Mikkel Michelsen

żużel w Lublinie
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
ravajas
Trener
Posty: 4018
Rejestracja: 16 listopada 2003, o 16:11
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Mikkel Michelsen

#1 Postautor: ravajas » 3 listopada 2018, o 16:03

Żeby było po równo to proszę:
https://www.youtube.com/watch?v=w3S179YmwMM

Velkommen til holdet! Foretag dig selv hjemme.

samba
Senior
Posty: 565
Rejestracja: 25 września 2018, o 12:16

Re: Mikkel Michelsen

#2 Postautor: samba » 5 listopada 2018, o 18:18


tck
Senior
Posty: 558
Rejestracja: 16 sierpnia 2012, o 08:37

Re: Mikkel Michelsen

#3 Postautor: tck » 5 listopada 2018, o 18:59

dyżurna bluza AJ;)

Awatar użytkownika
mundzio
Senior
Posty: 967
Wiek: 38
Rejestracja: 8 kwietnia 2010, o 15:58
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Mikkel Michelsen

#4 Postautor: mundzio » 5 listopada 2018, o 20:29

Miejmy nadzieję że prana przed każdym wywiadem ;)

Witamy w drużynie! Powodzenia!

Flagg
Trener
Posty: 5994
Rejestracja: 26 września 2018, o 08:30

Re: Mikkel Michelsen

#5 Postautor: Flagg » 30 kwietnia 2019, o 13:31

"– Czuję się naprawdę szybki, być może jestem nawet najszybszy w całej swojej karierze. Zainwestowałem mnóstwo pieniędzy w sprzęt i siebie, zadbałem o wszystko i jak na razie prawie wszystko układa się po mojej myśli. Byłem w ostatnich dniach trochę sfrustrowany zawodami w Outrup. Marzę o startach w Grand Prix, ale po porażce w eliminacjach pozostaje mi walka o udział w mistrzostwach Europy. "

Ja już jestem skołowany. To w końcu wywalczył ten awans do eliminacji GP czy nie? Po zawodach w Outrop wrzucał posty na FB i Insta, ze się zakwalifikował, bo Bjarne zrezygnował z SGP na rzecz SECa
Motor 2024: 1.Holder 2.Cierniak 3. Lindgren 4.Kubera 5.Zmarzlik 6.Przyjemski 7.Bańbor 8.Jaworski

blajar
Trener
Posty: 2563
Rejestracja: 5 października 2017, o 16:01
Lokalizacja: Lublin

Re: Mikkel Michelsen

#6 Postautor: blajar » 4 maja 2019, o 20:32

Imponuje mi ten chłopak coraz bardziej.
Jeździ coraz pewniej, punktuje coraz lepiej, a do tego widać, że kawał zadziory. Pierwszy wybiega do kibiców, ostatni schodzi do parkingu, a przy tym lubi poprowokować przyjezdnych (i Mrozka) :) Świetny transfer!
"To ride with empty head" - jechać z "czystą głową", by Ł. Benz :lol:

samba
Senior
Posty: 565
Rejestracja: 25 września 2018, o 12:16

Re: Mikkel Michelsen

#7 Postautor: samba » 4 maja 2019, o 20:35

blajar pisze:Imponuje mi ten chłopak coraz bardziej.
Jeździ coraz pewniej, punktuje coraz lepiej, a do tego widać, że kawał zadziory. Pierwszy wybiega do kibiców, ostatni schodzi do parkingu, a przy tym lubi poprowokować przyjezdnych (i Mrozka) :) Świetny transfer!

Od czasu meczu u siebie z Gdańskiem po tym jakie cuda wyczyniał na naszym torze to miałem nadzieję że go ujrzymy kiedyś w barwach Motoru. I póki co potwierdza swój potencjał

Flagg
Trener
Posty: 5994
Rejestracja: 26 września 2018, o 08:30

Re: Mikkel Michelsen

#8 Postautor: Flagg » 4 maja 2019, o 21:29

blajar pisze:Imponuje mi ten chłopak coraz bardziej.
Jeździ coraz pewniej, punktuje coraz lepiej, a do tego widać, że kawał zadziory. Pierwszy wybiega do kibiców, ostatni schodzi do parkingu, a przy tym lubi poprowokować przyjezdnych (i Mrozka) :) Świetny transfer!


Aczkolwiek ja bym się do MM za bardzo nie przywiązywał. Z opinii o MM w Gdańsku i poniekąd sposobu bycia odnoszę wrażenie, ze Michelsen jest przede wszystkim nastawiony na wynik indywidualny, a druzyna jest na drugim planie. Ale to tylko moje prywatne odczucia. Nie zmienia to faktu, ze poki co to nasz najlepszy transfer Eligowy i jedyny zawodnik obok Pawła, który chyba w 100% spełnia pokładane w nim nadzieje. Oby tak dalej
Motor 2024: 1.Holder 2.Cierniak 3. Lindgren 4.Kubera 5.Zmarzlik 6.Przyjemski 7.Bańbor 8.Jaworski

Awatar użytkownika
Speedway
Trener
Posty: 2519
Rejestracja: 23 września 2005, o 23:14
Lokalizacja: Łęczna

Re: Mikkel Michelsen

#9 Postautor: Speedway » 4 maja 2019, o 21:30

Mikkel to charakterny chlopak, wedlug niektorych wlodarzy klubow az za bardzo. Ale od razu wiedzialem ze u nas odpali, tu sie zawodnika szanuje. W Tarnowie go stracili, z pozytkiem dla nas.
Obrazek

blajar
Trener
Posty: 2563
Rejestracja: 5 października 2017, o 16:01
Lokalizacja: Lublin

Re: Mikkel Michelsen

#10 Postautor: blajar » 4 maja 2019, o 21:47

Flagg pisze:Aczkolwiek ja bym się do MM za bardzo nie przywiązywał. Z opinii o MM w Gdańsku i poniekąd sposobu bycia odnoszę wrażenie, ze Michelsen jest przede wszystkim nastawiony na wynik indywidualny, a druzyna jest na drugim planie. Ale to tylko moje prywatne odczucia. Nie zmienia to faktu, ze poki co to nasz najlepszy transfer Eligowy i jedyny zawodnik obok Pawła, który chyba w 100% spełnia pokładane w nim nadzieje. Oby tak dalej


Nie chodzi nawet o przywiązanie bo sami zawodnicy nas (kibiców) skutecznie z tego leczą ale najwyraźniej mu się u nas podoba. No chyba, że jest aż takim marketingowcem i doskonale wie jak porwać kibiców na stadionie. Mnie tym kupił, pozostanę w lekko kontrolowanym stanie nieświadomości i trochę się tym jeszcze pobawię :)
Nie byłoby tego wszystkiego bez wyniku sportowego, a tu się, na dzień dzisiejszy, Mikkel broni doskonale :)
"To ride with empty head" - jechać z "czystą głową", by Ł. Benz :lol:

Awatar użytkownika
Torsen
Trener
Posty: 4246
Rejestracja: 14 października 2005, o 16:24
Lokalizacja: Lublin

Re: Mikkel Michelsen

#11 Postautor: Torsen » 5 maja 2019, o 00:48

Flagg pisze:Z opinii o MM w Gdańsku i poniekąd sposobu bycia odnoszę wrażenie, ze Michelsen jest przede wszystkim nastawiony na wynik indywidualny, a druzyna jest na drugim planie. Ale to tylko moje prywatne odczucia.

Moje są takie same. Tryumfalne gesty po przerżniętym meczu z Unią były nie na miejscu.
Obrazek
Daniel Jeleniewski: "Jeszcze kupę mogę zrobić."

Awatar użytkownika
tezetomaniak
Trener
Posty: 4469
Rejestracja: 12 lipca 2007, o 21:37

Re: Mikkel Michelsen

#12 Postautor: tezetomaniak » 5 maja 2019, o 09:44

To ja poproszę jeszcze takich pięciu indywidualistów.

Awatar użytkownika
Kargolo
Trener
Posty: 4414
Rejestracja: 26 sierpnia 2011, o 10:55

Re: Mikkel Michelsen

#13 Postautor: Kargolo » 5 maja 2019, o 13:37

W tym momencie wystarczyłoby dwóch. Jeden będzie już na Toruń.
Niestety z przywiązania i smutnej miny Andreasa żadnych punktów nie mamy, podobnie jak ze świetnego samopoczucia będącego (według niego samego) w dobrej formie Roberta. Jestem bardzo wdzięczny tym dwóm panom za poprzedni sezon, za przywiezienie nam Ekstraligi, ale tutaj nie może być sentymentów.
Gdyby Unia jechała w pełnym składzie nie miałbym żadnych pretensji. Ale to że Kurtz i Lidsey jechali z naszymi zawodnikami jak chcieli było słabe i przykro się na to patrzyło.
Jedynym pocieszeniem jest to, że po powrocie Koldiego i Jarka Leszno nie przegra chyba nigdzie. Nawet w Zielonej Górze i Wrocławiu powinni sobie poradzić.

PS: Pojechałem trochę za bardzo o meczu w temacie o Mikkelu. Co do niego to pełen szacun. Jest szybki, jeździ twardo i jest nakręcony na walkę i zwycięstwa. Tak jakby chciał udowodnić, że obydwie Unie za wcześnie go skreśliły. Jedno jest pewne - zostanie na dłużej w Ekstralidze. Oby razem z nami.

Mad
Senior
Posty: 994
Rejestracja: 31 marca 2012, o 21:31
Lokalizacja: Lublin

Re: Mikkel Michelsen

#14 Postautor: Mad » 5 maja 2019, o 13:54

Jonsson zaczyna odcinać kupony. Zrobi 3-4 pkt i jakiś grosz zarobiony wpadnie do kieszeni. Rybnik i Częstochowa nie pozbywały by się takiego grajka przy jego dobrej formie. 1liga to chyba maximum dla Szweda jeszcze przez jakiś czas.

Flagg
Trener
Posty: 5994
Rejestracja: 26 września 2018, o 08:30

Re: Mikkel Michelsen

#15 Postautor: Flagg » 7 maja 2019, o 22:52

MIkkel potwierdza dobrą formę w Szwecji. Zrobił 13 pkt strzelając Lindgrena i z relacji tekstowej wynika, ze ładnie śmigał na dystansie. Zaczynam wierzyć, ze to moze być chłopak na TOP 10 Eligi w tym sezonie. Jeśli tylko wyeliminuje słabsze biegi, ktore zdarzają mu sie w kazdym meczu. Ale chłopak się rozkręca z tygodnia na tydzień. On i Grisza moga być naszymi dwiema petardami, o które wszyscy prosili przed sezonem.
Motor 2024: 1.Holder 2.Cierniak 3. Lindgren 4.Kubera 5.Zmarzlik 6.Przyjemski 7.Bańbor 8.Jaworski

samba
Senior
Posty: 565
Rejestracja: 25 września 2018, o 12:16

Re: Mikkel Michelsen

#16 Postautor: samba » 8 maja 2019, o 00:33

W Lublinie już dwa razy zaczął od zera. Może puszczać go na próbę toru bo szkoda tracić te punkty a widać że po dopasowaniu śmiga aż miło

Awatar użytkownika
Gelo
Leszek Demski
Posty: 13190
Rejestracja: 23 września 2002, o 12:11
Lokalizacja: Lublin

Re: Mikkel Michelsen

#17 Postautor: Gelo » 8 maja 2019, o 08:40

To dobry pomysł :) W zeszłym roku na meczu z Wybrzeżem też dał się w pierwszym starcie przywieżć na 5:1 by potem latać - więc coś w tym jest, że w Lublinie gubi się z ustawieniami na pierwszy wyścig. Jak na razie jest bardzo dobrze - to kawał porządnego grajka. Liczyłem na to, że będzie objawieniem ligi i chyba na razie jest. Jak jeszcze popracuje nad wachlarzem ataków to już będzie super. Zauważyłem, że dobry jest w atakach po zewnętrznej i przycinkach natomiast nie wchodzi piką pod zawodnika na wejściach - mimo, że bywa szybszy wystawia nogę, zamyka gaz i wynosi się na szeroką. Zdaję sobie sprawę, że to najtrudniejszy rodzaj ataku, najbardziej ryzykowny i grożący faulem ale w Ekstralidze nie da się inaczej. Mistrzem tego ataku od zawsze był AJ.

blajar
Trener
Posty: 2563
Rejestracja: 5 października 2017, o 16:01
Lokalizacja: Lublin

Re: Mikkel Michelsen

#18 Postautor: blajar » 8 maja 2019, o 09:30

Nie jechał przypadkiem próby przed Lesznem? Albo ślepy jestem albo właśnie Mikkela na torze widziałem przed meczem.
"To ride with empty head" - jechać z "czystą głową", by Ł. Benz :lol:

Flagg
Trener
Posty: 5994
Rejestracja: 26 września 2018, o 08:30

Re: Mikkel Michelsen

#19 Postautor: Flagg » 8 maja 2019, o 09:36

Jeśli dobrze pamietam, to Miesiąc i Trofimov byli u nas na próbie
Motor 2024: 1.Holder 2.Cierniak 3. Lindgren 4.Kubera 5.Zmarzlik 6.Przyjemski 7.Bańbor 8.Jaworski

Awatar użytkownika
Torsen
Trener
Posty: 4246
Rejestracja: 14 października 2005, o 16:24
Lokalizacja: Lublin

Re: Mikkel Michelsen

#20 Postautor: Torsen » 8 maja 2019, o 09:39

Gelo pisze:Mistrzem tego ataku od zawsze był AJ.
I w ostatnich czasach Zmarzlik.
Obrazek
Daniel Jeleniewski: "Jeszcze kupę mogę zrobić."

bartollo
Senior
Posty: 668
Rejestracja: 20 września 2017, o 23:36

Re: Mikkel Michelsen

#21 Postautor: bartollo » 8 maja 2019, o 10:32

Tak swoją droga to jaki jest sens wystawiania na próbę toru zawodników, którzy trenują na nim najwięcej? Dla mnie oczywiste jest że na takiej próbie winien pojawić się Lambert + Michelsen/Jonsson.

tck
Senior
Posty: 558
Rejestracja: 16 sierpnia 2012, o 08:37

Re: Mikkel Michelsen

#22 Postautor: tck » 8 maja 2019, o 17:13

teoretycznie ktoś, kto zna tor jak własną kieszeń po próbie powinien reszcie powiedzieć jest tak i tak, takie dajcie ustawienia i powinno dać to korzyść dla wszystkich.

samba
Senior
Posty: 565
Rejestracja: 25 września 2018, o 12:16

Re: Mikkel Michelsen

#23 Postautor: samba » 8 maja 2019, o 17:27

tck pisze:teoretycznie ktoś, kto zna tor jak własną kieszeń po próbie powinien reszcie powiedzieć jest tak i tak, takie dajcie ustawienia i powinno dać to korzyść dla wszystkich.

Wydaje mi się, że to jest bardziej złożone. Niekoniecznie ustawienia małego i lekkiego Wiktora Lamparta czy Miesiąca muszą się sprawdzić w przypadku wyższych i cięższych Jonssona czy Trofimova

Awatar użytkownika
Gelo
Leszek Demski
Posty: 13190
Rejestracja: 23 września 2002, o 12:11
Lokalizacja: Lublin

Re: Mikkel Michelsen

#24 Postautor: Gelo » 8 maja 2019, o 17:48

Dokładnie tak. Każdy ma inne ustawienia. Raczej można zasugerować że jest np twardziej niż na treningu

Awatar użytkownika
Kshyhu
Zawodowiec
Posty: 1234
Rejestracja: 1 lipca 2009, o 12:18
Lokalizacja: Suavineq

Re: Mikkel Michelsen

#25 Postautor: Kshyhu » 8 maja 2019, o 17:50

...ale to trzeba też na tym treningu być.
Motor mocnyj!