Żużel w TV

żużel w Lublinie
Wiadomość
Autor
Czarek
Trener
Posty: 5291
Rejestracja: 16 marca 2004, o 10:50

Re: Żużel w TV

#20251 Postautor: Czarek » 18 marca 2024, o 20:38

RadeKas pisze:No cóż. C+ tą decyzją sprawił, że wpłynąłem na szeroki przestwór oceanu. Oczywiście z piracką banderą.

Na Rosjan gwiżdżemy, ale z ruskich stron skorzystamy. :)
Dyktator forum: Czarek ban na tydzień, reszta ostrzeżenia.

Awatar użytkownika
papi
Trener
Posty: 4173
Rejestracja: 10 marca 2005, o 08:39
Lokalizacja: Lublin

Re: Żużel w TV

#20252 Postautor: papi » 18 marca 2024, o 20:57

boxing pisze:Dostęp na 3 urządzeniach, więc przewaga nad kablówkami taka, że z każdego miejsca był dostęp.

w UPC też masz aplikacje i możesz oglądać kiedy i gdzie chcesz (wydaje mi się, że nawet bez limitu urządzeń). Tylko eligę zabierają z ogólnodostępnego pakietu...

Awatar użytkownika
Saeyl
Kadrowicz
Posty: 1619
Rejestracja: 1 listopada 2018, o 19:39
Lokalizacja: Lublin

Re: Żużel w TV

#20253 Postautor: Saeyl » 18 marca 2024, o 21:01

papi pisze:
boxing pisze:Dostęp na 3 urządzeniach, więc przewaga nad kablówkami taka, że z każdego miejsca był dostęp.

w UPC też masz aplikacje i możesz oglądać kiedy i gdzie chcesz (wydaje mi się, że nawet bez limitu urządzeń). Tylko eligę zabierają z ogólnodostępnego pakietu...

C+ nie działa w aplikacji UPC. Działa jedynie C+Sport 5 i Eleven. Także niestety skończy się oglądanie innego meczu w kolejce na stadionie albo w trakcie wyjazdu. Zostanie wspieranie się kolegą z Łotwy, Kergelem.

Awatar użytkownika
Perez
Trener
Posty: 4165
Rejestracja: 8 marca 2009, o 21:08
Lokalizacja: Lubartów

Re: Żużel w TV

#20254 Postautor: Perez » 18 marca 2024, o 21:09

Czarek pisze:
RadeKas pisze:No cóż. C+ tą decyzją sprawił, że wpłynąłem na szeroki przestwór oceanu. Oczywiście z piracką banderą.

Na Rosjan gwiżdżemy, ale z ruskich stron skorzystamy. :)

Otototo! W zimie to wszystkie mecze odtwarzam.
Mistrz, Mistrz, MOTOR MISTRZ!!!

Awatar użytkownika
RadeKas
Trener
Posty: 4900
Rejestracja: 5 listopada 2003, o 19:06
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Żużel w TV

#20255 Postautor: RadeKas » 18 marca 2024, o 22:42

Czarek pisze:Na Rosjan gwiżdżemy, ale z ruskich stron skorzystamy. :)


Nie wiem z jakich stron korzystacie towarzyszu, ale uważajcie na wirusy i takie tam.

Byle nie covid.
Richie Faulkner:
Good morning Poland! You were fuckin unreal last night!You blew the roof off!! It was an honor to play for you all.

Awatar użytkownika
papi
Trener
Posty: 4173
Rejestracja: 10 marca 2005, o 08:39
Lokalizacja: Lublin

Re: Żużel w TV

#20256 Postautor: papi » 19 marca 2024, o 00:39

Saeyl pisze:
papi pisze:
boxing pisze:Dostęp na 3 urządzeniach, więc przewaga nad kablówkami taka, że z każdego miejsca był dostęp.

w UPC też masz aplikacje i możesz oglądać kiedy i gdzie chcesz (wydaje mi się, że nawet bez limitu urządzeń). Tylko eligę zabierają z ogólnodostępnego pakietu...

C+ nie działa w aplikacji UPC. Działa jedynie C+Sport 5 i Eleven. Także niestety skończy się oglądanie innego meczu w kolejce na stadionie albo w trakcie wyjazdu. Zostanie wspieranie się kolegą z Łotwy, Kergelem.

Racja, chodziło mi właśnie o C+5, dlatego pisałem że zabierają. Ale fakt, teraz nawet kupując pakiet nie będzie go w apce, tyle że ja i tak nie zamierzam :)

Czarek
Trener
Posty: 5291
Rejestracja: 16 marca 2004, o 10:50

Re: Żużel w TV

#20257 Postautor: Czarek » 19 marca 2024, o 10:07

RadeKas pisze:
Czarek pisze:Na Rosjan gwiżdżemy, ale z ruskich stron skorzystamy. :)


Nie wiem z jakich stron korzystacie towarzyszu, ale uważajcie na wirusy i takie tam.

Byle nie covid.

Geroj, jakiej narodowości są Wasze źródła?
Dyktator forum: Czarek ban na tydzień, reszta ostrzeżenia.

Awatar użytkownika
kdsz
Trener
Posty: 3361
Rejestracja: 1 kwietnia 2003, o 02:47

Re: Żużel w TV

#20258 Postautor: kdsz » 19 marca 2024, o 10:47

My tu biadolimy nad ceną pakietu telewizyjnego, a okazuje się, że problem jest zupełnie w innym miejscu, przynajmniej wg prowadzącego audycję Pięć jeden. Dla Chyla jedynym minusem zmiany anteny przez C+ są ew. kłopoty starszych osób z obsługą aplikacji streamingowej.

Dopytam się - czy dobrze rozumiem, że najtańszą opcją by obejrzeć cały sezon ekstraligi jest zamówienie Canal+ Online za 54 zł miesięcznie, co daje łącznie 324 zł za okres od kwietnia do września?
W. Komarnicki: "To co miało pójść na piłke renczne, poszło w stronę zawodników"

Awatar użytkownika
Kargolo
Trener
Posty: 4476
Rejestracja: 26 sierpnia 2011, o 10:55

Re: Żużel w TV

#20259 Postautor: Kargolo » 19 marca 2024, o 10:57

boxing pisze:Ja za Canal+online z dodatkiem Elevenów płaciłem i płacę miesięcznie 60zł. Dostęp na 3 urządzeniach, więc przewaga nad kablówkami taka, że z każdego miejsca był dostęp. Zależało mi na wszystkich meczach e-ligi. Była cała e-liga, 1 liga, weszła liga szwedzka, do tego liga polska piłkarska, puchary europejskie, hiszpańska La Liga, trochę fajnych filmów. Umowa jeszcze chwilę potrwa, ale nie sprawdzałem ile wyjdzie teraz - te 60zł miesięcznie nie majątek, ale zależy mi tylko na e-lidze, więc gdyby był tańszy okrojony do e-ligi pakiet - to bym wziął - człowiek by mniej siedział przed telewizorem :)

U mnie byłoby to 40 zł dodatkowo za pakiet C+.
Gdyby mnie interesowała polska ekstraklasa, NBA albo filmy to miałoby to oczywiście sens, ale tak to opłata za maksymalnie 2 mecze w tygodniu, a przecież nie zawsze będę mógł obejrzeć plus mecze Realu, których akurat nie będzie w Eleven. Niby nie majątek, ale do przemyślenia. Jeszcze jakby mieli to GP, SoN i SWC to bym się nie zastanawiał.

rumburaquee
Junior
Posty: 398
Rejestracja: 21 września 2021, o 10:32

Re: Żużel w TV

#20260 Postautor: rumburaquee » 19 marca 2024, o 12:10

Ja wykupiłem jak jeszcze byliśmy w pierwszej lidze, plus GP i tak już zostało. Ps. wraz taniej niż karnet i bilety na PO;)

Awatar użytkownika
_piotrusss
Kadrowicz
Posty: 1655
Rejestracja: 15 stycznia 2004, o 20:11
Lokalizacja: Lublin

Re: Żużel w TV

#20261 Postautor: _piotrusss » 19 marca 2024, o 12:33

kdsz pisze:Dopytam się - czy dobrze rozumiem, że najtańszą opcją by obejrzeć cały sezon ekstraligi jest zamówienie Canal+ Online za 54 zł miesięcznie, co daje łącznie 324 zł za okres od kwietnia do września?

Do tego należy doliczyć subskrypcję Eleven osobno (15 zł) lub razem z Polsatami Premium na C+ (20 zł).
Zrobił wilk elektrownię, lecz by prąd uzyskać
Spalał w niej cały węgiel z kopalni od liska.
Kopalnia z elektrowni cały prąd zżerała,
Stąd brak światła i węgla. Ale system działa!
Andrzej Waligórski

Awatar użytkownika
kdsz
Trener
Posty: 3361
Rejestracja: 1 kwietnia 2003, o 02:47

Re: Żużel w TV

#20262 Postautor: kdsz » 20 marca 2024, o 08:38

To jeszcze jedno pytanie do zorientowanych. Jak wygląda sprawa współdzielenia konta w Canal+ online? W ofercie widnieje info, że można oglądać jednocześnie na dwóch ekranach. Czy muszą to być ekrany w jednym gospodarstwie domowym?
W. Komarnicki: "To co miało pójść na piłke renczne, poszło w stronę zawodników"

Awatar użytkownika
_piotrusss
Kadrowicz
Posty: 1655
Rejestracja: 15 stycznia 2004, o 20:11
Lokalizacja: Lublin

Re: Żużel w TV

#20263 Postautor: _piotrusss » 20 marca 2024, o 08:57

Można zalogować się na dwóch urządzeniach jednocześnie i nigdzie nie informują o tym by musiały one należeć do jednego gospodarstwa domowego. Jedynie zastrzegają, że nie można osobie trzeciej udostępniać danych do konta. Trzeba jedynie uważać na aktywne sesje, bo w przypadku podłączenia trzeciego urządzenia np. telefonu, jedno z poprzednich urządzeń zostanie wylogowane z konta. W teorii nie powinno być problemu gdy na dwóch urządzeniach odpalonych jest więcej streamów (2-4 kanały na podzielonym ekranie) ale tego nigdy nie sprawdzałem.
Zrobił wilk elektrownię, lecz by prąd uzyskać
Spalał w niej cały węgiel z kopalni od liska.
Kopalnia z elektrowni cały prąd zżerała,
Stąd brak światła i węgla. Ale system działa!
Andrzej Waligórski

Awatar użytkownika
kdsz
Trener
Posty: 3361
Rejestracja: 1 kwietnia 2003, o 02:47

Re: Żużel w TV

#20264 Postautor: kdsz » 20 marca 2024, o 09:00

Dzięki za info. Jest to zatem opcja do rozważenia.
W. Komarnicki: "To co miało pójść na piłke renczne, poszło w stronę zawodników"

Awatar użytkownika
Cooper
Trener
Posty: 7514
Rejestracja: 4 maja 2004, o 16:33
Lokalizacja: Made in Poland

Re: Żużel w TV

#20265 Postautor: Cooper » 20 marca 2024, o 09:05

C+ online działa też w całej UE, co ma swoją wartość dodaną, a nie jest oczywiste choćby w przypadku TVP Sport :)
Całe życie w drugiej lidze!- nieaktualne do odwołania :)

Gelo pisze:Żuk (którego nie krytykuję jako prezydenta miasta) [...]

rumburaquee
Junior
Posty: 398
Rejestracja: 21 września 2021, o 10:32

Re: Żużel w TV

#20266 Postautor: rumburaquee » 20 marca 2024, o 09:50

Cooper pisze:C+ online działa też w całej UE, co ma swoją wartość dodaną, a nie jest oczywiste choćby w przypadku TVP Sport :)

Dokładnie, rok temu oglądałem sobie mecz wyjazdowy z Włókniarzem siedząc na tarasie na Majorce:))

Awatar użytkownika
boxing
Kadrowicz
Posty: 1707
Rejestracja: 9 sierpnia 2004, o 22:15
Lokalizacja: Lublin

Re: Żużel w TV

#20267 Postautor: boxing » 20 marca 2024, o 12:19

_piotrusss pisze:Można zalogować się na dwóch urządzeniach jednocześnie i nigdzie nie informują o tym by musiały one należeć do jednego gospodarstwa domowego. Jedynie zastrzegają, że nie można osobie trzeciej udostępniać danych do konta. Trzeba jedynie uważać na aktywne sesje, bo w przypadku podłączenia trzeciego urządzenia np. telefonu, jedno z poprzednich urządzeń zostanie wylogowane z konta. W teorii nie powinno być problemu gdy na dwóch urządzeniach odpalonych jest więcej streamów (2-4 kanały na podzielonym ekranie) ale tego nigdy nie sprawdzałem.

Sprawdzę to, bo głowę bym dał, że mogą to być 2 urządzenia mobilne plus dekoder Canal+box - tak przedstawiał mi to sprzedawca rok temu, czyli możliwość równoczesnego oglądania na 3 urządzeniach (ale nie wszystkich 3 mobilnych tylko w opisanej konfiguracji 2 +1 z ich dekoderem). A za dekoder zapłaciłem złotówkę. Do tego na dekoderze w opcji sport działa funkcja multi-room - tak oglądałem np. zahaczające się czasowo mecze 1 ligi - w Rybniku przerwa na równanie to powiększenie obrazu z Bydgoszczy gdzie akurat startował bieg. Z piłkarską ligą mistrzów było podobnie, ale do sprawdzenia czy jest jakieś ograniczenie i czy multiroom "zużywa" 2 czy 4 streamy live jednocześnie. Któregoś wieczora jak będą mecze live to spróbuję odpalić multiroom na Canal+Plus Box i jakieś inne na tablecie i komórce (na komórce z aplikacji Canal+online a nie z przeglądarki z której działały mi filmy czy odtwarzane mecze ale nie "lajwy" ) i dam znać czy działa wszystko równocześnie na 3 urządzeniach.
Mini-zuzel w Lublinie i mamy co roku swojego Hliba a moze nawet Jonssona!

blajar
Trener
Posty: 2586
Rejestracja: 5 października 2017, o 16:01
Lokalizacja: Lublin

Re: Żużel w TV

#20268 Postautor: blajar » 21 marca 2024, o 18:00

Jeśli rozważacie zakup C+ to możecie również wziąć pod uwagę player.pl. Z minusów: działa z opóźnieniem, pewnie ze względu na buforowanie (z tego, co z Flaggiem patrzyliśmy to pewnie ok 30sek. do minuty czasami w stosunku do sygnału telewizyjnego) i nie ma C+5 (to chyba największy). Ja z kumplem mamy wykupiony pełny pakiet z C+, Eleven, Eurosportem i Eurosport playerem, HBO i kosztuje nas to po 45pln miesięcznie. Można zainstalować na bodajże 4 urządzeniach i nie muszą one być w gospodarstwie. Czasem oglądam jakiś WEC czy snookera na TV, a skoki na komórce, lub na odwrót.
"To ride with empty head" - jechać z "czystą głową", by Ł. Benz :lol:

Awatar użytkownika
Torsen
Trener
Posty: 4282
Rejestracja: 14 października 2005, o 16:24
Lokalizacja: Lublin

Re: Żużel w TV

#20269 Postautor: Torsen » 24 marca 2024, o 09:02

Czy jakaś tv transmituje dzisiejsze Kryterium?
Obrazek
Daniel Jeleniewski: "Jeszcze kupę mogę zrobić."

K.A.M.I.L.
Zawodowiec
Posty: 1194
Rejestracja: 4 sierpnia 2004, o 17:25
Lokalizacja: Southampton
Kontakt:

Re: Żużel w TV

#20270 Postautor: K.A.M.I.L. » 24 marca 2024, o 09:06

TVP Sport od 13:15
MOTOR LUBLIN

Awatar użytkownika
Rusek
Zawodowiec
Posty: 1273
Rejestracja: 5 września 2009, o 08:23

Re: Żużel w TV

#20271 Postautor: Rusek » 24 marca 2024, o 10:22

K.A.M.I.L. pisze:TVP Sport od 13:15

Od 14:15 ;-)

Awatar użytkownika
Perez
Trener
Posty: 4165
Rejestracja: 8 marca 2009, o 21:08
Lokalizacja: Lubartów

Re: Żużel w TV

#20272 Postautor: Perez » 24 marca 2024, o 11:14

Dziś okaże się co to za nowinka Łaguty?
Mistrz, Mistrz, MOTOR MISTRZ!!!

Czarek
Trener
Posty: 5291
Rejestracja: 16 marca 2004, o 10:50

Re: Żużel w TV

#20273 Postautor: Czarek » 24 marca 2024, o 11:57

Perez pisze:Dziś okaże się co to za nowinka Łaguty?

Paliwo lotnicze z Jasionki. :)
Dyktator forum: Czarek ban na tydzień, reszta ostrzeżenia.

ezbeg
Kadrowicz
Posty: 1609
Rejestracja: 14 listopada 2016, o 17:35

Re: Żużel w TV

#20274 Postautor: ezbeg » 24 marca 2024, o 13:39

Brat załatwił beczkę nitro.

Awatar użytkownika
Perez
Trener
Posty: 4165
Rejestracja: 8 marca 2009, o 21:08
Lokalizacja: Lubartów

Re: Żużel w TV

#20275 Postautor: Perez » 24 marca 2024, o 14:17

Śmiejcie się ale jedno jest pewne, będzie dziś nagrzany na zwycięstwo jak rok temu. Sezon na oby cało i zdrowo uważam za otwarty.
Mistrz, Mistrz, MOTOR MISTRZ!!!