Stelmet Falubaz Zielona Gora- Speed Car Motor Lublin ( 10.05.19 godz. 18:00 )

żużel w Lublinie
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
MikeMistrz
Senior
Posty: 866
Rejestracja: 8 stycznia 2009, o 20:29

Re: Stelmet Falubaz Zielona Gora- Speed Car Motor Lublin ( 10.05.19 godz. 18:00 )

#226 Postautor: MikeMistrz » 10 maja 2019, o 20:35

Widzę straszna huśtawka nastrojów na forum. Przegraliśmy z głównym faworytem ligi oprócz Leszna i już każdy wieszczy spadek. Ważne, żeby nie przegrywać na swoim torze i będzie dobrze. Toruń już ma dwie wtopy na swoim torze, a czeka ich jeszcze wizyta ZG. :)

A Jonsson dramat, do zastępowania od początku przez słabego Lamberta.

Awatar użytkownika
Dragon_Juventino
Junior
Posty: 323
Rejestracja: 8 października 2004, o 19:18
Lokalizacja: LUBLIN

Re: Stelmet Falubaz Zielona Gora- Speed Car Motor Lublin ( 10.05.19 godz. 18:00 )

#227 Postautor: Dragon_Juventino » 10 maja 2019, o 20:40

Szczerze mówiąc to jestem już mocno wkurzony. Robimy sobie jakiś festyn z tej e-ligi. Kolejny raz ten sam scenariusz. 6 pkt przewagi a mecz w dupę, że nie ma co z nas zbierać. Mam takie wrażenie, że jedziemy sobie na wyjazd bez żadnych wytycznych. Co ma być to będzie. 6 przewagi i w palnik? Ok. 0 agresji. W tabeli tracenia pkt. na trasie mamy 1 pozycję już do końca sezonu.

Brak taktycznej w 14 dla mnie to jasny przekaz, żeby pozostawić po sobie dobre wrażenie a nie wygrać mecz za wszelką cenę. Źle to wygląda i trzeba sobie to jasno powiedzieć w szatni a nie na antenie NC+. Dosyć głaskania się po dupach, bo my nie jesteśmy w e-lidze po tylu latach żeby zaliczyć ,,romantyczny spadek''.

Nie mogę przeboleć meczu z Gorzowem. 2 x prowadzimy 6 pkt. 5 bieg i Zmarzlik z taktycznej powieziony przez Michelsena o pół prostej. I tak mecz w dupe, sędzia dodał od siebie ale taka wygrana dałaby nam bezcenne pkt. w walce o otrzymanie.

Nie tędy droga. Na wygraną na liczyłem, ale z przebiegu meczu kolejny raz otworzyła się szansa, na którą nie byliśmy gotowi.

Podsumowanie meczu to brak taktycznej w 14 biegu i drugi ,,!'' Jonssona, który miał w biegu Krakowiaka i się obsrał jak amator. Mam do niego ogromny szacunek, ale to już koniec przygody Szweda w naszych barwach.
Obrazek

Mad
Senior
Posty: 994
Rejestracja: 31 marca 2012, o 21:31
Lokalizacja: Lublin

Re: Stelmet Falubaz Zielona Gora- Speed Car Motor Lublin ( 10.05.19 godz. 18:00 )

#228 Postautor: Mad » 10 maja 2019, o 20:41

Huśtawka? Czego? Każdy kto choć trochę zna się na rzeczy to wie o czym piszę. Jonsson jedzie jak zwykle czyli po sezonie KOP W DUPĘ.

max3
Zawodowiec
Posty: 1242
Rejestracja: 20 listopada 2002, o 23:16
Lokalizacja: lublin

Re: Stelmet Falubaz Zielona Gora- Speed Car Motor Lublin ( 10.05.19 godz. 18:00 )

#229 Postautor: max3 » 10 maja 2019, o 20:43

To nie chodzi o przegrana bo była wkalkulowana tylko styl jazdy Lampartow ,postawa Jonssona i taktyka Ziółkowskiego.

Czarek
Trener
Posty: 5251
Rejestracja: 16 marca 2004, o 10:50

Re: Stelmet Falubaz Zielona Gora- Speed Car Motor Lublin ( 10.05.19 godz. 18:00 )

#230 Postautor: Czarek » 10 maja 2019, o 20:45

Mad pisze:Huśtawka? Czego? Każdy kto choć trochę zna się na rzeczy to wie o czym piszę. Jonsson jedzie jak zwykle czyli po sezonie KOP W DUPĘ.


Dlaczego? W I lidze pojedzie znów dobrze.
Dyktator forum: Czarek ban na tydzień, reszta ostrzeżenia.

Robson
Senior
Posty: 758
Rejestracja: 5 września 2002, o 21:00
Lokalizacja: Lublin

Re: Stelmet Falubaz Zielona Gora- Speed Car Motor Lublin ( 10.05.19 godz. 18:00 )

#231 Postautor: Robson » 10 maja 2019, o 20:48

Toruń już ma dwie wtopy na swoim torze, a czeka ich jeszcze wizyta ZG

Toruń już tam był...

O meczu najlepiej zapomnieć i mieć nadzieję, że zaczyna się nowy lepszy rozdział w naszym boju o utrzymanie.

Awatar użytkownika
Torsen
Trener
Posty: 4245
Rejestracja: 14 października 2005, o 16:24
Lokalizacja: Lublin

Re: Stelmet Falubaz Zielona Gora- Speed Car Motor Lublin ( 10.05.19 godz. 18:00 )

#232 Postautor: Torsen » 10 maja 2019, o 20:49

Dragon_Juventino pisze:
w punkt..
Obrazek
Daniel Jeleniewski: "Jeszcze kupę mogę zrobić."

Mad
Senior
Posty: 994
Rejestracja: 31 marca 2012, o 21:31
Lokalizacja: Lublin

Re: Stelmet Falubaz Zielona Gora- Speed Car Motor Lublin ( 10.05.19 godz. 18:00 )

#233 Postautor: Mad » 10 maja 2019, o 20:50

Czarek pisze:
Mad pisze:Huśtawka? Czego? Każdy kto choć trochę zna się na rzeczy to wie o czym piszę. Jonsson jedzie jak zwykle czyli po sezonie KOP W DUPĘ.


Dlaczego? W I lidze pojedzie znów dobrze.

Na siedząco z mojej strony,

Awatar użytkownika
Gelo
Leszek Demski
Posty: 13180
Rejestracja: 23 września 2002, o 12:11
Lokalizacja: Lublin

Re: Stelmet Falubaz Zielona Gora- Speed Car Motor Lublin ( 10.05.19 godz. 18:00 )

#234 Postautor: Gelo » 10 maja 2019, o 20:51

Spodziewany wysoki oklep. Znowu chłopaki narobili mam smaku, dlatego wysoka porażka boli podwójnie. Szkoda, że Lampartom nikt nie powie, że w łuki wchodzi się wąsko
Obaj konsekwentnie zapraszają do pikowania pod łokieć. Szkoda, że Mikkel zrobił ten sam błąd w ostatnim (on też mógł parę razy ale jak pisałem - to jego pięta achillesowa). Toczyliśmy dziś dyskusję na temat taktyki. Dawid w czternastym to oczywisty kolejny babol. Zmiana Mikkelsena jak najbardziej słuszna - chodziło o pierwszy tor i lepszego startowca. Powoli wychodzi fakt, że nie mamy zawodników z GP. Nasi od połowy meczu kompletnie nie przeczytali toru. AJ wykluczony w biegu z juniorem to dramat. Zachował się jak kretyn.

Mad
Senior
Posty: 994
Rejestracja: 31 marca 2012, o 21:31
Lokalizacja: Lublin

Re: Stelmet Falubaz Zielona Gora- Speed Car Motor Lublin ( 10.05.19 godz. 18:00 )

#235 Postautor: Mad » 10 maja 2019, o 20:51

Czarek pisze:
Mad pisze:Huśtawka? Czego? Każdy kto choć trochę zna się na rzeczy to wie o czym piszę. Jonsson jedzie jak zwykle czyli po sezonie KOP W DUPĘ.


Dlaczego? W I lidze pojedzie znów dobrze.

Na siedząco z mojej strony,

Mad
Senior
Posty: 994
Rejestracja: 31 marca 2012, o 21:31
Lokalizacja: Lublin

Re: Stelmet Falubaz Zielona Gora- Speed Car Motor Lublin ( 10.05.19 godz. 18:00 )

#236 Postautor: Mad » 10 maja 2019, o 20:54

Gelo pisze:Spodziewany wysoki oklep. Znowu chłopaki narobili mam smaku, dlatego wysoka porażka boli podwójnie. Szkoda, że Lampartom nikt nie powie, że w łuki wchodzi się wąsko
Obaj konsekwentnie zapraszają do pikowania pod łokieć. Szkoda, że Mikkel zrobił ten sam błąd w ostatnim (on też mógł parę razy ale jak pisałem - to jego pięta achillesowa). Toczyliśmy dziś dyskusję na temat taktyki. Dawid w czternastym to oczywisty kolejny babol. Zmiana Mikkelsena jak najbardziej słuszna - chodziło o pierwszy tor i lepszego startowca. Powoli wychodzi fakt, że nie mamy zawodników z GP. Nasi od połowy meczu kompletnie nie przeczytali toru. AJ wykluczony w biegu z juniorem to dramat. Zachował się jak kretyn.

Jaki spodziewany oklep? Oklep to miały dostać myszy. Super.

Misio1987lbn
Posty: 91
Rejestracja: 17 czerwca 2011, o 12:31

Re: Stelmet Falubaz Zielona Gora- Speed Car Motor Lublin ( 10.05.19 godz. 18:00 )

#237 Postautor: Misio1987lbn » 10 maja 2019, o 20:55

Mecz z serii tych "do zapomnienia".. Miłe złego początki, czyli można by powiedzieć normalka w naszym wykonaniu na wyjazdach..

Czarek
Trener
Posty: 5251
Rejestracja: 16 marca 2004, o 10:50

Re: Stelmet Falubaz Zielona Gora- Speed Car Motor Lublin ( 10.05.19 godz. 18:00 )

#238 Postautor: Czarek » 10 maja 2019, o 20:56

Gelo pisze:Spodziewany wysoki oklep. Znowu chłopaki narobili mam smaku, dlatego wysoka porażka boli podwójnie. Szkoda, że Lampartom nikt nie powie, że w łuki wchodzi się wąsko. Obaj konsekwentnie zapraszają do pikowania pod łokieć.


Kto im ma to powiedzieć? Jacek "Zmiennik Taktyczny" Ziółkowski?!
Dyktator forum: Czarek ban na tydzień, reszta ostrzeżenia.

Awatar użytkownika
Gelo
Leszek Demski
Posty: 13180
Rejestracja: 23 września 2002, o 12:11
Lokalizacja: Lublin

Re: Stelmet Falubaz Zielona Gora- Speed Car Motor Lublin ( 10.05.19 godz. 18:00 )

#239 Postautor: Gelo » 10 maja 2019, o 20:58

Starałem się szukać pozytywów ale mimo wszystko samym nazwiskami Falubaz wgniata nas w ziemię. Ja liczyłem na 38 punktów. Nie udało się a trzeba pamiętać że Dudek zwykle robi dwucyfrówki. A Lampartom? Chociażby Trojan powinien coś szepnąć. Tych potraconych punktów jest już wielką fura
Ostatnio zmieniony 10 maja 2019, o 20:59 przez Gelo, łącznie zmieniany 1 raz.

Mad
Senior
Posty: 994
Rejestracja: 31 marca 2012, o 21:31
Lokalizacja: Lublin

Re: Stelmet Falubaz Zielona Gora- Speed Car Motor Lublin ( 10.05.19 godz. 18:00 )

#240 Postautor: Mad » 10 maja 2019, o 20:59

Hampel nie jechał?

samba
Senior
Posty: 565
Rejestracja: 25 września 2018, o 12:16

Re: Stelmet Falubaz Zielona Gora- Speed Car Motor Lublin ( 10.05.19 godz. 18:00 )

#241 Postautor: samba » 10 maja 2019, o 21:01

Niestety nasi zawodnicy zaczynają coraz gorzej jechać. Juniorzy przygaśli i to mocno w porównaniu do 2 pierwszych spotkań. W.Lamparta błędów na trasie juz nawet nie chce mi się liczyć. Lambert starty tragiczne, na trasie wyglądał nieco lepiej. Dawid odwrotnie. Strach pomyśleć co będzie jak Miesiąca sprzęt pójdzie na serwis bo może się okazać że Grisza to za mało. Ale wierzymy, że będzie dobrze :) nie tylko my mamy problemy

blajar
Trener
Posty: 2564
Rejestracja: 5 października 2017, o 16:01
Lokalizacja: Lublin

Re: Stelmet Falubaz Zielona Gora- Speed Car Motor Lublin ( 10.05.19 godz. 18:00 )

#242 Postautor: blajar » 10 maja 2019, o 21:04

Mad pisze:Huśtawka? Czego? Każdy kto choć trochę zna się na rzeczy to wie o czym piszę. Jonsson jedzie jak zwykle czyli po sezonie KOP W DUPĘ.


Bez przesady. "Dziękuję, do widzenia" wystarczy bo chłop nam nice wygrał.
Co do meczu. Lampart W. dwa wielbłądy, Ziółkowski - nie widzę nic na obronę, dramat. Reszta przewidywalnie. Toruń na ratunek.
"To ride with empty head" - jechać z "czystą głową", by Ł. Benz :lol:

Awatar użytkownika
Speedway
Trener
Posty: 2519
Rejestracja: 23 września 2005, o 23:14
Lokalizacja: Łęczna

Re: Stelmet Falubaz Zielona Gora- Speed Car Motor Lublin ( 10.05.19 godz. 18:00 )

#243 Postautor: Speedway » 10 maja 2019, o 21:09

Jeszcze pare takich frajersko zmarnowanych szans i mozemy luzowac szorty w oczekiwaniu na 1 lige. Oczywiscie, wszystkie przegrane wkalkulowane, ale wlasnie to boli. Jakbysmy przyjeli ze mamy zrobic te 40-38 pkt i bujamy sie uparcie w tych okolicach, niezalenie od przebiegu meczu. A taktyczne? Po co, szkoda silnika. A potem sie okaze ze spodziewane wygrane u siebie zakoncza sie niespodziewana wpadka i jestesmy w dupie.
Obrazek

Klops1
Senior
Posty: 802
Rejestracja: 28 października 2018, o 15:23

Re: Stelmet Falubaz Zielona Gora- Speed Car Motor Lublin ( 10.05.19 godz. 18:00 )

#244 Postautor: Klops1 » 10 maja 2019, o 21:13

Mecz w sumie zakończył się spodziewanym rezultatem
To co ma Falubaz na seniorce, to jest dream team. My tam pojechaliśmy składem pierwszoligowym.

Cały wkurw i dół po tym meczu wynika, że na początku podjęliśmy walkę żeby w drugiej połowie dostać w ryj. To boli.

Generalnie nasza słaba postawa od mniej więcej 8 biegu w meczach wyjazdowych zaczyna być regułą i trzeba analizy dlaczego tak się dzieje i czy aby na pewno właściwie analizujemy jak zmienia się tor. Może potrzebujemy dodatkowej osoby w parku maszyn, która zwróci na to szczególną uwagę?

Decyzja o braku Pawła w 14, jeśli nie wynikała z jakiegoś konkretnego problemu, skandaliczna. To jest Ekstraliga tutaj trzeba wykorzystać każdą możliwość.

Postawa AJ bez komentarza. Bardzo szkoda kapitana, jako kibic bardzo chciałbym dać mu kolejne szanse żeby się odbudował ale nie kosztem pozostania klubu w lidze. Niestety.

Lambert dostał tor bardziej pod siebie to pojechał lepiej. Zobaczymy jak pojedzie na betonie.

Wiktory zrobiły swoje w młodzieżowym. Brawo. Trasa Wiktorka do dużej poprawy ale tu już wszystko powiedziane.

Póki co to jedziemy we dwóch - Mikkel i Paweł. Zwłaszcza Paweł kapitalnie, czapki z głów. Niestety póki co to wystarcza tylko na bardziej lub mniej bohaterskie porażki.

Osobiście nie wierzę, że Toruń się nie ogarnie. Z Grisza będziemy silniejsi ale walka o utrzymanie będzie ostra i to nie my będziemy faworytem.

Największy minus - każdy kolejny mecz jedziemy gorzej.

garsija
Posty: 119
Rejestracja: 12 grudnia 2005, o 11:57
Lokalizacja: Lublin

Re: Stelmet Falubaz Zielona Gora- Speed Car Motor Lublin ( 10.05.19 godz. 18:00 )

#245 Postautor: garsija » 10 maja 2019, o 21:31

Juniorow bym sie nie czepial, ich zadaniem bylo przywiezienie 5 pkt w drugim biegu i tu sie spisali. Ciezko wymagac od 18latka zeby wozil seniorow falubazu w ZG. Jedyny zarzut jaki mam do WL to blokowanie szybszego kolegi gdy przegrywamy bieg.
Troche dziwnie ukladaja sie nasze mecze. U siebie z lesznem jako gospodarz teoretycznie powinnismy zbudowac przewage i po polapaniu sie przez gosci, probowac jej bronic. Bylo dokladnie odwrotnie. Wszystkie nasze wyjazdy to idealne wstrzelenie sie od poczatku i dalej juz tylko gorzej.
Wiadomo ze nikt nie liczyl na zwyciestwo w Zielonej, ale ten mecz po raz kolejny pokazuje, ze sztab szkoleniowy nie potrafi wycisnac maxa z meczu. W dwumeczu z falubazem moze to nie miec wielkiego znaczenia, ale juz najmniejsze pomylki z toruniem i gorzowem moga nas wyrzucic z ligi.
P.s. akcja Pawla na Vaculiku <szok>

Flagg
Trener
Posty: 5992
Rejestracja: 26 września 2018, o 08:30

Re: Stelmet Falubaz Zielona Gora- Speed Car Motor Lublin ( 10.05.19 godz. 18:00 )

#246 Postautor: Flagg » 10 maja 2019, o 21:38

Z porażki nie ma co robić dramatu. Ten mecz nie był do wygrania i tyle. Zielona ogarnęła tor w połowie zawodów i było po temacie. Porazka mogła byc niższa, mogla być wyższa, nie ma co dramatyzowac, ale...

1) Nalezy się wyjaśnienie za brak Miesiąca w 14 biegu. Tyle. Jeśli nie decydowały jakieś względu pozasportowe (problemy ze sprzętem, zdrowiem itp.), to Ziółkowski jest do wypi***nia dyscyplinarnego. Sorry, ale to po prostu nie przystaje. Od pierwszego, wygranego biegu było widać, ze maszyny Dawida nie jadą. Robił co mógł, ale był wolny. W 3 biegu miał szczęście, ze tor był jaki był i Protas nie mógł się napędzić, ale juz wtedy było widać, ze Lambo jest tak ze dwa razy szybszy.Mam szczerą nadzieję, ze Pan Jacek tym razem również będzie tak samo chętny do rozmów z mediami i obroni się z tej decyzji.
2) Nie wiem od czego jest w boksie młodego Trojanowski. Po prostu nie wiem.
3) o AJ-u cięzko cokolwiek napisać. Tak po prostu
4) Trofimov bieg juniorski robi perfekcyjnie, a potem chłopaka nie ma. Nie chodzi nawet o punkty, ale styl jazdy
5) Michelsen to jednak cały czas "tylko" Michelsen. To jeszcze nie poziom Woffindena czy nawet Vaculika, zeby klepał same trójki. Ale dalej wierzę, że z kazdym meczem będzie coraz mocniejszy
6) Łełek to Łełek 150% normy

Przegraliśmy mecz, który przegrać musielismy. Obraz znów zakrzywia nam pierwsza faza meczu. Teraz stawiamy grubą kreskę i zaczynamy ściaganie na poważnie. Już nie ma taryfy ulgowej.
Motor 2024: 1.Holder 2.Cierniak 3. Lindgren 4.Kubera 5.Zmarzlik 6.Przyjemski 7.Bańbor 8.Jaworski

ermen
Zawodowiec
Posty: 1255
Rejestracja: 2 lipca 2004, o 10:39

Re: Stelmet Falubaz Zielona Gora- Speed Car Motor Lublin ( 10.05.19 godz. 18:00 )

#247 Postautor: ermen » 10 maja 2019, o 21:39

Paweł był jednak od kilku dni przeziębiony, nie mogłem go mocniej eksploatować. Szósty raz to mogła być przesada, a ja nie chciałem go zarżnąć – przyznaje menedżer.

https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/82095 ... hcial-go-f

Ktoś kupuje to tłumaczenie?
Każdemu jego Everest...

Flagg
Trener
Posty: 5992
Rejestracja: 26 września 2018, o 08:30

Re: Stelmet Falubaz Zielona Gora- Speed Car Motor Lublin ( 10.05.19 godz. 18:00 )

#248 Postautor: Flagg » 10 maja 2019, o 21:42

ermen pisze:Paweł był jednak od kilku dni przeziębiony, nie mogłem go mocniej eksploatować. Szósty raz to mogła być przesada, a ja nie chciałem go zarżnąć – przyznaje menedżer.

https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/82095 ... hcial-go-f

Ktoś kupuje to tłumaczenie?


Ja nie kupuje. Teraz jest dwa tygodnie przerwy od ligi, wystarczająco dużo czasu, zeby wypocząć. Natomiast juz bardziej przemawia do mnie tłumaczenie ze sprzętem, bo w 15 biegu Miesiąc faktycznie był dużo wolniejszy.
Motor 2024: 1.Holder 2.Cierniak 3. Lindgren 4.Kubera 5.Zmarzlik 6.Przyjemski 7.Bańbor 8.Jaworski

Zaratustra
Kadrowicz
Posty: 1523
Rejestracja: 10 marca 2005, o 10:24
Lokalizacja: Lublin

Re: Stelmet Falubaz Zielona Gora- Speed Car Motor Lublin ( 10.05.19 godz. 18:00 )

#249 Postautor: Zaratustra » 10 maja 2019, o 21:43

Powtórka z rozrywki. Pogoda dała nam handicap, którego w żadnym stopniu nie potrafiliśmy wykorzystać (zarówno zawodnicy, jak i kierownictwo). Wszystko już właściwie zostało napisane w poprzednich postach. Przed nami mecz o życie. Ciekawy jestem typowania J.Ziółkowskiego. Może wreszcie postawi na naszych :lol:
Tak naprawdę brakuje nam argumentów w tej lidze. Może Grisza to zmieni, ale napięcie przed Toruniem sięgnie w klubie zenitu. Porażka spuszcza nas z ligi bez dwóch zdań.

blajar
Trener
Posty: 2564
Rejestracja: 5 października 2017, o 16:01
Lokalizacja: Lublin

Re: Stelmet Falubaz Zielona Gora- Speed Car Motor Lublin ( 10.05.19 godz. 18:00 )

#250 Postautor: blajar » 10 maja 2019, o 21:46

ermen pisze:Paweł był jednak od kilku dni przeziębiony, nie mogłem go mocniej eksploatować. Szósty raz to mogła być przesada, a ja nie chciałem go zarżnąć – przyznaje menedżer.

https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/82095 ... hcial-go-f

Ktoś kupuje to tłumaczenie?


"Chory motor mam, dej drugi." To jakiś żart jest??? Sorry, gość odleciał.
"To ride with empty head" - jechać z "czystą głową", by Ł. Benz :lol: