Ankieta w sprawie Hancocka w Lublinie

żużel w Lublinie

Czy Motor powinien podpisać kontrakt z Gregiem Hancockiem na 2019 r.?

Tak
83
58%
Nie
61
42%
 
Liczba głosów: 144

Wiadomość
Autor
kibiclbn1988
Posty: 2
Rejestracja: 20 grudnia 2018, o 11:46

Re: Ankieta w sprawie Hancocka w Lublinie

#26 Postautor: kibiclbn1988 » 20 grudnia 2018, o 12:22

Witam wszystkich na forum.

Zagłosowałem na „TAK”.

A propo opinii tutaj wygłaszanych, że Greg nie daje gwarancji zdobyczy punktowej 10+ w meczu i utrzymania w PGE... 5 zawodnik tegorocznego GP, który w wywiadzie sprzed kilku dni powiedział, że nie jest z tego wyniku zadowolony i w przyszłym sezonie będzie walczył o mistrzostwo, w Stali Rzeszów średnia biegowa 2,596 pkt., poprzedni sezon w barwach Torunia – druga średnia w PGE po Zmarzliku... Już ok. 10 lat trwa gadanie, że emeryt, że robienie wyniku go nie interesuje i co? I kolejny rok chcecie się w to bawić? :)

Z drugiej strony nieodparta wiara, że „sezon życia” pojadą Jonsson, Michelsen, Lambert, Zengota, Miesiąc, Lamparty, Trofimov czyli zawodnicy, którzy poprzedni sezon w PGE mieli po prostu słaby, albo w ogóle nie mieli okazji tam startować, nie mówiąc o cyklu GP...

jerry78
Trener
Posty: 4535
Rejestracja: 16 czerwca 2007, o 20:18
Lokalizacja: Lublin

Re: Ankieta w sprawie Hancocka w Lublinie

#27 Postautor: jerry78 » 20 grudnia 2018, o 12:29

Moim zdaniem jeśli naprawdę jazdą u nas byłby zainteresowany Hancock to głupotą byłoby nie siąść do rozmów.
Ale faktycznie sam zawodnik musi chcieć a tego nie wiemy jakie jest podejście samego zawodnika. Jednak to nie trudno wybadać chociażby przez Rafała Haja.
Oczywiście u nas musi się znaleźć też pokrycie sponsorskie na ten kontrakt, ale myślę, że zawodnika z GP miałby kto wziąć pod swoją opiekę.
Jest szansa również wynegocjować dobre warunki (np. minimalna kasa za podpis, porządna punktówka). To po to, żeby w razie "w" nie utopić kasy.
Greg się kończy? Też tak myślałem w tamtym roku... a on jeżdząc w 2 lidze zajął 5 miejsce w GP!!!
Popsuje się atmosfera w drużynie? Prędzej się popsuje atmosfera w drużynie jak dostaniemy na dzień dobry kilka meczów w plecy, niż z Hancockiem, który jest ceniony przez zawodników.
Słyszałem jak się o nim wypowiadał Zengota, a Lamparty chyba też są razem z nim w teamie.
Cały okres transferowy byliśmy poniewierani i tak samo może być w trakcie sezonu. Niestety potencjał drużyn jest każdemu znany i trudno nie zgodzić się z ekspertami.
Przychodzenie na stadion dla kibica powinno być rozrywką, a nie frustracją i sadomasochizmem.
Zeszły rok? Hancock postąpił nieelegancko - to wiemy. Ale z perspektywy czasu wyszło to na dobre i Amerykaninowi jeśli faktycznie zarobił te swoje 1,5mln i nam bo pozyskaliśmy zawalistego zawodnika jakim jest Jonsson.
Na koniec mocne słowo HONOR. Bardzo cenię Kubę, ale to trochę dziecinada i nie powinno być miejsca na prywatne animozje. Żużel teraz to biznes. Na stole co rok leżą prawie 3mln z telewizji i jest o co walczyć.
Utrzymanie to powinien być cel bezwzględny, żeby żużel w Lublinie się rozwijał a co za tym idzie, żeby był namacalny sens inwestowania miasta w nowy stadion.
Tyle ode mnie.

blajar
Trener
Posty: 2564
Rejestracja: 5 października 2017, o 16:01
Lokalizacja: Lublin

Re: Ankieta w sprawie Hancocka w Lublinie

#28 Postautor: blajar » 20 grudnia 2018, o 12:38

Torsen pisze:(...)
To jest żadna cena. To jest uśmiech od losu.
(...)
Owszem, napisałeś - że wolisz. Wolisz od czego? Na szali jest zwiększenie siły rażenia drużyny o w miarę pewne punkty, które decydują o wygrywaniu meczów. Jeśli wolisz "honorowy zarząd" od mocniejszej drużyny, to taki właśnie jest mój wniosek. Tylko się nie obrażaj :)
Swoją drogą, kierownictwo rozliczane jest z wyników drużyny, a nie ze splamionego honoru. Warto pamiętać, po co się jest w klubie.
(...)
Nikt nie dostał w twarz, mam nadzieję. Dajcie spokój, to jest właśnie wyraz tej komicznej przesady. Słusznie zresztą podnosi się, że Kępa robił tego samego typu podchody do dogadanych zawodników, więc ta krystaliczna moralność jest trochę moralnością Kalego.
(...)
Teraz ja mogę powiedzieć, że manipulujesz, bo ja nie twierdzę, że normą jest lub powinno być co innego. Sam staram się swoje słowo szanować. Ale tu mamy do czynienia z zupełnie innym dylematem. Na szali jest z jednej strony dobre samopoczucie J. Kępy, które zresztą szybko może się zepsuć, a z drugiej znaczne zwiększenie siły rażenia zespołu. Jeśli osoba odpowiadająca za kontraktowanie ma tu dylemat - a nawet więcej, nie ma dylematu, tylko wybiera unoszenie się honorem! - to sorry.


Nie obrażam się, luz :) Dyskusja między nami toczy się, moim zdaniem, na poziomie przekonań, a nie argumentów więc i tak do porozumienia nie dojdziemy. Nie znaczy to, że mamy się nie szanować :) Ja mówię GH zdecydowane nie bo moim zdaniem nie odwraca się ponownie tyłem do kogoś, kto Cię z zaskoczenia wyr..ł.
Owszem, rozumiem i zdaję sobie sprawę z tego, że z GH wartość sportowa drużyny ma szansę wzrosnąć tylko komu teraz powiedzieć, że nie pojeździ? Nie wiemy jak były prowadzone rozmowy z poszczególnymi zawodnikami, na czym stanęło jeśli chodzi o ich role w drużynie i na co kto się godził. Z tego na dzień dobry jest kwas.
P.S. Nie wiemy jak zakończyły się rozmowy między panami. Może też być tak, że GH palnął na koniec "F..ck y..u, do was nigdy nie przyjdę" i spieramy się bezpodstawnie :)
"To ride with empty head" - jechać z "czystą głową", by Ł. Benz :lol:

Awatar użytkownika
Torsen
Trener
Posty: 4246
Rejestracja: 14 października 2005, o 16:24
Lokalizacja: Lublin

Re: Ankieta w sprawie Hancocka w Lublinie

#29 Postautor: Torsen » 20 grudnia 2018, o 12:48

blajar pisze: Ja mówię GH zdecydowane nie bo moim zdaniem nie odwraca się ponownie tyłem do kogoś, kto Cię z zaskoczenia wyr..ł.
Uwaga, clou zagadnienia. Ja też uważam, że nie odwraca się ponownie tyłem do kogoś, kto Cię z zaskoczenia wyr..ł. Tylko że w tej sytuacji nikt nikomu tak nikczemnie nie uczynił. Między niedotrzymaniem słowa a wyr...aniem z zaskoczenia jest ogromna różnica. Z tym, co nie dotrzymał słowa, można nadal rozmawiać, jeśli jakieś istotne względy za tym przemawiają i w tej sytuacji należy tak uczynić. W moich oczach Jakub Kępa bardziej ośmiesza się, upierając się jak baba, niż gdyby zmienił zdanie, zatrudnił Hancocka i uratował klub przed spadkiem.
Obrazek
Daniel Jeleniewski: "Jeszcze kupę mogę zrobić."

dobek
Senior
Posty: 559
Rejestracja: 17 stycznia 2009, o 16:09

Re: Ankieta w sprawie Hancocka w Lublinie

#30 Postautor: dobek » 20 grudnia 2018, o 12:51

Chyba to Greg pierwszy musi wyciągnąć rękę za to jak się zachował. Jeżeli jest honorowy i miałby propozycję jazdy u nas (na co liczę) to powinien przyjąć propozycję i zrehabilitować się na torze. Tak było by uczciwie dla wszystkich....

Flagg
Trener
Posty: 5994
Rejestracja: 26 września 2018, o 08:30

Re: Ankieta w sprawie Hancocka w Lublinie

#31 Postautor: Flagg » 20 grudnia 2018, o 13:05

Czy Greg musi do kogokolwiek wyciągać rękę? Motor może i jest skazany na Grega, ale Greg na Motor już niekoniecznie. Wrocław czy Gorzów też mają miejsce w składzie, żeby Amerykanina upchnąć. Czytam dyskusję tutaj i powoli skłaniam się ku temu, by Kępa jednak schował honor do kieszeni i przynajmniej usiadł do rozmów. Jak nie wypali spoko, pretensji mieć nie będę. Ale jednak argumentów za ściągnięciem uśmiechniętego jest więcej niż przeciwko.
Motor 2024: 1.Holder 2.Cierniak 3. Lindgren 4.Kubera 5.Zmarzlik 6.Przyjemski 7.Bańbor 8.Jaworski

Awatar użytkownika
Hela
Kadrowicz
Posty: 1652
Rejestracja: 20 marca 2010, o 15:27

Re: Ankieta w sprawie Hancocka w Lublinie

#32 Postautor: Hela » 20 grudnia 2018, o 13:13

Torsen pisze: W moich oczach Jakub Kępa bardziej ośmiesza się, upierając się jak baba, niż gdyby zmienił zdanie, zatrudnił Hancocka i uratował klub przed spadkiem.


Kto będzie głównym "papierowym" kandydatem do spadku po zatrudnieniu w Lublinie Hancocka?
Żeby krytyka była konstruktywna, należy przykre zdanie zakończyć pozytywnym akcentem.
Na przykład: Jesteś wyjątkowym ch*jem, ale masz za to ładne buty!

Awatar użytkownika
Torsen
Trener
Posty: 4246
Rejestracja: 14 października 2005, o 16:24
Lokalizacja: Lublin

Re: Ankieta w sprawie Hancocka w Lublinie

#33 Postautor: Torsen » 20 grudnia 2018, o 13:16

Trzeba pytać "papierowych" ekspertów :cool:
Hancock to pewne, powiedzmy, +7 na przeciwnikach. Nie wierzę, że bez niego przeciętnie brakowałoby nam więcej, by mieć przeciętnie 46.
Ostatnio zmieniony 20 grudnia 2018, o 13:21 przez Torsen, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Daniel Jeleniewski: "Jeszcze kupę mogę zrobić."

Awatar użytkownika
Łoptymista
Trener
Posty: 3790
Rejestracja: 15 kwietnia 2003, o 08:22
Lokalizacja: Lublin

Re: Ankieta w sprawie Hancocka w Lublinie

#34 Postautor: Łoptymista » 20 grudnia 2018, o 13:17

Honor w żużlu... Bardzo zabawne.
Podziwiam łatwość niektórych do nadymania się i unoszenia się honorem. Od razu przypomina się pewne przemówienie sprzed kilkudziesięciu lat. Wiem, że grubo, ale honor zarówno w polityce jak i w biznesie to fikcja i często kłopoty.

Awatar użytkownika
mustafa
Zawodowiec
Posty: 1482
Rejestracja: 26 stycznia 2009, o 11:39
Lokalizacja: Lubartów

Re: Ankieta w sprawie Hancocka w Lublinie

#35 Postautor: mustafa » 20 grudnia 2018, o 13:17

Hela pisze:Kto będzie głównym "papierowym" kandydatem do spadku po zatrudnieniu w Lublinie Hancocka?


Teraz jesteśmy bez wątpienia my, z Hanckokiem trudno będzie wskazać takiego kandydata, ale pewno będzie szansa zostawić Gorzów, czy Grudziądz za sobą.

piotr81
Posty: 100
Rejestracja: 9 kwietnia 2018, o 19:41

Re: Ankieta w sprawie Hancocka w Lublinie

#36 Postautor: piotr81 » 20 grudnia 2018, o 13:21

W tym momencie jesteśmy Spółką Akcyjną i w tym momencie nie ma miejsca na sentymenty, fochy i obrażanie się. Liczy się dobro spółki . Jeżeli Greg będzie chciał u nas jeździć to niech jeździ.

Awatar użytkownika
RadeKas
Trener
Posty: 4864
Rejestracja: 5 listopada 2003, o 19:06
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Ankieta w sprawie Hancocka w Lublinie

#37 Postautor: RadeKas » 20 grudnia 2018, o 13:23

Mam nadzieję, że głosy rozsądku dotrą prędzej czy później do Jakuba Kępy. Inną kwestią jest oczywiście to czy nas na Hancocka w tym momencie stać, ale to już wiedzą tylko w klubie.

Ja mocno trzymam kciuki, żeby ten przesympatyczny, zawsze uśmiechnięty Amerykanin jeździł w plastronie z koziołkiem na plastronie w 2019 roku.
Richie Faulkner:
Good morning Poland! You were fuckin unreal last night!You blew the roof off!! It was an honor to play for you all.

blajar
Trener
Posty: 2564
Rejestracja: 5 października 2017, o 16:01
Lokalizacja: Lublin

Re: Ankieta w sprawie Hancocka w Lublinie

#38 Postautor: blajar » 20 grudnia 2018, o 13:24

Torsen pisze:Uwaga, clou zagadnienia. Ja też uważam, że nie odwraca się ponownie tyłem do kogoś, kto Cię z zaskoczenia wyr..ł. Tylko że w tej sytuacji nikt nikomu tak nikczemnie nie uczynił. Między niedotrzymaniem słowa a wyr...aniem z zaskoczenia jest ogromna różnica. Z tym, co nie dotrzymał słowa, można nadal rozmawiać, jeśli jakieś istotne względy za tym przemawiają i w tej sytuacji należy tak uczynić. W moich oczach Jakub Kępa bardziej ośmiesza się, upierając się jak baba, niż gdyby zmienił zdanie, zatrudnił Hancocka i uratował klub przed spadkiem.


No nie bardzo. Facet dogadany we wszystkim nagle nie odbiera telefonów i nie odpisuje na smsy. Jak by zadzwonił i powiedział "sorry, dostałem lepszą ofertę i muszę zrezygnować z Waszej" to nie miałbym żadnego problemu. Gość zachował się jak gówniarz, z którym nie warto nawet rozmawiać, nie mówiąc o robieniu interesów.
"To ride with empty head" - jechać z "czystą głową", by Ł. Benz :lol:

Awatar użytkownika
Torsen
Trener
Posty: 4246
Rejestracja: 14 października 2005, o 16:24
Lokalizacja: Lublin

Re: Ankieta w sprawie Hancocka w Lublinie

#39 Postautor: Torsen » 20 grudnia 2018, o 13:28

Tak, zachował się jak gówniarz. Więc teraz my zachowajmy się jak dorośli i użyjmy gówniarza do swoich niecnych celów w postaci zwiększenia szansy na utrzymanie w Ekstralidze. Może tak niektórym łatwiej będzie przełknąć żabę.
Obrazek
Daniel Jeleniewski: "Jeszcze kupę mogę zrobić."

Awatar użytkownika
_piotrusss
Kadrowicz
Posty: 1653
Rejestracja: 15 stycznia 2004, o 20:11
Lokalizacja: Lublin

Re: Ankieta w sprawie Hancocka w Lublinie

#40 Postautor: _piotrusss » 20 grudnia 2018, o 13:29

Co by jednak nie mówić to trzeba przyznać, że to nadal jest rozgrywka pomiędzy Kubą a Gregiem. Dla przeciętnego kibica czy sponsora zdecydowanie ważniejsze będą wyniki w sezonie 2019 niż to, jak się Amerykanin zachował przed sezonem 2018. Fakt jest też taki, że jeśli (odpukać) Greg wyląduje w innym miejscu a my spadniemy z hukiem, to przez wiele lat będzie wytykane Jakubowi, że uniósł się honorem zamiast ratować nam pierwszy po 24 latach sezon na najwyższym szczeblu.
Zrobił wilk elektrownię, lecz by prąd uzyskać
Spalał w niej cały węgiel z kopalni od liska.
Kopalnia z elektrowni cały prąd zżerała,
Stąd brak światła i węgla. Ale system działa!
Andrzej Waligórski

blajar
Trener
Posty: 2564
Rejestracja: 5 października 2017, o 16:01
Lokalizacja: Lublin

Re: Ankieta w sprawie Hancocka w Lublinie

#41 Postautor: blajar » 20 grudnia 2018, o 13:32

Torsen pisze:Tak, zachował się jak gówniarz. Więc teraz my zachowajmy się jak dorośli i użyjmy gówniarza do swoich niecnych celów w postaci zwiększenia szansy na utrzymanie w Ekstralidze. Może tak niektórym łatwiej będzie przełknąć żabę.


hahahahha spoko :) Mnie nie przekonasz ale ja nie jestem wszyscy :) Jak będzie to braw mu bić nie będę ale przekonałeś mnie przynajmniej do nie gwizdania :)
"To ride with empty head" - jechać z "czystą głową", by Ł. Benz :lol:

Zaratustra
Kadrowicz
Posty: 1523
Rejestracja: 10 marca 2005, o 10:24
Lokalizacja: Lublin

Re: Ankieta w sprawie Hancocka w Lublinie

#42 Postautor: Zaratustra » 20 grudnia 2018, o 13:41

_piotrusss pisze:Co by jednak nie mówić to trzeba przyznać, że to nadal jest rozgrywka pomiędzy Kubą a Gregiem. Dla przeciętnego kibica czy sponsora zdecydowanie ważniejsze będą wyniki w sezonie 2019 niż to, jak się Amerykanin zachował przed sezonem 2018. Fakt jest też taki, że jeśli (odpukać) Greg wyląduje w innym miejscu a my spadniemy z hukiem, to przez wiele lat będzie wytykane Jakubowi, że uniósł się honorem zamiast ratować nam pierwszy po 24 latach sezon na najwyższym szczeblu.


E tam, dwa lata sukcesów sprawiło, że pojawiło się już mnóstwo klakierów i żeby nie wiem, co będą oklaski ;) Widać to między innymi na profilu klubowym.

Ja osobiście dumą bym się nie zasłaniał. Sport profesjonalny to biznes i polityka (w sumie można to złączyć w jeden termin). Jeśli będzie ku temu wola Hancocka i sponsorów, to ja nie widzę problemu, a nawet będę się cieszył.

Doceniam to, co zrobili do tej pory Kępa i spółka, chwała im za to, ale jak mam się wypowiedzieć, czy w moich oczach zapunktują za twarde i nieodwracalne podejście do sprawy, to powiem, że niekoniecznie :)

Awatar użytkownika
Gelo
Leszek Demski
Posty: 13190
Rejestracja: 23 września 2002, o 12:11
Lokalizacja: Lublin

Re: Ankieta w sprawie Hancocka w Lublinie

#43 Postautor: Gelo » 20 grudnia 2018, o 14:01

Greg do nikogo ręki wyciągać nie musi - jak nie my - to w majowym okienku ustawi się po niego kolejka chętnych, którzy zaliczyli falstart w lidze. To przecież jasne jak słońce. Rehabilitować się na torze też nie za bardzo musi - jakoś nie wyobrażam sobie, żeby od roku nie mógł zasnąć z tego powodu, że przewalił Lublin w negocjacjach :) Prawdopodobnie ma to w czterech literach. Problem z nim jest bardziej złożony. Kto raz okazał się nieuczciwy/nielojalny/roztargniony zrobi to drugi, trzeci i enty raz. I niestety u Grega praktycznie w każdym sezonie trafia się jakiś wałek lub zachowanie niezrozumiałe jak na tak dojrzałego zawodnika. Po drugie - każdy z naszych chłopaków wiedział na jaki skład się pisze. Grega w nim nie było. O ile deklaracje Zengiego i relacje Lampartów z Hajem wskazują, że nie byłoby raczej problemu, o tyle co do reszty takiej pewności nie mamy.

Awatar użytkownika
Fantys
Senior
Posty: 985
Rejestracja: 17 sierpnia 2007, o 11:24

Re: Ankieta w sprawie Hancocka w Lublinie

#44 Postautor: Fantys » 20 grudnia 2018, o 14:04

Dobrze że powstał ten temat , od czasów składu na 2019 nie było co czytać .

czarus
Posty: 8
Rejestracja: 11 grudnia 2018, o 12:38

Re: Ankieta w sprawie Hancocka w Lublinie

#45 Postautor: czarus » 20 grudnia 2018, o 14:32

Uważam, że "złotówa" powinna być w składzie Motoru Lublin na 2019.
Jaki jest taki jest. Wiadomo, że kasa każdemu musi się zgadzać, więc "złotówa" pójdzie tam gdzie więcej dadzą mu siana. Nie ważne co zrobił rok temu. Ważne, że on może nam dać +7 punktów na mecz i odebrać rywalowy 7 pkt.

Uważam jednak, że Hancock trafi jednak do Rybnika. Będzie miał idealnie Mrozek z nim, a on z Mrozkiem, bo oni pasują do siebie jak ta lala.

Zaratustra
Kadrowicz
Posty: 1523
Rejestracja: 10 marca 2005, o 10:24
Lokalizacja: Lublin

Re: Ankieta w sprawie Hancocka w Lublinie

#46 Postautor: Zaratustra » 20 grudnia 2018, o 15:14

Gelo pisze:Greg do nikogo ręki wyciągać nie musi - jak nie my - to w majowym okienku ustawi się po niego kolejka chętnych, którzy zaliczyli falstart w lidze. To przecież jasne jak słońce. Rehabilitować się na torze też nie za bardzo musi - jakoś nie wyobrażam sobie, żeby od roku nie mógł zasnąć z tego powodu, że przewalił Lublin w negocjacjach :) Prawdopodobnie ma to w czterech literach. Problem z nim jest bardziej złożony. Kto raz okazał się nieuczciwy/nielojalny/roztargniony zrobi to drugi, trzeci i enty raz. I niestety u Grega praktycznie w każdym sezonie trafia się jakiś wałek lub zachowanie niezrozumiałe jak na tak dojrzałego zawodnika. Po drugie - każdy z naszych chłopaków wiedział na jaki skład się pisze. Grega w nim nie było. O ile deklaracje Zengiego i relacje Lampartów z Hajem wskazują, że nie byłoby raczej problemu, o tyle co do reszty takiej pewności nie mamy.


Jasne jest, że zmieniłoby się diametralnie położenie Pawła i Dawida. Tylko jeden byłby w składzie i to bez gwarancji startu. Naruszyłoby to też trochę pewnie towarzystwo wzajemnej adoracji w klubie (czy też jak kto woli: team spirit), ale wszystko jest do ogarnięcia. Chyba, że już poszła "kasa" na dosprzętowienie chłopaków, wtedy rzeczywiście popij wodą ;)

Awatar użytkownika
tezetomaniak
Trener
Posty: 4469
Rejestracja: 12 lipca 2007, o 21:37

Re: Ankieta w sprawie Hancocka w Lublinie

#47 Postautor: tezetomaniak » 20 grudnia 2018, o 15:25

Przytoczę wielokrotnie powtarzane hasło, że sport to biznes.

Otóż w biznesie nie wchodzi się w interesy z mentalnymi gówniarzami. Hancock stanowi obecnie realne zagrożenie np wzięcia pieniędzy za podpis, a następnie nieodbierania telefonów lub niedojeżdżania na mecz z powodu biegunki. Robił to wielokrotnie. Przy obecnym stanie wiedzy, podpisywanie z nim umowy to narażanie biznesu na straty.

Wnioskuję o dodanie opcji w ankiecie: "Spieprzaj dziadu"

Awatar użytkownika
$korzen$
Trener
Posty: 3581
Rejestracja: 6 lutego 2003, o 20:34
Lokalizacja: Lublin

Re: Ankieta w sprawie Hancocka w Lublinie

#48 Postautor: $korzen$ » 20 grudnia 2018, o 16:11

Ja tez klikne w ta opcje. Niech sie z Mrozkiem sciga na quadach o czym ktos madrze wczesniej wspomnial.

bartollo
Senior
Posty: 668
Rejestracja: 20 września 2017, o 23:36

Re: Ankieta w sprawie Hancocka w Lublinie

#49 Postautor: bartollo » 20 grudnia 2018, o 16:59

Tak palmy za soba mosty. Vaculik, Kasprzak, Zagar, Pawlicki i Lindbaeck tez juz spaleni w Lublinie. W ogole nie gadajmy z nikim kto smial odmowic Motorowi. Kazdy powinien nas kochac i dziekowac ze Motor chce w ogole z nim gadac. Nawrocki nabral nie tylko Jankesa, ale rok temu Lublin mogl byc jeszcze mniej wiarygodny niz Rzeszow. Hancock znal srodowisko rzeszowskie i myslal ze Nawrocki to druga Poltorak gdy ten z poczatku zaczal szastac kasa.

Ogolnie to zbyt wiele zalezy od tego sezonu. Jezeli szybko spadniemy to bedzie kluczowy moment zeby ukrecic leb sprawie nowego stadionu zuzlowego. W przypadku utrzymania miasto bedzie musialo wybudowac ten stadion na ktory wszyscy czekamy. A jak juz wybuduje to bedzie musialo zapewnic wsparcie na dobrym poziomie lubelskiemu klubowi, bo szkoda bedzie pieniedzy wydanych na stadion, zeby ten stal i sie marnowal. To moze zakonczyc dziadostwo w Lublinie raz na zawsze i zapewnic nam wysoki poziom zuzla i sukcesy przez kilkanascie najblizszych lat. Czy warto ryzykowac bo mitoman uwiodl rok temu Hancocka? Przeciez Zengota i Michelsen nie doszli do nas bo zawsze marzyli o jezdzie w Lublinie...

Jak w przyszlym sezonie zabraknie niewiele do utrzymania bez Hancocka to Kubie wytkna brak wzmocnien nawet Ci co sa dzisiaj przeciwko Hancockowi. Juz nie wspomne jak go zje prasa i zrobi z niego czlowieka kierujacego sie wlasnymi animozjami zamiast dbac o dobro klubu. Na pewno bedzie super atmosfera.

kibiclbn1988
Posty: 2
Rejestracja: 20 grudnia 2018, o 11:46

Re: Ankieta w sprawie Hancocka w Lublinie

#50 Postautor: kibiclbn1988 » 20 grudnia 2018, o 17:41

Dla mnie przerażające jest coś innego... mentalność reprezentowana przez sporą część kibiców(?) lubelskiej drużyny. Ktoś nie tak dawno w komentarzu na klubowym fb napisał, że "lepiej będzie spaść bez Hancocka niż utrzymać się z nim". I ów komentarz dostał kilkanaście lajków... Czyli co? Jako kibice niżej stawiamy w hierarchii dobro naszego klubu niż kwestię żeby jakiś zawodnik jeździł u nas bądź nie?