ROW Rybnik - Motor Lublin (24 czerwca, godz. 16:15)

żużel w Lublinie
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Kargolo
Trener
Posty: 4414
Rejestracja: 26 sierpnia 2011, o 10:55

Re: ROW Rybnik - Motor Lublin (24 czerwca, godz. 16:15)

#276 Postautor: Kargolo » 26 czerwca 2018, o 09:33

Gelo pisze:Rywale wiedzą, że jest seniorskim słabszym ogniwem i puszczają swoich liderów.

My wiemy, rywale wiedzą, on sam też zapewne wie, ogólnie wszyscy wiedzą oprócz Ciebie :D

Awatar użytkownika
Gelo
Leszek Demski
Posty: 13180
Rejestracja: 23 września 2002, o 12:11
Lokalizacja: Lublin

Re: ROW Rybnik - Motor Lublin (24 czerwca, godz. 16:15)

#277 Postautor: Gelo » 26 czerwca 2018, o 09:39

Nieprawda - ja też wiem - jestem kibicem żużla od 40 lat. Gdybyś jednak nie zrozumiał moich intencji wiec napiszę jeszcze raz co już pisałem wielokrotnie - Sam jest w słabszej formie niż rok temu. Ale mimo tego zwłaszcza na wyjazdach ani Lełek ani Daniel nie gwarantują więcej. A potencjał i rezerwy ma zdecydowanie większe, kwestia czy odpali w tym roku czy nie. A wyboru innego jak dwóch z tych trzech nie ma i mam nadzieję nie będzie.
Ostatnio zmieniony 26 czerwca 2018, o 09:41 przez Gelo, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
istred
Trener
Posty: 7218
Rejestracja: 27 stycznia 2004, o 20:38
Lokalizacja: Lublin

Re: ROW Rybnik - Motor Lublin (24 czerwca, godz. 16:15)

#278 Postautor: istred » 26 czerwca 2018, o 09:40

Oczywiście, że jest najsłabszym ogniwem. Wszyscy to wiedzą, łącznie z Gelem.
Nie zmienia to jednak faktu, że jest lepszy od Miesiąca, nawet w swojej słabej formie - jak obecnie. A dodatkowo daje nadzieję na poprawę dyspozycji, w przeciwieństwie do Pawła.
Chyba wszystkim drużynom życzyłbym takiego najsłabszego ogniwa w drużynie :)

qpa
Junior
Posty: 345
Rejestracja: 18 sierpnia 2013, o 23:09
Lokalizacja: Lublin

Re: ROW Rybnik - Motor Lublin (24 czerwca, godz. 16:15)

#279 Postautor: qpa » 26 czerwca 2018, o 10:05

Mamy ankietę, niech syfy rozsądzą :) - https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/76259 ... na-atmosfe

bartollo
Senior
Posty: 668
Rejestracja: 20 września 2017, o 23:36

Re: ROW Rybnik - Motor Lublin (24 czerwca, godz. 16:15)

#280 Postautor: bartollo » 26 czerwca 2018, o 10:18

Panowie dyskusja bez sensu. Lebiediew jest mistrzem europy a jezdzi jak Masters. Masters daje sie objezdzac krakusom na trasie - ekipie, ktora mialaby problemy z PO w drugiej lidze. Tak wysoko jestesmy tylko dzieki Wiktorowi Lampartowi i Andreasowi. Przy czym postawa tego pierwszego jest kocno na plus, nikt nie zakladal takiej jego jazdy. Dlatego Masters jadacy padake, wciaz pojawia sie w skladzie. Jak sie przeanalizuje jego wystepy to taki Pawel Laguta by pewnie gorzej nie pojechal. Kudraszow podejrzewam ze tez by goscia lyknal bezproblemowo.

Potbelly
Posty: 33
Rejestracja: 10 października 2017, o 17:01

Re: ROW Rybnik - Motor Lublin (24 czerwca, godz. 16:15)

#281 Postautor: Potbelly » 26 czerwca 2018, o 10:23

Ja tak chciałbym dodać coś od siebie, bo tak w sumie każdy pisze, że Masters jest lepszym wyborem ale dalej się spieracie :D. Moim zdaniem Masters ma o wiele większy potencjał od Miesiąca, niestety bardzo zawodzi w tym sezonie, ale jaki jest sens zmiany go na Miesiąca bo tego całkiem nie rozumiem. W Lublinie na naszym "torze do walki" od momentu nowej ekipy i Jakuba Kępy fajne zawody były w tamtym sezonie z Poznaniem (wtedy nawet Jeleń wyprzedzał :D) i w tym roku z Rybnikiem. Ten tor kompletnie nie nadaje się do emocjonującej walki i każdy zawodnik powtarza w wywiadach, że bardzo ważny i kluczowy jest tutaj start, więc wydaje mi się że wybór jest oczywisty. Miesiąc w tamtym roku uratował nam tyłek z Ostrowem, i to był jego jedyny przebłysk dobrej jazdy bez rzucania się na motocyklu i robienia głupich błędów na trasie. Masters nie ma prędkości, dlatego po prostu z zewnętrznych przegrywa bo nie jest w stanie założyć przeciwników, ale jeździ w trzech ligach i daje o wiele większe nadzieję że się pozbiera ze sprzętem (bo pieniądze pewnie ma) i zacznie jeździć na miarę swoich możliwości, bo też tak jak Gelo uważam, że kontraktowany był jako jeden z liderów i miał ciągnąć wynik.

Awatar użytkownika
Cooper
Trener
Posty: 7444
Rejestracja: 4 maja 2004, o 16:33
Lokalizacja: Made in Poland

Re: ROW Rybnik - Motor Lublin (24 czerwca, godz. 16:15)

#282 Postautor: Cooper » 26 czerwca 2018, o 10:30

Masters cieniuje - swiadcza o tym i styl i statystyki i rywale z ktorymi przegrywa. Oczywiscie, wygral bieg 5:1 w Rybniku, ale ogolnie zrobil 3 punkty w 4 startach, o czym my mowimy? Niestety, z Miesiacem nie jest lepiej. Oczywiscie jestesmy liderem w tabeli, ale jeszcze nie awansowalismy. I trzeba robic wszystko, by eliminowac slabosci druzyny. Pierwszym krokiem powinno byc zwiekszenie ilosci biegow Oskarowi i Wiktorowi.

Co do Peronia i tego, ze jest za cienki na elige. Hmm, raczej robi postepy, a jak patrze na juniorow z Grudziadza, Kapcia z Torunia i jeszcze paru innych typu Swiacik, to jakos nie czuje roznicy, zwlaszcza, jesli drugim juniorem mialby byc Wiktor - a ten z kolei moze wygrac z kazdym juniorem w Polsce.

Emilowi trzeba duzo dobrego sprzetu i duzo jazdy. Tyle.
Całe życie w drugiej lidze!- nieaktualne do odwołania :)

Awatar użytkownika
Kargolo
Trener
Posty: 4414
Rejestracja: 26 sierpnia 2011, o 10:55

Re: ROW Rybnik - Motor Lublin (24 czerwca, godz. 16:15)

#283 Postautor: Kargolo » 26 czerwca 2018, o 10:33

Nie, nie jesteśmy tak wysoko TYLKO dzięki Andreasowi i Wiktorowi. Jesteśmy tak wysoko, bo w końcu nasz wielki lider jest otoczony solidnymi seniorami zamiast bandy ogórów i znakomitymi juniorami zamiast dwóch kevlarów. W końcu, pierwszy raz od chyba 2004 roku mamy fajną ekipę, w której każdy na torze robi co do niego należy. Jesteśmy poziomem ponad tą ligą i pokazuje to tabela. W 10 meczach mamy 9 zwycięstw i 1 pechowy remis.
Zabawne jest to, że w tamtym sezonie liczyliśmy na taki scenariusz jak w tym roku i skończyło się barażami. Za to przed tym sezonem nawet najwięksi optymiści nie byli w stanie sobie wyobrazić takiego przebiegu sezonu.

RuLBN
Posty: 2
Rejestracja: 26 czerwca 2018, o 11:21

Re: ROW Rybnik - Motor Lublin (24 czerwca, godz. 16:15)

#284 Postautor: RuLBN » 26 czerwca 2018, o 11:38

Kargolo pisze:Nie, nie jesteśmy tak wysoko TYLKO dzięki Andreasowi i Wiktorowi. Jesteśmy tak wysoko, bo w końcu nasz wielki lider jest otoczony solidnymi seniorami zamiast bandy ogórów i znakomitymi juniorami zamiast dwóch kevlarów. W końcu, pierwszy raz od chyba 2004 roku mamy fajną ekipę, w której każdy na torze robi co do niego należy. Jesteśmy poziomem ponad tą ligą i pokazuje to tabela. W 10 meczach mamy 9 zwycięstw i 1 pechowy remis.
Zabawne jest to, że w tamtym sezonie liczyliśmy na taki scenariusz jak w tym roku i skończyło się barażami. Za to przed tym sezonem nawet najwięksi optymiści nie byli w stanie sobie wyobrazić takiego przebiegu sezonu.

Ja zakładałem taki scenariusz ale przy spełnieniu paru warunków;
1. Srednia Aj na poziomie 2,5 - spełniony
2. Kolejne kroczki do przodu jeżeli chodzi o Wiktora i Roberta - spełniony
3. Jazda Mastersa na poziomie 2,0 - niespełniony

Nie może byc jednak w drużynie wszystkich zawodników ze średnią powyżej 2,0.
Uważam, że Sam nieco rozczarowuje a zadaniem klubu jest pomuc mów uzyskaniu maksymalnej formy na polskich torach.
Przuy obecnej sytuacj kadrowej(zakładając, że mamy trzech liderów bo na takiego wyrasta Wiktor) ja będę zadowolony jak Sam w pozostałych meczach do końca sezonu będzie robił po 8pkt.

Awatar użytkownika
mikas
Trener
Posty: 3291
Rejestracja: 27 kwietnia 2003, o 15:01
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: ROW Rybnik - Motor Lublin (24 czerwca, godz. 16:15)

#285 Postautor: mikas » 26 czerwca 2018, o 21:31

qpa pisze:Mamy ankietę, niech syfy rozsądzą :) - https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/76259 ... na-atmosfe

860 oddanych głosów i 53% do 47%, czyli dalej nic nie wiemy ;)
MOTOR LUBLIN
Obrazek