zuzel.info

Lubelskie Forum Żużlowe
Dzisiaj jest 19 grudnia 2018, o 12:16

Strefa czasowa UTC+02:00

Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 136 ]  Przejdź na stronę Poprzednia 1 2 3 4 5 6
Autor Wiadomość
Trener
Awatar użytkownika

Patrząc na jakość dzisiejszego przeciwnika i zdobycze punktowe choćby na podstawie suchej statystyki w składzie przeciw ROW powinien pojechać Łełek. Ale to nie są wybory. My piszemy, oni być może czytają i tyle. Liczę na to, że wybiorą najlepiej.

Trener
Awatar użytkownika

Aha, czyli jak Lelek trzasnal kotleta to "tylko Wanda", a jak Masters dwa razy przegrał z rywalami to "aż Wanda"? :)
Nie oglądałem meczu, ale jestem Polakiem zatem "nie znam się więc się wypowiem" to moja dewiza ;)

H. Nielsen: Nie zdążyłbym przetrzeć oczu, a już mówiłbym o pierwszym występie w meczu ligowym w barwach Motoru Lublin. 1990 rok...

Trener
Awatar użytkownika

Po co te dywagacje? Moze trener odstawi DJ takze na ROW? :)

Senior

W sumie nikt tego nie wie. Daniel właśnie powiedział że nie wie dlaczego nie pojechał czuje się jakby dostał "kij w szprychy" ale pozbiera się.

Senior
Awatar użytkownika

Gelo pisze:
Samuel je tracił... kolejne kłamstwo. Wyprzedził go dzisiaj jeden gość tak naprawdę w konsekwencji pierwszego łuku. Naprawdę nie naginajmy rzeczywistości.

Może i był kiepski widok z pierwszego wirażu stadionu Wandy, ale wydaje mi się że Samuel wygrywał starty wyraźnie. To dlaczego nie miał wyniku 3,3,3,3 ????
Mnie najbardziej wk...ia styl jazdy Sama, taki baaaaardzo daleki od ofensywnego oraz dynamicznego...

Trener
Awatar użytkownika

Gelo pisze:
kibicLBN pisze:
Gelu proszę Cię, Mastersa mija jeden gość z Krakowa a drugiemu brakuje 1 łuku żeby to łyknąć, a Ty piszesz że Łełek nie przegrywał bo miał szczęście, a nie mijał ich jak tyczki

Że tak spytam- byleś na meczu? Widziałeś pierwszy bieg? Widziałeś wyścig gdzie jechali obaj?

Widziałem wszystkie pozostałe w jego wykonaniu i relacja z Krakowa była potwierdzeniem tego co wszyscy widzą oprócz Ciebie - Masters na trasie jest wolny jak fura z sianem.

Trener
Awatar użytkownika

meesha pisze:
Aha, czyli jak Lelek trzasnal kotleta to "tylko Wanda", a jak Masters dwa razy przegrał z rywalami to "aż Wanda"? :)
Nie oglądałem meczu, ale jestem Polakiem zatem "nie znam się więc się wypowiem" to moja dewiza ;)

A może tak warto pomyśleć zanim się coś napisze? Bez urazy meesha. Masters póki co nie pokazał nic wielkiego. Łełek zresztą też. Dziś lepszy był Paweł. Według statystyk. I tyle. Wskazań na Sama brak.

Trener
Awatar użytkownika

Dużo dziwnych tez. Łełek był lepszy od Sama tylko w jednym. Zdobył o jeden punkt więcej. Ale po pierwsze miał o jedno zwycięstwo mniej, po drugie skala trudności mniejsza (taktyczne), jechał w parze z Dawidem, a nie z piekielnie szybkim Robertem, w pierwszym wyścigu po przegranym starcie wyprzedził dwóch gospodarzy, bo ci popełnili fatalny błąd odchodząc od krawężnika . A w końcu w bezpośrednim wyścigu przyjechał za Samem. Ja wiem, że się nie ścigali między sobą ale fakty są jakie są. Nie zgadzam się też że Sam jeździ mało ofensywnie. Z Łogaczowem jechał na żyletki jakby w Grand Prix. Reasumując teza sportowych faktów kto był lepszy jest mocno naciągana. Punktowo prawdziwa. Ale w Rybniku po przegranym starcie nie będzie się tak łatwo wyprzedzać jak w Krakowie. Ciekawy jestem co zrobi trener w kontekście Daniela

Trener
Awatar użytkownika

Ja mysle, ze DJ ambicjiw Rybniku nie zabraknie i bedzie chcial udowodnic pewne kwestie. Mam nadzieje, ze tam jednak pojedzie, na dzis - zamiast Mastersa.

Trener
Awatar użytkownika

Nad czym dywagowac? Masters w Krakowie przegral walke o sklad. Nie widze zadnej logicznej przeslanki ku temu, zeby w Rybniku pojechal inny sklad niz ponizsze zestawienie:

Dawid
Lelek
Lambert (na poczatku powinnien jechac z wewnetrznych - Jelen w Rybniku juz zaliczyl kilka biegow i bedzie mial latwiej z przelozeniem)
Jelen
Jonsson
Wiktor
Oskar

Junior

Trzeba byłoby zobaczyć jakiś skrót jak Sam i Paweł jechali w Krakowie bo po punktach to widać ze Paweł ale to nie wszystko.
Odnośnie Roberta to miał okazje jeździć już w Rybniku w tamtym roku i nie najgorzej mu poszło

Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 136 ]  Przejdź na stronę Poprzednia 1 2 3 4 5 6

Strefa czasowa UTC+02:00