Grzegorz Zengota

żużel w Lublinie
Wiadomość
Autor
CKM1946
Zawodowiec
Posty: 1312
Wiek: 30
Rejestracja: 25 września 2018, o 11:49
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Grzegorz Zengota

#301 Postautor: CKM1946 » 2 lipca 2019, o 21:37

Lindgren zostaje w Częstochowie. Miedziński też ma spory kredyt zaufania u prezesa zresztą on sam nawet potwierdził dziś chęć zostania na swoim fanpage gdzie wbił mega szpile Termińskiemu :cool: Od nas wylatują tylko Zagar i Przedpełski ( wreszcie :cool: )

Po sezonie z Gorzowa odchodzi Zmora także wkroczy zapewne mocny gracz na rynku transferowym.

Flagg
Trener
Posty: 5994
Rejestracja: 26 września 2018, o 08:30

Re: Grzegorz Zengota

#302 Postautor: Flagg » 2 lipca 2019, o 21:49

Czy odejdzie czy nie, to się zobaczy :) W Toruniu też myśleli, ze Terminski się pożegna.

IMO Kurtz zostaje w Lesznie, a odejdzie Hampel. Będą dwa główne nazwiska na rynku: właśnie Jarek i Doyle. Utrzymajmy to co mamy z kluczowych zawodników (Miesiac, W.Lampart, Grisza, MM), Zengota niech wróci choćby na poziom zbliżony do tego sprzed kontuzji, wyciągnijmy jedno z tych dwóch nazwisk i w najgorszym razie powinniśmy mieć spokojny sezon. Wiadomo, Doyle byłby idealny, ale Kępa będzie się musiał trochę policytować. Sytuacja w Gorzowie też może być kluczowa dla całej układanki. Nie mówię o Zmarzliku, bo tam miasto zastawią, żeby go zatrzymać. Ale Kasprzak i Thomsen mogą być do wyrwania. Aczkolwiek zwolennikiem ich obu nie jestem. Ale w strosunku do AJ-a to i Iversen będzie upgrejdem.

Zobaczymy co zrobi Rybnik. Na Eligę mają obecnie od bidy trzech: Woryna, Szczepaniak i Batch. Beda musieli masę hasju wyłożyć na seniorów, bo na chwilę ich juniorka to nawet do Toruńskiej nie ma podjazdu, a bardzo kogo wyjąć nie ma. A ich główny sponsor to...PGG :)
Motor 2024: 1.Holder 2.Cierniak 3. Lindgren 4.Kubera 5.Zmarzlik 6.Przyjemski 7.Bańbor 8.Jaworski

Awatar użytkownika
Kargolo
Trener
Posty: 4414
Rejestracja: 26 sierpnia 2011, o 10:55

Re: Grzegorz Zengota

#303 Postautor: Kargolo » 2 lipca 2019, o 22:15

CKM1946 pisze:Miedziński też ma spory kredyt zaufania u prezesa zresztą on sam nawet potwierdził dziś chęć zostania na swoim fanpage gdzie wbił mega szpile Termińskiemu :cool:

Ten debil Termiński sam się podłożył kolejnym przygłupawym tekstem ;)

Awatar użytkownika
Maxx
Trener
Posty: 2961
Rejestracja: 7 października 2002, o 14:34
Lokalizacja: Lublin

Re: Grzegorz Zengota

#304 Postautor: Maxx » 2 lipca 2019, o 22:43

Dokładnie tak jak napisał przedmówca. Dodam tylko, że Drabik w przyszłym sezonie może wylądować w Czewie co jest bardzo prawdopodobne.

Awatar użytkownika
Gelo
Leszek Demski
Posty: 13190
Rejestracja: 23 września 2002, o 12:11
Lokalizacja: Lublin

Re: Grzegorz Zengota

#305 Postautor: Gelo » 2 lipca 2019, o 23:20

Według mnie nie ma szans żeby Drabik wylądował w Czewie. Nie ma szans żeby Smyk ruszył się z Leszna. Rynek będzie taki jak zwykłe - spadkowicz do rozbiórki. Czyli do łyknięcia Doyle i chyba jednak PUK. Holderowie to idealny materiał na walkę o wejście do eligi. Z Czewy Zagar i PP. Żadnego u nas bym nie chciał. Z Leszna Hampel - jak Smyk wejdzie na seniora - a taki jest plan. Zengi... tu jest zagadka. Gość megasympatyczny ale od kilku sezonów tylko jako doparowy. Rynek Polaków seniorów się kurczy. Kwestia dyspozycji. A to loteria.

CKM1946
Zawodowiec
Posty: 1312
Wiek: 30
Rejestracja: 25 września 2018, o 11:49
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Grzegorz Zengota

#306 Postautor: CKM1946 » 2 lipca 2019, o 23:49

Też uważam że Drabik nigdzie się nie ruszy. Oferte z Częstochowy już dostał więc niech myśli ale ja sobie nadziei nie robie.

jerry78
Trener
Posty: 4535
Rejestracja: 16 czerwca 2007, o 20:18
Lokalizacja: Lublin

Re: Grzegorz Zengota

#307 Postautor: jerry78 » 3 lipca 2019, o 00:20

CKM1946 pisze:Też uważam że Drabik nigdzie się nie ruszy. Oferte z Częstochowy już dostał więc niech myśli ale ja sobie nadziei nie robie.

Czyli Włokniarz złamał regulamin? No no..

Awatar użytkownika
kibicLBN
Trener
Posty: 6338
Rejestracja: 23 lipca 2009, o 21:47

Re: Grzegorz Zengota

#308 Postautor: kibicLBN » 3 lipca 2019, o 00:39

Drabik wiele nie straci ze skuteczności, ale moim zdaniem Smektała trochę tak. Nie jeżdżąc w biegu juniorskim ani 4/12 lekko jego sila jednak opadnie, a z tego co kojarzę jedzie na poziomie 1.6 czy może w pobliżu 1.7 na bieg. Takze Leszno dziękując za współpracę Hampelowi i ustawiając Smyka na seniorke nieco straci na sile rażenia. Takie moje zdanie.
Nie ma ludzi niezastąpionych, ale są ludzie niepowtarzalni.

CKM1946
Zawodowiec
Posty: 1312
Wiek: 30
Rejestracja: 25 września 2018, o 11:49
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Grzegorz Zengota

#309 Postautor: CKM1946 » 3 lipca 2019, o 01:16

jerry78 pisze:
CKM1946 pisze:Też uważam że Drabik nigdzie się nie ruszy. Oferte z Częstochowy już dostał więc niech myśli ale ja sobie nadziei nie robie.

Czyli Włokniarz złamał regulamin? No no..


Nie ma się co czarować jak ktoś chce kogoś mocnego przechwycić to trzeba to robić odpowiednio wcześniej. Tak Zielona Góra zwerbowała Vaculika przed sezonem i gość potem miał wywalone na oferty z Częstochowy i Lublina.

Awatar użytkownika
Gelo
Leszek Demski
Posty: 13190
Rejestracja: 23 września 2002, o 12:11
Lokalizacja: Lublin

Re: Grzegorz Zengota

#310 Postautor: Gelo » 3 lipca 2019, o 07:53

Z tego co obiło mi się o uszy to tak do końca nie miał wywalone na propozycję Lublina. Nawet była koncepcja żeby pociągnął za sobą kolegę z zespołu. To akurat na nasze szczęście nie doszło do skutku. Mam nadzieję, że się utrzymamy i że tegoroczne okienko transferowe będzie dla nas ciekawe. Ja już zaczynam zacierać ręce.

Zaratustra
Kadrowicz
Posty: 1523
Rejestracja: 10 marca 2005, o 10:24
Lokalizacja: Lublin

Re: Grzegorz Zengota

#311 Postautor: Zaratustra » 3 lipca 2019, o 08:09

Maxx pisze:Dokładnie tak jak napisał przedmówca. Dodam tylko, że Drabik w przyszłym sezonie może wylądować w Czewie co jest bardzo prawdopodobne.


Na tej samej zasadzie można napisać, że Michelsena chcą w Gorzowie, a naszego Łagutę we Wrocławiu (już i takie ploty słyszałem).

Najlepiej niech ten sezon kończy się dla nas wcześniej. 6 miejsce i zaczynamy tworzyć papierowy dream team na forum, a nie czekamy do barażów ;)

Ge(L)o
Trener
Posty: 3224
Rejestracja: 26 czerwca 2006, o 12:14
Lokalizacja: Lublin

Re: Grzegorz Zengota

#312 Postautor: Ge(L)o » 15 lipca 2019, o 21:59


Barti
Junior
Posty: 322
Rejestracja: 9 kwietnia 2019, o 13:12

Re: Grzegorz Zengota

#313 Postautor: Barti » 16 lipca 2019, o 12:01

Poszło sprostowanie na Instagramie
Czasami coś napisze

Mistrz Mistrz MOTOR Mistrz!

Flagg
Trener
Posty: 5994
Rejestracja: 26 września 2018, o 08:30

Re: Grzegorz Zengota

#314 Postautor: Flagg » 16 lipca 2019, o 12:22

E tam takie sprostowanie. Jeśli skończymy sezon po 14 kolejkach, to nic nie stoi na przeszkodzie, żeby spróbował się w innym klubie na PO. Inna sprawa jeśli będziemy musieli się bić w barażach.
Motor 2024: 1.Holder 2.Cierniak 3. Lindgren 4.Kubera 5.Zmarzlik 6.Przyjemski 7.Bańbor 8.Jaworski

Awatar użytkownika
Perez
Trener
Posty: 4104
Rejestracja: 8 marca 2009, o 21:08
Lokalizacja: Lubartów

Re: Grzegorz Zengota

#315 Postautor: Perez » 17 lipca 2019, o 11:10

Mistrz, Mistrz, MOTOR MISTRZ!!!

Zaratustra
Kadrowicz
Posty: 1523
Rejestracja: 10 marca 2005, o 10:24
Lokalizacja: Lublin

Re: Grzegorz Zengota

#316 Postautor: Zaratustra » 7 października 2019, o 13:58

Współczuję Grześkowi życia w takiej niepewności, co do swojej sportowej przyszłości. Wierzę, że pokona wszystkie przeciwności i wróci do ścigania na dobrym poziomie.

Klops1
Senior
Posty: 802
Rejestracja: 28 października 2018, o 15:23

Re: Grzegorz Zengota

#317 Postautor: Klops1 » 7 października 2019, o 16:12

Myślałem, że u Grześka to już tylko z górki...

Po dzisiejszym wywiadzie z Ostafinskim widać, że Grzesiek sam nie wie czy wróci do sportu. Szkoda bardzo faceta...

Awatar użytkownika
Torsen
Trener
Posty: 4246
Rejestracja: 14 października 2005, o 16:24
Lokalizacja: Lublin

Re: Grzegorz Zengota

#318 Postautor: Torsen » 8 listopada 2019, o 13:38

Właśnie zagadnąłem bardzo miłego pana z teamu Zengiego. Powiedział, że dla przyszłego sezonu kluczowe będą najbliższe dwa tygodnie. Jeśli w tym czasie Zengi nie zostanie zakwalifikowany do operacji, to JEST SZANSA, że pojedzie. Jak pójdzie na stół, to SZANS NIE MA.
Obrazek
Daniel Jeleniewski: "Jeszcze kupę mogę zrobić."

Awatar użytkownika
Saeyl
Kadrowicz
Posty: 1601
Rejestracja: 1 listopada 2018, o 19:39
Lokalizacja: Lublin

Re: Grzegorz Zengota

#319 Postautor: Saeyl » 16 grudnia 2019, o 20:34

Wierzyliśmy, że o tej porze roku puścimy w świat informację innej treści. Taką mniej więcej, że Grzegorz Zengota uporał się ze skutkami paskudnej kontuzji i szykuje się właśnie do poważnego ścigania. Niestety, aż tak różowo nie jest. Zengi potrzebuje teraz i naszej pomocy. Choć przez skromność i swoją klasę nigdy nam takiej potrzeby nie wyartykułuje.

Dlatego zakładamy zbiórkę na rzecz poszkodowanego zawodnika i prosimy Was, ludzi żużla, o wsparcie. Jednocześnie otwieramy licytację żużlowych gadżetów, a całkowity dochód z ich sprzedaży trafi na ten sam cel. Te gadżety, przekazywane m.in. przez zawodników, sukcesywnie winny trafiać na aukcję, a my będziemy o nowościach na bieżąco informować.

Link do zbiórki https://zrzutka.pl/vsrgct

https://po-bandzie.com.pl/musimy-pomoc- ... LrY2Oxp84Q

mechanizator
Junior
Posty: 424
Rejestracja: 9 sierpnia 2010, o 20:08

Re: Grzegorz Zengota

#320 Postautor: mechanizator » 17 grudnia 2019, o 10:13

Troche nie jest dokładnie sprecyzowane na co jest ta zbiórka. Na rehabilitacje, wizyty u lekarzy, na operacje czy na życie po prostu

Ge(L)o
Trener
Posty: 3224
Rejestracja: 26 czerwca 2006, o 12:14
Lokalizacja: Lublin

Re: Grzegorz Zengota

#321 Postautor: Ge(L)o » 17 grudnia 2019, o 16:27

Nie chcę wkładać kija w mrowisko, ale...
Zbiórka na rzecz Grzegorza wydaje mi się nie na miejscu. Żużlowcy w trakcie swojej zawodniczej kariery zarabiają duże pieniądze (i słusznie). Niestety zawodnik został inwalidą jedynie przez swoją nieodpowiedzialność. Poza tym https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/64648 ... ziezy-i-na
Nie chce mi się wierzyć, że taka marka nie wykupiła sobie porządnego ubezpieczenia na wypadek takiego zdarzenia.

Rozumiem zbiórki na rzecz chorych albo pokrzywdzonych przez los dzieci i wdów. Ale takie akcje w wykonaniu Zengoty czy Golloba ocierają się o absurd.

Zdrowia Grzegorz. Trzymaj się !

Awatar użytkownika
Turbo
Posty: 81
Rejestracja: 8 listopada 2018, o 18:15
Lokalizacja: Lublin

Re: Grzegorz Zengota

#322 Postautor: Turbo » 17 grudnia 2019, o 18:24

Ge(L)o pisze:Nie chcę wkładać kija w mrowisko, ale...
Zbiórka na rzecz Grzegorza wydaje mi się nie na miejscu. Żużlowcy w trakcie swojej zawodniczej kariery zarabiają duże pieniądze (i słusznie). Niestety zawodnik został inwalidą jedynie przez swoją nieodpowiedzialność. Poza tym https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/64648 ... ziezy-i-na
Nie chce mi się wierzyć, że taka marka nie wykupiła sobie porządnego ubezpieczenia na wypadek takiego zdarzenia.

Rozumiem zbiórki na rzecz chorych albo pokrzywdzonych przez los dzieci i wdów. Ale takie akcje w wykonaniu Zengoty czy Golloba ocierają się o absurd.

Zdrowia Grzegorz. Trzymaj się !


Też chciałbym z tego miejsca życzyć Grzegorzowi zdrowia...ale jednak chyba są osoby bardziej potrzebujące pomocy ( tutaj mogę podać przykład byłego zawodnika Unii Leszno Andrzeja Szymańskiego) niż zawodnik, który nie jeździ jeden sezon...Jeszcze raz życzę zdrowia i do zobaczenia na torze mam nadzieję

CKM1946
Zawodowiec
Posty: 1312
Wiek: 30
Rejestracja: 25 września 2018, o 11:49
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Grzegorz Zengota

#323 Postautor: CKM1946 » 17 grudnia 2019, o 20:10

Tym bardziej że organizator zbiórki nie napisał w czym jest problem i na co zbieramy kasę.

tck
Senior
Posty: 558
Rejestracja: 16 sierpnia 2012, o 08:37

Re: Grzegorz Zengota

#324 Postautor: tck » 17 grudnia 2019, o 22:37

żeby się nie okazało, że jest z tą zbiórką tak jak ze zbiórką na seicento staranowane przez bor

Awatar użytkownika
Kargolo
Trener
Posty: 4414
Rejestracja: 26 sierpnia 2011, o 10:55

Re: Grzegorz Zengota

#325 Postautor: Kargolo » 18 grudnia 2019, o 07:34

Ge(L)o pisze:Nie chcę wkładać kija w mrowisko, ale...
Zbiórka na rzecz Grzegorza wydaje mi się nie na miejscu. Żużlowcy w trakcie swojej zawodniczej kariery zarabiają duże pieniądze (i słusznie). Niestety zawodnik został inwalidą jedynie przez swoją nieodpowiedzialność. Poza tym https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/64648 ... ziezy-i-na
Nie chce mi się wierzyć, że taka marka nie wykupiła sobie porządnego ubezpieczenia na wypadek takiego zdarzenia.

Rozumiem zbiórki na rzecz chorych albo pokrzywdzonych przez los dzieci i wdów. Ale takie akcje w wykonaniu Zengoty czy Golloba ocierają się o absurd.

Zdrowia Grzegorz. Trzymaj się !

+1
Żaden kij w mrowisko, po prostu racjonalne podejście.