Lokomotiv Dyneburg - Speed Car Motor Lublin 06.05.2018

żużel w Lublinie
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Speedway
Trener
Posty: 2535
Rejestracja: 23 września 2005, o 23:14
Lokalizacja: Łęczna

Re: Lokomotiv Dyneburg - Speed Car Motor Lublin 06.05.2018

#101 Postautor: Speedway » 2 maja 2018, o 21:33

Mniejsza o to co autor mial na mysli. Wg mnie Dawid bedzie naszym drugim najlepiej punktujacym w tym meczu. Ja w niego wierze niezachwianie :)
Obrazek

Awatar użytkownika
jataman20
Szkółkowicz
Posty: 209
Rejestracja: 26 marca 2005, o 15:45
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Lokomotiv Dyneburg - Speed Car Motor Lublin 06.05.2018

#102 Postautor: jataman20 » 2 maja 2018, o 21:40

ptgt pisze:
hugo69 pisze:Pytanie z innej beczki, jest ktoś chętny, żeby zrobić live z telefonu i wrzucic na youtube lub chociaz Facebook?

Nawet z opcją dobrowolnej dotacji ;)

grzesieck pisze:uu zgadywanka

Chris Harris? :)


Akurat Angol wcale nie byłby głupim rozwiązaniem. Spośród dostępnych zawodników, których możemy zakontraktować to chyba najlepsza opcja na nasz tor. Mało kto tak świetnie radzi sobie na naszym owalu.

Rybnik (2007) 10+1
Grudziądz (2013 - runda zasadnicza) 12+3
Grudziądz (2013 - runda finałowa) 12+1
Rybnik (2014) 10+1


Idąc tokiem rozumowania z przed 5-8 lat to weźmy Petera Karlssona, albo Bohumila Brhela.
Chłopaki raczej wolni, a w Lublinie wymiatali blisko kompletu co mecz !

Czarek pisze:Pierwsza para śmierdzi mi 1:5 na dzień dobry.

Myślisz że Masters się od razu obudzi ?
Wtedy moglibyśmy rozpocząć mecz z grubej rury jakby juniorzy dorzucili standardowe 5 pkt i 2:10 po 2 biegach.

Speedway pisze:Mniejsza o to co autor mial na mysli. Wg mnie Dawid bedzie naszym drugim najlepiej punktujacym w tym meczu. Ja w niego wierze niezachwianie :)

Po Wiktorze ? ;)
;]

Czarek
Trener
Posty: 5335
Rejestracja: 16 marca 2004, o 10:50

Re: Lokomotiv Dyneburg - Speed Car Motor Lublin 06.05.2018

#103 Postautor: Czarek » 2 maja 2018, o 21:51

Grucha pisze:
Perez pisze:Grucha pierwsza cyfa to gospodarz a druga gość, przeanalizuj jeszcze raz co to napisałeś.


Okej no tutaj miałbyś rację ale jakoś wyczułem u Czarka coś innego.
Niech może powie dokładnie co miał na myśli 1-5 dla nas czy Dyneburga ?


Niestety Panowie dla Dyneburga. Patrzyłem na wczorajsze starty Mastersa i... czegoś takiego dawno nie widziałem. Dokładnie 4 miał fatalne. Na trasie też wolno.
Dyktator forum: Czarek ban na tydzień, reszta ostrzeżenia.

Awatar użytkownika
ptgt
Senior
Posty: 513
Rejestracja: 10 maja 2009, o 12:15

Re: Lokomotiv Dyneburg - Speed Car Motor Lublin 06.05.2018

#104 Postautor: ptgt » 2 maja 2018, o 22:24

jataman20 pisze:
ptgt pisze:
hugo69 pisze:Pytanie z innej beczki, jest ktoś chętny, żeby zrobić live z telefonu i wrzucic na youtube lub chociaz Facebook?

Nawet z opcją dobrowolnej dotacji ;)

grzesieck pisze:uu zgadywanka

Chris Harris? :)


Akurat Angol wcale nie byłby głupim rozwiązaniem. Spośród dostępnych zawodników, których możemy zakontraktować to chyba najlepsza opcja na nasz tor. Mało kto tak świetnie radzi sobie na naszym owalu.

Rybnik (2007) 10+1
Grudziądz (2013 - runda zasadnicza) 12+3
Grudziądz (2013 - runda finałowa) 12+1
Rybnik (2014) 10+1


Idąc tokiem rozumowania z przed 5-8 lat to weźmy Petera Karlssona, albo Bohumila Brhela.
Chłopaki raczej wolni, a w Lublinie wymiatali blisko kompletu co mecz !

Kiepskie porównanie, bo z tego co wiem to obaj już nie startują, chyba że chodziło Ci o zmianę na stanowisku trenera i toromistrza ;). Nasz tor od 2013 wiele się nie zmienił a żaden z dostępnych zawodników nie gwarantuje większej zdobyczy punktowej na wyjazdach niż Masters, więc idąc tym tokiem rozumowania może lepiej wzmocnić zespół pod kątem domowego toru?

Żeby już nie off-topować, w Dauga czeka nas arcyważne spotkanie, które mocno przybliży nas do play-off, zapewni fotel lidera na dłuższy czas (w następnej kolejce jedziemy z Wandą) i utrzyma frekwencje. Ciekawi mnie jak wypadną nasi juniorzy na tle Michaiłowa. Dużo zależeć będzie od Daniela i Sama. Jeśli pojadą na 100%, jestem pewny wygranej.

Biorę 47-43 dla nas w ciemno ;)
#NajśmieszniejszaLigaŚwiata

Awatar użytkownika
jataman20
Szkółkowicz
Posty: 209
Rejestracja: 26 marca 2005, o 15:45
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Lokomotiv Dyneburg - Speed Car Motor Lublin 06.05.2018

#105 Postautor: jataman20 » 2 maja 2018, o 22:42

To nie było porównanie tylko dygresja, kto jak kto, ale Harris się kompletnie nie nadaje, a przytaczanie jego wyniki z 2007r. na naszym torze w kontekście kontraktu w połowie sezonu 2018 można potraktować na poziomie żartu.
Harris zaliczył taki spadek formy, że to nawet nie jest trup wyciągany z szafy, a z 3m pod ziemią.
Mówisz o kiepskiej formie Mastersa przeciwko najlepszym zawodnikom na świecie, a takie samo (podobne) audi Harris robi z kelnerami w Anglii.
Gość ma średnią 1,4 w Anglii i robi średnio 4pkt na mecz, przy 2,5 Lamberta i 2,3 Mastersa, goście tacy jak Lewis Ker, Michael Palm Toft czy Richard Lawson mają lepszą średnią od grubaska Harrisa.
Nie pisz też proszę, że Anglia inna etc. bo Harris nawet na Polskę nie ma motorów, do tego wątpię, czy z taką formą byłby solidną 2gą linią w 2 lidze.
Jeśli już jakiś doświadczony zawodnik z Anglii to prędzej Scott Nicholls, ale też wolałbym tutaj zostawić Mastersa, ewentualnie ściągnąć jako bata Kudriaszowa.
Bo skoro Masters jest w stanie robić regularnie lepszą średnią w Anglii od Batchelora, Doyle'a, Fricke, Kasprzaka czy Holdera to nie jest leszczem tylko coś jest nie tak pewnie ze sprzętem, klub mógłby się mocniej zainteresować i ewentualnie wspomóc naszą dziurę, bo dziura potrafi, tylko coś nie gra.
;]

Awatar użytkownika
Maxx
Trener
Posty: 2970
Rejestracja: 7 października 2002, o 14:34
Lokalizacja: Lublin

Re: Lokomotiv Dyneburg - Speed Car Motor Lublin 06.05.2018

#106 Postautor: Maxx » 2 maja 2018, o 23:06

Poki co Sam nie jedzie, totalnie nie jedzie. Zero walki, zero zaangazowania, sztywna sylwetka na motocyklu. Jazda pasywna. Jak dla mnie do odstawki.

Awatar użytkownika
Gelo
Leszek Demski
Posty: 13380
Rejestracja: 23 września 2002, o 12:11
Lokalizacja: Lublin

Re: Lokomotiv Dyneburg - Speed Car Motor Lublin 06.05.2018

#107 Postautor: Gelo » 3 maja 2018, o 00:30

No ok. Masters do odstawki ale wyborem jest Miesiąc, ktory tydzień temu zrobił 2 punkty po skradzionym starcie
I który dwa razy dał się pięknie objechać po błędach własnych. Ja uważam, że nalezy w takich meczach jak w Dauga puszczać naszych juniorów po 5 wyścigów. Zakladam, że nie tylko Masters będzie cieniował. A może Wiktorowi i Oskarowi trafi się dzień konia

TreleMorele
Senior
Posty: 803
Rejestracja: 25 sierpnia 2017, o 12:00
Lokalizacja: Lublin

Re: Lokomotiv Dyneburg - Speed Car Motor Lublin 06.05.2018

#108 Postautor: TreleMorele » 3 maja 2018, o 01:36

Jak dobijemy do 40pkt to już będzie sukces.
Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Awatar użytkownika
MIERZWIN
Senior
Posty: 642
Wiek: 44
Rejestracja: 21 marca 2007, o 11:34
Lokalizacja: Lublin

Re: Lokomotiv Dyneburg - Speed Car Motor Lublin 06.05.2018

#109 Postautor: MIERZWIN » 3 maja 2018, o 07:52

Już kiedyś tam wygrywaliśmy, gdy mieliśmy gorszy skład niż teraz a Łotysze lepszy.
od 1988 tylko SPEEDWAY

Sober
Senior
Posty: 655
Rejestracja: 4 kwietnia 2004, o 12:03
Lokalizacja: Lublin

Re: Lokomotiv Dyneburg - Speed Car Motor Lublin 06.05.2018

#110 Postautor: Sober » 3 maja 2018, o 08:59

Ja bym puscil Lelka - doskonale zna lotewski tor, a wiadomo ze w Dauga to jest ogromny atut. Poza tym, Pawel to jest gosc, ktory nagle moze odpalic. Masters ogolem jest lepszym zawodnikiem, jednak wedlug mnie na ten moment nie jest u niego najlepiej zarowno pod wzgledem sprzetowym, jak i zdrowotnym. Bedzie lepiej z Kangurem, ale jeszcze nie teraz

Awatar użytkownika
Perez
Trener
Posty: 4205
Rejestracja: 8 marca 2009, o 21:08
Lokalizacja: Lubartów

Re: Lokomotiv Dyneburg - Speed Car Motor Lublin 06.05.2018

#111 Postautor: Perez » 3 maja 2018, o 10:38

Sober pisze:Ja bym puscil Lelka - doskonale zna lotewski tor, a wiadomo ze w Dauga to jest ogromny atut. Poza tym, Pawel to jest gosc, ktory nagle moze odpalic. Masters ogolem jest lepszym zawodnikiem, jednak wedlug mnie na ten moment nie jest u niego najlepiej zarowno pod wzgledem sprzetowym, jak i zdrowotnym. Bedzie lepiej z Kangurem, ale jeszcze nie teraz

Po meczu Polska - Australia jestem tego samego zdania. Nie sądziłem ze jest aż tak dramatycznie u Sama.
Mistrz, Mistrz, MOTOR MISTRZ!!!

Awatar użytkownika
Marcinex
Senior
Posty: 726
Rejestracja: 25 listopada 2005, o 19:19
Lokalizacja: Lublin

Re: Lokomotiv Dyneburg - Speed Car Motor Lublin 06.05.2018

#112 Postautor: Marcinex » 3 maja 2018, o 16:26

Nie wiem o co chodzi z tą znajomością toru Pawła?
Ile lat temu on tam jeździł? Ile razy zdążyła się już tam nawierzchnia zmienić? O różnicach w samym przygotowaniu toru nie ma nawet co wspominać...
Paweł znać doskonale to może tor przy Zygmuntowskich.

Na Łotwę sam nie wiem co lepsze, ale zaryzykowałbym z Masrersem
Obrazek

Awatar użytkownika
istred
Trener
Posty: 7233
Rejestracja: 27 stycznia 2004, o 20:38
Lokalizacja: Lublin

Re: Lokomotiv Dyneburg - Speed Car Motor Lublin 06.05.2018

#113 Postautor: istred » 3 maja 2018, o 17:53

Już do Gniezna jechaliśmy ze znającym tamtejszy tor Pedersenem...

Awatar użytkownika
Kargolo
Trener
Posty: 4514
Rejestracja: 26 sierpnia 2011, o 10:55

Re: Lokomotiv Dyneburg - Speed Car Motor Lublin 06.05.2018

#114 Postautor: Kargolo » 3 maja 2018, o 18:10

Ależ mnie śmieszy to pieprzenie o znajomości toru w Dyneburgu przez Pawła. Dajcie sobie już z tym spokój, jak nie ma formy/sprzętu to żadna znajomość toru nie pomoże. Szczególnie że Łełek był zawodnikiem Loko 10 czy 8 lat temu. Podobna sytuacja z proponowaniem Bombera, bo zawsze u nas dobrze jeździł. Tyle, że on od dawna nie zaliczył żadnego dobrego występu na żadnym torze, a w Pile jest niżej w hierarchii od Pontusa Aspgrena.

Czarek
Trener
Posty: 5335
Rejestracja: 16 marca 2004, o 10:50

Re: Lokomotiv Dyneburg - Speed Car Motor Lublin 06.05.2018

#115 Postautor: Czarek » 3 maja 2018, o 18:28

Kargolo pisze:Ależ mnie śmieszy to pieprzenie o znajomości toru w Dyneburgu przez Pawła. Dajcie sobie już z tym spokój, jak nie ma formy/sprzętu to żadna znajomość toru nie pomoże. Szczególnie że Łełek był zawodnikiem Loko 10 czy 8 lat temu. Podobna sytuacja z proponowaniem Bombera, bo zawsze u nas dobrze jeździł. Tyle, że on od dawna nie zaliczył żadnego dobrego występu na żadnym torze, a w Pile jest niżej w hierarchii od Pontusa Aspgrena.


Otóż to. Na miejscu Klubu postawiłbym Mastersowi ultimatum: albo konkretnie punktujesz w Dyneburgu, albo do widzenia. Jeśli to nie poskutkuje to trudno, ale może będą efekty.
Dyktator forum: Czarek ban na tydzień, reszta ostrzeżenia.

Awatar użytkownika
jataman20
Szkółkowicz
Posty: 209
Rejestracja: 26 marca 2005, o 15:45
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Lokomotiv Dyneburg - Speed Car Motor Lublin 06.05.2018

#116 Postautor: jataman20 » 3 maja 2018, o 18:38

Zdecydowanie i bezapelacyjnie Masters na Łotwę.
Miesiąca nawet bym nie rozpatrywał, kompletnie nie nadaję się na I ligę, ewentualnie możemy pomyśleć o ściągnięciu kogoś takiego jak Kudriaszow i zobaczyć jak sobie będzie radził w rywalizacji z Mastersem.
;]

TreleMorele
Senior
Posty: 803
Rejestracja: 25 sierpnia 2017, o 12:00
Lokalizacja: Lublin

Re: Lokomotiv Dyneburg - Speed Car Motor Lublin 06.05.2018

#117 Postautor: TreleMorele » 3 maja 2018, o 19:21

Jataman masz jeszcze te wolne miejsca na wyjazd :)
Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

simona
Szkółkowicz
Posty: 229
Rejestracja: 5 listopada 2011, o 16:49

Re: Lokomotiv Dyneburg - Speed Car Motor Lublin 06.05.2018

#118 Postautor: simona » 3 maja 2018, o 21:46

jataman20 pisze:Zdecydowanie i bezapelacyjnie Masters na Łotwę.
Miesiąca nawet bym nie rozpatrywał, kompletnie nie nadaję się na I ligę, ewentualnie możemy pomyśleć o ściągnięciu kogoś takiego jak Kudriaszow i zobaczyć jak sobie będzie radził w rywalizacji z Mastersem.


jaki Masters ten zawodnik na obecną chwilę nie gwarantuje nic z wyjątkiem nazwiska zobacz jak jechał w Pile zawodnik drugoligowej Stali Rzeszów 23 letni Nick Morris jak walczył o każdy metr toru .
Na pewno Paweł po słabszym występie z Rybnikiem przygotuję się dużo lepiej sprzętowo na Lokomotiv i tam będzie bardzo przydatny i potrzebny .Bardziej bałabym się o Daniela bo tor w Dynebirgu nie jest jego ulubionym .
Ale decyzja należy do sztabu trenerskiego i oni będą rozliczani z prowadzenia drużyny.

Awatar użytkownika
jataman20
Szkółkowicz
Posty: 209
Rejestracja: 26 marca 2005, o 15:45
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Lokomotiv Dyneburg - Speed Car Motor Lublin 06.05.2018

#119 Postautor: jataman20 » 3 maja 2018, o 22:17

TreleMorele pisze:Jataman masz jeszcze te wolne miejsca na wyjazd :)


Niestety jednak nie jadę, długo nikt się nie zgłaszał i zaplanowałem inaczej weekend.

simona pisze:
jataman20 pisze:Zdecydowanie i bezapelacyjnie Masters na Łotwę.
Miesiąca nawet bym nie rozpatrywał, kompletnie nie nadaję się na I ligę, ewentualnie możemy pomyśleć o ściągnięciu kogoś takiego jak Kudriaszow i zobaczyć jak sobie będzie radził w rywalizacji z Mastersem.


jaki Masters ten zawodnik na obecną chwilę nie gwarantuje nic z wyjątkiem nazwiska zobacz jak jechał w Pile zawodnik drugoligowej Stali Rzeszów 23 letni Nick Morris jak walczył o każdy metr toru .
Na pewno Paweł po słabszym występie z Rybnikiem przygotuję się dużo lepiej sprzętowo na Lokomotiv i tam będzie bardzo przydatny i potrzebny .Bardziej bałabym się o Daniela bo tor w Dynebirgu nie jest jego ulubionym .
Ale decyzja należy do sztabu trenerskiego i oni będą rozliczani z prowadzenia drużyny.


Ja za to zapytam czy Ty widziałaś Miesiąca w ostatnim meczu, obu na treningach i obu w meczu z Gnieznem ?
Obaj są bez formy, ale w każdej tej konfrontacji Masters i tak wygląda lepiej.
Miesiąc to fajny chłopak, waleczny i bardzo przyjemny, na tle amatorów z Ukrainy będzie błyszczał, na 2-gą ligę dobry zawody zawodnik,
ale 1 liga to już dla tego chłopaka za wysokie progi.
Przygotuje się po słabym występie ?
Proszę Cię...
Na najbardziej znanym lubelskim torze w karierze jedyne punkty robi z lotnego startu ?
Większość punktów z Gnieznem na swoim torze też na trupach, upadkach, wykluczeniach...
Bądźmy poważni, tylko Masters na Łotwę i dalszą część sezonu w obecnej sytuacji, a jak chcemy powalczyć o coś więcej niż ładne play-offy to Schlein, Kudriaszow lub Smoliński i walka o skład.
;]

ezbeg
Kadrowicz
Posty: 1655
Rejestracja: 14 listopada 2016, o 17:35

Re: Lokomotiv Dyneburg - Speed Car Motor Lublin 06.05.2018

#120 Postautor: ezbeg » 3 maja 2018, o 22:30

Wybór pomiędzy Miesiącem a Mastersem na dzień jest bez znaczenia. Jeden i drugi gwarantują tyle samo. Między postami pojawiło się nazwisko Schleina. Jakoś typa u nas nie widzę, mimo że mam ciągle w pamięci 30.06.2013 kiedy miał dzień konia i na beznadziejnym ówczesnym (dzięki Panie komisarzu i Panie Pavulon mimo że ich zdaniem było super) lubelskim torze jechał przy bandzie najszerzej jak można było i robił naszych jak chciał. Jednak jakoś nie. Na naszą korzyść działa historia. Od 2012 - na początku chciałbym zaznaczyć że pomijam RF 2013 - na Łotwie przegraliśmy raz. Dwa razy zremisowaliśmy mając naprawdę średni skład i raz wygraliśmy. Nadzieja zawsze jest, jednak okaże się w niedzielę. Klub z Dauga szykuje się na zwycięstwa u siebie, które zapewnią im spokojne utrzymanie.

Awatar użytkownika
Cubator
Posty: 58
Rejestracja: 14 grudnia 2012, o 11:56

Re: Lokomotiv Dyneburg - Speed Car Motor Lublin 06.05.2018

#121 Postautor: Cubator » 4 maja 2018, o 10:45

Darek pewnie postawi na Pawła. Dostanie ultimatum on... a nie Sam. Albo pojedzie dobrze albo będzie miał dłuższą odstawkę od składu. Sam jest bez formy - i to jest jego problem w tym sezonie. Mam nadzieję że Paweł zrozumie i zepnie się sprzętowo na ten mecz - dla niego będzie to być albo nie być w tym sezonie. W razie ewentualnej wtopy klub powinien mocno lobbować na skorzystaniem z kogoś z trójki Andrzejek/Rory/Martin. Inaczej mamy dziurę i nie wiem czy juniorami ją zmniejszymy. Ja bym nie ryzykował.

Ge(L)o
Trener
Posty: 3273
Rejestracja: 26 czerwca 2006, o 12:14
Lokalizacja: Lublin

Re: Lokomotiv Dyneburg - Speed Car Motor Lublin 06.05.2018

#122 Postautor: Ge(L)o » 4 maja 2018, o 11:03

A ja dałbym jeździć chłopakom, którzy są w drużynie od początku. Myślę, że Sam i Paweł sprzętowo dojdą do ładu i złapią formę. Będą lepsi niż wynalazki w stylu Kudriaszowa czy Schleina. Ewentualnie Oskara wstawić na pozycję seniorską i dać szansę Peroniowi na juniorce.
Przed nami seria lżejszych meczów, więc spokojnie niech się chłopaki rozjeżdżą przed play-offami.
Ostatnio zmieniony 4 maja 2018, o 12:51 przez Ge(L)o, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Gelo
Leszek Demski
Posty: 13380
Rejestracja: 23 września 2002, o 12:11
Lokalizacja: Lublin

Re: Lokomotiv Dyneburg - Speed Car Motor Lublin 06.05.2018

#123 Postautor: Gelo » 4 maja 2018, o 12:26

Wstawienie Oskara na seniora i puszczenie Peronia to taktyczny strzał w kolano. Pozbawiasz się punktów w wyścigu juniorskim, pozbawiasz się możliwosci zmian zwyklych za seniora. Taki manewr można zrobić z Krakowem u siebie - jeżeli w ogóle. Ale ja nie widzę przeszkód żeby nasi juniorzy od pierwszego wyścigu startowali za "dwójkę". Oczywiście Darek pewnie na to pójdzie i da chociaż jeden występ Samowi lub Pawłowi. Ale to dalej nie wyklucza pięciu startów juniorów. My na razie jesteśmy na pierwszym miejscu właśnie dzięki juniorom.

Awatar użytkownika
GIGI
Trener
Posty: 2673
Rejestracja: 27 marca 2003, o 11:07

Re: Lokomotiv Dyneburg - Speed Car Motor Lublin 06.05.2018

#124 Postautor: GIGI » 4 maja 2018, o 13:45

Dokladnie, zastepowac seniorow juniorami. Bedzie swietna okazja szczegolnie dla Oskara. Zaczyna chlopak swietnie a potem blednie. To jest jego ostatni rok jazdy jako junior wiec musi troche popracowac nad koncentracja ;)

Awatar użytkownika
$korzen$
Trener
Posty: 3581
Rejestracja: 6 lutego 2003, o 20:34
Lokalizacja: Lublin

Re: Lokomotiv Dyneburg - Speed Car Motor Lublin 06.05.2018

#125 Postautor: $korzen$ » 4 maja 2018, o 13:46

Ja bym puscil do Daugavpils Mastersa. Dlaczego? bo brak jego startu w tym spotkaniu bedzie nielogiczny i skonczy sie to wszystko jak z Glogowskim czyli konfliktem. W Gdansku najslabiej pojechal Lambert, odstawiono Mastersa. Dla nas to logiczne, bo Lambert cisnie w Lublinie. Jednak na tym meczu w Lublinie Miesiac na swoim torze jedzie padake i robi 2pkt... i znowu ma pauzowac Masters? to sie logiki nie trzyma. No chyba, ze kwestia Mastersa to jednak nie tylko sprzet... musza byc jakies logiczne przeslanki przy ustalaniu skladu. Inaczej zaraz Masters obruszy sie jak swego czasu Malitowski z Jamrozym.