BARAŻE O I LIGE - MOTOR LUBLIN - STAL RZESZOW

żużel w Lublinie
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
bartosch
Kadrowicz
Posty: 1552
Rejestracja: 27 marca 2003, o 15:43
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: BARAŻE O I LIGE - MOTOR LUBLIN - STAL RZESZOW

#326 Postautor: bartosch » 28 września 2017, o 20:45

Czarek pisze:I tak masz przerąbane. Jeśli Twój podopieczny dobrze pojedzie z nami jesteś renegatem i wyrzutkiem, jeśli zaś zawali jesteś naszą wtyką i szczurem.

z całym szacunkiem do klubu z Lublina ale po meczu Kraków - Łódź kiedy okazało się, że Rzeszów jedzie baraże powiedziałem Piotrkowi i Darkowi, że muszą zrobić wszystko aby awansować z 1 miejsca. nie zrobili. także nie miej pretensji do mnie czy Josha za to, że Lublin może mieć problem kiedy nie awansuje tylko do tych co dali ciała, że tak się stało. dobrego widowiska życzę!
carpe diem!

Awatar użytkownika
DrPaiHiWo
Senior
Posty: 736
Rejestracja: 10 kwietnia 2011, o 07:49

Re: BARAŻE O I LIGE - MOTOR LUBLIN - STAL RZESZOW

#327 Postautor: DrPaiHiWo » 28 września 2017, o 21:03

bartosch pisze:
Czarek pisze:I tak masz przerąbane. Jeśli Twój podopieczny dobrze pojedzie z nami jesteś renegatem i wyrzutkiem, jeśli zaś zawali jesteś naszą wtyką i szczurem.

z całym szacunkiem do klubu z Lublina ale po meczu Kraków - Łódź kiedy okazało się, że Rzeszów jedzie baraże powiedziałem Piotrkowi i Darkowi, że muszą zrobić wszystko aby awansować z 1 miejsca. nie zrobili. także nie miej pretensji do mnie czy Josha za to, że Lublin może mieć problem kiedy nie awansuje tylko do tych co dali ciała, że tak się stało. dobrego widowiska życzę!


Wiem, że źle nam nie życzysz ale z twojej postawy bije trochę ślepa wiara, lekko powiązana z pychą.
To jest tylko żużel i wszystko jest możliwe. Nie takie historie już miały miejsce w tym sporcie.
"Wprawdzie nikt nie jest zadowolony ze swojej fortuny, za to każdy ze swego rozumu. " -François de La Rochefoucauld

Awatar użytkownika
medyk
Posty: 74
Rejestracja: 11 września 2015, o 08:56

Re: BARAŻE O I LIGE - MOTOR LUBLIN - STAL RZESZOW

#328 Postautor: medyk » 28 września 2017, o 21:07

Dokładnie, Josh przyjedzie z paliwem swoim i pojedzie jak Zmarzlik w Szwecji ;d

Awatar użytkownika
bartosch
Kadrowicz
Posty: 1552
Rejestracja: 27 marca 2003, o 15:43
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: BARAŻE O I LIGE - MOTOR LUBLIN - STAL RZESZOW

#329 Postautor: bartosch » 28 września 2017, o 21:12

medyk pisze:Dokładnie, Josh przyjedzie z paliwem swoim i pojedzie jak Zmarzlik w Szwecji ;d

w Polsce jest to niemożliwe, bo nie można lać swojego paliwa z kanisterka jak to jest w UK czy Szwecji. tutaj metanol jest po stronie gospodarza zawodów i to on musi udostępnić odpowiednią ilość dla wszystkich zawodników. wczorajsze zawody oglądałem na Eleven i byłem w szoku kiedy lubelski ex rider, który nie był jakimś wyjątkowym talentem objechał Bartosza po trasie. Olo podczas komentowania tego biegu mało nie zszedł z tego świata:)
carpe diem!

kondzio78
Szkółkowicz
Posty: 227
Rejestracja: 22 sierpnia 2017, o 15:35

Re: BARAŻE O I LIGE - MOTOR LUBLIN - STAL RZESZOW

#330 Postautor: kondzio78 » 28 września 2017, o 21:23

bartosch pisze:
Czarek pisze:I tak masz przerąbane. Jeśli Twój podopieczny dobrze pojedzie z nami jesteś renegatem i wyrzutkiem, jeśli zaś zawali jesteś naszą wtyką i szczurem.

z całym szacunkiem do klubu z Lublina ale po meczu Kraków - Łódź kiedy okazało się, że Rzeszów jedzie baraże powiedziałem Piotrkowi i Darkowi, że muszą zrobić wszystko aby awansować z 1 miejsca. nie zrobili. także nie miej pretensji do mnie czy Josha za to, że Lublin może mieć problem kiedy nie awansuje tylko do tych co dali ciała, że tak się stało. dobrego widowiska życzę!


No tak Josh to złote dziecko speedwaya któremu juz wpisałem dwa komplety baaaa nawet w ostatnim meczu w Anglii też mu tyle dałem.

Awatar użytkownika
Rusek
Zawodowiec
Posty: 1275
Rejestracja: 5 września 2009, o 08:23

Re: BARAŻE O I LIGE - MOTOR LUBLIN - STAL RZESZOW

#331 Postautor: Rusek » 28 września 2017, o 21:37

Wszystko zweryfikuje tor a kto będzie jeździł w jakiej lidze dowiemy się 8 października wieczorem. Mam nadzieję że dwumecz będzie emocjonujący. Wczorajszy finał ligi szwedzkiej pokazał że nie zawsze faworyt wygrywa. To jest sport!

Awatar użytkownika
kibicLBN
Trener
Posty: 6481
Rejestracja: 23 lipca 2009, o 21:47

Re: BARAŻE O I LIGE - MOTOR LUBLIN - STAL RZESZOW

#332 Postautor: kibicLBN » 28 września 2017, o 21:43

bartosch pisze:
Czarek pisze:I tak masz przerąbane. Jeśli Twój podopieczny dobrze pojedzie z nami jesteś renegatem i wyrzutkiem, jeśli zaś zawali jesteś naszą wtyką i szczurem.

z całym szacunkiem do klubu z Lublina ale po meczu Kraków - Łódź kiedy okazało się, że Rzeszów jedzie baraże powiedziałem Piotrkowi i Darkowi, że muszą zrobić wszystko aby awansować z 1 miejsca. nie zrobili. także nie miej pretensji do mnie czy Josha za to, że Lublin może mieć problem kiedy nie awansuje tylko do tych co dali ciała, że tak się stało. dobrego widowiska życzę!

Wyjaśnij mi jedno. Byłem na GP na Poniatowskiego, śledzę wyniki GP i gdzie jest Skippy?
Nie ma ludzi niezastąpionych, ale są ludzie niepowtarzalni.

Awatar użytkownika
bartosch
Kadrowicz
Posty: 1552
Rejestracja: 27 marca 2003, o 15:43
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: BARAŻE O I LIGE - MOTOR LUBLIN - STAL RZESZOW

#333 Postautor: bartosch » 28 września 2017, o 21:51

kibicLBN pisze:Wyjaśnij mi jedno. Byłem na GP na Poniatowskiego, śledzę wyniki GP i gdzie jest Skippy?

zakochał się i powiesił "łyżwę" na kołku. generalnie ma się dobrze, córka rośnie ale będę miał jeszcze lepszego "haka style" Bradleya:)
carpe diem!

ezbeg
Kadrowicz
Posty: 1655
Rejestracja: 14 listopada 2016, o 17:35

Re: BARAŻE O I LIGE - MOTOR LUBLIN - STAL RZESZOW

#334 Postautor: ezbeg » 28 września 2017, o 21:59

bartosch pisze:
kibicLBN pisze:Wyjaśnij mi jedno. Byłem na GP na Poniatowskiego, śledzę wyniki GP i gdzie jest Skippy?

zakochał się i powiesił "łyżwę" na kołku. generalnie ma się dobrze, córka rośnie ale będę miał jeszcze lepszego "haka style" Bradleya:)


Czyżby Bradley Wilson-Dean z kraju kiwi ?

Awatar użytkownika
bartosch
Kadrowicz
Posty: 1552
Rejestracja: 27 marca 2003, o 15:43
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: BARAŻE O I LIGE - MOTOR LUBLIN - STAL RZESZOW

#335 Postautor: bartosch » 28 września 2017, o 22:07

ezbeg pisze:Czyżby Bradley Wilson-Dean z kraju kiwi ?

brawo! wygrałeś kartkę z dedykacją od Josha:)
carpe diem!

ezbeg
Kadrowicz
Posty: 1655
Rejestracja: 14 listopada 2016, o 17:35

Re: BARAŻE O I LIGE - MOTOR LUBLIN - STAL RZESZOW

#336 Postautor: ezbeg » 28 września 2017, o 22:24

"Haka style" zasugerowało kto to może być ;) Ciekawy zawodnik, kilka lat temu był o nim artykuł na syfach. Jeśli mnie pamięć nie zawodzi to jeździł wówczas dla Eastbourne w National League. Ciekawe czy za jakiś czas ktoś skorzysta z jego usług w Polsce.

A tak żeby nie było offtopa w kontekście meczu - wygra mecz ten kto będzie miał więcej punktów po rozegraniu wszystkich przewidzianych regulaminem rozgrywek biegów. Chciałoby się awans, żeby dokopać za rok Gnieznu za ich płacze, kombinowanie z sędzią ale co będzie to będzie.

bartollo
Senior
Posty: 668
Rejestracja: 20 września 2017, o 23:36

Re: BARAŻE O I LIGE - MOTOR LUBLIN - STAL RZESZOW

#337 Postautor: bartollo » 29 września 2017, o 07:13

Jezeli nasi zawodnicy nie chca juz konczyc karier w II lidze, maja ambicje powrotu do I ligi, to musza w tym barazu udowodnic ze ich stac na skuteczna jazde. Latwiej niz z przedostatnia druzyna ligi przeciez nie bedzie. To spotkanie to ich papierek lakmusowy.

Awatar użytkownika
Perez
Trener
Posty: 4205
Rejestracja: 8 marca 2009, o 21:08
Lokalizacja: Lubartów

Re: BARAŻE O I LIGE - MOTOR LUBLIN - STAL RZESZOW

#338 Postautor: Perez » 29 września 2017, o 07:43

Trofimow nie może jechać na seniorce za Stasia? Głupi pomysł?
Mistrz, Mistrz, MOTOR MISTRZ!!!

Awatar użytkownika
lombard
Senior
Posty: 795
Rejestracja: 21 kwietnia 2011, o 15:44

Re: BARAŻE O I LIGE - MOTOR LUBLIN - STAL RZESZOW

#339 Postautor: lombard » 29 września 2017, o 07:48

Pomysł jak pomysł. Pytanie czy Peroń na juniorce dałby radę w Rzeszowie Wojdyle...

Awatar użytkownika
Gelo
Leszek Demski
Posty: 13380
Rejestracja: 23 września 2002, o 12:11
Lokalizacja: Lublin

Re: BARAŻE O I LIGE - MOTOR LUBLIN - STAL RZESZOW

#340 Postautor: Gelo » 29 września 2017, o 08:46

Może. Ale jest właśnie kwestia Peronia. A "Trofik" lub Oskar mogą przeciez wskoczyć za Stasia od pierwszego wyścigu. Jazda w Rzeszowie trzema juniorami to chyba jednak zbyt duże ryzyko. Zapewne skończy się "normalnie" czyli dwa starty Stasia a potem zmiany. A Wojdyło w ogóle pojedzie? Chyba tam coś nie za bardzo się dogaduje z klubem. Stawiam że pojedzie Rząsa a za Rissa Porsing

Awatar użytkownika
istred
Trener
Posty: 7233
Rejestracja: 27 stycznia 2004, o 20:38
Lokalizacja: Lublin

Re: BARAŻE O I LIGE - MOTOR LUBLIN - STAL RZESZOW

#341 Postautor: istred » 29 września 2017, o 09:04

bartosch pisze:z całym szacunkiem do klubu z Lublina ale po meczu Kraków - Łódź kiedy okazało się, że Rzeszów jedzie baraże powiedziałem Piotrkowi i Darkowi, że muszą zrobić wszystko aby awansować z 1 miejsca. nie zrobili. także nie miej pretensji do mnie czy Josha za to, że Lublin może mieć problem kiedy nie awansuje tylko do tych co dali ciała, że tak się stało. dobrego widowiska życzę!

Znajoma pewność siebie. Ta sama, co przy sprowadzaniu do Lublina Halla, Skidmora i innych wynalazków. Oby skutek był podobny.

bartollo
Senior
Posty: 668
Rejestracja: 20 września 2017, o 23:36

Re: BARAŻE O I LIGE - MOTOR LUBLIN - STAL RZESZOW

#342 Postautor: bartollo » 29 września 2017, o 09:40

Trener powinien byc gotowy na kazdy wariant. Jezeli Stasio dojedzie na tym osiolku bez defektu do mety, to powinien w pierwszym biegu przywiezc Szymke. Drugi bieg jest juniorski i w zaleznosci jak sie potoczy, powinny byc stosowane rezerwy zwykle za Stasia. Jezeli Stasiu wymeczy Szymke a nasi juniorzy przywioza dla nas 5:1, albo 4:2 w dobrym stylu, to bym sie nawet nie zastanawial i po pierwszym biegu zmienial Stasia. No chyba ze Stasio walnie 3 alno 2*, czego sie nie spodziewam :). Oby nikt inny nie musial byc zastepowany, ale wtedy zostaja jeszcze taktyki.

Awatar użytkownika
luCas
Kadrowicz
Posty: 1605
Rejestracja: 26 stycznia 2004, o 19:52

Re: BARAŻE O I LIGE - MOTOR LUBLIN - STAL RZESZOW

#343 Postautor: luCas » 29 września 2017, o 09:54

5:1 w juniorskim? No niezle, pamietajmy ze Rzeszow ma Lamparta. W juniorskim stawiam jednak na wynik 3:3

Rozumiem euforie i optymizm (padaja juz wyniki 40-50 dla nas), ale ok 50 punktów na wyjezdzie zrobilismy w tym sezonie w Rawiczu i w Poznaniu. Sugeruje jednak bardziej trzezwe kalkulowanie :)
"Kto nie potępia - ten przyzwala" - Jan Karski

bartollo
Senior
Posty: 668
Rejestracja: 20 września 2017, o 23:36

Re: BARAŻE O I LIGE - MOTOR LUBLIN - STAL RZESZOW

#344 Postautor: bartollo » 29 września 2017, o 10:02

Artiom Trofimow i Kurmis przywiezli go na 5:1 w Rzeszowie, wiec czemu nie Trofimow i Bober :). Lampart nie scigal sie na powaznie przez 2 miesiace, a to tez ma znaczenie.

Awatar użytkownika
istred
Trener
Posty: 7233
Rejestracja: 27 stycznia 2004, o 20:38
Lokalizacja: Lublin

Re: BARAŻE O I LIGE - MOTOR LUBLIN - STAL RZESZOW

#345 Postautor: istred » 29 września 2017, o 10:07

Zarówno w Rawiczu jak i w Poznaniu jeździliśmy zupełnie innym składem. Nie mieliśmy ani jednego juniora, teraz mamy dwóch, co daje gigantyczną różnicę. Sprzętowo też było zupełnie inaczej.

Lampart jest przyzwoity jak na juniora, ale też nie przesadzajmy. To jest 39 zawodnik I ligi. Średnia 1,65 u siebie i 1,25 na wyjeździe. Poziom na pewno nie wyższy do Bobera. Oczywiście Lampart jest faworytem w biegu juniorskim w Rzeszowie, ale jego przegrana z Boberem i Trofimowem sensacją nie będzie.

Nie twierdzę, że wygramy. Wiadomo kto jest faworytem meczu w Rzeszowie. Jestem przekonany, że mecz będzie zacięty, a bardziej prawdopodobną uważam naszą wygraną niż rozjechanie do 30.

Awatar użytkownika
Kargolo
Trener
Posty: 4514
Rejestracja: 26 sierpnia 2011, o 10:55

Re: BARAŻE O I LIGE - MOTOR LUBLIN - STAL RZESZOW

#346 Postautor: Kargolo » 29 września 2017, o 10:41

Ktoś pisał o Trofimowie pod #2. Serio uważacie, że Peroń jest pewniejszy od Stanleya? ;)
Mamy prawdopodobnie dwóch mocnych juniorów. Prawdopodobnie, bo kiedyś Trojanowski też łoił wszystkich na treningu a w meczu robił coś w stylu 1,0,2,d. Jeśli z Trofimowem jest inaczej, chociażby ze względu na sprzęt to nawet przy zawaleniu meczu przez dwóch seniorów można tam zrobić 40-42 pkt.
W hurraoptymistycznej wersji:
Marne 8
Stan 1
Jeleń 8
Łełek 8
Lambo 8
Oskar 8
Trofek 5
=46 pkt ;)
Oczywiście z przymrużeniem oka, więc bez hejtów proszę :D

Awatar użytkownika
MikeMistrz
Senior
Posty: 866
Rejestracja: 8 stycznia 2009, o 20:29

Re: BARAŻE O I LIGE - MOTOR LUBLIN - STAL RZESZOW

#347 Postautor: MikeMistrz » 29 września 2017, o 11:17

Rzeszów też nie próżnuje i wypożyczyli Kamila Kiełbasę z Wandy Kraków ;).

Awatar użytkownika
tezetomaniak
Trener
Posty: 4523
Rejestracja: 12 lipca 2007, o 21:37

Re: BARAŻE O I LIGE - MOTOR LUBLIN - STAL RZESZOW

#348 Postautor: tezetomaniak » 29 września 2017, o 11:17

Ja dla równowagi typuję 54:36

Awatar użytkownika
lombard
Senior
Posty: 795
Rejestracja: 21 kwietnia 2011, o 15:44

Re: BARAŻE O I LIGE - MOTOR LUBLIN - STAL RZESZOW

#349 Postautor: lombard » 29 września 2017, o 11:23

Trofimow za Burzę tylko wtedy kiedy nie chcemy aby od składu odsunąć Emila. Inaczej w zasadzie Trofimow i tak może lecieć za Burzę z rezerwy zwykłej na zmianę np. z Boberem, albo taktycznymi bo takie należy zakładać.
Tak czytałem na rzeszowskim forum że z Wojdyłą doszli do porozumienia, dlatego bardziej spodziewam się jego jak Rząsy. Poza tym spodziewam się od początku zmiany za Szymko. Co innego puścić Szymko na parę Pedersen-Burza a co innego zmienić Szymkę od razu Lampartem a potem puścić Szymkę jak jedzie Peroń. :idea:
Zresztą w zależności od dyspozycji Szymkę może także zmienić Wojdyło (Kiełbasa?). Także jeśli ktoś liczył na punkty "na trupie" to niech sobie to powoli z głowy wybija. :idea:
A jak typujecie wynik meczu, to poproszę o podanie czasu z 12 biegu. :lol:

Awatar użytkownika
Cooper
Trener
Posty: 7551
Rejestracja: 4 maja 2004, o 16:33
Lokalizacja: Made in Poland

Re: BARAŻE O I LIGE - MOTOR LUBLIN - STAL RZESZOW

#350 Postautor: Cooper » 29 września 2017, o 11:32

Coraz trudniej sie czyta to forum :)

Jaka logika kieruje pomyslami typu Trofimov pod 2? Ja wiem, ze Darek Sledz nie obczaja zmian zwyklych i Bober nawet jak jedzie z taktycznej to lacznie ma 5 startow zamiast 6, no ale bez przesady... (Gelu - nie wiem na jakiej podstawie piszesz, ze trener nie popelnil zadnych bledow taktycznych w Gnieznie...)

Rownie dobrze mozna zapytac czemu Baron nie wstawial Smektaly zamiast Kildemanda pod 2... Jest takie pojecie jak "pole manweru".

Juz bardziej sensowne z "fantastycznych" teorii jest ulozenie skladu w ktorym Stanley jedzie pod 5... Ale to juz teraz nieistotne.

Aha- daleki jestem od optymizmu w kwestii juniorki. Wiktor L. to gosc na dwucyfrowki niestety.
Całe życie w drugiej lidze!- nieaktualne do odwołania :)

Gelo pisze:Żuk (którego nie krytykuję jako prezydenta miasta) [...]