Wiktor Lampart

żużel w Lublinie
Wiadomość
Autor
blajar
Trener
Posty: 2563
Rejestracja: 5 października 2017, o 16:01
Lokalizacja: Lublin

Re: Wiktor Lampart

#51 Postautor: blajar » 2 września 2018, o 09:06

Sporo może zależeć od Dawida, tj. czy "puści" Wiktora czy będą jechać dalej razem. Kasa faktycznie nie dla wszystkich jest najważniejsza. W miarę świeży, lipcowy cytat z p. Trojanowskiego:

"- W Lublinie wszystko wygląda świetnie. To pokazuje, że dokonaliśmy dobrego wyboru. Mieliśmy oferty z Ekstraligi. Niektóre były bardzo kuszące, lepsze pod względem finansowym, ale pieniądze to nie wszystko. Wyszliśmy z założenia, że nie będziemy od razu rzucać się na Ekstraligę. Podobne podejście do tematu miał też Dawid. Uznaliśmy, że najpierw trzeba wszystko dobrze poukładać. Teraz wiemy, że to był słuszny kierunek - podkreśla Trojanowski.

Wiktor Lampart od dawna znajduje się na celowniku klubów z PGE Ekstraligi. Jego ostatnie występy skłoniły już niektórych do wykonania pierwszych ruchów. - Nie ukrywam, że są zapytania. Różni ludzie podpytują mnie, jakie mamy plany. Co odpowiadam? Zawsze to samo. Na razie takie rozmowy nie mają sensu. Skupiamy się na tym, co nas czeka w tej najbliższej przyszłości - podsumowuje Trojanowski." Za: SyFy.
"To ride with empty head" - jechać z "czystą głową", by Ł. Benz :lol:

Awatar użytkownika
$korzen$
Trener
Posty: 3581
Rejestracja: 6 lutego 2003, o 20:34
Lokalizacja: Lublin

Re: Wiktor Lampart

#52 Postautor: $korzen$ » 2 września 2018, o 12:23

Powiem to po raz tysieczny. Nie wyobrazam sobie tego zespolu, tego klubu bez Lambo i Wiktora. Uwazam, ze ogoromny procent kibicow i tych z grona zuzlozjebow jak i tych bardziej niedzielnych mysli tak samo. To sa nasze perelki, nie mozemy ich oddac. Zauwazylem, ze im jest tutaj w Lublinie bardzo dobrze, musimy im po prostu stworzyc warunki do dalszego rozwoju. Co ja powiem synowi jak sie mnie spyta "gdzie jest Lambert?" jestem przerazony na sama mysl. Nie!... to sie nie moze stac. Oni musza zostac w Lublinie. Musza. Ja na prawde nie pamietam, kiedy ostatnia komus tak kibicowalem jak tym dwom malolatom. Ogladanie ich jak i calego naszego zespolu w tym sezonie to dla mnie nieopisana przyjemnosc. Az czlowiek w myslach prosi "niech ten sen trwa jak najdluzej..."

Awatar użytkownika
MarFi
Posty: 20
Wiek: 40
Rejestracja: 3 maja 2018, o 22:56
Lokalizacja: Lublin

Re: Wiktor Lampart

#53 Postautor: MarFi » 2 września 2018, o 13:07

Jeżeli tylko awansujemy to nie ma innej opcji jak ich dalsza jazda dla Motoru. Gdzie im będzie lepiej? Ludzie ich tutaj pokochali i oni dobrze o tym wiedzą. Pieniędzy chyba też w kasie klubu nie brakuje? Na zdrowy rozsądek Lublin to najlepsze miejsce do dalszego rozwoju.
Liczy się tylko awans! w innym przypadku nikt chyba nie będzie zdziwiony jak opuszczą klub.

Awatar użytkownika
Rusek
Zawodowiec
Posty: 1261
Rejestracja: 5 września 2009, o 08:23

Re: Wiktor Lampart

#54 Postautor: Rusek » 2 września 2018, o 13:28

Jak awansujemy to jakoś jestem spokojny o pozostanie naszych młodych "liderów" :-). Lambert ma jak na jego młody wiek bardzo rozsądne myślenie, a Wiktorem ma kto dobrze pokierować.

Awatar użytkownika
InDorka
Zawodowiec
Posty: 1134
Rejestracja: 25 kwietnia 2004, o 11:26
Lokalizacja: Lublin

Re: Wiktor Lampart

#55 Postautor: InDorka » 2 września 2018, o 13:40

Cz@rek pisze:PS: Tak już jest na naszym forum że po porażkach jest mnóstwo wpisów a po zwycięstwach jak na lekarstwo.


To nie jest zachowanie charakterystyczne tylko dla naszego forum. Tak jest w życiu i mnie to nawet specjalnie nie dziwi.
Po wygranym meczu kilka osób napisze co im się szczególnie podobało i reszta forum z tymi opiniami się zgadza. Nie wymyślą nic nowego, a po co się powtarzać.
Natomiast przegrana to jest pole do popisu dla wszystkich. Każdy z osobna ma własny pomysł jak można było nie dopuścić do przegranej, jakie zrobić zmiany i kiedy, jaki to nieobiektywny był sędzia, jak źle był polewamy tor itp. I tak dyskusja się rozkręca, a strony przewijają.
~~~~~~~~
"Na pewno" pisze się naprawdę osobno, a "naprawdę" pisze się na pewno razem.
~~~~~~~~

Awatar użytkownika
Hayden
Trener
Posty: 2073
Wiek: 31
Rejestracja: 13 maja 2009, o 22:03

Re: Wiktor Lampart

#56 Postautor: Hayden » 2 września 2018, o 14:00

Czy aby napewno? Tegoroczne wątki meczowe w kolejności po ilości odpowiedzi:
1. Zwycięstwo w Gdańsku (333)
2. Zwycięstwo w Rybniku (284)
3. Zwycięstwo z Gnieznem (259)
4. Zwycięstwo z Rybnikiem (244)
5. Remis z Orłem (225)
6. Zwycięstwo w Dyneburgu - runda zasadnicza (225)
7. Zwycięstwo z Krakowem (177)
8. Porażka w Gnieźnie (177)
9. Porażka z Gdańskiem (149)
10. Zwycięstwo w Dyneburgu - PO (136)
11. Zwycięstwo w Krakowie (135)
12. Zwycięstwo z Dyneburgiem - runda zasadnicza (100)
13. Zwycięstwo w Pile (94)
14. Porażka w Łodzi (64)
15. Zwycięstwo z Piłą (58)

Ale nudna ta niedziela, dawać już ten mecz Gniezno-Rybnik :D
Motor mocny

Awatar użytkownika
InDorka
Zawodowiec
Posty: 1134
Rejestracja: 25 kwietnia 2004, o 11:26
Lokalizacja: Lublin

Re: Wiktor Lampart

#57 Postautor: InDorka » 2 września 2018, o 14:08

Wykonałeś tak na cito kawał dobrej roboty :-P i chyba przekonałeś mnie.
Przy czym najwięcej zostało napisane po najmniej spodziewanych zwycięstwach z najtrudniejszymi przeciwnikami.
Wydawało mi się, że kieruję się logiką, a nie statystyką. Inna sprawa czy dyskusje po meczach wygranych ograniczały się do pochwał czy to już były kombinacje dotyczące następnych spotkań.
Ale to w końcu nieważne, grunt że forum żyje i są ciekawe dyskusje.
~~~~~~~~
"Na pewno" pisze się naprawdę osobno, a "naprawdę" pisze się na pewno razem.
~~~~~~~~

mechanizator
Junior
Posty: 424
Rejestracja: 9 sierpnia 2010, o 20:08

Re: Wiktor Lampart

#58 Postautor: mechanizator » 15 września 2018, o 22:01

Trzymając kciuki za zdrowie AJ pragnę pogratulować wicemistrzowi Europy juniorów. Wiktor jest wielki. Serdeczne gratulację !!

dobek
Senior
Posty: 559
Rejestracja: 17 stycznia 2009, o 16:09

Re: Wiktor Lampart

#59 Postautor: dobek » 15 września 2018, o 22:14

Gratulacje!!!

blajar
Trener
Posty: 2563
Rejestracja: 5 października 2017, o 16:01
Lokalizacja: Lublin

Re: Wiktor Lampart

#60 Postautor: blajar » 15 września 2018, o 22:16

Wielkie gratulacje Wiktor! Ależ blisko złota było! :)
"To ride with empty head" - jechać z "czystą głową", by Ł. Benz :lol:

Awatar użytkownika
MIERZWIN
Senior
Posty: 642
Wiek: 44
Rejestracja: 21 marca 2007, o 11:34
Lokalizacja: Lublin

Re: Wiktor Lampart

#61 Postautor: MIERZWIN » 25 lutego 2019, o 16:44

https://m.sportowefakty.wp.pl/zuzel/806923/kolejna-dziwna-zagrywka-nawrockiego-wyszla-na-jaw-wymyslil-glupi-powod-i-nie-wpu

Jasna deklaracja Wiktorka, co do klasy rozgrywkowej 2020:
"W przyszłości nie wykluczam ponownego reprezentowania Stali. Żeby była jasność, na pewno nie na pierwszym i drugim froncie. Moje miejsce jest teraz w PGE Ekstralidze i chciałbym zagrzać tam jak najdłużej"
od 1988 tylko SPEEDWAY

hugo69
Posty: 22
Rejestracja: 10 kwietnia 2018, o 20:35

Re: Wiktor Lampart

#62 Postautor: hugo69 » 2 kwietnia 2019, o 17:25

"W. Lampart znakomitym atakiem po zewnętrznej części toru minął Drabika. Ten próbował się odgryźć, ale nie dał rady. Defekt Polisa na końcu stawki już na pierwszym łuku "

Barti10
Posty: 49
Rejestracja: 2 listopada 2018, o 20:00

Re: Wiktor Lampart

#63 Postautor: Barti10 » 2 kwietnia 2019, o 17:30

Poczekajmy do końca zawodów, z jakimiś komentarzami co do jego występu ;) teraz 3 wcześniej 0
ML

samba
Senior
Posty: 565
Rejestracja: 25 września 2018, o 12:16

Re: Wiktor Lampart

#64 Postautor: samba » 2 kwietnia 2019, o 17:34

Wiktor jest mlody i wiadomo ze bedzie mial wahania formy i przeplatal lepsze biegi gorszymi. Najbardziej cieszy ze jest w stanie objechac takiego Drabika na dystansie

Barti10
Posty: 49
Rejestracja: 2 listopada 2018, o 20:00

Re: Wiktor Lampart

#65 Postautor: Barti10 » 2 kwietnia 2019, o 17:41

Umiejętności na pewno ma , nikt przypadkowy w reprezentacji Polski nie jeździ. Ważne żeby trafił z silnikami i cieszył się jazda i powinno być dobrze
ML

Awatar użytkownika
ravajas
Trener
Posty: 4018
Rejestracja: 16 listopada 2003, o 16:11
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Wiktor Lampart

#66 Postautor: ravajas » 31 sierpnia 2019, o 19:57

Nie chciało się być IMPJ-em to się zostało IMEJ-em ;)
Gratulacje :)

KrzyczącyK1b1c
Zawodowiec
Posty: 1453
Rejestracja: 22 października 2019, o 17:11

Re: Wiktor Lampart

#67 Postautor: KrzyczącyK1b1c » 25 czerwca 2020, o 13:19

Wiktorek nominowany do turnieju o IMŚJ. Chciałoby się kibicować naszemu, jak w każdym turnieju, ale...nie wiem czy dla WL sukces tego typu będzie dobry. Może to nieco kontrowersyjne co powiem, ale patrząc na to, jak teraz się wypowiada, wtedy chłopak by mógł zupełnie odlecieć, w razie gdyby miał dzień konia i zdobył ten tytuł MŚJ.

Awatar użytkownika
Kargolo
Trener
Posty: 4414
Rejestracja: 26 sierpnia 2011, o 10:55

Re: Wiktor Lampart

#68 Postautor: Kargolo » 25 czerwca 2020, o 13:45

KrzyczącyK1b1c pisze:Wiktorek nominowany do turnieju o IMŚJ. Chciałoby się kibicować naszemu, jak w każdym turnieju, ale...nie wiem czy dla WL sukces tego typu będzie dobry. Może to nieco kontrowersyjne co powiem, ale patrząc na to, jak teraz się wypowiada, wtedy chłopak by mógł zupełnie odlecieć, w razie gdyby miał dzień konia i zdobył ten tytuł MŚJ.

Czasem warto nie pisać nic, żeby nie wyjść na kretyna :P

KrzyczącyK1b1c
Zawodowiec
Posty: 1453
Rejestracja: 22 października 2019, o 17:11

Re: Wiktor Lampart

#69 Postautor: KrzyczącyK1b1c » 25 czerwca 2020, o 14:14

Kargolo pisze:
KrzyczącyK1b1c pisze:Wiktorek nominowany do turnieju o IMŚJ. Chciałoby się kibicować naszemu, jak w każdym turnieju, ale...nie wiem czy dla WL sukces tego typu będzie dobry. Może to nieco kontrowersyjne co powiem, ale patrząc na to, jak teraz się wypowiada, wtedy chłopak by mógł zupełnie odlecieć, w razie gdyby miał dzień konia i zdobył ten tytuł MŚJ.

Czasem warto nie pisać nic, żeby nie wyjść na kretyna :P

Wolałbym bardziej merytoryczną odpowiedź, ale ok. :)

Awatar użytkownika
Kargolo
Trener
Posty: 4414
Rejestracja: 26 sierpnia 2011, o 10:55

Re: Wiktor Lampart

#70 Postautor: Kargolo » 25 czerwca 2020, o 14:33

Myślałem, że zawsze jeździ się o zwycięstwo i kibicuje się "swoim".
Ale od dzisiaj już wiem, że lepiej żeby "nasi" za bardzo nie wygrywali, bo jeszcze im sodówka odbije :)

KrzyczącyK1b1c
Zawodowiec
Posty: 1453
Rejestracja: 22 października 2019, o 17:11

Re: Wiktor Lampart

#71 Postautor: KrzyczącyK1b1c » 25 czerwca 2020, o 14:37

Kargolo pisze:Myślałem, że zawsze jeździ się o zwycięstwo i kibicuje się "swoim".
Ale od dzisiaj już wiem, że lepiej żeby "nasi" za bardzo nie wygrywali, bo jeszcze im sodówka odbije :)

Może nie doprecyzowałem. Nie wszyscy są gotowi na sukces. Wiktor ma wielki potencjał, ale chociażby swoim wywiadem w "PS" pokazał, że nie jest jeszcze dojrzałym człowiekiem. Zbyt szybki sukces często ma destrukcyjny wpływ na dalszy rozwój. Wiktor ma jeszcze przed sobą dwie kolejne edycje IMŚJ. Mam wrażenie, że dla jego rozwoju lepiej by było by wygrał kolejne edycje. Teraz mam wrażenie, że jest odrobinę za wcześnie. Sorry, ale jeśli 19-latek publicznie mówi, że dziś by nie podpisał obniżki, a jeszcze de facto nic nie osiągnął wielkiego i ma wielkie wahania formy w odróżnieniu od innych kolegów na juniorce, to jednak jest pewna lampka ostrzegawcza. Chyba lepiej, żeby sukces przyszedł w odpowiednim momencie?

Awatar użytkownika
Kargolo
Trener
Posty: 4414
Rejestracja: 26 sierpnia 2011, o 10:55

Re: Wiktor Lampart

#72 Postautor: Kargolo » 25 czerwca 2020, o 14:43

Mam zupełnie inne zdanie na ten temat. Może lata uprawiania wyczynowo sportu nieco zaburzają mój pogląd, nie wiem.
Uważam, że zawsze trzeba walczyć o jak najlepszy wynik i każdy moment jest dobry na osiągnięcie sukcesu.
Inna kwestia, że każdy sport ma to do siebie, że jeden moment, jedna kontuzja może sprawić, że tego sukcesu już nigdy nie będzie - vide Darcy Ward.

KrzyczącyK1b1c
Zawodowiec
Posty: 1453
Rejestracja: 22 października 2019, o 17:11

Re: Wiktor Lampart

#73 Postautor: KrzyczącyK1b1c » 25 czerwca 2020, o 14:45

Kargolo pisze:Mam zupełnie inne zdanie na ten temat. Może lata uprawiania wyczynowo sportu nieco zaburzają mój pogląd, nie wiem.
Uważam, że zawsze trzeba walczyć o jak najlepszy wynik i każdy moment jest dobry na osiągnięcie sukcesu.
Inna kwestia, że każdy sport ma to do siebie, że jeden moment, jedna kontuzja może sprawić, że tego sukcesu już nigdy nie będzie - vide Darcy Ward.

Jasne, ale tu już mówisz o kwestii zawodnika. Tak, niech jak najbardziej walczy, niech daje z siebie wszystko. Ja się tylko martwię, czy to nie wzbudzi poczucia jeszcze większej wielkości Wiktora. Na razie sezon ma dość przeciętny, popełnia stare błędy. Mam nadzieję, że to będzie dla niego dobry kopniak do rozwoju sportowego i psychicznego.

Awatar użytkownika
Kargolo
Trener
Posty: 4414
Rejestracja: 26 sierpnia 2011, o 10:55

Re: Wiktor Lampart

#74 Postautor: Kargolo » 25 czerwca 2020, o 15:01

A ja mam nadzieję, że zdobędzie IMŚJ, MIMP, Srebrny Kask i wszystkie tytuły jakie są w jego zasięgu reprezentując Polskę i Motor Lublin.
That's All Folks :)

Awatar użytkownika
tezetomaniak
Trener
Posty: 4466
Rejestracja: 12 lipca 2007, o 21:37

Re: Wiktor Lampart

#75 Postautor: tezetomaniak » 25 czerwca 2020, o 15:03

KrzyczącyK1b1c, a co Ty sie tak martwisz o Lamparta. Jak mu sodówa odbije, to jego sprawa. Od tego ma najbliższe otoczenie, żeby go prostowali.