WIELKI FINAL Rybnik - Lublin

żużel w Lublinie
Wiadomość
Autor
K.A.M.I.L.
Zawodowiec
Posty: 1193
Rejestracja: 4 sierpnia 2004, o 17:25
Lokalizacja: Southampton
Kontakt:

Re: WIELKI FINAŁ Rybnik - Lublin

#26 Postautor: K.A.M.I.L. » 9 września 2018, o 21:27

Napisze tak, zawodnicy, dzialacze i osoby odpowiedzialne za Motor Lublin, spelniajcie nasze marzenia. Nie watpie w to, ze osoby zwiazane za Motor zrobia wszystko zeby cel jakim jest awans osiagnac.
My jako kibice z pewnoscia gardel nie bedziemy szczedzic, czy to w Polsce przed tv, czy zagranicą, czy na zywo na stadionie.
Wierzylem od poczatku ze final bedzie nasz, dlatego urlop wziety i bilet lotniczy na 23 wrzesnia czeka juz od polowy sierpnia. (oby pogoda nie splatala figla)
Motor do boju!
MOTOR LUBLIN

Awatar użytkownika
Hayden
Trener
Posty: 2089
Wiek: 31
Rejestracja: 13 maja 2009, o 22:03

Re: WIELKI FINAŁ Rybnik - Lublin

#27 Postautor: Hayden » 9 września 2018, o 21:51

ravajas pisze:Jest dobrze, ale nie najgorzej.

Speedway ma dobre ale też złe strony.
Motor mocny

Awatar użytkownika
ravajas
Trener
Posty: 4024
Rejestracja: 16 listopada 2003, o 16:11
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: WIELKI FINAŁ Rybnik - Lublin

#28 Postautor: ravajas » 9 września 2018, o 21:58

Hayden pisze:
ravajas pisze:Jest dobrze, ale nie najgorzej.

Speedway ma dobre ale też złe strony.
zwłaszcza przedawkowany w sobotę i zaklinowany Gnieznem w niedzielę. Przy stole.

A czy będzie jakiś telebim z transmisją z Rybnika?

Awatar użytkownika
kibicLBN
Trener
Posty: 6376
Rejestracja: 23 lipca 2009, o 21:47

Re: WIELKI FINAŁ Rybnik - Lublin

#29 Postautor: kibicLBN » 10 września 2018, o 08:23

A ja po niedzielnym meczu mam akurat dobre nastawienie przed finałem. Niestety taki jest sport, że trzeba mieć dobry dzień żeby być lepszym. Rybnik nie jest w ciemie bity i muszą pojechać co najwyżej dobrze, a u nas musi zagrać wszystko na minimum 80%. Wynika to najzwyczajniej w świecie z porównywalnej siły rażenia w tym momencie sezonu. Jednak szanse nasze wzrosły w moich oczach, bo jak widać - Kling jest w stanie zdobywać punkty i to nie tylko na Kostygowach i Tarasienkach, ale też na takich tuzach I ligi jak Ljung. Szkoda tylko, że szansa na występ Oskara w Rybniku jest w mojej ocenie mała.
Pewne rzeczy są na tę chwilę dość stabilne. to forma Lamberta, Wiktora i Pawła. Jonsson nie kosi tak jak w maju i czerwcu, ale nadal jest dość pewny i zdobywa tych punktów nie tak mało. Muszą dobre oba spotkania pojechać Kling (a może Daniel) i Dawid. O tego ostatniego martwię się najbardziej. Co prawda na wyjazdach w Dyneburgu i Gnieźnie pokazał się z dobrej strony, ale w Łodzi było kiepsko, a jego ostatnie występy w Lublinie nie napawają optymizmem
Dawid Lampart 0,2,1,0 - 3 z Gdańskiem
Dawid Lampart 2*,1,3,0- 6 +1 z Łotyszami
Jednak stać go na te 8 punktów na naszym torze i nieco więcej na wyjeździe i jeśli to się uda, to powinniśmy wjechać do tej eligi.
No i Kling musi utrzymać to co pokazał, przynajmniej w jakimś stopniu
Nie ma ludzi niezastąpionych, ale są ludzie niepowtarzalni.

tck
Senior
Posty: 558
Rejestracja: 16 sierpnia 2012, o 08:37

Re: WIELKI FINAŁ Rybnik - Lublin

#30 Postautor: tck » 10 września 2018, o 08:36

Póki Daniel nie jest w pełni sprawny to nie ma za bardzo nad czym się zastanawiać, ale jeśli Kling i Dawid pokarzą podobną formę w Rybniku, a Daniel mógłby jechać w rewanżu u nas, to warto by się zastanowić nad wstawieniem Daniela za Dawida.

Awatar użytkownika
ravajas
Trener
Posty: 4024
Rejestracja: 16 listopada 2003, o 16:11
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: WIELKI FINAŁ Rybnik - Lublin

#31 Postautor: ravajas » 10 września 2018, o 08:45

kibicLBN pisze:e w Łodzi było kiepsko,
Występem w Łodzi się zupełnie nie sugeruj, bo to był specyficzny mecz, rzecz by można, że zadośćuczynienie formalności. Oglądając wczorajszy mecz życzyłem Rybnikowi remisu w meczu, bo to premiowałoby właśnie ich do finału, a widząc jak męczą się u siebie z Gnieznem, byłem pozytywnie nastawiony. Takiego Rybnika nam trzeba. Wierzę z naszych zawodników i jestem "głęboce" przekonany, że doskonale wiedzą co mają zrobić. Robert Lambert (co bardzo mnie, a myślę, że nie tylko mnie, uspokaja) ma podobny pogląd na temat przeciwnika: psychologiczna przewaga to dodatkowe pół zawodnika (może akurat za drugiego juniora?). Paweł Miesiąc to nie ten sam zawodnik z pierwszego meczu (gdyby wtedy nie wykluczenie za podcięcie Szczepaniaka to jego wynik byłby lepszy) i myślę, że spokojnie pokaże o co w żużlu chodzi. Andreas? To prawda, że wygląda na bardziej męczącego się, ale w głowie ma tak poukładane, że w biegach o życie jednak wygrywa. Co do Joela Klinga to jego status w drużynie paradoksalnie działa na jego korzyść: niby presja o jak najlepsze pokazanie się w meczu, ale z drugiej strony sądzę, że jednak działacze Klubu nie nakładają na niego zbyt dużej presji, bo w końcu nawet jeśli pojedzie - powiedzmy - słabo, to jemu akurat wolno. Wiktor - wiadomo. Drugi junior? Wierzę, że pozostali zawodnicy uzupełnią ten niedostatek. A na temat Dawida zdania nie mam :) Jest zdolny do KAŻDEGO wyniku.

Awatar użytkownika
dannie
Kadrowicz
Posty: 1743
Rejestracja: 13 października 2003, o 15:08
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: WIELKI FINAŁ Rybnik - Lublin

#32 Postautor: dannie » 10 września 2018, o 09:06

tck pisze:Póki Daniel nie jest w pełni sprawny to nie ma za bardzo nad czym się zastanawiać, ale jeśli Kling i Dawid pokarzą podobną formę w Rybniku, a Daniel mógłby jechać w rewanżu u nas, to warto by się zastanowić nad wstawieniem Daniela za Dawida.


Też się nad takim rozwiązaniem zastanawiałem. Powinien ostatecznie zdecydować trening. Jeżeli Daniel będzie jechał swoje i Kling jakoś nie spuści z tonu, to może się okazać, że jazda w finale w Lublinie bez Dawida jest najlepszym rozwiązaniem. Choć dość ryzykownym.
Obrazek

Awatar użytkownika
Hayden
Trener
Posty: 2089
Wiek: 31
Rejestracja: 13 maja 2009, o 22:03

Re: WIELKI FINAŁ Rybnik - Lublin

#33 Postautor: Hayden » 10 września 2018, o 09:09

I to chyba naprawdę mogłoby wypalić, o ile:
1. Danny będzie w stanie jeździć na motocyklu
2. Dawida można od tak odstawić od składu.
Motor mocny

Awatar użytkownika
Cooper
Trener
Posty: 7490
Rejestracja: 4 maja 2004, o 16:33
Lokalizacja: Made in Poland

Re: WIELKI FINAŁ Rybnik - Lublin

#34 Postautor: Cooper » 10 września 2018, o 09:11

Z jednej strony Dauga u nas robi 35 punktow bez spinki i taktycznych, a z drugiej Gniezno robi 38 w Rybniku, z beznadziejna postawa Pavlica i Krcmara. Martwimy sie lekkim zjazdem formy AJ'a, a co ma powiedziec Rybnik o Batchelorze?

Z pewnoscia w finale spotkaly sie 2 najmocniejsze druzyny, ale argumentów za i przeciw kazdej z nich mozna znalezc sporo.

Rybnik bardzo narzeka na to, ze sedzia i komisarz ingerowali w tor, z drugiej strony sporo jest informacji, ze to r byl mocno przekombinowany. Na to musimy byc czujni, ale mam nadzieje, ze Rybnik "przeszarzuje" na mecz z nami, da sie odczuc, ze presja u nich jest wieksza.

Joel do pary z Lambertem, mysle, ze to najlepsza opcja na wyjazd.

Obysmy te 40 (pare) punktow zrobili (a Nowak z Gałą zrobili prawie), a wtedy to juz wszystko sie moze zdarzyc :P
Całe życie w drugiej lidze!- nieaktualne do odwołania :)

Gelo pisze:Żuk (którego nie krytykuję jako prezydenta miasta) [...]

Awatar użytkownika
dannie
Kadrowicz
Posty: 1743
Rejestracja: 13 października 2003, o 15:08
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: WIELKI FINAŁ Rybnik - Lublin

#35 Postautor: dannie » 10 września 2018, o 09:22

Ciekawe czy wczorajszy występ rybnickich juniorów to wypadek przy pracy czy wynik "prac na torze" czy jakiś dołek formy. Jest to bardzo ważny czynnik, który może zdecydować w dwumeczu. Gdyby Wiktor był w stanie wygrywać z nimi wszystko w Rybniku to zasadniczo wymazałby tę lukę po Oskarze. Należy też pamiętać, że ichni juniorzy też świetnie czuli się w Lublinie, więc nawet z Oskarem w składzie - o punkty z nimi tutaj też będzie trudno.

Dwumecz zapowiada się na styku. Myślę, że nawet remis w Rybniku niczego nam nie gwarantuje. Równie dobrze oba mecze mogą skończyć się wynikami 44:46 dla gości.
Obrazek

Awatar użytkownika
ravajas
Trener
Posty: 4024
Rejestracja: 16 listopada 2003, o 16:11
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: WIELKI FINAŁ Rybnik - Lublin

#36 Postautor: ravajas » 10 września 2018, o 09:28

dannie pisze:Równie dobrze oba mecze mogą skończyć się wynikami 44:46 dla gości.
I ja to biorę w ciemno :)

bartollo
Senior
Posty: 668
Rejestracja: 20 września 2017, o 23:36

Re: WIELKI FINAŁ Rybnik - Lublin

#37 Postautor: bartollo » 10 września 2018, o 10:20

Walczymy o e-lige 4 juniorami :cool:

Chyba mamy najnizsza srednia wieku w lidze? To by bylo cos, awansowac tym skladem.

Ge(L)o
Trener
Posty: 3244
Rejestracja: 26 czerwca 2006, o 12:14
Lokalizacja: Lublin

Re: WIELKI FINAŁ Rybnik - Lublin

#38 Postautor: Ge(L)o » 10 września 2018, o 10:43

Wspaniały sezon za nami. Wjechaliśmy w tę ligę jak dzik w żołędzie. Nadszedł czas spełnienia naszych ambicji i marzeń. Jestem przekonany, że te nasze niesamowite chłopaki staną na wysokości zadania i wywalczymy awans do Ekstraligi.
Mimo drobnych przeciwności losu mamy najlepszą drużynę w lidze i udowodnimy to w tym dwumeczu.
Dawid, Wiktor, Robert, Daniel, Paweł, Andreas, Sam, Joel, Oskar, Kacper - wierzymy w Was.
MOTORZE jesteśmy z Wami !

Awatar użytkownika
grzesieck
Trener
Posty: 6069
Rejestracja: 22 maja 2003, o 19:59

Re: WIELKI FINAŁ Rybnik - Lublin

#39 Postautor: grzesieck » 10 września 2018, o 10:50

bartollo pisze:Chyba mamy najnizsza srednia wieku w lidze?


ciekawa teoria ale nietrafiona :)

Start: srednia wieku 23
Wanda: srednia wieku 23.1
Motor: srednia wieku 24.0 (z Jeleniem za Klinga 26.0)
Wybrzeze: srednia wieku 24.0
Lokomotiv: srednia wieku 25.3
ROW: srednia wieku 25.5 (z Bewleyem za Karpova 23.5)
Orzel: srednia wieku 27
Polonia: srednia wieku 27.8
METHANOL ADVENTURE TEAM

Awatar użytkownika
GIGI
Trener
Posty: 2673
Rejestracja: 27 marca 2003, o 11:07

Re: WIELKI FINAŁ Rybnik - Lublin

#40 Postautor: GIGI » 10 września 2018, o 10:57

Ja mocno wierze ze damy rade wjechac do e-ligi. W przyszlym roku bedzie jeszcze wiecej pretendentow do awansu. W klubie doskonale zdaja sobie z tego sprawe I zrobia wszystko zeby dwumecz z Rybnikiem roztrzygnac na nasza korzysc. Wczoraj dal przyklad Gawrzyk ze Rybnik mocno kombinuje z torem. Trzeba byc czujnym I jechac swoje. Rekiny wczoraj nic wielkiego nie pokazaly. Ja jestem optymista :)
Ostatnio zmieniony 10 września 2018, o 11:20 przez GIGI, łącznie zmieniany 1 raz.

Ge(L)o
Trener
Posty: 3244
Rejestracja: 26 czerwca 2006, o 12:14
Lokalizacja: Lublin

Re: WIELKI FINAŁ Rybnik - Lublin

#41 Postautor: Ge(L)o » 10 września 2018, o 11:14

Może Paweł by finał posędziował :mrgreen:

Awatar użytkownika
Kargolo
Trener
Posty: 4461
Rejestracja: 26 sierpnia 2011, o 10:55

Re: WIELKI FINAŁ Rybnik - Lublin

#42 Postautor: Kargolo » 10 września 2018, o 11:17

grzesieck pisze:
bartollo pisze:Chyba mamy najnizsza srednia wieku w lidze?


ciekawa teoria ale nietrafiona :)

Start: srednia wieku 23
Wanda: srednia wieku 23.1
Motor: srednia wieku 24.0 (z Jeleniem za Klinga 26.0)
Wybrzeze: srednia wieku 24.0
Lokomotiv: srednia wieku 25.3
ROW: srednia wieku 25.5 (z Bewleyem za Karpova 23.5)
Orzel: srednia wieku 27
Polonia: srednia wieku 27.8

AJ solidnie zawyża nam średnią ;)
GIGI pisze:rzeby

:shock: Serio?

Awatar użytkownika
GIGI
Trener
Posty: 2673
Rejestracja: 27 marca 2003, o 11:07

Re: WIELKI FINAŁ Rybnik - Lublin

#43 Postautor: GIGI » 10 września 2018, o 11:21

Podczas edytowania na telefonie wdarl sie blad bo nie usunalem wszystkich liter, zadowolony literacie ?

Awatar użytkownika
Dragon_Juventino
Junior
Posty: 326
Rejestracja: 8 października 2004, o 19:18
Lokalizacja: LUBLIN

Re: WIELKI FINAŁ Rybnik - Lublin

#44 Postautor: Dragon_Juventino » 10 września 2018, o 11:51

bartollo pisze:Walczymy o e-lige 4 juniorami :cool:

Powiedziałbym, że 3+1 ;-)

Wiem, że mecz meczowi nie równy, ale tak wrzucam dla przypomnienia:
Obrazek

U nich teraz Andrzej kręci się koło kompletu. Za Bewleya Karpov, tu punktacja może być podobna, Anglik miał 3 w drugim biegu, tylko mu słusznie zweryfikowali na (w, jak wjechał 2 kołami). Szczepaniak to inny zawodnik, nie ma o czym mówić. Batchelor spuścił z tonu a Woryna zrobi swoje. Juniorzy... tu jest zagadka, bo w tym meczu było 14:3 dla nas. Ogromna różnica.

U nas za Mastersa Kling zrobi raczej więcej pkt. Paweł też wystrzelił z formą. Jonsson i Lambert powinni swoje zrobić. Wiktor żeby powtórzyć swój wynik musi pojechać bezbłędnie. Martwi troszkę forma Dawida. Niestety brak Oskara bardzo mocno komplikuje nam sprawę.

Z torem natomiast jest w miarę ok. Jak komisarz zrobi beton to obie drużyny jadą praktycznie na wyjeździe. Pod koło pasuje natomiast naszym i Rybnikowi.
Będzie bardzo ciekawie i na styku, nosi mnie niemiłosiernie...

Kiedy podadzą godzinę meczu?

p.s jak czytałem wcześniej, każdy zapomina chyba, że w Lublinie u nich jechał Giera (w,0,0) za Skupienia, który był po dzwonie. Taka drobna uwaga.
Obrazek

blajar
Trener
Posty: 2583
Rejestracja: 5 października 2017, o 16:01
Lokalizacja: Lublin

Re: WIELKI FINAŁ Rybnik - Lublin

#45 Postautor: blajar » 10 września 2018, o 11:54

Podali wczoraj, niedziela, 14:30 :)
"To ride with empty head" - jechać z "czystą głową", by Ł. Benz :lol:

Robson
Senior
Posty: 758
Rejestracja: 5 września 2002, o 21:00
Lokalizacja: Lublin

Re: WIELKI FINAŁ Rybnik - Lublin

#46 Postautor: Robson » 10 września 2018, o 11:57


Kiedy podadzą godzinę meczu
W Rybniku 14.30 u nas 16.00

Awatar użytkownika
Dragon_Juventino
Junior
Posty: 326
Rejestracja: 8 października 2004, o 19:18
Lokalizacja: LUBLIN

Re: WIELKI FINAŁ Rybnik - Lublin

#47 Postautor: Dragon_Juventino » 10 września 2018, o 12:17

Dziękuję, nie wiem gdzie ja to przeoczyłem.

Oby pogoda dopisała. Urlop klepnięty na przyjazd i świętowanie :)
Obrazek

jerry78
Trener
Posty: 4535
Rejestracja: 16 czerwca 2007, o 20:18
Lokalizacja: Lublin

Re: WIELKI FINAŁ Rybnik - Lublin

#48 Postautor: jerry78 » 10 września 2018, o 12:38

Dragon_Juventino pisze:Oby pogoda dopisała.


Wręcz przeciwnie. Oby cały tydzień lało.

blajar
Trener
Posty: 2583
Rejestracja: 5 października 2017, o 16:01
Lokalizacja: Lublin

Re: WIELKI FINAŁ Rybnik - Lublin

#49 Postautor: blajar » 10 września 2018, o 12:44

Niestety, poza piątkiem szykuje się tam słoneczna pogoda i temperatury sporo ponad 20 stopni :/ Pojedziemy ten mecz w wyznaczonym terminie bez Oskara.
"To ride with empty head" - jechać z "czystą głową", by Ł. Benz :lol:

Awatar użytkownika
Kargolo
Trener
Posty: 4461
Rejestracja: 26 sierpnia 2011, o 10:55

Re: WIELKI FINAŁ Rybnik - Lublin

#50 Postautor: Kargolo » 10 września 2018, o 12:53

GIGI pisze:Podczas edytowania na telefonie wdarl sie blad bo nie usunalem wszystkich liter, zadowolony literacie ?

Właśnie nie chciało mi się wierzyć w aż taki błąd. Chill out ;)