Motor Lublin w sezonie 2018

żużel w Lublinie
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Hans
Trener
Posty: 2265
Rejestracja: 22 czerwca 2006, o 16:49
Lokalizacja: Aberdeen

Re: Motor Lublin w sezonie 2018

#1651 Postautor: Hans » 13 listopada 2017, o 18:19

Prawda jest taka, ze ten sklad moze wszystko i wszystkich lac ( Lamparty to około 14 pkt w meczu, AJ 10, niech reszta zrobi 22. Niemozliwe?). Jedyny team, który wyglada mocno to Łódź, ale równowaga moze byc odzyskana, jesli Kosciuch jednak zostanie w Pile. Liga zapowiada sie niezwykle interesujaco !

Niestety, ale przez Hancocków to sie niektorym mocno poprzewracalo. a AJ to i tak najlepszy transfer do PLZ.

Awatar użytkownika
Fantys
Senior
Posty: 985
Rejestracja: 17 sierpnia 2007, o 11:24

Re: Motor Lublin w sezonie 2018

#1652 Postautor: Fantys » 13 listopada 2017, o 18:22

Mi szkoda że Ogora nie ma u nas , taki Polak by nam się przydał . Źle nie jest nie ma co narzekać , minimum to czwórka i tego się trzymajmy . Pierwsza liga będzie bardzo mocna w tym roku .

kondzio78
Szkółkowicz
Posty: 227
Rejestracja: 22 sierpnia 2017, o 15:35

Re: Motor Lublin w sezonie 2018

#1653 Postautor: kondzio78 » 13 listopada 2017, o 18:25

poli pisze:koniec kariery info fb:(
Dawid Flis


witam. chciałbym się podzielić z Wami pewną informacją. po obecnym sezonie 2017 mój kontrakt z klubem Speed Car Motor Lublin wygasł. niestety zostałem zmuszony zakończyć swoją przygodę z żużlem. jaki był ten rok dla mnie - każdy wie, miałem sporo pecha. gdy złamałem nogę w wakacje to zostałem z tym sam, bez żadnej pomocy z klubu. jednak warunki, który zostały mi przedstawione nie pozostawiają mi wyboru. gdybym chciał nadal jeździć - robiłbym to za darmo, dosłownie. dodatkowo nie miałbym zapewnionego sprzętu z klubu. każdy wie, że żużel jest drogim sportem, więc jak mam kupić sprzęt i go utrzymać jako 17-latek? dodatkowo nie mając żadnych pieniędzy za to co robię. juniorom jest bardzo ciężko zdobyć dobrych sponsorów, a głównymi sponsorami są tak naprawdę rodzice. nie stać mnie, aby jeździć za darmo dla klubu, który tak traktuje swoich wychowanków na których im tak podobno zależy. być może więcej będę mógł opowiedzieć w późniejszym czasie. dziękuje wszystkim, którzy mnie wspierali przez całą przygodę, a szczególnie rodzicom bez których w ogóle nie zacząłbym jazdy.

Dziecko drogie to nie czas i miejsce aby wylewać gorzkie żale jaką to krzywdę zrobił Ci klub. Naszczęście i nareszcie w tym klubie ktoś pomyślał aby zaprzestać łożyć w Twój rozwój bo oprócz złamanej nogi móglbyś zrobić sobie jeszcze większą krzywdę. Niestety ale talentem Bozia Cię nie obdarzyła podobnie jak Twojego kolegi który w tym roku stał się seniorem a ktorego rodzicom też się wydawało że posłali do szkółki nieoszlifowany diament.

bartollo
Senior
Posty: 668
Rejestracja: 20 września 2017, o 23:36

Re: Motor Lublin w sezonie 2018

#1654 Postautor: bartollo » 13 listopada 2017, o 18:33

Jezeli w Pile bedzie Okon i Kosciuch to oni beda fawotytem do PO jako 4 zespol. Jesli Kosciuch w Lodzi to zmiazdza te lige.

Za rok Lamparty uciekna do Hancocka i Nawrockiego. Jezeli tam nie wyjdzie jakas pralnia to w przyszlym roku Rzeszow wciagnie I lige.

Wiec zdazymy sie nacieszyc pierwsza liga przed awansem do ekstraligi ;)

Hrabia
Szkółkowicz
Posty: 179
Rejestracja: 8 lutego 2014, o 11:51

Re: Motor Lublin w sezonie 2018

#1655 Postautor: Hrabia » 13 listopada 2017, o 18:41

poli pisze:koniec kariery info fb:(
Dawid Flis


witam. chciałbym się podzielić z Wami pewną informacją. po obecnym sezonie 2017 mój kontrakt z klubem Speed Car Motor Lublin wygasł. niestety zostałem zmuszony zakończyć swoją przygodę z żużlem. jaki był ten rok dla mnie - każdy wie, miałem sporo pecha. gdy złamałem nogę w wakacje to zostałem z tym sam, bez żadnej pomocy z klubu. jednak warunki, który zostały mi przedstawione nie pozostawiają mi wyboru. gdybym chciał nadal jeździć - robiłbym to za darmo, dosłownie. dodatkowo nie miałbym zapewnionego sprzętu z klubu. każdy wie, że żużel jest drogim sportem, więc jak mam kupić sprzęt i go utrzymać jako 17-latek? dodatkowo nie mając żadnych pieniędzy za to co robię. juniorom jest bardzo ciężko zdobyć dobrych sponsorów, a głównymi sponsorami są tak naprawdę rodzice. nie stać mnie, aby jeździć za darmo dla klubu, który tak traktuje swoich wychowanków na których im tak podobno zależy. być może więcej będę mógł opowiedzieć w późniejszym czasie. dziękuje wszystkim, którzy mnie wspierali przez całą przygodę, a szczególnie rodzicom bez których w ogóle nie zacząłbym jazdy.


Przecież klub dostał od miasta kasę na szkółkę i juniorów.

ezbeg
Kadrowicz
Posty: 1657
Rejestracja: 14 listopada 2016, o 17:35

Re: Motor Lublin w sezonie 2018

#1656 Postautor: ezbeg » 13 listopada 2017, o 18:42

Nawrocki - "Myślę że Dawid przemyśli tę decyzję" (transfer do Lublina). No i jeszcze stracił sponsora bo firma BETAD zostaje w Stali.

Czarek
Trener
Posty: 5335
Rejestracja: 16 marca 2004, o 10:50

Re: Motor Lublin w sezonie 2018

#1657 Postautor: Czarek » 13 listopada 2017, o 18:44

Hrabia pisze:
poli pisze:koniec kariery info fb:(
Dawid Flis


witam. chciałbym się podzielić z Wami pewną informacją. po obecnym sezonie 2017 mój kontrakt z klubem Speed Car Motor Lublin wygasł. niestety zostałem zmuszony zakończyć swoją przygodę z żużlem. jaki był ten rok dla mnie - każdy wie, miałem sporo pecha. gdy złamałem nogę w wakacje to zostałem z tym sam, bez żadnej pomocy z klubu. jednak warunki, który zostały mi przedstawione nie pozostawiają mi wyboru. gdybym chciał nadal jeździć - robiłbym to za darmo, dosłownie. dodatkowo nie miałbym zapewnionego sprzętu z klubu. każdy wie, że żużel jest drogim sportem, więc jak mam kupić sprzęt i go utrzymać jako 17-latek? dodatkowo nie mając żadnych pieniędzy za to co robię. juniorom jest bardzo ciężko zdobyć dobrych sponsorów, a głównymi sponsorami są tak naprawdę rodzice. nie stać mnie, aby jeździć za darmo dla klubu, który tak traktuje swoich wychowanków na których im tak podobno zależy. być może więcej będę mógł opowiedzieć w późniejszym czasie. dziękuje wszystkim, którzy mnie wspierali przez całą przygodę, a szczególnie rodzicom bez których w ogóle nie zacząłbym jazdy.


Przecież klub dostał od miasta kasę na szkółkę i juniorów.


Jeśli to prawda to mamy do czynienia ze skandalem.
Dyktator forum: Czarek ban na tydzień, reszta ostrzeżenia.

Awatar użytkownika
MikeMistrz
Senior
Posty: 866
Rejestracja: 8 stycznia 2009, o 20:29

Re: Motor Lublin w sezonie 2018

#1658 Postautor: MikeMistrz » 13 listopada 2017, o 18:53

bartollo pisze:Jezeli w Pile bedzie Okon i Kosciuch to oni beda fawotytem do PO jako 4 zespol. Jesli Kosciuch w Lodzi to zmiazdza te lige.

Za rok Lamparty uciekna do Hancocka i Nawrockiego. Jezeli tam nie wyjdzie jakas pralnia to w przyszlym roku Rzeszow wciagnie I lige.

Wiec zdazymy sie nacieszyc pierwsza liga przed awansem do ekstraligi ;)


Bez przesady, w Pile mają paralitów na pozycjach juniorskich, seniorzy powinni być na podobnym poziomie (do zeszłego roku), jeśli potwierdzą się doniesienia. Nie ma siły, żeby Piła weszła do PO. Jak dla mnie skład w pełni satysfakcjonujący, w dupach się poprzewracało od spekulacji o Hancocku. Ściągnęliśmy armatę na 1 ligę, pozostali seniorzy oprócz Łełka mogą spokojnie się zakręcić koło średniej 2,0. Do tego mamy jednego z najlepszych juniorów w lidze i drugiego, który też rokuje na coś więcej niż 0 w każdym biegu. Awansować nie awansujemy, ale możemy spokojnie walczyć o PO i tam namieszać. Plotki chyba wypłynęły w niewłaściwej kolejności - gdyby temat AJ padł od razu, każdy by tu był mega szczęśliwy. Poszła plota o Hancocku i nagle każdy poniżej poziomu TOP 5 w e-lidze jest be.

A Rzeszów miażdży ligę przeokrutnie... Ciekawe czy będzie powtórka z rozrywki i Opole utrze im nosa. :D

bartollo
Senior
Posty: 668
Rejestracja: 20 września 2017, o 23:36

Re: Motor Lublin w sezonie 2018

#1659 Postautor: bartollo » 13 listopada 2017, o 19:00

Rzeszow miazdzy o ile Hancock bedzie caly. Bo jak nie to beda mieli sklad podobny do tego co dostali od nas przeokrutnie w barazu.

A ze kazdy sie bedzie spinal i zasadzal na Hancocka to tlumaczyc nie musze.

A co do Pily i ich juniorow to chca podkrasc Nowackiego i Studzinskiego z Gorzowa.

Gapa
Cyfer
Kosciuch
Okon
Ktos
Studzinski
Nowacki

Sklad porownywalny do nas a w zaleznosci kto jako 5 senior, nawet lepszy. Kosciucha espeedway wciska do Lodzi i kiejmy nadzieje, ze tak bedzie.

Awatar użytkownika
Hans
Trener
Posty: 2265
Rejestracja: 22 czerwca 2006, o 16:49
Lokalizacja: Aberdeen

Re: Motor Lublin w sezonie 2018

#1660 Postautor: Hans » 13 listopada 2017, o 19:06

Espeedway to nadal widzi Barana u nas :cool:

mechanizator
Junior
Posty: 425
Rejestracja: 9 sierpnia 2010, o 20:08

Re: Motor Lublin w sezonie 2018

#1661 Postautor: mechanizator » 13 listopada 2017, o 19:09

Skład interesujacy. Młodośc i nieprzewidywalność w postaci Lamberta, Mastersa i doświadczenie w postaci Jonssona Jeleniewskiego Miesiaca czy Lamparta. Dobrze by było aby Masters i Lambert zaczepi powaznie traktowac polska ligę i być dostępnym w każdym meczu.

slz
Posty: 12
Rejestracja: 5 lipca 2014, o 23:29
Lokalizacja: Warszawa/Lublin

Re: Motor Lublin w sezonie 2018

#1662 Postautor: slz » 13 listopada 2017, o 19:13

slz pisze:Ja mam cichą nadzieję, że działacze skorzystali na zawirowaniach w ekstralidze i podkradli jakieś większe nazwisko. Całkiem realny jest Jonsson, który miał odchodzić z Włókniarza na wieść o przyjściu Lindgrena.


Skład jak najbardziej solidny, ale brakuje jeszcze jednego "pewniaka" na 1 ligę. Kościuch/Jędrzejak/Bogdanovs - niestety, już po ptakach.
Dziwi mnie brak kontraktu m.in. Smolińskiego, chociażby na rozszerzenie ławki rezerwowych, bo wychodzi na to, że klub spłacił mu karę i wykorzystał tylko w jednym meczu. Sezon jest długi i nigdy nie wiadomo kto akurat wypali, a my w przypadku groźniejszej kontuzji, np. u AJ + ograniczonej dostępności Mastersa, będziemy mieli ciepło. Niegłupim pomysłem byłby też Karol Baran w postaci straszaka na Miesiąca/Jelenia, jednak Barana również nie ma.

Umiarkowany optymizm wydaje się właściwym nastawieniem na nowy sezon. Ambicje działaczy na pewno były większe, ale widocznie przegraliśmy w negocjacjach z innymi, np. Nawrockim. Wg mnie wyszło to na plus i ciekawi mnie jak długo potrwa kariera tego pana rozwijana w tempie Nikodema Dyzmy.
Ostatnio zmieniony 13 listopada 2017, o 20:26 przez slz, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Madc00w
Posty: 22
Wiek: 44
Rejestracja: 18 lipca 2003, o 13:18
Lokalizacja: Lublin/Mysiadło

Re: Motor Lublin w sezonie 2018

#1663 Postautor: Madc00w » 13 listopada 2017, o 19:13

A ja czekam na jeszcze dwóch zawodników.
Senior obco i senior Polak.
Młodzież się może jeszcze wypożyczy.
Boże spraw by nam się chciało tak jak nam się nie che

blajar
Trener
Posty: 2601
Rejestracja: 5 października 2017, o 16:01
Lokalizacja: Lublin

Re: Motor Lublin w sezonie 2018

#1664 Postautor: blajar » 13 listopada 2017, o 19:28

dobek pisze:Trzeba być optymistą. Ja uważam,że możemy zrobić niespodziankę... Przepracować b.dobrze zimę i nie ma ściemniania tylko pot i łzy :) Wstrzelić się z silnikami i może być bardzo dobrze. Pamiętać trzeba też o atmosferze w drużynie choć o to jestem spokojny :). Może napisać zawodnikom,że my jako kibice jesteśmy bardzo zadowoleni z ich wyboru i od początku dać im do zrozumienia,że postąpili słuszne. A co niech wiedzą że Motor to Motor!! Więc może i oni "zostawią" więcej serca na torze... a nie ma co ukrywać że każdy z nich ma duży potencjał! Więc Darku(trenerze) czas zakasać rękawy. Gratuluje zarządowi!!


Może warto zebrać w którymś temacie profile FB, Instagram, Twitter obecnych zawodników Klubu? :) Tak, żeby wszyscy nie musieli wyszukiwać wszędzie sami :)
"To ride with empty head" - jechać z "czystą głową"
"To mess it ip with a lion" - "nie drażnić lwa" :lol:
Czytał Łukasz Benz

dobek
Senior
Posty: 559
Rejestracja: 17 stycznia 2009, o 16:09

Re: Motor Lublin w sezonie 2018

#1665 Postautor: dobek » 13 listopada 2017, o 19:33

blajar pisze:
dobek pisze:Trzeba być optymistą. Ja uważam,że możemy zrobić niespodziankę... Przepracować b.dobrze zimę i nie ma ściemniania tylko pot i łzy :) Wstrzelić się z silnikami i może być bardzo dobrze. Pamiętać trzeba też o atmosferze w drużynie choć o to jestem spokojny :). Może napisać zawodnikom,że my jako kibice jesteśmy bardzo zadowoleni z ich wyboru i od początku dać im do zrozumienia,że postąpili słuszne. A co niech wiedzą że Motor to Motor!! Więc może i oni "zostawią" więcej serca na torze... a nie ma co ukrywać że każdy z nich ma duży potencjał! Więc Darku(trenerze) czas zakasać rękawy. Gratuluje zarządowi!!


Może warto zebrać w którymś temacie profile FB, Instagram, Twitter obecnych zawodników Klubu? :) Tak, żeby wszyscy nie musieli wyszukiwać wszędzie sami :)

Andreas Jonsson Racing to jest na FB i ma już nasze wpisy... :)

straho
Junior
Posty: 335
Rejestracja: 8 czerwca 2009, o 10:41

Re: Motor Lublin w sezonie 2018

#1666 Postautor: straho » 13 listopada 2017, o 19:35

Dla mnie skład bardzo dobry.Przypominam, że okienko trwa jeszcze jeden dzień a nikt z klubu nie napisał ze sklad jest ostatecznie zamknięty.
Z niczego może być tylko nic.

Awatar użytkownika
_piotrusss
Kadrowicz
Posty: 1655
Rejestracja: 15 stycznia 2004, o 20:11
Lokalizacja: Lublin

Re: Motor Lublin w sezonie 2018

#1667 Postautor: _piotrusss » 13 listopada 2017, o 19:44

Trochę się nastawiliśmy na Kildemandów, Lebiediewów, Hancocków czy innych Lindgrenów a ostatecznie nikt z nich nie wylądował w naszej lidze. Mimo wszystko to my jesteśmy autorami jednego z lepszych transferów, czyli ściągnięcia Andreasa. Faworytami do awansu nie jesteśmy ale mamy niesamowicie ciekawy skład.
Zrobił wilk elektrownię, lecz by prąd uzyskać
Spalał w niej cały węgiel z kopalni od liska.
Kopalnia z elektrowni cały prąd zżerała,
Stąd brak światła i węgla. Ale system działa!
Andrzej Waligórski

blajar
Trener
Posty: 2601
Rejestracja: 5 października 2017, o 16:01
Lokalizacja: Lublin

Re: Motor Lublin w sezonie 2018

#1668 Postautor: blajar » 13 listopada 2017, o 19:44

dobek pisze:
blajar pisze:
dobek pisze:Trzeba być optymistą. Ja uważam,że możemy zrobić niespodziankę... Przepracować b.dobrze zimę i nie ma ściemniania tylko pot i łzy :) Wstrzelić się z silnikami i może być bardzo dobrze. Pamiętać trzeba też o atmosferze w drużynie choć o to jestem spokojny :). Może napisać zawodnikom,że my jako kibice jesteśmy bardzo zadowoleni z ich wyboru i od początku dać im do zrozumienia,że postąpili słuszne. A co niech wiedzą że Motor to Motor!! Więc może i oni "zostawią" więcej serca na torze... a nie ma co ukrywać że każdy z nich ma duży potencjał! Więc Darku(trenerze) czas zakasać rękawy. Gratuluje zarządowi!!


Może warto zebrać w którymś temacie profile FB, Instagram, Twitter obecnych zawodników Klubu? :) Tak, żeby wszyscy nie musieli wyszukiwać wszędzie sami :)

Andreas Jonsson Racing to jest na FB i ma już nasze wpisy... :)


Wiem, wiem :) za to na Twitterze Go nie znalazłem, tzn. może za dużo jest tam AJ :)
"To ride with empty head" - jechać z "czystą głową"
"To mess it ip with a lion" - "nie drażnić lwa" :lol:
Czytał Łukasz Benz

Awatar użytkownika
Gelo
Leszek Demski
Posty: 13380
Rejestracja: 23 września 2002, o 12:11
Lokalizacja: Lublin

Re: Motor Lublin w sezonie 2018

#1669 Postautor: Gelo » 13 listopada 2017, o 19:49

Niech nas nie zwiedzie tegoroczna jazda naszych zawodników. Taki Łełek potrafił być w zeszłym roku 5 zawodnikiem 1 ligi (tak wiem jeździł tylko na torze w Opolu ale jednak trudno to nazwać jazdą u siebie) Daniela stać na średnią 2.0 Masters w Łodzi pokazał że poziom 1 ligi nie jest mu straszny. Mamy fajny skład i bardzo ciekawy bo... nieobliczalny. Co ciekawe gratulują nam składu kibice z całej Polski a tylko nasi jacyś sceptyczni

Awatar użytkownika
ptgt
Senior
Posty: 513
Rejestracja: 10 maja 2009, o 12:15

Re: Motor Lublin w sezonie 2018

#1670 Postautor: ptgt » 13 listopada 2017, o 19:51

Ze składu jak najbardziej jestem zadowolony, ale liczę jeszcze na Karola. Wygląda lepiej od tego, który zmontowaliśmy na 2012 rok. Od dawien dawna nie ma murowanego faworyta ligi, który na papierze odstawałby od reszty. Nie uważam, że wyglądamy gorzej od Łodzi, Gdańska czy Rybnika, a to do nas trafiła największa transferowa 'bomba'. Papier nie jeździ, co pokazał ubiegły sezon w naszym wykonaniu. W przyszłym roku presja będzie mniejsza + pierwszy raz od długiego czasu nie musimy wstydzić się juniorów. Wierze, że poniższy skład zaprowadzi nas daleko :cool:

1. Lambert
2. Jeleniewski
3. Masters
4. D.Lampart
5. Jonsson
6. W.Lampart
7. Peroń
#NajśmieszniejszaLigaŚwiata

blajar
Trener
Posty: 2601
Rejestracja: 5 października 2017, o 16:01
Lokalizacja: Lublin

Re: Motor Lublin w sezonie 2018

#1671 Postautor: blajar » 13 listopada 2017, o 19:56

Lambert już dawno mówił, że rezygnuje z części starów w UK żeby startować u nas. Nie wierzę, że Klub nie zagwarantował sobie takiej samej sytuacji w przypadku Mastersa kontraktując Go. Mam nadzieję (popartą nieco Ich wynikami z zeszłego roku), że obaj mogą grubo odpalić i bardzo mile nas zaskoczyć. Wiadomo, że liga wyżej więc będzie zdecydowanie trudniej ale z drugiej strony gdzieś Ci zawodnicy muszą się wybijać więc czemu nie u nas? Ja jestem dobrej myśli :)
"To ride with empty head" - jechać z "czystą głową"
"To mess it ip with a lion" - "nie drażnić lwa" :lol:
Czytał Łukasz Benz

Awatar użytkownika
mustafa
Zawodowiec
Posty: 1482
Rejestracja: 26 stycznia 2009, o 11:39
Lokalizacja: Lubartów

Re: Motor Lublin w sezonie 2018

#1672 Postautor: mustafa » 13 listopada 2017, o 19:56

Przede wszystkim skład jest rozważny i wydaje się być dobrze przemyślany - każdy z zawodników ma swoje miejsce. Mamy lidera, mamy zawodników z dobrym doświadczeniem 1 ligowym, mamy Lamberta i Mastersa z którymi można wiązać spore nadzieje, mamy w końcu również porządnego juniora.
Może to nie ekipa na awans, ale myślę że sporo namieszamy.

Awatar użytkownika
jacur78
Senior
Posty: 606
Rejestracja: 25 października 2003, o 16:39
Lokalizacja: Poole

Re: Motor Lublin w sezonie 2018

#1673 Postautor: jacur78 » 13 listopada 2017, o 19:58

No dobra. Emocje opadły, teraz czas na krótką analizę. Tegoroczne ruchy kontraktowe napawają mnie wyjątkowym optymizmem. Wydaje się skład, że na sezon 2018 zapewni miejsce w pierwszej czwórce, gdzie zapewne towarzyszyć będą nam Lodź Gdańsk i Rybnik. Skład z 1 armata, solidnymi Polakami i mocnym juniorem to przepis na emocje w całym sezonie i komplet wygranych u siebie. Dodam również, że bez nadmiernych szaleństw finansowych.

Szczegółowa analiza:

1. Sam Masters- Zakładam, że wygra walkę o skład z Miesiącem. Zakładam również ze, wzorem Lamberta, zmieni swe priorytety i stanowczo postawi na rozwój poprzez ligę polska. W mojej ocenie, przy regularnej jeździe to zawodnik na średnia 1.9

2. Daniel Jeleniewski – wychowanek, matador naszego toru. W Lublinie jest w stanie wozić największe armaty 1-ligi, słabszy na wyjazdach, ale wynik mają ciągnąc inni. Zawodnik na średnia 1.6

3. Robert Lambert – mój faworyt i materiał na czarnego konia 1-ligi. Po rezygnacji z występów w 1 lidze angielskiej będzie skuteczniejszy niż w tym roku. Mniej występów na problematycznych angielskich torach, mniejsze zmęczenie, większa dyspozycyjność, mniejsza szansa na kontuzje. Talent na miarę Taia Woffindena, zawodnik na średnia 2.0

4. Dawid Lampart – krajowy lider, dobry startowiec, świetnie czujący się na naszym torze. Zawodnik o dużym doświadczeniu, znający 1-ligowe tory, nie odstający od innych krajowych liderów drużyn 1-ligowych (może poza Woryna). Będzie przynajmniej równie skuteczny co w poprzednim sezonie - zawodnik na średnia 2.0

5. Andreas Jonsson – mega armata na 1 ligę. Zawodnik w sile wieku, jeżdżący bardzo widowiskowo, dobry startowiec. Po nieudanych sezonach w e-lidze, zapewne dużo tańszy od wymienianych w naszych życzeniach Hancocka czy Kildemanda. Materiał na zawodnika o podobnej skuteczności do Bjerre z 2016, mocny kandydat na najskuteczniejszego zawodnika 1-ligi - zawodnik na średnia 2.3

6. Wiktor Lampart – jeden z największych juniorskich talentów w kraju i ogromne wzmocnienie naszej formacji juniorskiej. Dobry startowiec. Przy boku świetnych zawodników może rozwinąć się jeszcze bardziej. Zawodnik na średnia 1.4

7. Emil Peron – nasz wychowanek i świetnie zapowiadający się chłopak. Mocno zyska na rywalizacji z młodym Lampartem. Zakładam, że w 2018 podniesie swe umiejętności i rozwinie się jeszcze bardziej. Zawodnik na średnia 1.0

Zapewne dojdzie jeszcze ktoś na rezerwę, być może nawet Baran, ale po namyśle ten skład jest tym co było nam potrzebne na ten sezon. Należy wzmocnić finanse, ustabilizować poziom sportowy pozwalający skutecznie walczyć o playoffy, wyremontować stadion i zaatakować ekstraligę w 2020
Ostatnio zmieniony 13 listopada 2017, o 20:00 przez jacur78, łącznie zmieniany 2 razy.
Motor 2023: 1.Zmarzlik 2.Hampel 3.Holder 4. Kubera 5. Lindgren 6.Cierniak 7.Banbor 8.Lampart

Yorke19
Posty: 73
Rejestracja: 11 października 2017, o 22:23

Re: Motor Lublin w sezonie 2018

#1674 Postautor: Yorke19 » 13 listopada 2017, o 19:58

Niektorym to sie d.....ch poprzewracalo. Chcielismy jednego z pakietow L/M - jest. Chcielismy ridera z e-ligi - jest. Chcielismy utrzymac najlepszych z poprzedniego sezonu - sa. Gratuluje transferow. Jestem zadowolony. A noz cos jeszcze jutro..

slz
Posty: 12
Rejestracja: 5 lipca 2014, o 23:29
Lokalizacja: Warszawa/Lublin

Re: Motor Lublin w sezonie 2018

#1675 Postautor: slz » 13 listopada 2017, o 19:59

Swoją drogą ciekawe czy kontrakt Wiktora jest tylko na rok czy działacze zdołali ugrać coś więcej w tym aspekcie. W przyszłym roku, po udanym sezonie, to zapewne będzie go chciało pół Ekstraligi, tym bardziej, że starszy brat zapowiedział koniec oferty pakietowej.