zuzel.info

Lubelskie Forum Żużlowe
Dzisiaj jest 11 grudnia 2018, o 21:02

Strefa czasowa UTC+02:00

Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3718 ]  Przejdź na stronę Poprzednia 135 36 37 38 39149 Następna
Autor Wiadomość
Trener
Awatar użytkownika

spokojny pisze:
Moim zdaniem za bardzo się sracie z tymi nazwiskami, ja też wolę Pedersena i Vaculika zamiast Michelsena i Jamroga, ale jak tacy z Was znawcy, to wyjaśnijcie mi, dlaczego taki Jack Holder, Brady Kurtz czy Jakub Jamróg, pojawiają się znikąd, a potrafią robić regularnie punkty w elidze? Jak nie mamy argumentów to nie ma co grać na zastaw się & postaw się, tylko wziąć najlepsze co się da i trudno...

Kurtz - 1,4
J. Holder - 1,7
Jamróg - 1,7

Pewnie. Jest wielu zawodników, którzy są w stanie robić "regularne punkty" j.w. Myślę, że choćby taki Michelsen czy Lambert są w stanie jechać na poziomie Bjerre - 1,9. Tylko to wciąż za mało choćby do utrzymania.
Unia spadła mając w składzie 3. zawodnika ekstraligi.
Falubaz do końca walczył o baraże mając w składzie wicemistrza świata Dudka, Jensena i Protasiewicza...

Cytuj:
Wirtuozów jest kilku. Reszta jedzie w zależności od różnych zmiennych. JEST tu miejsce na ludzi z zewnątrz, jeśli tylko trafią ze sprzętem - w czym ekstraligowa biegopunktówka z pewnością pomaga.
W GP jest grupa 8-10 zawodników, którzy co roku walczą o czołowe miejsca. W ekstralidze dochodzi do tego jeszcze kilku Polaków i Madsen, którzy również co roku lądują w czubie statystyk.
Było też trochę zawodników pierwszoligowych, którzy w ostatnich latach próbowali swoich sił w ekstralidze. Na poziom "przyzwoity" (1,5-1,8) udało się wskoczyć pewnie ok. połowie. Mamy też przykład Lebiedieva - w ekstralidze sobie w tym roku nie poradził, a jak jechał w I lidze każdy widział.

Trener
Awatar użytkownika

Sprawa jest dla mnie bardzo prosta: kogos z trojki Pedersen- Vaculik-MJJ w Falubazie nie bedzie i wcale nie zdziwilbym sie gdyby padlo na tego pierwszego z powodu 3 czynnikow: ceny, wieku i kontuzjogennosci.

Rynek jest niewielki, wybor kosmicznie maly i ciezko bedzie cokolwiek ugrac. Mam nadzieje, ze Zengota jest brany pod uwage. Jesli rzeczywiscie, Michelsen i Lambert nie wyladuja u nas to trzeba bedzie gigantycznie przeplacac aby ratowac elige. Albo brac GH bo moze juz mu wystarczy tych apartamentow od jubilera Irka. :twisted: :mrgreen:
I pod zadnym pozorem nie dotykac toru. Naszej jedynej nadzieji na utrzymanie. Zadnych trybun, tylko waskie luki! :cool:

Szkółkowicz

Greg zapewne kombinuje teraz jak uciec z Rzeszowa:)

TreleMorele pisze:
Greg zapewne kombinuje teraz jak uciec z Rzeszowa:)

e tam. apartamenty na bałkanach , diamenty za diamentową ligę . kupa obietnic i pieniędzy od pana irka,słowem kalifornijski krezus ,american dream

Senior

Co by nie pisać o Nawrockim to stał się naprawdę barwną postacią w polskim żużlu. Piszą że Witek to tzw Dyzma naszej szlaki ale gówno prawda. Dziękuję Rzeszowowi że mają takiego ,,sponsora,, Marta poszła w Krosno przypadek? Nie sądzę. Ona już w zeszłym roku w swoich felietonikach pisała o Stali i panu Mirku. Patrząc i czytając co wyprawia uw pan znowu muszę pani Marcie przyznać laika tak to teraz młodzież chyba mówi :mrgreen:

Trener
Awatar użytkownika

No czytałem gdzieś, że chcą rozwinąć żużel w Krośnie. Życzę im jak najlepiej, miło wspominam wizyty tam :)

Trener
Awatar użytkownika

istred pisze:
Torsen pisze:
Wirtuozów jest kilku. Reszta jedzie w zależności od różnych zmiennych. JEST tu miejsce na ludzi z zewnątrz, jeśli tylko trafią ze sprzętem - w czym ekstraligowa biegopunktówka z pewnością pomaga.
W GP jest grupa 8-10 zawodników, którzy co roku walczą o czołowe miejsca. W ekstralidze dochodzi do tego jeszcze kilku Polaków i Madsen, którzy również co roku lądują w czubie statystyk.
Było też trochę zawodników pierwszoligowych, którzy w ostatnich latach próbowali swoich sił w ekstralidze. Na poziom "przyzwoity" (1,5-1,8) udało się wskoczyć pewnie ok. połowie. Mamy też przykład Lebiedieva - w ekstralidze sobie w tym roku nie poradził, a jak jechał w I lidze każdy widział.
Moim zdaniem, jeśli nowi zawodnicy z zaplecza dostaną odpowiednią ilość pieniędzy, aby się odpowiednio dosprzętowić - i to rzeczywiście zrobią - to mogą powalczyć z każdym, z wyjątkiem może tych kilku wirtuozów, ponieważ na pewnym poziomie umiejętności czysto sportowe spłaszczają się. Ciągle czytamy i piszemy, jak to żużel zrobił się nieprzewidywalny. Przyczyną jest właśnie to - ktoś przypadkiem dobywa lepszego sprzętu i staje się ligowym objawieniem sezonu. Mając pieniądze, można i należy wyeliminować przypadek, czyli każdy z zakontraktowanych zawodników powinien kupić tyle silników, ile trzeba, aby mieć do dyspozycji przynajmniej te dwie rakiety.
Motor, jak wieść gminna niesie, ma czym płacić. Jeśli to zrobi, a zawodnicy okażą się ambitni i uczciwi, to jest szansa przewietrzyć Ekstraligę, na co osobiście bardzo liczę. Dość mam oglądania ciągle tych samych grajków w różnych konfiguracjach. Nie znalazłbym też żadnej satysfakcji w oglądaniu drużyny złożonej z czołówki światowej, zbudowanej za dziesiątki milionów, bo to żadna sztuka.

Trener
Awatar użytkownika

Dlatego dla mnie priorytetem jest Mikkelsen. Ma wiele atutów - młody, regularnie robiący postępy, zapewne dużo tańszy od Dzika, efektownie jeżdżący i niezły startowiec. W finale szwedzkim robił co chciał z Hancockiem, Iversenem, Janowskim i innymi. Należałoby tylko porozsyłać listy gończe po lubelskich dyskotekach w soboty poprzedzające mecz.

Trener
Awatar użytkownika

Gelo pisze:
Należałoby tylko porozsyłać listy gończe po lubelskich dyskotekach w soboty poprzedzające mecz.

https://www.youtube.com/watch?v=PZyaDywmChY

http://www.infinitius.pl - fotografia ślubna

Szkółkowicz
Awatar użytkownika

Grudziądz może i ma fajny skład ale od początku ich pobytu w e-lipie nie mieli dobrze punktujących juniorów, dlatego tułają się w dole tabeli. Gdyby Rolnicki miał dobrego do-parowego to Tarnów biłby się o PO a nie zleciał z hukiem. To juniorzy robią połowę roboty i drugi junior powinien być naszym priorytetem. Gdyby nie udało się z Vaculikiem, Kasprzakiem czy Pedersenem to wciąż jest szansa na złożenie fajnego i w miarę młodego składu i z pewnością nie gorszego od tego co ma teraz GKM.

1.Thomsen
2.Jamróg
3.Michelsen
4.Lampart/Miesiąc
5.Jonsson
6.W.Lampart
7.Rolnicki
8.Lambert

W odwodzie Jeleniewski na mecze przy Z5.

https://www.przegladsportowy.pl/zuzel/p ... go/14erny1

Senior

W odwodzie ja posiadam ptaszki i chomiki.

Kadrowicz
Awatar użytkownika

Dajcie spokój z tym Rolnickim. Jeśli to prawda, że im więcej sezonów jeździł w klubie, tym więcej mogą sobie za niego zażyczyć, to krzykną za niego kosmiczną kasę.
A Daniel z tego co słyszałem to już dogadany i spakowany. Nie czuje się na siłach, żeby walczyć o skład w Elidze.

Senior

Grudziądz ma krasnala ze średnią prawie 2.0 a my kogo mamy? Vacul? dzik? Zrobili fajny manewr zaprosili na zawody o puchar Prezydenta Michelsena a sami wzięli Kennetha. Lublin zaczyna się licytować i kroją nas jak frajerów. Każdy działacz wie że my idziemy na maxa i kupujemy towar przynajmniej trzy razy przepłacony. Kolejny raz wychodzi że 2 liga przeplatana z pierwszą to same minusy. W klubie już jest bardzo zagęszczona atmosfera którą można ciąć nożem a to dopiero początek przygody Motoru z extra.

Trener
Awatar użytkownika

istred pisze:
Mad pisze:
Zgoda tylko szkoda że Grudziądz wygra w końcu na wyjeździe i szkoda że będzie to w Lublinie.

Przejrzałem sobie Twoje posty. Szkoda, że do dyskusji włączasz się tylko wtedy kiedy można snuć fatalistyczne wizje. Dobrze, że wypisywane przez Ciebie głupoty zwykle się nie sprawdzają jak chociażby ubiegłoroczny baraż z Rzeszowem, po którym zamilkłeś na rok. Mam nadzieję, że po ogłoszeniu składu ponownie zamilkniesz na co najmniej kolejny rok.

Trener
Awatar użytkownika

Skąd czerpiesz wiedzę? Skąd wiadomo jaka jest atmosfera i kto kogo ma?

Zawodowiec
Awatar użytkownika

Zagęszczoną atmosferę robią pismaki i forum, zapominając, że okienko rusza 1 listopada, a w większości klubów nikt jeszcze nic nie podpisał.

Szkółkowicz

Mad pisze:
Grudziądz ma krasnala ze średnią prawie 2.0 a my kogo mamy? Vacul? dzik? Zrobili fajny manewr zaprosili na zawody o puchar Prezydenta Michelsena a sami wzięli Kennetha. Lublin zaczyna się licytować i kroją nas jak frajerów. Każdy działacz wie że my idziemy na maxa i kupujemy towar przynajmniej trzy razy przepłacony. Kolejny raz wychodzi że 2 liga przeplatana z pierwszą to same minusy. W klubie już jest bardzo zagęszczona atmosfera którą można ciąć nożem a to dopiero początek przygody Motoru z extra.

To co? Juz możemy wywieszać biała flage i sprzedawać Irkowi licencję na Elige? Czy czekamy jeszcze na wyniki przetargu na Biedronke przy Z5?

Senior

No przecież każdy z nas wie że AJ to super wzmocnienie a Lambo popuścił w portki i zrobił nam mały ból tyłka. Zamilkłem jak pewna część tu piszących bo nigdy nie interesowały mnie zabawy w żużel na poziomie drugiej i przez pewien czas w 1 lidze. Trudno miałem taki kaprys nie mogłem? Z resztą nie mam zamiaru już się więcej tłumaczyć a o sytuacji w klubie wiem ale nie powiem bo by mi brata rostrzelano.

Zawodowiec
Awatar użytkownika

a mój wujek mówi że będzie i Nicki i Vacul i Kasprzak, a MJJ ma robić za kierownika startu. Ale nie wiecie tego ode mnie

Junior
Awatar użytkownika

Cośtam twiter ćwierka , ze Lambert w Gorzowie .. :/

Senior

papi pisze:
a mój wujek mówi że będzie i Nicki i Vacul i Kasprzak, a MJJ ma robić za kierownika startu. Ale nie wiecie tego ode mnie

Osobiście? Wymień wujka bo to kłamca kłamca.

Trener
Awatar użytkownika

Robson pisze:

to naprawde taki problem zeby podzielic sie linkiem?

Robson pisze:

Przecież to sie kompletnie nie trzyma kupy. Oficjalnie zastanawia się czy da rade w EL i tylko to go wstrzymuje przed klepnięciem umowy u nas, a miałby iść do innego klubu w EL, gdzie dostałby mniejsze pieniądze niż u nas? Mało prawdopodobne. W zasadzie niemożliwe.

Trener
Awatar użytkownika

Nie ma co panikować, ani się nakręcać. Jaki skład będzie to będzie.
Fajnie byłoby utrzymać się młodym i ambitnym zestawem, żebym tym dziadkom z eligi żyłka pękła.

Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3718 ]  Przejdź na stronę Poprzednia 135 36 37 38 39149 Następna

Strefa czasowa UTC+02:00