Motor Lublin w sezonie 2018

żużel w Lublinie
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
lombard
Senior
Posty: 795
Rejestracja: 21 kwietnia 2011, o 15:44

Re: Motor Lublin w sezonie 2018

#276 Postautor: lombard » 13 października 2017, o 09:00

Dobrze prawisz ale mam nieco inne zdanie. Bjarne Pedersen kiedy zawalił to zawalił ale swoją robotę zrobił i nie mówię tu o punktach. To inni jak np. Łełek mieli się do kogo podciągać, a nawet mieć satysfakcję bycia lepszym. To nazwisko zadziałało marketingowo na kibiców i takich rekordów jak w tym sezonie w Lublinie nie było (pomijając oczywiście turnieje Polska- reszta świata gdzie jechała plejada gwiazd). :idea:
A to, że awans wywalczyła drużyna a nie sam Pedersen to chyba dobrze, bo teraz mamy na kim budować podwaliny nowego składu.
Powiem brutalnie: murzyn zrobił swoje, murzyn może odejść. Potrzeba kolejnego murzyna. :lol:
A co do efektu Staszka Burzy to wcale nie jestem zdziwiony. Tak samo nie będę zdziwiony jak ludzie będą szli "na Karola Barana" o ile go zakontraktujemy. Te sympatie są zupełnie zrozumiałe. Dorzucę jeszcze drewienko do ognia: znam kibiców którzy byli zawiedzeni, że w barażu z Gnieznem u nas nie jedzie Smoliński. Jego wsparcie nas w meczu w Ostrowie kiedy dzień wcześniej miał poważne zawody w Rosji, start na pożyczonych motocyklach i walka na torze co było widać, zrobiły mu dobry pijar. Osobiście o ile dojedzie jestem bardzo ciekawy jego występu w SEC no i planów na 2018.

jerry78
Trener
Posty: 4535
Rejestracja: 16 czerwca 2007, o 20:18
Lokalizacja: Lublin

Re: Motor Lublin w sezonie 2018

#277 Postautor: jerry78 » 13 października 2017, o 09:03

No to może i jak się pobawię w nazwiska, chociaż starałem się tego unikać, ale co tam :)
Od razu mówię, że nie ma się co tym sugerować. Na razie jest tak wszystko w powijakach, że nic nie wiadomo.

Zakładam 6 lub 7 seniorów

- Vacat mocny lub średnio mocny obco
- Vacat niezły Polak
- Lambert
- Jeleniewski
- Miesiąc
- Baran
- jako 7 może jakaś głębsza rezerwa z potencjałem na I skład typu Morris, Czugunow,

Vacat obco (od najmniej realnych): Lindgren, Holder, Lebiedev, Kildemand, Jonsson, Thorssell, Thomsen, Sundstroem, Cook, Hougaard, Ljung, Masters, Michelsen

Vacat Polak (losowa kolejność): Jędrzejak, Musielak, Okoniewski, Szczepaniak, Kościuch, Czaja, Grajczonek, Lampart, Miśkowiak

i liczę na dobry zestaw juniorów (zakładam jednak, że pakiety są nie dla nas)
- Bober
- Trofimow
- Peroń
- Kuromonow
- Flis

Awatar użytkownika
Torsen
Trener
Posty: 4268
Rejestracja: 14 października 2005, o 16:24
Lokalizacja: Lublin

Re: Motor Lublin w sezonie 2018

#278 Postautor: Torsen » 13 października 2017, o 09:35

Nawiasem mówiąc, drużyna, która jechała baraż, ma ledwo 3 tygodnie na zorganizowanie sobie budżetu, a następnie 2 tygodnie na zakontraktowanie zawodników. Wiadomo, że lista potencjalnych jeźdźców i warunki brzegowe ewentualnego kontraktu zależą przede wszystkim od tego, ile klub ma kasy. Do tego trzeba dodać, że zawodnicy szczególnie wartościowi dawno już gdzieś podpisali umowy z datą przyszłą i są dla nas niedostępni, choćby się jutro okazało, że jesteśmy gotowi zapłacić im x2.
Jest to całkowite nieporozumienie. Sprawą kluczową dla budżetu, a mówiąc wprost - dla siły, z jaką klub przyciąga sponsorów - jest to, w jakich rozgrywkach wystartuje, z kolei jedynym argumentem w negocjacjach z zawodnikami jest kasa. Czy da się to wszystko ogarnąć w miesiąc?
Czekam czasów, w których żużel będzie planowany w dłuższych perspektywach, a nie od kwietnia do września. Stali sponsorzy, stały trzon składu, a nie tak, jak to jest obecnie: kończymy ligę i nie mamy zielonego pojęcia na czym stoimy. Do tego na wszystko mamy 5 tygodni.
Obrazek
Daniel Jeleniewski: "Jeszcze kupę mogę zrobić."

Awatar użytkownika
_piotrusss
Kadrowicz
Posty: 1655
Rejestracja: 15 stycznia 2004, o 20:11
Lokalizacja: Lublin

Re: Motor Lublin w sezonie 2018

#279 Postautor: _piotrusss » 13 października 2017, o 09:38

Na dodatek może się zdarzyć sytuacja, w której z powodu pogody baraż zostanie rozegrany z np. 2-tygodniowym poślizgiem. Robi się jeszcze ciekawiej.
Zrobił wilk elektrownię, lecz by prąd uzyskać
Spalał w niej cały węgiel z kopalni od liska.
Kopalnia z elektrowni cały prąd zżerała,
Stąd brak światła i węgla. Ale system działa!
Andrzej Waligórski

ermen
Zawodowiec
Posty: 1255
Rejestracja: 2 lipca 2004, o 10:39

Re: Motor Lublin w sezonie 2018

#280 Postautor: ermen » 13 października 2017, o 09:45

jerry78 pisze:
Vacat obco (od najmniej realnych): Lindgren, Holder, Lebiedev, Kildemand, Jonsson, Thorssell, Thomsen, Sundstroem, Cook, Hougaard, Ljung, Masters, Michelsen

Vacat Polak (losowa kolejność): Jędrzejak, Musielak, Okoniewski, Szczepaniak, Kościuch, Czaja, Grajczonek, Lampart, Miśkowiak


Vacat obco -Każdy z wymienionych od 1 do 7 to dla nas petarda. Poza tym Cook, Michelsen i Masters (kolejność nieprzypadkowa)

Vacat Polak - zdecydowanie Grajczonek w sytuacji gdy Kościuch i Musielak raczej nierealni. Dwaj ostatni mile widziani. ale z młodymi.
Każdemu jego Everest...

Awatar użytkownika
istred
Trener
Posty: 7231
Rejestracja: 27 stycznia 2004, o 20:38
Lokalizacja: Lublin

Re: Motor Lublin w sezonie 2018

#281 Postautor: istred » 13 października 2017, o 09:49

To już jest kompletny absurd.
Jest październik, do końca roku półtora miesiąca. Przecież kontraktując zawodników należy mieć pokrycie w budżecie, a niemożliwe jest w tym momencie sensowne skalkulowanie budżetu na przyszły rok. Nie da się w tym momencie roku mieć podpisanych umów sponsorskich na rok kolejny, nieznana jest wysokość dofinansowania przez samorząd.

Tak jak pisałem już wcześniej - to wszystko idzie w złym kierunku i będzie tak dalej dopóki prezesi będą postrzegali interes dyscypliny przez pryzmat swojego interesu czy interesu swojego klubu.

bartollo
Senior
Posty: 668
Rejestracja: 20 września 2017, o 23:36

Re: Motor Lublin w sezonie 2018

#282 Postautor: bartollo » 13 października 2017, o 09:50

Ameryki raczej jerry nie odkryles :). Innych ciekawych nazwisk po prostu nie ma.

Przyjmujac, ze pierwsza polowa obco jest nierealna to widzialbym u nas

Musielak/Kosciuch/Okoniewski
Lambert
Jeleniewski
Baran/Miesiac
Michelsen/Thomsen
Peron
Bober/Trofimov

Czyli odmladzanie.

Chociaz marketingowo to przydalby sie jakis Kildemand albo Jonsson.

No nic, czekamy.

Awatar użytkownika
lombard
Senior
Posty: 795
Rejestracja: 21 kwietnia 2011, o 15:44

Re: Motor Lublin w sezonie 2018

#283 Postautor: lombard » 13 października 2017, o 10:22

istred pisze:To już jest kompletny absurd.
Jest październik, do końca roku półtora miesiąca. Przecież kontraktując zawodników należy mieć pokrycie w budżecie, a niemożliwe jest w tym momencie sensowne skalkulowanie budżetu na przyszły rok. Nie da się w tym momencie roku mieć podpisanych umów sponsorskich na rok kolejny, nieznana jest wysokość dofinansowania przez samorząd.

Tak jak pisałem już wcześniej - to wszystko idzie w złym kierunku i będzie tak dalej dopóki prezesi będą postrzegali interes dyscypliny przez pryzmat swojego interesu czy interesu swojego klubu.


Wszyscy jadą na tym samym wózku. Skrzydlewski podał stawki: " Nie zaszalejemy finansowo. Ja nie będę przebijać się z wariatami, którzy w pierwszej lidze chcą płacić po 150 czy 200 tysięcy złotych za podpis i po 3000, 4000 zł za punkt. A słyszałem, że takie sumy na rynku chodzą."
oraz:
"rodzina Skrzydlewskich ufunduje premię dla zawodników w wysokości 200 tysięcy złotych do podziału. Żużlowcy powinni sobie to szybko przeliczyć. Do awansu potrzeba około 1000 punktów, więc to oznacza, że do każdego z nich będą mieć dołożone po 200 zł."
W klubie pewnie wiedzą na co ich stać. Przyjmę z pokorą te nazwiska które uda się zakontraktować, ale liczę na miły akcent.

Awatar użytkownika
DrPaiHiWo
Senior
Posty: 733
Rejestracja: 10 kwietnia 2011, o 07:49

Re: Motor Lublin w sezonie 2018

#284 Postautor: DrPaiHiWo » 13 października 2017, o 10:34

jerry78 pisze:
Zakładam 6 lub 7 seniorów

- Vacat mocny lub średnio mocny obco
- Vacat niezły Polak
- Lambert
- Jeleniewski
- Miesiąc
- Baran
- jako 7 może jakaś głębsza rezerwa z potencjałem na I skład typu Morris, Czugunow,



Wypluj to proszę...
"Wprawdzie nikt nie jest zadowolony ze swojej fortuny, za to każdy ze swego rozumu. " -François de La Rochefoucauld

Zaratustra
Kadrowicz
Posty: 1523
Rejestracja: 10 marca 2005, o 10:24
Lokalizacja: Lublin

Re: Motor Lublin w sezonie 2018

#285 Postautor: Zaratustra » 13 października 2017, o 10:43

jerry78 pisze:
Zakładam 6 lub 7 seniorów

- Vacat mocny lub średnio mocny obco
- Vacat niezły Polak
- Lambert
- Jeleniewski
- Miesiąc
- Baran
- jako 7 może jakaś głębsza rezerwa z potencjałem na I skład typu Morris, Czugunow,

Vacat obco (od najmniej realnych): Lindgren, Holder, Lebiedev, Kildemand, Jonsson, Thorssell, Thomsen, Sundstroem, Cook, Hougaard, Ljung, Masters, Michelsen

Vacat Polak (losowa kolejność): Jędrzejak, Musielak, Okoniewski, Szczepaniak, Kościuch, Czaja, Grajczonek, Lampart, Miśkowiak

i liczę na dobry zestaw juniorów (zakładam jednak, że pakiety są nie dla nas)
- Bober
- Trofimow
- Peroń
- Kuromonow
- Flis


I chyba z nich trzeba wybierać. Ja tylko nie chciałbym widzieć u nas Ljunga. Nie jestem fanem tego zawodnika.
Opcji jest kilka. Można wejść w stajnie Bartoscha. Wtedy mamy coś takiego :

1.Masters
2.Grajczonek (Polak)
3.Jeleniewski
4.Miesiąc
5.Lambert

Dodatkowo Karol, który o skład rywalizuje z Grajczonkiem i Miesiącem. Skład ambitny, który po usunięciu priorytetow innych lig u obco może jechać dobrze. Gorzej, że każdy z tej szóstki może też zawalić.

Jeśli nie bierzemy Mastersa , Grajczonka, to w zamian Cook i Jedrzejak /Kosciuch. Dodatkowo albo Karol albo Miesiąc i też nie jest źle.

Jakby nie patrzeć nie sądzę, bysmy byli w stanie zakontraktowac "gwiazdy" na tę ligę i zawsze będzie pewna niewiadoma. Tyle,że opcje lubelsko-rzeszowską już przerabialismy i do końca fajnie to nie wyglądało.

konrad1409
Posty: 1
Rejestracja: 13 października 2017, o 10:45

Re: Motor Lublin w sezonie 2018

#286 Postautor: konrad1409 » 13 października 2017, o 10:54

A ja panowie w sezonie 2018 widział bym taki skład który naprawde mógl by zawalczyć o najwyższe laury
1Thomas H jonason
2Paweł Miesiąc/karol baran
3Daniel Jeleniewski
4Robert Lambert
5 Maksim Bogdanows/Kildemand/
6Emil Peron
7Wiktor Trofimow
Myśle że niestety temat bobera w 1 lidze jest zamkniety chłopak chce sie rozwijac w elidze nic dziwnego w tym nie jest
Thomas H jonason to naprawde ciakawa opcja pamietam go jeszcze za czasów startow w elidze na juniorce w gorzowie
PO kilku srednich sezonach mysle ze nie bd z byd drogi a naprawde jest to ciekawa opcja dziwi mn to ze niema go w ankiecie. Pozdrawiam

jerry78
Trener
Posty: 4535
Rejestracja: 16 czerwca 2007, o 20:18
Lokalizacja: Lublin

Re: Motor Lublin w sezonie 2018

#287 Postautor: jerry78 » 13 października 2017, o 10:56

DrPaiHiWo pisze:
jerry78 pisze:
Zakładam 6 lub 7 seniorów

- Vacat mocny lub średnio mocny obco
- Vacat niezły Polak
- Lambert
- Jeleniewski
- Miesiąc
- Baran
- jako 7 może jakaś głębsza rezerwa z potencjałem na I skład typu Morris, Czugunow,



Wypluj to proszę...


Absolutnie. Ja osobiście lubię tego zawodnika, to taki swój chłop :) Do tego bardzo zyskał w moich oczach jak jako pierwszy stanął w obronie naszej flagi, gdy jakieś jołopy z Rzeszowa próbowali rozkręcić dym pod parkiem maszyn po 1 meczu barażowym.

Awatar użytkownika
grzesieck
Trener
Posty: 6069
Rejestracja: 22 maja 2003, o 19:59

Re: Motor Lublin w sezonie 2018

#288 Postautor: grzesieck » 13 października 2017, o 10:58

konrad1409 pisze:A ja panowie w sezonie 2018 widział bym taki skład który naprawde mógl by zawalczyć o najwyższe laury
1Thomas H jonason
2Paweł Miesiąc/karol baran
3Daniel Jeleniewski
4Robert Lambert
5 Maksim Bogdanows/Kildemand/
6Emil Peron
7Wiktor Trofimow
Myśle że niestety temat bobera w 1 lidze jest zamkniety chłopak chce sie rozwijac w elidze nic dziwnego w tym nie jest
Thomas H jonason to naprawde ciakawa opcja pamietam go jeszcze za czasów startow w elidze na juniorce w gorzowie
PO kilku srednich sezonach mysle ze nie bd z byd drogi a naprawde jest to ciekawa opcja dziwi mn to ze niema go w ankiecie. Pozdrawiam


Bez jaj z tym Jonassonem, jego ostatnie 3 sezony;

2015 - 1,351 (Eliga)
2016 - 1,619 (I liga)
2017 - 1,594 (I liga)

rzeczywiscie zajebiscie ciekawa opcja
METHANOL ADVENTURE TEAM

Awatar użytkownika
lombard
Senior
Posty: 795
Rejestracja: 21 kwietnia 2011, o 15:44

Re: Motor Lublin w sezonie 2018

#289 Postautor: lombard » 13 października 2017, o 11:07

Rozumiem, że temat pozostawienia Śledzia na trenerce wszyscy przełknęli? Bo przypominam sobie, że w trakcie sezonu niektórzy mieli zastrzeżenia do jego pracy... :lol:

Ge(L)o
Trener
Posty: 3244
Rejestracja: 26 czerwca 2006, o 12:14
Lokalizacja: Lublin

Re: Motor Lublin w sezonie 2018

#290 Postautor: Ge(L)o » 13 października 2017, o 11:16

Zaratustra pisze:Można wejść w stajnie Bartoscha.

Już kiedyś weszliśmy. Nic dobrego to nie przyniosło.

Żarty robicie sobie z tym Musielakiem. Drewno, zawodnik nędzny, nierokujący. Stać go na dwa dobre mecze w sezonie, nic więcej.
Cook mi nie pasuje. 29 lat, zero doświadczenia w polskiej lidze, na mecze będzie przyjeżdżał zmęczony po GP. Jeden Angol w drużynie w zupełności wystarczy.
Okoniewski zawodnik na komplet lub (0,1,0). Wszystko zależy od startu. Wolałbym chyba Jędrzejaka ze względu na widowiskowość.

Zengota, Pawlicki, Woźniak to jednak Ekstraliga, więc szanse na zakontraktowanie zerowe, według mnie.

lombard pisze:Rozumiem, że temat pozostawienia Śledzia na trenerce wszyscy przełknęli?

Wolałbyś Stachyrę ?

Awatar użytkownika
Kargolo
Trener
Posty: 4461
Rejestracja: 26 sierpnia 2011, o 10:55

Re: Motor Lublin w sezonie 2018

#291 Postautor: Kargolo » 13 października 2017, o 11:20

grzesieck pisze:
konrad1409 pisze:A ja panowie w sezonie 2018 widział bym taki skład który naprawde mógl by zawalczyć o najwyższe laury
1Thomas H jonason
2Paweł Miesiąc/karol baran
3Daniel Jeleniewski
4Robert Lambert
5 Maksim Bogdanows/Kildemand/
6Emil Peron
7Wiktor Trofimow
Myśle że niestety temat bobera w 1 lidze jest zamkniety chłopak chce sie rozwijac w elidze nic dziwnego w tym nie jest
Thomas H jonason to naprawde ciakawa opcja pamietam go jeszcze za czasów startow w elidze na juniorce w gorzowie
PO kilku srednich sezonach mysle ze nie bd z byd drogi a naprawde jest to ciekawa opcja dziwi mn to ze niema go w ankiecie. Pozdrawiam


Bez jaj z tym Jonassonem, jego ostatnie 3 sezony;

2015 - 1,351 (Eliga)
2016 - 1,619 (I liga)
2017 - 1,594 (I liga)

rzeczywiscie zajebiscie ciekawa opcja

Ale to tylko ostatnie 3 sezony. A przecież 10 lat temu dobrze jeździł w Gorzowie na juniorce. Dorzucamy Juricę Pavlica i atakujemy Ekstraligę :lol:

Awatar użytkownika
lombard
Senior
Posty: 795
Rejestracja: 21 kwietnia 2011, o 15:44

Re: Motor Lublin w sezonie 2018

#292 Postautor: lombard » 13 października 2017, o 11:23

Nie zacytowałeś mojej całej wypowiedzi= to nie ja miałem uwagi do pracy Darka. Wręcz przeciwnie- zawsze uważałem, że ta ekipa jest ok. Nigdy tu na forum nie jechałem ani po działaczach, ani po klubie, ani po trenerze, co uważam za satysfakcję osobistą bo nie jestem kibicem jednego udanego sezonu. Pamiętam również te czarne karty historii, ale tym bardziej umiem docenić obecny sukces i ten dobry klimat który towarzyszy teraz żużlowi w Lublinie.

Awatar użytkownika
grzesieck
Trener
Posty: 6069
Rejestracja: 22 maja 2003, o 19:59

Re: Motor Lublin w sezonie 2018

#293 Postautor: grzesieck » 13 października 2017, o 11:35

Kargolo pisze:Ale to tylko ostatnie 3 sezony. A przecież 10 lat temu dobrze jeździł w Gorzowie na juniorce. Dorzucamy Juricę Pavlica i atakujemy Ekstraligę :lol:


Ostatnio w Zlatej Prilbie wygrywal na luzie z Bjerre (3 razy), ktory w I lidze wykrecil srednia 2,346, wiec wystarczy stworzyc Juricy bezstresowe warunki i bedzie lepszy napieracz niz wszyscy z tej ankiety wyzej :D
METHANOL ADVENTURE TEAM

Awatar użytkownika
_piotrusss
Kadrowicz
Posty: 1655
Rejestracja: 15 stycznia 2004, o 20:11
Lokalizacja: Lublin

Re: Motor Lublin w sezonie 2018

#294 Postautor: _piotrusss » 13 października 2017, o 11:35

Nie jest łatwo w żużlu o dobrego trenera/menadżera. Cwaniaków którzy naprawdę potrafią zrobić różnicę można policzyć na palcach jednej ręki. Istotne jest by w parkingu był ktoś kto dobrze ogarnia regulamin i taktykę. Wygląda na to, że od tego mamy J. Ziółkowskiego. Darek za to pokazał że potrafi utrzymać dobrą atmosferę w drużynie i pomimo konieczności odsuwania od składu zawodników, nikt się nie żalił ani nie narzekał. Z drugiej strony nie widzę w nim człowieka który zmobilizuje drużynę w trudnym momencie meczu i potrafi natchnąć do walki. Dlatego trzeba mieć takiego zawodnika, który nigdy nie odpuszcza i ma w sobie nutkę przywódcy.
Zrobił wilk elektrownię, lecz by prąd uzyskać
Spalał w niej cały węgiel z kopalni od liska.
Kopalnia z elektrowni cały prąd zżerała,
Stąd brak światła i węgla. Ale system działa!
Andrzej Waligórski

jerry78
Trener
Posty: 4535
Rejestracja: 16 czerwca 2007, o 20:18
Lokalizacja: Lublin

Re: Motor Lublin w sezonie 2018

#295 Postautor: jerry78 » 13 października 2017, o 11:40

_piotrusss pisze:Darek za to pokazał że potrafi utrzymać dobrą atmosferę w drużynie i pomimo konieczności odsuwania od składu zawodników, nikt się nie żalił ani nie narzekał.


W dodatku dużą wartością dodaną są też znajomości i dobre układy w innych klubach. Myślę, że to właśnie osoba trenera i jego znajomości we Wrocławiu (Bober) i z Baronem (Trofimow) były kluczem do sukcesu w sprawie pozyskania takich juniorów w decydujących meczach.

Zaratustra
Kadrowicz
Posty: 1523
Rejestracja: 10 marca 2005, o 10:24
Lokalizacja: Lublin

Re: Motor Lublin w sezonie 2018

#296 Postautor: Zaratustra » 13 października 2017, o 11:52

Poza tym Darka bronią wyniki,więc przynajmniej do 3 kolejki 2018 może spać spokojnie; )

Awatar użytkownika
Kargolo
Trener
Posty: 4461
Rejestracja: 26 sierpnia 2011, o 10:55

Re: Motor Lublin w sezonie 2018

#297 Postautor: Kargolo » 13 października 2017, o 11:53

grzesieck pisze:
Kargolo pisze:Ale to tylko ostatnie 3 sezony. A przecież 10 lat temu dobrze jeździł w Gorzowie na juniorce. Dorzucamy Juricę Pavlica i atakujemy Ekstraligę :lol:


Ostatnio w Zlatej Prilbie wygrywal na luzie z Bjerre (3 razy), ktory w I lidze wykrecil srednia 2,346, wiec wystarczy stworzyc Juricy bezstresowe warunki i bedzie lepszy napieracz niz wszyscy z tej ankiety wyzej :D

Bezstresowe warunki to gość może mieć w Rawiczu albo na mistrzostwach Chorwacji :P Tak jak ktoś wspominał już kiedyś - gdyby Jura nie miał nadzianego flotą ojca to musiałby jeździć nie narzekając na stres albo podjąć normalną pracę zarobkową. A tak to może sobie pyrkać hobbystycznie. Szkoda, bo talent miał spory.

Awatar użytkownika
DrPaiHiWo
Senior
Posty: 733
Rejestracja: 10 kwietnia 2011, o 07:49

Re: Motor Lublin w sezonie 2018

#298 Postautor: DrPaiHiWo » 13 października 2017, o 12:41

jerry78 pisze:
Absolutnie. Ja osobiście lubię tego zawodnika, to taki swój chłop :) Do tego bardzo zyskał w moich oczach jak jako pierwszy stanął w obronie naszej flagi, gdy jakieś jołopy z Rzeszowa próbowali rozkręcić dym pod parkiem maszyn po 1 meczu barażowym.


Były dymy w Rzeszowie ? :-D
Kurcze, nie słyszałem.
Możesz coś więcej opisać ? :-D

Ps. Ja do Karola się nie przekonam. Jak dla mnie człowiek przegrywający z Pysznym w Krakowie jest out.
Chociaż przyznam, że był kiedyś jeden nominowany z Ostrowem i Karol jechał w parze z Kudriaszowem... :cool:
"Wprawdzie nikt nie jest zadowolony ze swojej fortuny, za to każdy ze swego rozumu. " -François de La Rochefoucauld

jerry78
Trener
Posty: 4535
Rejestracja: 16 czerwca 2007, o 20:18
Lokalizacja: Lublin

Re: Motor Lublin w sezonie 2018

#299 Postautor: jerry78 » 13 października 2017, o 13:32

DrPaiHiWo pisze:Były dymy w Rzeszowie ? :-D
Kurcze, nie słyszałem.
Możesz coś więcej opisać ? :-D


Kilku kolesiom z Rzeszowa nie spodobało się, że nasi kibice paradują swobodnie pod parkiem maszyn z flagą Motoru. Wyskoczyli z łapami, ale szybko wkroczył do akcji m.in. Karol a potem ochrona i konflikt został zażegnany. Nic złego na szczęście się nie stało.

Ge(L)o
Trener
Posty: 3244
Rejestracja: 26 czerwca 2006, o 12:14
Lokalizacja: Lublin

Re: Motor Lublin w sezonie 2018

#300 Postautor: Ge(L)o » 13 października 2017, o 13:34

jerry78 pisze:Wyskoczyli z łapami, ale szybko wkroczył do akcji m.in. Karol a potem ochrona i konflikt został zażegnany. Nic złego na szczęście się nie stało.

Uff, jak dobrze, że był Karol i ochrona.