zuzel.info

Lubelskie Forum Żużlowe
Dzisiaj jest 18 października 2018, o 23:49

Strefa czasowa UTC+02:00

Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 60 ]  Przejdź na stronę Poprzednia 1 2 3
Autor Wiadomość
Junior

Sporo może zależeć od Dawida, tj. czy "puści" Wiktora czy będą jechać dalej razem. Kasa faktycznie nie dla wszystkich jest najważniejsza. W miarę świeży, lipcowy cytat z p. Trojanowskiego:

"- W Lublinie wszystko wygląda świetnie. To pokazuje, że dokonaliśmy dobrego wyboru. Mieliśmy oferty z Ekstraligi. Niektóre były bardzo kuszące, lepsze pod względem finansowym, ale pieniądze to nie wszystko. Wyszliśmy z założenia, że nie będziemy od razu rzucać się na Ekstraligę. Podobne podejście do tematu miał też Dawid. Uznaliśmy, że najpierw trzeba wszystko dobrze poukładać. Teraz wiemy, że to był słuszny kierunek - podkreśla Trojanowski.

Wiktor Lampart od dawna znajduje się na celowniku klubów z PGE Ekstraligi. Jego ostatnie występy skłoniły już niektórych do wykonania pierwszych ruchów. - Nie ukrywam, że są zapytania. Różni ludzie podpytują mnie, jakie mamy plany. Co odpowiadam? Zawsze to samo. Na razie takie rozmowy nie mają sensu. Skupiamy się na tym, co nas czeka w tej najbliższej przyszłości - podsumowuje Trojanowski." Za: SyFy.

Trener
Awatar użytkownika

Powiem to po raz tysieczny. Nie wyobrazam sobie tego zespolu, tego klubu bez Lambo i Wiktora. Uwazam, ze ogoromny procent kibicow i tych z grona zuzlozjebow jak i tych bardziej niedzielnych mysli tak samo. To sa nasze perelki, nie mozemy ich oddac. Zauwazylem, ze im jest tutaj w Lublinie bardzo dobrze, musimy im po prostu stworzyc warunki do dalszego rozwoju. Co ja powiem synowi jak sie mnie spyta "gdzie jest Lambert?" jestem przerazony na sama mysl. Nie!... to sie nie moze stac. Oni musza zostac w Lublinie. Musza. Ja na prawde nie pamietam, kiedy ostatnia komus tak kibicowalem jak tym dwom malolatom. Ogladanie ich jak i calego naszego zespolu w tym sezonie to dla mnie nieopisana przyjemnosc. Az czlowiek w myslach prosi "niech ten sen trwa jak najdluzej..."

Awatar użytkownika

Jeżeli tylko awansujemy to nie ma innej opcji jak ich dalsza jazda dla Motoru. Gdzie im będzie lepiej? Ludzie ich tutaj pokochali i oni dobrze o tym wiedzą. Pieniędzy chyba też w kasie klubu nie brakuje? Na zdrowy rozsądek Lublin to najlepsze miejsce do dalszego rozwoju.
Liczy się tylko awans! w innym przypadku nikt chyba nie będzie zdziwiony jak opuszczą klub.

Junior

Jak awansujemy to jakoś jestem spokojny o pozostanie naszych młodych "liderów" :-). Lambert ma jak na jego młody wiek bardzo rozsądne myślenie, a Wiktorem ma kto dobrze pokierować.

Senior
Awatar użytkownika

Cz@rek pisze:
PS: Tak już jest na naszym forum że po porażkach jest mnóstwo wpisów a po zwycięstwach jak na lekarstwo.

To nie jest zachowanie charakterystyczne tylko dla naszego forum. Tak jest w życiu i mnie to nawet specjalnie nie dziwi.
Po wygranym meczu kilka osób napisze co im się szczególnie podobało i reszta forum z tymi opiniami się zgadza. Nie wymyślą nic nowego, a po co się powtarzać.
Natomiast przegrana to jest pole do popisu dla wszystkich. Każdy z osobna ma własny pomysł jak można było nie dopuścić do przegranej, jakie zrobić zmiany i kiedy, jaki to nieobiektywny był sędzia, jak źle był polewamy tor itp. I tak dyskusja się rozkręca, a strony przewijają.

Kadrowicz
Awatar użytkownika

Czy aby napewno? Tegoroczne wątki meczowe w kolejności po ilości odpowiedzi:
1. Zwycięstwo w Gdańsku (333)
2. Zwycięstwo w Rybniku (284)
3. Zwycięstwo z Gnieznem (259)
4. Zwycięstwo z Rybnikiem (244)
5. Remis z Orłem (225)
6. Zwycięstwo w Dyneburgu - runda zasadnicza (225)
7. Zwycięstwo z Krakowem (177)
8. Porażka w Gnieźnie (177)
9. Porażka z Gdańskiem (149)
10. Zwycięstwo w Dyneburgu - PO (136)
11. Zwycięstwo w Krakowie (135)
12. Zwycięstwo z Dyneburgiem - runda zasadnicza (100)
13. Zwycięstwo w Pile (94)
14. Porażka w Łodzi (64)
15. Zwycięstwo z Piłą (58)

Ale nudna ta niedziela, dawać już ten mecz Gniezno-Rybnik :D

Senior
Awatar użytkownika

Wykonałeś tak na cito kawał dobrej roboty :-P i chyba przekonałeś mnie.
Przy czym najwięcej zostało napisane po najmniej spodziewanych zwycięstwach z najtrudniejszymi przeciwnikami.
Wydawało mi się, że kieruję się logiką, a nie statystyką. Inna sprawa czy dyskusje po meczach wygranych ograniczały się do pochwał czy to już były kombinacje dotyczące następnych spotkań.
Ale to w końcu nieważne, grunt że forum żyje i są ciekawe dyskusje.

Junior

Trzymając kciuki za zdrowie AJ pragnę pogratulować wicemistrzowi Europy juniorów. Wiktor jest wielki. Serdeczne gratulację !!

Junior

Gratulacje!!!

Junior

Wielkie gratulacje Wiktor! Ależ blisko złota było! :)

Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 60 ]  Przejdź na stronę Poprzednia 1 2 3

Strefa czasowa UTC+02:00