Motor Lublin- ROW Rybnik 27.04 godz 17:45

żużel w Lublinie
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
istred
Trener
Posty: 7218
Rejestracja: 27 stycznia 2004, o 20:38
Lokalizacja: Lublin

Re: Motor Lublin- ROW Rybnik 27.04 godz 17:45

#126 Postautor: istred » 28 kwietnia 2018, o 00:24

GIGI pisze:Teraz to juz popij woda. Nikt niczago nie zmieni. Dawid ciagnal ponad 30 m na 1 kole. Nie mial kontroli nad motocyklem. Sytuacja bardzo dyskusyjna. Co do sytuacji z Batchem to rzeczywiscie powtorki w tv wyraznie pokazaly ze sedzia podjal sluszna decyzje dajac Troyowi ostrzezenie.

Ale serio, co tu było dyskusyjnego? Że Lampart jechał z uniesionym przednim kołem? I co w związku z tym? Jakiś przepis tego zabrania?
Jechał z przodu o długość motocykla, swoim torem jazdy. Szczepaniak wjeżdżał w tor jazdy Lamparta (zamiast do krawężnika odbijał do bandy) i będąc z tyłu uderzył w jego tylne koło. Gdzie tu jakieś dyskusyjne kwestie?
W I łuku sędzie może powtórzyć, jeśli nie potrafi wskazać jednoznacznie winnego. Tutaj wina Szczepaniaka była ewidentna.

Awatar użytkownika
GIGI
Trener
Posty: 2673
Rejestracja: 27 marca 2003, o 11:07

Re: Motor Lublin- ROW Rybnik 27.04 godz 17:45

#127 Postautor: GIGI » 28 kwietnia 2018, o 00:57

Przeciez nie musisz sie ze mna zgadzac. Dla mnie bylo to dyskusyjne, koniec i kropka. Ciekawy jestem czy spiewalbys tak samo gdyby taka sytuacja dotyczyla naszego zawodnika? Smiem watpic.

bartollo
Senior
Posty: 668
Rejestracja: 20 września 2017, o 23:36

Re: Motor Lublin- ROW Rybnik 27.04 godz 17:45

#128 Postautor: bartollo » 28 kwietnia 2018, o 01:20

GIGI pisze:Dla mnie bylo to dyskusyjne, koniec i kropka.


Oł yeah. Uwielbiam tego typu "argumenty". Ogladalem w tv i wyraznie widac jak Szczepaniak wjezdza w tylne kolo Lamparta. Olkowicze cos argumentowali ze Lampart mial podniesione przednie kolo. Czyli jak zawodnik ma podniesione kolo to mozna w niego wjezdzac? Troche sie zblaznili komentatorzy w ta wypowiedzia. Gdyby Lampart mial opuszczone kolo to by we dwoch sie zabrali na bande, a tak bylo odbicie. Ot wielka roznica. Warunki dyktuje ten kto jest z przodu, podstawy zuzla. Tlumaczenia Mrozka o jezdzie po trawie zenujace. Wynikaloby z tego, ze zawodnik z pierwszego pola zawsze musi wygrac start, inaczej zostaje mu wpakowanie sie w kolege z toru albo jazda po trawie. Ale ten typ to juz slynie z tego typu bystrych wypowiedzi. Swoich to by usprawiedliwial nawet jakby doping brali.

Awatar użytkownika
Torsen
Trener
Posty: 4245
Rejestracja: 14 października 2005, o 16:24
Lokalizacja: Lublin

Re: Motor Lublin- ROW Rybnik 27.04 godz 17:45

#129 Postautor: Torsen » 28 kwietnia 2018, o 01:40

Jazda na jednym kole, czyli bez kontroli nad kierunkiem, ma znaczenie tylko wtedy, kiedy zawodnik w jej efekcie zmienia tor jazdy. Jak jedzie swoim torem, to nie powinno to mieć żadnego znaczenia.
Szczepaniak wyraźnie się wynosił, czyli to on zmieniał tor jazdy, a był wyraźnie z tyłu. Jak mu przeszkadzał Lampart jadący na wprost, to wystarczyło wejść w łuk, albo zamknąć gaz.
Facet jadący z przodu ma prawo jechać wybraną przez siebie ścieżką. Jeśli, jadąc bez kontroli, wjeżdża w cudzy tor jazdy, to można dywagować. Jak jedzie swoim, to wina barana z tyłu z otwartą łychą jest oczywista.

Co do bonusa, nie byłbym taki pewien, czy Rybnik jest bliżej. Myślę, że nasi nadal nawet u siebie są trochę "na wyjeździe", więc paradoksalnie na obcych torach może być nie gorzej niż w Lublinie.

Szykuje się ciekawy sezon. Ciekaw jestem, co zrobi Klub, kiedy (jeśli) awans do Ekstraligi stanie się realną perspektywą.
Obrazek
Daniel Jeleniewski: "Jeszcze kupę mogę zrobić."

Awatar użytkownika
Perez
Trener
Posty: 4104
Rejestracja: 8 marca 2009, o 21:08
Lokalizacja: Lubartów

Re: Motor Lublin- ROW Rybnik 27.04 godz 17:45

#130 Postautor: Perez » 28 kwietnia 2018, o 05:50

Paweł Miesiąc to nie jest zawodnik na 1 ligę, niestety. Dobrze ze mamy Sama, oby się rozkrecił na dobre.
Mistrz, Mistrz, MOTOR MISTRZ!!!

Awatar użytkownika
kibicLBN
Trener
Posty: 6336
Rejestracja: 23 lipca 2009, o 21:47

Re: Motor Lublin- ROW Rybnik 27.04 godz 17:45

#131 Postautor: kibicLBN » 28 kwietnia 2018, o 06:03

Szef rybnickiego klubu widząc, co się dzieje na trybunach, obdarzył szczególnym sentymentem lubelskich kibiców.
Jestem pod wrażeniem kibiców z Lublina. Jeżdżę z moimi zawodnikami od kilku lat po stadionach całej Polski i nigdzie, powtarzam, nigdzie ani w drugiej, ani w pierwszej lidze, ani w Ekstralidze nas tak miło nie przywitano i nie bito nam braw. Kibice w Lublinie są tak samo wspaniali, jak moi w Rybniku, a to coś znaczy - przyznał.

Strasznie miło czytać takie rzeczy. Takie zwycięstwo jest chyba równie cenne jak te na torze
Nie ma ludzi niezastąpionych, ale są ludzie niepowtarzalni.

Awatar użytkownika
radonis
Zawodowiec
Posty: 1095
Rejestracja: 10 maja 2011, o 15:28
Lokalizacja: Bielsko-Biała ex Lbn

Re: Motor Lublin- ROW Rybnik 27.04 godz 17:45

#132 Postautor: radonis » 28 kwietnia 2018, o 07:17

Torsen pisze:
Co do bonusa, nie byłbym taki pewien, czy Rybnik jest bliżej. Myślę, że nasi nadal nawet u siebie są trochę "na wyjeździe", więc paradoksalnie na obcych torach może być nie gorzej niż w Lublinie.


Różnica polega na tym, że Rybnik u siebie jedzie jak u siebie.

Prymus44
Posty: 24
Rejestracja: 16 czerwca 2007, o 23:51

Re: Motor Lublin- ROW Rybnik 27.04 godz 17:45

#133 Postautor: Prymus44 » 28 kwietnia 2018, o 07:21

Jonsson powinien nauczyć resztę wejścia piką w pierwszy łuk, nie widziałem wcześniej u nas takich akcji a w tym roku sam AJ miał takie ze 4.

Awatar użytkownika
ravajas
Trener
Posty: 4018
Rejestracja: 16 listopada 2003, o 16:11
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Motor Lublin- ROW Rybnik 27.04 godz 17:45

#134 Postautor: ravajas » 28 kwietnia 2018, o 07:54

Prymus44 pisze:Jonsson powinien nauczyć resztę wejścia piką w pierwszy łuk, nie widziałem wcześniej u nas takich akcji a w tym roku sam AJ miał takie ze 4.

Zwłaszcza, że w swoich pierwszych startach wyraźnie szybki Lambert uparcie jechał za koło rywala, zamiast wejść pod łokieć i wypchnąć. Mam wrażenie, że tylko to umożliwiłoby mu wyprzedzanie. Z drugiej strony bardzo waleczny i szybki Karpow, jak i Woryna, pokazali, że można robić skuteczne "akcje pod zegarem". Fajnie się to oglądało.
Słowo o atmosferze na trybunach. Wcale się nie dziwię Mrozkowi, że komplementuje kibiców, bo też mnie urzekło, że miejscowi fani na stojąco oklaskiwali zawodników i kibiców gości, zarówno podczas rekonesansu toru, jak i po wygranych przez nich biegach i wspaniałych akcjach. To mi się bardzo podoba i cieszę się, że tak się dzieje.

Awatar użytkownika
ravajas
Trener
Posty: 4018
Rejestracja: 16 listopada 2003, o 16:11
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Motor Lublin- ROW Rybnik 27.04 godz 17:45

#135 Postautor: ravajas » 28 kwietnia 2018, o 07:57

radonis pisze:
Torsen pisze:
Co do bonusa, nie byłbym taki pewien, czy Rybnik jest bliżej. Myślę, że nasi nadal nawet u siebie są trochę "na wyjeździe", więc paradoksalnie na obcych torach może być nie gorzej niż w Lublinie.


Różnica polega na tym, że Rybnik u siebie jedzie jak u siebie.


My w Rybniku też pojedziemy jak u siebie.

Czarek
Trener
Posty: 5251
Rejestracja: 16 marca 2004, o 10:50

Re: Motor Lublin- ROW Rybnik 27.04 godz 17:45

#136 Postautor: Czarek » 28 kwietnia 2018, o 08:23

Rybnik jest najlepszym zespołem z jakim zmierzyliśmy się w tym sezonie. Natomiast Paweł Miesiąc jest w dramatycznej formie. Daje się nawet mijać na trasie jak junior. Nie wiem co można złowić w okienku transferowym, ale przydałoby się jakieś nazwisko. Sam mecz kapitalny, a atmosfera na trybunach jeszcze lepsza. Co słychać u tych, którzy uważali, że w Lublinie nie można przygotować toru do walki?
Dyktator forum: Czarek ban na tydzień, reszta ostrzeżenia.

Awatar użytkownika
Kargolo
Trener
Posty: 4414
Rejestracja: 26 sierpnia 2011, o 10:55

Re: Motor Lublin- ROW Rybnik 27.04 godz 17:45

#137 Postautor: Kargolo » 28 kwietnia 2018, o 09:57

Co do toru to właśnie taki chciałbym widzieć do końca sezonu. To był w końcu speedway przy Zygmuntowskich. AJem jaram się niesamowicie. Ostatni raz takie wrażenie na torze robił na mnie pewien Okularnik 14 lat temu. Znakomity transfer.
Co do kibiców i zawodników z Rybnika - WIELKI SZACUNEK! Każdy dopinguje swoich a po meczu nawzajem wszyscy sobie dziękujemy za widowisko, które wspólnie stworzyliśmy. Elegancko. Dzięki ROW, dzięki Euphoria :)

Awatar użytkownika
InDorka
Zawodowiec
Posty: 1134
Rejestracja: 25 kwietnia 2004, o 11:26
Lokalizacja: Lublin

Re: Motor Lublin- ROW Rybnik 27.04 godz 17:45

#138 Postautor: InDorka » 28 kwietnia 2018, o 10:12

Kod: Zaznacz cały

  Jazda na jednym kole, czyli bez kontroli nad kierunkiem, ma znaczenie tylko wtedy, kiedy zawodnik w jej efekcie zmienia tor jazdy. Jak jedzie swoim torem, to nie powinno to mieć żadnego znaczenia

Tak, ale proszę przeanalizować podobną sytuację bez motocykli. Pieszy na dwóch nogach i obok ktoś skacżący na jednej.Obaj zostają jednakowo popchnięci...który przewróci się szybciej?
Zakładam, że sędzia ma większe wiadomości niż większość kibiców, więc zgadzam się z jego decyzją.

P. Mrozek chwali lubelskich kibiców, a ja chwałę rybnickie kevlary. Najpiękniejsze w całym żużlu, nie tylko krajowym.

Szkoda, że A.J. nie ma 10 lat mniej.
~~~~~~~~
"Na pewno" pisze się naprawdę osobno, a "naprawdę" pisze się na pewno razem.
~~~~~~~~

Awatar użytkownika
Popek
Senior
Posty: 635
Rejestracja: 8 stycznia 2011, o 10:28

Re: Motor Lublin- ROW Rybnik 27.04 godz 17:45

#139 Postautor: Popek » 28 kwietnia 2018, o 10:58

Wynik całkiem ok, ale znowu nie możemy pokonać innego zespołu z jakąś pokaźną przewagą (szkoda ostatniego biegu). U nas pewnie nikt nie wygra, ale ciężko będzie o bonusy w fazie play-off. W każdym meczu mamy dwie dziury na pozycjach seniorskich i tylko juniorzy nas ratują, ale ciężko mi wierzyć, że na każdym wyjeździe Wiktor będzie jechał tak super jak w Gdańsku, a gdyby nie jego świetna postawa tam to byśmy przegrali.

Jeżeli faktycznie klub myśli o awansie to potrzebujemy jakiegoś wzmocnienia, przy obecnej formie Miesiąca to w zasadzie nie mamy żadnego pola manewru, a Masters też nie jedzie jakoś wybitnie. Trzeba było brać Walaska :D W Rybniku wszyscy bardzo chcą Kudriaszowa. Ja wiem, że już ktoś się śmiał z tego pomysłu, ale to całkiem niezły zawodnik i podobno jest bardzo dobrze przygotowany sprzętowo (no i potrafi przewrócić się kiedy trzeba ^.^ ). Bez tego dodatkowego zawodnika to awans będzie raczej sporym szczęściem.

Awatar użytkownika
boxing
Kadrowicz
Posty: 1689
Rejestracja: 9 sierpnia 2004, o 22:15
Lokalizacja: Lublin

Re: Motor Lublin- ROW Rybnik 27.04 godz 17:45

#140 Postautor: boxing » 28 kwietnia 2018, o 11:17

Byl do wziecia Baran, ale juz nie jest. Skoro druga liga go rozwazala to pewnie nie byl kosmicznie drogi. Ale nie mam pewnosci czy chcemy awansowac w tym roku...
Mini-zuzel w Lublinie i mamy co roku swojego Hliba a moze nawet Jonssona!

Awatar użytkownika
grzesieck
Trener
Posty: 6067
Rejestracja: 22 maja 2003, o 19:59

Re: Motor Lublin- ROW Rybnik 27.04 godz 17:45

#141 Postautor: grzesieck » 28 kwietnia 2018, o 11:25

InDorka pisze:P. Mrozek chwali lubelskich kibiców, a ja chwałę rybnickie kevlary. Najpiękniejsze w całym żużlu, nie tylko krajowym.


a to ciekawe bo ostatnio mowilem chlopakom, ze wg mnie kevlary Rybnika najgorsze w Polsce.
METHANOL ADVENTURE TEAM

Awatar użytkownika
Gelo
Leszek Demski
Posty: 13180
Rejestracja: 23 września 2002, o 12:11
Lokalizacja: Lublin

Re: Motor Lublin- ROW Rybnik 27.04 godz 17:45

#142 Postautor: Gelo » 28 kwietnia 2018, o 11:25

bartollo pisze:Kilka osob tutaj optowalo za Batchem w Lublinie. Oj grubo by bylo, gdybysmy mieli tego Australijczyka u siebie. Swoja droga dziwne ze do kadry na mecz w Pile go nie wzieli, tylko Mastersa i Morrisa.

Nikt nie mógł przypuszczać że Batch tak trafi z formą, bo poprzednie dwa sezony mizerne. A Sam to nominalnie drugi po AJ nasz zawodnik. Miał drugą średnią w lidze gdzie nasz lider Lambert bodajże szóstą. Tylko wtedy Sam byl mistrzem Australii. Teraz z formą i ze sprzętem nie jest aż tak różowo ale ten facet umie jeździć na żużlu. Na dziś jest porównywalny z Danielem, Dawidem, Robertem i lepszy od Łełka. Ale kwestia trafienia z silnikiem i będzie wymiatał na poziomie Batcha

Awatar użytkownika
Speedway
Trener
Posty: 2519
Rejestracja: 23 września 2005, o 23:14
Lokalizacja: Łęczna

Re: Motor Lublin- ROW Rybnik 27.04 godz 17:45

#143 Postautor: Speedway » 28 kwietnia 2018, o 11:39

Gelu nie wierze w to. Pamietam ze go pokochales od pierwszego wejrzenia ale to taki typ zawodnika/czlowieka ze zawsze tego czegos bedzie brak by skoczyc ten poziom wyzej. Obym to kiedys odszczekal ale nie zapowiada sie niestesty
Obrazek

Awatar użytkownika
jacur78
Senior
Posty: 603
Rejestracja: 25 października 2003, o 16:39
Lokalizacja: Poole

Re: Motor Lublin- ROW Rybnik 27.04 godz 17:45

#144 Postautor: jacur78 » 28 kwietnia 2018, o 11:44

Gelo pisze:
bartollo pisze:Kilka osob tutaj optowalo za Batchem w Lublinie. Oj grubo by bylo, gdybysmy mieli tego Australijczyka u siebie. Swoja droga dziwne ze do kadry na mecz w Pile go nie wzieli, tylko Mastersa i Morrisa.

Nikt nie mógł przypuszczać że Batch tak trafi z formą, bo poprzednie dwa sezony mizerne. A Sam to nominalnie drugi po AJ nasz zawodnik. Miał drugą średnią w lidze gdzie nasz lider Lambert bodajże szóstą. Tylko wtedy Sam byl mistrzem Australii. Teraz z formą i ze sprzętem nie jest aż tak różowo ale ten facet umie jeździć na żużlu. Na dziś jest porównywalny z Danielem, Dawidem, Robertem i lepszy od Łełka. Ale kwestia trafienia z silnikiem i będzie wymiatał na poziomie Batcha

Ottotot.
Batch, na ta chwile, jedzie zdecydowanie ponad stan. Ma on jednak taka pradiwlowosc, ze malo inwestuje w trakcie sezonu, i jego wyniki beda gorsze. Sam natomiast jeszcze bedzie mocny. Nie zgadzam sie rowniez z tezami ze potrzebny jest nam kolejny senior, chyba ze ktos wypadnie ze skladu na skutek kontuzji. Po to mamy swietnych juniorow, aby oni latali ewentualne dziury
Motor 2023: 1.Zmarzlik 2.Hampel 3.Holder 4. Kubera 5. Lindgren 6.Cierniak 7.Banbor 8.Lampart

Awatar użytkownika
Kargolo
Trener
Posty: 4414
Rejestracja: 26 sierpnia 2011, o 10:55

Re: Motor Lublin- ROW Rybnik 27.04 godz 17:45

#145 Postautor: Kargolo » 28 kwietnia 2018, o 11:48

Z tym poziomem Batcha to srogo Cię poniosło Kolego. Samuel nigdy nie był nawet blisko poziomu Batcha. Tyle że Troy zapewne był sporo droższy - myślę, że finansowo bliżej AJ'a niż Mastersa.

Awatar użytkownika
Gelo
Leszek Demski
Posty: 13180
Rejestracja: 23 września 2002, o 12:11
Lokalizacja: Lublin

Re: Motor Lublin- ROW Rybnik 27.04 godz 17:45

#146 Postautor: Gelo » 28 kwietnia 2018, o 11:58

Tak to jeden z moich ulubionych zawodników. Byłem w zeszłym roku w Ostrowie i poza ostatnim wyścigiem gdzie było wysoko pozamiatane na tle naszych wyglądał jak facet z innej planety. Z pierwszoligowym dzisiaj Gnieznem trzasnął komplet, dwa lata temu genialnie pojechał w Łodzi. Czyli umie i nie jest to pierwszy lepszy ligowy wyrobnik. Tym bardziej powinien jeździć, bo Łełek nie radzi sobie poziom wyżej i nie mamy kogo wystawić

Awatar użytkownika
Kargolo
Trener
Posty: 4414
Rejestracja: 26 sierpnia 2011, o 10:55

Re: Motor Lublin- ROW Rybnik 27.04 godz 17:45

#147 Postautor: Kargolo » 28 kwietnia 2018, o 13:34

Ja też uważam, że Sam jest lepszy od Pawła i zdziwiłem się, że to Miesiąc wczoraj dostał #10. Ale przyznaj, że z tym porównaniem do Batchelora to poleciałeś grubo :P
https://youtu.be/ov0eOd8ZNDg

Awatar użytkownika
Gelo
Leszek Demski
Posty: 13180
Rejestracja: 23 września 2002, o 12:11
Lokalizacja: Lublin

Re: Motor Lublin- ROW Rybnik 27.04 godz 17:45

#148 Postautor: Gelo » 28 kwietnia 2018, o 15:30

Ja nie porównałem Sama do Batcha. Wiem tylko, że stać go na wymiatanie na poziomie dwucyfrowek czyli obecnego Troya. Troy poprzednie dwa sezony nie błyszczał. A rok temu był słabszy od Sama. Kwestia znalezienia silnika. Swego czasu był taki zawodnik jak Mads Korneliussen. Trafił z silnikiem w Łodzi i z dnia na dzień ze zwykłego średniaka stał się bardzo poważnym gościem do ścigania.

Awatar użytkownika
jataman20
Szkółkowicz
Posty: 209
Rejestracja: 26 marca 2005, o 15:45
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Motor Lublin- ROW Rybnik 27.04 godz 17:45

#149 Postautor: jataman20 » 28 kwietnia 2018, o 16:53

boxing pisze:Byl do wziecia Baran, ale juz nie jest. Skoro druga liga go rozwazala to pewnie nie byl kosmicznie drogi. Ale nie mam pewnosci czy chcemy awansowac w tym roku...

Mamy największy budżet w 1 lidze i do tego rewelacyjnych kibiców, miasto jest mega przychylne, widać tą euforie i klimat.
Brakuje jedynie stadionu, ale to nie jest ogromny problem.
Kargolo pisze:Z tym poziomem Batcha to srogo Cię poniosło Kolego. Samuel nigdy nie był nawet blisko poziomu Batcha. Tyle że Troy zapewne był sporo droższy - myślę, że finansowo bliżej AJ'a niż Mastersa.

Bzdura.
Troy był do wzięcia za bardzo podobny hajs za podpis co Masters, punktówki Troy-a nie znam, ale na podstawie Sama jestem przekonany, że był finalnie droższym zawodnikiem na rynku od Troy-a.
Jednak włodarze postanowili postawić na Mastersa ze średnią 2,4 w 2 lidze niż Troya z 1,9 z 1.
Poziom zawodnik potencjalnie bardzo podobny przed sezonem i nie można rozpatrywać tego w formie błędu.
Johnson to zupełnie inne pieniądze, ale i przed sezonem można było myśleć o Andreasie jako liderze a o Troy-u jako 2-giej linii.
Gelo pisze:Tak to jeden z moich ulubionych zawodników. Byłem w zeszłym roku w Ostrowie i poza ostatnim wyścigiem gdzie było wysoko pozamiatane na tle naszych wyglądał jak facet z innej planety. Z pierwszoligowym dzisiaj Gnieznem trzasnął komplet, dwa lata temu genialnie pojechał w Łodzi. Czyli umie i nie jest to pierwszy lepszy ligowy wyrobnik. Tym bardziej powinien jeździć, bo Łełek nie radzi sobie poziom wyżej i nie mamy kogo wystawić

Miesiąc we wczorajszym meczu to skandal.
Rozumiem urodziny, rozumiem koleżeństwo, ale to już nie kumpelska 2-ga liga i garstka kibiców na stadionie tylko jedziemy przy pełnych trybunach i ze wszystkimi lubelskimi politykami na loży vip, oraz na żywo w tv.
Miesiąc to do Daugavpils może pojechać, chyba za Jelenia, chociaż Miesiąc kompletnie nie pasuje do 1 ligi. Walczak, fajnie jeździ, ale to na 2-gą ligę i takie tory jak w Krośnie czy Opolu.
;]

Awatar użytkownika
kibicLBN
Trener
Posty: 6336
Rejestracja: 23 lipca 2009, o 21:47

Re: Motor Lublin- ROW Rybnik 27.04 godz 17:45

#150 Postautor: kibicLBN » 28 kwietnia 2018, o 17:12

Paweł w tym sezonie nawet w 2 lidze by nie błyszczał, na prawdę ma fatalny sezon. Nie jest tak że facet już się całkiem na 1 lige nie nadaje, tylko on się nadaje gdy jest w formie i budując zespół trzeba zakładać kogoś na podobnym poziomie jako alternatywę. Tak klub zrobił, tylko Pan Alternatywa jedzie tragedię taką samą jak Paweł.
A co do Lamparta to w Gdańsku pokazał że jeszcze na coś go stać, ale ja osobiście do Dawida miałem i nadal mam awersje, która we mnie utwierdza wożąc ogony. Szanuje gościa ale nie przekonuje mnie, a wręcz przeciwnie. Dobrze że młody jedzie , bo starszy brat jak dotąd czołowy niewypał ligi niestety
Ostatnio zmieniony 28 kwietnia 2018, o 17:22 przez kibicLBN, łącznie zmieniany 1 raz.
Nie ma ludzi niezastąpionych, ale są ludzie niepowtarzalni.