04.07. GTÅ» GrudziÄ…dz - TÅ» Lublin 50:40

żużel w Lublinie
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
kdsz
Trener
Posty: 3328
Rejestracja: 1 kwietnia 2003, o 02:47

04.07. GTÅ» GrudziÄ…dz - TÅ» Lublin 50:40

#1 Postautor: kdsz » 27 czerwca 2004, o 23:38

Juz w niedziele mecz, ktory w duzej mierze odpowie na pytanie, czy bedziemy sie liczyc w wlace o bezposredni awans do e-ligi. Z kolei gospodarzom zwyciestwo przedluza nadzieje na zajecie miejsca w gornej czworce play-off. Zapowiadaja sie wiec ogromne emocje
Ostatnio zmieniony 27 czerwca 2004, o 23:43 przez kdsz, łącznie zmieniany 1 raz.
W. Komarnicki: "To co miało pójść na piłke renczne, poszło w stronę zawodników"

meesha
Trener
Posty: 7579
Wiek: 43
Rejestracja: 30 marca 2004, o 23:44
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#2 Postautor: meesha » 27 czerwca 2004, o 23:41

Optymizmem napawa mnie wynik dzisiejszego meczu (Grudziądz - Ostrów 50:40). Skoro ostrowianie wywalczyli na tyle korzystny rezultat, to myślę, że spokojnie jesteśmy w stanie tam wygrać. Tak coś około 46:44 :wink:

Awatar użytkownika
Przemas
Szkółkowicz
Posty: 155
Rejestracja: 11 grudnia 2003, o 13:36
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#3 Postautor: Przemas » 28 czerwca 2004, o 07:11

Szkoda ze Piszczytk nie bedzie mogl pojechac kur.. :evil: bylbym spokojny o wynik mecvzu a tak ...
Mecz powinien byc na styku duzo zalezy od naszych juniorów i postawy Mordela badz Sebka Truminskiego :)
Mam nadzieje ze Peter pojedzie na swojm wysokim poziomie (12-15 pkt.) :P

Awatar użytkownika
ravajas
Trener
Posty: 4024
Rejestracja: 16 listopada 2003, o 16:11
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#4 Postautor: ravajas » 28 czerwca 2004, o 09:03

ciekawe kto pojedzie. czy "rutyniarz" Mordel czy T.Gollob II czyli Seba. I ciekawe jak teraz treneiro zestawi pary... chyba trzeba będzie dać Karlssona z Sebą/Mordelem, a reszte bez zmian, tzn. Knappa z Juniorem a Śledzia z Frankiem... ot takie moje dywagacje.

pozdrawia:
Rafał Borowski

Awatar użytkownika
Maxx
Trener
Posty: 2963
Rejestracja: 7 października 2002, o 14:34
Lokalizacja: Lublin

#5 Postautor: Maxx » 28 czerwca 2004, o 09:10

Przed nami mecz, który w duzej mierze będzie decydujacy szczególnie dla Grudziądza jeśli bowiem Grudziądz wygra, zachowa szanse na pierwszą czwórkę, jeśli natomiast przegra to z pierwszej czwórki nici. Dla nas ten mecz jest niemniej ważny, ale jak już mówiłem spodziewam sie, że Grudziądz zmobilizuje wszystkie siły aby wygrać. Będzie cieżko jak cholera i to jedno jest pewne. Jeśli nasi będa potrafili wygrywać starty i spasują sprzęt na beton to powinno być ciekawie. Wiele zależec będzie od naszych juniorów i jednego z dwójki (Mordel - Trumiński).

michal
Posty: 56
Rejestracja: 3 grudnia 2002, o 15:50

#7 Postautor: michal » 28 czerwca 2004, o 10:18

Z całego serca życzę wam wygranej w tym meczu :). To by nam zagwarantowało, niezależnie od wyniku spotkania z Gorzowem, że znajdziemy się w pierwszej czwórce.
Mimo braku Piszcza na pewno macie tam spore szanse. Wprawdzie nie można liczyć na to, że GTŻ was zlekcewazy, jak to uczynił z wami, ale nawet z Hamillem nie jest to zespół nie do ogrania. Odnoszę wrażenie że GTŻ lepiej jeździ na wyjazdach, zwłaszcza Puszakowski. W tym widzę szansę dla TŻu :)
Pozdro.

Awatar użytkownika
Łoptymista
Trener
Posty: 3790
Rejestracja: 15 kwietnia 2003, o 08:22
Lokalizacja: Lublin

#8 Postautor: Łoptymista » 28 czerwca 2004, o 12:24

michal pisze:Z całego serca życzę wam wygranej w tym meczu :). To by nam zagwarantowało, niezależnie od wyniku spotkania z Gorzowem, że znajdziemy się w pierwszej czwórce.
Mimo braku Piszcza na pewno macie tam spore szanse. Wprawdzie nie można liczyć na to, że GTŻ was zlekcewazy, jak to uczynił z wami, ale nawet z Hamillem nie jest to zespół nie do ogrania. Odnoszę wrażenie że GTŻ lepiej jeździ na wyjazdach, zwłaszcza Puszakowski. W tym widzę szansę dla TŻu :)
Pozdro.


Oby oby. Puszakowski może pojedzie słabo, ale to ciagle może być zbyt mało.
Swoją drogą to ja mam nadzieję, że wy rozjedziecie Gorzów. To aż takie trudne nie jest. :)

Awatar użytkownika
mcprzemek
Posty: 128
Wiek: 45
Rejestracja: 9 listopada 2003, o 02:36
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#9 Postautor: mcprzemek » 28 czerwca 2004, o 12:34

michal pisze:Z całego serca życzę wam wygranej w tym meczu :). To by nam zagwarantowało, niezależnie od wyniku spotkania z Gorzowem, że znajdziemy się w pierwszej czwórce.
Mimo braku Piszcza na pewno macie tam spore szanse. Wprawdzie nie można liczyć na to, że GTŻ was zlekcewazy, jak to uczynił z wami, ale nawet z Hamillem nie jest to zespół nie do ogrania. Odnoszę wrażenie że GTŻ lepiej jeździ na wyjazdach, zwłaszcza Puszakowski. W tym widzę szansę dla TŻu :)
Pozdro.

Może zrobimy tak, że wy wygracie z Gorzowem, a my z Grudziądzem i wtedy wszyscy będą podwójnie szczęśliwi :D .

Å‚ukasz

#10 Postautor: Å‚ukasz » 28 czerwca 2004, o 12:39

ravajas pisze:ciekawe kto pojedzie. czy "rutyniarz" Mordel czy T.Gollob II czyli Seba. I ciekawe jak teraz treneiro zestawi pary... chyba trzeba będzie dać Karlssona z Sebą/Mordelem, a reszte bez zmian, tzn. Knappa z Juniorem a Śledzia z Frankiem... ot takie moje dywagacje.

pozdrawia:
Rafał Borowski


co to znaczy T.Gollob II ???????????????????????????????????????????
chyba sam nie mozesz uwierzyc w to co napisales... :lol: :lol: :lol: :lol:

Awatar użytkownika
RadeKas
Trener
Posty: 4883
Rejestracja: 5 listopada 2003, o 19:06
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#11 Postautor: RadeKas » 28 czerwca 2004, o 13:07

Niektorzy nie lapia ironii chyba =P

Czarek
Trener
Posty: 5269
Rejestracja: 16 marca 2004, o 10:50

#12 Postautor: Czarek » 28 czerwca 2004, o 13:10

Z tym T. Gollobem II to chodzi oto, że Trumiński jest tez mało inteligentny? Coś nie chce mi sie wierzyć, ze może być równie mało rozgarnięty jak Tomek Głąb.
Dyktator forum: Czarek ban na tydzień, reszta ostrzeżenia.

Gość

#14 Postautor: Gość » 28 czerwca 2004, o 13:18

Krótko mówiąc mecz jest do wygrania !!!!
Skoro Ostórów w takim składzie bez : Lidera krajowego i obcokrajowca zrobił 40 ptk w Grudziądzu , to my możemy to wygrać !!!!!
Róznica jest taka:

Ostórów - Lublin


1.Tajchert - Åšledz
2.Dym - Franków

3.Pietrzyk - Karlsson
4.Fajfer - Mordel

5.Latosi - Knapp
6.Liberski - Stachyra

7.Bruchajser - Jeleniewski


Porównajcie sobie pary ! Trzech naszych senirów dużo lepszych od Ostrowa , Mamy najlepszego obcokrajowca , i dużo lepszych juniorów !

Skoro Ostrów w dużo gorsztm składzie tak powalczyl , my to wygramy !

Awatar użytkownika
Gelo
Leszek Demski
Posty: 13270
Rejestracja: 23 września 2002, o 12:11
Lokalizacja: Lublin

#15 Postautor: Gelo » 28 czerwca 2004, o 13:36

Ja bym jednak nie sugerował się wynikiem z Ostrowem. Gospodarze potracili przez taśmy i defekty kilka, jak nie kilkanaście punktów. Będzie bardzo ciężko - ja w tym wątku ponawiam sugestię co do rozegrania gdzieś sparingu albo przynajmniej potrenowania na twardej nawierzchni.

Awatar użytkownika
Przemas
Szkółkowicz
Posty: 155
Rejestracja: 11 grudnia 2003, o 13:36
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#16 Postautor: Przemas » 28 czerwca 2004, o 13:37

Pogrzebalem :) troche w statystykach oto ostatni mecz Lubelskich żużlowców w Grudziądzu:

DM2L 1997: 20-4-1997
BB-GKM GRUDZIÄ„DZ -- LKÅ»-INTER LUBLIN 66:23
1.G.ROTH 12 (3,3,3,2,1,0)
2.R.PAÅšKO 0 (d,d3,-,0)
3.J.MORDEL 6+1 (1,1,1,1*,1,1) :P całkiem dobrze pojechal
4.S.OLESZKO 0 (u4,-,-,t)
5.T.PISZCZ 3 (t,1,0,wnj,1,1)
6.M.SEKRETA 1 (1,0)
7.M.NOWOSZYŃSKI 1 (0,1,0)
8.J.CIEÅšLAK 1 (1,0)

Wynik meczu GTŻ - TŻ napewno bedzie zgola odmienny niz z sezonu 97' :D jeśli w granicach 10 pkt. zdobedzie Knapp, Śledz no i Karlsson a Franków sie nie zblazni to mozna pokusic sie o zwycieztwo :twisted:

Awatar użytkownika
dannie
Kadrowicz
Posty: 1743
Rejestracja: 13 października 2003, o 15:08
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#17 Postautor: dannie » 28 czerwca 2004, o 14:28

Hollywood pisze:Krótko mówiąc mecz jest do wygrania !!!!
Skoro Ostórów w takim składzie bez : Lidera krajowego i obcokrajowca zrobił 40 ptk w Grudziądzu , to my możemy to wygrać !!!!!
Róznica jest taka:

Ostórów - Lublin


1.Tajchert - Åšledz
2.Dym - Franków

3.Pietrzyk - Karlsson
4.Fajfer - Mordel

5.Latosi - Knapp
6.Liberski - Stachyra

7.Bruchajser - Jeleniewski


Porównajcie sobie pary ! Trzech naszych senirów dużo lepszych od Ostrowa , Mamy najlepszego obcokrajowca , i dużo lepszych juniorów !

Skoro Ostrów w dużo gorsztm składzie tak powalczyl , my to wygramy !


oby tak bylo :) lecz trzeba pamietac ze nie jezdzil Hamill, ktory moze walnac komplet i pokonac Karlssona (choc to malo prawdopodobne :D )... mecz zapowiada sie ciekawie, bedzie ciezko i trzeba go traktowac jako mecz przegrany (wariant pesymistyczny) - a kazda niespodzianka (remis, nasze zwyciestwo) bedzie super sprawa i ustawi nas przed play-off'ami... DO BOJU TeŻet! :)

a poza tym pierwszy raz mozemy dyskutowac na temat skadu naszej druzyny... do tej pory (z Piszczem) sklad byl pewny, nie bylo zadnych watpliwosc... wreszcie jakas walka, konkurencja o miejsce w pierwszym skladzie :D - choc wiadomo ze kazdy wolalby Piszcza a nie kombinacje z Ojcem i Trumna (choc moze to i na dobre wyjdzie druzynie :) )
Ostatnio zmieniony 28 czerwca 2004, o 14:42 przez dannie, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
jacur78
Senior
Posty: 603
Rejestracja: 25 października 2003, o 16:39
Lokalizacja: Poole

#18 Postautor: jacur78 » 28 czerwca 2004, o 14:31

Szanse na wygrana w tym meczu oceniam na wyrownane, chociaz wydaje sie ze GTZ wystapi w roli faworyta. Z Piszczem w skladzie bylbym spokojny o wynik, a tak pozostaje nadzieja!

Ja mysle ze s Grudziadzu powinien pojechac TRUMINSKI. Widoczne coprawda sa u niego klopoty z kondycja ale ja licze na jego atomowe starty i dobra postawe w 2 pierwszych biegach (tyle wystarczy) Mordel zas nigdy dobrych startow nie mial a na dystansie na grudziadzkim betoniku watpie aby kogokolwiek byl w stanie wyprzedzic.
Widac ze Sledz i Frankow sa szybcy poza tym ladnie wychodza spod tasmy. Grzesio na "swym" torze bedzie chcial sie pokazac z jak najlepszej strony i przewiduje jego dwucyfrowa zdobycz punktowa! Pary zestawilbym tak
Sledz-Frankow
Knapp-Truminski
Peter-Daniel
POZDRAWIAM

Aha nie napisalem ze optymistycznie typuje 44:46 :)
Ostatnio zmieniony 28 czerwca 2004, o 15:30 przez jacur78, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Gelo
Leszek Demski
Posty: 13270
Rejestracja: 23 września 2002, o 12:11
Lokalizacja: Lublin

#19 Postautor: Gelo » 28 czerwca 2004, o 14:58

Ja osobiście czuję, że to będzie przełomowy mecz dla Mariusza. Chłopak zaimponował mi na treningu przed Gnieznem - wyjeżdżał na tor chyba ze sto razy - zmieniał, próbował, przestawiał i efekty na meczu były widoczne. Czas najwyższy, żeby wykręcić jakąś dwucyfrówkę na wyjeździe.

Awatar użytkownika
Lublin_Fan
Zawodowiec
Posty: 1369
Rejestracja: 26 sierpnia 2002, o 18:10
Lokalizacja: Lublin

#20 Postautor: Lublin_Fan » 28 czerwca 2004, o 15:32

Gawrzyk pisze:Knappol. Na taki mecz czekal 2 lata. Wreszcie bedzie mogl pokazac sie w grudziadzu. Na takie mecze jest o wiele wieksza mobilizacja (np Trumna u nas rok tem). Jesli wytrzyma presje i nie da sie miejscowym kibicom bedzie dobrze. pewnie przywitaja go ogromne gwizdy.

Grzesiek ma to do siebie, ze jak sie zbytnio spreza na jakis mecz to wtedy zawodzi.


Generalnie, jakos nie potrafie optymistycznie spojrzec na to spotkanie. Nasza ekipa nie bylaby soba, gdyby co roku nie zawalili jakiegos z gory wygranego meczu. Dlatego cos mi podpowiada, ze bedzie 53 - 37 w plecy. Tak jakos .... :) Obym sie milo zdziwil.


Pozdr.

Awatar użytkownika
jacur78
Senior
Posty: 603
Rejestracja: 25 października 2003, o 16:39
Lokalizacja: Poole

#21 Postautor: jacur78 » 28 czerwca 2004, o 15:42

A czy w Grudziadzu to maja jakies swoje forum czy nie bardzo :)?

Gość

#22 Postautor: Gość » 28 czerwca 2004, o 15:44


Awatar użytkownika
Przemas
Szkółkowicz
Posty: 155
Rejestracja: 11 grudnia 2003, o 13:36
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#23 Postautor: Przemas » 28 czerwca 2004, o 15:46

jacur78 pisze:A czy w Grudziadzu to maja jakies swoje forum czy nie bardzo :)?


No jasne ze maja :) niechcialo sie wejsc na strone gtz i zobaczyc :wink:

http://www.gtz.grudziadz.net

na stronce jest sonda odnosnie meczu z Lublinem glosowanie na TÅ» Lublin obowiÄ…zkowe :D

Awatar użytkownika
ravajas
Trener
Posty: 4024
Rejestracja: 16 listopada 2003, o 16:11
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#24 Postautor: ravajas » 28 czerwca 2004, o 16:13

Å‚ukasz pisze:
ravajas pisze:ciekawe kto pojedzie. czy "rutyniarz" Mordel czy T.Gollob II czyli Seba. I ciekawe jak teraz treneiro zestawi pary... chyba trzeba będzie dać Karlssona z Sebą/Mordelem, a reszte bez zmian, tzn. Knappa z Juniorem a Śledzia z Frankiem... ot takie moje dywagacje.

pozdrawia:
Rafał Borowski


co to znaczy T.Gollob II ???????????????????????????????????????????
chyba sam nie mozesz uwierzyc w to co napisales... :lol: :lol: :lol: :lol:


służę wyjasnieniem: Seba po prostu lubi jeździć przy bandzie. Ale w odróznieniu od Seby. T. Gollob nie traci w ten sposób punktów na ostatniej prostej przed metą :)

pozdrawia:
Rafał Borowski

Awatar użytkownika
Gelo
Leszek Demski
Posty: 13270
Rejestracja: 23 września 2002, o 12:11
Lokalizacja: Lublin

#25 Postautor: Gelo » 28 czerwca 2004, o 16:40

służę wyjasnieniem: Seba po prostu lubi jeździć przy bandzie.

Tylko tak w kwestii formalnej spytam - który Seba lubi jezdzić po bandzie? Chyba chodzi o Ułamka, bo na pewno nie o Trumińskiego.
Ale w odróznieniu od Seby. T. Gollob nie traci w ten sposób punktów ostatniej prostej przed metą :)

Różnie to bywa. W GP przeważnie traci i objeżdżają go kelnerzy po małej.