zuzel.info

Lubelskie Forum Żużlowe
Dzisiaj jest 23 października 2018, o 01:40

Strefa czasowa UTC+02:00

Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 334 ]  Przejdź na stronę Poprzednia 110 11 12 13 14 Następna
Autor Wiadomość
Szkółkowicz

bartollo pisze:
No ok. Zawodnik z 5 punktami wygral nam mecz a nie ten z 12 :D

Ale akurat ten Bieg Decydował. Wygrała Drużyna i koniec tematu.

Zawodowiec
Awatar użytkownika

Nie ma się co kłócić kto akurat wygrał nam mecz. Jeleniewski po prostu wytrzymał presję w najważniejszym momencie, co wcześniej nie było jego mocną stroną.

Trener
Awatar użytkownika

Kargolo pisze:
maestro76 pisze:
Luźna guma....wynik był do przewidzenia :))

PS: Nie chce mi się szukać, więc przyznawać się po dobroci: kto pisał "Boże uchowaj przed Lampartami"? Wynurz się Mistrzu :P

A w biegu juniorskim to co odwalił?
: D

Ostatnio zmieniony 21 kwietnia 2018, o 19:01 przez kibicLBN, łącznie zmieniany 1 raz.

Senior

Panowie spokojnie !!! Każdy z zawodników wie co spierol..ł. Więc nasza siła w tym aby w tych dla nich w chuj..ych chwilach ich wspierać! Więc na meczu z Rowem Wielkie brawa dla tych co mieli gorszy dzień.... Liczy się Zwycięstwo!!!

Kadrowicz
Awatar użytkownika

kibicLBN pisze:
Kargolo pisze:
maestro76 pisze:
Luźna guma....wynik był do przewidzenia :))

PS: Nie chce mi się szukać, więc przyznawać się po dobroci: kto pisał "Boże uchowaj przed Lampartami"? Wynurz się Mistrzu :P

A w biegu juniorskim to co odwalił?
: D

Dwa razy przechytrzył sędziego. A że ten drugi był tak słaby, to musiał go chronić debilny regulamin.
Pozdrawiam :)

Trener
Awatar użytkownika

To kto nam przegrał mecz? Marudy zapraszam do zabrania głosu...

Senior

Nie ma tematu!! Wygraliśmy!!! Ps. bilety na Row pewnie skończą się już w czwartek... :)

Senior
Awatar użytkownika

A Leszno właśnie teraz juniorami łoi Grudziądz.

Junior

Najważniejsze jest zwycięstwo! Zwłaszcza że chłopaki zrobili to u rywala który głośno mówi o wygraniu ligi. Zwycięstwo to efekt jazdy całej drużyny. Wpadkę zaliczył na pewno Lambert ale absolutnie mu to wybaczam, jest młodym zawodnikiem i jak dotąd nigdy nas nie zawiódł. Wyraźnie nie mógł się odnaleźć w tym pyle. Słabo pojechał też Masters, dziwnie tracił dobre pozycje po starcie. Daniel wytrzymał w najważniejszym momencie i brawo mu za to. Wielkie brawa dla braci Lampartów i AJ. Swoje zrobił też Oskar oczywiście.
Ogólnie wielkie Gratulacje dla całej drużyny!

Trener

To dobre podsumowanie, do nikogo pretensji miec nie mozna. Robert ma nowa lekcje i jestem pewien, ze lepiej lub gorzej ja odrobi. Doswiadczenie i wyniki musza przyjsc z czasem.

Trener
Awatar użytkownika

Mecz pokazał nam, w którym miejscu jesteśmy i to jest prawda. Wygraliśmy i to faktycznie jest najważniejsze w tym momencie ale... No właśnie. Niemal wszędzie leją beton a zawodnicy, którzy powinni być zdecydowanymi liderami albo jadą słabo albo po prostu nie jadą. Nie ma co popadać w hurra optymizm tylko trzeba działać. Mamy dziury w składzie i tylko dzięki sprytowi trenera oraz umiejętnościom młodych zawodników udało się dziś te dziury załatać. Dziś się udało, tym bardziej, że Gdańsk jednak co by nie mówić, wygórowanych warunków nie postawił. Jest nad czym myśleć. I jest z czego wyciągać wnioski. Gratuluję chłopakom wygranej ale czas od razu schłodzić głowy i odrobić lekcje.

Junior
Awatar użytkownika

Obrazek

Trener
Awatar użytkownika

Lambert w tym roku raczej będzie poznawał pierwszoligowe tory, wiec takie zdobycze punktowe jak dziś mogą się pojawiać (mam nadzieję, że nie w Pile i Krakowie czy Gnieźnie). Pocieszające jest to, że w razie słabszej dyspozycji Roberta inni biorą ciężar wyniku na siebie. Dziś było widać jaką różnicę robi dysponowany junior, chociaż czekam na kolejne występy Wiktora, bo - nie chcę marudzić - może było tak, że się świetnie spasował z gdańskim torem - na innych może być inaczej. Smuci mnie dyspozycja Mastersa, ale z niecierpliwością czekam na kolejne mecze. Dzisiejszy jego dorobek (jak też Lamberta) może niczego nie oznaczać: obaj w piątek mogą zrobić po dwucyfrówce. W kolejnych meczach również. Nasz skład jest nieprzewidywalny i - niczym nawierzchnia naszego toru - jeszcze się układa. Może trzeba im ciut więcej glinki dosypać :)

http://www.infinitius.pl - fotografia ślubna

Trener
Awatar użytkownika

Sądzę Rafał, że Wiktor notuje stały progres wyników i po prostu pokazuje co potrafi. Podobnie było z Maksem Drabikiem. Chłopak jak odpalił tak do dziś śmiga. Myślę, że z Wiktorem będzie podobnie.

Trener
Awatar użytkownika

Maxx pisze:
Sądzę Rafał, że Wiktor notuje stały progres wyników i po prostu pokazuje co potrafi. Podobnie było z Maksem Drabikiem. Chłopak jak odpalił tak do dziś śmiga. Myślę, że z Wiktorem będzie podobnie.

Nie mam nic przeciw temu, aby tak było :) Oskar niech się też ładnie rozkręci na miarę swoich możliwości i będzie dużo radochy.

Trener

Czarek pisze:
Dziś poznamy wartość naszej drużyny. Teren trudny, klub z aspiracjami i kilkoma dobrymi nazwiskami. Jeśli Jeleniewski nie zawali meczu, a juniorzy zdominują gdańskich młodzieżowców to powinniśmy wygrać.

Nasi juniorzy 17 punktów! Gdańscy 6

Czarek pisze:
spokojny pisze:
Mnie to jedno smieszy. Co drugi post jest typu "Jak Jeleniewski nie spieprzy to wygramy". Co Wy macie z tym Jeleniewskim? Nikt o zdrowych zmyslach nie zalicza go do liderow obecnej druzyny wiec czemu wieszacie na chlopaku ciezar meczu? Jelen ma dorzucic "jedynki na 4:2" i to wystarczy. Zawiesc nie moga AJ, Lambo, D.Lampart i juniorzy, a bedzie zwyciestwo.

Między "Jeleniewski nie spieprzy" a kompletem punktów jest wielka przepaść. Dla mnie "Jeleniewski nie spieprzy" = co najmniej 6 punktów.

Jeleniewski 5+1

Trener
Awatar użytkownika

Mamy w każdym spotkaniu do dyspozycji 7 zawodników na wysokim poziomie. Stąd jest duża szansa że Tak jak dziś bardzo dobrze pojedzie 3 do tego 2-3 dorzuci trochę i wygrać można wszędzie a 38 pkt mamy niemal z urzędu. To jest klucz.

Trener
Awatar użytkownika

Czarku, mam nadzieję, że już nie będziemy czytać Twoich "czarnych" komentarzy :)

Trener

ravajas pisze:
Czarku, mam nadzieję, że już nie będziemy czytać Twoich "czarnych" komentarzy :)

Postaram się, ale przypominam, że z tego "gnieźnieńskiego" też się wycofałem po nominacji Mastersa :)

Postawienia butelki dobrego alkoholu nieletniemu byłoby słabe, ale dziś Panowie Lambert i Masters, za odrobienie swoich -10 pkt-ów powinni chyba postawić "Victory-owi" jakiś niskokaloryczny tort. Gratulacje dla całej drużyny za walkę.

Senior
Awatar użytkownika

Sila w druznie i to jest sukces GRATKI dla teamu jest moc!

Kadrowicz
Awatar użytkownika

Spostrzezenia pomeczowe (sprzed tv)

1. Jesli bede mial drugiego syna, dam mu na imie Wiktor :P Mlody dzis byl z innej ligi, musimy awansowac do Eligi bo inaczej go nie utrzymamy. Dzieki za ten mecz!
2. Jestesmy jednak mocni, ten mecz mial pokazac nasza sile i postawa naszych buduje 8x bardziej niz dotychczasowe mecze przy Zygmuntowskich. O sile druzyny niech swiadczy fakt ze Lambert i Masters jechali dzis totalny piach, a mimo to mielismy zwyciestwo juz przed 15 biegiem.
3. Brawo starszy z braci Lampartow. W koncu byl tym na kogo czekamy od pierwszej kolejki.
4. Brawo Jelen, taka druga linie chcemy w kazdym meczu. Robil swoje a w decydujacym momencie w koncu nie zaliczyl gleby tylko pewnie dowiozl swoje.
5. Brawo wladze klubu za inwestycje, na pewno nie male, w naszych juniorow. Kto ma mlodziez ten rzadzi liga! Badzmy Unia Leszno pierwszej ligi :]
6. Pozdrowienia dla wyjazdowiczow, bylo Was naprawde sporo i ciesze sie ze ten daleki powrot bedzie oslodzony w najlepszy z mozliwych sposobow :] Fajnie ze wsparliscie po meczu tez Roberta, to na pewno bylo mu dzis potrzebne.
7. Ciagle krytykujemy Rybke, zwykle zasluzenie. Dzis trzeba go pochwalic ze nie czekal z reakcja za dlugo i wybral na 14 bieg kogo trzeba. (Zgodnie z moim typem ;p)

Awatar użytkownika

Między "Jeleniewski nie spieprzy" a kompletem punktów jest wielka przepaść. Dla mnie "Jeleniewski nie spieprzy" = co najmniej 6 punktów.
Jeleniewski 5+1
Czarek jak już masz być taki dokładny to kapitan dziś 5 + 2.....

Trener

pavell pisze:
Jeleniewski 5+1
Czarek jak już masz być taki dokładny to kapitan dziś 5 + 2.....

Nie uznaję bonusów przy 3:3. Dla mnie to jakieś lewe jest skoro przeciwnik przyjechał z przodu.

Trener

Ciekawe czy klub już mrozi szampany na awans :) to co pokazały poprzednie lata że wiecznie brakowało nam juniorów, a dzisiaj wygrywają nam mecz i to nie na byle jakim terenie. Zawsze jak nasi jechali do Gdańska to przeważnie z 30 nie wychodzili. Przed sezonem mówiłem że będzie najbidniej baraż i tego się trzymam. Brawo Motorze! Zazdroszczę ekipie wyjazdowej :) Piękna chwila, bo 2 lata więcej życia mają :)

Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 334 ]  Przejdź na stronę Poprzednia 110 11 12 13 14 Następna

Strefa czasowa UTC+02:00