Działalność klubu - kłopotów cd....

żużel w Lublinie
Wiadomość
Autor
Koper
Trener
Posty: 5488
Wiek: 43
Rejestracja: 8 października 2004, o 00:48
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#426 Postautor: Koper » 22 listopada 2006, o 17:17

K.A.M.I.L. pisze:Mam pytanie do zorientowanych, co w sprawie odwołania się od nie przyznania licencji na rok 2007 :?:
Dzis mija termin do zlozenia papierów w tej sprawie w PZM, a decyzja w piątek.

Awatar użytkownika
Torsen
Trener
Posty: 4300
Rejestracja: 14 października 2005, o 16:24
Lokalizacja: Lublin

#427 Postautor: Torsen » 22 listopada 2006, o 17:44

Ale złożono odwołanie, czy nie? Zawarto jakieś ugody z wierzycielami, czy etam? Przecież szanse powodzenia można w pewnym stopniu określić już dziś, trzeba tylko wiedzieć, co udało się osiągnąć. Ponieważ jednak nikt się tu żadnymi sukcesami nie chwali, obawiam się, że ich brak, a wieszczone niedawno 50% to nic więcej, jak wyraz nadziei na łut szczęścia.

Koper
Trener
Posty: 5488
Wiek: 43
Rejestracja: 8 października 2004, o 00:48
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#428 Postautor: Koper » 22 listopada 2006, o 18:09

Torsen pisze:Ponieważ jednak nikt się tu żadnymi sukcesami nie chwali, obawiam się, że ich brak, a wieszczone niedawno 50% to nic więcej, jak wyraz nadziei na łut szczęścia.
A ja uwazam ze musimy uzbroic sie w cierpliwosc i zaufac tym ktorzy te dokomunety przygotowywali, na pewno wszystko co dalo sie zrobic zostalo zrobione i nie wiem czy przed decyzja PZM jest sens chwalic sie nawet ewentualnymi ugodami jesli takie zawarto. Osobiscie wierze ze w piatek otrzymamy licencje warunkowÄ….

Awatar użytkownika
Markoni
Posty: 114
Rejestracja: 10 października 2006, o 15:47
Lokalizacja: Lublin

#429 Postautor: Markoni » 22 listopada 2006, o 18:39

Gawrzyk pisze:Tylko, że Ty negocjujesz z szefem w firmie która działa na normalnym rynku. A na zuzlowy rynek nie odzialuja niestety zadne zasady. miernoty dalej ciagnal kase. zobacz co sie dzieje teraz z chlopakami ktorzy choc troche potrafia skrecac w lewo. Z takimi albo placisz tyle ile chca, czasem wielkokrotnie przeplacajac, albo zostajesz pozdrowiony środkowym palcem. tak to niestety wyglada i poki nie sprawdzisz na wlasnej skorze nie uwierzysz.


Aż tak nie szanują starszych? A to łby. A mówią później, że szanują kibiców i dla nich jeżdżą.
Ale pomińmy pieniądze za podpis i punktówkę, jest jeszcze coś takiego jak kasa na przygotowanie do sezonu. Wydaje mi się, że ta kasa niejako należy do klubu - pożyczona zawodnikowi powinna wrócić do klubu w postaci jego punktów.
Jeżeli możesz to mi wyjaśnij, czy niemożliwe jest jakieś większe położenie łapy na tych pieniądzach i dopilnowanie, czy została dobrze wykorzystana. Chodzi mi o to, żeby nie było takich sytuacji, że zawodnik dostał pieniądze np na dwa nowe silniki, a kupił dwa używane po remoncie. O takich sytuacjach słyszeliśmy w minionym sezonie.
Znam rzeczywiste sytuacje, gdzie pieniądze o podobnym przeznaczeniu (niejako firmowe, ale przekazywane pracownikom) są dokładnie rozliczane i kontrolowane.
Myślę, że to istotna sprawa i zrobienie z tym porządku jest jednym z ważniejszych zadań działaczy. Włącznie z powołaniem stanowiska "cerbera" od tych spraw.
Z żużla powstałeś i w żużel się obrócisz

K.A.M.I.L.
Zawodowiec
Posty: 1194
Rejestracja: 4 sierpnia 2004, o 17:25
Lokalizacja: Southampton
Kontakt:

#430 Postautor: K.A.M.I.L. » 22 listopada 2006, o 18:42

Chciałem tylko wiedzieć, czy nasz klub odwołał się od tej decyzji. Nie chodzi mi o szczegóły czy dogadano się w sprawie uregolwań. PZM ma chyba czas do 5 grudnia w sprawie licencji, chyba, że jakoś inaczej rozumuje punkt regulaminu.

6. Zespół wydaje decyzje w przedmiocie licencji dla klubów I i II ligi na kolejny sezon w terminie do dnia 5 grdunia.


Mam nadzieje, że uzyskam odpowiedź.


Pozdrawiam
MOTOR LUBLIN

Koper
Trener
Posty: 5488
Wiek: 43
Rejestracja: 8 października 2004, o 00:48
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#431 Postautor: Koper » 22 listopada 2006, o 19:25

K.A.M.I.L. pisze:Nie chodzi mi o szczegóły czy dogadano się w sprawie uregolwań. PZM ma chyba czas do 5 grudnia w sprawie licencji, chyba, że jakoś inaczej rozumuje punkt regulaminu.

6. Zespół wydaje decyzje w przedmiocie licencji dla klubów I i II ligi na kolejny sezon w terminie do dnia 5 grdunia.


Co nie znaczy ze PZM ma rozpatrywac odwolania w ostatni dzien (czyli 5 grudnia). Posiedzenie zarzadu głownego PZM jest w piątek 24 listopada i wtedy będa rozpatrywane odwołania (nie biorę pod uwagę możliwosci ze takiego odwołania nie złożylismy tak jak bylo zapowiadane chociazby przez Jarosława Siwka w TVP3):
http://tvp.pl/video/2006/11/20/97707/film.asf

harry
Trener
Posty: 4753
Rejestracja: 14 kwietnia 2003, o 11:14

#432 Postautor: harry » 23 listopada 2006, o 09:57

K.A.M.I.L. pisze:Chciałem tylko wiedzieć, czy nasz klub odwołał się od tej decyzji.

Odwołał się.
" Jak powiedział mi jeden młody dziennikarz, niektórzy ludzie są genetycznie niezdolni do tego, żeby mówić prawdę" - Jacek Gajewski

Awatar użytkownika
Cz@rek
Trener
Posty: 2836
Rejestracja: 16 maja 2004, o 15:17
Lokalizacja: lublin

#433 Postautor: Cz@rek » 23 listopada 2006, o 22:12

harry pisze:
K.A.M.I.L. pisze:Chciałem tylko wiedzieć, czy nasz klub odwołał się od tej decyzji.

Odwołał się.


To akurat było do przewidzenia.Ale czy udało się pokonać głowną przeszkodę czyli uzyskać ugodę z ZUS a przedewszystkim z Urzędem
Skarbowym :?:

K.A.M.I.L.
Zawodowiec
Posty: 1194
Rejestracja: 4 sierpnia 2004, o 17:25
Lokalizacja: Southampton
Kontakt:

#435 Postautor: K.A.M.I.L. » 24 listopada 2006, o 16:59

Chyba dzisiaj nie uzyskamy odpowiedzi na to czy nasz klub uzyska licencje na przyszły rok. W komunikacie PZM jest o tym, że Wrocław dostał licencje na starty w Ekstralidze, o klubach z 1 i 2 ligi nie jest wspomniane. Zanosi sie chyba na to, że odpowiedź poznamy w ostatecznym terminie, czyli 5 grudnia. Jeżeli zorientowani mają jakieś info mogliby się podzielić, co w sprawie licencji dla naszego klubu.


Pozdrawiam
MOTOR LUBLIN

Awatar użytkownika
Łoptymista
Trener
Posty: 3790
Rejestracja: 15 kwietnia 2003, o 08:22
Lokalizacja: Lublin

#437 Postautor: Łoptymista » 25 listopada 2006, o 15:40

i??

Awatar użytkownika
_R@fi_
Posty: 86
Rejestracja: 11 grudnia 2003, o 16:23
Lokalizacja: Lublin

#438 Postautor: _R@fi_ » 25 listopada 2006, o 16:57

i pewnie sie jutro dowiemy
Obrazek
NIGDY O TOBIE NIE ZAPOMNIMY ROBERT !!!![*]

K.A.M.I.L.
Zawodowiec
Posty: 1194
Rejestracja: 4 sierpnia 2004, o 17:25
Lokalizacja: Southampton
Kontakt:

#440 Postautor: K.A.M.I.L. » 25 listopada 2006, o 22:30

Podejrzewam, ze z deczyzja beda zwlekac do koncowego terminu. Chociaz chcialbym sie mylic, bo wiem, ze to wcale nie pomaga klubowi.


Pozdrawiam
MOTOR LUBLIN

Awatar użytkownika
papi
Trener
Posty: 4230
Rejestracja: 10 marca 2005, o 08:39
Lokalizacja: Lublin

#441 Postautor: papi » 25 listopada 2006, o 23:08

naszemu klubowi już i tak niewiele może pomóc. Wystarczy popatrzeć na składy drużyn 1-ligowych i wszystko staje się jasne :x

Awatar użytkownika
dboryc
Posty: 100
Rejestracja: 10 listopada 2004, o 13:07
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#442 Postautor: dboryc » 26 listopada 2006, o 00:52

Ale gdyby zatrzymac w zespole zawodnikow z tego sezonu to sklad na papierze rowniez nie wygladalby zle! I szczerze powiem bylbym za tym aby zostawic w 100% tegoroczny sklad bez zawodnikow zagranicznych i zakontraktowac Sledzia. Ale poki co trzeba sie martwic innymi sprawami(licencja)!

Koper
Trener
Posty: 5488
Wiek: 43
Rejestracja: 8 października 2004, o 00:48
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#444 Postautor: Koper » 26 listopada 2006, o 02:30

Gawrzyk pisze:rempała, Knapp, Jelen - może ?
+ Klimek Do tego powrót Rybki do Lublina oraz dwaj następcy Hansa Nielsena czyli Duńczycy którzy byli na Memoriale Dadiego i Zwierzchowskiego. W tej trudnej sytuacji kadrowej na pewno przyadłby sie Dawid Stachyra. Jesli tylko daloby sie zatrzymac Lubosa Tomicka to tez byloby super. I jakos mozna jechac ten sezon 2007.

Awatar użytkownika
kilar
Trener
Posty: 3008
Rejestracja: 7 lipca 2004, o 00:29
Lokalizacja: Lublin City

#445 Postautor: kilar » 26 listopada 2006, o 10:12

Koper pisze:I jakos mozna jechac ten sezon 2007.

Niestety malo kogo interesuje tylko "jakies" jechanie. Moze i na pierwszy mecz przyjdzie wiecej osob, ale po serii porazek trybuny beda swiecic pustkami tak jak podczas spotkac z Grudziadzem, czy Krosnem.

Awatar użytkownika
boxing
Kadrowicz
Posty: 1712
Rejestracja: 9 sierpnia 2004, o 22:15
Lokalizacja: Lublin

#446 Postautor: boxing » 26 listopada 2006, o 12:28

Gawrzyk pisze:Messing - otrzymal taka propozycje z klubu z ekstraligi ze musialby byc klasycznym ******* zeby odmowic.

Moze temu klubowi wypadlo z wieku juniorskiego ze dwoch zawodnikow? Moze mieli okazje zobaczyc udany wystep Messinga na ich torze w sparingu przed sezonem 2006? Rzeszow czy jednak ktos inny zainteresowal sie mlodym Szwedem?
Mini-zuzel w Lublinie i mamy co roku swojego Hliba a moze nawet Jonssona!

harry
Trener
Posty: 4753
Rejestracja: 14 kwietnia 2003, o 11:14

#447 Postautor: harry » 26 listopada 2006, o 13:52

Oczywiście, że chodzi o Józków.
" Jak powiedział mi jeden młody dziennikarz, niektórzy ludzie są genetycznie niezdolni do tego, żeby mówić prawdę" - Jacek Gajewski

Awatar użytkownika
kdsz
Trener
Posty: 3390
Rejestracja: 1 kwietnia 2003, o 02:47

#448 Postautor: kdsz » 26 listopada 2006, o 14:39

I już mu liga polska nie koliduje z popisami w Szwecji i UK? Szybko sobie chłopak radzi z problemami logistycznymi :lol:
W. Komarnicki: "To co miało pójść na piłke renczne, poszło w stronę zawodników"

Awatar użytkownika
bkapusta
Trener
Posty: 2778
Rejestracja: 24 listopada 2002, o 11:06
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

#449 Postautor: bkapusta » 26 listopada 2006, o 14:46

Odpowiednie wynagrodzenie za punkty, gwarancja startow, kasa na przygotowanie + lotnisko w Rzeszowie i mysle, ze chlopak da sie przekonac :) Ja mu sie nie dziwie. W Lublinie gorszy poziom, gorsza komunikacja, duzo gorsza kasa - wiec zorganizowanie logistyki na wysokim poziomie jest bardzo trudne. Jak sie ma sporo kasy wszystko staje sie latwiejsze. Mozna trzymac np. na stale busa/motocykle/mechanika w Polsce i tylko latac samolotem.
Póki stać mnie będę szalał,
I zdrowia nie żałował,
Każda dama ma cenę,
Trzeba po prostu pytać,
A nie czaić się z kwiatami.

Holly

#450 Postautor: Holly » 26 listopada 2006, o 14:56

Jeżeli uda sie załatwić licencje i dopowadzić organizacyjnie sprawy do startu w sezonie 2007 to wyraźnie trzeba ten sezon bedzie poprostu odjechać i nie spaść do niższej klasy rozgrywkowej.
Jeżeli Motorek awansuje do 2 ligi a wszystko na to wskazuje to może znajdzie sie sponsor co weźmie pod skrzydła piłke i żużel na 2007/2008.
Najsłabsze w lidze na dzień dzisiejszy wydają sie Grudziadz i Poznań wiec trzeba bedzie zakontraktować takich zawodników aby poradzili sobie w potyczkach z tymi klubami , wywalczenie bonusów w tych meczach może dać utrzymanie ewentualnie baraż o 1 lige który napewno byśmi wygrali.
Według mnie trzeba podpisać kontrakty z dwoma średniej klasy obcokrajowcami seniorami i jednym juniorem , + piszcz , knapp , śledź , jeleń , trumiński , klimek i michaluk.