II Kolejka Speedway Ekstraligi: Stal Gorzów - Motor Lublin (12.04.2019)

żużel w Lublinie
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
spokojny
Junior
Posty: 457
Rejestracja: 6 czerwca 2011, o 18:28

Re: II Kolejka Speedway Ekstraligi: Stal Gorzów - Motor Lublin (12.04.2019)

#226 Postautor: spokojny » 17 kwietnia 2019, o 11:29

Dokładnie, za juniora zachowywał się bardziej dojrzale. Teraz wielki pan kapitan... Masakra.

GlacaLBN
Posty: 143
Rejestracja: 4 czerwca 2017, o 15:06

Re: II Kolejka Speedway Ekstraligi: Stal Gorzów - Motor Lublin (12.04.2019)

#227 Postautor: GlacaLBN » 17 kwietnia 2019, o 11:41

Może coś ma nie tak z orientacja seksualna, jeśli mówi,że go wyrucha. Narzeczona to tylko przykrywka :D
Max Fricke jechał mpkiem 14 w stronę zygmuntowskich.

Awatar użytkownika
grzesieck
Trener
Posty: 6067
Rejestracja: 22 maja 2003, o 19:59

Re: II Kolejka Speedway Ekstraligi: Stal Gorzów - Motor Lublin (12.04.2019)

#228 Postautor: grzesieck » 17 kwietnia 2019, o 13:10

juz nie badzcie tacy swieci, mecz na styku, duze emocje, Zmarzlik biega od jednego zawodnika do drugiego w przerwach i stara sie pomoc, a wy tu jakies z dupy problemy tworzycie, jezeli poczuliscie sie tak bardzo urazeni tym co powiedzial to trudno, bedziecie mu gwizdac jak przyjedzie do Lublina, a w GP kibicowac Woffindenowi i pozostalym Polakom
METHANOL ADVENTURE TEAM

Awatar użytkownika
Torsen
Trener
Posty: 4245
Rejestracja: 14 października 2005, o 16:24
Lokalizacja: Lublin

Re: II Kolejka Speedway Ekstraligi: Stal Gorzów - Motor Lublin (12.04.2019)

#229 Postautor: Torsen » 17 kwietnia 2019, o 13:21

To wyobraź sobie Hansa Nielsena w tej samej sytuacji. Czy choćby Andreasa Jonssona.
Albo ma się klasę, albo jest się wieśniakiem.
Obrazek
Daniel Jeleniewski: "Jeszcze kupę mogę zrobić."

GlacaLBN
Posty: 143
Rejestracja: 4 czerwca 2017, o 15:06

Re: II Kolejka Speedway Ekstraligi: Stal Gorzów - Motor Lublin (12.04.2019)

#230 Postautor: GlacaLBN » 17 kwietnia 2019, o 13:30

grzesieck pisze:juz nie badzcie tacy swieci, mecz na styku, duze emocje, Zmarzlik biega od jednego zawodnika do drugiego w przerwach i stara sie pomoc, a wy tu jakies z dupy problemy tworzycie, jezeli poczuliscie sie tak bardzo urazeni tym co powiedzial to trudno, bedziecie mu gwizdac jak przyjedzie do Lublina, a w GP kibicowac Woffindenowi i pozostalym Polakom


Żyjemy w kraju, w którym wolność słowa jest i można z niej korzystać, a tym bardziej forum do tego jest. Takie dyskusje są zupełnie czymś normalnym. Sportowcy są osobami publicznymi i powinni jakoś markować te emocje, bo wiadomo to się odbija na ich opinii. Ja się nie czuje urażony, lecz wyraziłem mój jakiś pogląd do zaistniałej sytuacji, co można odebrać za ironię w poście wyżej. Wygwizdywać zawodnika nie mam zamiaru, a trzymać kciuki będę i tak trzymać za Polaków. Wesołych Świąt :)
Max Fricke jechał mpkiem 14 w stronę zygmuntowskich.

Awatar użytkownika
grzesieck
Trener
Posty: 6067
Rejestracja: 22 maja 2003, o 19:59

Re: II Kolejka Speedway Ekstraligi: Stal Gorzów - Motor Lublin (12.04.2019)

#231 Postautor: grzesieck » 17 kwietnia 2019, o 13:47

Torsen pisze:To wyobraź sobie Hansa Nielsena w tej samej sytuacji. Czy choćby Andreasa Jonssona.
Albo ma się klasę, albo jest się wieśniakiem.


jakos nie potrafie, moze dlatego ze Jonsson ma prawie 40 lat, a Hans jak przychodzil do nas mial ponad 30, wiec nie wiem jak sie zachowywali w wieku Bartka, a moze dlatego, ze nie przekazuja uwag swoim kolegom z druzyny po polsku, a moze po prostu od malego mieli wiecej klasy niz Bartek.

a moze Bartek chce w jakis sposob zerwac z wizerunkiem grzecznego chlopca, ktory co niedziele chodzi do kosciola i stara sie bardziej dopasowac do srodowiska, ktore jednak nie jest wybitnie dystyngowane i nie kipi od niego klasa

naprawde nie wiem i mysle ze Ty tez nie wiesz, w kazdym razie nie czuje sie urazony w zaden sposob slowami Bartka bo rozumiem ze emocje czasem biora gore

miejmy nadzieje, ze Bartkowi ktos pokaze ten material lub przypomni o tym, ze w parku maszyn sa kamery, ktore rejestruja nie tylko obraz, ale rowniez dzwiek
METHANOL ADVENTURE TEAM

GlacaLBN
Posty: 143
Rejestracja: 4 czerwca 2017, o 15:06

Re: II Kolejka Speedway Ekstraligi: Stal Gorzów - Motor Lublin (12.04.2019)

#232 Postautor: GlacaLBN » 17 kwietnia 2019, o 13:54

grzesieck pisze:
Torsen pisze:To wyobraź sobie Hansa Nielsena w tej samej sytuacji. Czy choćby Andreasa Jonssona.
Albo ma się klasę, albo jest się wieśniakiem.


jakos nie potrafie, moze dlatego ze Jonsson ma prawie 40 lat, a Hans jak przychodzil do nas mial ponad 30, wiec nie wiem jak sie zachowywali w wieku Bartka, a moze dlatego, ze nie przekazuja uwag swoim kolegom z druzyny po polsku, a moze po prostu od malego mieli wiecej klasy niz Bartek.

a moze Bartek chce w jakis sposob zerwac z wizerunkiem grzecznego chlopca, ktory co niedziele chodzi do kosciola i stara sie bardziej dopasowac do srodowiska, ktore jednak nie jest wybitnie dystyngowane i nie kipi od niego klasa

naprawde nie wiem i mysle ze Ty tez nie wiesz, w kazdym razie nie czuje sie urazony w zaden sposob slowami Bartka bo rozumiem ze emocje czasem biora gore

miejmy nadzieje, ze Bartkowi ktos pokaze ten material lub przypomni o tym, ze w parku maszyn sa kamery, ktore rejestruja nie tylko obraz, ale rowniez dzwiek


Otóż to.
Max Fricke jechał mpkiem 14 w stronę zygmuntowskich.

Awatar użytkownika
Torsen
Trener
Posty: 4245
Rejestracja: 14 października 2005, o 16:24
Lokalizacja: Lublin

Re: II Kolejka Speedway Ekstraligi: Stal Gorzów - Motor Lublin (12.04.2019)

#233 Postautor: Torsen » 17 kwietnia 2019, o 13:56

Tak przeczuwałem, że uderzysz w drugą skrajność. Jest kościół, grzeczni chłopcy i jest wybitne dystyngowanie. Liczyłem jeszcze na jakiś wątek o operze.
Nie o to chodzi. To jest zachowanie lumpa i chama. Nie chodzi o to, by mówić trzynastozgłoskowcem, a pod kewlarem mieć wyprasowaną koszulę ze spinkami. Sportowców najbliżej obserwują dzieci i to one przede wszystkim zobaczą takie zachowania. Lepiej, aby miały inne wzorce.
Szkoda, bo Bartek dawał się lubić. Ale chyba za dużo przebywa z Kasprzakiem. Gorszego chama to chyba wśród żużlowców nie ma.
Obrazek
Daniel Jeleniewski: "Jeszcze kupę mogę zrobić."

Skajuz
Posty: 70
Rejestracja: 17 września 2010, o 20:53

Re: II Kolejka Speedway Ekstraligi: Stal Gorzów - Motor Lublin (12.04.2019)

#234 Postautor: Skajuz » 17 kwietnia 2019, o 14:11

Dragon_Juventino pisze:Aż mi trudno uwierzyć. Najpierw ,,żółty wypad'' teraz to... Lubię Bartka, ale chyba głowa nie dojeżdża.
Pokora, to takie fajne słowo.



Ktoś tu zaliczył mocne zderzenie z rzeczywistością. Polecam odstawić oglądanie wywiadów zawodników w trakcie meczów gdzie padają żenujące ciągle te same pytania i jeszcze bardziej dyplomatyczne odpowiedzi bo widzę, że trochę zaburza Ci to pogląd na postawę Bartka i pewnie każdego innego sportowca. Na prawdę wierzysz w te wszystkie gadki o szacunku do rywala i inne frazesy? Myślisz, że sportowcy którzy sięgali po medale i trofea we wszelakich dyscyplinach w trakcie zawodów myślą o szacunku do rywala i pokorze czy bardziej o tym co mogą zrobić żeby pobić rywala?

Awatar użytkownika
radonis
Zawodowiec
Posty: 1095
Rejestracja: 10 maja 2011, o 15:28
Lokalizacja: Bielsko-Biała ex Lbn

Re: II Kolejka Speedway Ekstraligi: Stal Gorzów - Motor Lublin (12.04.2019)

#235 Postautor: radonis » 17 kwietnia 2019, o 14:31

SKAJuuss pisze:
Dragon_Juventino pisze:Aż mi trudno uwierzyć. Najpierw ,,żółty wypad'' teraz to... Lubię Bartka, ale chyba głowa nie dojeżdża.
Pokora, to takie fajne słowo.


Myślisz, że sportowcy którzy sięgali po medale i trofea we wszelakich dyscyplinach w trakcie zawodów myślą o szacunku do rywala i pokorze czy bardziej o tym co mogą zrobić żeby pobić rywala?


Co innego myślenie o tym jak pobić rywala, a co innego wymyślanie rywalowi od ch..ów i dyskutowanie z kolegą o tym jak go wy..chać.

Wielu mogło się się łudzić, że to gość, który kieruje się szlachetnymi zasadami i że może być idolem dla młodych kibiców. Kimś kim dla wielu był T. Gollob. Na czymś młodzi ludzie swoje ideały i marzenia budują - często taki 10-ciolatek marzy o tym żeby zostać żużlowcem jak np. Bartek. Na takie postawy wskazuje Tomek Dryła w swoich komentarzach i reportażach budując wizerunek sportu i szlachetnej rywalizacji na jego herosach. A tu się okazuje, że w Bartku mieszka małomiasteczkowy prosty chłopak bez wspaniałego kodeksu etycznego wyrytego w swoim sercu i głowie.

Wydaje się, że Bartek w tej wypowiedzi chciał "zabłysnąć" wyluzowanym żartem - w odpowiedzi widać było tylko skupioną minę Szymona, który ma w sobie wiele więcej klasy.

Awatar użytkownika
Dragon_Juventino
Junior
Posty: 323
Rejestracja: 8 października 2004, o 19:18
Lokalizacja: LUBLIN

Re: II Kolejka Speedway Ekstraligi: Stal Gorzów - Motor Lublin (12.04.2019)

#236 Postautor: Dragon_Juventino » 17 kwietnia 2019, o 14:32

Nie wiem, trudno mi powiedzieć. Zderzenia nie przeżyłem i mój pogląd się nie zawalił. Swoje widziałem, w sporcie często też sam byłem świadkiem różnych wydarzeń.
Generalnie podzielam zdanie Torsena. Ja osobiście nie poczułem się absolutnie urażony. ,,Żółty wypad'' nawet przyjąłem z uśmiechem, mam dystans do takich sytuacji. Niemniej nazywanie rywala z toru chuj.. dla mnie jest mało eleganckie. Umówmy się, mógł to słowo zastąpić 10 innymi, bardziej ludzkimi. Wszytko może nieco potęgować też fakt, że mówimy o najlepszym w tej chwili polskim żużlowcu i pewnie przyszłym IMŚ. Czy to jest przykład dla młodzieży? Jak wygra mistrza i przed kamerą powie, że pokonał rywali, a za kulisami, że pokonał 3 innych chu... to jest różnica? Pytanie jak jeszcze mógł motywować kolegów bez mikrofonów i bez kamer :>

Reasumując, ja urażony nie jestem, swoje widziałem. Zniesmaczenie jest. To jednak indywidualna sprawa jak ktoś podchodzi do tematu. Ja uważam, że szacunek dla rywali się należy.

Wczoraj Juventus został wykopany z LM przez młody Ajax, biłem im brawo bo byli lepsi i zasłużyli. Nazwałem ich rewelacją rozgrywek a nie młodymi chujk..., którym się udało. To tak tylko luźny przykład :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Gelo
Leszek Demski
Posty: 13180
Rejestracja: 23 września 2002, o 12:11
Lokalizacja: Lublin

Re: II Kolejka Speedway Ekstraligi: Stal Gorzów - Motor Lublin (12.04.2019)

#237 Postautor: Gelo » 17 kwietnia 2019, o 16:20

Jak do tej pory lubiłem Bartka tak teraz wiele stracił w moich oczach. Rzeczywiście głowa chyba jeszcze nie dojrzała do medali jakie zdobył. Miałem nadzieję, że swoje emocje przekuje na jeszcze lepszą i jeszcze bardziej agresywną jazdę. Zachował się jak chamowaty gówniarz bez klasy charakteryzującej wielkich mistrzów. Nie wyobrażam sobie Hansa Tatuma Olsena czy nawet Hancocka tak zachowujących się. Wiadomo, że ministranci na żużlu nie jeżdżą, pewnie czasem w nerwach mogą coś chlapnąć. Ale adrenalina a chamstwo to dwie różne kwestie.

Zaratustra
Kadrowicz
Posty: 1523
Rejestracja: 10 marca 2005, o 10:24
Lokalizacja: Lublin

Re: II Kolejka Speedway Ekstraligi: Stal Gorzów - Motor Lublin (12.04.2019)

#238 Postautor: Zaratustra » 17 kwietnia 2019, o 16:40

Tak, jak pisał Torsen: albo ktoś ma klasę, albo jej nie ma. Niektórzy próbują jej się "wyuczyć", ale prędzej, czy później ta słoma z butów zacznie wychodzić ;)

Gwiazdy - oprócz umiejętności czysto sportowych - powinny prezentować wysoką kulturę osobistą, być wzorem do naśladowania dla młodych kibiców. Nie każdego stać na bycie takim człowiekiem ;)
Tak, jak w życiu. Nie tak trudno stać się czyimś idolem, mieć dużo "fanów", ale na autorytet trzeba sobie zapracować.

Awatar użytkownika
Kargolo
Trener
Posty: 4414
Rejestracja: 26 sierpnia 2011, o 10:55

Re: II Kolejka Speedway Ekstraligi: Stal Gorzów - Motor Lublin (12.04.2019)

#239 Postautor: Kargolo » 17 kwietnia 2019, o 17:12

Już pomijając wszystko to nie rozumiem tej głupiej tendencji do puszczania muzyki w tego typu filmikach 5 razy głośniej niż rozmów zawodników. Niesamowita przyjemność - przez cały filmik przyciszać i podgłaśniać, bo raz nie słyszysz o czym mówią, a za chwilę uszy ci pękają :lol:

Awatar użytkownika
InDorka
Zawodowiec
Posty: 1134
Rejestracja: 25 kwietnia 2004, o 11:26
Lokalizacja: Lublin

Re: II Kolejka Speedway Ekstraligi: Stal Gorzów - Motor Lublin (12.04.2019)

#240 Postautor: InDorka » 17 kwietnia 2019, o 18:01

To jest próba sztucznego ratowania twarzy.
Na plamie na pięknym obrusie stawia się kwiatka, świecę.
Szkoda nie puścić filmu, a zagłuszając wypowiedzi muzyką jest szansa, że jeden nie zrozumie, drugi nie usłyszy.
~~~~~~~~
"Na pewno" pisze się naprawdę osobno, a "naprawdę" pisze się na pewno razem.
~~~~~~~~

Awatar użytkownika
tezetomaniak
Trener
Posty: 4467
Rejestracja: 12 lipca 2007, o 21:37

Re: II Kolejka Speedway Ekstraligi: Stal Gorzów - Motor Lublin (12.04.2019)

#241 Postautor: tezetomaniak » 17 kwietnia 2019, o 18:25

mi się wydaję, że wiesz... to był taki odruch, on go ku*wa kopał z 3 razy nie i on ku*wa wiesz... odruchowo machnął ręką, trafił go, ku*wa wiesz.... ten przyaktorzył

Torsen pisze:Sportowców najbliżej obserwują dzieci i to one przede wszystkim zobaczą takie zachowania. Lepiej, aby miały inne wzorce.


No tak. Wszystko dla naszych bombelków ;)

Awatar użytkownika
kibicLBN
Trener
Posty: 6337
Rejestracja: 23 lipca 2009, o 21:47

Re: II Kolejka Speedway Ekstraligi: Stal Gorzów - Motor Lublin (12.04.2019)

#242 Postautor: kibicLBN » 17 kwietnia 2019, o 19:32

Kiedyś przysłuchałem się rozmowie w lubelskim parku maszyn:
,,- Pawle czy byłbyś tak uprzejmy i przyczynił się od zamknięcia, szanownego naszego rywala na 2 polu startowym?
- Ależ oczywiście Dawidzie, również chciałem tak rozegrać wejście w 1 łuk. Pamiętajmy, aby nie stworzyć nadmiernego zagrożenia w 1 łuku jak to niejednokrotnie ma miejsce.
- dobrze Pawle, szanujmy zdrowie oraz sprzęt swój jak i dzisiejszych rywali.
- Do dzieła!"
Tak było...
Nie ma ludzi niezastąpionych, ale są ludzie niepowtarzalni.

rumburaque
Szkółkowicz
Posty: 245
Rejestracja: 19 listopada 2004, o 15:36
Lokalizacja: lublin

Re: II Kolejka Speedway Ekstraligi: Stal Gorzów - Motor Lublin (12.04.2019)

#243 Postautor: rumburaque » 17 kwietnia 2019, o 19:39

kibicLBN pisze:Kiedyś przysłuchałem się rozmowie w lubelskim parku maszyn:
,,- Pawle czy byłbyś tak uprzejmy i przyczynił się od zamknięcia, szanownego naszego rywala na 2 polu startowym?
- Ależ oczywiście Dawidzie, również chciałem tak rozegrać wejście w 1 łuk. Pamiętajmy, aby nie stworzyć nadmiernego zagrożenia w 1 łuku jak to niejednokrotnie ma miejsce.
- dobrze Pawle, szanujmy zdrowie oraz sprzęt swój jak i dzisiejszych rywali.
- Do dzieła!"
Tak było...

No i to jest klasa;) generalnie ludzie z Rzeszowa są bardzo kulturalni.

Awatar użytkownika
mundzio
Senior
Posty: 967
Wiek: 38
Rejestracja: 8 kwietnia 2010, o 15:58
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: II Kolejka Speedway Ekstraligi: Stal Gorzów - Motor Lublin (12.04.2019)

#244 Postautor: mundzio » 17 kwietnia 2019, o 20:09

kibicLBN pisze:Kiedyś przysłuchałem się rozmowie w lubelskim parku maszyn:
,,- Pawle czy byłbyś tak uprzejmy i przyczynił się od zamknięcia, szanownego naszego rywala na 2 polu startowym?
- Ależ oczywiście Dawidzie, również chciałem tak rozegrać wejście w 1 łuk. Pamiętajmy, aby nie stworzyć nadmiernego zagrożenia w 1 łuku jak to niejednokrotnie ma miejsce.
- dobrze Pawle, szanujmy zdrowie oraz sprzęt swój jak i dzisiejszych rywali.
- Do dzieła!"
Tak było...
Kulturka... :)

Czasem dochodzę do wniosku że to forum jest jak literacka fikcja, nicki które tu piszą miewają tak górnolotne ideały że przekleństwo im nawet przez myśl nie przejdzie, a o adrenalinie i emocjach słyszeli chyba tylko w filmach. Dobra ironia od kibicLBN wpasowala by się w ten scenariusz idealnie :) Obrazek

Awatar użytkownika
Torsen
Trener
Posty: 4245
Rejestracja: 14 października 2005, o 16:24
Lokalizacja: Lublin

Re: II Kolejka Speedway Ekstraligi: Stal Gorzów - Motor Lublin (12.04.2019)

#245 Postautor: Torsen » 17 kwietnia 2019, o 21:55

Ludzie, tu się nikt nie czerwieni z powodu wulgaryzmów, ale to jest język grypsującej recydywy! To ma być sportowiec? Idol?
Obrazek
Daniel Jeleniewski: "Jeszcze kupę mogę zrobić."

Flagg
Trener
Posty: 5992
Rejestracja: 26 września 2018, o 08:30

Re: II Kolejka Speedway Ekstraligi: Stal Gorzów - Motor Lublin (12.04.2019)

#246 Postautor: Flagg » 17 kwietnia 2019, o 21:59

Problemem Zmarzlika nie jest to, ze powiedzial, co powiedzial, ale ze złapały to kamery. Naprawdę, jego odzywki w trakcie tego meczu nie są w zawodowym sporcie czymś niezwykłym
Motor 2024: 1.Holder 2.Cierniak 3. Lindgren 4.Kubera 5.Zmarzlik 6.Przyjemski 7.Bańbor 8.Jaworski

SwiDarek
Junior
Posty: 362
Rejestracja: 25 września 2018, o 12:57
Lokalizacja: Lublin

Re: II Kolejka Speedway Ekstraligi: Stal Gorzów - Motor Lublin (12.04.2019)

#247 Postautor: SwiDarek » 17 kwietnia 2019, o 22:28

Nie podniecajmy się zanadto językiem Bartka - ni cholery nie odbiega on od standardowego słownictwa w zawodowym sporcie - szczególnie na żużlowych torach.
Nieraz zdarzyło mi się w zdecydowanie mniej emocjonalnych momentach zagrzewać swoją zawodową ekipę do walki zdecydowanie mocniejszymi tekstami.
DON'T THINK!!! DRINK!!!

SwiDarek
Junior
Posty: 362
Rejestracja: 25 września 2018, o 12:57
Lokalizacja: Lublin

Re: II Kolejka Speedway Ekstraligi: Stal Gorzów - Motor Lublin (12.04.2019)

#248 Postautor: SwiDarek » 17 kwietnia 2019, o 22:31

kibicLBN pisze:Kiedyś przysłuchałem się rozmowie w lubelskim parku maszyn:
,,- Pawle czy byłbyś tak uprzejmy i przyczynił się od zamknięcia, szanownego naszego rywala na 2 polu startowym?
- Ależ oczywiście Dawidzie, również chciałem tak rozegrać wejście w 1 łuk. Pamiętajmy, aby nie stworzyć nadmiernego zagrożenia w 1 łuku jak to niejednokrotnie ma miejsce.
- dobrze Pawle, szanujmy zdrowie oraz sprzęt swój jak i dzisiejszych rywali.
- Do dzieła!"
Tak było...


Wygrałeś.
Też takie coś słyszałem tylko jakoś tak inaczej było ubrane w słowa. Sens ogólnie dobry i w zasadzie oddaje zamysł, jednak chyba trochę inaczej to brzmiało... tak bardziej żużlowo.
DON'T THINK!!! DRINK!!!

Awatar użytkownika
Maxx
Trener
Posty: 2961
Rejestracja: 7 października 2002, o 14:34
Lokalizacja: Lublin

Re: II Kolejka Speedway Ekstraligi: Stal Gorzów - Motor Lublin (12.04.2019)

#249 Postautor: Maxx » 17 kwietnia 2019, o 22:50

Flagg pisze:Problemem Zmarzlika nie jest to, ze powiedzial, co powiedzial, ale ze złapały to kamery. Naprawdę, jego odzywki w trakcie tego meczu nie są w zawodowym sporcie czymś niezwykłym

Bartek nie ma żadnego problemu. To jest sport, adrenalina i nikt tu nie chodzi w garniturach tylko jest jazda. Jeśli ktoś tu oczekuje, że jedni drugim będą nosić herbatki w filiżankach to sorry, nie ten rozdział... Nie ma tematu.

Awatar użytkownika
Torsen
Trener
Posty: 4245
Rejestracja: 14 października 2005, o 16:24
Lokalizacja: Lublin

Re: II Kolejka Speedway Ekstraligi: Stal Gorzów - Motor Lublin (12.04.2019)

#250 Postautor: Torsen » 17 kwietnia 2019, o 22:58

Oczywiście, że nie ma tematu, bo nikt z tego powodu rozdzierać szat nie będzie. Ale wiele osób, w tym i ja, chyba trochę skorygowało swoje żużlowe sympatie. "Ruchanie chujów" to jednak nie moje klimaty.
Obrazek
Daniel Jeleniewski: "Jeszcze kupę mogę zrobić."