Ankieta w sprawie Hancocka w Lublinie

żużel w Lublinie

Czy Motor powinien podpisać kontrakt z Gregiem Hancockiem na 2019 r.?

Tak
83
58%
Nie
61
42%
 
Liczba głosów: 144

Wiadomość
Autor
go!
Trener
Posty: 3762
Rejestracja: 7 lipca 2003, o 10:23

Re: Ankieta w sprawie Hancocka w Lublinie

#176 Postautor: go! » 12 lutego 2019, o 14:24

Flagg pisze:Grisze trzeba potraktować jak typowego najemnika. Ma pomóc utrzymać się w Elidze, a potem można się z nim pożegnać ...

Tylko kto go wezamie od nas :lol:
Bedzie dwoch banitow sie tulalo bezdomnych: Grisza i Greg :-|
Strach ich kontraktowac, zeby sie nikomu nie narazic :D :D :D

Awatar użytkownika
Torsen
Trener
Posty: 4246
Rejestracja: 14 października 2005, o 16:24
Lokalizacja: Lublin

Re: Ankieta w sprawie Hancocka w Lublinie

#177 Postautor: Torsen » 12 lutego 2019, o 21:25

Popek pisze:Grisza też jakoś super inteligentnym gościem nie jest

Po tym, co dziś przeczytałem, stwierdzam, że Łaguta przy Mrozku to dyplomata, poeta i geniusz.
W sytuacji, generalnie, nie do pozazdroszczenia nie tylko stanął na wysokości zadania, ale zachował się bardzo taktownie i mądrze.
Obrazek
Daniel Jeleniewski: "Jeszcze kupę mogę zrobić."

SwiDarek
Junior
Posty: 362
Rejestracja: 25 września 2018, o 12:57
Lokalizacja: Lublin

Re: Ankieta w sprawie Hancocka w Lublinie

#178 Postautor: SwiDarek » 13 lutego 2019, o 12:08

Jeszcze raz to napiszę. Bardzo mi się podoba, że chodząca reklama Colgate nie ma kontraktu w Lublinie. Jest za stary, ostatni rok śmigał w drugiej lidze (zszedł dwie ligi niżej i za darmoszkę nie wystartował) gdzie nie miał prawa przywozić nic poza 3 lub 2+1 (z juniorem) a przypominam, że dawał się objechać choćby Staszkowi Burzy w Krośnie - nic nie gwarantuje w EL moim zdaniem i do tego zbyt waleczny to on nie jest i już kilka lat temu zaczął kupony odrywać. W Rzeszy wyszło jaki to lobbysta jest i kto układał skład. Pomijam fakt, że lubi go głowa rozboleć lub przeczyszczenie złapać i nie może wtedy nawet telefonu odebrać - o wczołganiu się na rower choćby, nie ma nawet mowy.
Kuba moim zdaniem zrobił kapitalny strzał z Griszą:
1. Nie pękł przed Amerynakem - dla mnie szacun za to, że z gęby kalosza nie zrobił. Po męsku powiedział co myśli o Gregu i po męsku sprawę załatwił. Niech Grześ szuka dolara gdzie chce.
2. Poczekał aż fala hejterów, pseudodziennikarzy i pseudoekspertów spuści MOTOR papierowo z EL i strzelił se fotkę z Griszą. Teraz te ekspertyzy trzeba sobie wsadzić w cztery - bo skład z Griszką już tak słabo na papierze nie wygląda (wyobrażam sobie gdzie ta wiadomość zastałą Ostafa). Do tego ten przeklęty lubelski owal - długi, wąski, nikt tu dawno nie jechał a jeszcze dosypali. Kilku prezesów pewnie z deka zmieniło optykę.
3. Dla mnie Zarząd zrobił numer lepszy jak ten z AJ z zeszłego sezonu.

Tylko co to za kolejne zapowiadane "CUDA" mają się jeszcze wydarzyć? POLADA?
DON'T THINK!!! DRINK!!!

Flagg
Trener
Posty: 5994
Rejestracja: 26 września 2018, o 08:30

Re: Ankieta w sprawie Hancocka w Lublinie

#179 Postautor: Flagg » 13 lutego 2019, o 12:14

SwiDarek pisze:numer lepszy jak ten z AJ z zeszłego sezonu.

Tylko co to za kolejne zapowiadane "CUDA" mają się jeszcze wydarzyć? POLADA?


Ale że co POLADA? Łaguta nie ma już nawet prawa odwołania się od decyzji. Wyczerpał wszelkie instancje zdaje się.
Motor 2024: 1.Holder 2.Cierniak 3. Lindgren 4.Kubera 5.Zmarzlik 6.Przyjemski 7.Bańbor 8.Jaworski

Awatar użytkownika
MikeMistrz
Senior
Posty: 866
Rejestracja: 8 stycznia 2009, o 20:29

Re: Ankieta w sprawie Hancocka w Lublinie

#180 Postautor: MikeMistrz » 13 lutego 2019, o 12:30

Poza tym skrócenie kary mija się z celem - ta trwa do marca, więc dla POLAD-y (?) Grisza może startować od pierwszej kolejki. Szkopuł w tym, że kontrakt może podpisać w maju, więc jak już to trzeba do e-ligi uderzać w sprawie zminy regulaminu. :)

Grand
Posty: 17
Rejestracja: 16 lipca 2017, o 20:12

Re: Ankieta w sprawie Hancocka w Lublinie

#181 Postautor: Grand » 13 lutego 2019, o 18:29

SwiDarek pisze:Jeszcze raz to napiszę. Bardzo mi się podoba, że chodząca reklama Colgate nie ma kontraktu w Lublinie. Jest za stary, ostatni rok śmigał w drugiej lidze (zszedł dwie ligi niżej i za darmoszkę nie wystartował) gdzie nie miał prawa przywozić nic poza 3 lub 2+1 (z juniorem) a przypominam, że dawał się objechać choćby Staszkowi Burzy w Krośnie - nic nie gwarantuje w EL moim zdaniem i do tego zbyt waleczny to on nie jest i już kilka lat temu zaczął kupony odrywać. W Rzeszy wyszło jaki to lobbysta jest i kto układał skład. Pomijam fakt, że lubi go głowa rozboleć lub przeczyszczenie złapać i nie może wtedy nawet telefonu odebrać - o wczołganiu się na rower choćby, nie ma nawet mowy.

Myślisz że Hancock jeździł w II lidze na sprzęcie z GP? Od 10 lat mówi się tylko że Greg za stary i że się nie nadaje.Jeśli Twoim zdaniem 5 zawodnik z GP 2018 i mistrz świata w 2016 zaczyna odrywać kupony to gratuluję.Poza tym pamiętasz żeby Greg zszedł w ostatnich latach w ekstralidze poniżej 2 pkt/bieg? ja nie pamiętam. Na szybko średnie na bieg Grega z ostatnich lat ekstrakligowych:
2012: 2,302
2013:2,000
2014: 2,320
2015:2,373
2016:2,196
2017:2,240
Powiedz mi w którym momencie Greg odcinał te kupony.Ewidentnie niechęć do Grega przysłania Ci obiektywne spojrzenie na sytuację.

Awatar użytkownika
kibicLBN
Trener
Posty: 6338
Rejestracja: 23 lipca 2009, o 21:47

Re: Ankieta w sprawie Hancocka w Lublinie

#182 Postautor: kibicLBN » 13 lutego 2019, o 21:01

SwiDarek pisze:Jeszcze raz to napiszę. Bardzo mi się podoba, że chodząca reklama Colgate nie ma kontraktu w Lublinie. Jest za stary, ostatni rok śmigał w drugiej lidze (zszedł dwie ligi niżej i za darmoszkę nie wystartował) gdzie nie miał prawa przywozić nic poza 3 lub 2+1 (z juniorem) a przypominam, że dawał się objechać choćby Staszkowi Burzy w Krośnie - nic nie gwarantuje w EL moim zdaniem i do tego zbyt waleczny to on nie jest i już kilka lat temu zaczął kupony odrywać. W Rzeszy wyszło jaki to lobbysta jest i kto układał skład. Pomijam fakt, że lubi go głowa rozboleć lub przeczyszczenie złapać i nie może wtedy nawet telefonu odebrać - o wczołganiu się na rower choćby, nie ma nawet mowy.
Kuba moim zdaniem zrobił kapitalny strzał z Griszą:
1. Nie pękł przed Amerynakem - dla mnie szacun za to, że z gęby kalosza nie zrobił. Po męsku powiedział co myśli o Gregu i po męsku sprawę załatwił. Niech Grześ szuka dolara gdzie chce.
2. Poczekał aż fala hejterów, pseudodziennikarzy i pseudoekspertów spuści MOTOR papierowo z EL i strzelił se fotkę z Griszą. Teraz te ekspertyzy trzeba sobie wsadzić w cztery - bo skład z Griszką już tak słabo na papierze nie wygląda (wyobrażam sobie gdzie ta wiadomość zastałą Ostafa).

Wszystko fajnie i super, z tym że nie do końca...
Wiadomo że lepiej z Grisza niż bez Griszy, ale jeśli wszystkie pierwsze 5 kolejek dojdzie do skutku, to istnieje spore ryzyko że Grisza dołączy do zespołu na dnie tabeli z zerowym dorobkiem punktowym, A wtedy sezon życia nie pomoże, także ochłońmy trochę
Nie ma ludzi niezastąpionych, ale są ludzie niepowtarzalni.

Awatar użytkownika
lombard
Senior
Posty: 795
Rejestracja: 21 kwietnia 2011, o 15:44

Re: Ankieta w sprawie Hancocka w Lublinie

#183 Postautor: lombard » 14 lutego 2019, o 15:06

Parafrazując: za to co Greg zrobił nam 2 lata temu, powinien teraz pojechać dla nas za darmo :-P

Awatar użytkownika
Kshyhu
Zawodowiec
Posty: 1234
Rejestracja: 1 lipca 2009, o 12:18
Lokalizacja: Suavineq

Re: Ankieta w sprawie Hancocka w Lublinie

#184 Postautor: Kshyhu » 14 lutego 2019, o 20:34

Na rybnickim forum gruchnęła jakaś niby niepotwierdzona wiadomość, że Greg u nich. Ale skąd oni to wzięli - pojęcia nie mam.
Motor mocnyj!

Grucha
Junior
Posty: 364
Rejestracja: 28 czerwca 2009, o 17:43

Re: Ankieta w sprawie Hancocka w Lublinie

#185 Postautor: Grucha » 14 lutego 2019, o 20:51

Tak jak info 100 % KMO :D

KrzysiekS
Junior
Posty: 419
Rejestracja: 12 grudnia 2018, o 09:10

Re: Ankieta w sprawie Hancocka w Lublinie

#186 Postautor: KrzysiekS » 14 lutego 2019, o 21:26

A może Greg we Wrocku, a my sprawdzonym sposobem po Milika do walki o skład... połowę taniej by wyszło ;) a może się chłopak przełamie

blajar
Trener
Posty: 2563
Rejestracja: 5 października 2017, o 16:01
Lokalizacja: Lublin

Re: Ankieta w sprawie Hancocka w Lublinie

#187 Postautor: blajar » 14 lutego 2019, o 22:47

No to gdyby jakimś trafem stało się tak, że ROW z Gregiem pojedzie z nami (z Grigorijem) baraż to klękajcie narody :lol:
"To ride with empty head" - jechać z "czystą głową", by Ł. Benz :lol:

Flagg
Trener
Posty: 5994
Rejestracja: 26 września 2018, o 08:30

Re: Ankieta w sprawie Hancocka w Lublinie

#188 Postautor: Flagg » 15 lutego 2019, o 01:47

Jeżeli ROW z Gregiem skończy w barażach, to temu klubowi już nic nie pomoże :D
Motor 2024: 1.Holder 2.Cierniak 3. Lindgren 4.Kubera 5.Zmarzlik 6.Przyjemski 7.Bańbor 8.Jaworski

Awatar użytkownika
$korzen$
Trener
Posty: 3581
Rejestracja: 6 lutego 2003, o 20:34
Lokalizacja: Lublin

Re: Ankieta w sprawie Hancocka w Lublinie

#189 Postautor: $korzen$ » 15 lutego 2019, o 10:07

No jezeli Hancock im nie dojdzie, to na dzisiaj postawil bym na awans Gdanska. Bewley to bedzie loteria po takim urazie. Daugavpils z Lebediewem rowniez bedzie dla nich wymagajacym rywalem. Natomiast z Hancockiem fakt, powinni pozamiatac ta lige mniej wiecej tak samo, jak my w poprzednim sezonie.

Awatar użytkownika
Kargolo
Trener
Posty: 4414
Rejestracja: 26 sierpnia 2011, o 10:55

Re: Ankieta w sprawie Hancocka w Lublinie

#190 Postautor: Kargolo » 15 lutego 2019, o 10:40

$korzen$ pisze:No jezeli Hancock im nie dojdzie, to na dzisiaj postawil bym na awans Gdanska. Bewley to bedzie loteria po takim urazie. Daugavpils z Lebediewem rowniez bedzie dla nich wymagajacym rywalem. Natomiast z Hancockiem fakt, powinni pozamiatac ta lige mniej wiecej tak samo, jak my w poprzednim sezonie.

W tamtym sezonie nikt się nie spodziewał, że to my zjemy i wydalimy 1 LŻ. Dużo ludzi wierzyło w awans (stwierdzam po naszym typerze), ale nikt nie myślał o takiej dominacji.
Nie zdziwię się jak Gdańsk lub Łódź wypali w podobny sposób, a Rybnik znowu zostanie odesłany bo baraży.

Ge(L)o
Trener
Posty: 3224
Rejestracja: 26 czerwca 2006, o 12:14
Lokalizacja: Lublin

Re: Ankieta w sprawie Hancocka w Lublinie

#191 Postautor: Ge(L)o » 15 lutego 2019, o 11:07

Kargolo pisze: ale nikt nie myślał o takiej dominacji.

ekhem :cool:

Grand
Posty: 17
Rejestracja: 16 lipca 2017, o 20:12

Re: Ankieta w sprawie Hancocka w Lublinie

#192 Postautor: Grand » 15 lutego 2019, o 12:46

Gdańsk?Odszedł Thomsen i Michelsen,a doszedł Cyfer Pieszczek i Gomólski który zbiera na sprzęt w internecie.Jest jeszcze Thorsell,ale to też nie jest pewniak.Moim zdaniem Gdańsk będzie walczył,ale tylko o play-off.Solidniej chociażby prezentuje się Łódź.Śmieszą mnie też typy ekspertów na SF,że Gniezno zajmie 7 miejsce.Zawsze są typowani do walki o utrzymanie,a później osiągają dobre wyniki nie mając w drużynie gwiazd.Teraz też tak będzie.

Awatar użytkownika
Kshyhu
Zawodowiec
Posty: 1234
Rejestracja: 1 lipca 2009, o 12:18
Lokalizacja: Suavineq

Re: Ankieta w sprawie Hancocka w Lublinie

#193 Postautor: Kshyhu » 15 lutego 2019, o 12:50

$korzen$ pisze:(...) Natomiast z Hancockiem fakt, powinni pozamiatac ta lige mniej wiecej tak samo, jak my w poprzednim sezonie.


Chciałbym tylko cichutko napomknąć, że w zeszłym roku Stal z rzeczonym Hancockiem w składzie praktycznie do samego końca finałowego dwumeczu miała pełne gacie... A było to w 2.PLŻ.
Motor mocnyj!

Awatar użytkownika
istred
Trener
Posty: 7218
Rejestracja: 27 stycznia 2004, o 20:38
Lokalizacja: Lublin

Re: Ankieta w sprawie Hancocka w Lublinie

#194 Postautor: istred » 15 lutego 2019, o 13:53

Przy czym akurat Hancock przywiózł w pierwszym meczu 16+2, a w drugiem 12, zdobywając 0 jak już Stal miała awans.

Awatar użytkownika
Kshyhu
Zawodowiec
Posty: 1234
Rejestracja: 1 lipca 2009, o 12:18
Lokalizacja: Suavineq

Re: Ankieta w sprawie Hancocka w Lublinie

#195 Postautor: Kshyhu » 15 lutego 2019, o 14:05

Chodziło mi akurat o siłę rażenia drużyny z GH w składzie. Ale słuszna uwaga.
Motor mocnyj!

Kaman
Kadrowicz
Posty: 1595
Rejestracja: 23 października 2018, o 09:42
Lokalizacja: LBN

Re: Ankieta w sprawie Hancocka w Lublinie

#196 Postautor: Kaman » 15 lutego 2019, o 14:54

Kshyhu pisze:
$korzen$ pisze:(...) Natomiast z Hancockiem fakt, powinni pozamiatac ta lige mniej wiecej tak samo, jak my w poprzednim sezonie.


Chciałbym tylko cichutko napomknąć, że w zeszłym roku Stal z rzeczonym Hancockiem w składzie praktycznie do samego końca finałowego dwumeczu miała pełne gacie... A było to w 2.PLŻ.


Ja Ci mogę tez napomknąć o samobójstwie św. pamięci Jędrzejaka, z nim nie mieli by "pełnych gaci".

Awatar użytkownika
Kargolo
Trener
Posty: 4414
Rejestracja: 26 sierpnia 2011, o 10:55

Re: Ankieta w sprawie Hancocka w Lublinie

#197 Postautor: Kargolo » 15 lutego 2019, o 14:59

Ge(L)o pisze:
Kargolo pisze: ale nikt nie myślał o takiej dominacji.

ekhem :cool:

Najmocniej przepraszam. Ge(L)o wiedział, że zmiażdżymy tę ligę przeokrutnie ;)
Grand pisze:Gdańsk?Odszedł Thomsen i Michelsen,a doszedł Cyfer Pieszczek i Gomólski który zbiera na sprzęt w internecie.Jest jeszcze Thorsell,ale to też nie jest pewniak.

No to spójrz na nasz skład z zeszłego roku.
Jonsson, który od dawna nie jeździł na wysokim poziomie.
Lambert po bardzo dobrym sezonie w 2 lidze, żadnego doświadczenia wyżej.
Jeleniewski i Miesiąc po niezłych sezonach w 2 lidze.
Dawid Lampart - lider spadkowicza z 1 ligi w poprzednim sezonie.
Masters - właściwie bez dobrego sezonu w 1 lidze.
No i świetni juniorzy, ale tutaj Gdańsk ma Żupińskiego, który może zdominować wyścigi juniorskie w nadchodzącym sezonie.

Fakt, że stracili trzon, ale ja bym Pieszczka, Gomólskiego i Thorssella nie spisywał na straty ;)

Awatar użytkownika
$korzen$
Trener
Posty: 3581
Rejestracja: 6 lutego 2003, o 20:34
Lokalizacja: Lublin

Re: Ankieta w sprawie Hancocka w Lublinie

#198 Postautor: $korzen$ » 15 lutego 2019, o 15:08

Grand pisze:Gdańsk?Odszedł Thomsen i Michelsen,a doszedł Cyfer Pieszczek i Gomólski który zbiera na sprzęt w internecie.Jest jeszcze Thorsell,ale to też nie jest pewniak.Moim zdaniem Gdańsk będzie walczył,ale tylko o play-off.Solidniej chociażby prezentuje się Łódź.Śmieszą mnie też typy ekspertów na SF,że Gniezno zajmie 7 miejsce.Zawsze są typowani do walki o utrzymanie,a później osiągają dobre wyniki nie mając w drużynie gwiazd.Teraz też tak będzie.


Mi sie sklad Gdanska bardzo podoba. Bech-Pieszczek-Gomolski to fajne trio na I lige. Z czego dwoch ma duzo do uduowodnienia, zwlaszcza Pieszczek, ktoremu Cieslak wrozil jeszcze niedawno starty w Grand Prix. Dochodzi Thorsell, ktory mial juz fajne momenty w elidze i uszyty na miare pod tor w Gdansku Kling, ktory jest stworzony na tamtejszy tor.

Gomolski
Kling
Pieszczek
Thorsell
Bech
Zielinski
Zupinski

Do mnie to przemawia. Lodz? dziwny sklad. Tungate to dla mnie poziom ocierajacy sie o elige, Ale Hansior coraz slabszy a czy Okoniowi, Jeleniowi, Jedrzejewskiemu bedzie sie chcialo umierac za awans Lodzi? watpie. Ciekaw jestem bardzo Musielaka, ale suma-sumarum Gdansk bardziej do mnie przemawia na dzisiaj.

Grand
Posty: 17
Rejestracja: 16 lipca 2017, o 20:12

Re: Ankieta w sprawie Hancocka w Lublinie

#199 Postautor: Grand » 15 lutego 2019, o 15:27

Zrobił się mały offtop :)
Każdy ma swoje zdanie.Moim zdaniem Łódź ma pewniejszych zawodników,ale wszystko jak zwykle zweryfikuje tor.Dla mnie Kacper Gomólski powoli się stacza i będzie pikował w dół http://www.zuzelend.com/zaw,202,kacper-gomolski
żaden turniej mu praktycznie nie wyszedł w 2018r
a Łódź?
1.Okoń 2.Musielak 3 Andersen 4 Tungate 5.Huckenbeck i wypożyczony z Torunia talent 6.Kiełbasa
Jędrzejewski i Jeleniewski mogą się nie załapać. Okoń przy regularnych wypłatach może mieć dobry sezon,a startowcem jest dobrym.
Czekam na kursy u buka.Wg mnie Gdańsk będzie miał problem żeby wejść do play-off.

Flagg
Trener
Posty: 5994
Rejestracja: 26 września 2018, o 08:30

Re: Ankieta w sprawie Hancocka w Lublinie

#200 Postautor: Flagg » 15 lutego 2019, o 16:29

Łódź ma dokładnie ten sam problem co rok temu. Całą masę dobrych seniorów, ale właśnie, tylko dobrych. Żaden z nich nie jest gwarantem 10+punktów w meczu. I o ile w zeszłym roku mieli jeszcze Miskowiaka na juniorce, który czasem potrafił wystrzelić, tak teraz mają tam totalny dramat. No chyba, że Pióro przy odpowiednim dosprzętowieniu zacznie coś pokazywać. Dla mnie trochę niedoceniany jest Tarnów. Mają lidera pełną gebą w postaci Ljunga. Do tego Mroczka w Elidze poległ, ale pamiętajmy, że rok wcześniej w Nice wykręcił ponad 2.0. Kaczmarek i Kułakow to niewiadome, ale potencjał jest spory. No i być juniorzy, którzy mogą okazać się siłą porównywalną do tej Lubelskiej AD2018. To zespół, który może nie załapać się do PO, ale może też być prawdziwą rewelacją.
Motor 2024: 1.Holder 2.Cierniak 3. Lindgren 4.Kubera 5.Zmarzlik 6.Przyjemski 7.Bańbor 8.Jaworski