku daje się wykluczać jak szkółkowicz.


Tak trudno domyślić się o co chodzi Jonssonowi?

No ja serio nie wiem. Nie punktujesz nie zarabiasz.


Bierzesz dobrą sumę na przygotowanie do sezonu, nie wydajesz grosza na sprzęt, olewasz jazdę, mało trenujesz, uśmiechasz się.
Dyktator forum: Czarek ban na tydzień, reszta ostrzeżenia.

Awatar użytkownika
KeslleY
Junior
Posty: 311
Rejestracja: 19 kwietnia 2010, o 14:23
Lokalizacja: Lublin

Re: Stelmet Falubaz Zielona Gora- Speed Car Motor Lublin ( 10.05.19 godz. 18:00 )

#278 Postautor: KeslleY » 11 maja 2019, o 08:32

Czarek pisze:
Gelo pisze:
Czarek pisze:
Tak trudno domyślić się o co chodzi Jonssonowi?

No ja serio nie wiem. Nie punktujesz nie zarabiasz.


Bierzesz dobrą sumę na przygotowanie do sezonu, nie wydajesz grosza na sprzęt, olewasz jazdę, mało trenujesz, uśmiechasz się.


AJ jest na tyle sytuowaną osobą, że taka suma mu nie robi większej różnicy. Raczej nie w tym rzecz.
"...pocieszać po porażkach, cieszyć po zwycięstwach..."

Czarek
Trener
Posty: 5269
Rejestracja: 16 marca 2004, o 10:50

Re: Stelmet Falubaz Zielona Gora- Speed Car Motor Lublin ( 10.05.19 godz. 18:00 )

#279 Postautor: Czarek » 11 maja 2019, o 08:37

Nie znam osoby aż tak dobrze sytuowanej, na której nie robi wrażenia kilka tys. stówek, więc nie podejmuję się dyskusji, ale gratuluję Ci dochodów lub obeznania w świecie krezusów.
Dyktator forum: Czarek ban na tydzień, reszta ostrzeżenia.

Awatar użytkownika
KeslleY
Junior
Posty: 311
Rejestracja: 19 kwietnia 2010, o 14:23
Lokalizacja: Lublin

Re: Stelmet Falubaz Zielona Gora- Speed Car Motor Lublin ( 10.05.19 godz. 18:00 )

#280 Postautor: KeslleY » 11 maja 2019, o 08:45

Skoro twierdzisz, że dla zawodnika, który pochodzi z politycznej rodziny milionerów, mającego niegdyś największy budżet jako zawodnik w GP, który w Czewie był w stanie jeździć na kontrakcie za pół-ceny tylko po to by tam zostać, pieniądze za przygotowanie są istotniejszą rzeczą niż cały sezon to ok. Niech tak będzie :)
"...pocieszać po porażkach, cieszyć po zwycięstwach..."

Awatar użytkownika
tezetomaniak
Trener
Posty: 4491
Rejestracja: 12 lipca 2007, o 21:37

Re: Stelmet Falubaz Zielona Gora- Speed Car Motor Lublin ( 10.05.19 godz. 18:00 )

#281 Postautor: tezetomaniak » 11 maja 2019, o 09:28

Czarku,
Twierdzeniem, ze Jonsson wziął kasę i z premedytacją nie inwestował w sprzęt pokazujesz, że nie masz bladego pojęcia o czy mówisz.
Chciałem tylko, żebyś wiedział ;)

bartollo
Senior
Posty: 668
Rejestracja: 20 września 2017, o 23:36

Re: Stelmet Falubaz Zielona Gora- Speed Car Motor Lublin ( 10.05.19 godz. 18:00 )

#282 Postautor: bartollo » 11 maja 2019, o 09:33

Jedziemy tyle na ile ta druzyna miala potencjal przed sezonem, z jedna roznica ze Jonsson punktuje na poziomie przewidywalnym dla Pawla, a Pawel na poziomie przewidywanym dla Jonssona. Dojdzie Grisza, jedna dziura zalatana ale zostaja i tak jeszcze dwie. Szkoda tego Zengoty. Z trojki Lampart, Jonsson, Lambert wydaje sie ze z tego ostatniego mozna cos jeszcze wydobyc. Przegrywa ale jedzie i walczy w kontakcie.

Zaratustra
Kadrowicz
Posty: 1523
Rejestracja: 10 marca 2005, o 10:24
Lokalizacja: Lublin

Re: Stelmet Falubaz Zielona Gora- Speed Car Motor Lublin ( 10.05.19 godz. 18:00 )

#283 Postautor: Zaratustra » 11 maja 2019, o 09:40

Z Jonssonem to bardzo dziwna sprawa. Gość raczej dalej ma ambicje i czuł się na tyle mocny (również psychicznie), by wrócić do extraligi. Ligę niżej byłby dalej gwiazdą, więc gdyby chciał odcinać kupony (i nie inwestować), to zrobiłby to właśnie tam, a nie z najlepszymi na świecie. Celowe robienie sobie czarnego PR mija się przecież z celem. Nie wiem, jak Andreas zniesie świadomość, że przyjeżdża i jest zastępowany. Może być różnie. Chyba, że forma D.Lamparta będzie cały czas pikować w dół i nie będziemy musieli w najbliższym czasie stosować rezerwy taktycznej. Tylko w takiej konfiguracji Jonnson trochę pojeździ.

Z Toruniem nie będzie miejsca na eksperymenty. Wszyscy mają być w formie i spasowani z torem perfekcyjnie. Inaczej baju baju panno lalu.

Czarek
Trener
Posty: 5269
Rejestracja: 16 marca 2004, o 10:50

Re: Stelmet Falubaz Zielona Gora- Speed Car Motor Lublin ( 10.05.19 godz. 18:00 )

#284 Postautor: Czarek » 11 maja 2019, o 10:03

tezetomaniak pisze:Czarku,
Twierdzeniem, ze Jonsson wziął kasę i z premedytacją nie inwestował w sprzęt pokazujesz, że nie masz bladego pojęcia o czy mówisz.
Chciałem tylko, żebyś wiedział ;)


W takim razie dlaczego tak olewa ten sezon?
Dyktator forum: Czarek ban na tydzień, reszta ostrzeżenia.

simona
Szkółkowicz
Posty: 229
Rejestracja: 5 listopada 2011, o 16:49

Re: Stelmet Falubaz Zielona Gora- Speed Car Motor Lublin ( 10.05.19 godz. 18:00 )

#285 Postautor: simona » 11 maja 2019, o 10:08

[Z Toruniem nie będzie miejsca na eksperymenty. Wszyscy mają być w formie i spasowani z torem perfekcyjnie. Inaczej baju baju panno lalu.[/quote]

i tak być powinno , ale aby zawodnicy byli spasowani z torem potrzeba dużo pracy przy torze , a potem dodatkowo wszystko zrobić aby komisarz, sędzia i całe te jury nie popsuły przygotowań i to jest zadanie sztabu szkoleniowego , ale na tę/tą chwilę takiego nie mamy menago J.Z już zdążył pokazać swoimi decyzjami i wypowiedziami gdzie powinno być jego miejsce ( za zasługi to itd. ) M.K próbuje uczyć się i na początek powinien zająć się młodzieżą . Nie wspomnę już o nowych kier zawodów , drużyny ectr ectr którzy chcą uczyć się odesłać powinien zarząd na młodzieżowe zawody taka jest kolej rzeczy.
Zawodnicy powinni mieć wsparcie ze sztabu szkoleniowego bo widać że chcą walczyć co pokazują we wszystkich meczach , ale no właśnie za piękne porażki punktów nie dostaniemy.
Poczekajmy na stanowisko zarządu aby dzień 26.05 pomimo występu G. Łaguty nie był początkiem końca marzeń tysięcy kibiców dla których każe zawody do wielkie święto co pokazują na co dzień .

Awatar użytkownika
Perez
Trener
Posty: 4145
Rejestracja: 8 marca 2009, o 21:08
Lokalizacja: Lubartów

Re: Stelmet Falubaz Zielona Gora- Speed Car Motor Lublin ( 10.05.19 godz. 18:00 )

#286 Postautor: Perez » 11 maja 2019, o 10:20

Powinnismy sie spasowac na maxa na twardy tor tzw beton taki zrobic i wtedy komisarz nas nie zaskoczy.
Mistrz, Mistrz, MOTOR MISTRZ!!!

Awatar użytkownika
Ramzes
Posty: 137
Rejestracja: 3 grudnia 2007, o 22:44

Re: Stelmet Falubaz Zielona Gora- Speed Car Motor Lublin ( 10.05.19 godz. 18:00 )

#287 Postautor: Ramzes » 11 maja 2019, o 11:06

Zarowno decyzja o braku taktycznej w Czewie (Lampart) jak i wczoraj w Zielonej (Miesiac) pomimo takiego planu nie doszly z powodu problemow zawodnikow i po czesci ich "niecheci".
Ja bym chciał w Lublinie jeździć... O wiele nie proszę...
Tylko o kurę znoszącą złote jajka i krowę z Milki.

blajar
Trener
Posty: 2583
Rejestracja: 5 października 2017, o 16:01
Lokalizacja: Lublin

Re: Stelmet Falubaz Zielona Gora- Speed Car Motor Lublin ( 10.05.19 godz. 18:00 )

#288 Postautor: blajar » 11 maja 2019, o 11:21

Zakładany przed sezonem plan minimum mamy wykonany ale okoliczności były takie, że można było ugrać więcej.
Wychodzi zależność, której można się było spodziewać. Wiemy, jak zmienia się na przestrzeni czasu tor w Lublinie stąd znacznie lepsza druga połowa zawodów z Lesznem i Grudziądzem. Nie wiem tego na wyjazdach stąd odwrotna sytuacja meczowa w Częstochowie i Zielonej Górze.
Wszyscy wiemy, o co jedziemy kolejny mecz, na szczęście z Griszą w składzie. Jeśli rozpoczniemy go jak nasze wyjazdowe, a skończymy jak domowe to wygramy z przewagą min. 15 punktów. Jeśli nie, to trzeba będzie zacząć dogadywać skład na Nice i tyle.

Ad. wypowiedzi kolegi Ramzes. To u nas zawodnicy wybierają sobie biegi, w których pojadą? Dziwne...
Ja osobiście mam wrażenie, że p. Ziółkowski odleciał. Nie wiem gdzie ale nie ma go z nami.
"To ride with empty head" - jechać z "czystą głową", by Ł. Benz :lol:

Awatar użytkownika
mtgo
Szkółkowicz
Posty: 150
Rejestracja: 17 kwietnia 2018, o 08:13

Re: Stelmet Falubaz Zielona Gora- Speed Car Motor Lublin ( 10.05.19 godz. 18:00 )

#289 Postautor: mtgo » 11 maja 2019, o 12:14

Czarek pisze:
tezetomaniak pisze:Czarku,
Twierdzeniem, ze Jonsson wziął kasę i z premedytacją nie inwestował w sprzęt pokazujesz, że nie masz bladego pojęcia o czy mówisz.
Chciałem tylko, żebyś wiedział ;)


W takim razie dlaczego tak olewa ten sezon?


Patrząc jak sie wk#*& po swoich porazkach, jak się czołga w biegu vs junior raczej możnaby wnioskować że jest sfrustrowany niemocą tego co ma pod tyłkiem, a nie że olewa sezon. Nie zamierzam bronic AJ-a bo w tym sezonie miał mnóstwo okazji żeby pokazać swoją wartość ale bez przesady

Czarek
Trener
Posty: 5269
Rejestracja: 16 marca 2004, o 10:50

Re: Stelmet Falubaz Zielona Gora- Speed Car Motor Lublin ( 10.05.19 godz. 18:00 )

#290 Postautor: Czarek » 11 maja 2019, o 12:27

Gdzie można zobaczyć jak AJ się wk**wia?
Dyktator forum: Czarek ban na tydzień, reszta ostrzeżenia.

Flagg
Trener
Posty: 6109
Rejestracja: 26 września 2018, o 08:30

Re: Stelmet Falubaz Zielona Gora- Speed Car Motor Lublin ( 10.05.19 godz. 18:00 )

#291 Postautor: Flagg » 11 maja 2019, o 12:28

Gdyby Jonssonowi nie zależało, to poszedłby do jakiegoś Ostrowa czy innego Gdańska i bez spiny klepał sobie dwucyfrówki. Po co mu było się pchac do Eligi?

Tak czy siak, w obliczu kontuzji Zengoty jesteśmy skazani na niego i bez sensu teraz się odwracać. W Zielonej pokazali jak się powinno wspierać zawodnika w dołku. Ziółkowski dał jasno do zrozumienia, że Lambert będzie jeździć z nr. 8 i nie liczyłbym, ze to się zmieni. Czy to najlepsza opcja? Niby tak, ale mam obawy, ze "nadmiar" możliwości taktycznych jakie daje rezerwowy, to mogą być za wysokie progi dla naszego menago.
Motor 2024: 1.Holder 2.Cierniak 3. Lindgren 4.Kubera 5.Zmarzlik 6.Przyjemski 7.Bańbor 8.Jaworski

Awatar użytkownika
papi
Trener
Posty: 4163
Rejestracja: 10 marca 2005, o 08:39
Lokalizacja: Lublin

Re: Stelmet Falubaz Zielona Gora- Speed Car Motor Lublin ( 10.05.19 godz. 18:00 )

#292 Postautor: papi » 11 maja 2019, o 12:45

nie ma się co oszukiwać, przed sezonem założenia były takie że w mecz z Toruniem wejdziemy z 2 punktami na koncie. Z drugiej strony, zwłaszcza w meczu z Gorzowem, częściowo także z Lesznem los się do nas uśmiechnął i niespodzianki były w zasięgu. To co niepokoi to błędy taktyczne. Nie można cały czas mówić, że to Unia, że Włókniarz albo że Falubaz i mecz i tak nie był do wyciągnięcia. Te mecze to były także wstępne egzaminy z przygotowania taktycznego, które nasz sztab oblał. Jeśli w meczu z góry przegranym nie podejmują ryzyka, to co będzie jeśli z Toruniem czy Gorzowem będziemy jechać na styk i np. szybki Lambert albo Wiktor nie będzie zmieniać Dawida czy AJ'a bo naszych trenerów dopadnie stres meczowy?
Ostatnio zmieniony 11 maja 2019, o 13:24 przez papi, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
rieper
Junior
Posty: 390
Rejestracja: 17 września 2007, o 12:54

Re: Stelmet Falubaz Zielona Gora- Speed Car Motor Lublin ( 10.05.19 godz. 18:00 )

#293 Postautor: rieper » 11 maja 2019, o 12:46

A ja uważam, że wstawianie Lamberta pod 8 przy obecnej formie Andreasa to absurd. AJ znowu powie panu Ziółkowskiemu, że da radę punktować od pierwszego biegu i znowu przywiezie zero? Potem nie wiadomo co robić. Czy w drugiej serii wstawiać Lamberta czy dać jeszcze jedną szansę AJ-owi. Znając ostatnie występy Roberta, lubi z początku meczu przywieźć 0, potem się przekłada (coś jak Woodward kilka lat temu). Mamy więc dwie serie startów i dwóch zawodników ze śliwkami na koncie i dalej brak wiedzy na kogo postawić w trzeciej serii. To zdecydowanie za duży wysiłek dla pana Sandałowca. Trzeba jasno powiedzieć Andreasowi, że siada na ławce a jego miejsce zajmuje na tę chwilę dużo pewniejszy Lambert. Zawodnik mający pewność startów ma większy komfort i możliwość dostrojenia motocykla po nieudanym wyścigu. Miejsce w podstawowym składzie dla Roberta i ławka dla Andreasa to rzeczy, których na ten moment potrzebują oni najbardziej.

Czarek
Trener
Posty: 5269
Rejestracja: 16 marca 2004, o 10:50

Re: Stelmet Falubaz Zielona Gora- Speed Car Motor Lublin ( 10.05.19 godz. 18:00 )

#294 Postautor: Czarek » 11 maja 2019, o 13:09

Uważam, że pozostawienie Ziółkowskiego na stanowisku na mecz z Toruniem będzie ruchem samobójczym. To będzie bardzo trudne i nerwowe spotkanie, także w parkingu. Będzie trzeba ogarnąć zawodników, ale także zapędy ekipy gości, sędziego i komisarza, a wszystko z nożem na gardle.
Dyktator forum: Czarek ban na tydzień, reszta ostrzeżenia.

Awatar użytkownika
ptgt
Senior
Posty: 513
Rejestracja: 10 maja 2009, o 12:15

Re: Stelmet Falubaz Zielona Gora- Speed Car Motor Lublin ( 10.05.19 godz. 18:00 )

#295 Postautor: ptgt » 11 maja 2019, o 13:24

Czarek pisze:Uważam, że pozostawienie Ziółkowskiego na stanowisku na mecz z Toruniem będzie ruchem samobójczym. To będzie bardzo trudne i nerwowe spotkanie, także w parkingu. Będzie trzeba ogarnąć zawodników, ale także zapędy ekipy gości, sędziego i komisarza, a wszystko z nożem na gardle.

Po części się zgadzam chociaż nie wiem czy przed arcyważnym meczem takie rewolucje wyjdą klubowi na dobre. Faktem jest że swoimi "dżentelmeńskimi" wypowiedziami psuje PR klubu. Niepodważalne jest to, że wiedzę o speedway'u ma ogromną, co jednak nie przekłada się na taktykę. Ostatnie lata pokazały, że JZ to szef na dobre czasy. Kiedy w klubie zaczyna się rypać to on zwija walizki. Pamiętacie sytuacje z półfinałów z Piłą z 2015?

Czarek pisze:
Hans pisze:A Jacek Z zamiast w Pile to komentuje mecz w Rzeszowie.


Czy ten pan zastanowił się co robi?! Przecież on kompromituje na całą Polskę lubelski klub. Drużyna, której jest kierownikiem walczy o punkty w Pile, a on sobie siedzi w Rzeszowie i ogląda mecz innych drużyn.


Nie chcę grillować Jacka, bo też wiele powinniśmy mu zawdzięczać, jednak taktyką i ustalaniem składu powinien zająć się kto inny. Tylko kto? Na myśl przychodzi mi Dzikowski. Swego czasu interesowaliśmy się Kryjomem ale on chyba nie będzie miał interesu utrzymania nas kosztem Torunia..
#NajśmieszniejszaLigaŚwiata

Awatar użytkownika
rieper
Junior
Posty: 390
Rejestracja: 17 września 2007, o 12:54

Re: Stelmet Falubaz Zielona Gora- Speed Car Motor Lublin ( 10.05.19 godz. 18:00 )

#296 Postautor: rieper » 11 maja 2019, o 13:37

Z ust mi wyjąłeś tego Dzikowskiego xD Wie ktoś co się z nim dzieje? Zapamiętałem go jako dobrego trenera, rzeczowego gościa, który potrafi postawić na swoim a nawet zmobilizować Karola Barana

Klops1
Senior
Posty: 802
Rejestracja: 28 października 2018, o 15:23

Re: Stelmet Falubaz Zielona Gora- Speed Car Motor Lublin ( 10.05.19 godz. 18:00 )

#297 Postautor: Klops1 » 11 maja 2019, o 13:39

Bez przesady - robienie trzęsienia ziemi przed arcyważnym meczem do niczego dobrego nie doprowadzi.

Pan Jacek popełnił błąd ze zmianą w 14 biegu, nie kupuję tego tłumaczenia o przeziębieniu Pawła, ale to nie on jest winny, że mamy o 2 punkty więcej niż Toruń.

Nikt w drużynie nie zasłużył na krytykę w czambuł, na personalne wycieczki, na wręcz ocenę moralnej postawy. Te przytyki do AJ jakoby wziął hajs i olał temat są naprawdę słabe. Wiadomo, że łaska kibica na pstrym koniu jeździ ale gdzieś jest ta granica.

Wszyscy wiedzieliśmy jakim składem dysponujemy i na co możemy liczyć przed dojściem Laguty. Plan minimum został wykonany.

Zamiast drzeć szaty i zastanawiać się kogo wywalić i dlaczego wszystkich, można się zastanowić jak pomóc drużynie z trybun - choćby wziąć przykład z kibiców Falubazu (tak tak, lubelski kibic też może być lepszy) i przygotować spersonalizowaną oprawę dla AJ wyrażającą wsparcie z trybun.

Póki co to cała krytyka służy tylko i wyłącznie wyładowaniu negatywnych emocji. Dla drużyny jest kompletnie bezwartościowa.

vaikai
Posty: 149
Rejestracja: 10 lipca 2007, o 11:01

Re: Stelmet Falubaz Zielona Gora- Speed Car Motor Lublin ( 10.05.19 godz. 18:00 )

#298 Postautor: vaikai » 11 maja 2019, o 13:42

Czarek pisze:W takim razie dlaczego tak olewa ten sezon?


https://www.youtube.com/watch?v=qdlEct0ujnI

samba
Senior
Posty: 573
Rejestracja: 25 września 2018, o 12:16

Re: Stelmet Falubaz Zielona Gora- Speed Car Motor Lublin ( 10.05.19 godz. 18:00 )

#299 Postautor: samba » 11 maja 2019, o 14:04

Ja mam wrażenie że dzwon z 1 meczu go wyhamował i to strasznie. W tym biegu co sie roz***ał pieknie szedł z Wiktorem na 5:1. Od tego momentu wydaje mi sie że cały czas się boi kontaktu z przeciwnikiem i zamyka gaz a tak sie w Elidze nie da jezdzic.

Awatar użytkownika
Kargolo
Trener
Posty: 4462
Rejestracja: 26 sierpnia 2011, o 10:55

Re: Stelmet Falubaz Zielona Gora- Speed Car Motor Lublin ( 10.05.19 godz. 18:00 )

#300 Postautor: Kargolo » 11 maja 2019, o 14:21

Mam podobne spostrzeżenia. AJ jedzie bojaźliwie i asekuracyjnie.
Ehhh jak mi brakuje starego Adrenalinasa sprzed 10-15 lat. Swego czasu jeden z moich ulubionych zawodników. W tamtym roku mieliśmy tego namiastkę, teraz to nawet nie jest pół cienia tego zawodnika.