Motor Lublin w sezonie 2018

żużel w Lublinie
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
_piotrusss
Kadrowicz
Posty: 1655
Rejestracja: 15 stycznia 2004, o 20:11
Lokalizacja: Lublin

Motor Lublin w sezonie 2018

#1876 Postautor: _piotrusss » 22 listopada 2017, o 18:51

„Ratusz chce dokapitalizować @MotorLublinSA kwotą 2 mln, ale jeśli piłkarze awansują do 2.ligi wówczas wystąpi do radnych o dodatkowe środki”
@nowacki_7

Trzeba za wszelką cenę założyć spółkę i wciągnąć w to miasto. Żyła złota! My awansowaliśmy i dostaniemy pewnie mniej niż rok temu :D
Zrobił wilk elektrownię, lecz by prąd uzyskać
Spalał w niej cały węgiel z kopalni od liska.
Kopalnia z elektrowni cały prąd zżerała,
Stąd brak światła i węgla. Ale system działa!
Andrzej Waligórski

Awatar użytkownika
$korzen$
Trener
Posty: 3581
Rejestracja: 6 lutego 2003, o 20:34
Lokalizacja: Lublin

Re: Motor Lublin w sezonie 2018

#1877 Postautor: $korzen$ » 23 listopada 2017, o 10:11

Na ostatniej radzie miasta, kiedy to klub otrzymal 200tys. zl dodatkowej dotacji bylo nas moze z 10 gora 15 osob. Mimo tego, ze na forum sam apelowalem o przyjscie do ratusza. Motorowcow bylo by pewnie ze 300 osob. Po co zatem maja dawac dwie banki, skoro moga dac jedna a o wiecej upomni sie zaledwie garstka zuzlozjebow? Nawet jak atakowalem Zukowi profil, to podlaczyly sie moze ze 2 osoby. Jak zobaczylem ilosc kibicow w ratuszu, to mi rece opadly. Teraz tez wielkiego poruszenia nie widze, mimo tego, ze byl awans, bylo zwyciestwo w budzecie obywatelskim a miasto daje tyle samo lub mniej co na II lige. To jest tak samo jak z podwyzka w robocie, jak sie nie upomnisz, to jej za szybko nie dostaniesz. Ale po co ja wlasciwie mecze klawiature? Jak przyjdzie co do czego to bedziecie miesiac debatowac dlaczego Miesiac ****owo startuje, ale jak przyjdzie powalczyc o kase dla klubu, to nagle sie wszyscy wyloguja i kazdego zlapie grypa.

Awatar użytkownika
_piotrusss
Kadrowicz
Posty: 1655
Rejestracja: 15 stycznia 2004, o 20:11
Lokalizacja: Lublin

Re: Motor Lublin w sezonie 2018

#1878 Postautor: _piotrusss » 23 listopada 2017, o 11:08

„Radny Leszek Daniewski uważa, że środki na lubelski żużel są niewystarczające i proponuje, żeby Klub Motorowy Cross, do którego należy drużyna Speed Car Motoru, wesprzeć dodatkowo kwotą 1,5 mln zł. – Pieniądze należy przeznaczyć z rezerwy ogólnej, zwracając uwagę, jak duże jest zainteresowanie tą dyscypliną w Lublinie – przekonuje Daniewski. „

Czytaj więcej: http://www.kurierlubelski.pl/sport/a/lu ... ,12700286/
Zrobił wilk elektrownię, lecz by prąd uzyskać
Spalał w niej cały węgiel z kopalni od liska.
Kopalnia z elektrowni cały prąd zżerała,
Stąd brak światła i węgla. Ale system działa!
Andrzej Waligórski

mechanizator
Junior
Posty: 425
Rejestracja: 9 sierpnia 2010, o 20:08

Re: Motor Lublin w sezonie 2018

#1879 Postautor: mechanizator » 23 listopada 2017, o 12:47

Trochę ratusz nas dyma. Piłkarki 2,75 mln kopacze 2 mln. My do podziału z lekkoatletyka 2 z czego okaże się ze niecały mln dostaniemy. Jak awansowaliśmy wielu polityków się promowało robiło sobie zdjęcia uczestniczyło w fecie. Jak przychodzi co do czego to sport, który ma frekwencje największa w tym mieście dostaje ochłapy.
Niedługo są wybory i wtedy my wypniemy na nich 4 litery

Awatar użytkownika
$korzen$
Trener
Posty: 3581
Rejestracja: 6 lutego 2003, o 20:34
Lokalizacja: Lublin

Re: Motor Lublin w sezonie 2018

#1880 Postautor: $korzen$ » 23 listopada 2017, o 12:53

No dyma, bo z moich informacji wynika, ze w slownych zapowiedziach poraz kolejny byla mowa o kwocie duzo wiekszej niz banka. Zobaczymy co Prezydent zrobi z propozycja dodatkowej 1,5 banki dla nas. 2,5 banki, nie oszukujmy sie, to juz bardzo solidne wsparcie i wtedy nie milibysmy prawa na nic narzekac. Biorac pod uwage wynik sportowy, wynik BO a takze wsparcie SPR i pseudo-pilkarzy uwazam, ze kwota z dwojka z przodu nalezy nam sie jak psu buda.

Awatar użytkownika
istred
Trener
Posty: 7231
Rejestracja: 27 stycznia 2004, o 20:38
Lokalizacja: Lublin

Re: Motor Lublin w sezonie 2018

#1881 Postautor: istred » 23 listopada 2017, o 13:01

Posiada ktoś informacje jakie kwoty na żużel przekazują inne miasta?

Awatar użytkownika
$korzen$
Trener
Posty: 3581
Rejestracja: 6 lutego 2003, o 20:34
Lokalizacja: Lublin

Re: Motor Lublin w sezonie 2018

#1882 Postautor: $korzen$ » 23 listopada 2017, o 14:19

Istred, ale co znowu chcesz udowadniac? Mnie osobiscie srednio interesuje ile dostaja w Rybniku czy Pile. Mnie interesuje fakt taki, ze pseudo-kopacze, ktorzy od 4 lat nie potrafia awansowac i przegrywaja spotkania z Podkarpackimi wsiami i ktorzy mimo nowiutkiego stadionu nie maja nawet polowy naszef frekwencji dostaja 2,5 banki a SPR na ktory chodzi moze 1/8 zuzlowej publiki dostaje 2,75mln. Koniec kropka, nie ma o czym dyskutowac. Na zuzel chodzi 10-12 tys ludzi, klub dziala profejsonalnie (w koncu), awansowalismy w rok i stadion zuzlowy zajal drugie miejsce w BO. Nie ma zadnych logicznych przeslanek, zeby klub zuzlowy dostawal mniej niz w/w dwa podmioty. Jak dostaniemy mniej, to znowu zostaniemy jawnie obszczani przez radnych. Nie interesuje mnie ile dostaja w Pile, mnie interesuje to, ze jestesmy skrajnie niesprawidliwie traktowani przez nasz ratusz i nasze wladze miasta. Po co mam zagladac Pile do portfela? mieszkasz w Lublinie, patrz na tutejsze realia.

W takiej Pile dostali 500 tys, czyli co, jaramy sie tym milionem jednoczesnie bagatelizujac fakt, ze pseudo-kopacze dostaja ponad 2 banki a w razie awansu dostana pewnie drugie tyle? Przyjmujecie z akceptacja wszystko co daje miasto, bez wzgledu na to czy to ochlapy czy nie a pozniej placzecie, ze nie mamy e-ligi nascie lat a taki Hancock dostaje bolu glowy jak dzwoni do niego Nawrocki. Albo rybki albo akwarium.

Awatar użytkownika
istred
Trener
Posty: 7231
Rejestracja: 27 stycznia 2004, o 20:38
Lokalizacja: Lublin

Re: Motor Lublin w sezonie 2018

#1883 Postautor: istred » 23 listopada 2017, o 14:33

Istred, ale co znowu chcesz udowadniac?
Nic.
Mnie osobiscie srednio interesuje ile dostaja w Rybniku czy Pile.
A mnie interesuje. Dlatego zadałem pytanie.
Jak dostaniemy mniej, to znowu zostaniemy jawnie obszczani przez radnych
Piszesz publicznie, więc postaraj się kontrolować to co piszesz. Jadłem akurat...

Awatar użytkownika
Kargolo
Trener
Posty: 4461
Rejestracja: 26 sierpnia 2011, o 10:55

Re: Motor Lublin w sezonie 2018

#1884 Postautor: Kargolo » 23 listopada 2017, o 15:10

2 mln do podziału dla pozostałych podmiotów oprócz Monteksu i Motoru oznacza chyba, że musimy się podzielić nie tylko z MP w lekkiej, ale i ze Startem oraz AZS UMCS (kosz kobiet). Biorąc pod uwagę rozmiar i wagę imprezy lekkoatletycznej może się okazać, że na żużel zostanie z 0,5 mln :P

Czarek
Trener
Posty: 5269
Rejestracja: 16 marca 2004, o 10:50

Re: Motor Lublin w sezonie 2018

#1885 Postautor: Czarek » 23 listopada 2017, o 17:57

G...o dostaniemy i ratusz będzie miał rację, bo kibic żużla w Lublinie to głównie zakompleksiony palant, który przyjmuje ze zrozumieniem, że Urząd Miasta pakuje miliony w piłkarki ręczne, na które prawie nikt nie chodzi. Przepłacona ekipa w pustym globusie ssie kasę frajerów, którym wydaje się, że jej "sukcesy" elektryzują Polskę. Tymczasem lubelska frekwencja i sukcesy organizacyjne żużlowego Klubu narobiły więcej medialnego zamieszania w Polsce niż cały ten SPR czy MKS w ciągu wszystkich lat swojego istnienia.
Zorganizujmy się i idźmy pod ratusz z hasłem: Lublin i żużel to jedna paka - NIE dla zbędnego tu szczypiorniaka :) Kasa jest tylko trzeba ją wyrwać bezczelnym cwaniakom.
Dyktator forum: Czarek ban na tydzień, reszta ostrzeżenia.

mechanizator
Junior
Posty: 425
Rejestracja: 9 sierpnia 2010, o 20:08

Re: Motor Lublin w sezonie 2018

#1886 Postautor: mechanizator » 23 listopada 2017, o 20:15

Prawdę głosicie Panowie i nóż sie w kieszeni otwiera jak czytamy ze jedni i drudzy dostają ponad 2 duze bańki a my jesteśmy dymani. Jedyne sensowne wytłumaczenie jest ze zarówno kopacze jak i szczypiornistki sa spolkami a miasto akcjonariuszem i pompuje kase bo ja by nie bylo za nich odpowiada. Myślę ze jak by nasz zuzelek założył spółkę i miasto bylo akcjonariuszem byśmy dostawali duzo więcej. A tak ochlapy aby tylko nam gęby zamknąć i ani sie tym nie najemy ani nie pozygamy. Ot smutna rzeczywistość

Czarek
Trener
Posty: 5269
Rejestracja: 16 marca 2004, o 10:50

Re: Motor Lublin w sezonie 2018

#1887 Postautor: Czarek » 23 listopada 2017, o 21:04

mechanizator pisze:Prawdę głosicie Panowie i nóż sie w kieszeni otwiera jak czytamy ze jedni i drudzy dostają ponad 2 duze bańki a my jesteśmy dymani. Jedyne sensowne wytłumaczenie jest ze zarówno kopacze jak i szczypiornistki sa spolkami a miasto akcjonariuszem i pompuje kase bo ja by nie bylo za nich odpowiada. Myślę ze jak by nasz zuzelek założył spółkę i miasto bylo akcjonariuszem byśmy dostawali duzo więcej. A tak ochlapy aby tylko nam gęby zamknąć i ani sie tym nie najemy ani nie pozygamy. Ot smutna rzeczywistość


Kopacze maja 4 tys. na czwartej lidze i perspektywę 8 tys. kibiców na lidze trzeciej, bo są tam dobre nazwy klubów. Zainteresowanie piłką w Lublinie jest, a szczypiorniak ma jedno wielkie NIC mimo pierwszej ligi i medali. To jest dopiero skandal i dymanie lubelskiego podatnika.
Dyktator forum: Czarek ban na tydzień, reszta ostrzeżenia.

Awatar użytkownika
Hayden
Trener
Posty: 2089
Wiek: 31
Rejestracja: 13 maja 2009, o 22:03

Re: Motor Lublin w sezonie 2018

#1888 Postautor: Hayden » 23 listopada 2017, o 22:22

Średnia frekwencja na tych łamagach-amatorach na Arenie to 3000 a na Montexie niecałe 2000 (w zeszłym sezonie wg ich strony)
Motor mocny

Awatar użytkownika
kibicLBN
Trener
Posty: 6376
Rejestracja: 23 lipca 2009, o 21:47

Re: Motor Lublin w sezonie 2018

#1889 Postautor: kibicLBN » 23 listopada 2017, o 22:41

Czarek pisze:Kopacze maja 4 tys. na czwartej lidze i perspektywę 8 tys. kibiców na lidze trzeciej, bo są tam dobre nazwy klubów. Zainteresowanie piłką w Lublinie jest, a szczypiorniak ma jedno wielkie NIC mimo pierwszej ligi i medali. To jest dopiero skandal i dymanie lubelskiego podatnika.

Tak przecież Kosmos Nowotaniec to jakby ,,Galacticos"
Nie ma ludzi niezastąpionych, ale są ludzie niepowtarzalni.

Awatar użytkownika
Gelo
Leszek Demski
Posty: 13270
Rejestracja: 23 września 2002, o 12:11
Lokalizacja: Lublin

Re: Motor Lublin w sezonie 2018

#1890 Postautor: Gelo » 23 listopada 2017, o 23:25

Cosmos :) oraz Wólczanka Wólka Pełkińska. Oba teamy to pogromcy władców wschodu. A realnie oceniając to perspektywę 8 tysięcy na meczach 3 ligi traktuję jako science fiction. W historii Areny tylko na inaugurację stadionu z Lublinianką i chyba baraż z Olimpią była zadowalająca frekwencja. Więc te 8 tysięcy wlożyłbym między bajki. Nie będzie chodziło więcej ludzi jak teraz. Dopiero w Ekstraklasie pójdą ludzie- z czystej ciekawości na Legię Lecha Wisłę
Ostatnio zmieniony 23 listopada 2017, o 23:35 przez Gelo, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Kargolo
Trener
Posty: 4461
Rejestracja: 26 sierpnia 2011, o 10:55

Re: Motor Lublin w sezonie 2018

#1891 Postautor: Kargolo » 23 listopada 2017, o 23:35

kibicLBN pisze:
Czarek pisze:Kopacze maja 4 tys. na czwartej lidze i perspektywę 8 tys. kibiców na lidze trzeciej, bo są tam dobre nazwy klubów. Zainteresowanie piłką w Lublinie jest, a szczypiorniak ma jedno wielkie NIC mimo pierwszej ligi i medali. To jest dopiero skandal i dymanie lubelskiego podatnika.

Tak przecież Kosmos Nowotaniec to jakby ,,Galacticos"

W tej całej 2 lidze będą to już ŁKS, Radomiak, Warta Poznań, Olimpia Elbląg, Siarka Tarnobrzeg, Stal Stalowa Wola, Garbarnia Kraków, GKS Bełchatów, być może Widzew. Nie będzie już Nowotańców, Wólek Pełkińskich, Spartakusa Daleszyce czy Wiślan Jaśkowice. I poziom tej ligi nie jest zbyt istotny. Ważne, że nazwy znajomo brzmią i janusze przyjdą. Jeśli teraz jest 4 tys., to w 2 lidze myślę, że 6-7 tys. w zasięgu skórokopów ;)

Czarek
Trener
Posty: 5269
Rejestracja: 16 marca 2004, o 10:50

Re: Motor Lublin w sezonie 2018

#1892 Postautor: Czarek » 24 listopada 2017, o 07:34

Hayden pisze:Średnia frekwencja na tych łamagach-amatorach na Arenie to 3000 a na Montexie niecałe 2000 (w zeszłym sezonie wg ich strony)


Zdjęcia z hali Globus mówią co innego. Tak czy owak piłka ręczna kobiet jest sportem niszowym, a piłka nożna mężczyzn najpopularniejszą dyscypliną w Polsce i skoro lublinianie tak licznie chodzą na czwartą ligę futbolu i generalnie bojkotują I ligę szczypiorniaka to dla operatora pieniędzy podatnika jest to jasny sygnał na kogo przeznaczyć dotację, a dla kibiców żużla w Lublinie ważny sygnał by wreszcie wziąć argumenty w swoje ręce i wyartykułować je pod ratuszem.

Kargolo pisze:W tej całej 2 lidze będą to już ŁKS, Radomiak, Warta Poznań, Olimpia Elbląg, Siarka Tarnobrzeg, Stal Stalowa Wola, Garbarnia Kraków, GKS Bełchatów, być może Widzew. Nie będzie już Nowotańców, Wólek Pełkińskich, Spartakusa Daleszyce czy Wiślan Jaśkowice. I poziom tej ligi nie jest zbyt istotny. Ważne, że nazwy znajomo brzmią i janusze przyjdą. Jeśli teraz jest 4 tys., to w 2 lidze myślę, że 6-7 tys. w zasięgu skórokopów ;)

Prawdopodobnie także Ruch Chorzów, Górnik Łęczna czy Elana Toruń.
PS. Wypowiedzi ignorantów o wsiach w II lidze pominę milczeniem.
Dyktator forum: Czarek ban na tydzień, reszta ostrzeżenia.

bartollo
Senior
Posty: 668
Rejestracja: 20 września 2017, o 23:36

Re: Motor Lublin w sezonie 2018

#1893 Postautor: bartollo » 24 listopada 2017, o 09:54

Ja nie rozumiem jak w takiej Lodzi, gdzie na zuzel chodzi 1.5 tys kibicow, buduja im nowy stadion, a w miescie gdzie srednia frekwencja na 3 lidze = 7 tys., trzeba wszystko wyszarpac, a o stadionie mozna marzyc.

Awatar użytkownika
luCas
Kadrowicz
Posty: 1602
Rejestracja: 26 stycznia 2004, o 19:52

Re: Motor Lublin w sezonie 2018

#1894 Postautor: luCas » 24 listopada 2017, o 10:15

Juz niedlugo bedziesz mial okazje, zeby zmienic (lub nie) opcje zajmujaca ratusz.
"Kto nie potępia - ten przyzwala" - Jan Karski

Awatar użytkownika
$korzen$
Trener
Posty: 3581
Rejestracja: 6 lutego 2003, o 20:34
Lokalizacja: Lublin

Re: Motor Lublin w sezonie 2018

#1895 Postautor: $korzen$ » 24 listopada 2017, o 10:36

Ale co to da? Kibice musza byc zjednoczeni i walczyc o swoje dla klubu. POtencjal ludzki mamy ogromny. Pokazalismy sile w BO i na stadionie a mimo to, politycy dalej sobie z nami pogrywaja, trudno im sie dziwic, skoro przychodzi nas do ratusza 15 osob a Motorowcow setki. Gdyby nas przyszlo 300 osob to pewnie dostalibysmy i 500 tys. Ale jak przychodzi co do czego, to 90% forumowiczow wciska przycisk wyloguj. Nikt nie mowi, ze mamy zakladac kominiarki i przeprowadzac zbrojny desant na ratusz, wystarczy obecnosc i rzeczowa dyskusja. Jak zobacza nas nawet te 150 osob, to sie 15 razy zastanawia, czy odmowic dotacji. Jakby nie bylo igraja z jakimis 10tys glosow, tylko trzeba im to uswiadomic co sam wielokrotnie dyskutujac z Prezydentem robilem. 2 banki naleza nam sie jak psu buda, zuzel ma najwieksza frekwencje w Lublinie a dla mnie frekwencja powinna byc podstawa przyznawania dotacji na kluby sportowe.

Czarek
Trener
Posty: 5269
Rejestracja: 16 marca 2004, o 10:50

Re: Motor Lublin w sezonie 2018

#1896 Postautor: Czarek » 24 listopada 2017, o 13:59

$korzen$ pisze:Ale co to da? Kibice musza byc zjednoczeni i walczyc o swoje dla klubu. POtencjal ludzki mamy ogromny. Pokazalismy sile w BO i na stadionie a mimo to, politycy dalej sobie z nami pogrywaja, trudno im sie dziwic, skoro przychodzi nas do ratusza 15 osob a Motorowcow setki. Gdyby nas przyszlo 300 osob to pewnie dostalibysmy i 500 tys. Ale jak przychodzi co do czego, to 90% forumowiczow wciska przycisk wyloguj. Nikt nie mowi, ze mamy zakladac kominiarki i przeprowadzac zbrojny desant na ratusz, wystarczy obecnosc i rzeczowa dyskusja. Jak zobacza nas nawet te 150 osob, to sie 15 razy zastanawia, czy odmowic dotacji. Jakby nie bylo igraja z jakimis 10tys glosow, tylko trzeba im to uswiadomic co sam wielokrotnie dyskutujac z Prezydentem robilem. 2 banki naleza nam sie jak psu buda, zuzel ma najwieksza frekwencje w Lublinie a dla mnie frekwencja powinna byc podstawa przyznawania dotacji na kluby sportowe.


Po pierwsze mobilizacja: skoro może nas być ponad 1000 na meczu w Rzeszowie to nie mówcie mi, że nie może nas być 300 pod ratuszem w Lublinie. Po drugie: za dużo wśród nas frajerów, którzy ciągle tłumaczą sobie, że żużel jest sportem niszowym, że za mało wychowuje młodzieży, że nie ma go na olimpiadzie (sic!) itp. sztampy. Jesteśmy liderem frekwencji, profesjonalizmu i organizacji. Z tymi argumentami mamy prawo oczekiwać więcej.
Dyktator forum: Czarek ban na tydzień, reszta ostrzeżenia.

Awatar użytkownika
Speedway
Trener
Posty: 2525
Rejestracja: 23 września 2005, o 23:14
Lokalizacja: Łęczna

Re: Motor Lublin w sezonie 2018

#1897 Postautor: Speedway » 26 listopada 2017, o 04:20

Redaktor Ostaf kontynuuje na syfach swoje hymny ku czci Ireneusza N., tym razem przekonujac ludzi jakie to kokosy przyniesie Rzeszowianom trzyletni kontrakt 50-latka z Kalifornii (tak, w ostatnim roku kontraktu stuknie mu półwiecze). Mnie zaciekawil tylko jeden cytat:
I chciałbym oświadczyć, że byłem pierwszym przedstawicielem niższej ligi, który złożył Gregowi ofertę. Motor włączył się później, oferował potężne pieniądze za rok jazdy, ale mistrz zdecydował się na trzyletni plan Stali - komentuje Nawrocki.


Wiem, ze jest na tym forum sporo osob, ktore maja bol dupy, ze nas Stal przelicytowala w walce o Jankesa, ale ja osobiscie sie ciesze z takiego finalu. Dotychczas sklad budowany byl w miare madrze i pompowanie sie z pieniedzy na Kalifornijczyka zaburzyloby mi ten obraz. Argumenty niektorych z Was o tlumach lublinian walacych caly rok na stadion za jego nazwiskiem mozna miedzy bajki wlozyc. Liczy sie tylko wynik druzyny, niezaleznie kto za niego odpowiada.

Jonsson to tez mocne nazwisko, ale musi sie jeszcze obronic postawa na torze, Mam uzsadnione obawy ze powtorzy sie historia B.Pedersena, tylko tym razem w wydaniu pierwszoligowym. Pewnie jakiś Michelsen bylby sporo tanszy, a sportowo gwarantowalby podobny poziom.
Obrazek

Awatar użytkownika
Gelo
Leszek Demski
Posty: 13270
Rejestracja: 23 września 2002, o 12:11
Lokalizacja: Lublin

Re: Motor Lublin w sezonie 2018

#1898 Postautor: Gelo » 26 listopada 2017, o 09:26

Z większością bym się zgodził. Dodatkowo nikt nie wie w jakiej formie będzie Greg i ile meczów odjedzie. Mam tylko wątpliwości co do porównania Jonssona z Michelsenem. Nie wiemy jak będzie. Michelsen dobrą średnią natłukł na słabeuszach 1 ligi. Jonsson pojechał słaby sezon ale turniej w Częstochowie czy 5 miejsce w Sec pokazują że to ciągle zawodnik powiedzmy z czołowej piętnastki świata. Do tego wszystkiego - wystarczy w naszym składzie zamienić nazwisko Jonsson na Michelsen i już widzę te 60 kolejnych stron na forum lamentów jaki kiepski sklad zmontowaliśmy

piotr76
Senior
Posty: 714
Rejestracja: 30 marca 2006, o 09:11
Lokalizacja: Lublin/Wa-wa
Kontakt:

Re: Motor Lublin w sezonie 2018

#1899 Postautor: piotr76 » 26 listopada 2017, o 21:01

Dajcie juz spokój ...te dywagacje już nie mają sensu jest AJ i tyle
trzeba tylko przypilnować żeby to był AJ z najlepszych lat i tyle
jeśli wrócą 'jaja" u AJ to jestem spokojny i będziemy mieli niezłe widowisko
w przyszłym sezonie ... oby ....
zamiast 500 + program Beryl +

L(o)katy
Szkółkowicz
Posty: 178
Rejestracja: 27 lipca 2005, o 21:39

Re: Motor Lublin w sezonie 2018

#1900 Postautor: L(o)katy » 26 listopada 2017, o 22:50

Gelo pisze:Z większością bym się zgodził. Dodatkowo nikt nie wie w jakiej formie będzie Greg i ile meczów odjedzie. Mam tylko wątpliwości co do porównania Jonssona z Michelsenem. Nie wiemy jak będzie. Michelsen dobrą średnią natłukł na słabeuszach 1 ligi. Jonsson pojechał słaby sezon ale turniej w Częstochowie czy 5 miejsce w Sec pokazują że to ciągle zawodnik powiedzmy z czołowej piętnastki świata. Do tego wszystkiego - wystarczy w naszym składzie zamienić nazwisko Jonsson na Michelsen i już widzę te 60 kolejnych stron na forum lamentów jaki kiepski sklad zmontowaliśmy


Jakiś czas temu pobawiłem się w wyliczenia średniej kilku zawodników Nice 1 Ligi, w tym i Mikkelsena, z pominięciem meczów z najsłabszymi w tamtym sezonie Polonią Bydgoszcz i Stalą Rzeszów. W przypadku Mikkelsena ta średnia spadła z 2,25 na jakieś 2,19, także sporo punktów przywiózł też na mocniejszych drużynach.
No i obejrzałem turniej o puchar prezydenta Częstochowy. Mikkelsen na tym turnieju nie wyglądał wcale gorzej od AJ'a, śmigał pod płotem aż miło było patrzeć.
Nie wiem który z nich będzie lepiej jeździł w przyszłym sezonie, ale zarówno AJ jak i Mikkelsen jechali o jakieś 2 klasy lepiej od obecnej tam czołówki 1 ligi (Czaja, Jamróg, Gomólski, czy Mat. Szczepaniak) - co powinno nas cieszyć ..
Obrazek