Motor Lublin w sezonie 2019

żużel w Lublinie
Wiadomość
Autor
jerry78
Trener
Posty: 4535
Rejestracja: 16 czerwca 2007, o 20:18
Lokalizacja: Lublin

Re: Motor Lublin w sezonie 2019

#1451 Postautor: jerry78 » 19 października 2018, o 11:08

grzesieck pisze:mysle, ze korzen piszac 'jedziemy tym co mamy' wzial pod uwage Michelsena, Zengote, a moze i Kosciucha


A Holtę? :cool:

Awatar użytkownika
Gelo
Leszek Demski
Posty: 13190
Rejestracja: 23 września 2002, o 12:11
Lokalizacja: Lublin

Re: Motor Lublin w sezonie 2019

#1452 Postautor: Gelo » 19 października 2018, o 11:09

Ty mnie nie strasz :)

Awatar użytkownika
Fantys
Senior
Posty: 985
Rejestracja: 17 sierpnia 2007, o 11:24

Re: Motor Lublin w sezonie 2019

#1453 Postautor: Fantys » 19 października 2018, o 11:10

jeryy nie rób sobie jaj z Holtą proszę Cię !!

jerry78
Trener
Posty: 4535
Rejestracja: 16 czerwca 2007, o 20:18
Lokalizacja: Lublin

Re: Motor Lublin w sezonie 2019

#1454 Postautor: jerry78 » 19 października 2018, o 11:10

Jakoś trzeba dobić do 100 stron :)

Awatar użytkownika
grzesieck
Trener
Posty: 6067
Rejestracja: 22 maja 2003, o 19:59

Re: Motor Lublin w sezonie 2019

#1455 Postautor: grzesieck » 19 października 2018, o 11:15

Holta pewniaczek, juz dawno podpisany :mrgreen:
METHANOL ADVENTURE TEAM

blajar
Trener
Posty: 2563
Rejestracja: 5 października 2017, o 16:01
Lokalizacja: Lublin

Re: Motor Lublin w sezonie 2019

#1456 Postautor: blajar » 19 października 2018, o 11:15

grzesieck pisze:mysle, ze korzen piszac 'jedziemy tym co mamy' wzial pod uwage Michelsena, Zengote, a moze i Kosciucha


Czyli jednak

1. Zengota
2. Lampart/Miesiąc?
3. Jonsson
4. Michelsen
5. Łaguta?/?
6. Lampart
7. Trofimow
8. Lambert

No brakuje nam kogoś ewidentnie :)
Edit: Z Łagutą, w dobie "prawdopodobnej" sytuacji na rynku nie obraziłbym się na taki skład. Jeśli trafia tam Kościuch to bieda :)
"To ride with empty head" - jechać z "czystą głową", by Ł. Benz :lol:

Awatar użytkownika
Hans
Trener
Posty: 2265
Rejestracja: 22 czerwca 2006, o 16:49
Lokalizacja: Aberdeen

Re: Motor Lublin w sezonie 2019

#1457 Postautor: Hans » 19 października 2018, o 11:19

Za Lagute Kosciuch przeciez to wiadomo :-P

Awatar użytkownika
kibicLBN
Trener
Posty: 6338
Rejestracja: 23 lipca 2009, o 21:47

Re: Motor Lublin w sezonie 2019

#1458 Postautor: kibicLBN » 19 października 2018, o 11:19

grzesieck pisze:
kibicLBN pisze:Ktoś tu użył kiedyś pięknego określenia:
,,heroiczny bój o utrzymanie"
I to najlepiej ukazuje co nasz czeka, jeśli nie dostaniemy łomotu na samym początku, tylko podobnie jak Tarnów będziemy podgryzać rywali, to jest jakaś szansa na to utrzymanie. Nic więcej się nie uda, nie oszukujcie się. Nie wiem co by musiało się stać, jakaś plaga kontuzji albo dyskwalifikacji u rywali. Możemy też zastosować gnieźnieńską taktykę czyli ,,wóda i dziewczynki" do hotelu i alkomat w parku maszyn :cool:


uwielbiam ten twoj wszystkowiedzacy ton, naprawde znakomicie sie sprawdza na forum dyskusyjnym, ktore sluzy wymianie pogladow.

Chciałbym bardzo się mylić, najwyżej z miłą chęcią wypluję, albo se ,,odpoczne" od forum przez miesiąc. Straszne to nie jest. Zobaczymy co przyniesie listopad, ale nie oczekuję nie wiadomo jakich cudów. Do niektórych jednak powoli docierają pewne sprawy. Na przykład to że w ekstralidze Wiktorek nie będzie odstawiał WSZYSTKICH juniorów jak chciał, tak jak w tym roku, no poza Oskarem z którym jeździł w parze. Nie będziemy mieli już tak dużej przewagi na tym polu, a w stosunku do niektórych będziemy na nim słabsi. Niektórzy chyba myślą, że jak my będziemy mieli ,,Duna z Gdańska" to przyjedzie i zrobi z Dudka i Vaculika marmoladę. Aż tak łatwo już mu nie będzie jak w I lidze.
Grzesiek przecież interesujesz się tym sportem nie od dzisiaj, w rywalizacji na temat wiedzy o żużlu byłeś bardzo dobry, więc sam wiesz czym pachnie ewentualny skład złożony z samych pierwszoligowców w ekstralidze na przestrzeni ostatnich 5-6 lat. Wiadomo że to jest sport i są w nim takie niespodzianki jak złoty medal polskich siatkarzy, gdzie przebudzenie się jednego siatkarza wielkiej klasy spowodowało to co każdy widział. Tego nie można wykluczyć, podobny przykłąd to rewelacyjny sezon startu Gniezno, któremu dawałem przed sezonem szanse na 6 miejsce, a zajęli 3.
Nie ma ludzi niezastąpionych, ale są ludzie niepowtarzalni.

bartollo
Senior
Posty: 668
Rejestracja: 20 września 2017, o 23:36

Re: Motor Lublin w sezonie 2019

#1459 Postautor: bartollo » 19 października 2018, o 11:28

Pierdoly takie tutaj pisza co niektorzy... o Ostafach juz nie wspomne. Sklad bedzie taki:

Zengota
Walasek
Holta
Milik
Jonsson
Lampart
Trofimov
Lambert

Rez: Lampart

Sa jeszcze szanse ze Nicki dolaczy do tego towarzystwa. Z Bjerre tez podobno trwaja rozmowy.


Robcie screeny. :cool:

Ge(L)o
Trener
Posty: 3224
Rejestracja: 26 czerwca 2006, o 12:14
Lokalizacja: Lublin

Re: Motor Lublin w sezonie 2019

#1460 Postautor: Ge(L)o » 19 października 2018, o 11:31

@kibicLBN
Czyli cokolwiek się będzie działo to będziesz mieć rację. Jak spadniemy to tak miało być, jak się utrzymamy to mówiłeś, że mogą odpalić i cuda się zdarzają :mrgreen:

Awatar użytkownika
GIGI
Trener
Posty: 2673
Rejestracja: 27 marca 2003, o 11:07

Re: Motor Lublin w sezonie 2019

#1461 Postautor: GIGI » 19 października 2018, o 11:39

bartollo pisze:Pierdoly takie tutaj pisza co niektorzy... o Ostafach juz nie wspomne. Sklad bedzie taki:

Walasek
Sa jeszcze szanse ze Nicki dolaczy do tego towarzystwa. Z Bjerre tez podobno trwaja rozmowy.


Robcie screeny. :cool:


Jaja sobie robisz czy kolejne info KMO100%? Mamy Lamparta po co nam Grzesiek? Forum robi sie bardziej plotkarskie niz PS czy Syfy.

Awatar użytkownika
Fantys
Senior
Posty: 985
Rejestracja: 17 sierpnia 2007, o 11:24

Re: Motor Lublin w sezonie 2019

#1462 Postautor: Fantys » 19 października 2018, o 11:40

GIGI do listopada musi byc 100 stron więc nabijamy :D

Awatar użytkownika
GIGI
Trener
Posty: 2673
Rejestracja: 27 marca 2003, o 11:07

Re: Motor Lublin w sezonie 2019

#1463 Postautor: GIGI » 19 października 2018, o 11:41

Kiedys za Info KMO 100% byly ''wczasy'' :)

Awatar użytkownika
Gelo
Leszek Demski
Posty: 13190
Rejestracja: 23 września 2002, o 12:11
Lokalizacja: Lublin

Re: Motor Lublin w sezonie 2019

#1464 Postautor: Gelo » 19 października 2018, o 11:51

Na samą myśl o Walasku i Holcie w jednej drużynie lubelskiej - zbiera mi się na wymioty.

Awatar użytkownika
grzesieck
Trener
Posty: 6067
Rejestracja: 22 maja 2003, o 19:59

Re: Motor Lublin w sezonie 2019

#1465 Postautor: grzesieck » 19 października 2018, o 11:53

ktos musialby tu wyskoczyc ze skladem:

1. Ulamek
2. Harris
3. Walasek
4. Gala
5. Holta
6. Peron
7. Kuromonow
8. Lambert

zeby nie bylo watpliwosci, ze to zarty, bo wystarczy wrzucic Walaska miedzy Jonssona, a Zengote i od razu pojawiaja sie watpliwosci u niektorych ;)
METHANOL ADVENTURE TEAM

Zaratustra
Kadrowicz
Posty: 1523
Rejestracja: 10 marca 2005, o 10:24
Lokalizacja: Lublin

Re: Motor Lublin w sezonie 2019

#1466 Postautor: Zaratustra » 19 października 2018, o 11:53

bartollo pisze:Pierdoly takie tutaj pisza co niektorzy... o Ostafach juz nie wspomne. Sklad bedzie taki:

Zengota
Walasek
Holta
Milik
Jonsson
Lampart
Trofimov
Lambert

Rez: Lampart

Sa jeszcze szanse ze Nicki dolaczy do tego towarzystwa. Z Bjerre tez podobno trwaja rozmowy.


Robcie screeny. :cool:


Skoro będzie Grzegorz W. , to i poznaliśmy nazwisko nowego trenera. Nic tylko Jurek Mordel. I zaczynam wierzyć w tą ekipę. Grzesiu dostanie takiego kopa sportowego, że komplety zacznie pykać :twisted:

Awatar użytkownika
GIGI
Trener
Posty: 2673
Rejestracja: 27 marca 2003, o 11:07

Re: Motor Lublin w sezonie 2019

#1467 Postautor: GIGI » 19 października 2018, o 11:55

Holte jeszcze bym przelknal bo w miare skuteczny mimo okropnego stylu jazdy. Z Walaskiem byloby trudniej.

Awatar użytkownika
Yeste
Szkółkowicz
Posty: 208
Rejestracja: 16 sierpnia 2005, o 00:41
Lokalizacja: Lublin

Re: Motor Lublin w sezonie 2019

#1468 Postautor: Yeste » 19 października 2018, o 12:08

Nie wiem czy to był "pierwszy raz" Holtańskiego u nas na torze, ale pamiętam, że jak w 1996 r. przyjechał do Lublina to z bonusami komplecik wywiózł. Zresztą, wtedy to tam ze czteru falubaziaków komplet wywiozło, albo przynajmniej koło niego się zakręciło :) Stare dzieje, ale Runejowi to się chyba zawsze dobrze jeździło u nas...

rafir
Junior
Posty: 473
Rejestracja: 17 kwietnia 2005, o 20:30
Lokalizacja: Lublin

Re: Motor Lublin w sezonie 2019

#1469 Postautor: rafir » 19 października 2018, o 12:16

No to skoro Holta przełknięty, to: Holta, Lambo, AJ, Zengi, Grisza, Trofimov, Lampart. ;))
Chyba że nie przełknięty, to: Michelsen, Peroń, AJ, Zengi, Grisza, Trofimov, Lampart, Lambo.
A do maja rzeźbić bez Griszy. :))

Awatar użytkownika
Kargolo
Trener
Posty: 4414
Rejestracja: 26 sierpnia 2011, o 10:55

Re: Motor Lublin w sezonie 2019

#1470 Postautor: Kargolo » 19 października 2018, o 12:22

grzesieck pisze:ktos musialby tu wyskoczyc ze skladem:

1. Ulamek
2. Harris
3. Walasek
4. Gala
5. Holta
6. Peron
7. Kuromonow
8. Lambert

Za Gałę - Tomek Chrzanowski i mamy samych seniorów z przeszłością w GP. To się nie może nie udać :D

Awatar użytkownika
$korzen$
Trener
Posty: 3581
Rejestracja: 6 lutego 2003, o 20:34
Lokalizacja: Lublin

Re: Motor Lublin w sezonie 2019

#1471 Postautor: $korzen$ » 19 października 2018, o 12:32

blajar pisze:
A wiesz coś co z Michelsenem? Bardziej u nas czy gdzie indziej?


Takie rzeczy to wiedza na 100% pewnie tylko Marek Kepa, Kuba Kepa i Piotr Wieckowski. Ja slyszalem tylko, ze Michelsen-Zengi-Trofimov sa klepnieci. Lelek i Oskar chca podjac rekawice. Nie wiem nic o Holcie. Holty to nie chce za zadne skarby, to taki zuzlowiec z "zuzlowym kryzysem wieku sredniego" - nic mu nie pasuje, wiecznie cos go irytuje, non stop na kogos krzyczy i jest generalnie straszna maruda. Dochodzi temat kontuzji. Predzej Hancocka zlotowe zdzierze niz Holte. Generalnie Holder-Holta to sa dwa nazwiska, ktorych nie trawie od x lat. Kosciuch? jak nie teraz, to kiedy? facet bedzie mial zaraz 35 lat, ostatni dzwonek zeby powojowac w elidze. Ale gryzie mi sie to z ewentualnym pozostaniem dwojki Lelek-Oskar.

Jak to sie skonczy? nie wiem. Ale przypominamy troche Gniezno z tego sezonu. Mlody zespol, lekcewazony i skazywany na porazke. Ja jednak wierze, ze ta mlodosc i chec pokazania sie naszych beda naszym duzym atutem. Licze tez nadal po cichu, ze kogos last minute wyrwiemy. Jak nie, to trudno. Wowczas porzadny trener, ciezka praca nad torem, dopilnowac silnikow i gryziemy tor. Mamy dosc ryzykowany sklad, ale z bardzo duzym potencjalem. Gdyby doszla nam I armata typu Grisza czy Nicki to smialbym nawet stwierdzic, ze znowu mozemy narobic niezlych jaj. Trzeba czekac. Jezeli doniesienia prasowe sie potwierdza, to brakuje nam "kropki nad i" w postaci lidera wlasnie. Wszystko sie jeszcze moze zmienic. Np. tydzien temu slyszalem jeszcze, ze Peron sie zniechecil i chce konczyc z zuzlem, a wczoraj krecil kolka na torze i podobno wygladalo to fajnie i jednak nie rezygnuje.
Ostatnio zmieniony 19 października 2018, o 12:56 przez $korzen$, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
kibicLBN
Trener
Posty: 6338
Rejestracja: 23 lipca 2009, o 21:47

Re: Motor Lublin w sezonie 2019

#1472 Postautor: kibicLBN » 19 października 2018, o 12:33

Ge(L)o pisze:@kibicLBN
Czyli cokolwiek się będzie działo to będziesz mieć rację. Jak spadniemy to tak miało być, jak się utrzymamy to mówiłeś, że mogą odpalić i cuda się zdarzają :mrgreen:

Nie prawda. Jeśli skład bez zawodnika ze światowego/ekstraligowego topu czyli:
Michelsen
AJ
Lampart/Miesiąc
Zengota
Kościuch/Woryna czy inny pierwszoligowiec
Wiktor
junior
Lambert
Zajmie miejsce 5. lub wyższe to będzie to dla mnie duża sensacja. A miejsce 6. niewiele mniejszą sensacją. Zaś 7 niespodzianką. Czyli jeśli skład taki by był to utrzymanie bez baraży świadczyło by że nie mam w ogóle racji.
Nie ma ludzi niezastąpionych, ale są ludzie niepowtarzalni.

Awatar użytkownika
Sugawolf
Posty: 43
Rejestracja: 27 marca 2015, o 14:40

Re: Motor Lublin w sezonie 2019

#1473 Postautor: Sugawolf » 19 października 2018, o 12:39

$korzen$ pisze:Robert Wieckowski.

Więckiewicz*

blajar
Trener
Posty: 2563
Rejestracja: 5 października 2017, o 16:01
Lokalizacja: Lublin

Re: Motor Lublin w sezonie 2019

#1474 Postautor: blajar » 19 października 2018, o 13:00

$korzen$ pisze:Takie rzeczy to wiedza na 100% pewnie tylko Marek Kepa, Kuba Kepa i Robert Wieckowski. Ja slyszalem tylko, ze Michelsen-Zengi-Trofimov sa klepnieci. Lelek i Oskar chca podjac rekawice. Nie wiem nic o Holcie. Holty to nie chce za zadne skarby, to taki zuzlowiec z "zuzlowym kryzysem wieku sredniego" - nic mu nie pasuje, wiecznie cos go irytuje, non stop na kogos krzyczy i jest generalnie straszna maruda. Dochodzi temat kontuzji. Predzej Hancocka zlotowe zdzierze niz Holte. Generalnie Holder-Holta to sa dwa nazwiska, ktorych nie trawie od x lat. Kosciuch? jak nie teraz, to kiedy? facet bedzie mial zaraz 35 lat, ostatni dzwonek zeby powojowac w elidze. Ale gryzie mi sie to z ewentualnym pozostaniem dwojki Lelek-Oskar.

Jak to sie skonczy? nie wiem. Ale przypominamy troche Gniezno z tego sezonu. Mlody zespol, lekcewazony i skazywany na porazke. Ja jednak wierze, ze ta mlodosc i chec pokazania sie naszych beda naszym duzym atutem. Licze tez nadal po cichu, ze kogos last minute wyrwiemy. Jak nie, to trudno. Wowczas porzadny trener, ciezka praca nad torem, dopilnowac silnikow i gryziemy tor. Mamy dosc ryzykowany sklad, ale z bardzo duzym potencjalem. Gdyby doszla nam I armata typu Grisza czy Nicki to smialbym nawet stwierdzic, ze znowu mozemy narobic niezlych jaj. Trzeba czekac. Jezeli doniesienia prasowe sie potwierdza, to brakuje nam "kropki nad i" w postaci lidera wlasnie. Wszystko sie jeszcze moze zmienic. Np. tydzien temu slyszalem jeszcze, ze Peron sie zniechecil i chce konczyc z zuzlem, a wczoraj krecil kolka na torze i podobno wygladalo to fajnie i jednak nie rezygnuje.


Dzięki. Też właśnie słyszałem o Zengocie i Trofimowie ale nic o Michelsenie, stąd pytanie. Szczerze mówiąc o Kościuchu nic nie wiem. Ponoć Nicki nie za bardzo, kwestii kar Griszy nie znam w ogóle więc nie wiem co tam by się musiało wydarzyć, żeby mógł do nas ewentualnie przyjść. GH też, z bardzo dużym prawdopodobieństwem, w ogóle poza orbitą zainteresowań.
Jeśli przyjdzie nam jechać "młodymi, głodnymi" to zdecydowanie trzeba będzie dobrego trenera, żeby to poukładać. Rzuciłem okiem na statystyki z Nice i na przykład gołym okiem widać, że Lambert i AJ to jeżdżący najbardziej koleżeńsko i pod dobro drużyny zawodnicy w lidze (liczba bonusów), za to nie można tego powiedzieć o Michelsenie, który raczej w tył, w minionym sezonie nie patrzył.
Jeśli Łełek i Emil zostają, to mnie to bardzo cieszy. I tak potrzebujemy minimum jeszcze jednego juniora do zabawy w DMPJ. Niech Emil odjedzie sobie spokojnie jeden cały sezon, imprez juniorskich nie zabraknie, a w razie czego (tfu, odpukać) będzie potrzebny. Oskar bardzo nam pomógł w obu awansach i jeśli chce, to śmiało ale jakoś ciężko mi znaleźć rolę, którą mógłby pełnić w zespole. Nie wiem, czy nie zmarnuje sobie w ten sposób sezonu.
Ostatnio zmieniony 19 października 2018, o 13:02 przez blajar, łącznie zmieniany 1 raz.
"To ride with empty head" - jechać z "czystą głową", by Ł. Benz :lol:

Awatar użytkownika
istred
Trener
Posty: 7218
Rejestracja: 27 stycznia 2004, o 20:38
Lokalizacja: Lublin

Re: Motor Lublin w sezonie 2019

#1475 Postautor: istred » 19 października 2018, o 13:02

$korzen$ pisze:Np. tydzien temu slyszalem jeszcze, ze Peron sie zniechecil i chce konczyc z zuzlem, a wczoraj krecil kolka na torze i podobno wygladalo to fajnie i jednak nie rezygnuje.
I to powinno być podsumowaniem wszelkich "informacji" podawanych na forum, SF i PS.