Start Gniezno - Motor Lublin (19 sierpnia, godz. 14:30)

żużel w Lublinie
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
mustafa
Zawodowiec
Posty: 1482
Rejestracja: 26 stycznia 2009, o 11:39
Lokalizacja: Lubartów

Re: Start Gniezno - Motor Lublin (19 sierpnia, godz. 14:30)

#126 Postautor: mustafa » 19 sierpnia 2018, o 16:21

Nominowane bez Jonssona. Dzisiaj mu ten mecz nie poszedł. Twardy tor chyba mu za bardzo nie pasuje, ostatnie mecze Szwecji też różnie. Aby to nie był spadem formy na decydujące mecze.

Awatar użytkownika
Hayden
Trener
Posty: 2073
Wiek: 31
Rejestracja: 13 maja 2009, o 22:03

Re: Start Gniezno - Motor Lublin (19 sierpnia, godz. 14:30)

#127 Postautor: Hayden » 19 sierpnia 2018, o 16:23

Ge(L)o pisze:
Hayden pisze:Przynajmniej mu pokażemy, a co.

To nie chodzi już nawet o to, żeby mu pokazać. Tylko pokazać wszystkim młodym i nie tylko zawodnikom brak jakiejkolwiek tolerancji dla takiego typu zachowań i braku odpowiedzialności.
Facet przyjechał po alkoholu ścigać się z innymi na motocyklach. O takich mam zdanie, jak o pijanych kierowcach, jak najgorsze.
Tym samym pokazał lubelskim kibicom to samo, co kiedyś na torze w barwach innego klubu (Grudziądza zdaje się).
To pokażmy im bez samobiczowania i rujnowania całego sezonu. Kara finansowa, może obniżenie stawek w PO, wpłata na jakieś organizacje walczące z alkoholizmem czy nawet pożegnanie się z Oskarem w przyszłym sezonie. Za ten wybryk on sam na siebie nałożył największą karę, smród będzie się za nim ciągnął przez kilka sezonów o ile w ogóle pozostanie przy żużlu.
Motor mocny

Awatar użytkownika
RadeKas
Trener
Posty: 4864
Rejestracja: 5 listopada 2003, o 19:06
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Start Gniezno - Motor Lublin (19 sierpnia, godz. 14:30)

#128 Postautor: RadeKas » 19 sierpnia 2018, o 16:29

Gdyby był Bober i gdyby Śledziowi się chciało to szansa na wygraną była. W ewentualnym dwumeczu raczej nie powinno być problemu.
Richie Faulkner:
Good morning Poland! You were fuckin unreal last night!You blew the roof off!! It was an honor to play for you all.

ezbeg
Zawodowiec
Posty: 1498
Rejestracja: 14 listopada 2016, o 17:35

Re: Start Gniezno - Motor Lublin (19 sierpnia, godz. 14:30)

#129 Postautor: ezbeg » 19 sierpnia 2018, o 16:32

Bonus obroniony plan zrobiony. Tak to wyglądało. No ale w sześciu powalczyliśmy z Gnieznem. Mało dzisiaj zabrakło do wywiezienia kompletu punktów.

Awatar użytkownika
ravajas
Trener
Posty: 4018
Rejestracja: 16 listopada 2003, o 16:11
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Start Gniezno - Motor Lublin (19 sierpnia, godz. 14:30)

#130 Postautor: ravajas » 19 sierpnia 2018, o 16:33

RadeKas pisze:
ravajas pisze:Nie pomyśleliscie, że ktoś go czymś poczęstował? Wierzycie, że Oskar chlał przed - nieistotne czy ważnym czy nie - meczem? Dopóki nie znamy szczegółów to nie wyjeżdżajmy w taśmę jak szkółkowicze.


Chyba musiałby go poczęstować butelką wódki żeby 1,5 promila zrobić.
Widziałeś odczyt alkomatu?

max3
Zawodowiec
Posty: 1242
Rejestracja: 20 listopada 2002, o 23:16
Lokalizacja: lublin

Re: Start Gniezno - Motor Lublin (19 sierpnia, godz. 14:30)

#131 Postautor: max3 » 19 sierpnia 2018, o 16:33

Wynik dla nas idealny Gniezno nie musi wygrać z Lokomotivem a lidera mamy .

Awatar użytkownika
RadeKas
Trener
Posty: 4864
Rejestracja: 5 listopada 2003, o 19:06
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Start Gniezno - Motor Lublin (19 sierpnia, godz. 14:30)

#132 Postautor: RadeKas » 19 sierpnia 2018, o 16:36

ravajas pisze:Widziałeś odczyt alkomatu?


Nie. Widziałem co w prasie pisali. Czy miał 1,5 czy 0,4 nie ma zresztą większego znaczenia.

Ale jeżeli chcesz wierzyć do końca w spisek antyBoberowy to Twoje prawo.
Richie Faulkner:
Good morning Poland! You were fuckin unreal last night!You blew the roof off!! It was an honor to play for you all.

Czarek
Trener
Posty: 5251
Rejestracja: 16 marca 2004, o 10:50

Re: Start Gniezno - Motor Lublin (19 sierpnia, godz. 14:30)

#133 Postautor: Czarek » 19 sierpnia 2018, o 16:37

Hayden pisze:
Ge(L)o pisze:
Hayden pisze:Przynajmniej mu pokażemy, a co.

To nie chodzi już nawet o to, żeby mu pokazać. Tylko pokazać wszystkim młodym i nie tylko zawodnikom brak jakiejkolwiek tolerancji dla takiego typu zachowań i braku odpowiedzialności.
Facet przyjechał po alkoholu ścigać się z innymi na motocyklach. O takich mam zdanie, jak o pijanych kierowcach, jak najgorsze.
Tym samym pokazał lubelskim kibicom to samo, co kiedyś na torze w barwach innego klubu (Grudziądza zdaje się).
To pokażmy im bez samobiczowania i rujnowania całego sezonu. Kara finansowa, może obniżenie stawek w PO, wpłata na jakieś organizacje walczące z alkoholizmem czy nawet pożegnanie się z Oskarem w przyszłym sezonie. Za ten wybryk on sam na siebie nałożył największą karę, smród będzie się za nim ciągnął przez kilka sezonów o ile w ogóle pozostanie przy żużlu.


Dostanie karę dyskwalifikacji od centrali, więc możecie sobie go karać...
Dyktator forum: Czarek ban na tydzień, reszta ostrzeżenia.

Awatar użytkownika
Hans
Trener
Posty: 2265
Rejestracja: 22 czerwca 2006, o 16:49
Lokalizacja: Aberdeen

Re: Start Gniezno - Motor Lublin (19 sierpnia, godz. 14:30)

#134 Postautor: Hans » 19 sierpnia 2018, o 16:41

To jest nie do wiary, prawie pol promila o godzinie 14? Czy on pil cala noc?

Dzieki Oskarowi caly atut formacji juniorskiej poszedl w piz.u, a klub zostal z jednym juniorem na play-off.

Czy moglby ktos sprawdzic regulamin co sie dzieje w takich przypadkach? Bo to co podaje PS to jakies brednie, przeciez alkohol nie zalicza sie juz jako doping wiec nie ma mowy o wykluczeniu na dlugi okres czasu.

Awatar użytkownika
mustafa
Zawodowiec
Posty: 1482
Rejestracja: 26 stycznia 2009, o 11:39
Lokalizacja: Lubartów

Re: Start Gniezno - Motor Lublin (19 sierpnia, godz. 14:30)

#135 Postautor: mustafa » 19 sierpnia 2018, o 16:42

Ostatecznie wynik w porządku, z Boberem pewnie byśmy wygrali. Aby Gniezno teraz wyluzowało i pojechało na Łotwę tylko po bonus.

Co do zawodników, to może niepokoić trochę postawa Jonssona, popełnił sporo błędów, mecz mu nie wyszedł.
Zaskakująco dobrze pojechał Miesiąc, a zdawało się że na twardym torze nie będzie istniał. Masters tak jak ostatnio w Lublinie, starty dobre, a na trasie bardzo wolny i jest mijany jak tyczka. Nie wiem czy jeszcze da się coś z niego wycisnąć.

Nie wiem co dalej będzie z Boberem i czy Jeleniowi uda się wrócić na play offy, ale jest jeszcze sporo do zrobienia przed play offami.

Awatar użytkownika
Perez
Trener
Posty: 4104
Rejestracja: 8 marca 2009, o 21:08
Lokalizacja: Lubartów

Re: Start Gniezno - Motor Lublin (19 sierpnia, godz. 14:30)

#136 Postautor: Perez » 19 sierpnia 2018, o 16:45

max3 pisze:Wynik dla nas idealny Gniezno nie musi wygrać z Lokomotivem a lidera mamy .

Gniezno nie odpusci, bedzie chcialo wygrac z loko i wpuscic nas na Gdansk. Gniezno to kombinatorzy nie tylko u siebie jakich mało wiadomo to nie od dziś.
Mistrz, Mistrz, MOTOR MISTRZ!!!

Awatar użytkownika
Gelo
Leszek Demski
Posty: 13180
Rejestracja: 23 września 2002, o 12:11
Lokalizacja: Lublin

Re: Start Gniezno - Motor Lublin (19 sierpnia, godz. 14:30)

#137 Postautor: Gelo » 19 sierpnia 2018, o 16:56

Jest wręcz niewiarygodne jakim nieodpowiedzialnym gówniarzem okazał się Oskar. Mecz spokojnie do wygrania ale jakoś nie miałem wrażenia że nasi za wszelką cenę chcieli wygrać. Nie wiem czy za takie coś grozi dyskwalifikacja ale obawiam się, że centrala zrobi wszystko aby nam pokrzyżować plany. Co do Gniezna też mam obawy, że będą chcieli wpuścić nas na Gdańsk. Czy coś tym zyskają? Twardy tor w finale. Ale najpierw muszą się uporać z Rowem a my przegrać z Gdańskiem. Najgorsze że Loko jedzie o pietruchę

max3
Zawodowiec
Posty: 1242
Rejestracja: 20 listopada 2002, o 23:16
Lokalizacja: lublin

Re: Start Gniezno - Motor Lublin (19 sierpnia, godz. 14:30)

#138 Postautor: max3 » 19 sierpnia 2018, o 17:01

Ja liczę na Łódź,zestresowana z Gdanskiem.

Awatar użytkownika
$korzen$
Trener
Posty: 3581
Rejestracja: 6 lutego 2003, o 20:34
Lokalizacja: Lublin

Re: Start Gniezno - Motor Lublin (19 sierpnia, godz. 14:30)

#139 Postautor: $korzen$ » 19 sierpnia 2018, o 17:02

Oskarowi grozi 1-24 miesiace zawieszenia, 50 tys kary oraz ew dyskwalfikacja. To co zrobil dzisiaj Oskar wola o pomste do nieba. Chlopak prawdopodobnie spierdolil nam sezon. Musial walic niemalze do rana zeby o 14 wydmuchac prawie pol promila. Czuje sie jako kibic obrzygany tak samo jak wtedy kiedy pokazal nam srodkowy palec. Straszne jest to co on zrobil. Nie wiem co powiedziec. Nasz los jest w rekach gksz. Dobrze, ze Mrozek jest z nimi w konflikcie bo inaczej nie bylo by dla nas zadnej nadziei. Ajjj Oskar Oskar. Mial testowac silniki, testowal alkohol. Brawo chlopaku. Wlasnie wysrales sie na wlasny klub i jakies 10 tys ludzi marzacych o awansie....

Czarek
Trener
Posty: 5251
Rejestracja: 16 marca 2004, o 10:50

Re: Start Gniezno - Motor Lublin (19 sierpnia, godz. 14:30)

#140 Postautor: Czarek » 19 sierpnia 2018, o 17:09

$korzen$ pisze:Oskarowi grozi 1-24 miesiace zawieszenia, 50 tys kary oraz ew dyskwalfikacja. To co zrobil dzisiaj Oskar wola o pomste do nieba. Chlopak prawdopodobnie spierdolil nam sezon. Musial walic niemalze do rana zeby o 14 wydmuchac prawie pol promila. Czuje sie jako kibic obrzygany tak samo jak wtedy kiedy pokazal nam srodkowy palec. Straszne jest to co on zrobil. Nie wiem co powiedziec. Nasz los jest w rekach gksz. Dobrze, ze Mrozek jest z nimi w konflikcie bo inaczej nie bylo by dla nas zadnej nadziei. Ajjj Oskar Oskar. Mial testowac silniki, testowal alkohol. Brawo chlopaku. Wlasnie wysrales sie na wlasny klub i jakies 10 tys ludzi marzacych o awansie....


Brawo! 100% racji. Wypiłbym Twoje zdrowie, ale od 3 godzin mam wstręt do alkoholu. Jeśli czyta to ktoś kto z nim wczoraj pił to niech wie, że jest kompletnym dnem intelektualnym.
Dyktator forum: Czarek ban na tydzień, reszta ostrzeżenia.

straho
Junior
Posty: 335
Rejestracja: 8 czerwca 2009, o 10:41

Re: Start Gniezno - Motor Lublin (19 sierpnia, godz. 14:30)

#141 Postautor: straho » 19 sierpnia 2018, o 17:19

A może chłopak potrzebuje fachowej pomocy? Bo skoro ktoś przychodzi do "pracy" nadźgany to ewidetnie ma problem.
Co oczywiście nie tłumaczy jego postawy.
Z niczego może być tylko nic.

Awatar użytkownika
Łoptymista
Trener
Posty: 3790
Rejestracja: 15 kwietnia 2003, o 08:22
Lokalizacja: Lublin

Re: Start Gniezno - Motor Lublin (19 sierpnia, godz. 14:30)

#142 Postautor: Łoptymista » 19 sierpnia 2018, o 19:01

Nawet jeśli to kto ma mu pomóc? Forum? Pracodawca? Czy może sam powinien się ogarnąć. Jedyne znane mi przypadki odstawienia alko i/lub powrotu do normalnego funkcjonowania to osoby, które same chciały coś u siebie zmienić.
Nikogo nie da się przymusić do sensownego życia.

Ge(L)o
Trener
Posty: 3224
Rejestracja: 26 czerwca 2006, o 12:14
Lokalizacja: Lublin

Re: Start Gniezno - Motor Lublin (19 sierpnia, godz. 14:30)

#143 Postautor: Ge(L)o » 19 sierpnia 2018, o 19:10

Cieszy przebudzenie Lamberta. Na tym betonie spodziewałem się coś w stylu występu z Gdańska. Fajnie, że Dawid udowodnił, że ostatni mecz to tylko wypadek przy pracy. Miesiąc pozytywnie jak na niego i tor. Jonssonowi mecz nie wyszedł, zdarza się, o niego jestem spokojny. Za to Masters już chyba wyczerpał limit szans i nadziei.
Mimo wszystko dobry wynik, brawo Drużyna.

Szkoda tylko, że im bliżej końca sezonu, tym więcej mamy problemów personalnych.

Awatar użytkownika
GIGI
Trener
Posty: 2673
Rejestracja: 27 marca 2003, o 11:07

Re: Start Gniezno - Motor Lublin (19 sierpnia, godz. 14:30)

#144 Postautor: GIGI » 19 sierpnia 2018, o 19:22

Nie ma co rozpaczać. Dobry wynik na ciężkim torze. Masters po coraz kolejny udowodnił że jest drewnem.

Awatar użytkownika
mustafa
Zawodowiec
Posty: 1482
Rejestracja: 26 stycznia 2009, o 11:39
Lokalizacja: Lubartów

Re: Start Gniezno - Motor Lublin (19 sierpnia, godz. 14:30)

#145 Postautor: mustafa » 19 sierpnia 2018, o 19:24

Masters jest drewnem bo wygląda jakby miał ustawione motory na start, to samo było w Lublinie z Gdańskiem. Inna sprawa, że chyba już nie ma czasu na "przywracanie formy" Mastersa.

Awatar użytkownika
Gelo
Leszek Demski
Posty: 13180
Rejestracja: 23 września 2002, o 12:11
Lokalizacja: Lublin

Re: Start Gniezno - Motor Lublin (19 sierpnia, godz. 14:30)

#146 Postautor: Gelo » 19 sierpnia 2018, o 19:28

Szału już nie będzie. Dwa razy docisnęli go do płotu i gdzie normalnie napędziłby się po dużej on po prostu odpuszczał. Niestety ale oprócz tego, że jest wolny na trasie to jechał dziś bojaźliwie i pasywnie.

Awatar użytkownika
Kshyhu
Zawodowiec
Posty: 1234
Rejestracja: 1 lipca 2009, o 12:18
Lokalizacja: Suavineq

Re: Start Gniezno - Motor Lublin (19 sierpnia, godz. 14:30)

#147 Postautor: Kshyhu » 19 sierpnia 2018, o 19:32

Jest oświadczenie Klubu w zw. z wybrykiem Bobera:

Speed Car Motor Lublin pisze:Za nami mecz ze Startem Gniezno. Nasz zawodnik Oskar Bober nie został dopuszczony do występu w tym spotkaniu, ponieważ w jego organizmie została wykryta zawartość alkoholu. Informujemy, że zarząd klubu oraz sztab trenerski w poniedziałek zajmą się sprawą wykroczenia.

Pomimo dzisiejszych wydarzeń cele sportowe Speed Car Motoru Lublin nie zmieniają się. Dziś przypieczętowaliśmy zwycięstwo w rundzie zasadniczej Nice 1 Ligi Żużlowej i szykujemy się do rywalizacji w fazie play-off.
Motor mocnyj!

Awatar użytkownika
DrPaiHiWo
Senior
Posty: 733
Rejestracja: 10 kwietnia 2011, o 07:49

Re: Start Gniezno - Motor Lublin (19 sierpnia, godz. 14:30)

#148 Postautor: DrPaiHiWo » 19 sierpnia 2018, o 19:55

Słyszałem, że czasy dawnymi przyjechał na mecz jeszcze LKŻ-u bodajże, pijany jak szpada pewien znany Jerzy.
Miał tego dnia nie jechać ale coś wypadło, że musiał.
Podobno walnął wtedy komplet :-D
"Wprawdzie nikt nie jest zadowolony ze swojej fortuny, za to każdy ze swego rozumu. " -François de La Rochefoucauld

Awatar użytkownika
Maxx
Trener
Posty: 2961
Rejestracja: 7 października 2002, o 14:34
Lokalizacja: Lublin

Re: Start Gniezno - Motor Lublin (19 sierpnia, godz. 14:30)

#149 Postautor: Maxx » 19 sierpnia 2018, o 20:55

Wynik spoko. Mecz walki. Zabrakło punktów tego, ktorego nie było. I oczywiście Mastersa. Największy jednak żal jako kibic mam do Oskara, który okazał się być zwyczajnie nieodpowiedzialnym... Nie chcę go obrażać. Słusznie ktoś napisał, że pokazał jak bardzo ma wywalone na klub i kibiców ae swojego rodzinnego miasta. Młodość ma swoje prawa ale podpisując profesjonalny kontrakt trzeba być profesjonalistą a nie robić takie rzeczy. Wstyd.

Awatar użytkownika
istred
Trener
Posty: 7218
Rejestracja: 27 stycznia 2004, o 20:38
Lokalizacja: Lublin

Re: Start Gniezno - Motor Lublin (19 sierpnia, godz. 14:30)

#150 Postautor: istred » 20 sierpnia 2018, o 08:56

DrPaiHiWo pisze:Słyszałem, że czasy dawnymi przyjechał na mecz jeszcze LKŻ-u bodajże, pijany jak szpada pewien znany Jerzy.
Miał tego dnia nie jechać ale coś wypadło, że musiał.
Podobno walnął wtedy komplet :-D

Mordel Jerzy kiedyś opowiadał, że najlepiej mu się jeździło na ciężkim kacu, albo jak się pokłócił z żoną (albo jedno i drugie). Wtedy miał odwagę. Na trzeźwo się bał.

Co do Oskara to zależy jak do sytuacji podejdzie centrala. Ja uważam, że spokojnie można bronić tezy, że Oskar nie brał udziału w zawodach, gdyż został w nich wykluczony. Przepis miałby zastosowanie w przypadku, gdyby kontrola coś wykazała w trakcie meczu, albo po nim.
Jeśli ktoś jest z czegoś wykluczony to naturalne, że nie bierze w tym udziału. Na tym polega istota wykluczenia.