Lokomotiv Dyneburg - Motor Lublin (31 sierpnia, godz. 18:00)

żużel w Lublinie
Wiadomość
Autor
Czarek
Trener
Posty: 5251
Rejestracja: 16 marca 2004, o 10:50

Re: Lokomotiv Dyneburg - Motor Lublin (31 sierpnia, godz. 18

#126 Postautor: Czarek » 1 września 2018, o 12:15

Gelo pisze:Daniel i Sam to jednak dwa różne typy żużlowców
Daniel jak wyskoczy ze startu to ucieka do przodu jadąc swoim torem. Sam z kolei jak nawet dobrze wyjdzie ze startu to w zdecydowanej większości dołącza do niego po szerokiej Lambert co zmusza Sama do jechania parą. A że jest za wolny i nie może jechać swoim torem traci pozycje. Może jakby jechał "na Nickiego" czyli gęsiego nie dawałby się tak objeżdżać. Szkoda chłopaka. W zeszłym roku był z niego niezły kozak.


Masters wygląda obecnie na takiego, który kompletnie się poddał. Na zasadzie "i tak nic nie zrobię to pojeżdżę sobie bezpiecznie przy krawężniczku".
Dyktator forum: Czarek ban na tydzień, reszta ostrzeżenia.

Awatar użytkownika
papi
Trener
Posty: 4106
Rejestracja: 10 marca 2005, o 08:39
Lokalizacja: Lublin

Re: Lokomotiv Dyneburg - Motor Lublin (31 sierpnia, godz. 18

#127 Postautor: papi » 1 września 2018, o 12:18

Gelu weź się zlituj. Czy po każdym zdaniu w którym stwierdzasz, że Masters jeździ słabo musi być jakieś usprawiedliwiające "ale"? Gość jest potwornie słaby, jedyny dobry mecz pojechał akurat wtedy kiedy cała drużyna nawaliła. Nie ma usprawiedliwień, że sprzęt, że ktoś go zmusza do jazdy parą. On punktami zarabia na życie, gdyby jeżdżenie bez patrzenia na kolegę z pary dawało mu więcej oczek to by to robił. Długo stawiałem go wyżej od Pawła, bo doświadczenie międzynarodowe, bo potencjał itd. Ale nie mam już żadnych argumentów. Bez względu na tor, rywala i wszystkie inne czynniki prezentuje się jak średnio-utalentowany chłopaczek po licencji.

Awatar użytkownika
Gelo
Leszek Demski
Posty: 13190
Rejestracja: 23 września 2002, o 12:11
Lokalizacja: Lublin

Re: Lokomotiv Dyneburg - Motor Lublin (31 sierpnia, godz. 18

#128 Postautor: Gelo » 1 września 2018, o 13:10

Nie musi być "ale". Żal mi go po prostu, bo mam niezłą pamięć. Nie rozumiem tylko dlaczego podczas wczorajszej prezentacji Sam jako jedyny był uśmiechnięty i wyluzowany. Ja w jego jeździe w naszej lidze nie widzę nic wesołego. Jest to raczej smutne

Awatar użytkownika
papi
Trener
Posty: 4106
Rejestracja: 10 marca 2005, o 08:39
Lokalizacja: Lublin

Re: Lokomotiv Dyneburg - Motor Lublin (31 sierpnia, godz. 18

#129 Postautor: papi » 1 września 2018, o 13:21

może dotarło, że już nikt niczego od niego nie oczekuje, więc może jechać na luzie. Gorzej, że on sam od siebie chyba niewiele wymaga

Awatar użytkownika
jacur78
Senior
Posty: 603
Rejestracja: 25 października 2003, o 16:39
Lokalizacja: Poole

Re: Lokomotiv Dyneburg - Motor Lublin (31 sierpnia, godz. 18

#130 Postautor: jacur78 » 1 września 2018, o 13:30

Gelo pisze:Daniel i Sam to jednak dwa różne typy żużlowców
Daniel jak wyskoczy ze startu to ucieka do przodu jadąc swoim torem. Sam z kolei jak nawet dobrze wyjdzie ze startu to w zdecydowanej większości dołącza do niego po szerokiej Lambert co zmusza Sama do jechania parą. A że jest za wolny i nie może jechać swoim torem traci pozycje. Może jakby jechał "na Nickiego" czyli gęsiego nie dawałby się tak objeżdżać. Szkoda chłopaka. W zeszłym roku był z niego niezły kozak.


Ja popieram tu Gela. Masters zdecydowanie dawał podstawy do tego aby sądzić ze będzie przyzwoitym doparowym. Dawał tez uzasadnioną nadzieję , że będzie lepszy od Miesiąca. Po zeszłorocznej formie jednak nie zostało nic. Ciągle myślę , że Masters jest lepszym zawodnikiem niż Paweł, ale w tym roku to Miesiąc prezentuje lepszą formę i to on powinien jeździć. Jeśli w PO będzie robił te 6-7 pkt to jesteśmy w domu...Mastersa zwyczajnie objął cassus Szczepaniaka i w tym sezonie jest zwyczajnie słaby. Co nie oznacza ze w przyszłym sezonie nie może przyzwoicie punktowac. To zawodnik na 1.8 w Nice
Motor 2023: 1.Zmarzlik 2.Hampel 3.Holder 4. Kubera 5. Lindgren 6.Cierniak 7.Banbor 8.Lampart

blajar
Trener
Posty: 2563
Rejestracja: 5 października 2017, o 16:01
Lokalizacja: Lublin

Re: Lokomotiv Dyneburg - Motor Lublin (31 sierpnia, godz. 18

#131 Postautor: blajar » 1 września 2018, o 14:15

I ja muszę posypać głowę popiołem bo mocno kibicowałem Samowi mając cały czas nadzieję, że się pozbiera. Złe inwestycje sprzętowe, kontuzja przed sezonem. Pewnie poskładało się to wszystko na obecny obraz Jego dyspozycji i jazdy. Mówi się trudno, faktycznie po zeszłym sezonie dawał nadzieję na solidne punkty dla Motoru.
"To ride with empty head" - jechać z "czystą głową", by Ł. Benz :lol:

Awatar użytkownika
Gelo
Leszek Demski
Posty: 13190
Rejestracja: 23 września 2002, o 12:11
Lokalizacja: Lublin

Re: Lokomotiv Dyneburg - Motor Lublin (31 sierpnia, godz. 18

#132 Postautor: Gelo » 1 września 2018, o 14:28

Natomiast pojawia się nazwisko Klinga w kontekście zmiennika. I ja takim zamianom mówię stanowcze "nie"

blajar
Trener
Posty: 2563
Rejestracja: 5 października 2017, o 16:01
Lokalizacja: Lublin

Re: Lokomotiv Dyneburg - Motor Lublin (31 sierpnia, godz. 18

#133 Postautor: blajar » 1 września 2018, o 14:49

Bardziej kręciłbym się koło tych młodych Dunów :)
"To ride with empty head" - jechać z "czystą głową", by Ł. Benz :lol:

mema
Senior
Posty: 672
Rejestracja: 21 marca 2004, o 20:06

Re: Lokomotiv Dyneburg - Motor Lublin (31 sierpnia, godz. 18

#134 Postautor: mema » 1 września 2018, o 17:21

blajar pisze:Bardziej kręciłbym się koło tych młodych Dunów :)

Ciekawe koło których jak wszyscy mają kontrakty w Polsce

Awatar użytkownika
Cubator
Posty: 58
Rejestracja: 14 grudnia 2012, o 11:56

Re: Lokomotiv Dyneburg - Motor Lublin (31 sierpnia, godz. 18

#135 Postautor: Cubator » 1 września 2018, o 17:43

Już dawno temu mówiłem że z Sama w tym sezonie nic nie będzie ...i wcale się nie cieszę że się potwierdziło. Tak jak też pisałem kilka tygodni temu ...jak Paweł ma pod du..ą to mu się jedzie ..i on w końcu zrozumiał że dziadowskie inwestycje nic nie wnoszą ...kupił silniki za poważne pieniądze to jego jazda też wygląd na taką na jaką go stać. I dzięki temu cieszy się jazdą !
Gratulacje za wczoraj.Oby tak do konca. Ma nadzieję że baraże z ZG nie będą konieczne bo tego nie przejdziemy jak że Stala rok temu. Wszystko co jeszcze powinniśmy zrobić w kwestii sprzętu , treningów, TORU, musimy zrobić na ROW (bo nie sądzę że finał wyglądał inaczej).

Wysłane z mojego Mars pro przy użyciu Tapatalka

blajar
Trener
Posty: 2563
Rejestracja: 5 października 2017, o 16:01
Lokalizacja: Lublin

Re: Lokomotiv Dyneburg - Motor Lublin (31 sierpnia, godz. 18

#136 Postautor: blajar » 1 września 2018, o 18:01

mema pisze:
blajar pisze:Bardziej kręciłbym się koło tych młodych Dunów :)

Ciekawe koło których jak wszyscy mają kontrakty w Polsce


Tego nie wiedziałem, smuteczek :/
"To ride with empty head" - jechać z "czystą głową", by Ł. Benz :lol:

Czarek
Trener
Posty: 5251
Rejestracja: 16 marca 2004, o 10:50

Re: Lokomotiv Dyneburg - Motor Lublin (31 sierpnia, godz. 18

#137 Postautor: Czarek » 2 września 2018, o 10:37

http://tubilety.pl/wydarzenia/sport-i-r ... daugavpils

Może zróbmy rekord sprzedaży biletów tak, żeby Klub nie musiał otwierać kas? :)
Dyktator forum: Czarek ban na tydzień, reszta ostrzeżenia.