Jurek Mordel

żużel w Lublinie
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Cz@rek
Trener
Posty: 2828
Rejestracja: 16 maja 2004, o 15:17
Lokalizacja: lublin

#26 Postautor: Cz@rek » 30 lipca 2004, o 23:19

ggumiss pisze:Nie odbierając Jurkowi statusu weterana lubelskiego toru w woli sprostowania jeżdzi na sprzecie wyremontowanym przez klub wiec nie mówcie że nie woła pieniedzy czy jeżdzi na swoim. Raz już dostał pieniądze na remąt silnika po którym okazało sie ze wymienił stare na stare a kase zakosił. Teraz jeżdzi warunkowo. Trumiński w meczu z Gnieznem jeżdził na sprzęcie Piszczyka w którym zatarł się silnik. Więc moim zdaniem dajmy im równe szanse a dopiero wtedy wybierajmy lepszego!!!! POZDRO WSZYSTKIM!!!!!!!!!


Wreście jakiś mądry post!
Czy wszyscy już zapomnieli słynne afery z lat 90-tych :?:
"Dworek Grafa" ,"zatrzymywanie praw jazdy"i inne słynne imprezy
w które był zamieszany J.M. :?: to właśnie wtedy ten Pan rozmienił
swojÄ… karierÄ™.Cytowany wyzej post tylko potwierdza mojÄ… tezÄ™:
Z amatorstwa siÄ™ nie wyrasta :!:
PS:Jaki On ma właściwie statut w klubie ?
Ma kotrakt amatorski czy zawodowy :?:

Awatar użytkownika
mcprzemek
Posty: 128
Wiek: 45
Rejestracja: 9 listopada 2003, o 02:36
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#27 Postautor: mcprzemek » 30 lipca 2004, o 23:41

W tej w Dworku Grafa był Jurek, ale nie Mordel, no i Darek oczywiście nie Śledź. :wink:

JAG
Senior
Posty: 923
Rejestracja: 18 czerwca 2004, o 17:36

#28 Postautor: JAG » 31 lipca 2004, o 17:00

mcprzemek pisze:W tej w Dworku Grafa był Jurek, ale nie Mordel, no i Darek oczywiście nie Śledź. :wink:


o co ci biega?przecież wiadomo że Ojciec i że nie Śledź
pozdr.

Awatar użytkownika
Ar2rB
Junior
Posty: 437
Rejestracja: 25 stycznia 2003, o 13:11
Lokalizacja: Lublin / Czwartek

#29 Postautor: Ar2rB » 31 lipca 2004, o 17:52

JAG pisze:
mcprzemek pisze:W tej w Dworku Grafa był Jurek, ale nie Mordel, no i Darek oczywiście nie Śledź. :wink:


o co ci biega?przecież wiadomo że Ojciec i że nie Śledź
pozdr.


biega pewnie o to, że w Dworku Grafa narozrabiał Jurek ale Głogowski (a nie Mordel), do spółki z Darkiem Stenką ;).

Awatar użytkownika
mcprzemek
Posty: 128
Wiek: 45
Rejestracja: 9 listopada 2003, o 02:36
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#30 Postautor: mcprzemek » 31 lipca 2004, o 18:13

Widać niektórym się wydaje, że we wszystkich "aferach alkoholowych" brał udział Mordel.

JAG
Senior
Posty: 923
Rejestracja: 18 czerwca 2004, o 17:36

#31 Postautor: JAG » 31 lipca 2004, o 21:17

a łeb dałabym sobie uciąć jak tamto pisałam że jednak Stenka i Mordel-widać pamieć trochę szwankuje,muszę odgrzebać dawne materiały bo mimo iz obaj piszecie ze Głogo. to jego od tej str. sobie nie przypominam.
wobec tego oddaje honor Mordelowi ze choc wtedy nie był głównym "bohaterem" zajścia.
dzieki za sprostowanie,pozdr!!!

piotr76
Senior
Posty: 714
Rejestracja: 30 marca 2006, o 09:11
Lokalizacja: Lublin/Wa-wa
Kontakt:

#32 Postautor: piotr76 » 14 stycznia 2007, o 11:35

- Jerzego ,, Ostatnią szansę" Mordela - za to, że ostatnią szansę dostawał od wielu lat praktycznie w kółko, zawsze bez większych efektów i dlatego, że Jurek, mimo mojej całej sympatii do niego, jest swoistą lampką kontrolną sytuacji w klubie. Znaczy się: Ojciec na torze, czytaj - źle się dzieje w Lublinie.

Zulu dorpawdy ???ja tam jak widze ojca na torze to zawsze mi się przypominają jego szarże po zewnętrznej, piękne czasy Motoru v-ce mistrzostwo polski, mistrzostwo w juniorach itp ... jednym słowem dobre czasy lubelskiego klubu ...

Rozumując tak jak Ty taką samą prawdą jest to że jak ja Cię widze na stadionie to napewno mecz przegramy ...

piotr76
Senior
Posty: 714
Rejestracja: 30 marca 2006, o 09:11
Lokalizacja: Lublin/Wa-wa
Kontakt:

#34 Postautor: piotr76 » 14 stycznia 2007, o 13:53

Ja poprostu opisuje co ja czuje widzÄ…c "ojca" na torze ... i to wcale z dupy nie jest ...

Awatar użytkownika
jataman21
Senior
Posty: 809
Rejestracja: 9 maja 2006, o 20:05
Lokalizacja: Lublin

#36 Postautor: jataman21 » 14 stycznia 2007, o 14:15

Stingu ale szacunek do Jurka trzeba mieć... i co by ktoś nie myslał o obecnych czasach wg. mnie nie można pisać:
--------------------------------------------------------------------------------

- Jerzego ,, Ostatnią szansę" Mordela - za to, że ostatnią szansę dostawał od wielu lat praktycznie w kółko, zawsze bez większych efektów i dlatego, że Jurek, mimo mojej całej sympatii do niego, jest swoistą lampką kontrolną sytuacji w klubie. Znaczy się: Ojciec na torze, czytaj - źle się dzieje w Lublinie.

Mimo że Jurek już nie jeżdził dobrze w ostatnich latach to przypomnij sobie jaka atmosfera panowała wśród kibiców jak Jurek wyjeżdzał na tor i nawet jak przyjeżdzał ostatni jak kibice skandowali.
Pozdrawiam
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
grzesieck
Trener
Posty: 6067
Rejestracja: 22 maja 2003, o 19:59

#38 Postautor: grzesieck » 14 stycznia 2007, o 15:40

ale w ogole o czym rozmawiacie i po co? =]
METHANOL ADVENTURE TEAM

Awatar użytkownika
jataman21
Senior
Posty: 809
Rejestracja: 9 maja 2006, o 20:05
Lokalizacja: Lublin

#39 Postautor: jataman21 » 14 stycznia 2007, o 17:08

Stingu mnie najbardziej zabolał fragment "
--------------------------------------------------------------------------------

- Jerzego ,, Ostatnią szansę" Mordela - za to, że ostatnią szansę dostawał od wielu lat praktycznie w kółko, zawsze bez większych efektów

Nie zgadzam się z tym! Jurek nie dostawał ostatniej szansy, tylko jak w klubie działo się żle, poproszono go o to żeby jechał to brał swój "zardzewiały" sprzęt i jechał pomóc drużynie w której spędział ćwierć wieku i nie na miejscu jest pisanie - Jerzego ,, Ostatnią szansę" Mordela.
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Fork
Zawodowiec
Posty: 1217
Rejestracja: 13 marca 2005, o 11:40
Lokalizacja: Koziego Grodu

#40 Postautor: Fork » 14 stycznia 2007, o 19:21

To, że Mordel był kołem ratunkowym dla klubu każdy wie..
to brał swój "zardzewiały" sprzęt

Czy aby napewno?
trening czyni mistrza.

piotr76
Senior
Posty: 714
Rejestracja: 30 marca 2006, o 09:11
Lokalizacja: Lublin/Wa-wa
Kontakt:

#41 Postautor: piotr76 » 14 stycznia 2007, o 19:37

grzesieck pisze:ale w ogole o czym rozmawiacie i po co? =]


Rozmawiamy o zawodniku który poświęcił się dla Lublina ... po co ? bo mnie wqrwia jak ktoś obraża ostatni z symboli lubelskiego speedwaya ...

Stingu jak ktoś mi mówi że od wielu lat ... , w ostatnich latach ... i mówi że Jurek jest czerwoną latarnią to mnie wkurza ... ja nie będę na tyle mało obiektywny i patrzę na kariere Jurka w całości ... jeśli dla Ciebie nic nie znaczy poświęcenie dla klubu i możesz się zgodzić że on na torze jest symbolem biedy w lubelskim klubie to sorki ale nie mam pytań ... no może poza jednym jakim cudem jesteś prezesem FK ... sorki może zabolało ale jeśli FK podchodzi tak do ludzi którzy jak my byli wierni klubowi, i tak myśli o tych ludziach to mówie poważnie pierdole taki FK ...

Awatar użytkownika
mikas
Trener
Posty: 3291
Rejestracja: 27 kwietnia 2003, o 15:01
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#42 Postautor: mikas » 14 stycznia 2007, o 21:45

piotr76 pisze: ... no może poza jednym jakim cudem jesteś prezesem FK ... sorki może zabolało ale jeśli FK podchodzi tak do ludzi którzy jak my byli wierni klubowi, i tak myśli o tych ludziach to mówie poważnie pierdole taki FK ...


O ja pierd*** :shock: (przepraszam nie wytrzymałem :? )

Od kiedy to zdanie Stinga jest równoznaczne ze zdaniem całego FK :?: :shock: I to takie bzdury pisze na dodatek fanklubowicz :? Nie mam pytań :?
MOTOR LUBLIN
Obrazek

auganoff
Szkółkowicz
Posty: 235
Rejestracja: 20 kwietnia 2005, o 19:04
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#43 Postautor: auganoff » 14 stycznia 2007, o 21:53

Nie rozumiem tak gwałtownej obrony Jurka Mordela. Oczywiście trochę w żużlu osiągnął, talentu mu odmówić nie można, sporo zrobił dla lubelskiego żużla, jest jego ikoną i trudno go nie lubić. Ale w jego akurat przypadku dorabianie ideologii do faktu, że nigdy Lublina nie opuścił jest, moim zdaniem, trochę naciągane. Mnie się ta sytuacja kojarzy ze skeczem kabaretu Tey, gdzie był fragment:
- Dziękuję wam Zielinski za pracę, za wkład za za(tu se kretyn trudne słowo wybrał) za zaangażowanie!!!
- Nie, nie panie majster, mnie to się nawet wystąpić nie chciało....

Awatar użytkownika
Cooper
Trener
Posty: 7444
Rejestracja: 4 maja 2004, o 16:33
Lokalizacja: Made in Poland

#44 Postautor: Cooper » 14 stycznia 2007, o 21:54

piotr_76 proponuje wziac rozbieg, wybrac sciane do ktorej masz najdalej, pochylic lekko glowe do przodu...3..2...1...start
Całe życie w drugiej lidze!- nieaktualne do odwołania :)

JAG
Senior
Posty: 923
Rejestracja: 18 czerwca 2004, o 17:36

#45 Postautor: JAG » 14 stycznia 2007, o 22:27

o jaaaaaaaa ciiiiiiiiiieeeeeeeeee 8)
:),czasami :(

Czarek
Trener
Posty: 5251
Rejestracja: 16 marca 2004, o 10:50

#47 Postautor: Czarek » 15 stycznia 2007, o 07:46

auganoff pisze:Nie rozumiem tak gwałtownej obrony Jurka Mordela. Oczywiście trochę w żużlu osiągnął, talentu mu odmówić nie można, sporo zrobił dla lubelskiego żużla, jest jego ikoną (..)


No właśnie jaki żużel taka jego ikona...
Dyktator forum: Czarek ban na tydzień, reszta ostrzeżenia.

bartexs1
Senior
Posty: 519
Rejestracja: 7 marca 2004, o 19:35
Lokalizacja: LBN

#48 Postautor: bartexs1 » 16 stycznia 2007, o 13:29

Obrazek



podczas prezentacji o puchar Lubelskiego SportExpressu

Awatar użytkownika
vadik
Junior
Posty: 451
Rejestracja: 20 czerwca 2006, o 09:46
Lokalizacja: lbn

#49 Postautor: vadik » 16 stycznia 2007, o 16:50

Fork pisze:To, że Mordel był kołem ratunkowym dla klubu każdy wie..
to brał swój "zardzewiały" sprzęt

Czy aby napewno?


jak nie zardzewiały to pozyczony od amatorów!

Awatar użytkownika
Dj_Korgi
Senior
Posty: 518
Wiek: 34
Rejestracja: 20 stycznia 2006, o 18:39
Lokalizacja: Lublin / czuby
Kontakt:

#50 Postautor: Dj_Korgi » 17 stycznia 2007, o 20:57

ja od kiedy Jurek nie jeździ jestem zdania aby dać mu dobry motor to pociągnie te 5-10 ptk . Chociaż mistrzostwo lublina w rzutkach też jest dobre :wink: