Żużel w TV

żużel w Lublinie
Wiadomość
Autor
go!
Trener
Posty: 3762
Rejestracja: 7 lipca 2003, o 10:23

Re: Żużel w TV

#9626 Postautor: go! » 8 sierpnia 2020, o 23:00

Rusek pisze: A raczej taka komentatorka to nie jest łatwy "chleb" i wielu znawców by się do tego nie nadało. Same suche fakty które dzieją się na ekranie były nudne.

Suche fakty mowisz? Statystyki ile kolek ktos przejechal w Rzeszowie a ile w Swietochlowicach, to sa fascynujace dane, ktore uatrakcyjnią kazda relacje.
Ale szanuje, jak mowisz kazdy ma swoj gust. Szkoda tylko, ze telewizja zatrudnia kogos kto zaspokaja gusta ogladajacych tylko w 10%

TreleMorele
Senior
Posty: 803
Rejestracja: 25 sierpnia 2017, o 12:00
Lokalizacja: Lublin

Re: Żużel w TV

#9627 Postautor: TreleMorele » 8 sierpnia 2020, o 23:20

Ja używam funkcje wycisz w tv, polecam :lol: :lol: :lol:
Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Awatar użytkownika
tezetomaniak
Trener
Posty: 4469
Rejestracja: 12 lipca 2007, o 21:37

Re: Żużel w TV

#9628 Postautor: tezetomaniak » 8 sierpnia 2020, o 23:36

Rusek pisze:Frątczak który komentuje upadek Pepe w stylu "o jezu o jezu o jezu..." albo w trakcie wyścigu mówi że ktoś nie wyprzedzi że to się tak nie uda itp

Podbijam. Zwykły cwaniaczek, kiedyś na pewno cinkciarz. W połowie wyścigu "tu już sie nic nie zmieni". A na koniec uciekł jak Torun w Zielonej Górze :)

Awatar użytkownika
Rusek
Zawodowiec
Posty: 1261
Rejestracja: 5 września 2009, o 08:23

Re: Żużel w TV

#9629 Postautor: Rusek » 8 sierpnia 2020, o 23:48

Ja jednak najczęściej lubię oglądać zawody w większym gronie wtedy nawet jak odbiornik nastawiony dość głośno to i tak generalnie nie skupia się człowiek na komentarzu telewizyjnym. I to chyba najlepsza opcja :-).

go!
Trener
Posty: 3762
Rejestracja: 7 lipca 2003, o 10:23

Re: Żużel w TV

#9630 Postautor: go! » 9 sierpnia 2020, o 00:42

TreleMorele pisze:Ja używam funkcje wycisz w tv, polecam :lol: :lol: :lol:

gdyby tak jeszce dalo sie wyciszyc sam kometarz, ale zostawic ryk maszyn, to bym tez tak zrobil

Awatar użytkownika
kibicLBN
Trener
Posty: 6338
Rejestracja: 23 lipca 2009, o 21:47

Re: Żużel w TV

#9631 Postautor: kibicLBN » 9 sierpnia 2020, o 06:58

A ja nie mogę pojąć dlaczego Polakom tak dokuczają komentatorzy. I to w każdej dyscyplinie. Ja tam sobie transmisji bez komentarza nie wyobrażam, 80 czy nawet 90% komentatorów sportowych w naszym kraju mi nie przeszkadza. Wiadomo, ze jeden podchodzi mniej inny bardziej. I tak naprawdę to nie dzierzyłem jedynie pana Ryczela (niezależnie od dyscypliny którą komentował) i w skokach narciarskich nie akceptuję astronomicznej iłości pomyłek pana Babiarza.
Nie rozumiem tego płaczu nad komentowaniem spotkań
Nie ma ludzi niezastąpionych, ale są ludzie niepowtarzalni.

Czarek
Trener
Posty: 5251
Rejestracja: 16 marca 2004, o 10:50

Re: Żużel w TV

#9632 Postautor: Czarek » 9 sierpnia 2020, o 08:01

kibicLBN pisze:A ja nie mogę pojąć dlaczego Polakom tak dokuczają komentatorzy. I to w każdej dyscyplinie. Ja tam sobie transmisji bez komentarza nie wyobrażam, 80 czy nawet 90% komentatorów sportowych w naszym kraju mi nie przeszkadza. Wiadomo, ze jeden podchodzi mniej inny bardziej. I tak naprawdę to nie dzierzyłem jedynie pana Ryczela (niezależnie od dyscypliny którą komentował) i w skokach narciarskich nie akceptuję astronomicznej iłości pomyłek pana Babiarza.
Nie rozumiem tego płaczu nad komentowaniem spotkań

Co chcesz od Ryczela i Babiarza?! Typowy Polak!
Dyktator forum: Czarek ban na tydzień, reszta ostrzeżenia.

Awatar użytkownika
kdsz
Trener
Posty: 3296
Rejestracja: 1 kwietnia 2003, o 02:47

Re: Żużel w TV

#9633 Postautor: kdsz » 9 sierpnia 2020, o 08:27

Ja lubię Olkowicza. Oczywiście ma swoją manierę, która nie każdemu będzie odpowiadać. Mi ten jego gawędziarski styl a'la dziadzio przy kominku w bujanym fotelu zwyczajnie odpowiada. Nie potrzebuję od komentatora informacji, że Lindgren jedzie przed Jensenem, bo to widzę na własne oczy. A 90% komentatorów skupia się właśnie na tym. Olo wrzuci jakiś news zza kulis, jakąś anegdotę branżową sprzed lat. Coś czego normalnie nigdy bym się nie dowiedział. A taki Noskowicz (całkiem dobry komentator)? Wypali z jakąś ciężką metaforą - że kąpaliśmy się w żużlowej fontannie, albo że Unia Leszno to orkiestra symfoniczna na której czele stoi dyrygent Piotr Baron. Bardzo ciekawa myśl!
W. Komarnicki: "Absolutnie usprawiedliwiam prezesa Andrzeja Ruskę i Krystynę Kloc"

TreleMorele
Senior
Posty: 803
Rejestracja: 25 sierpnia 2017, o 12:00
Lokalizacja: Lublin

Re: Żużel w TV

#9634 Postautor: TreleMorele » 9 sierpnia 2020, o 08:56

Olkowicz potrafi skomentować bieg i dopiero po nim sie dowiaduje ze byla zmiana , chyba tyle w temacie o wiedzy tego Pana.
Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Raczejjj
Posty: 68
Rejestracja: 30 czerwca 2019, o 08:10

Re: Żużel w TV

#9635 Postautor: Raczejjj » 9 sierpnia 2020, o 09:05

TreleMorele pisze:Ja używam funkcje wycisz w tv, polecam :lol: :lol: :lol:

Żużel bez głosu? Trochę Ci nie wierzę.

Awatar użytkownika
kdsz
Trener
Posty: 3296
Rejestracja: 1 kwietnia 2003, o 02:47

Re: Żużel w TV

#9636 Postautor: kdsz » 9 sierpnia 2020, o 09:13

TreleMorele pisze:Olkowicz potrafi skomentować bieg i dopiero po nim sie dowiaduje ze byla zmiana , chyba tyle w temacie o wiedzy tego Pana.
Dryle też się to zdarzało.
W. Komarnicki: "Absolutnie usprawiedliwiam prezesa Andrzeja Ruskę i Krystynę Kloc"

Awatar użytkownika
papi
Trener
Posty: 4106
Rejestracja: 10 marca 2005, o 08:39
Lokalizacja: Lublin

Re: Żużel w TV

#9637 Postautor: papi » 9 sierpnia 2020, o 10:16

W kontekście zmian, to oni chyba opieraja się na tym co dostaną na słuchawkę, bo nawet jeśli mają TV, to ostatnio Jabłoński mówił że ekran jest bardzo mały. Także takie sytuacje wg mnie wynikają po prostu z tego, że im tej zmiany nie zakomunikowali, a oni skupieni na rozmowie nie usłyszeli co mówił spiker. Zgodzę się, że jest to denerwujące, ale prawdopodobnie wina dotyczy większego grona.
Jeśli chodzi o typowych komentatorów to większość lubię, oczywiście mniej lub bardziej, ale poza Lorkiem, Ryczelem i Panem z Polsatu który komentował nasz ostatni mecz w Pile (Wójcik?) resztę akceptuje.
Gorzej jest w ekspertami/byłymi zuzlowcami, gdzie Dobrucki i Cegielski to 2 półki wyżej do reszty. Dankiewicz i Swiderski też wg mnie są bardzo ok, z kolei Frątczaka po prostu nie lubię, jego komentarz z tymi zająknięciami sugerujacymi zastanawianie sie jest denerwujący. Dla takiego gościa jak Kryjom, to w ogóle nie powinno być miejsca w zuzlu, może i był wtedy marionetka, ale jest twarzą największej kompromitacji jaka zdarzyła się we współczesnej rywalizacji o DMP.
Jablonski irytuje, ale widać poprawę po zjebce jaka najwyraźniej otrzymał, do Śwista już nie równa :) Pewnie będę w mniejszości, ale nie przepadam za komentarzem Zengoty, mówi on często ciekawe rzeczy, jego samego lubię, ale ten ciągły śmiech sprawia, że czuję się jakbym słuchał Piotra Zyly, a uważam że ekspert powinien mówić nie tylko ciekawie, ale tez w przyjemny sposób, Grzesiek niestety w moim odczuciu tego nie spelnia

Metalliczny
Senior
Posty: 755
Rejestracja: 10 sierpnia 2003, o 20:23
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Żużel w TV

#9638 Postautor: Metalliczny » 9 sierpnia 2020, o 10:22

kdsz pisze:
TreleMorele pisze:Olkowicz potrafi skomentować bieg i dopiero po nim sie dowiaduje ze byla zmiana , chyba tyle w temacie o wiedzy tego Pana.
Dryle też się to zdarzało.


Tyle, że u Olkowicza nagminnie wygląda to tak, że plecie kocopoły przez co człowiek jak nie patrzy na ekran, to nie wie kto jedzie, bo często nie wymienia żużlowców. Co więcej, niejednokrotnie jest też tak, że po wyjściu z I łuku, gdy się walka kończy, Olo wrzuca: Co tutaj mamy, co się tu dzieje, po czym mówi kto pierwszy. Dla osoby która odwróci wzrok od tv albo wyjdzie na chwile z pokoju, wynik może poznać jak wjeżdżają na metę.

Awatar użytkownika
kibicLBN
Trener
Posty: 6338
Rejestracja: 23 lipca 2009, o 21:47

Re: Żużel w TV

#9639 Postautor: kibicLBN » 9 sierpnia 2020, o 11:04

Na tym forum Dryła jest w porządku, bo komentarz może pasować i po drugie czego sam nie ukrywa ,,jest nasz". Ale ta ,,naszość" już w innych stronach komuś przeszkadza, mimo że Tomek jest raczej obiektywny. A co do Olkowicza, też niektóre odzywki mi nie pasują, ale poczucie humoru, ciekawostki i to jak potrafi samą fizyke jazdy opisać powoduje że najbardziej odpowiada mi akurat jego komentarz. I co poradzić.
Korosciel miał ogólnie dobrą opinię, ale wziął i zepsuł przez wydarzenia w Grudziądzu.
Mi bardziej dokucza co innego w polskim komentarzu żużlowym. Np to ,że wprawny obserwator żużla widział dlaczego Zagar przegral w 12 biegu z Woffindenem, mimo że nie był wyraźnie wolniejszy. A jednak komenatatorzy nie potrafią tego przekazać
Nie ma ludzi niezastąpionych, ale są ludzie niepowtarzalni.

Awatar użytkownika
kdsz
Trener
Posty: 3296
Rejestracja: 1 kwietnia 2003, o 02:47

Re: Żużel w TV

#9640 Postautor: kdsz » 9 sierpnia 2020, o 11:31

I tak najgorszy był Feddek!
W. Komarnicki: "Absolutnie usprawiedliwiam prezesa Andrzeja Ruskę i Krystynę Kloc"

Awatar użytkownika
papi
Trener
Posty: 4106
Rejestracja: 10 marca 2005, o 08:39
Lokalizacja: Lublin

Re: Żużel w TV

#9641 Postautor: papi » 9 sierpnia 2020, o 11:43

To Feddek nie potrafił czytać liczb większych od 20 i mówił wynik jako cztery siedem cztery trzy?

Awatar użytkownika
kibicLBN
Trener
Posty: 6338
Rejestracja: 23 lipca 2009, o 21:47

Re: Żużel w TV

#9642 Postautor: kibicLBN » 9 sierpnia 2020, o 12:41

kdsz pisze:I tak najgorszy był Feddek!

Tak w tym cudownym duecie ze Świstem. To była wieś
Nie ma ludzi niezastąpionych, ale są ludzie niepowtarzalni.

Flagg
Trener
Posty: 5994
Rejestracja: 26 września 2018, o 08:30

Re: Żużel w TV

#9643 Postautor: Flagg » 9 sierpnia 2020, o 12:44

kibicLBN pisze:Korosciel miał ogólnie dobrą opinię, ale wziął i zepsuł przez wydarzenia w Grudziądzu.


O ktore wydarzenia w Grudziądzu, bo nie jestem chyba w temacie? Bo mecz że Stała komentował Noskowicz
Motor 2024: 1.Holder 2.Cierniak 3. Lindgren 4.Kubera 5.Zmarzlik 6.Przyjemski 7.Bańbor 8.Jaworski

Awatar użytkownika
Perez
Trener
Posty: 4104
Rejestracja: 8 marca 2009, o 21:08
Lokalizacja: Lubartów

Re: Żużel w TV

#9644 Postautor: Perez » 9 sierpnia 2020, o 13:06

Korościel jest spoko, trochę luzu i śmiechu do tego ciekawe informacje dodaje. Jego Komon Geeekaaaemm mnie osobiście rozbawiło. A Kibicow z Grudziadza mogło wkurzyc bo trochę się z Gkm nabijał.
Mistrz, Mistrz, MOTOR MISTRZ!!!

Awatar użytkownika
Perez
Trener
Posty: 4104
Rejestracja: 8 marca 2009, o 21:08
Lokalizacja: Lubartów

Re: Żużel w TV

#9645 Postautor: Perez » 9 sierpnia 2020, o 13:06

Flagg pisze:
kibicLBN pisze:Korosciel miał ogólnie dobrą opinię, ale wziął i zepsuł przez wydarzenia w Grudziądzu.


O ktore wydarzenia w Grudziądzu, bo nie jestem chyba w temacie? Bo mecz że Stała komentował Noskowicz

Chyba mu się pomyliło z Łopacińskim...
Mistrz, Mistrz, MOTOR MISTRZ!!!

Awatar użytkownika
kibicLBN
Trener
Posty: 6338
Rejestracja: 23 lipca 2009, o 21:47

Re: Żużel w TV

#9646 Postautor: kibicLBN » 9 sierpnia 2020, o 13:13

A no tak. Imiennik Łopaciński. Przepraszam najmocniej ;) nieważne, ważne ze ogolim dzisiaj Gorzów na miękko :cool:
Nie ma ludzi niezastąpionych, ale są ludzie niepowtarzalni.

Awatar użytkownika
Kargolo
Trener
Posty: 4414
Rejestracja: 26 sierpnia 2011, o 10:55

Re: Żużel w TV

#9647 Postautor: Kargolo » 9 sierpnia 2020, o 14:26

Loko z Polonią nie miało być puszczane w nsport?

Kaman
Kadrowicz
Posty: 1595
Rejestracja: 23 października 2018, o 09:42
Lokalizacja: LBN

Re: Żużel w TV

#9648 Postautor: Kaman » 9 sierpnia 2020, o 14:29

Kargolo pisze:Loko z Polonią nie miało być puszczane w nsport?


Miało. Obostrzenia łotewskie... W Gorzowie nadciąga burza ponoć...

Metalliczny
Senior
Posty: 755
Rejestracja: 10 sierpnia 2003, o 20:23
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Żużel w TV

#9649 Postautor: Metalliczny » 9 sierpnia 2020, o 16:19

Póki co to jednej "fazy" brak :D

Awatar użytkownika
RadeKas
Trener
Posty: 4864
Rejestracja: 5 listopada 2003, o 19:06
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Żużel w TV

#9650 Postautor: RadeKas » 9 sierpnia 2020, o 16:26

W studiu Zengota, komentuje Piszcz. Będzie obiektywnie.
Richie Faulkner:
Good morning Poland! You were fuckin unreal last night!You blew the roof off!! It was an honor to play for you all.