Żużel w TV

żużel w Lublinie
Wiadomość
Autor
Rudy
Junior
Posty: 423
Rejestracja: 5 września 2010, o 17:17

Re: Żużel w TV

#3751 Postautor: Rudy » 26 września 2011, o 23:38

Pisałem,że emocji miał mecz z telebimu dostarczyć .Czy Ty jak sie nie przypiermandolisz to nie przeżyjesz.Po drugie pisałem,aby nie komentować.Po trzecie nie wiem ile Ty ,ale ja byłem pierwszy raz we wrześniu tego roku :lol: .
"Nigdy nie rozmawiaj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem".

meesha
Trener
Posty: 7588
Wiek: 43
Rejestracja: 30 marca 2004, o 23:44
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Żużel w TV

#3752 Postautor: meesha » 26 września 2011, o 23:43

No sorry, ale mocno mnie to rozbawiło. Zestawienie "mecz z Wandą u siebie" i "super-hiper" to dość mocny oksymoron :D
T. Lorek: Gdyby ktoś obudził cię w środku nocy i zapytał: z czym kojarzy ci się Polska, to co byś odpowiedział?

H. Nielsen: Nie zdążyłbym przetrzeć oczu, a już mówiłbym o pierwszym występie w meczu ligowym w barwach Motoru Lublin. 1990 rok...

Awatar użytkownika
Cooper
Trener
Posty: 7514
Rejestracja: 4 maja 2004, o 16:33
Lokalizacja: Made in Poland

Re: Żużel w TV

#3753 Postautor: Cooper » 27 września 2011, o 00:20

RadeKas pisze:
Cooper pisze:Ale ubaw mam przy tej dyskusji, blagam nie przerywajcie:) Jutro ide do Almy i mam zamiar im wygarnac, ze zle sie chyba czuja sprzedajac ser gorgonzola po 80 zl, splesnialy, smierdzacy i zapakowany w zwykly papier! Przeciez inne mleczarnie robia ser po 15 zl! I nie ma tu w ogole znaczenia, ze rok temu gorgonzoli w ogole nie bylo w ofercie. Ba, tak sobie kombinuje, ze gdyby gorgonzola byla po po 5zl/kg to kupiloby ja mnooostwo ludzi. A przeciez wystarczy pojsc do polityka jakiego, zeby ulotke do sera dolaczyl i juz bedzie mozna po 5 zl sprzedac, no niech pojda, no!
Gupi producent, gupi sklep, jak tak mozna!


Wszystko sie zgadza, tylko w tym wypadku to gorgonzole sprzedaja po 15 zl, a w Almie produkt seropodobny za 80.


Niekoniecznie. Bo limitowanym dobrem luksusowym jest w tym przypadku bezposrednia transmisja z zagranicznego meczu Twojej ulubionej druzyny, a nie jakosc tej transmisji. Podtrzymujac analogie kulinarne - Lazur jedzony chocby zlotym widelczykiem z porcelanowego talerzyka nie zastapi gorgonzoli zjadanej nawet i palcami wprost z gazety.
Całe życie w drugiej lidze!- nieaktualne do odwołania :)

Gelo pisze:Żuk (którego nie krytykuję jako prezydenta miasta) [...]

Awatar użytkownika
RadeKas
Trener
Posty: 4912
Rejestracja: 5 listopada 2003, o 19:06
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Żużel w TV

#3754 Postautor: RadeKas » 27 września 2011, o 01:45

Nie nie, bo wyjsciem do calej analogii byly porownania itvl vs. ostrowskie telewizje internetowe, ktore lepszy towar (czyli lepszej jakosci transmisje 2 ligi zuzlowej) maja w nizszej cenie.

Jezeli chciales tylko o gorgonzoli, czyli itvl mowic, to trzeba bylo nie pisac o innych mleczarniach co maja tanszy ser :P.
Richie Faulkner:
Good morning Poland! You were fuckin unreal last night!You blew the roof off!! It was an honor to play for you all.

go!
Trener
Posty: 3768
Rejestracja: 7 lipca 2003, o 10:23

Re: Żużel w TV

#3755 Postautor: go! » 27 września 2011, o 10:35

meesha pisze:Zestawienie "mecz z Wandą u siebie" i "super-hiper" to dość mocny oksymoron :D

Oksymoron nie moze byc "mocny" czy "lightowy". To typowe 0/1

Awatar użytkownika
Misionis
Junior
Posty: 407
Rejestracja: 20 września 2004, o 12:36
Lokalizacja: Lublin

Re: Żużel w TV

#3756 Postautor: Misionis » 27 września 2011, o 11:33

Bardzo fajne posunięcie itvl:) Fajnie się czyta jak wszyscy, którzy tak narzekali na jakość transmisji darmowych, teraz podnoszą największy lament jak to itvl mogło tak okrutnie potraktować biednych kibiców:)

Awatar użytkownika
RadeKas
Trener
Posty: 4912
Rejestracja: 5 listopada 2003, o 19:06
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Żużel w TV

#3757 Postautor: RadeKas » 27 września 2011, o 11:35

Misionis pisze:Bardzo fajne posunięcie itvl:) Fajnie się czyta jak wszyscy, którzy tak narzekali na jakość transmisji darmowych, teraz podnoszą największy lament jak to itvl mogło tak okrutnie potraktować biednych kibiców:)


To zabawne, bo ja akurat po kazdym meczu spedzalem sporo czasu na bronienie itvl przed tymi narzekaniami, a teraz uwazam ze robia gruby blad.
Richie Faulkner:
Good morning Poland! You were fuckin unreal last night!You blew the roof off!! It was an honor to play for you all.

Awatar użytkownika
Misionis
Junior
Posty: 407
Rejestracja: 20 września 2004, o 12:36
Lokalizacja: Lublin

Re: Żużel w TV

#3758 Postautor: Misionis » 27 września 2011, o 11:40

RadeKas pisze:
Misionis pisze:Bardzo fajne posunięcie itvl:) Fajnie się czyta jak wszyscy, którzy tak narzekali na jakość transmisji darmowych, teraz podnoszą największy lament jak to itvl mogło tak okrutnie potraktować biednych kibiców:)


To zabawne, bo ja akurat po kazdym meczu spedzalem sporo czasu na bronienie itvl przed tymi narzekaniami, a teraz uwazam ze robia gruby blad.



Ja też tak uważam, bo działania itvl są moim zdaniem ewidentnie konsekwencją wypowiedzi na tym forum i dlatego dziwi mnie, że sugerują się takimi głupotkami. Nie zrozum mnie źle, pisałem o tych forumowiczach, którzy psy wieszali wcześniej.

Awatar użytkownika
Popek
Senior
Posty: 635
Rejestracja: 8 stycznia 2011, o 10:28

Re: Żużel w TV

#3759 Postautor: Popek » 27 września 2011, o 16:54

Ja tez nigdy nie narzekalem na itvl bo bylo za darmo, a darowanemu koniowi sie w zeby nie zaglada. Dlatego nie przyczepialem sie do beznadziejnej jakosci czy tego ze tnie bo mialem to za darmo. Ale teraz jako potencjalnemu konsumentowi przysluguje mi prawo do skomentowania ceny towaru i stosunku ceny do jakosci.

Cooper jesli poczules sie fajny porownujac transmisje do sera i jako wielce obyty w swiecie broniac praw wolnego rynku to sie bardzo ciesze. Jednak ja i kazdy inny tutaj sie wypowiadajacy jestem potencjalnym klientem i moim zdaniem jak i wielu osob 25zl to za drogo wiec nie zaplace. Powinno to byc wazne dla stacji czy produkt i jego stosunek ceny do jakosci odpowiada konsumentom bo chyba o to chodzi zeby produkt dopasowac do potrzeb konsumenta, a nie konsumentow do potrzeb producenta. Pomysl troche.
I jezeli rynek mleczarski najlepiej pozwala ci zrozumiec swiat to wyobraz sobie ze za niedobry ser(poprostu niedobry, a nie w zaleznosci od gustu) producent zada bardzo wysokiej ceny, wtedy nikt takiego sera kupuje, a mleczarnia nie ma oczekiwanego zysku. Kazdy towar musi miec taka cene jakiej jest wart, a jesli produkuje sie bardzo drogi i dobry ser to trzeba uwzglednic czy wsrod tych bogatszych bedzie wystarczajacy popyt zeby produkcja sie oplacila. Nie trzeba przyczepiac reklam politykow na serze zeby byl tanszy, ale jezeli np. mleczarnia moze dostac dofinansowanie z unii ktore ja zmodernizuje i pozwoli to samo produkowac w nizszej cenie to chyba jest to dobry pomysl nie uwazasz ?
Wszystko mozna skrytykowac podajac glupi przyklad i jezeli zmieniasz transmisje na ser to moglbys inne elementy takie jak reklamy tez przemyslec i zmienic.

Awatar użytkownika
marcin_lub
Junior
Posty: 456
Rejestracja: 21 maja 2004, o 19:00
Lokalizacja: Lublin

Re: Żużel w TV

#3760 Postautor: marcin_lub » 27 września 2011, o 17:17

Czy mógłby ktoś przytoczyć cytat osoby, która powiedziała że potrzeba 30 tyś aby ustawić telebim na deptaku? Proszę również o informację kto to powiedział.

Awatar użytkownika
Misionis
Junior
Posty: 407
Rejestracja: 20 września 2004, o 12:36
Lokalizacja: Lublin

Re: Żużel w TV

#3761 Postautor: Misionis » 27 września 2011, o 17:35

Jeśli już wchodzimy na ekonomię, to nie ma znaczenia jakość produktu, tylko popyt na niego. Produkt może być słaby, ale jeśli jest unikalny (tak jak ta transmisja) to cena idzie w górę i jest ustalana na takim poziomie, żeby zoptymalizować zysk. Ale wydaje mi się, że tu nie chodzi o kwestie ekonomiczne, tylko itvl zwyczajnie wkurzyła się na niewdzięczników i teraz się odpłaca.


A teraz pytanie do miłośników ekonomii w tym wątku. Czy cena 0 zł za transmisje ze słabym komentarzem była odpowiednia?

marc1n
Posty: 3
Rejestracja: 15 września 2011, o 21:18

Re: Żużel w TV

#3762 Postautor: marc1n » 27 września 2011, o 17:42

marcin_lub pisze:Czy mógłby ktoś przytoczyć cytat osoby, która powiedziała że potrzeba 30 tyś aby ustawić telebim na deptaku? Proszę również o informację kto to powiedział.



[quote="harry"]Jest przewidziana jak ktos zapłaci 25 tys zł.
Jeżeli nie to nie będzie transmisji na telebimie :?

Awatar użytkownika
Popek
Senior
Posty: 635
Rejestracja: 8 stycznia 2011, o 10:28

Re: Żużel w TV

#3763 Postautor: Popek » 27 września 2011, o 18:40

Jak cos jest za darmo to sobie moze byc jakie chce.

Jesli nie ma zywnosci to mozna produkowac chleb slabej jakosci za wysoka cene bo jest na swoj sposob unikatowy w czasie głodu i jest niezbedny wiec zaplacisz za niego kazda cene. Natomiast transmisja nie jest niezbedna do zycia i nie kazda cena jest dobra. Ogolnie to juz mnie nie obchodzi ile to bedzie kosztowalo itp. Jeśli byłaby taka transmisja w rozsadnej cenie albo za darmo to moge obejrzec. Jednak transmisja ta do zycia mi nie jest potrzebna i plakac nie bede jak nie obejrze.

tomunneck
Posty: 56
Rejestracja: 12 lipca 2007, o 21:42

Re: Żużel w TV

#3764 Postautor: tomunneck » 27 września 2011, o 19:13

itvl chyba bierze przyklad z pana kwieka - jeden walnal focha z przytupem i sie chwilowo obrazil na zuzel, teraz czas na nastepnych.

Awatar użytkownika
marcin_lub
Junior
Posty: 456
Rejestracja: 21 maja 2004, o 19:00
Lokalizacja: Lublin

Re: Żużel w TV

#3765 Postautor: marcin_lub » 27 września 2011, o 19:17

marc1n pisze:
marcin_lub pisze:Czy mógłby ktoś przytoczyć cytat osoby, która powiedziała że potrzeba 30 tyś aby ustawić telebim na deptaku? Proszę również o informację kto to powiedział.



harry pisze:Jest przewidziana jak ktos zapłaci 25 tys zł.
Jeżeli nie to nie będzie transmisji na telebimie :?


Co najlepsze w tym wszystkim to to, że wynajem telebimu na czas meczu to koszt 2500zł. Z tego wynika, że itvl pomnożyła kwotę dziesięciokrotnie szukając jelenia który za to zapłaci...

Awatar użytkownika
istred
Trener
Posty: 7232
Rejestracja: 27 stycznia 2004, o 20:38
Lokalizacja: Lublin

Re: Żużel w TV

#3766 Postautor: istred » 27 września 2011, o 19:23

Przypuszczam, że liczyli na 1 000 osób, które wykupią transmisję po 25 zł i założyli, że jeśli będzie telebim to nie sprzedadzą żadnej ;)

Shack
Administrator
Posty: 1827
Rejestracja: 10 sierpnia 2002, o 20:45
Lokalizacja: Lublin

Re: Żużel w TV

#3767 Postautor: Shack » 27 września 2011, o 19:28

prosze o zakońćzenie dyskusji o ITVL. Rok temu nikt o nich nie słyszał i wszyscy żyli. Kto chce zapłaci, kto nie to nie. Kolejne posty na temat ceny, jakości materiału i czy należy się nam telebim czy nie beda karane banami na tydzień.

harry
Trener
Posty: 4753
Rejestracja: 14 kwietnia 2003, o 11:14

Re: Żużel w TV

#3768 Postautor: harry » 27 września 2011, o 19:31

Shacku błagam Cię, ostatni raz.
Istred ma rację ale nie do końca. To było moje przypuszczenie wynikające własnie z takiej jak istred przedstawił kalulacji.
" Jak powiedział mi jeden młody dziennikarz, niektórzy ludzie są genetycznie niezdolni do tego, żeby mówić prawdę" - Jacek Gajewski

Tobuls
Szkółkowicz
Posty: 181
Wiek: 45
Rejestracja: 23 sierpnia 2010, o 09:37
Lokalizacja: Lublin

Re: Żużel w TV

#3769 Postautor: Tobuls » 27 września 2011, o 19:41

Człowieku , a co Ci się nie podoba ? Komuna , kurw....ka jak nic? To jacyś twoi pracodawcy czy co? Dyskusja jest w temacie Zużel w TV i chyba wszystkie posty na temat?

Kurcze ale nie mogłem wytrzymać. W jednym temacie nie gadać o składzie bo bany ( tu i jeszcze przyznam rację, że do czwartku można się wstrzymać) , tu też bo bany. Zaraz w temacie meczu z Równem Ci co piszą że wygramy też dostaną bany?
Weź lepiej coś na wstrzymanie
Zawsze najlepszy - Hans Nielsen

Spirit
Szkółkowicz
Posty: 174
Wiek: 39
Rejestracja: 8 lipca 2010, o 12:18
Lokalizacja: Lublin

Re: Żużel w TV

#3770 Postautor: Spirit » 27 września 2011, o 19:48

Brawo Tobuls, podpisuję się pod tym co napisałeś w 100%!! Cenzura jak ch... na tym forum. Strach coś pisać, bo zaraz straszą banem, pewnie zaraz obaj zamilkniemy przymusowo na miesiąc za obrazę majestatu.

Shack
Administrator
Posty: 1827
Rejestracja: 10 sierpnia 2002, o 20:45
Lokalizacja: Lublin

Re: Żużel w TV

#3771 Postautor: Shack » 27 września 2011, o 19:50

ale o czym piszecie ? cena jest jaka jest, zmienicie ja swoimi postami ? nie daje się już tego czytać

Awatar użytkownika
kibicLBN
Trener
Posty: 6419
Rejestracja: 23 lipca 2009, o 21:47

Re: Żużel w TV

#3772 Postautor: kibicLBN » 27 września 2011, o 19:51

Schacku bądź konsekwentny. Bana im :twisted: 8)
Serio to już nudzi.
Nie ma ludzi niezastąpionych, ale są ludzie niepowtarzalni.

Tobuls
Szkółkowicz
Posty: 181
Wiek: 45
Rejestracja: 23 sierpnia 2010, o 09:37
Lokalizacja: Lublin

Re: Żużel w TV

#3773 Postautor: Tobuls » 27 września 2011, o 20:01

kibicLBN pisze:Schacku bądź konsekwentny. Bana im :twisted: 8)
Serio to już nudzi.


Shack pisze:prosze o zakońćzenie dyskusji o ITVL. Rok temu nikt o nich nie słyszał i wszyscy żyli. Kto chce zapłaci, kto nie to nie. Kolejne posty na temat ceny, jakości materiału i czy należy się nam telebim czy nie beda karane banami na tydzień.


Nie wydaję mi się żebym napisał coś co byłoby podstawą do bana .
Zawsze najlepszy - Hans Nielsen

Awatar użytkownika
kibicLBN
Trener
Posty: 6419
Rejestracja: 23 lipca 2009, o 21:47

Re: Żużel w TV

#3774 Postautor: kibicLBN » 27 września 2011, o 20:06

Po pierwsze żartowałem, po drugie chodziło mi o pierwszy tekst pod Schacka deklaracją, dalszych nie czytałem.
A Twoja deklaracja jest słuszna 8) . Precz z komuną - niech żyje wolna Polska :lol: !
Nie ma ludzi niezastąpionych, ale są ludzie niepowtarzalni.

Awatar użytkownika
DrPaiHiWo
Senior
Posty: 734
Rejestracja: 10 kwietnia 2011, o 07:49

Re: Żużel w TV

#3775 Postautor: DrPaiHiWo » 27 września 2011, o 20:09

Powoli gubię się czy to forum żużla czy dyskusje na onecie....Ogarnijcie się....
"Wprawdzie nikt nie jest zadowolony ze swojej fortuny, za to każdy ze swego rozumu. " -François de La Rochefoucauld