Nasi rywale w sezonie 2018

żużel w Lublinie
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
grzesieck
Trener
Posty: 6070
Rejestracja: 22 maja 2003, o 19:59

Re: Nasi rywale w sezonie 2018

#301 Postautor: grzesieck » 11 czerwca 2018, o 12:07

Gelo pisze:a szukamy takiego zastępstwa?


ja nie szukam, ale korzen owszem :)

$korzen$ pisze:
grzesieck pisze:a dlaczego potrzebujemy krajowego zawodnika skoro szukamy zastepstwa dla Mastersa, ktory krajowym zawodnikiem nie jest?


Byc moze inni szukaja zastepstwa dla Sama, ja uwazam, ze wobec kompletnie nieprzewidywalnej formy Lelka i jego nadal slabych startow potrzebujemy zawodnika krajowego. Nie na gwalt, nie na sile, ale na ten moment ja szukalbym ewentualnie Polaka. Przewaga Sama nad Miesiacem jest taka, ze Sam potrafi zajebiscie wystartowac i robil wazne punkty w Gdansku, Dauga i Pile a Lelek poki co zalicza wylacznie mecze w Lublinie. Wczoraj bylo ok, ale Rybnik i Lodz wygladalo to bardzo slabo. Tak jak mowilem, bez poprawy startow Lelek nigdy nie przekroczy pewnego poziomu. Lubie go, ale trzeba spojrzec prawdzie w oczy, to jeden z najslabiej startujacych seniorow w calej I lidze.


czyli potrzebujemy zawodnika krajowego zeby siedzial na trybunach w miejscu Miesiaca?
METHANOL ADVENTURE TEAM

Awatar użytkownika
$korzen$
Trener
Posty: 3581
Rejestracja: 6 lutego 2003, o 20:34
Lokalizacja: Lublin

Re: Nasi rywale w sezonie 2018

#302 Postautor: $korzen$ » 11 czerwca 2018, o 12:12

Grzesieck, ja nikogo na sile nie szukam co podkreslilem. Ja bym jechal tym co mamy do konca zasadniczej, jak pewnie zauwazyles z ciekawosci napisalem o Przedpelskim w kontekscie play-off. Obaj chyba wiemy, ze jezeli Masters i Lelek nie zlapia formy do konca zasadniczej, to na play-off wzmocnienie bedzie potrzebne. No chyba, ze nie chcemy awansowac, ale nie wierze, ze ludzie w klubie przynajmniej nie sprobuja o ta e-lige mocno powalczyc. Takze prosze nie przypisywac mi rzeczy ktorych nie powiedzialem. Rozmawiamy na luzie o potencjalnych wzmocnieniach, wiem, ze cos tam gadalismy z Przedpelskim przed sezonem wiec moze akurat, jezeli pozwala na to regulamin, uda sie go wyrwac na play-off? chyba, ze Lelek albo Masters wystrzeli z forma to wowczas dla mnie nie bedzie zadnego tematu.

Awatar użytkownika
Cooper
Trener
Posty: 7501
Rejestracja: 4 maja 2004, o 16:33
Lokalizacja: Made in Poland

Re: Nasi rywale w sezonie 2018

#303 Postautor: Cooper » 11 czerwca 2018, o 12:29

$korzen$ pisze: ze Sam potrafi zajebiscie wystartowac i robil wazne punkty w Gdansku.


No, 4 punkty na Lambercie, mega wazne punkty :cool:
Całe życie w drugiej lidze!- nieaktualne do odwołania :)

Gelo pisze:Żuk (którego nie krytykuję jako prezydenta miasta) [...]

Awatar użytkownika
ptgt
Senior
Posty: 513
Rejestracja: 10 maja 2009, o 12:15

Re: Nasi rywale w sezonie 2018

#304 Postautor: ptgt » 11 czerwca 2018, o 12:33

$korzen$ pisze:Grzesieck, ja nikogo na sile nie szukam co podkreslilem. Ja bym jechal tym co mamy do konca zasadniczej, jak pewnie zauwazyles z ciekawosci napisalem o Przedpelskim w kontekscie play-off. Obaj chyba wiemy, ze jezeli Masters i Lelek nie zlapia formy do konca zasadniczej, to na play-off wzmocnienie bedzie potrzebne.

A czy Przedpełski jest obecnie zawodnikiem "z formą" ? Chłopak po wejściu w wiek seniora strasznie się pogubił i obecnie bliżej mu do podzielenia losu Pulczyńskich niż do liderowania w zespole. Nie widzę żadnego argumentu za jego transferem, bardziej byłbym skłonny zastąpić Mastersa/Miesiąca Boberem, który osiąga apogeum swojej formy. Podobnie nie wierze też w magiczne przemienienie Lebiediewa, który trafił tak, że nie jest powiedziane, że w ogóle wystąpi w tym sezonie. :lol: Patrząc na rynek to jedynym realnym wzmocnieniem byłby Smoliński, który notuje jakieś wyniki.
#NajśmieszniejszaLigaŚwiata

Awatar użytkownika
Popek
Senior
Posty: 635
Rejestracja: 8 stycznia 2011, o 10:28

Re: Nasi rywale w sezonie 2018

#305 Postautor: Popek » 11 czerwca 2018, o 12:42

Ja nigdy nie wierzylem w dobre wyniki Mastersa w I lidze i jego mityczny potencjał. Papiery na jazdę może rzeczywiście ma, ale co z tego ?
Gość nigdy nie był ważnym ogniwem w żadnej polskiej drużynie. Nie przejechał nigdy pełnego sezonu, a w tamtym roku nabił super średnią głównie na ogórkowych meczach, a na play-off go zabrakło.

Widocznie albo nie umie sobie załatwić dobrych silników na polską ligę, albo mu się nie chce.

Czy taki rekord w lidze polskiej + ubiegłoroczny niepełny sezon w Ostrowie dają podstawy, żeby oczekiwać od niego czegoś więcej niż swego czasu od Tyrona Proctora ?

Obrazek

Dlatego bardzo żałuje, że klub zamiast kontraktować Mastersa, nie ściągnął jakoś przyzwoitego ligowego wyrobnika typu Gapiński/Okoniewski/Karpov/Baran(?).

bartollo
Senior
Posty: 668
Rejestracja: 20 września 2017, o 23:36

Re: Nasi rywale w sezonie 2018

#306 Postautor: bartollo » 11 czerwca 2018, o 12:51

Trzeba bylo brac Michelsena przed sezonem. Sklad byl budowany na PO, nikt sie nim nie podniecal. Szkoda bo jak zwykle zabraknie jednego zawodnika do sukcesow.

Rybnik poszedl vabank i maja 4 bylych ekstraligowcow w swoim skladzie. Lebiediew za wozacego zera Czaje i roznica bedzie diametralna. Ciezko nam bedzie z Rybnikiem nawet u siebie, a przeciez juz ostatnio bylo ciezko. Brakuje nam do pelnego szczescia drugiego lidera jak Jonsson. Ale juz too late.

Ciezko to napisac ale nawet Jurica Pavlic jest lepszy od Mastersa.

Awatar użytkownika
Gelo
Leszek Demski
Posty: 13298
Rejestracja: 23 września 2002, o 12:11
Lokalizacja: Lublin

Re: Nasi rywale w sezonie 2018

#307 Postautor: Gelo » 11 czerwca 2018, o 12:53

$korzen$ - czytam Twoje wpisy, a potem patrzę na tabelę i oczom nie wierzę. Coś mi się tu nie zgadza. Jesteśmy jako jedyni niepokonani, nasi jadą lepiej na wyjazdach niż u siebie, w każdym trudnym meczu jak jeden zawalał inni za niego nadrabiali. Czemu mielibyśmy na siłę się wzmacniać na playoffy? Jakie są ku temu przesłanki? Lampcio wyraźnie ogarnął ustawienia na nasz tor, Jeleń też ze sprzętem dochodzi do ładu. Wystarczy, żeby Masters zaczął jechać tak jak w Szwecji i nie znajdziesz lepszego zawodnika, który byłby do "wyłapania". Z pewnością nie jest to ani Przedpełski ani Kudriaszow. Można dyskutować o Smolińskim, ale jak ktoś zauważył - jego trudno namówić na regularną jazdę w polskiej lidze. Zostaje Gomóła ale on się chyba nigdzie nie rusza. Rybnik musiał złapać Lebiediewa, bo mają aspiracje ekstraligowe a Karpow, Czaja i Szczepaniak nie jadą wybitnie - dwóch troszkę lepiej od Sama. Zmierzam do tego, że można wykrzesać jeszcze więcej z chłopaków, których mamy.

Awatar użytkownika
$korzen$
Trener
Posty: 3581
Rejestracja: 6 lutego 2003, o 20:34
Lokalizacja: Lublin

Re: Nasi rywale w sezonie 2018

#308 Postautor: $korzen$ » 11 czerwca 2018, o 13:00

ptgt pisze:A czy Przedpełski jest obecnie zawodnikiem "z formą" ? Chłopak po wejściu w wiek seniora strasznie się pogubił i obecnie bliżej mu do podzielenia losu Pulczyńskich niż do liderowania w zespole. Nie widzę żadnego argumentu za jego transferem, bardziej byłbym skłonny zastąpić Mastersa/Miesiąca Boberem, który osiąga apogeum swojej formy. Podobnie nie wierze też w magiczne przemienienie Lebiediewa, który trafił tak, że nie jest powiedziane, że w ogóle wystąpi w tym sezonie. :lol: Patrząc na rynek to jedynym realnym wzmocnieniem byłby Smoliński, który notuje jakieś wyniki.


Musicie zrozumiec, ze e-lige to jest inny swiat. Najlepszym przykladem jest znowu Jonsson. Rok temu zrobil srednia w e-lidze ledwie ponad 1,1pkt - gorsza od Ulamka, Polisa czy... Przedpelskiego. Kim dzisiaj w twoim oczach jest dla Jonssona Ulamek czy Polis? Przedpelski ma na ten moment srednia 1,4 w e-lidze, rok temu rowniez niecale 1,4 a Ty kolego mowisz, ze on idzie w slady Pulczynskich? Twierdzisz, ze Smola to lepsza alternatywa? koles, ktory odpiera telefony tylko jak mu pasuje i ma daleko w d*** Polska lige? jak jest taki kozak, to dlaczego jezdzi w Falubazie Thorssell i Protasiewicz a nie Niemiec? to jest niepowazny zawodnik z beznadziejnymi startami. Wyszedl mu SON, ale jakby byl taki mocny juz dawno dostal by szanse w Falubazie.

Podkreslam jeszcze raz, ze nie sugeruje zadnego podpisywania z nikim na sile zadnego kontraktu, luzna dyskusja bo dla mnie mozemy jechac tym co mamy, ale gadanie o gosciu, ktory robi 2 rok z rzedu 1,4 w elidze ze nie nadaje sie na I lige jest niepowazne. Przyklad ? Jonsson. Jak sie Masters czy Miesiac ogarnie z forma do konca zasadniczej to dla mnie nie ma tematu.
Ostatnio zmieniony 11 czerwca 2018, o 13:05 przez $korzen$, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
grzesieck
Trener
Posty: 6070
Rejestracja: 22 maja 2003, o 19:59

Re: Nasi rywale w sezonie 2018

#309 Postautor: grzesieck » 11 czerwca 2018, o 13:03

bartollo pisze:Trzeba bylo brac Michelsena przed sezonem. Sklad byl budowany na PO, nikt sie nim nie podniecal. Szkoda bo jak zwykle zabraknie jednego zawodnika do sukcesow.


Michelsenem? pol forum sie podniecalo, w zimowej ankiecie byl w top 3
METHANOL ADVENTURE TEAM

Awatar użytkownika
Cooper
Trener
Posty: 7501
Rejestracja: 4 maja 2004, o 16:33
Lokalizacja: Made in Poland

Re: Nasi rywale w sezonie 2018

#310 Postautor: Cooper » 11 czerwca 2018, o 13:09

Twierdzisz, ze Smola to lepsza alternatywa?


No Smola jest o tyle lepsza alternatywa, ze on moze jezdzic w sezonie 2018 w naszych barwach, a Przedpelski nie :)

Naprawde, gdzie klub mial oczy, ze w zeszlym roku nie wzial na baraze Madsena i Holty z Czewy. :roll:
Całe życie w drugiej lidze!- nieaktualne do odwołania :)

Gelo pisze:Żuk (którego nie krytykuję jako prezydenta miasta) [...]

Awatar użytkownika
$korzen$
Trener
Posty: 3581
Rejestracja: 6 lutego 2003, o 20:34
Lokalizacja: Lublin

Re: Nasi rywale w sezonie 2018

#311 Postautor: $korzen$ » 11 czerwca 2018, o 13:13

Cooper, na poprzedniej stronie wyraznie zapytalem, czy jest taka mozliwosc bo nie mam juz nerwow i czasu na studiowanie regulaminu, ktory za rok bedzie calkowicie odmienny. Dziekuje za informacje. W takim razie jezeli Przedpelski i Lebediew odpadli nie widze juz nikogo sensownego. Smolinski jest niepowazny a Rudy zepsuje cala atmosfere. Jedziemy tym co mamy, oglaszam koniec gownoburzy :cool:

Awatar użytkownika
_piotrusss
Kadrowicz
Posty: 1655
Rejestracja: 15 stycznia 2004, o 20:11
Lokalizacja: Lublin

Re: Nasi rywale w sezonie 2018

#312 Postautor: _piotrusss » 11 czerwca 2018, o 13:26

Rudy też już odpadł po wczorajszym meczu.
Zrobił wilk elektrownię, lecz by prąd uzyskać
Spalał w niej cały węgiel z kopalni od liska.
Kopalnia z elektrowni cały prąd zżerała,
Stąd brak światła i węgla. Ale system działa!
Andrzej Waligórski

Awatar użytkownika
ptgt
Senior
Posty: 513
Rejestracja: 10 maja 2009, o 12:15

Re: Nasi rywale w sezonie 2018

#313 Postautor: ptgt » 11 czerwca 2018, o 13:28

$korzen$ pisze:
Musicie zrozumiec, ze e-lige to jest inny swiat. Najlepszym przykladem jest znowu Jonsson. Rok temu zrobil srednia w e-lidze ledwie ponad 1,1pkt - gorsza od Ulamka, Polisa czy... Przedpelskiego. Kim dzisiaj w twoim oczach jest dla Jonssona Ulamek czy Polis? Przedpelski ma na ten moment srednia 1,4 w e-lidze, rok temu rowniez niecale 1,4 a Ty kolego mowisz, ze on idzie w slady Pulczynskich? Twierdzisz, ze Smola to lepsza alternatywa? koles, ktory odpiera telefony tylko jak mu pasuje i ma daleko w d*** Polska lige? jak jest taki kozak, to dlaczego jezdzi w Falubazie Thorssell i Protasiewicz a nie Niemiec? to jest niepowazny zawodnik z beznadziejnymi startami. Wyszedl mu SON, ale jakby byl taki mocny juz dawno dostal by szanse w Falubazie.

Podkreslam jeszcze raz, ze nie sugeruje zadnego podpisywania z nikim na sile zadnego kontraktu, luzna dyskusja bo dla mnie mozemy jechac tym co mamy, ale gadanie o gosciu, ktory robi 2 rok z rzedu 1,4 w elidze ze nie nadaje sie na I lige jest niepowazne. Przyklad ? Jonsson. Jak sie Masters czy Miesiac ogarnie z forma do konca zasadniczej to dla mnie nie ma tematu.

Różnia między Jonssonem a Przedpełskim jest zasadanicza: AJ jest z nami od początku sezonu, spędził z nami okres przygotowawczy, mógł się odbudować itd... Podaj mi przykład zawodnika, który przyszedł w połowie sezonu z ligi wyżej i zaczął robić co mecz 10+. Problemem Przedpełskiego jest to, że z sezonu na sezon jedzie coraz słabiej. Nigdzie nie napisałem, że nie nadaje się na I ligę. Napisałem tylko, że nie gwarantuje on więcej punktów od pary Masters/Miesiąc czyli nie rozpatruje go w kategoriach wzmocnienia jak Ty.
#NajśmieszniejszaLigaŚwiata

max3
Zawodowiec
Posty: 1242
Rejestracja: 20 listopada 2002, o 23:16
Lokalizacja: lublin

Re: Nasi rywale w sezonie 2018

#314 Postautor: max3 » 11 czerwca 2018, o 14:12

Ne wiem czy kto zauważył ale Wik

Ge(L)o
Trener
Posty: 3244
Rejestracja: 26 czerwca 2006, o 12:14
Lokalizacja: Lublin

Re: Nasi rywale w sezonie 2018

#315 Postautor: Ge(L)o » 11 czerwca 2018, o 14:45

Martwi mnie brak bonusa w dwumeczu Gdańska z Gnieznem. Światełko w tunelu dla Orła.

Ciekawi mnie jak pojedzie wymiatacz Lebedew w Gnieźnie czy Gdańsku.
Teraz Rybnik ma teoretycznie 3 zawodników na 1 miejsce w składzie i nie wydaje mi się, żeby to była dla nich bardzo komfortowa sytuacja. Już wolę naszą walkę o skład między Mastersem i Miesiącem.

Zobaczymy jak się sytuacja rozwinie. Na dziś bardzo prawdopodobny finał Motoru z ROWem i być może powtórka z rozrywki i baraż o Ekstraligę z Zieloną.

Awatar użytkownika
Kargolo
Trener
Posty: 4462
Rejestracja: 26 sierpnia 2011, o 10:55

Re: Nasi rywale w sezonie 2018

#316 Postautor: Kargolo » 11 czerwca 2018, o 14:50

$korzen$ pisze:Wiktor jest za maly i za mlody, zeby pojedynkowac sie z Holta :cool:

Oplułem monitor w robocie, bardzo dziękuję :lol:

Awatar użytkownika
dannie
Kadrowicz
Posty: 1744
Rejestracja: 13 października 2003, o 15:08
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Nasi rywale w sezonie 2018

#317 Postautor: dannie » 15 czerwca 2018, o 11:17

Dzisiaj poznamy siłę ROW. Nie zdziwię się, jeżeli wywiozą z Gniezna 3 pkt.
Obrazek

Ar2r
Posty: 75
Rejestracja: 4 kwietnia 2018, o 14:06

Re: Nasi rywale w sezonie 2018

#318 Postautor: Ar2r » 15 czerwca 2018, o 17:12

remis byłby najbardziej rozsądnym rozwiązaniem ;)

Awatar użytkownika
Cz@rek
Trener
Posty: 2835
Rejestracja: 16 maja 2004, o 15:17
Lokalizacja: lublin

Re: Nasi rywale w sezonie 2018

#319 Postautor: Cz@rek » 15 czerwca 2018, o 18:50

Mam nadzieję że nie trafimy na Gniezno w półfinale PO ;) Niesamowite spasowanie z własnym torem.

Awatar użytkownika
ptgt
Senior
Posty: 513
Rejestracja: 10 maja 2009, o 12:15

Re: Nasi rywale w sezonie 2018

#320 Postautor: ptgt » 15 czerwca 2018, o 18:54

Niech dzisiejszy występ Lebiediewa z "mocnymi" furami zakończy temat wypożyczania szrotu z ekstraligi.
#NajśmieszniejszaLigaŚwiata

Maraas73
Posty: 1
Rejestracja: 15 czerwca 2018, o 18:30

Re: Nasi rywale w sezonie 2018

#321 Postautor: Maraas73 » 15 czerwca 2018, o 19:48

niekoniecznie ten mecz da nam odpowiedź ,czy Lebiediew to wzmocnienie Rybnika czy też nie. w Gnieźnie jest specyficzny tor ,mało komu pasuje oprócz miejscowych. dzisiaj Batchelor też jakoś wybitnie nie pojechał. swoją drogą niezły kabaret w nominowanych

Awatar użytkownika
kibicLBN
Trener
Posty: 6376
Rejestracja: 23 lipca 2009, o 21:47

Re: Nasi rywale w sezonie 2018

#322 Postautor: kibicLBN » 15 czerwca 2018, o 20:43

Cz@rek pisze:Mam nadzieję że nie trafimy na Gniezno w półfinale PO ;) Niesamowite spasowanie z własnym torem.

Wygramy tam
Nie ma ludzi niezastąpionych, ale są ludzie niepowtarzalni.

Awatar użytkownika
Hayden
Trener
Posty: 2090
Wiek: 31
Rejestracja: 13 maja 2009, o 22:03

Re: Nasi rywale w sezonie 2018

#323 Postautor: Hayden » 15 czerwca 2018, o 20:50

ptgt pisze:Niech dzisiejszy występ Lebiediewa z "mocnymi" furami zakończy temat wypożyczania szrotu z ekstraligi.

No to ja postawię tezę, że jeśli Masters/Miesiąc zrobią w Gnieźnie 6+1 to tam nie przegramy.
Motor mocny

Awatar użytkownika
ptgt
Senior
Posty: 513
Rejestracja: 10 maja 2009, o 12:15

Re: Nasi rywale w sezonie 2018

#324 Postautor: ptgt » 15 czerwca 2018, o 22:41

Gniezno tym zwycięstwem najprawdopodobniej przypieczętowało sobie 3cie miejsce przed rundą play-off. Liczę na kolejne wpadki Łodzi i że w półfinale spotkamy się z Lokomotivem.
#NajśmieszniejszaLigaŚwiata

Ge(L)o
Trener
Posty: 3244
Rejestracja: 26 czerwca 2006, o 12:14
Lokalizacja: Lublin

Re: Nasi rywale w sezonie 2018

#325 Postautor: Ge(L)o » 15 czerwca 2018, o 23:42

Teraz już nie ma opcji, żebyśmy nie wygrali rundy zasadniczej.
Lebedev ekstraligowiec z mega furami, a niedawnych II ligowców nie może objechać :lol: