Ostateczna rozgrywka: ZKŻ Zielona Góra : TŻ Sipma Lublin

żużel w Lublinie
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Gelo
Leszek Demski
Posty: 13298
Rejestracja: 23 września 2002, o 12:11
Lokalizacja: Lublin

#451 Postautor: Gelo » 17 października 2004, o 22:43

borys88 pisze:
Jurek_Falubaz pisze:Jestes taki przyjebany ze az mi cie skzoda :(:( wogole miasta nie widziałes bo albo zes przyjechał z dwoarca to mogłes widziec po drodze domy ejdno rodzinne i szpital albo z kibicami eskorta od raculi to widziałes cmentarz wiec co debilu piszesz a lublin co ma brame do stadionu jeszcze po rosyjska :|:| żal mi ciebie


Ześ to się chyba na wsi wychowywał

Tak to jest jak się z miasteczka wielkosci puław robi las vegas. Mieszkajątam same pały w ortalionowych dresach z czterema paskami (bo podróby) w białych skarpetach i lakierach, którzy zamiast się uczyć "walą mesie" od sąsiada. kilku pałogłowów już się tu udziela. Niestety - IQ musztardy. Gawrzyk ratuj!!!!!!!!

borys88

#452 Postautor: borys88 » 17 października 2004, o 22:51

Paweł dziś fajnie meczyk w Radiu Lublin komentował ! Szkoda, że nie miał okazji zobaczyć awansu !! :cry:

Piotr_zg
Posty: 11
Rejestracja: 29 września 2004, o 21:42
Lokalizacja: Zielona Góra

#453 Postautor: Piotr_zg » 17 października 2004, o 22:59

Stadion w Zielonce niczego sobie, chodz cale miasto bardziej przypomina z wygladu wsie na zamojszczyznie niz nowoczesne miasto niemiec zachodnich.

Mistrzu wracamy do podstawówki, bo skoro ZG należy/należała do zachodnich Niemiec, to gdzie w takim razie leżą Bonn czy Essen, we wschodnich Niemczech <lol>??
Napisz jakieś argumenty, że ZG przypomina wiochę, bo póki co Twój wpis to jedna wielka wiocha, zero argumentów, czysty jad najprawdopodobniej w wyniku żalu po utracie szans na Extralige.

Zapytam tylko Cię z ciekawości czy ten wielki pół milionowy Lublin (kolejny Twój banalny błąd, bo skoro ZG jest 4x mniejsza od Lublina to ten niby liczy 0.5mln a nie 350 000 mieszkańców jak jest w rzeczywistości) ma obwodnicę?? A może u was każda wioska ma obwodnice, przecież Lubelskie to najbogatsze województwo, istne eldorado... Wioski 5000 mają obwodnice, przez 20 000 przejeżdża TGV, w 50 000 mają lotniska międzynarodowe, a Lublin posiada port kosmiczny. My w tej zawszonej wiosce ZG mamy Uniwersytet, Filharmonie, Amfiteatr, Teatr, to skoro Wy jesteście tacy wielcy i potężni to rozumiem, że macie Uczelnie dla kilkunastu tysięcy ludzi, koloseum dla 50 000 ludzi, Filharmonie na miarę londyńskiej itp. rzeczy.

ps. Uczmy się polskiego, skoro "chodź" to "choć", to rzeczywiście my w tej ZG gadamy/piszemy niepoprawną polszczyzną.

borys88

#454 Postautor: borys88 » 17 października 2004, o 23:04

No i tu kolego wdepnąłeś w gówno, albowiem Lublin ma dwie bardzo dobre uczelnie: KUL i UMCS, a waszych nikt nie zna. A Zielona Wsiura to wie co to jest np. Trolejbus ??

Awatar użytkownika
Gelo
Leszek Demski
Posty: 13298
Rejestracja: 23 września 2002, o 12:11
Lokalizacja: Lublin

#455 Postautor: Gelo » 17 października 2004, o 23:06

borys88 pisze:No i tu kolego wdepnÄ…Å‚eÅ› w gwno, albowiem Lublin ma dwie bardzo dobre uczelnie: KUL i UMCS, a waszych nikt nie zna. A Zielona Wsiura to wie co to jest np. Trolejbus ??

Z tego co wiem to są jeszcze trzy inne uczelnie wyższe AM, AR i Politechnika Lubelska - tak jak zauważyl kolega z niemieckiego wzgórza - dla kilku tysięcy ludzi
Ostatnio zmieniony 17 października 2004, o 23:10 przez Gelo, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Prymus
Junior
Posty: 308
Rejestracja: 30 grudnia 2003, o 23:18
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#456 Postautor: Prymus » 17 października 2004, o 23:08

Piotr_zg pisze: to skoro Wy jesteście tacy wielcy i potężni to rozumiem, że macie Uczelnie dla kilkunastu tysięcy ludzi...


I tu nas masz... :cry: Nie dla kilkunastu- dla kilkudziesieciu! :twisted:
Obrazek

Awatar użytkownika
grzesieck
Trener
Posty: 6070
Rejestracja: 22 maja 2003, o 19:59

#457 Postautor: grzesieck » 17 października 2004, o 23:09

borys88 pisze:No i tu kolego wdepnąłeś w gówno, albowiem Lublin ma dwie bardzo dobre uczelnie: KUL i UMCS, a waszych nikt nie zna. A Zielona Wsiura to wie co to jest np. Trolejbus ??


No Akademia Medyczna tez sie liczy w Polsce...a jest jeszcze AR i Politechnika...a w Zielonej Górze to co najwyzej moze byc Akademia Buractwa w ktorej studiuje kazdy debil udzielajacy sie na tym forum z Zielonej Gory.
METHANOL ADVENTURE TEAM

Snys
Zawodowiec
Posty: 1007
Rejestracja: 6 kwietnia 2004, o 17:51
Lokalizacja: Lublin

#458 Postautor: Snys » 17 października 2004, o 23:10

rowniez prosze o foty mailto:xpol@wp.pl

AndrewFalubaz
Posty: 5
Rejestracja: 17 października 2004, o 21:07
Lokalizacja: z Falubazowni

#459 Postautor: AndrewFalubaz » 17 października 2004, o 23:23

szczerze mówiąc mam w dupie jakie macie akademie,dlamnie najwarzniejsze jest to że Falubaz jest w extralidze.Sram na was i te wasze pojebane zazdrosne posty. nara!!!!!!!!!!!!!!!!!
FALUBAZ KING

Gość

#460 Postautor: Gość » 17 października 2004, o 23:25

Podobno na meczu była ok 50-osobowa grupa Stali Gorzów która wspaniale pomagała naszym w dopingu.
Dzięki i zapraszamy do Lublina.

rks
Posty: 111
Rejestracja: 23 listopada 2003, o 12:26

d

#461 Postautor: rks » 17 października 2004, o 23:42

jesli juz wchdozimy sobie na gospodarke.prawda lubelszczyzna jest bardzo biedna ale sam lublin jako miasto leje na glowe zielona gore.nas w dol ciagnie dawne zamojskie bo tam to prawda jest sama wiocha.co do teatrow to mamy ich kilka z znanym na calym swiecie teatrem gardzienice.mamy tez zabytek klasy zerowej czyli swiatowej czyli kaplice swietej trojcy.co do ilosci studnetow to tez sie nie znasz bo ostanio wlasnie podano ze liczac wszytskich wieczorowcch,zaoczynych i dziennych jest ichw lublinie ponad 100 tysiecy.jako ciekawostke dodam ze sam umcs zatrudnia kilka tysiecy ludzi.lublin ma 384 tys stalych ale ze jest to specyficzne miasto ze wzgledu na studentow ktorzy tu mieszkaja liczba ta oscyluje wlasnie w okol pol miliona.nie zapominaj o swidniku ktory lezy kilkanscie minut od lublina na cos w rodzaju miast slaskich a tam jest znow kilkadzisiat tysiecy mieszkancow.

Awatar użytkownika
RadeKas
Trener
Posty: 4885
Rejestracja: 5 listopada 2003, o 19:06
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#462 Postautor: RadeKas » 18 października 2004, o 00:00

Ale nie polemizujcie z kolegtami z zg. Przeciez grod Bachusa to metropolia na miare Nowego Yorku. No i maja tam 1 (slownie: jeden) Uniwersytet :!: . Łaaaaaaaaaaaaał ;]

Uwielbiam ludzi z mniejszych miast ktorzy uwarzaja Lublin za wioche ;]
Richie Faulkner:
Good morning Poland! You were fuckin unreal last night!You blew the roof off!! It was an honor to play for you all.

ppp
Posty: 7
Rejestracja: 17 października 2004, o 01:03

#463 Postautor: ppp » 18 października 2004, o 00:20

Ja tu tylko na chwilÄ™.

Po pierwsze. Od kiedy to Lublin ma zgode z Gorzowem? Jeszcze jakis czas temu wyzywaliscie sie a teraz wielcy kolesie? Szkoda slow

I do kolesia co pisze ze Lublinian poczestowano kamieniem.

Skoncz pierdolic takie glupoty i zobacz czym wy nas czestowaliscie. Odpalone petrady, ktore rzucaliscie do klatki w miejsca gdzie siedzialy kobiety z dziecmi!
To sa kibice?

jezlei ktos szukal wiekszych wrazen to trzeba bylo o tym glosno mowic a nie chowac sie!

Jedno jest pewne ... wasza wygrana w Zg dalej pozostaje w sferze marzen!

Gość

#464 Postautor: Gość » 18 października 2004, o 00:36

ppp pisze:Po pierwsze. Od kiedy to Lublin ma zgode z Gorzowem?




A od dzisiaj psi dzyndzlu !
Lublin ma zgode z wszystkim którzy są przeciwko fallusom z Zielonego Wzgórza.

Awatar użytkownika
Talib
Zawodowiec
Posty: 1189
Rejestracja: 6 sierpnia 2003, o 15:28
Lokalizacja: Łódź

#465 Postautor: Talib » 18 października 2004, o 00:47

Po obejrzeniu dzisiejszego meczu stwierdziłem, że ewentualny awans do ekstraklasy byłby w tym sezonie nieco na wyrost, szczególnie jeśli wziąć pod uwagę budżet klubu. No cóż trochę więcej szczęścia (np. Dados w składzie, normalna postawa Śledzia itp.) i tak by nie musiało być, ale tak to jest, kiedy nie ma dużo kasy, potrzeba dużo szczęścia.

Ja tam nie rozpaczam, dzisiejszy mecz nie przyniósł lubelskiej drużynie żadnego wstydu, ani ujmy jak i cały sezon. Wręcz przeciwnie, zajęliśmy drugie miejsce w I lidze, napędziliśmy w pierwszym barażu niezłego stracha mistrzom galaktyki ze stolicy wszechświata, gdzie jak w soczewce skupia się wszystko co najlepsze.

A propos wrażeń turystycznych z Zielonej Góry. Jako, że miałem okazję znaleźć się tam baaardzo wcześnie obejrzałem sobie przed meczem nieco samo miasto jak i poruszających się po nim ludzi. Bez żadnej złośliwości, choć oczywiście z pewną dozą subiektywizmu muszę stwierdzić co następuje:

1. Piękne położenie, miasto otoczone wspaniałymi lasami, w których jest dużo grzybów. Robi wrażenie.

2. Samo miasto zaniedbane i obdrapane. Wygląda tak jakby od końca drugiej wojny światowej nowi mieszkańcy nie mieli pomysłu na zagospodarowanie poniemieckiego spadku. Prowizorka.

3. Ludzie jakby wyjęci z byłego NRD-owa, brzydcy, niestarannie i niezbyt gustownie ubrani. Tak jak obywatele tamtego państwa. Szczególnie bolesne jest to w odniesieniu do kobiet, spośród których na żadnej nie dało się zawiesić wzroku dłużej niż przez 3 sekundy. Dramat! Ale może rozpuściłem się trochę w Lublinie, a i na moją Łódź nie mogę narzekać.

4. Fajki Cristal Light po 4,89 zł. To rzeczywiście mi zaimponowało.

5. No i jeszcze napis graffiti na jednym budynku (nie, nie! koledzy z Lubuskiego sami go sobie znajdźcie):
"Zielona Góra jak w dupie dziura,
Brudna, ciemna i ponura."
Dlaczego od razu "brudna" i "ponura":)?! Poetów jak widać nie brakuje, ale ja w życiu czegoś takiego nie widziałem, choć sporo jest brzydszych i bardziej ponurych miast.

6. No i mają wciąż ekstraligę...

Krzysztof
Posty: 96
Rejestracja: 30 listopada 2002, o 00:17
Lokalizacja: Lublin/Birmingham

#466 Postautor: Krzysztof » 18 października 2004, o 02:11

0h.... Jak by było pięknie gdyby ludzie byli ludźmi. Jak by było pięknie, gdyby choć 35 % tego forum zobaczyło POLSKĘ. Jak by było pieknie, gdyby nasz kraj (niestety biedny) posiadał takich ludzi z charakteru jak np. Szwedów, Norwegów, czy nawet Niemców. Jak by pięknie było, gdyby zaprzestać wszelakich konfliktów na linii POL"A "- POL"B". To, że zieloni wygrali z Motoerm, nic nie znaczy. Byli lepsi i koniec, proste. Więc należy pogratulować zwycięzcom i życzyć im jak najlepiej. Czemu ??? A temu, bo to miłe dla uszu (wzroku). Mam nadzieję, że w przyszłym roku Motor awansuje z I-szego miejsca i spotkamy się z Zielonymi w e-lidze 2006.
Teksty typy, a mogło być tak pięknie, można dołączać do "C A C" grane riffami na gitarze. Jesteśmy jak widać w I-szej lidze, o której kibice ( przynajmniej od 8 lat) mogli by śnić. jaest dobrze, nam do E-ligi widać jeszcze brakuje.

P.S.
Awansu chciałem, tylko dlatego, by niejaki Fallubazzini i jego funfle (nie wiem, czy tak się to piszę - jam jest chop lat starych) ze SB zamknął się i nie uprzykszał się mieszkańcom Lublina. Niestety teraz pewnie będzie miał pole do popisu. No cóż takie życie, trudno. Pomimo pozdrawiam jego i ekipę "Net Fansów". Piwo w ZG smakuje, raz dobrze, raz źle.

Pozdrawiam.
...

Anton Webern
Posty: 17
Rejestracja: 5 października 2004, o 21:23
Lokalizacja: Warszawa-Lublin

#467 Postautor: Anton Webern » 18 października 2004, o 06:01

Skończcie z tym napinaniem bo już mi się niedobrze robi...

A teraz uwaga odnośnie ostatnich postów:

Jeśli ktoś jedzie na wyjazd to musi liczyć sie z tym, że chlebem i solą nie będą go witali... W takich miastach jak Toruń, Z.Góra, Leszno, itd. są inne realia żużlowego kibicowania... Są to praktycznie jedyne już duże kluby w tych miastach i na mecze chodzą nie tylko pikniki, kobiety, dzieci i emeryci...
A jak ktoś nie pamięta jak to było w Lublinie, to odsyłam do naszych meczów z Tarnowem czy Rzeszowem na początku lat 90-tych, tu na Zygmuntowskich... ;)

Pozdrawiam...
RKS MOTOR LUBLIN PANY!!!

sledzio

#468 Postautor: sledzio » 18 października 2004, o 07:36

ehh nie moge się doczekać kiedy teraz jasna góra przyjedzie do lublina !!! za tą flage co zabrali nam teraz będą się palić wasze jak przyjedziecie do nas !!! jestescie cwelami i nic więcej chamiska i jeszcze raz chamiska !!!

Geest
Senior
Posty: 655
Wiek: 36
Rejestracja: 16 stycznia 2004, o 21:29

#469 Postautor: Geest » 18 października 2004, o 07:51

jaka flage???

Awatar użytkownika
art2
Posty: 31
Rejestracja: 3 lutego 2004, o 17:34
Lokalizacja: Z miasta "Kurmanka"

#470 Postautor: art2 » 18 października 2004, o 09:15

garneee pisze:Jak ktos zyczy sobie zdjecia z dzisiejszego meczu to dawac maile


mailto:art2_8@o2.pl <--- poprosze :!:

Dzien odpoczynku i mozna pogadać. Nie macie złej paczki jak na I-lige. I napędziliscie stracha tą wygraną w zeszłym tygodniu. Ale E-liga o znacznie wyższy poziom. Wiekszy budrzet + znajomość własnego toru. Obie druzyny to wykożystały tylko Falubaz wyszedł na tym lepiej w dwumeczu. Powodzenia w przyszłym roku i kto wiem moze za dwa lata bedziemy walczyli razem w E-lidze :!:

tymczasem........................... :twisted:


p.s. skończcie z tymi wulgaryzmami, nie jest to potrzebne :!:
NA ZAWSZE W NASZYCH SERCACH

GG:1122697

http://www.sport.zgora.pl/zuzel/

FZ
Posty: 1
Rejestracja: 12 października 2004, o 09:18

#471 Postautor: FZ » 18 października 2004, o 09:17

Dobrze napisane- jaką flagę?! To, co wywiesiliście nazywacie flagami?! Cóż, godne 1-ligi...

Awatar użytkownika
Ar2rB
Junior
Posty: 437
Rejestracja: 25 stycznia 2003, o 13:11
Lokalizacja: Lublin / Czwartek

#472 Postautor: Ar2rB » 18 października 2004, o 09:19

Co do zdjęć - NEM, mam nadzieje, że wkleisz na forum nasze i sportsboard fotkę jaką pstryknąłem "ekstraligowej kasie w pełnej krasie i miejscu wydawania akredytacji" i kasjerce w czerwonym berecie - pozdrawiam :lol: . Czegoś takiego to drodzy Państwo jeszcze nie widzieliście (pisze do tych co nie byli na meczu).

Awatar użytkownika
Gretzky
Posty: 106
Rejestracja: 20 lipca 2004, o 22:09
Lokalizacja: Lublin

#473 Postautor: Gretzky » 18 października 2004, o 09:29

AndrewFalubaz pisze:szczerze mówiąc mam w dupie jakie macie akademie,dlamnie najwarzniejsze jest to że Falubaz jest w extralidze.Sram na was i te wasze pojebane zazdrosne posty. nara!!!!!!!!!!!!!!!!!



prawda jest taka ze nikt wam niczego nie zazdrosci wrecz przeciwnie wspolczujemy wam z uwagi na wasza inteligencje ponizej przecietnej , prowincjonalne obyczaje i zwykle buractwo a zwlaszcza wspolczujemy wam osrodka akademickiego znanego w calej europie ze szkolenia wspanialej inteligencji ktora bryluje oratorstwem i poprawna polszczyzna na okolicznych przygranicznych targowiskach i gieldach , my jestesmy cierpliwi i spokojna praca osiagniemy swoj cel bez napinactwa ale zapamietajcie zakute paly ze w sezonie 2006 czy nawet 2007 spotkamy sie czy to w pierwszej lidze czy w e-lidze a wtedy zarowno kibice tz a zwlaszcza motoru odplaca wam za wszystko i bedziecie spierdalac do tej swojej wioski na piechote w samych skarpetach ............

Awatar użytkownika
Gelo
Leszek Demski
Posty: 13298
Rejestracja: 23 września 2002, o 12:11
Lokalizacja: Lublin

#474 Postautor: Gelo » 18 października 2004, o 09:53

The Great One pisze:
AndrewFalubaz pisze:szczerze mówiąc mam w dupie jakie macie akademie,dlamnie najwarzniejsze jest to że Falubaz jest w extralidze.Sram na was i te wasze pojebane zazdrosne posty. nara!!!!!!!!!!!!!!!!!



prawda jest taka ze nikt wam niczego nie zazdrosci wrecz przeciwnie wspolczujemy wam z uwagi na wasza inteligencje ponizej przecietnej , prowincjonalne obyczaje i zwykle buractwo a zwlaszcza wspolczujemy wam osrodka akademickiego znanego w calej europie ze szkolenia wspanialej inteligencji ktora bryluje oratorstwem i poprawna polszczyzna na okolicznych przygranicznych targowiskach i gieldach , my jestesmy cierpliwi i spokojna praca osiagniemy swoj cel bez napinactwa ale zapamietajcie zakute paly ze w sezonie 2006 czy nawet 2007 spotkamy sie czy to w pierwszej lidze czy w e-lidze a wtedy zarowno kibice tz a zwlaszcza motoru odplaca wam za wszystko i bedziecie spierdalac do tej swojej wioski na piechote w samych skarpetach ............

... w białych - bez lakierów

Awatar użytkownika
Maxx
Trener
Posty: 2963
Rejestracja: 7 października 2002, o 14:34
Lokalizacja: Lublin

#475 Postautor: Maxx » 18 października 2004, o 09:58

Gratulacje dla Zielonej Góry - przede wszystkim. Prawda jest taka, że byli wczoraj lepsi i tyle. Zasłużenie wygrali i koniec kropka. Szkoda straconej szansy, szczerze mówiąc, byłem przed meczem dobrej myśli ale niestety, nasi totalnie zawalili. Od takich zawodników jak Karlsson czy Piszcz trzeba wymagać dużo skuteczniejszej jazdy. Nie popisali się też Knapp i Franków. W zasadzie najlepsze wrażenie pozostawił po sobie chyba tylko Jeleń.
Jeszcze raz powtórzę, szkoda straconej szansy, ale nie ma co płakac nad rozlanym mlekiem tylko trzeba mądrze przygotować się do następnego sezonu, tak aby nie czekać na baraże tylko jak powiedział Jarek Siwek - awansować z pierwszego miejsca.